PDA

View Full Version : Cila vajzė (anėtare) ju pėlqen mė shumė? (-I-)


Anonymous
28-02-04, 13:17
Cila vajze/antare ju pelqen me shume !

Barbaroza
28-02-04, 13:52
Pershendetje!
Pasi qenka hapur nje kesi lloj sondazhi,atehere po marr pjese.Mua me pelqejne te gjitha vajzat(ne shkrime natyrisht),por njeres ia dhashe voten :D

K-man
28-02-04, 19:22
anjanen se kom pa, edhe nuk ju di profilat, kshtuqe nuk muj me vendos

Kaltrina
01-03-04, 09:53
O djeme qysh more sma keni vu asnje vote ?!
hajgare a
:wink:

lazdrani
01-03-04, 11:36
oooooooooo te gjitha jane te dashura dhe me pelqejne si shoqe....
Katershi i pare per mua flet shume por edhe te tjerat jane super :wink: Jehones ja dhashe voten se me erdhe gjynah :lol:

Eh ku mbeta tema e tille per ne meshkujt :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
01-03-04, 11:45
oooooooooo te gjitha jane te dashura dhe me pelqejne si shoqe....
Katershi i pare per mua flet shume por edhe te tjerat jane super :wink: Jehones ja dhashe voten se me erdhe gjynah :lol:

Eh ku mbeta tema e tille per ne meshkujt :lol: :lol: :lol: :lol:

Lazdran Gjynah nuk ka ketu,ok?? me ja nis ashtu sa gjynah jam un te gjith me ma dhen voten :? :oops:
Hajgare po bej, kalofsh bukur
Genta

Barbaroza
01-03-04, 12:17
I pershendes dy votuesit e mi :D

Barbaroza
01-03-04, 12:19
Lazdran,mire e ka Genta,s'ka gjynahe ketu qy :(
Sidoqofte te falenderoj qe na paske ne sy te mire 4-shin :D

BlertaB
01-03-04, 16:21
Ju pershendes te gjithve une ja japa voten Jehones se i ka shkrimet teper te bukura me pelqejn shkrimet e saja tung ju pershendes..

hana
01-03-04, 16:45
tung une mendoj se krejt vajzatjan te mira pa perjashtim :lol: :lol:

BlertaB
01-03-04, 16:48
Te lumt goja hana po ketu e kan mar si arsye se kush asht ma e mir po du me than cila inkuadrohet ne te gjitha temat e per ata e kan marr ket shemull se te gjtha vajzat e djemt e forumt jan te mir po mendoj per mua.

Zana
02-03-04, 13:45
Edhe une kisha than te gjitha jane te mrekullueshme!!

Ju pershendessssss! :wink:

Donika Morina
02-03-04, 13:49
Te gjitha vajzaat jan te mira ne ket Forum.
Po une voten ja kam Dhen M.......s
Nejse tash po e dini se kujt deshta ta mbaj sekrte po nukmujta
Ju pershendes te gjithve jeni te mrekullushem.

Barbaroza
02-03-04, 14:07
Wowowowowowowowwowowowowowwow Zana 8 vota :wink:

Murgesha
02-03-04, 14:16
Donika Morina te falenderoj qe keni votuar per mua. Besoj se e meritoj voten tende dhe do te mundohem te mos zhgenjej besimin tend, gjithashtu edhe ju tjeret qe keni votuar per mua ju falenderoj shume.
Tani pak shaka
E ju tjeret qe skeni votuar per mua cka po pritni mos duhet valle te filloj kampanjen zgjedhore ahahahahahahahah :wink:

Donika Morina
02-03-04, 14:30
Nuk keni pse te falenderoni e nderuar Murgesha ju i meritoni te gjitha vota jo vetem timen po te gjith Forumit
Pershendetje per ty murgesha

Barbaroza
06-03-04, 12:54
AlbMuslim-Ku,te falenderoj ne emer te te gjitha vajzave per fjalet e bukura.

smsgirly
07-03-04, 15:16
Githashtu edhe une ju falenderoj shume se keni votuar per mua. :wink:

Po une prap tham se "Te gjitha vajzat jan te mira ne ket Forum". :P :wink:

smsgirly
07-03-04, 15:17
Po du me than se pse nuk mundeni me Vetu per mu..me vjen inati pse nuk jam une ne List per Vetim.. :evil:

Murgesha
07-03-04, 16:13
smsgirl kjo liste eshte dhanun kur ju ende nuk keni qene e regjistruar ne forum
Nuk dmth. se kjo do te jete e fundit. Nese jeni aktive ne listat tjera me siguri se do te jeni.

