PDA

View Full Version : Problemi mė i madh nė forum?


ShEjToNkA
22-06-08, 02:46
Insanaaaaaa a po doni pak risi a jo??? Tema tė vjetra kishi mbet dhe pak demoduese, thash t'ju shejtanizoj opssss t'ju freskoj pak.:tongue:
Keshtu qė mendova me zgjedh, me propozimin time e me votėn e juaj problemin mė tė madhė ne forum!!! Dhe me ketė rend posa tė votohet dhe tė pėrfundojn votimet do i japim ca muaj pushim nė shpenzime tė FD-sė.:tongue:

Nejse urdheroni e hic mos pritoni, voten mos e kurseni me tė mirin problem zgjedheni ...

Probelmi me i madh ne forumBond
Zero cool
Loveli
Shejtonka
Urata
Arkza
Naki
Fshatari
Pupi
Preshevari

teutaA
22-06-08, 02:50
valla shejtonka ty edhe lovelin hiq spo ju ndaj e kta tjeret qe i paske zgjedh krejt te urt bre po me duken

flutra
22-06-08, 09:00
Votova per ty ...Inson..Shejton ma te mir mos tlyp njeri ksajde..

Preshevar
22-06-08, 09:06
Po kush nuk don pushime verore breeeee :biggrin:

rilinda
22-06-08, 10:04
Une prap me t'njofshėn edhe mos pe fitoj najfar pushimi veror :tongue:

Arkza
22-06-08, 11:04
Hhahahahhahahaahhahaha Euuuuuuuuuuuuuuuu edhe une kokna kete List !!!
Mir mir po e pranoj se koxha Probelme jam por per nje antare tjtre hiq sme pelqeu qe e pash kete List sepse ai s'eshet aspak Problem !!!
Mir Une Votova per Bond per mua eshte ky Nr: 1 Problemi i madh se mi bon disa pa Drejtsi ne Postimet emija !!! :biggrin:


P/S E Shfrysoj rastin te Pershendes Shejtajken dhe Mir-se-Ardhjen e saj ne F/D !
Veq Shejtojka pak si qudi qe me paske shti edhe mua kete List kush te njoftoj ty kaq shpejt ? :D

egi
22-06-08, 11:22
Une prap me t'njofshėn edhe mos pe fitoj najfar pushimi veror :tongue:

Edhe ty ta paskan borxh pushimin a....valla po votoj per qato qe ma ka borxh edhe mu e :biggrin:
Nese fiton, shkojm bashk ne pushime heheh

rilinda
22-06-08, 11:24
Edhe ty ta paskan borxh pushimin a....valla po votoj per qato qe ma ka borxh edhe mu e :biggrin:
Nese fiton, shkojm bashk ne pushime heheh

Ēkaaaaa?! Ti n'pushime me mu a me qata qė ta lan borxhin :P

Fshatari
22-06-08, 11:48
S'di nė ēfarė kriteresh u bazue shejtonka po i kish zgjedh krejt forumista qe nuk paraqesin asnji problem. Nuk di pse nuk e ka zgjedh sepakut nji problem nes mesin e dhetshit. Bile kam pershtypjen, kjo duhet tė vrifikohet, se i paska zgjedh ma t'miret e forumit.Ku ta dish ndoshta ky ka qenė edhe objektivi i shejtokes.
E pėrgėzoj se ia paska arrirė pėr mrekulli!
Pėrshendetje, shejtonkja!

egi
22-06-08, 13:35
Ēkaaaaa?! Ti n'pushime me mu a me qata qė ta lan borxhin :P


Edhe ti edhe une edhe aj qe ma ka borxh :biggrin: Zgjidhe destinacionin hehe

selvija
22-06-08, 16:27
Problemi mi i madh e kesaj nahije eshe Lovelyyyy e cila me ate shperthimin e vet bonbraduse ,,,gjitha temat na i shprethen..veq disi tash nga vera po ika nga pa cezurat ndoshta vapa ka fajet....:wink:

Lovelyyyyyyy Probleme....

e_martumja
22-06-08, 16:29
Ja dhashe voten nikoqires e temes:biggrin:

Zero Cool
22-06-08, 16:40
Probelmi me i madh ne forumBond ---> hahahaha ky smundet mu kon problem !
Zero cool ---> tjeret e vleresojne.
Loveli ---> problemic e vogel kjo tybe !
Shejtonka ---> spe njoh ?!
Urata ---> s`ja lejon partija pacifiste mu kan probleme kjo !
Arkza ---> uuuu kjo problem sa t`dush !
Naki ---> i urt o ky bre (si kingji)...
Fshatari ---> se besoj te jet problem...
Pupi ---> spe njoh .
Preshevari ---> s`ja lejon feja mu kon problem ky !Vota ime: askujt hiq !

e_martumja
22-06-08, 16:42
Probelmi me i madh ne forumBond ---> hahahaha ky smundet mu kon problem !
Zero cool ---> tjeret e vleresojne.
Loveli ---> problemic e vogel kjo tybe !
Shejtonka ---> spe njoh ?!
Urata ---> s`ja lejon partija pacifiste mu kan probleme kjo !
Arkza ---> uuuu kjo problem sa t`dush !
Naki ---> i urt o ky bre (si kingji)...
Fshatari ---> se besoj te jet problem...
Pupi ---> spe njoh .
Preshevari ---> s`ja lejon feja mu kon problem ky !Vota ime: askujt hiq !voto per veteveten:biggrin:

Preshevar
22-06-08, 16:51
2 Vota m'paskan bo problem a ? :eek: bash ma t'Urtin hahahahaa,Me siguri borxhlinjkat :biggrin:

Un jam i gatshėm per pushim, veq m'duhet me ma planifikue dikush.... edhe fiuuu n'at an Atlantikut dikuuu :tongue::biggrin:

Zero Cool
22-06-08, 16:51
voto per veteveten:biggrin:


mu pas kon ti n`list pata me votu per ty :tongue:

selvija
22-06-08, 16:57
Probelmi me i madh ne forumBond ---> hahahaha ky smundet mu kon problem !
Zero cool ---> tjeret e vleresojne.
Loveli ---> problemic e vogel kjo tybe !
Shejtonka ---> spe njoh ?!
Urata ---> s`ja lejon partija pacifiste mu kan probleme kjo !
Arkza ---> uuuu kjo problem sa t`dush !
Naki ---> i urt o ky bre (si kingji)...
Fshatari ---> se besoj te jet problem...
Pupi ---> spe njoh .
Preshevari ---> s`ja lejon feja mu kon problem ky !Vota ime: askujt hiq !Hhahaha bash ja paske keqllu ne disa valla

Shejtanka ende spo i njef problematikat/e...iha ka ndryshuuu bota......

egi
22-06-08, 19:16
2 Vota m'paskan bo problem a ? :eek: bash ma t'Urtin hahahahaa,Me siguri borxhlinjkat

Un jam i gatshėm per pushim, veq m'duhet me ma planifikue dikush.... edhe fiuuu n'at an Atlantikut dikuuu :tongue:

Qysh s'po pritojshe aspak heheh...E mos i thuj vetit i urt po prit te lavdon dikush tjeter hahahhahaha:biggrin:

uliksi31
22-06-08, 19:19
Mendoj se Bondi eshte problemi # 1, sepse ky po e lejon problemin me leshue rrenj, tani ec e heke.
U nisa nga thenja e Artistit, lidhje me kritiken dhe sinqeritetin.

Diana007
22-06-08, 19:21
2 Vota m'paskan bo problem a ? :eek: bash ma t'Urtin hahahahaa,Me siguri borxhlinjkat :biggrin:

Un jam i gatshėm per pushim, veq m'duhet me ma planifikue dikush.... edhe fiuuu n'at an Atlantikut dikuuu :tongue::biggrin:

A mos ke nevoj per vot :biggrin:

Preshevar
22-06-08, 19:44
Qysh s'po pritojshe aspak heheh...E mos i thuj vetit i urt po prit te lavdon dikush tjeter hahahhahaha:biggrin:

I urtė bre jam,.... po qeshtu qerėn nervoz e kam kėtu :tongue::biggrin:

Preshevar
22-06-08, 19:45
A mos ke nevoj per vot :biggrin:

Paj,... si t'dukna i vshtir urdhno :redface::biggrin:

Diana007
22-06-08, 21:09
Paj,... si t'dukna i vshtir urdhno :redface::biggrin:

Hi hi hi, jo veq per pushim e pata a po e don voten :tongue:

Guri i madh
22-06-08, 21:17
une te kto votime ende nuk e paskna gjue KOKRREN po pres edhe naj dit se kush po ma shkul veshin e po me ban nevoz ,po edhe kush po i fshin shkrimet

Urata
22-06-08, 22:24
Probelmi me i madh ne forumBond ---> hahahaha ky smundet mu kon problem !
Zero cool ---> tjeret e vleresojne.
Loveli ---> problemic e vogel kjo tybe !
Shejtonka ---> spe njoh ?!
Urata ---> s`ja lejon partija pacifiste mu kan probleme kjo !
Arkza ---> uuuu kjo problem sa t`dush !
Naki ---> i urt o ky bre (si kingji)...
Fshatari ---> se besoj te jet problem...
Pupi ---> spe njoh .
Preshevari ---> s`ja lejon feja mu kon problem ky !Vota ime: askujt hiq !

