PDA

View Full Version : Matematika e bjondinave.....a i ka zgjedh mire detyrat???


lyra2
30-07-07, 12:38
http://img402.imageshack.us/img402/6962/m11sv2.jpg (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-30

lyra2
30-07-07, 12:40
http://img530.imageshack.us/img530/5185/m22dr4.jpg (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-30

lyra2
30-07-07, 12:41
http://img530.imageshack.us/img530/3774/m33nf9.gif (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-30

lyra2
30-07-07, 12:42
http://img227.imageshack.us/img227/8162/m44ti6.jpg (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-30

lyra2
30-07-07, 12:45
http://img402.imageshack.us/img402/3769/m5vw5.gif (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-30

Murgesha
30-07-07, 13:22
Hiq spo di `ka me u prgjigj se, se, se nuk jam bjonde de hahahahahahahahaha

Arkza
30-07-07, 13:28
Hahhaahhahaha Murgesha Moj Bjonde jam vet por sen vallah spo Kuptoj a !!!!!!!!!!!!!!!

Peja-Boy
30-07-07, 15:40
Tem e Mbyllur, Ofendim ndaj Femrave Bjondina !!!

lyra2
30-07-07, 15:45
Tem e Mbyllur, Ofendim ndaj Femrave Bjondina !!!

hahahahahah mos bre se edhe une jam bjondine ,hajt se nuk ofendohemi se dime tjerat lemi qyyy

Peja-Boy
30-07-07, 16:00
hahahahahah mos bre se edhe une jam bjondine ,hajt se nuk ofendohemi se dime tjerat lemi qyyy

Me fal qe nuk pyeta se qfar jeni ...por prap Ofendim ndaj Vetvetes, ku edhe do kesh Konflikt ne lidhje me teme !!

yllbardh
30-07-07, 16:21
HAHAHAHAHAAAA....... po ku i'a qllove oj..... gati edhe sa nuk thash sikurse me qen edhe vet bjondin...... se vetm vet bjondinat i din kto gjra.....:wink:

Peja-Boy
30-07-07, 16:39
HAHAHAHAHAAAA....... po ku i'a qllove oj..... gati edhe sa nuk thash sikurse me qen edhe vet bjondin...... se vetm vet bjondinat i din kto gjra.....:wink:

Hahahahahahaha, po me vie keq se do e ndiej veten te qeshur !!

Zero Cool
30-07-07, 16:42
hihihihih lyra2 po me duket te gjithe qenkemi bjond/bjonde me keto detyrat e tua ahahahahahaa

lyra2
30-07-07, 17:07
hajde shqiptar hajde ,po kur u bete te gjithe bjond/bjondine se!!!!!!!!!!!!!!!

Reana
31-07-07, 00:26
hajde shqiptar hajde ,po kur u bete te gjithe bjond/bjondine se!!!!!!!!!!!!!!!

Ti "Lyra", une kisha thene se definitivisht je Lyran-i:cool: ; perderisa pergjegjjet(humoristike) veq i paske postuar se bashku me pyetjet!!!!!
Mos rastesisht je duke kerkuar seriozitet(pergjegjje te sakta), permes menyres qe ke shtruar temen???(kjo pyetje ishte sa per permbushur kurreshtjen time; nuk je (i) obliguar te komentosh:wink: )!

lyra2
31-07-07, 06:58
Ti "Lyra", une kisha thene se definitivisht je Lyran-i:cool: ; perderisa pergjegjjet(humoristike) veq i paske postuar se bashku me pyetjet!!!!!
Mos rastesisht je duke kerkuar seriozitet(pergjegjje te sakta), permes menyres qe ke shtruar temen???(kjo pyetje ishte sa per permbushur kurreshtjen time; nuk je (i) obliguar te komentosh:wink: )!
ahhhhhh sikur te isha une Lyran:cool:

lyra2
31-07-07, 07:25
Ti "Lyra", une kisha thene se definitivisht je Lyran-i:cool: ; perderisa pergjegjjet(humoristike) veq i paske postuar se bashku me pyetjet!!!!!
Mos rastesisht je duke kerkuar seriozitet(pergjegjje te sakta), permes menyres qe ke shtruar temen???(kjo pyetje ishte sa per permbushur kurreshtjen time; nuk je (i) obliguar te komentosh:wink: )!
E nderuar,gabimi ndoshta eshte pse tema nuk eshte postuar te "humori".
Kerkoj te falur nese dikush e ka mar temen per fyerje!!!!!!!!!!!!!!
Por tash mos jemi te ofenduara se,athua lyrat nuk e dine matematiken e lyranat po.
Pershendetje shume te sinqerte nga lyra ne reale dhe lyra2 ne virtuale.Prap shpesoj ne falje.

lyra2
31-07-07, 08:24
Me fal qe nuk pyeta se qfar jeni ...por prap Ofendim ndaj Vetvetes, ku edhe do kesh Konflikt ne lidhje me teme !!
Hajde per hajr kofte ka kofte.......:cool:

Preshevar
31-07-07, 08:56
Mir e paskan zgjedh detyren bjondinat :biggrin:

Paskan dal ma t'meqme se na "tjert" ahahahahahaahaha

gertaa
31-07-07, 17:52
Ha Hahah A Hah Ah Ah Ah Ah Ah Aah Eeeeeejjjjj Po Thot Shaci Jem Kokshe Leeeeggeeennnndeeeeeee.

Peja-Boy
04-08-07, 19:28
Hajde per hajr kofte ka kofte.......:cool:

Po more shnosh Kryet se mendet shkojn e vijn !!!

egi
21-10-07, 17:40
une zeshkane me shpirt dhe me zemer hehe dhe matematiken 5 :tongue:

rilinda
21-10-07, 17:42
Kush jan qato dy bjondinat q kan votu pr PO?

yllbardh
21-10-07, 18:13
Kush jan qato dy bjondinat q kan votu pr PO?


........ votimi sht anonym.......mos u'a qit ti t'palmet n fush njerzis........se ndoshta u vjen marre atyre.....