Ju peershendes te gjithe pjesemarresit ne votime.

sexybrikenda
10-03-04, 16:27
une ja dhashe ortakes Murgeshes se Lazdrani shume pe dojke ma shume se mua :twisted: :twisted: :twisted:
Po baje shaka oj moter se bolle qike e mire ishe per nga shkrimet tuja ma e mira,shume ma e mire se kjo Zana qe po mundohet me ta zane vendin qe nuk i takon :lol: :lol: :lol: Ardita

Giovanni
11-03-04, 10:24
M U R G E SH A

Cool_Boy
12-03-04, 15:24
Opa urime urime Zana numer 1 ne forum po me vjen mir moj qik vetem vazhdoni keshtuu..

Cool_Boy

lazdrani
14-03-04, 15:06
Si more keni harruar Kaltrinen...........100 pike per ju sot per inat te ketyre tjerave :wink:

arTanibb
23-03-04, 20:31
Shkije t`mir edhe femna t`kqija NUK KA ;)

BlertaB
24-03-04, 11:02
hyyyyyyyyy arTnaibb ja ke qerru vallah qitash uppppssssssssss m“fal ja ki qillu vallah heheheh nuk ka femna te kqija vallah. :P

lazdrani
24-03-04, 14:55
Sot me pelqen Zana se kam vendase dhe nje mpuuuuuuuuuuuq special per ju schwester herz :wink:

Zana
24-03-04, 17:19
Flm lazdran Bruderherzzzzzzzzz...
Dhe Githashtu edhe une ju falenderoj shume se keni votuar per mua. :wink:

*ZaNa*

BlertaB
26-03-04, 12:01
Sot do te votoj vetem per zanen se e meriton.
pershendetje per te gjith edhe ty gjithashtu Zana.
Kalofshi te ghith mir...

DARTEX
06-04-04, 05:00
Edhe pse nuk e njof asnjeren prej vajzave por mendoj se te gjitha jan te mrekullueshme pasiqe i lexova do shenime ne forum prej te gjithave dhe ua dhash krejtve voten kshtu truq :oops:

sexybrikenda
06-04-04, 14:55
une para do dite e qela po njejten teme per meshkuj po ma paskane fshiiiiiiiiiiiii :twisted: :twisted: :twisted: Murgesha po me duket :x

Kaltrina
07-04-04, 10:54
Mendoj se fitova se i kam 100 votat e Lazdranit hahaha
Lazdran flm edhe te pershendes
:wink:

lazdrani
07-04-04, 14:19
Kaltrina i gezofshe ato 100 pike se krejt po ti vidhin votat :wink:

Barbaroza
07-04-04, 14:22
More edhe mua mi kishin vjedhur,dje i pata 20 e sot veq 3 me kishin mbetur :cry:

lazdrani
14-04-04, 10:53
Hajt se po te japi edhe nje pike Barbaroza e te behen 4 :wink: :P :D

sir|emi-miami
14-04-04, 15:18
Une ja dhash Kaltrines ni votė..
vota ime kuhet 50
haha urime fitoren bukuroshe :P

Gentiana
14-04-04, 15:52
Sot do tja japi Jehones voton,se me mungon ajo ne ket Forum. Jehonaaaaaaaaaaa loqk ku je beeeeeee :cry:

lazdrani
14-04-04, 18:14
Genta me te vertet na mungone( ish simpatija ime)Jehona :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

jehona
15-04-04, 18:27
oooo qe bre genta zemer ku jam, me ka mbet kryt ne libra per bes. sidoqoft flm per voten dhe mallin tende.

lazdran ti do tme shkaktosh probleme psiqike pasiq e lexove ISH-SIMPATIJA, me trego te lutem se qka ka ndodhur gjat kohes te mungeses ime..... :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 18:31
Duke pare shkrimet dhe vendosmerin e saj per te vazhduar dialogun deri ne fund,voten time do ja jap Barbarozes, por ishalla nuk i rritet mendja :wink: :lol:

lazdrani
15-04-04, 20:32
Jo Prania e juaj Jehona ne Forum me ka munguar shume :cry: :cry: :cry: Ich vermisse dich immer noch :wink:

