PDA

View Full Version : Faqet mė tė mirėmbajtura nė Dardani!


florian
05-06-05, 21:29
Po e hap kete sondazh per faqet me te mirmbajtura ne forum. Duke ditu ngaterresat dhe mos marrveshjet e antareve te forumit me moderatoret per keq trajtimin e faqeve te forumit desha te paraqes ket sondazh per te shikuar se cila faqe esht keq trajtuar me keq.
DIASPORA SHQIPTARE
HUMORI
DASHURIA E SEXI
DISKUTIME SHOQERORE
POESIA
FEJA E SHQIPETARIT
KAFJA E FORUMIT
PERSHENDETJE DHE URIME
POLITIKA
KULTURA KOMBETARE

florian
05-06-05, 22:04
un po ja nisi i pari si autor i sondazhit .
per mendimin tim esht poezia me e mirmbajtura.

Kaltrushi
06-06-05, 08:08
Sipas mendimit time jane Pershendetjet dhe Urimet....nje nder me te mirembajturat, sepse aty pak a shum mbahet fjala tek tema..............


Pershendetje florianme nderime


kaltrushi

ARVANITI
06-06-05, 12:18
Me mire eshte mirembajtur "Kafja". Jo per gje, por aty s'ke ēa te mirembash.

Edhe "peshendetje urime" njesoj si "Kafja", me te mirembajturat jane. :?:

Vera
06-06-05, 12:43
sipas menditit tim POEZIA.....thjesht me pelqen dhe me duuket si tem e mirmbajtur.

DEA
06-06-05, 13:20
Me mire eshte mirembajtur "Kafja". Jo per gje, por aty s'ke ēa te mirembash.

Edhe "peshendetje urime" njesoj si "Kafja", me te mirembajturat jane. :?:

me lehte eshte te mirembahet aty ku gjithqka eshte ne vend te vet, d.m th.ne ku njerzit jane te mirembajtur po ashtu vendin ku rrine nuk e tollovisin fort.


Pershendetje ARVANITI

dr1ta
08-06-05, 21:24
KAfja Forumit 8)