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa...ka dite s'kam qeshe kaq embel...!

Flm Zero-Cool!

Albonita
22-06-08, 22:55
Nuk po jap Emer veq dihet kush asht problem numer 1 edhe vota ime shkoj tek ( AI ) hahahaaa

Guri i madh
22-06-08, 22:58
Nuk po jap Emer veq dihet kush asht problem numer 1 edhe vota ime shkoj tek ( AI ) hahahaaa


aaaa nuk e kena bae me gjue gurin e me fsheh doren


trego se edhe une gati jam kah percaktohna se ciliit du me ja dhan kokrren

Albonita
22-06-08, 23:02
aaaa nuk e kena bae me gjue gurin e me fsheh doren


trego se edhe une gati jam kah percaktohna se ciliit du me ja dhan kokrren

Ahahahah Guri i madh ... po kesi rendi keshtu e meritoj me ja tha koken me guri hahahha edhe me mshef doren ( shaka )

Po besoj se ka me kuptu vet kush asht... shum intelenget Ai hahahha


P/S...TI KUJ DUASH GJUJA VOTEN.. Asht drejt e jotja hahahha

Guri i madh
22-06-08, 23:06
Ahahahah Guri i madh ... po kesi rendi keshtu e meritoj me ja tha koken me guri hahahha edhe me mshef doren ( shaka )

Po besoj se ka me kuptu vet kush asht... shum intelenget Ai hahahha


P/S...TI KUJ DUASH GJUJA VOTEN.. Asht drejt e jotja hahahha


une kokrren e gjuj para se mu mbull votimet


normal duhet me bae shaka hajgare ju pershendes

Albonita
22-06-08, 23:13
une kokrren e gjuj para se mu mbull votimet


normal duhet me bae shaka hajgare ju pershendes


Bsh ide e mire..hmm ta kisha dite pa lon edhe une deri ne at koh ..po jam huit diq ne ta person perata votova tani... p/s..shakat i kuptoj ..po nese uh nidev diq keq :rolleyes: kerkoj falje.!

Gjithashtu te pershndes shumee..!

ShEjToNkA
23-06-08, 01:19
Mendoj se Bondi eshte problemi # 1, sepse ky po e lejon problemin me leshue rrenj, tani ec e heke.
U nisa nga thenja e Artistit, lidhje me kritiken dhe sinqeritetin.


Ngadalė lum Uliksi, rrėnje nuk po lshoj vec tema po hapi.:redface: Hajt tregom tani per cilin votove a per lejusin a per lshusin?????????????????????????:tongue:


Vallaaa me ekte rrugė po tė theeeeeeeeeeeeem se tė kam harru si palidhje be Uliks, se votat ti i kishe meritu ketu.:wink: A po i shef Uliks tė gjitė problemat nė fjalė qenkan lajmru ketu pa hezitu fare ghaghaghaghagahgahaghaghaghagh

uliksi31
23-06-08, 02:53
Ngadalė lum Uliksi, rrėnje nuk po lshoj vec tema po hapi.:redface: Hajt tregom tani per cilin votove a per lejusin a per lshusin?????????????????????????:tongue:


Vallaaa me ekte rrugė po tė theeeeeeeeeeeeem se tė kam harru si palidhje be Uliks, se votat ti i kishe meritu ketu.:wink: A po i shef Uliks tė gjitė problemat nė fjalė qenkan lajmru ketu pa hezitu fare ghaghaghaghagahgahaghaghaghagh


Jo valla lum Shejtonka sesht fjala per ty, por per qet mat madhin ci e kemi.:biggrin: Ai teper po i duron disa me na flliq ksajt. Duhet me kon "britva" hahahahahaha
Amerika eshte shteti ma demokratik ne bote, po ti ec e theje ligjin me pa a te ndihmon demokracia. E jo shteti yne i Dardanis qe vec sa ka cel kacik.:biggrin:

Ani per ty kujtove a? Jo bacit ma par votoj kunder vetit se kunder tejet. agahahagahahaga Na menxi pritem me na u kthye, edhe ata 3 vjet.

Zero Cool
23-06-08, 08:05
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool

Probelmi me i madh ne forum


Bond ---> hahahaha ky smundet mu kon problem !
Zero cool ---> tjeret e vleresojne.
Loveli ---> problemic e vogel kjo tybe !
Shejtonka ---> spe njoh ?!
Urata ---> s`ja lejon partija pacifiste mu kan probleme kjo !
Arkza ---> uuuu kjo problem sa t`dush !
Naki ---> i urt o ky bre (si kingji)...
Fshatari ---> se besoj te jet problem...
Pupi ---> spe njoh .
Preshevari ---> s`ja lejon feja mu kon problem ky !Vota ime: askujt hiq !

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa...ka dite s'kam qeshe kaq embel...!

Flm Zero-Cool!

Urata, paj boll atje po perlahmi e pe qojm lomsh bile ktu te argetohemi e te qeshim pak, sepse qellimi im primar eshte argetimi e pastaj tjerat :smile:

Zero Cool
23-06-08, 08:08
Nuk po jap Emer veq dihet kush asht problem numer 1 edhe vota ime shkoj tek ( AI ) hahahaaa

flm per voten, babe :tongue:

Murgesha
23-06-08, 11:07
Vota ime shkoj te Zero Cooli, problem i papėrmirėsushėm, por nė kuptim pozitiv hahahaahahahahahaha

Arkza
23-06-08, 11:09
Hejjjjj Mos ju Vjen marre allahile a , me thuni se cili a cila ma dha mua nje Vot !?
Veq po kam qef me dit se tybe se kam njet mu hidhru jo .......:biggrin: :tongue:

Albonita
23-06-08, 11:24
flm per voten, babe :tongue:


Ska pse e meriton hahahha:wink:


P/S...IKISHA LUT KETA DY MODERATOR KETU SE JON NE KET FAQE....

ta kthejn voten time aty ku kam votu pram...mendoj se asht drejt e imja te votoj si per te mire si per problem si per te keq.....sa her kam votu ka qen ne rregull ..PSEEE kesi heri joooo!?? Ju faliminderit per mire kuptim ..me Rrespekt >>Albonita.!

PRES PERGJIGJEN ..!?

Dardan Kastrati
23-06-08, 11:29
Ska pse e meriton hahahha:wink:


P/S...IKISHA LUT KETA DY MEDERATR KETU SE JON NE KET FAQE....

ta kthejn voten time aty ku kam votu pram...mendoj se asht drejt e imja te votoj si per te mire si per problem si per te keq.....sa her kam votu ka qen ne rregull ..PSEEE kesi heri joooo!?? Ju faliminderit per mire kuptim ..me Rrespekt >>Albonita.!

PRES PERGJIGJEN ..!?
Hahahaha a ta kanė vjedh voten a ahaahhaha ke nis edhe ti kogja probleme me u ba hhahaahaa trego kujt ja dhe voten tė ja jap edhe unė ?Tė gjithė me qenė problema , po ky Naki tybe nuk ėshtė problem hiq , po sdi kush ja qiti nė mendje kėsaj Shejtonkės pėr Naki-in se !!!!

Murgesha
23-06-08, 11:33
Ska pse e meriton hahahha:wink:


P/S...IKISHA LUT KETA DY MODERATOR KETU SE JON NE KET FAQE....

ta kthejn voten time aty ku kam votu pram...mendoj se asht drejt e imja te votoj si per te mire si per problem si per te keq.....sa her kam votu ka qen ne rregull ..PSEEE kesi heri joooo!?? Ju faliminderit per mire kuptim ..me Rrespekt >>Albonita.!

PRES PERGJIGJEN ..!?


Albonita pres njė sqarim prej teje, se ēka je ka mendon me kėtė shkrim?

Moderatorėt nuk e kan mundėsinė e transportimit tė votave tė anėtarėve.
Vota mbetet aty ku e jep...

