PDA

View Full Version : Shfletuesi juaj ėshtė ?


Zero Cool
26-10-11, 18:40
Cili ėshtė shfletuesi (browser) i juaj i preferuar?Internet Explorerhttp://www.welchprinting.com/assets/ie_icon.jpg


FireFox http://www.iconeasy.com/icon/thumbnails/System/Hydro%20Pro/Firefox%20Icon.jpg


Chrome http://www.veryicon.com/icon/preview/Internet%20&%20Web/Pretty%20Social%20Media/chrome%20Icon.jpg


Operahttp://www.lincut.com/img/opera_icon.png


Safarihttp://online.utk.edu/images/icons/saf.jpg


Maxthonhttp://www.veryicon.com/icon/preview/Application/Soft%20Dimension/Maxthon%20Icon.jpg


Flockhttp://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRhpCCRfw2lvHsCWoiKf41Qsol3-ea1psbh24Lqv5dGiJOIZPY_HRYJ8Mk

lovely
26-10-11, 19:20
exploreri edhe chromi :)

Zero Cool
26-10-11, 19:21
exploreri edhe chromi :)

Ani votoj dyjat se ke mundesi votimi

lovely
26-10-11, 19:33
Ani votoj dyjat se ke mundesi votimipo me thote ju keni votuar ne kete sondazh me pare :(

e_martumja
26-10-11, 20:05
Explorer Internet

Murgesha
26-10-11, 21:05
Explorer Internet

Kuuu ēka po hjekshe ti, shpejt shko instaloje chrome ndash me u rahatu ha,hahaahahah.

Chrome pėr mu ėshtė mė i shpejti shfletues dhe prandaj edhe mė i miri!

e_martumja
26-10-11, 21:10
Kuuu ēka po hjekshe ti, shpejt shko instaloje chrome ndash me u rahatu ha,hahaahahah.

Chrome pėr mu ėshtė mė i shpejti shfletues dhe prandaj edhe mė i miri!
Te instalume e pasna, qyqja une hiq spe perdori :biggrin: dikur edhe firefox e kam provu por nuk ma dashti Explorerin po ma don se po e shof internet aty, mule shpejt aty ahhahaha

emine
26-10-11, 21:12
nime ka o shku shfletusi bre

uck_aksh
27-10-11, 22:36
chrome dhe safari

Dallandyshja_718
29-10-11, 03:38
Windows Internet Explorer!

King Street
24-05-12, 01:05
Googel Chrome