Barbaroza
16-04-04, 11:36
Duke pare shkrimet dhe vendosmerin e saj per te vazhduar dialogun deri ne fund,voten time do ja jap Barbarozes, por ishalla nuk i rritet mendja :wink: :lol:

FLM Honey,oops Honesty^uk,per voten,per kete e meriton nje mppppupqqqq.A te erdhi shijshem :P

florian
16-04-04, 11:54
tana te mira jeni vallahi si me ju pa zgjedh .
po pse se kini fut kurrnja te keqe more ne list ?

Barbaroza
16-04-04, 12:31
tana te mira jeni vallahi si me ju pa zgjedh .
po pse se kini fut kurrnja te keqe more ne list ?

Eu Florian,goja te lumte :D

Honesty^uk.
16-04-04, 18:55
Duke pare shkrimet dhe vendosmerin e saj per te vazhduar dialogun deri ne fund,voten time do ja jap Barbarozes, por ishalla nuk i rritet mendja :wink: :lol:

FLM Honey,oops Honesty^uk,per voten,per kete e meriton nje mppppupqqqq.A te erdhi shijshem :Pmu ka dukur sikur te lepijsha nje luge me mjalt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
24-04-04, 15:47
:roll: :roll: :roll: :roll:

SheTa
24-04-04, 15:59
Hy edhe BlertenB keni harru me qit une nuk vitoje :P
si pranoje keto votime ahhahaha :P me hileeeeeeeee hagagaga :oops: :oops:

lazdrani
25-04-04, 14:20
Pa konkurrence vetem MURGESHA :P :P :P :P

Prroni
26-04-04, 12:42
:PPQka po bohet se san spo di :(

yllka
26-04-04, 17:44
Murgesha keni voton time,jeni me e pelqyra nga une....

AK^47
14-05-04, 06:25
Valla spo di qka me ju thon popullat edhe pse krejt do nicka pa plan qe ishin voten ja japa :arrow: Zanes edhe pse me ka nervozu ni dit :twisted: :twisted:

lazdrani
16-05-04, 19:08
---------------------------------MURGESHA-------------------------------- :wink:

Dr. Leone
05-06-04, 13:42
Te pershendes Murgesha ja edhe nji vot nga un se vetem ti e meriton :wink: tung ja kalofshi mir te gjith.
Me respekt
Dr. Leone

Murgesha
06-06-04, 10:30
Te pershendes Murgesha ja edhe nji vot nga un se vetem ti e meriton :wink: tung ja kalofshi mir te gjith.
Me respekt
Dr. Leone

Dr. Leone te falenderoj per voton tende.
Murgesha.

ARMANI
07-06-04, 15:42
Po me pelqen biseda me Gentianen :wink: 8) E gezofshe voten 8)

Gentiana
07-06-04, 16:13
Po me pelqen biseda me Gentianen :wink: 8) E gezofshe voten 8)


Flm ARMANI,gjithashtu me pelqen biseda me ty :wink: a me paska hije vota jote :P 8)
Pak shaka, sidoqoft te flm,dhe kalofsh mir.

Genta

sexybrikenda
23-06-04, 16:02
TANI GENTIANA MBASI ME KA GEZUA :wink: :wink: :wink:

Gentiana
23-06-04, 17:13
TANI GENTIANA MBASI ME KA GEZUA :wink: :wink: :wink:


O Gentiana mos qoft, nese per kte je gezuar ti!!! :evil:

lazdrani
23-06-04, 17:15
Murgesha :(

Cool_Boy
24-06-04, 10:16
Murgesha :(

lazdrani ty Murgesha e mua

VERA

Agroni22
03-08-04, 17:29
Niku Gentiana dhurova voten :wink:

Gentiana
03-08-04, 17:53
Niku Gentiana dhurova voten :wink:

Thank's 8) :wink:

boy&beach
30-08-04, 12:26
Valla mu me pelqen mashum vajza me pseodonimin Barbaroza edhe pse nuk ja di emrin evertet,se i nxjerr do tema shum te mira tung barbaroza te pershendes

Barbaroza
30-08-04, 16:28
Valla mu me pelqen mashum vajza me pseodonimin Barbaroza edhe pse nuk ja di emrin evertet,se i nxjerr do tema shum te mira tung barbaroza te pershendes

Ju flm boy&beach dhe ju pershendes edhe une!