Zero Cool
23-06-08, 12:09
Vota ime shkoj te Zero Cooli, problem i papėrmirėsushėm, por nė kuptim pozitiv hahahaahahahahahaha
hihhihihi i bona 2 :P:P:P , masi sje ti n`list keshu tash se tkisha mush poena :P:P:P ahahahahaha

Albonita
23-06-08, 13:19
Albonita pres njė sqarim prej teje, se ēka je ka mendon me kėtė shkrim?

Moderatorėt nuk e kan mundėsinė e transportimit tė votave tė anėtarėve.
Vota mbetet aty ku e jep...

Po mendoj se pse nuk mbet vota ime aty ku votova mbrem kaq..

Mbasi mu pergjigje ti e nderuara Murguesha veq thjesht ta dija ..mos asht problemi tek une gjat votes apo ketu ne fd.....!??


edhe nese shkrimi im ka qen diq gabim se kam ber pytje sinqerisht kerkoj falje>Albonita..!

Murgesha
23-06-08, 13:36
Po mendoj se pse nuk mbet vota ime aty ku votova mbrem kaq..

Mbasi mu pergjigje ti e nderuara Murguesha veq thjesht ta dija ..mos asht problemi tek une gjat votes apo ketu ne fd.....!??


edhe nese shkrimi im ka qen diq gabim se kam ber pytje sinqerisht kerkoj falje>Albonita..!


Dhe te jesh me se e sigurte se vota jote ka mbet aty ku ke votuar Albonitė.
Shkrimi yt nuk ėshtė gabim, ke bėrė pytje e tė kėrkova sqarim.

Zero Cool
23-06-08, 14:46
...
Moderatorėt nuk e kan mundėsinė e transportimit tė votave tė anėtarėve.
...
e kan e kaaaaaaaaaaaaan, krejt sherret ju moderatort i keni, krejt votat i qitni si te doni, krejt postimet te politika e te feja i rishkruni, kreejt.... amo krejt fajet ju i keni :P:P:P:P ahahahahhahahaha

gazi-de
23-06-08, 14:51
Po mendoj se pse nuk mbet vota ime aty ku votova mbrem kaq..

Mbasi mu pergjigje ti e nderuara Murguesha veq thjesht ta dija ..mos asht problemi tek une gjat votes apo ketu ne fd.....!??


edhe nese shkrimi im ka qen diq gabim se kam ber pytje sinqerisht kerkoj falje>Albonita..!
te iku vota a:biggrin: o prej dore ta marin bre:biggrin:
per ate une nuk veteoj me ketu:rolleyes:

Albonita
23-06-08, 14:56
Dardan Kastrati]Hahahaha a ta kanė vjedh voten a ahaahhaha ke nis edhe ti kogja probleme me u ba hhahaahaa trego kujt ja dhe voten tė ja jap edhe unė [/COLOR]?Tė gjithė me qenė problema , po ky Naki tybe nuk ėshtė problem hiq , po sdi kush ja qiti nė mendje kėsaj Shejtonkės pėr Naki-in se !!!!


Ahahahah po me doket me kalim te kohes po mesona edhe un emu ba nje probleme e vogel hahaha jo bre thjesht veq pytje ishte... ti voten jepja Drardalecit ose dardaleses se dyt jeni problema edhe me keni msu edhe mue te jam probleme hahahhahahahhah

NDAQ po jav jap une vitat ju dyve hahahhaa ( shaka )

Albonita
23-06-08, 14:58
te iku vota a:biggrin: o prej dore ta marin bre:biggrin:
per ate une nuk veteoj me ketu:rolleyes:


Aahhah ndasht more ti marrin i kan drjtet e veta hahaha

MOS VOTO .. SE AS UNE SDO VOTOJ MA ahahhaha :tongue:

gazi-de
23-06-08, 15:02
Aahhah ndasht more ti marrin i kan drjtet e veta hahaha

MOS VOTO .. SE AS UNE SDO VOTOJ MA ahahhaha :tongue:
Po siq eshte ajo fjala"i forti te rrah e nuk te len me qajt":rolleyes: :biggrin:
Po shnosh se behet mire:wink:

Albonita
23-06-08, 15:06
Po siq eshte ajo fjala"i forti te rrah e nuk te len me qajt":rolleyes: :biggrin:
Po shnosh se behet mire:wink:


Po thuna..Jo mem rre se lejoj as te fortin...po pe duhet me leshu :redface: :biggrin:


Po more ky asht problem i vogel..!:biggrin:

gazi-de
23-06-08, 15:11
Po thuna..Jo mem rre se lejoj as te fortin...po pe duhet me leshu :redface: :biggrin:


Po more ky asht problem i vogel..!:biggrin:
ahahahhahahahaahhahahahahahahahhahahahah jo jo mos u tue se rreh ketu nuk ka,po ate fjale e mora une si shqmbull,kjo eshte rreha virtuale kur te vidhet vota e nuk ki qa me be,a po,hahahahhahahahah

Albonita
23-06-08, 15:17
ahahahhahahahaahhahahahahahahahhahahahah jo jo mos u tue se rreh ketu nuk ka,po ate fjale e mora une si shqmbull,kjo eshte rreha virtuale kur te vidhet vota e nuk ki qa me be,a po,hahahahhahahahah


Hhahahahha ani edi ju ka dok e shishme vita nga duart e mija edhe e kan mar:wink:

JO more nuk tutna une kollaj qy ahhahahha p/s ..vertet me te rre e mos me te lan me kajt asht koj virtualisht ..hahhahahhah:tongue:

rilinda
23-06-08, 16:35
Albonitė, vota juaj nuk ėshtė larguar apo vjedhur, po nuk ėshtė regjistruar hiē. Mund tė kesh probleme me COOKIE-t. Pastroi ato e mund tė votosh pėrsėri.


Shėndet!
Rilinda

doGzona
23-06-08, 16:42
Nuk qenka ne liste, se pata me ja dhen rilindes :biggrin: (shaka)

Artisti
23-06-08, 16:48
Me ja nis me fole '' drejt'' Bondi ish dashte kete titull me marre hhhhhhhhahahaha.


Votoje me vone se lufte e forte eshte duke u yhvilluar ndermjet Bondit dhe Shejtonkes.


.

rilinda
23-06-08, 17:00
Nuk qenka ne liste, se pata me ja dhen rilindes :biggrin: (shaka)

Ēka boni moj Rilinda?! Bash qetash kom nis mu urtu :tongue::biggrin:

Artisti
23-06-08, 17:06
Ēka boni moj Rilinda?! Bash qetash kom nis mu urtu :tongue::biggrin:


Prej tash e tutje, ti vetem LOOK but don't touch:biggrin:

Albonita
23-06-08, 17:09
Albonitė, vota juaj nuk ėshtė larguar apo vjedhur, po nuk ėshtė regjistruar hiē. Mund tė kesh probleme me COOKIE-t. Pastroi ato e mund tė votosh pėrsėri.


Shėndet!
Rilinda


Rilinda te flm per pergjigjen tende shume...krejt ne rregull asht ..!

p/s..Kerkoj falje shummm...te pershndet shum >Albonita.!

gazi-de
23-06-08, 17:19
Rilinda te flm per pergjigjen tende shume...krejt ne rregull asht ..!

p/s..Kerkoj falje shummm...te pershndet shum >Albonita.!
:biggrin:
a te thash qe nuk te len me qajt,a te thash:biggrin:

Fshatari
23-06-08, 17:20
Sa e kuptova unė problemi ma i madh n'forum pasak qenė vetė votimi!
Fajin e ka vetė shejtonka qė nuk e ka fut nė listė edhe kėtė niēk!

doGzona
23-06-08, 17:23
Ēka boni moj Rilinda?! Bash qetash kom nis mu urtu :tongue::biggrin:

Dashte moj njerit me ja nderru partin qy, ani cka bona thojka!!:biggrin:

Peja-Boy
23-06-08, 17:43
Cikirrim Send ........Skoka asnjeri per me i thon problem !!!

rilinda
23-06-08, 21:18
Rilinda te flm per pergjigjen tende shume...krejt ne rregull asht ..!

p/s..Kerkoj falje shummm...te pershndet shum >Albonita.!
Eh n'rregull. Veeeeē tjera herė mos dyshoni nė korrektėsinė e stafit nė kėtė drejtim.
Nga ana e stafit, NUK KA KORRUPSION. :wink:

gazi-de
23-06-08, 21:32
Rilinda edhe pike....:mad: :biggrin:

rilinda
23-06-08, 21:35
Rilinda edhe pike....:mad: :biggrin:

Pseeeeeeeee?!

