PDA

View Full Version : Sa herė nė ditė...!?


Diana007
09-08-05, 09:23
Saher ne dit hani buk 1, 2, 3. 4 apo me shum :roll: :lol:

Un 2 her , por ndodh qe edhe vetem 1 her :roll: :P


Ju pereshdes Diana :wink:

teDUAty
13-08-05, 22:24
pershendetje diana ;kuku sa pak po hajshe ti une vdes me hanger vetem njeher ne dite ,keshtu une ha 3 her mesatarisht por ndodh qe ha 2 por edhe 4 her por prap se prap nuk e kaloj peshen normale te trupit.

me respekt teDUAty

dr1ta
14-08-05, 00:08
3-4 her

Urata
03-09-05, 07:20
Mvaret...
jam me teke...!

aferdita
03-09-05, 19:41
kur jam ne pune 1 here ne dite nganjehere edhe 2,kurse kur jam ne shtepi 3-4

Kaltrushi
05-09-05, 07:49
3 here ha ashtu si ashtu...............e ndonjeher edhe me shume apo me pak.............edhe at para dhe mbas ushtrimeve........... :D :D

Diana007
05-09-05, 07:57
pershendetje diana ;kuku sa pak po hajshe ti une vdes me hanger vetem njeher ne dite ,keshtu une ha 3 her mesatarisht por ndodh qe ha 2 por edhe 4 her por prap se prap nuk e kaloj peshen normale te trupit.

me respekt teDUAty

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po e mbaj vin e trupit more :P :wink:

sherri
05-09-05, 20:27
Uuuuuuuuu ca po hangshi shum,jo une nje here para buke,nje her pas buke,vetem dy her ha!...

sifi
13-09-05, 09:16
Saher ne dit hani buk 1, 2, 3. 4 apo me shum :roll: :lol:

Un 2 her , por ndodh qe edhe vetem 1 her :roll: :P


Ju pereshdes Diana :wink:
se di valla diten sa here ha se po harroj shum veq pa hanger dark sum merr gjumi..

Daja POLIC
23-10-05, 22:50
3 her ka niher edhe 4

Arb
26-10-05, 16:13
Kah t'sillem...

Barbaroza
26-10-05, 18:30
Hahahahahaa Diana,kur e pashe titullin,desha te thoja 0 here,por kur hyra ne brendi te temes dhe lexova,shkrova 2 here!! :lol: :lol:

Diana007
27-10-05, 08:05
Uuuuuuuuu ca po hangshi shum,jo une nje here para buke,nje her pas buke,vetem dy her ha!...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Po plasish na kund :P

Diana007
27-10-05, 08:06
Kah t'sillem...

:roll: Ani a po trashesh :P

Diana007
27-10-05, 08:07
Hahahahahaa Diana,kur e pashe titullin,desha te thoja 0 here,por kur hyra ne brendi te temes dhe lexova,shkrova 2 here!! :lol: :lol:

Ahahhahahahhhahahahahhaahhahahaahahahahhaaaah plaq ti hoooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Arb
27-10-05, 13:12
Kah t'sillem...

:roll: Ani a po trashesh :P

Jo, po t'doket...

Diana007
27-10-05, 13:21
Jo, po t'doket...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
27-10-05, 18:21
Hahahahahaa Diana,kur e pashe titullin,desha te thoja 0 here,por kur hyra ne brendi te temes dhe lexova,shkrova 2 here!! :lol: :lol:

Ahahhahahahhhahahahahhaahhahahaahahahahhaaaah plaq ti hoooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mos nam moj.....se edhe namat e te drejtit te zene... :wink: :lol:

Diana007
29-10-05, 11:53
Mos nam moj.....se edhe namat e te drejtit te zene... :wink: :lol:

Mos ta nin moj s e nuk e thash me zemer :wink: :P

Barbaroza
29-10-05, 12:55
Mos nam moj.....se edhe namat e te drejtit te zene... :wink: :lol:

Mos ta nin moj s e nuk e thash me zemer :wink: :P

E parandjeva. :lol:

Flaka_1
16-11-05, 20:26
2here :!:

Honesty^uk.
16-11-05, 20:27
2 here ne dite dhe me pritese :lol: :lol: :lol:

Flaka_1
16-11-05, 20:56
2 here ne dite dhe me pritese :lol: :lol: :lol:

:lol: vertet :lol:

Honesty^uk.
16-11-05, 21:22
2 here ne dite dhe me pritese :lol: :lol: :lol:

:lol: vertet :lol:

po valla boll pertoj me ngrene :lol: :lol:

ninnela
17-11-05, 15:59
Zakonisht dy her ne dite shume rralle ndosh tri e me shpesh ndodh nje her ne dite

anna
28-11-05, 22:19
2 here :?