Nexhati
13-09-04, 12:56
Vajza ime quhet Kaltrina :wink:

Mirlind-Kosova
18-09-04, 01:50
Meqen se Aferdita po mungojka ne listen e vajzave....voten time ja dhuroj. BARBAROZES

Mirlind-Kosova
18-09-04, 01:55
Meqen se Aferdita po mungojka ne listen e vajzave....voten time ja dhuroj. BARBAROZES

Ishte mendim i veshtir per mua meqen se jam anetar i ri ketu dhe nuk po i njof te gjithat akoma por kisha pasur deshiré qe edhe vajzave tjera t“ju jap komplimente sepse jeni shumé te shkelqyera.. :wink: ...!

Barbaroza
18-09-04, 15:08
Te falenderoj per voten Mirlind.Vertete eshte veshtire ta zgjedhesh me te miren,sepse te gjitha vajzat jane shume te mira ketu.
Me pelqeu qe nikut tim i kishe vene ngjyrat me te bukura!

Mirlind-Kosova
18-09-04, 21:01
Barbaroza:

Mendova ,Mendova,nga syt e mij smunda te t“largoja..... :lol: :lol: :lol:

SpAnJoLLI
07-10-04, 13:31
T`gjitha jan t`bukura po kshtut e kisha cek Barbarozen ;)

mr_beni
07-10-04, 13:50
Te gjitha jane te bukura, nuk kisha dit cilin em zgjedh! :wink:

uliksi31
07-10-04, 16:43
Te gjitha jane te bukura, nuk kisha dit cilin em zgjedh! :wink:

A ne ikona bo bazoheni a :?:

mr_beni
07-10-04, 17:03
Te gjitha jane te bukura, nuk kisha dit cilin em zgjedh! :wink:

A ne ikona bo bazoheni a :?:

po ne qka tjeter uliski, po normal edhe ne shkrime :wink: hehehhe

Barbaroza
07-10-04, 17:17
T`gjitha jan t`bukura po kshtut e kisha cek Barbarozen ;)

Flm SpAnJoLLI per voten :wink:

uliksi31
07-10-04, 17:21
Te gjitha jane te bukura, nuk kisha dit cilin em zgjedh! :wink:

A ne ikona bo bazoheni a :?:

po ne qka tjeter uliski, po normal edhe ne shkrime :wink: hehehhe

E pra sa per ikona si te Barbarozes as ne Rio de nuk mundesh me e gjet te tille.Ku me shtine llugave po hyj ne gjyna -haram pa nevoj :oops:

Barbaroza
07-10-04, 17:47
Uliksi,flm per komplimentin sa i perket ikones sime,por, keto jane llafe pa para,besoj se Zoti na i fal mekatet!

Gjumashja
22-04-05, 11:01
Barbaroza

Dali!Keq
31-05-05, 23:28
pasi qe nuk ka te hajrit mbetem me than se as njana.

Kurvani
02-06-05, 16:26
Diana007 http://www.mpuq.com/libri/img/smilies/a6.gif

Flaka_1
16-07-05, 00:37
Ka nje kohe te shkurte qe jam antare ne kete forum,me qene se shume pakez kam lexuar ketu mua me ka ra rasti zakonisht te lexoj mendimet e MURGESHES dhe pa hezituar fare voten ja dhash me gjithe zemer
vetem vazhdo murgesha te lumte :idea:
ju bashkepuntoret e saj mos u zemeroni se edhe ju jeni te shkelqyera :wink:
me respekt
Flaka :idea:

Agroni22
16-07-05, 10:03
edhe pse nuk te koka ne liste te votimit une mendoje per AFERDITEN

Diana007
16-07-05, 11:28
Diana007 http://www.mpuq.com/libri/img/smilies/a6.gif

:oops: Flm :P

arbias
17-07-05, 22:11
Un e di qe ka kesi vajza t mira por me qen vajz e mir esht zor
Por vajz ma te ndershme dhe te shtrejt se Moderatorja :oops: Barbaroza :oops: spaska pas Mbas barbarozes vjen Flaka e tani vi une me nje kerr qika tjera