gazi-de
23-06-08, 21:38
Pseeeeeeeee?!
sepse une kom drejt me dhen mendimin tim,a po?Edhe pa vote,dhe mendoj qe ti je:mad: :biggrin:

rilinda
23-06-08, 21:40
sepse une kom drejt me dhen mendimin tim,a po?Edhe pa vote,dhe mendoj qe ti je:mad: :biggrin:

Ama mendimin duhet me dhan edhe me SEPSE pėr me t'dal mendimi ma i saktė. Apo?!

gazi-de
23-06-08, 21:48
Ama mendimin duhet me dhan edhe me SEPSE pėr me t'dal mendimi ma i saktė. Apo?!
aha,sepse je de problemke:biggrin: a mundesh me deshu se jo?:cool:

rilinda
23-06-08, 21:54
aha,sepse je de problemke:biggrin: a mundesh me deshu se jo?:cool:

Jom kan bre Gaz problematike qatėherė kur ju shkepsha shpulla e tash ma jom urtu. Kėrkon s'pe rrehi. Veē nejse nejse t'falemnderit pėr votėn. :biggrin:
Edhe ni votė e kam prej Dogzonės. Dmth. 2 mu kan bo. Edhe pse s'jam n'listė, nėse m'pėrmeni shumė herė, ja jap vetes kėtė titull. :tongue:

gazi-de
23-06-08, 21:59
Jom kan bre Gaz problematike qatėherė kur ju shkepsha shpulla e tash ma jom urtu. Kėrkon s'pe rrehi. Veē nejse nejse t'falemnderit pėr votėn. :biggrin:
Edhe ni votė e kam prej Dogzonės. Dmth. 2 mu kan bo. Edhe pse s'jam n'listė, nėse m'pėrmeni shumė herė, ja jap vetes kėtė titull. :tongue:
shiko 2 vota,edhe besom prej frige se me shum vota kishe mare,po kur ti kujtoj ca shpullat tu,ku me mar guximin e me ta dhen voten tani ku:rolleyes: :biggrin:

ShEjToNkA
23-06-08, 23:31
Jo valla lum Shejtonka sesht fjala per ty, por per qet mat madhin ci e kemi.:biggrin: Ai teper po i duron disa me na flliq ksajt. Duhet me kon "britva" hahahahahaha
Amerika eshte shteti ma demokratik ne bote, po ti ec e theje ligjin me pa a te ndihmon demokracia. E jo shteti yne i Dardanis qe vec sa ka cel kacik.:biggrin:

Ani per ty kujtove a? Jo bacit ma par votoj kunder vetit se kunder tejet. agahahagahahaga Na menxi pritem me na u kthye, edhe ata 3 vjet.


O Mos bė zė lum Uliksi, se si kam pas frikė me vu nė nominim ( mos e pėrhapė kėtė frikė :tongue: ) e tani si qenka puna bėni e fiton nominim unė s'kam qėndrim kėtu, inshalla po fitoj unė e s'mė bėjn m'u largu nga FD me urdhėr prej tė madhit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes::tongue:

turisti
24-06-08, 12:15
Secili eshte problem aq sa don BOND-i.

Nuk votova.

Arkza
24-06-08, 12:18
Hajte Perhajr me koft edhe nje Kokerr !!!
Por nga kush see , skam ide !

Hajte more Folni folni e mos u tutni se nuk ju rrehi jo !!! :biggrin: :rolleyes:

lovely
24-06-08, 15:59
qysh bre shtihet melaqja n kete liste? ncncncncncncncncnc.....

po mos me kan per mu bre , ket forum moti e kish lshu toka, :tongue:...

nejse nejse...

me t mira ihere :biggrin:

valiii
25-06-08, 01:36
Sa e kuptova unė problemi ma i madh n'forum pasak qenė vetė votimi!
Fajin e ka vetė shejtonka qė nuk e ka fut nė listė edhe kėtė niēk!

Ehh De ... Hahahahaaa.... Krejt sikur une ja ki nis me mendue edhe ti Fshatki .

Per mua problemat ma te medhenje jane Gloss edhe Fastline ose njoni prej tyre... Cili ke, qaj qe po kqyrke filma me Rambon !

teutaA
25-06-08, 08:15
spo di kon me votu dyjat jan problem njona vjedh dashnijaa te hueja njona qka te sheh me sy hmm po e la edhe naj dit ndoshta permisohen...:smile:

lovely
25-06-08, 08:59
qysh bre Sherri nuk o n ket liste? :rolleyes:

BE LK
25-06-08, 15:02
Mendoj se paskan gjet rruge te mire per te pare mendimin e forumistave per bondin dhe murgeshen, e mendoj se anetaret i paskan klasifiku si duhet !

Por, shpresoj qe pas ketij votimi te ndergjegjesohen dallaveret me gjith murqeshat !

Tung

BE LK

p.s.
Ide e mire si tu qesh si tu qa, me nika te ndrshem dhe mendje te njejta mendojne se duhet te ... !

uliksi31
25-06-08, 21:26
O Mos bė zė lum Uliksi, se si kam pas frikė me vu nė nominim ( mos e pėrhapė kėtė frikė :tongue: ) e tani si qenka puna bėni e fiton nominim unė s'kam qėndrim kėtu, inshalla po fitoj unė e s'mė bėjn m'u largu nga FD me urdhėr prej tė madhit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes::tongue:


Une po mendoj se antart spo e kuptojn sondazhin. Ata kur po votojn po mendojn per te mire, per qata ju kan pshtjellue senet. Ahahahahahaha
Ti mas 3 vjete mungese e po merr vota marramendse, po hajt se insanat kur po gabojn, po gabojn me hu.:biggrin:
Po ti kqyre i madhi qysh e ka marr bajrakun e po na prin krejtve. Qeshtu eshte kur i kthen shtetit mar dhe zbatohet demokraci; i pari duhet me na pri si per t'mire, si per t'keq. Ahahahahahaha

ShEjToNkA
25-06-08, 22:42
Une po mendoj se antart spo e kuptojn sondazhin. Ata kur po votojn po mendojn per te mire, per qata ju kan pshtjellue senet. Ahahahahahaha
Ti mas 3 vjete mungese e po merr vota marramendse, po hajt se insanat kur po gabojn, po gabojn me hu.:biggrin:
Po ti kqyre i madhi qysh e ka marr bajrakun e po na prin krejtve. Qeshtu eshte kur i kthen shtetit mar dhe zbatohet demokraci; i pari duhet me na pri si per t'mire, si per t'keq. Ahahahahahaha

GHaghahgahaggha ama a di cka, e vetmja deshirė po mė mbetė pa zbulu se kush po mė voton tėrė kėto vota e askush nuk u deklaru.:rolleyes:
Valla konkurent tė fortė qe me pas ditė qė ėshtė aq konkurent jo kuurre me vė nė nominim ku jam unė, unė nuk tė futa ty dhe Murgeshėn prej frike se po m'i merrni votat e ja ku mė doli tjetri edhe ma konkurent.:redface: Por krysore tėrė kėtė pauzė mirė kam hec me vota.:tongue: :tongue:
Keq qė nuk lexon e shkruan Bondi kėndej, se po unė me ja msy me gjithė tė fushates parazgjedhore mu si obama me klinotnin gghaghgahaghaghaghaghagagagagh

teutaA
25-06-08, 22:45
kon me votu breeeee

ShEjToNkA
25-06-08, 22:47
kon me votu breeeee


Mua votom, por deklaorhu bile te njof dikend qė me votoi e t'ja jap njė dhurat.:redface: :tongue: :tongue:

e_martumja
25-06-08, 22:48
GHaghahgahaggha ama a di cka, e vetmja deshirė po mė mbetė pa zbulu se kush po mė voton tėrė kėto vota e askush nuk u deklaru.:rolleyes:
Valla konkurent tė fortė qe me pas ditė qė ėshtė aq konkurent jo kuurre me vė nė nominim ku jam unė, unė nuk tė futa ty dhe Murgeshėn prej frike se po m'i merrni votat e ja ku mė doli tjetri edhe ma konkurent.:redface: Por krysore tėrė kėtė pauzė mirė kam hec me vota.:tongue: :tongue:
Keq qė nuk lexon e shkruan Bondi kėndej, se po unė me ja msy me gjithė tė fushates parazgjedhore mu si obama me klinotnin gghaghgahaghaghaghaghagagagaghUne jam deklaru:biggrin:

Guri i madh
25-06-08, 22:49
kon me votu breeeee


teuta deshta me votue per juve po nuk ishit ne tefter

e_martumja
25-06-08, 22:50
qysh bre Sherri nuk o n ket liste? :rolleyes:sepse ktu po shkon me te njofshem ahahhahahahahha dhe ky eshte sherragji e jo problemagji:biggrin:

teutaA
25-06-08, 22:51
teuta deshta me votue per juve po nuk ishit ne tefter

hahahahah jo bre e din kta qe nuk jam problem un:smile:

oj shejtonka pasha kryt e lovelit un skam votue per asnje:smile:

ShEjToNkA
25-06-08, 22:51
Une jam deklaru:biggrin:


Pėr mua je deklaru a?????????????????????????????????

