PDA

View Full Version : Kush i kėndoi mė mirė Pavarėsisė?


Murgesha
15-03-08, 12:07
Ilir Shaqiri: http://youtube.com/watch?v=_Y-gwraAlq4

Shkurte Fejza: http://youtube.com/watch?v=tfSPjVnvUVc

Vagabondi & Hysni Zela: http://youtube.com/watch?v=_QfpBC324QI

Po e filloj kėtė temė me kėto tri linqe, pasi qė pėr momentin nuk po i gjej kėngėt tjera kushtuar Pavarėsisė sė Kosovės.

Shpresoj qė edhe ju keni ndonjė kėngė ku i kėndohet Pavarėsisė e tė bėjmė njė sondazh se cili kėngėtar i kėndoi mė sė miri Pavarėsisė?

Ju mirėpres.

Murgesha!

rilinda
15-03-08, 12:45
Nikoll Nikprelaj- Pavarėsisė (http://www.speedyshare.com/491637374.html)

Shyhrete Behluli- Pavarėsia (http://www.speedyshare.com/894947770.html)

rilinda
15-03-08, 12:55
Mahmut Ferati- Pavarėsia (http://www.speedyshare.com/350439644.html)

Luljeta Krasniqi- Me fat Pavarėsia (http://www.speedyshare.com/977395607.html)

Meda- Festa e Pavarėsisė (http://www.speedyshare.com/198177117.html)

Linka_pz
15-03-08, 12:56
Vagabondi & Hysni Zela: http://youtube.com/watch?v=_QfpBC324QIKjo kenge me duket qe ka qene ,apo keta i kane kenduar me se miri PAVARSISE ......
....dhe ka qene kenga qe kam degjuar shume here me rradhe.

Prishtinasja_
15-03-08, 13:05
Kenge e Violeta Kukaj - "Pavarsine e gezoft Kosova...." !:smile:

Nje kenge qe me pelqej shume ! :smile:

http://de.youtube.com/watch?v=GQuOGpc4RM8

Preshevar
15-03-08, 16:26
Vagabondi & Hysni Zela: http://youtube.com/watch?v=_QfpBC324QI http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon14.gif