Flaka_1
18-07-05, 19:46
Un e di qe ka kesi vajza t mira por me qen vajz e mir esht zor
Por vajz ma te ndershme dhe te shtrejt se Moderatorja :oops: Barbaroza :oops: spaska pas Mbas barbarozes vjen Flaka e tani vi une me nje kerr qika tjera

hahaahahah
te flm ARBIAS
TE PERSHENDET FLAKA

e_martumja
18-07-05, 20:53
per vajz: MURGESHA :lol:


per djaloshet: KERCOVARIN, TURISTIN, HONESTYN :wink:pershendetje nga e_martumja :wink:


PS:ka edhe shume tjera, ska nevoj gjelozi, se me kalimin e kohes zgjatet lista :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
18-07-05, 21:10
per vajz: MURGESHA :lol:


per djaloshet: KERCOVARIN, TURISTIN, HONESTYN :wink:pershendetje nga e_martumja :wink:


PS:ka edhe shume tjera, ska nevoj gjelozi, se me kalimin e kohes zgjatet lista :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Flm. Po mos shume s enuk do te kesh kohe te kexosh. :lol: :lol: :lol:

arbias
20-07-05, 11:12
Flaka 1 qik e shpijes

Dilmoj flaka te bunari
Se per ty moj um ka
marr malli

Malli yt moj nuk po
Me hiqet
Zemra ime flak po digjet.

Flaka_1
29-07-05, 21:55
heeeeeeeey arbias sa eshte e vertet kjo qe thua ? :lol:

Krokodilli
02-08-05, 11:06
te gjitha jeni te mrekullueshme....

Urata
12-08-05, 18:24
http://www.wtv-zone.com/rhudas/BORDEREDSETS/lady_mainpic.jpg

Sy_kaltra
28-08-05, 00:49
T gjitha jan njesh :wink:

doGzona
28-08-05, 03:49
Te gjitha jane te mrekullueshme.

Kercovari
28-08-05, 10:37
Me te mrekullueshme edhe ne hene nuk i gjene.Zoti na i ruajte prej syrit keq. :lol: :wink:

Krokodilli
28-08-05, 11:41
Me te mrekullueshme edhe ne hene nuk i gjene.Zoti na i ruajte prej syrit keq. :lol: :wink:

besa qaj syri yt hiq fort i mire spo me duket :) , vetem pi rrotullon,, her ne te djatht e her ne te majt..

Nice_BoY
01-09-05, 18:24
un jom fillostar ne dardania.de Forum per mua krejt kto vajzat qe jon en votime per mu jon te mira .per mu osht Sy_Kaltra qe e njof qe 3 vite :wink:

Kercovari
01-09-05, 20:09
Me te mrekullueshme edhe ne hene nuk i gjene.Zoti na i ruajte prej syrit keq. :lol: :wink:

besa qaj syri yt hiq fort i mire spo me duket :) , vetem pi rrotullon,, her ne te djatht e her ne te majt..

A bre kroki,"Huj pirell! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
03-09-05, 07:16
Diskriminim!

dr1ta
14-09-05, 01:34
Kjo list duhet me u pertry pak :P :D

sherri
14-09-05, 07:07
Diskriminim!
Urata deshta ty me ta dhan,po mendova ce me qen nje votim per mashkujt as ju s'ma kishit dhan mua, :?: :(

Psikologu
14-09-05, 16:08
Tė gjitha jeni tė mrekullueshme , tė civilizuara dhe tė papėrshkruara.
Gėzohemi qė ju kemi ne mesin tonė ketu ne FD,
Me nderime per Ju tė nderuara;

Psikologu

Krokodilli
15-09-05, 05:57
Gentiana
DoGzona
Diana_007
Urata
Sy_kaltra
Luana
dr1ta
Reana
Kaltrushi
Domira
Rilinda
Anna
Gjumashja
Flaka_1 etj etj qe spo me kujtohen per momentin

RiannA
17-05-07, 10:50
Pse nuk jam une nList hahahahahhaa

SoKoLi-i-Maleve
18-05-07, 05:04
Te gjitha jan te mrekullushme.

sherri
18-05-07, 11:53
Pse nuk jam une nList hahahahahhaa
Ju ishit burrnore,kure te bahet ndoj sontazh per mashkujt te fusin ne list edhe ty:cool:

RiannA
18-05-07, 12:15
ahaaaaaaaaaa...a ma paske pa ti mu a? hahahaha

Albanian eX|PerT
19-05-07, 20:14
RILINDA...!!!

rilinda
19-05-07, 20:58
RILINDA...!!!