Guri i madh
25-06-08, 22:52
hahahahah jo bre e din kta qe nuk jam problem un:smile:

oj shejtonka pasha kryt e lovelit un skam votue per asnje:smile:ahhh ne tefterin tjter ki me kan e para edhe veq per juve kam me votue hhhaaa

teutaA
25-06-08, 22:55
Pėr mua je deklaru a?????????????????????????????????

jojo veq hajgare ka ba hahahahahahh ani qysh i kercenohet qikes:smile:

ShEjToNkA
25-06-08, 22:57
jojo veq hajgare ka ba hahahahahahh ani qysh i kercenohet qikes:smile:

Hahahahahaha jo bre spo i kercnohem por thash t'ju korruptoj edhe ty e gurin.:tongue: :tongue:

e_martumja
25-06-08, 22:57
Pėr mua je deklaru a?????????????????????????????????Yes mosem nem te lutem ahahhahahhaha

uliksi31
25-06-08, 23:00
GHaghahgahaggha ama a di cka, e vetmja deshirė po mė mbetė pa zbulu se kush po mė voton tėrė kėto vota e askush nuk u deklaru.:rolleyes:
Valla konkurent tė fortė qe me pas ditė qė ėshtė aq konkurent jo kuurre me vė nė nominim ku jam unė, unė nuk tė futa ty dhe Murgeshėn prej frike se po m'i merrni votat e ja ku mė doli tjetri edhe ma konkurent.:redface: Por krysore tėrė kėtė pauzė mirė kam hec me vota.:tongue: :tongue:
Keq qė nuk lexon e shkruan Bondi kėndej, se po unė me ja msy me gjithė tė fushates parazgjedhore mu si obama me klinotnin gghaghgahaghaghaghaghagagagagh

Po, po ky tjetri na e kaloj krejtve pa prit pa kujtue. Ahahahahaha Jo ai qetu nuk bon me ardh hic, pa me ardh e me naj perhajrue budalleqet s'bon. Edhe ato jane pjese e Dardanis, bile ai duhet me u mburr se aty po marri jyrish i madh e i vogel. Ahahahahahaha Pa dallim feje as ideje por taman bashkim-vlaznim si ktyne her.
Vec mos po na qet pune e duhet me cue per qeto shkalla pa exit.Ahahahahahahaha

http://www.pantherhouse.com/newshelton/wp-content/uploads/2007/06/stairs.jpg

Preshevar
25-06-08, 23:02
More edhe un, nom te kuksha nifar "problemi" :biggrin:

10. Preshevari http://dardania.de/vb/upload/images/polls/bar5-l.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/polls/bar5.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/polls/bar5-r.gif 5 15.15%

ShEjToNkA
25-06-08, 23:05
Po, po ky tjetri na e kaloj krejtve pa prit pa kujtue. Ahahahahaha Jo ai qetu nuk bon me ardh hic, pa me ardh e me naj perhajrue budalleqet s'bon. Edhe ato jane pjese e Dardanis, bile ai duhet me u mburr se aty po marri jyrish i madh e i vogel. Ahahahahahaha Pa dallim feje as ideje por taman bashkim-vlaznim si ktyne her.
Vec mos po na qet pune e duhet me cue per qeto shkalla pa exit.Ahahahahahahaha
Ghaghagagagagagahahgaghaghagha valla kurre mos pac shkru kendej kesaj here si te fiton cmini i takon me ardh me mė falenderu, normalisht edhe me marr sherblimin, qė ja mundosva kete postė, cmim a cka t'i thujsh.:tongue: :tongue:

ShEjToNkA
25-06-08, 23:06
More edhe un, nom te kuksha nifar "problemi" :biggrin:

10. Preshevari http://dardania.de/vb/upload/images/polls/bar5-l.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/polls/bar5.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/polls/bar5-r.gif 5 15.15%

Ani fjalen problem e ka vė nė thonjėza, hic pa thonjėza valla shkruje lirisht.:tongue:

Guri i madh
25-06-08, 23:08
More edhe un, nom te kuksha nifar "problemi" :biggrin:

10. Preshevari http://dardania.de/vb/upload/images/polls/bar5-l.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/polls/bar5.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/polls/bar5-r.gif 5 15.15%


nese te duhet kokrra e ime ta qes veq trego se hala nuk kam vendos

Preshevar
25-06-08, 23:10
Ani fjalen problem e ka vė nė thonjėza, hic pa thonjėza valla shkruje lirisht.:tongue:

Ja "Problem" se konsideroj vetėn, qeto ma ngjitėt veq pse m'keni gjet t'urt :biggrin:
Guri hahahaa, flm e tu rrit nera, :tongue:

uliksi31
25-06-08, 23:14
Ghaghagagagagagahahgaghaghagha valla kurre mos pac shkru kendej kesaj here si te fiton cmini i takon me ardh me mė falenderu, normalisht edhe me marr sherblimin, qė ja mundosva kete postė, cmim a cka t'i thujsh.:tongue: :tongue:

Tybe, jo pa tybe hic,:biggrin: nashti as keto shkrime si lexon aspak, por po ja boj copy e po t'ja dergoj ne private. Ahahahahahahaha Ska kuptim ai mos me dijt se u paska bo bajraktar, ani qysh u kujtove me vu te parin ne list. Ahahahaha Pom doket se je e persosur ne njohjen e insanve. Ahahahahahahahaha
A mos vajte edhe ti sikur Buda per 3 vjet neper shkretin,........:biggrin:

ShEjToNkA
25-06-08, 23:14
Ja "Problem" se konsideroj vetėn, qeto ma ngjitėt veq pse m'keni gjet t'urt :biggrin:
Guri hahahaa, flm e tu rrit nera, :tongue:

krejt urtelleku tek ti ish mbetė.:tongue: :tongue:


SP. Ishte per shaka se jo s'e kam menduar me tė vėrtetė.

ShEjToNkA
25-06-08, 23:17
Tybe, jo pa tybe hic,:biggrin: nashti as keto shkrime si lexon aspak, por po ja boj copy e po t'ja dergoj ne private. Ahahahahahahaha Ska kuptim ai mos me dijt se u paska bo bajraktar, ani qysh u kujtove me vu te parin ne list. Ahahahaha Pom doket se je e persosur ne njohjen e insanve. Ahahahahahahahaha
A mos vajte edhe ti sikur Buda per 3 vjet neper shkretin,........:biggrin:

Ja privat ja po shkojm po e zhvendosim temen tek administrata ( a ke qasje ti ne kete nėnforum:tongue: ) atje lexon patjeter se nėse me shkon mundi huc gjynah prej meje. haghahaghgaghaghaghaghaagaagagaghaghagh
O inshalla s'i lexon keto shkresa se me mori dreqi pata me thene insani :tongue: :biggrin:

Guri i madh
25-06-08, 23:19
veq tregoni vota sa te sdoni


une i gjori po lakmoj mas lekve e per kto kokrrat as nuk e di qka duhen

uliksi31
25-06-08, 23:26
Ja privat ja po shkojm po e zhvendosim temen tek administrata ( a ke qasje ti ne kete nėnforum:tongue: ) atje lexon patjeter se nėse me shkon mundi huc gjynah prej meje. haghahaghgaghaghaghaghaagaagagaghaghagh
O inshalla s'i lexon keto shkresa se me mori dreqi pata me thene insani :tongue: :biggrin:

Po mendon me cue te moderatoret- andej gardhit a? Valla se ke keq, po folim na i here mes veti me pa ku eshte problemi.:biggrin: Ndoshta duhet me pregadit, new elections ,ku me dijt, mos po e merr bajrakun ti, se edhe ashtu insanat kurrqysh spo dijn me u marr vesh mes vetit. Ahahahahahahahahaha

Murgesha
25-06-08, 23:26
Mendoj se paskan gjet rruge te mire per te pare mendimin e forumistave per bondin dhe murgeshen, e mendoj se anetaret i paskan klasifiku si duhet !

Por, shpresoj qe pas ketij votimi te ndergjegjesohen dallaveret me gjith murqeshat !

Tung

BE LK

p.s.
Ide e mire si tu qesh si tu qa, me nika te ndrshem dhe mendje te njejta mendojne se duhet te ... !


