Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Cila vajze/antare ju pelqen me shume !
jehona 3 1.38%
Barbaroza 35 16.06%
Gentiana 37 16.97%
Murgesha 59 27.06%
hana 6 2.75%
Zana 34 15.60%
Kaltrina 6 2.75%
mija 2 0.92%
te gjitha jane te mrekullueshme ! 36 16.51%
Votues: 218. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-02-04, 13:17   #1
Anonymous
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Cila vajzė (anėtare) ju pėlqen mė shumė? (-I-)

Cila vajze/antare ju pelqen me shume !


  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-02-04, 13:52   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje!
Pasi qenka hapur nje kesi lloj sondazhi,atehere po marr pjese.Mua me pelqejne te gjitha vajzat(ne shkrime natyrisht),por njeres ia dhashe voten :D
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-02-04, 19:22   #3
K-man
 
Anėtarėsuar: 29-09-03
Vendndodhja: Chicago, SH.B.A.
Postime: 357
K-man e ka pezulluar reputacionin
Gabim

anjanen se kom pa, edhe nuk ju di profilat, kshtuqe nuk muj me vendos
__________________
Ēdo fillim i keq, e ka mbarimin e keq.
K-man Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-04, 09:53   #4
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim

O djeme qysh more sma keni vu asnje vote ?!
hajgare a
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-04, 11:36   #5
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

oooooooooo te gjitha jane te dashura dhe me pelqejne si shoqe....
Katershi i pare per mua flet shume por edhe te tjerat jane super Jehones ja dhashe voten se me erdhe gjynah :lol:

Eh ku mbeta tema e tille per ne meshkujt :lol: :lol: :lol: :lol:
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-04, 11:45   #6
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
oooooooooo te gjitha jane te dashura dhe me pelqejne si shoqe....
Katershi i pare per mua flet shume por edhe te tjerat jane super Jehones ja dhashe voten se me erdhe gjynah :lol:

Eh ku mbeta tema e tille per ne meshkujt :lol: :lol: :lol: :lol:
Lazdran Gjynah nuk ka ketu,ok?? me ja nis ashtu sa gjynah jam un te gjith me ma dhen voten :? :oops:
Hajgare po bej, kalofsh bukur
Genta
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-04, 12:17   #7
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

I pershendes dy votuesit e mi :D
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-04, 12:19   #8
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Lazdran,mire e ka Genta,s'ka gjynahe ketu qy :(
Sidoqofte te falenderoj qe na paske ne sy te mire 4-shin :D
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-04, 16:21   #9
BlertaB
 
Anėtarėsuar: 13-01-04
Vendndodhja: Austri
Postime: 840
BlertaB e ka pezulluar reputacionin
Gabim Pershendetje

Ju pershendes te gjithve une ja japa voten Jehones se i ka shkrimet teper te bukura me pelqejn shkrimet e saja tung ju pershendes..
BlertaB Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-04, 16:45   #10
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

tung une mendoj se krejt vajzatjan te mira pa perjashtim :lol: :lol:
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-04, 16:48   #11
BlertaB
 
Anėtarėsuar: 13-01-04
Vendndodhja: Austri
Postime: 840
BlertaB e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Te lumt goja hana po ketu e kan mar si arsye se kush asht ma e mir po du me than cila inkuadrohet ne te gjitha temat e per ata e kan marr ket shemull se te gjtha vajzat e djemt e forumt jan te mir po mendoj per mua.
BlertaB Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 13:45   #12
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Edhe une kisha than te gjitha jane te mrekullueshme!!

Ju pershendessssss!
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 13:49   #13
Donika Morina
 
Anėtarėsuar: 10-12-03
Vendndodhja: Gjakov por jetoj ne Austri!!
Postime: 54
Donika Morina e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Te gjitha vajzaat jan te mira ne ket Forum.
Po une voten ja kam Dhen M.......s
Nejse tash po e dini se kujt deshta ta mbaj sekrte po nukmujta
Ju pershendes te gjithve jeni te mrekullushem.
Donika Morina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 14:07   #14
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Wowowowowowowowwowowowowowwow Zana 8 vota
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 14:16   #15
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Donika Morina te falenderoj qe keni votuar per mua. Besoj se e meritoj voten tende dhe do te mundohem te mos zhgenjej besimin tend, gjithashtu edhe ju tjeret qe keni votuar per mua ju falenderoj shume.
Tani pak shaka
E ju tjeret qe skeni votuar per mua cka po pritni mos duhet valle te filloj kampanjen zgjedhore ahahahahahahahah


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.