Nuk ėshtė n'konkurim.

Albanian eX|PerT
19-05-07, 21:37
S'eshte me rendesi, une jap mendimin tim te bazuar ne ate se ajo eshte; mė e sinqerta; mė e mira; mė e sjellshmja; mė e delira; mė e bukura; mė e menēura; mė e ēilterta (gjithashtu edhe shoqet e forumit i ka te tille), pra:

RILINDA...!!!

Reana
19-05-07, 23:31
Une kisha votuar Aminen, Ninelen, Kaltrushin(qe nuk kyqet me ketu), Dogzonen, Vjeshten e te tjera antare te zgjuara dhe inteligjente!

valiii
20-05-07, 02:44
Momentalishte Forumi posedon shume vajza intelegjente dhe te respektuara une e kisha vequar Jador , Llegenden dhe Rilinden

prishtinasi
20-05-07, 03:44
s'ka diskriminim...e gjithe gjinija e bukur....:biggrin:

Agolli
20-05-07, 15:54
s'ka diskriminim...e gjithe gjinija e bukur....:biggrin:
Koleg,, cake njo, kryt ta thej e qejfin s'ta prishi! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zero Cool
20-05-07, 17:20
Nga te gjitha vajzat e ketij forumi ma se shumti me pelqen, Agolli.

Agolli
20-05-07, 17:27
Nga te gjitha vajzat e ketij forumi ma se shumti me pelqen, Agolli.ahahahaha, phaa Zero Cool, edhe ti me pelqen mua, je nje vajze fenomenale! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zero Cool
20-05-07, 17:31
ahahahaha, phaa Zero Cool, edhe ti me pelqen mua, je nje vajze fenomenale! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ahahahahaha Agolli flm shum, une kam mendu se jam i vetmi qe me pelqejn vajzat ahahahaha...

Agolli
20-05-07, 17:33
ahahahahaha Agolli flm shum, une kam mendu se jam i vetmi qe me pelqejn vajzat ahahahaha...
ahahahahahahah jo jo mos ta ndin, nuk te lo vetum ahahahah!

LuLjaa
20-05-07, 18:13
E une a jamm e mil :S

luckyman
20-05-07, 18:43
E une a jamm e mil :SOohhh ti je Xemla e FD.:biggrin:

Zero Cool
20-05-07, 20:23
E une a jamm e mil :S

huh, edhe po vet a ?

gazi-de
20-05-07, 20:48
Te gjtha jon more qy,mos na lafte zoti pa to...hhahahahhaha
Me e veqnta per mu eshte Sy_kaltra...........

Sy_kaltra
20-05-07, 21:06
Te gjtha jon more qy,mos na lafte zoti pa to...hhahahahhaha
Me e veqnta per mu eshte Sy_kaltra...........

Faleminderit shaci :wink:

Gjithashtu edhe ti je shum i veqant .

valmirii
23-05-07, 02:58
Paj Murgesha bre, ngase osht e vetmja qe mu ka pergjegj sakt ne nje postim qe e kom bo diku ktu ne forum. Keshtu qe e pershendes.

Preshevar
23-05-07, 10:53
....hmmm ma t'mirat s'qenkan n'konkurim....


un po abstenoj :biggrin:

......duke votu per te gjitha.

Elina
23-05-07, 10:56
....hmmm ma t'mirat s'qenkan n'konkurim....


un po abstenoj :biggrin:


......duke votu per te gjitha.
A edhe per mu po votojshe a ? :biggrin:

Preshevar
23-05-07, 11:13
A edhe per mu po votojshe a ? :biggrin:

-Aiii qka ke thon ! :tongue:

Elina
23-05-07, 11:21
-Aiii qka ke thon ! :tongue:


E cka kam thane??? :rolleyes:

ssara
23-05-07, 11:24
E cka kam thane??? :rolleyes:

hiq mos e vet kerken se je nder te parat.............une po mendoj ashtu....