E lexova kėtė shkrim dy herė dhe prap si herėn e parė ndjeva keqardhje pėr mjerimin tėnd mendor qė ke shpreh kėtu.

Me keqardhje pėr ty.

Murgesha!

SheTa
26-06-08, 00:42
E mir d.m.th Qe Skokna Problem :P mas qe se kam emerin ktu :)

Tash Per tash ShEjToNkA S'po me doket po vozit shpejt :P kne pari :D

ShEjToNkA
26-06-08, 00:46
E mir d.m.th Qe Skokna Problem :P mas qe se kam emerin ktu :)

Tash Per tash ShEjToNkA S'po me doket po vozit shpejt :P kne pari :D

Sheta a u lodhe hic deri e vendose voten????????????????????????????????????????:redf ace:

Guri i madh
26-06-08, 00:47
E mir d.m.th Qe Skokna Problem :P mas qe se kam emerin ktu :)

Tash Per tash ShEjToNkA S'po me doket po vozit shpejt :P kne pari :Dkallxo ka sa po i pagun votat se edhe pse nuk je ne tefter me pas shum kokrra i kalon ata qe jan ne tefter

uliksi31
26-06-08, 03:06
Ja duhet me dvet Rilinden me naj kontrollue mire e mire sondazhin. Dicka seshte ne rregull.:biggrin: Po Shejtonka po udh'heq, na menxi kemi prit me e pa me sy e ktu dicka po zihet. Le vetin, po ti edhe te madhin e more ne qafe. Ahahahhahahahaha
Ani edhe Lovely 4 vota:biggrin: Paj tybe une besoj se dikush per inati tem ti kan gjua kokrat ty. :eek: :tongue:

lovely
26-06-08, 13:07
Ja duhet me dvet Rilinden me naj kontrollue mire e mire sondazhin. Dicka seshte ne rregull.:biggrin: Po Shejtonka po udh'heq, na menxi kemi prit me e pa me sy e ktu dicka po zihet. Le vetin, po ti edhe te madhin e more ne qafe. Ahahahhahahahaha
Ani edhe Lovely 4 vota:biggrin: Paj tybe une besoj se dikush per inati tem ti kan gjua kokrat ty. :eek: :tongue:ooo krejt me dallavere jan tu shku o Uliksi:biggrin: nis e sos me dallavere jan shku kto pune..

edhe po po, krejt per inati ton :tongue: :biggrin:

Fshatari
26-06-08, 17:22
Veē sa i lexova rezultatet e ketij sondazhi!
Besa u bo shumė vėshtirė me bisedue me disa problema kėtu n'forum.
Nuk di qysh munesh me u ba problem kur nuk ke nevojė. Ndiqe shembullin e atij qė nuk asht problem ... ma mirė tė bjen!

rilinda
26-06-08, 20:58
Ja duhet me dvet Rilinden me naj kontrollue mire e mire sondazhin. Dicka seshte ne rregull.:biggrin: Po Shejtonka po udh'heq, na menxi kemi prit me e pa me sy e ktu dicka po zihet. Le vetin, po ti edhe te madhin e more ne qafe. Ahahahhahahahaha
Ani edhe Lovely 4 vota:biggrin: Paj tybe une besoj se dikush per inati tem ti kan gjua kokrat ty. :eek: :tongue:

Jo Rilinda sun po ju njek juve valla se keni qėllu t'shpejtė e edhe forumi qe dy ditė nuk osht ka m'hapet e menxi mooo qetash se m'kopi.

Guri i madh
26-06-08, 21:07
une gjithmon i ndihmoj atij personi qe te tjert nuk i ndihmojn

qishtu me ka msue baca adem e tani vendosa kujn me ja gjue KOKRREN


do me than une votoj per FSHATARIN

Fshatari
26-06-08, 21:39
une gjithmon i ndihmoj atij personi qe te tjert nuk i ndihmojn

qishtu me ka msue baca adem e tani vendosa kujn me ja gjue KOKRREN


do me than une votoj per FSHATARIN
Ende ne zero jam Guri.
Kam vendos "zero tolerancė" kundėr problemaxhive!

Guri i madh
26-06-08, 21:41
Ende ne zero jam Guri.
Kam vendos "zero tolerancė" kundėr problemaxhive!jo kokrren te dhash


po bashkarisht jena zero toleranc ndaj korrupcionit

ShEjToNkA
27-06-08, 15:08
Ja duhet me dvet Rilinden me naj kontrollue mire e mire sondazhin. Dicka seshte ne rregull.:biggrin: Po Shejtonka po udh'heq, na menxi kemi prit me e pa me sy e ktu dicka po zihet. Le vetin, po ti edhe te madhin e more ne qafe. Ahahahhahahahaha
Ani edhe Lovely 4 vota:biggrin: Paj tybe une besoj se dikush per inati tem ti kan gjua kokrat ty. :eek: :tongue:

Kam mendu qė po sa tė kthehem tė marr titullin mė tė mirė tė mundur, por tani e diktova se si me paski prit me mė pa.:tongue: :tongue: por pasi po e tejkaloj tė madhin e juaj hic dert s'po e kam edhe pse po prij nė kėtė titull.:redface:

Guri i madh
27-06-08, 19:15
ti shejtank paske mjaft vota

une e vitova FSHATARIN po vota ime qenka e pa vlefshme se fshatari nuk e kishte as nji vot

Fshatari
27-06-08, 19:36
ti shejtank paske mjaft vota

une e vitova FSHATARIN po vota ime qenka e pa vlefshme se fshatari nuk e kishte as nji vot
Fshatari pėrkah problemet asht zero!
A e pa se nuk munesh kurqysh me ma ngjit naj problem!

Guri i madh
27-06-08, 19:38
Fshatari pėrkah problemet asht zero!
A e pa se nuk munesh kurqysh me ma ngjit naj problem!me siguri stafi nuk me konsideron si antar me te drejt vote


e tash po e dergoj nji notproteste per stafin e dardanis

Gjebraili
28-06-08, 19:01
Valla ne mesin e shume shejtaneve e melaqeve, qivigjive e dallaveregjive, burrave te mire e te ndershem e grave edhe ma te mira, ne mesin e sa e sa anetareve, dhe PA IDHNIME, pa te ngjofshem, pa mito e dallavere, voten time ja dhash Bond-it.

Inshalla te bon pune nje vote se me shume nuk kam kaqik valla, hahahahahaha

rilinda
28-06-08, 19:04
me siguri stafi nuk me konsideron si antar me te drejt vote


e tash po e dergoj nji notproteste per stafin e dardanis

T'njejtin problem e ke edhe ti sikur qė e kishte Albonita.
Pastoj Cookie-t edhe hajde provo voto pėrsėri.
Ēdo anėtar i regjistruar nė www.dardania.de ka tė drejtė vote. Askujt nuk ia heqim kėtė tė drejtė.


Shėndet!
Rilinda

ShEjToNkA
28-06-08, 19:24
Valla ne mesin e shume shejtaneve e melaqeve, qivigjive e dallaveregjive, burrave te mire e te ndershem e grave edhe ma te mira, ne mesin e sa e sa anetareve, dhe PA IDHNIME, pa te ngjofshem, pa mito e dallavere, voten time ja dhash Bond-it.

Inshalla te bon pune nje vote se me shume nuk kam kaqik valla, hahahahahaha
Gjebro, ta kam borxh njė ckllapppppppppppp a me pas vnu voten tek unė ta kisha pas borxh njė stupc ghaghaghagahgahaghaghaghSP. Pėrshendetje pėr ty ...

uliksi31
28-06-08, 20:21
Valla ne mesin e shume shejtaneve e melaqeve, qivigjive e dallaveregjive, burrave te mire e te ndershem e grave edhe ma te mira, ne mesin e sa e sa anetareve, dhe PA IDHNIME, pa te ngjofshem, pa mito e dallavere, voten time ja dhash Bond-it.

Inshalla te bon pune nje vote se me shume nuk kam kaqik valla, hahahahahaha

Pershendetje o Xhebrail, po moti ste kame pa bre. Bile ti si burrat ke votue, na te dy ja tham ne sy dhe ja dham voten. Spo muj votoj dy here se Shejtonka spom shpeton leht jo.:biggrin:

e_martumja
28-06-08, 20:28
A tinxa po ben probleme ky BONDI se kurre spo e shof ksajde me bo sherr:biggrin:

selvija
28-06-08, 22:03
Bondit ja kisha dhan voten per Moderatori mi i miri,,vertet qka kerkosh tek ai gjithat ti plotson,,,e jo Problem skam pa ende budallaqet e tij...:wink:

Sikur te ishte turisti ne kete sontazhe do kishte lulzuar me siguri...

