PDA

View Full Version : Nga Cilat Media Informoheni ??


Peja-Boy
27-07-07, 09:57
Nga Cilat media Informoheni per Lajmet, Ndhodhit e reja ??

Une Interneti edhe Gazetat Ditore !!

pirro
27-07-07, 10:15
Une me se shumti e percjelli shtypin ditor vendor.

E lexoj rregullisht Gazeten EXPRESS Dhe KOHEN DITORE

rilinda
27-07-07, 11:46
Mė shumė nga interneti, por duke mos e lėnė anash as informimin nga gazetat, televizioni apo radioja.


ps. keni mundėsi tė votoni nė mė shumė se nė njė mundėsi.

gazi-de
27-07-07, 11:59
internet por edhe tv.........................................

prishtinasi
27-07-07, 12:54
gazetat ditore (k.ditore)...dhe Tv (top chanel)

Peja-Boy
27-07-07, 14:03
Internet e Tv por edhe Gazet Ditore (Bota Sot ) ashtu edhe kerkoj Informime rreth Pamvarsis ne Kornen Zeitung ,Österraicher & Heute !

Lijanna
12-08-07, 22:35
Nga TV.................

°Mili°
13-10-07, 21:22
valal si kejt rinija gati nga interneti :D