Preshevar
23-05-07, 11:34
E cka kam thane??? :rolleyes:

-Aiii qka ke thon :tongue: ,.. ---> ...Sigurisht qe edhe per ty kam votu !

Preshevar
23-05-07, 11:34
hiq mos e vet kerken se je nder te parat.............une po mendoj ashtu....

:biggrin: Qysh m'keni shtie mi permend krejt per ato qe kisha votu .....

GjIlAnAsI_cSi
24-05-07, 01:59
Pelqen me shum.. ummm si mendoni.. dhe a kemi te drejt ne te tjeret qe nuk i kemi pare asniher ?

Un asnjeren prej tyre si kam pa si duken qe te jap mendimin.. por sidoqoft ka qajo dreq Kaltrina me ngreka zemra edhe pse spe di kush osht :P ja dhash ni vot asaj..


Ndoshta pak si von , por populli thot " Me mire von se kurr "


Gjith te mirat.

LuLjaa
27-05-07, 02:36
Ketu Votova per Murgesha ,,, :)

Lona
31-07-07, 10:34
Pershendetje Murgesha.

Murgesha
31-07-07, 11:54
Lulja e Lona ju falėnderoj pėr mendimin tuaj.

Peja-Boy
31-07-07, 14:36
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21911


Murgesha Tema e njejt !

rilinda
31-07-07, 15:15
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21911


Murgesha Tema e njejt !

Nuk ėshtė e njejtė. Sondazhi ėshtė ndryshe.

Peja-Boy
31-07-07, 17:55
Nuk ėshtė e njejtė. Sondazhi ėshtė ndryshe.

E Sakt qe Sondazhi eshte i Ndryshem ...Por tema eshte e njet, ne ate temen qe kam Cekur mund te shkruash nje person qe nuk gjindet ne Sonazh.....

Psh ne Sondazh i vendos 10 Me te Popullarizuarat, ka edhe ndonje qe me rrall bie ne sy, edhe mund ta shtosh jo ne Sondazh por ta besh Publike emrin e saj !!

Psh Prishtinasja nuk Gjindet ne Sondazh ateher une votoj ketu edhe pse ne Sondazh nuk gjindet !!

Prishtinasen e Kam Yll ...Vetem perpara Motrushe !!

rilinda
01-08-07, 12:40
Tema e ka titullin e ngjajshėm e jo tė njejtė. Kėtu ėshtė grupi i parė (-I-), e ja ku e pret votėn tėnde Prishtinasja
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21911

gertaa
01-08-07, 12:42
qajo qa po m pelqen nuk koka

LABI
01-08-07, 15:15
qajo qa po m pelqen nuk koka

Edhe mua ajo qe me pelqene , nuk gjendet ne kete liste !!

Peja-Boy
01-08-07, 18:08
Tema e ka titullin e ngjajshėm e jo tė njejtė. Kėtu ėshtė grupi i parė (-I-), e ja ku e pret votėn tėnde Prishtinasja
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21911

Nejse....Po e lojm ashtu !

BoNu$
01-08-07, 18:28
Votova per Gentianen :)

Peja-Boy
12-08-07, 18:59
Cila vajze/antare ju pelqen me shume !

Per nga Pamja spo shkretoj hiq se krejt do foto Falso, per nga shkrimet deri tash te gjitha jan te mira ...te gjitha disa postime interesante si nga Humori edhe nga Serioziteti !!

No MeRcY.
11-09-07, 19:10
ska qika tmira ktu radh ndoshta osht naj njo , se tmirat nuk rrin internet kan puna tjera
ktu kish qika ka 24 or online po rrishin rkrkr ahha se jon fucked up kejt met mira 1

Melania
12-09-07, 11:21
Gentiana valla :wink:

Nirvana Band
09-10-07, 11:06
I pershendes te gjitha anetaret e forumit, te gjitha jan vertet te mira!