DEA
29-06-08, 00:39
Bondi i shkreti, malle e ki me ja ni zanin e gjithe keto vota qe i paska marre, thuni qe sjem ne boten e qudirave se hahahaha

ShEjToNkA
29-06-08, 00:44
Bondi i shkreti, malle e ki me ja ni zanin e gjithe keto vota qe i paska marre, thuni qe sjem ne boten e qudirave se hahahaha


Moj por posa ta merr titullin a thua ku do mbetem une pėr kėtė nder qė ia kam bėrė??????????????????????? :rolleyes: ghaghaghaghaghaghagha

DEA
29-06-08, 00:45
Moj por posa ta merr titullin a thua ku do mbetem une pėr kėtė nder qė ia kam bėrė??????????????????????? :rolleyes: ghaghaghaghaghaghagha

e zhdukne edhe per nja 3 vjet tjera hahahahahahahhaahaha

ShEjToNkA
29-06-08, 00:46
e zhdukne edhe per nja 3 vjet tjera hahahahahahahhaahaha


O qenka shkru me vaj si Buda nėpėr shkretina me vite edhe unė. :frown: O votmni be mua nė daci mos me mė largu nga FD. :tongue:

DEA
29-06-08, 00:50
O qenka shkru me vaj si Buda nėpėr shkretina me vite edhe unė. :frown: O votmni be mua nė daci mos me mė largu nga FD. :tongue:

O voten e kam te rezervume, dhe kesaj radhe me keqardhje po te them se seshte per ty, ndoshta ste ngelet hatri:smile:

ShEjToNkA
29-06-08, 00:51
O voten e kam te rezervume, dhe kesaj radhe me keqardhje po te them se seshte per ty, ndoshta ste ngelet hatri:smile:

Pse kur mė paska ngel hatri mua qė me mė ngel sonte, jam mesuar unė me juve insanve qė jeni zemėr kqinjė :redface: :redface: :tongue:

Guri i madh
29-06-08, 00:52
T'njejtin problem e ke edhe ti sikur qė e kishte Albonita.
Pastoj Cookie-t edhe hajde provo voto pėrsėri.
Ēdo anėtar i regjistruar nė www.dardania.de (http://www.dardania.de) ka tė drejtė vote. Askujt nuk ia heqim kėtė tė drejtė.


Shėndet!
Rilinda

jo une kam votue si te gjith antart po mesiguri ju atje qe i keni frejt ne dor kush nuk ju pelqen voten e tij osa te asaj e zhvleftsoni


mos me trego muhalife zonja daskalle

ShEjToNkA
29-06-08, 00:54
jo une kam votue si te gjith antart po mesiguri ju atje qe i keni frejt ne dor kush nuk ju pelqen voten e tij osa te asaj e zhvleftsoni


mos me trego muhalife zonja daskalle


I nderuar Guri, jo pėr besė tė zotit s'kemi asnjė mundesi ndryshimi, bile atė mundesi s'e ka as admini e lere mė moderatori, tė jesh i bindur njė qind pėr qind. S'ka mundesi ndryshim nė vota askush!

rilinda
29-06-08, 01:06
jo une kam votue si te gjith antart po mesiguri ju atje qe i keni frejt ne dor kush nuk ju pelqen voten e tij osa te asaj e zhvleftsoni


mos me trego muhalife zonja daskalle

Hej, ēka kishim me fitu na sikur ta kishim fshi votėn tane?!

Hajt, Guri pash Zotin, po t'tregoj mjaftė qartė, qė probleme mundesh me pas ti me COOKIE-t e tua. E njejta i ka ndodh Albonitės. T'njejtat ankesa i patėm nga ajo (lexo dy faqe ma pėrpara), e pasi i pastroi COOKIE-t edhe vota i doli qy nihere... edhe ankohet edhe nuk ngon tani.

p.s. Edhe jo zonja po zonjusha, se kjo i bjen sikur ty me t'than fmi.

Guri i madh
29-06-08, 01:14
Hej, ēka kishim me fitu na sikur ta kishim fshi votėn tane?!

Hajt, Guri pash Zotin, po t'tregoj mjaftė qartė, qė probleme mundesh me pas ti me COOKIE-t e tua. E njejta i ka ndodh Albonitės. T'njejtat ankesa i patėm nga ajo (lexo dy faqe ma pėrpara), e pasi i pastroi COOKIE-t edhe vota i doli qy nihere... edhe ankohet edhe nuk ngon tani.

p.s. Edhe jo zonja po zonjusha, se kjo i bjen sikur ty me t'than fmi.po ju me at linkun me detrgut tak dardania skini pas nevoj une die vet me u kthye tek hyrja ne dardani ,nuk esht e randsishme vota se une tek votimet e zondazhet postoj vetem sa me kalue koha se per mue nuk qon ndonji pesh se kush u zgjeth


po esht shum interesant pse


ju gjdo her fajin na e dergoni tek ne po jo krejt kto manipulime qendrojn te ju ne pergjithsi

aLbaChiCk
29-06-08, 19:49
Zero Cool

Murgesha
29-06-08, 23:10
po ju me at linkun me detrgut tak dardania skini pas nevoj une die vet me u kthye tek hyrja ne dardani ,nuk esht e randsishme vota se une tek votimet e zondazhet postoj vetem sa me kalue koha se per mue nuk qon ndonji pesh se kush u zgjeth


po esht shum interesant pse


ju gjdo her fajin na e dergoni tek ne po jo krejt kto manipulime qendrojn te ju ne pergjithsi


Guri i Madh kjo ėshtė e tepėrt.

Stafi nuk mundet tė marrė votėn tėnde e ta dėrgoj tek tjetėr person.

Nėse nuk tė ka dalė vota aty ku ke votuar atėherė kish ba me i shly ato cookie, pasi qė vetėm e kemi pas njė rast tė tillė e tė votojsh pėrsėri se nuk ish ba nami.
Ama tė ngulmosh me kėmbėngulje se stafi ta ka bartė votėn tjetėr ku, kjo nuk tolerohet.

Kjo po i bjen se ne tė stafit nuk kemi punė tjera vetėm se t`ju presim me rradhė kush ku po voton e me ju bartė votat edhe pse nuk egziston fare njė mundėsi e tillė, pėr mendimin tem me kėtė gjest po mundohesh ta vėsh veten nė qendėr tė vėmendjes....

Shpresoj nė mirėkuptim.

Murgesha!

uliksi31
29-06-08, 23:39
Tybe fjalet tua jane bindese. Me pas desht ju staffi me u marr me malverzime se kishi lon mat madhin me 12 boda t'udh'heqi. Ahahahaha Por let sherbej ky shemull per naleten qe insanat e respektojn demokracin.:biggrin:

Arb
29-06-08, 23:43
Rishtazi...

Shejtonka...

ShEjToNkA
29-06-08, 23:47
Rishtazi...

Shejtonka...
Pasha zoti gjithė e kam ditė se ky pika e djalit ėshtė, edhe ėshtė trim!!!!!!!!!!!!!!!!!

ShEjToNkA
29-06-08, 23:47
O figurat s'po mė bėjn beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ................................

Murgesha
29-06-08, 23:52
O figurat s'po mė bėjn beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ................................


A mos deshte me e stupcu Arbin a hahahahahahahahahaah??

Arb
29-06-08, 23:53
Se ki keq oj Fizzznike, nuk i dihet shejtonit...

ShEjToNkA
29-06-08, 23:53
A mos deshte me e stupcu Arbin a hahahahahahahahahaah??
Jo moj, ama thash te qarrosi pak pėr trimėri !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( vizatomi do figura e dinė ti cfare kur tė me citojsh)

Murgesha
29-06-08, 23:57
O figurat s'po mė bėjn beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee se pata me ja dhon kėtė buqetė me lule Arbit http://cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif ................................


Ja pėr ty ja pėr kon problematike

Arb
29-06-08, 23:58
Cka i bona more Shejtonit qe diti ma ma kthy kaq zi...

ShEjToNkA
29-06-08, 23:58
Ja pėr ty ja pėr kon problematike
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! ( paramendo ftyren )

uliksi31
30-06-08, 00:05
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! ( paramendo ftyren )

Cka je tranue o nalete, po ti mshoju ktyne te rive (t'civilizumve) e jo po don me na myt ne te vjeterve... :biggrin:

ShEjToNkA
30-06-08, 00:08
Cka je tranue o nalete, po ti mshoju ktyne te rive (t'civilizumve) e jo po don me na myt ne te vjeterve... :biggrin:
Po ku mos mu tranu, shumė rrallė ndere ju kerkoj me mė bė edhe kur m'i beni m'i beni kunder, ani vet keni faj po doni ujit ketu civilizimin, shife ate te madhen, fisniken sic po i thot Arb, i thash bema njė nderė shkoj e beni tė kunderten.O kooooooooooooooooooooooot e keni unė gjallė nė FD ju m'u civilizu harrojeni.com!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uliksi31
30-06-08, 00:13
Po ku mos mu tranu, shumė rrallė ndere ju kerkoj me mė bė edhe kur m'i beni m'i beni kunder, ani vet keni faj po doni ujit ketu civilizimin, shife ate te madhen, fisniken sic po i thot Arb, i thash bema njė nderė shkoj e beni tė kunderten.O kooooooooooooooooooooooot e keni unė gjallė nė FD ju m'u civilizu harrojeni.com!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E pra pske pune shume ketu, me fjale tjera une shoh crash of civilizations.:biggrin: Mes llojit t'naletve dhe insanave.:biggrin:

ShEjToNkA
30-06-08, 00:23
E pra pske pune shume ketu, me fjale tjera une shoh crash of civilizations.:biggrin: Mes llojit t'naletve dhe insanave.:biggrin:
A te qesim kėte punė n'kuvend, a me ja nis sic ishte adet???

uliksi31
30-06-08, 00:25
A te qesim kėte punė n'kuvend, a me ja nis sic ishte adet???

Valla malli me ka marr pe kuvende si ktyne her, po hajt prina te muhabetet. Thirre edhe t.madhen.:biggrin:

ShEjToNkA
30-06-08, 00:30
Valla malli me ka marr pe kuvende si ktyne her, po hajt prina te muhabetet. Thirre edhe t.madhen.:biggrin:


http://www.cosgan.de/smiliegenerator/vorschau/927925.png

uliksi31
30-06-08, 00:39
http://www.cosgan.de/smiliegenerator/vorschau/927925.png


Tash po kam frige se t'paskan ardh figurat e mos po ja nis me avaz te vjeter.:biggrin: Une ta ngjoh t'siellmen, por ish kon mire qeta qe sta njohin hala e me la lesh. Ahahahahahaha

ShEjToNkA
30-06-08, 00:40
Tash po kam frige se t'paskan ardh figurat e mos po ja nis me avaz te vjeter.:biggrin: Une ta ngjoh t'siellmen, por ish kon mire qeta qe sta njohin hala e me la lesh. Ahahahahahaha

Shkojm andej, se ketu tani nuk m'i japin votat, se kush tė mė delė para unė stupc me pėrshendet.:tongue:

uliksi31
30-06-08, 00:45
Shkojm andej, se ketu tani nuk m'i japin votat, se kush tė mė delė para unė stupc me pėrshendet.:tongue:

Jo pa marak flej, Bondi po udh'heq binshem.:biggrin:

ShEjToNkA
30-06-08, 00:48
Jo pa marak flej, Bondi po udh'heq binshem.:biggrin:

Amanet nėse ma ke hatrin i merr edhe njä dy vet e votojn mė qesin para tė madhit pikė pėr inat, mos tė fryhet ai me shit mend ja ta mora titullin hgaghaghaghagahgahaghagagha

uliksi31
30-06-08, 00:55
Amanet nėse ma ke hatrin i merr edhe njä dy vet e votojn mė qesin para tė madhit pikė pėr inat, mos tė fryhet ai me shit mend ja ta mora titullin hgaghaghaghagahgahaghagagha

Ani se po shkoj te kojshika Ashley e prej atyhit po votoj per ty. Ahahahahaahhaaha

ShEjToNkA
30-06-08, 00:56
Ani se po shkoj te kojshika Ashley e prej atyhit po votoj per ty. Ahahahahaahhaaha

Shko, amanet njė rrugė e dy punė.SP. Kush mos tė vdekt nga e qeshura unė sonte i ngjita hgaghaghagaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagag hagha zoti hajr inshalla!

uliksi31
30-06-08, 09:19
Shko, amanet njė rrugė e dy punė.SP. Kush mos tė vdekt nga e qeshura unė sonte i ngjita hgaghaghagaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagag hagha zoti hajr inshalla!

Qe u ktheva nalete, por me musteqe erdha.:biggrin: Tash kujdes cka flet se nuk keshi si perpara.U bom edhe na dy, po na duhet edhe i treti mu bo barabar. ( po du me kesh po spo keshi). Maje mend, musteqet jan ne pyetje.

ShEjToNkA
30-06-08, 23:53
Qe u ktheva nalete, por me musteqe erdha.:biggrin: Tash kujdes cka flet se nuk keshi si perpara.U bom edhe na dy, po na duhet edhe i treti mu bo barabar. ( po du me kesh po spo keshi). Maje mend, musteqet jan ne pyetje.

Woooowwwwwwwwwww!!!!

Sė pari mė pranoni nderimet e mia zoteri Bond, dhe mė lejoni t'ju spjegoj se s'kam pas pėr qėllim qė titullin ta mireni ju, por sic po duket do ta kesh kėtė nderė, por prapavija s'ka qenė e tillė.

Mirė se tė ka sjell zoti nė kėtė odė. :tongue: :tongue:

uliksi31
30-06-08, 23:59
Woooowwwwwwwwwww!!!!

Sė pari mė pranoni nderimet e mia zoteri Bond, dhe mė lejoni t'ju spjegoj se s'kam pas pėr qėllim qė titullin ta mireni ju, por sic po duket do ta kesh kėtė nderė, por prapavija s'ka qenė e tillė.

Mirė se tė ka sjell zoti nė kėtė odė. :tongue: :tongue:

Mire se t'gjeta, prap se prap po ta kaloj me nje pike. :biggrin: Ani mos e thasht Zoti me na pri naletet.:biggrin:

ShEjToNkA
01-07-08, 00:02
Mire se t'gjeta, prap se prap po ta kaloj me nje pike. :biggrin: Ani mos e thasht Zoti me na pri naletet.:biggrin:


Zotri, kam nderin qė bisedoni me mua, por edhe pse po prini mos u gėzoni, miku ynė Uliksi mė ka premtuar se do shkon te Ashley e tė voton vetėm e vetėm tė mė bėj me pri :tongue: :tongue:

uliksi31
01-07-08, 00:12
Zotri, kam nderin qė bisedoni me mua, por edhe pse po prini mos u gėzoni, miku ynė Uliksi mė ka premtuar se do shkon te Ashley e tė voton vetėm e vetėm tė mė bėj me pri :tongue: :tongue:

Po me Ashlyn i bone eleven, kesh mram me ndejt pas darket.:biggrin: A e thirri ne telephone me te pershendet bile.:biggrin:

ShEjToNkA
01-07-08, 00:23
Po me Ashlyn i bone eleven, kesh mram me ndejt pas darket.:biggrin: A e thirri ne telephone me te pershendet bile.:biggrin:


Thire se kam merak pėrshendetje hgaghaghaghaghaghaghaghagha

uliksi31
01-07-08, 00:37
Thire se kam merak pėrshendetje hgaghaghaghaghaghaghaghagha

Qe vllha pe thirri qetash.:biggrin:

ashley
01-07-08, 00:52
Hello Shejtonka,


I was told last night by my neighbor Uliksi to vote for you even though I have no clue what so ever to whats going on.

ShEjToNkA
01-07-08, 01:21
Hello Shejtonka,


I was told last night by my neighbor Uliksi to vote for you even though I have no clue what so ever to whats going on.


Hello edhe ty ashley. ( mbeta pykė, a thu ku na mbet Uliksi me na pėrkthy ) Havar ju ????? :tongue:

lovely
01-07-08, 01:28
Hello edhe ty ashley. ( mbeta pykė, a thu ku na mbet Uliksi me na pėrkthy ) Havar ju ????? :tongue:


ajem fajn..

valla bre me fol kah del shpyrti, edhe une Bondit ia kom dhane kokrren kur po thojn kta t mocmit :biggrin:

uliksi31
01-07-08, 02:59
Hello edhe ty ashley. ( mbeta pykė, a thu ku na mbet Uliksi me na pėrkthy ) Havar ju ????? :tongue:

Qe sa u ktheva prej Ashley-t, e kame kojshike qe 10 vjet. Ja kame spjegue krejt permbajtjen e forumit. Kuptohet anen pozitive, prite Zot me dijt ajo per paragjukime, ofendimet, nencmimet qe po ja bejm njani tjetrit se marre dot ishte.:biggrin:
Ajo po thot, pershendetje ty Shejtonka dhe e kreu porosin qe ja kish dhen Uliksi mbrem, kish votue per ty, tue mendue so po voton per t'mire. Ahahahahahaha Nuk guxoj mej tregue se je prej llojit t'naletve. Ahahahahahahaahha