Fshatari
09-10-07, 13:31
I kqyra pak syretat e vashave tė forumit, e sytė e mi u pėrqendruen nė foton e Gentianės.
Natyrisht, vetėm "pseudoja" do tė justifikonte plotėsisht votėn time; e kur e shikova gjat edhe foton u binda se Gentiana meriton votėn time tė shtrejt!

lyra2
09-10-07, 13:44
Te gjitha me pelqejne bree,veq murgeshen disi e kam simpati,sigurisht ngashkrimet e saj ,....edhe pse ate kapele ia kishe nderru ;))

Murgesha
09-10-07, 15:09
Te gjitha me pelqejne bree,veq murgeshen disi e kam simpati,sigurisht ngashkrimet e saj ,....edhe pse ate kapele ia kishe nderru ;))

Me lulen a?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Tė falemnderit qė jam simpati e jotja, nuk ėshtė sllogan i rastit por edhe unė tė kam simpati o me lule o pa lule.

Arkza
09-10-07, 15:35
Nuk e dij se Si ke marre e Gjithe keto Vota !!!! se Kurr asnjehre sme ke Pelqur Murgesha kjo s'eshte veq nga un por nga shumicave kam degjuar njetin fjale si une dhe me Befason se nga i morre gjithe keto Vota !!!! :redface:

vjeshta
09-10-07, 21:43
Votova per Murgeshen .

Murgesha
10-10-07, 10:04
Nuk e dij se Si ke marre e Gjithe keto Vota !!!! se Kurr asnjehre sme ke Pelqur Murgesha kjo s'eshte veq nga un por nga shumicave kam degjuar njetin fjale si une dhe me Befason se nga i morre gjithe keto Vota !!!! :redface:

Pse moj Arkza nuk tė pėlqej? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Ndoshta ty tė duken shumė vota kurse mua pasha mamin nė dhe e shtifsha po mė duken shumė pak, kur e marr parasysh numrin e anėtarėve qė ka Dardania dhe datėn kur ėshtė hapė kjo temė. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Kush mi ka dhėn?
Tybe nuk e di se pata me ti paraqit krejt nikat e atyre qė ma kan dhėnė votėn.
Megjithatė mė pėlqen qė ma thua sinqerisht e realisht se nuk tė pėlqej e do tė doja tė jenė tė sinqertė e tė realtė edhe ata qė e paskan diskutuar me ty dhe tė paskan thėnė qė nuk ju pėlqej tė dalin e tė ma thuan mu kėshtu sikur ma the ti. Por pasi qė nuk e kanė bėrė kėtė gjė atėherė mė duhet tė tė them se po ndjehem ngusht qė ti me ata qė ti i njef e qė mua nuk mė njofin mė keni bėrė objekt thashethemesh.

Ps. Pėrderisa nė avatarin tėnd mban foton e Cameron Diaz dije se ti mė pėlqen, pėr besė tė zotit shumė e pėlqej atė aktore.

Murgesha
10-10-07, 10:07
Votova per Murgeshen .

Falemnderit Vjeshta.
Ps. Motėr tė kam shiqo nė rrethin tėnd shoqėror nga Dardania mos ka mbet kush pa mė votuar e drejtoi kėtu. Do tjua dij pėr nder nėse mi japin edhe ata votat hahahahaahahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Prishtinasja_
10-10-07, 10:36
Kam votua per Zanushen....:smile:

Amina
10-10-07, 11:44
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aLbaChiCk
10-10-07, 13:23
Edhe vota ime shkoj per vendasen time Murgesha.Edhe pse nuk kam shum kontakt me Murgeshen me pelqen shum se eshte e drejt.Suksese per ty vendase

vjeshta
10-10-07, 16:23
Falemnderit Vjeshta.
Ps. Motėr tė kam shiqo nė rrethin tėnd shoqėror nga Dardania mos ka mbet kush pa mė votuar e drejtoi kėtu. Do tjua dij pėr nder nėse mi japin edhe ata votat hahahahaahahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Nja dy ti solla moter ........perdori me mend votat ......hahaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
10-10-07, 17:41
Falemnderit Vjeshta.
Ps. Motėr tė kam shiqo nė rrethin tėnd shoqėror nga Dardania mos ka mbet kush pa mė votuar e drejtoi kėtu. Do tjua dij pėr nder nėse mi japin edhe ata votat hahahahaahahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgeshė, koha e zgjedhjeve a? Mbledhe, mbledhe elektoratin :wink: