PDA

View Full Version : Cilėn firmė preferoni?!


Krokodilli
09-11-04, 06:40
GIORGIO ARMANI
GIANNI VERSACE
D&G
HUGO BOSS
DIESEL
GFF GIAN FRANCO FERRE
TOMMY HELFIGER

Krokodilli
09-11-04, 06:41
DHE A MENDONI SE JA VLEN TE PAGUHEN $200 PER NJE PAL JEANS,, APO NJE MAIC ME E LIRA $100.....
QKA MENDONI PER KETO FIRMA....

Kaltrushi
09-11-04, 12:04
Sa per Parfum me pelqen "Armani"

E per garderob qe thua ti qe kushtojn kaq shtrejt mund ta blejsh njeher ne muaj pakez ma te shtrejta (sikur une hihihi) :D
:arrow: por vertet jo gjdogje me bler kaq shtrejt sikur nje maic. eee nuk e kisha bler per keto te holla. Nese ke Stil dhe gardoroba te bje bukur. Mos jepni para per nje maic te firmes aq shum por dorzoni parat ne duart e mija. Aty jane te sigurta. hehehehe Por kush ka para vertet shum. Per at do te jet normal. Pershendetje nga kaltrushi ke kroki
:D :wink:

turisti
12-11-04, 00:08
DHE A MENDONI SE JA VLEN TE PAGUHEN $200 PER NJE PAL JEANS,, APO NJE MAIC ME E LIRA $100.....
QKA MENDONI PER KETO FIRMA....

Krokodill,shoki i nderuar, une te pershendes si dhe mendimin tende. Une personalisht,sa isha ne Kosove,i bajsha Wrangler - me defekt,dhe pagujsha 20 DM + isha me i lumtur se di sa qe paguajshin 150 DM per Leviska. Sot,ka ma shume modele, me te mira dhe te lira prej firmave pa fame boterore. Nese bleni me FIRM te njofshme,ju paguani EMER.

Une per veti jam i lumtur me JEANS te lire, vetem a me pelqen.

Te pershendes si gjithmone,TURISTI.

Barbaroza
12-11-04, 14:08
GIORGIO ARMANI
GIANNI VERSACE
D&G
HUGO BOSS
DIESEL
GFF GIAN FRANCO FERRE
TOMMY HELFIGER

Versaqe,D&G dhe Diesel me shume.Por mire e tha Turisti,me mire ato te rrijne me bukur sesa te paguash per emer!

Krokodilli
12-11-04, 18:34
te pershendes Turisti,,,, Edhe une mendoj ashtu,,,, Paguan shum te madhe parash per emer,,,,,
Edhe pse personalisht ne garderoben time ka ma shum rroba me emer,, si versace, D&G, diesel,, etj etj,,,,,
mendoj se ke te drejt,, qkado qe te rrin mir- qkado qe te pelqen ate veshe ..., pa marr parasysh emri

turisti
13-11-04, 00:46
te pershendes Turisti,,,, Edhe une mendoj ashtu,,,, Paguan shum te madhe parash per emer,,,,,
Edhe pse personalisht ne garderoben time ka ma shum rroba me emer,, si versace, D&G, diesel,, etj etj,,,,,
mendoj se ke te drejt,, qkado qe te rrin mir- qkado qe te pelqen ate veshe ..., pa marr parasysh emri

Pershendetje Krodilli. Une mendova ashtu,sepse JEANSI eshte gjithmone ne mode,si i perlyer,si i pastert.

Me respekt,TURISTI. :wink:

Maca
13-11-04, 00:50
D&G,Armani,Roberto Cavalli,Miss sixty,Kookai,etj...
Por se kam garderoben krejt me kto firma po nga secila nga pak ose diqka...

Nuk i vlersoj shum Emrat por ma teper a me rine mire ne trup e a me ka hije,paj & leket i shikoj kaniher pse jo... :wink:

dr1ta
14-11-04, 01:09
Gjerat nga VErsace dhe D&G me pelqejn shum vec nuk i jap 100 dollar per nje maic me dit ce tranona :lol: :lol:

perndryshe veshem me miss sixty,killah babe dhe fornarina kto jan pak ma lire :)

Krokodilli
14-11-04, 16:26
Gjerat nga VErsace dhe D&G me pelqejn shum vec nuk i jap 100 dollar per nje maic me dit ce tranona :lol: :lol:

perndryshe veshem me miss sixty,killah babe dhe fornarina kto jan pak ma lire :)
hahahah dr1ta,, more nuk jan kurgjo $100 qka osht qefi,,,, tregom ti , me pa nje diqka qe te pelqen shum shum,, e ke mundesin ta blesh,, a do ta bleje,,,,..???
une perveti nuk kursej para per nje gje qe me pelqen shum,, pa marr parasysh sa shtrejt bon.....

anna
20-11-04, 14:53
votova :wink:

Krokodilli
20-11-04, 16:00
Mua personalisht me Pelqen Giorgio Armani dhe Gian Franco Ferre

interisti
26-11-04, 18:31
SIPAS MENDIMIT TIM NUK ESHTE E RRUGES TE SHPENZOHET SHUME PARA VETEM PSE JANE TE VERSACES APO DIKUJT TJETER

livoreka bicio
26-11-04, 22:51
D&G DHE VERSACE. :wink:

Krokodilli
27-11-04, 15:19
SIPAS MENDIMIT TIM NUK ESHTE E RRUGES TE SHPENZOHET SHUME PARA VETEM PSE JANE TE VERSACES APO DIKUJT TJETER

eshte e vertet se qka thu interisti,, por qka do te kishe vesh ti po te shkoje ne ndonje klub bosash ,,
sido qe te jet,, mvaret me qfar njerez ke pun,, po ashtu mvaret nga rrethi ku jeton... une personalisht nuk shkoj ne ndonje lokal,, apo party,, mbledhi ne qoft se nuk pata garderoben nga njera prej ketyre firmave...
pa keqkuptime,,, ju pershendes

blusky
18-12-04, 09:42
Diesel&Armani

AK^47
19-01-05, 23:46
HuH qitash e pash ket far lloj dhome edhe pak a shum me pelqej vetem se te votimet kishit pas harru me shkru edhe per Tirqi me Gajtana me votu edhe firma qe e preferoj me se shumti osht Product of Kosova & Shqiprija "Tirqit"


E sa ju perket firmave te huja me pelqen edhe e preferoj edhe e veshi eshte HugO BosS

experti_lu
22-01-05, 00:53
gorgio armani/joop naigtfleigt

Arb
25-01-05, 03:55
Asnjeren!

SpAnJoLLI
16-05-05, 16:49
Versace & Emporio Armani 8)

e_martumja
04-09-05, 20:29
Dolce Gabbane dhe luis Vuitton

Guri i madh
24-03-06, 22:53
une mas shumti i preferoj veshjet e firmes EMIN DURAKU GJAKOV edhe POLET TE VUSHTRRIS edhe PRINTEX TE PRIZRENIT

RiannA
17-05-07, 10:49
Tommy.......

Arkza
17-05-07, 14:05
Un Me Shume e Perferoj ate Gjithqka nga 1 e 30 Cent :redface: :tongue:

Prishtinasja_
17-05-07, 14:29
Chanel :smile:

luckyman
17-05-07, 19:44
Hugo BOSS,Armani,Tommy dhe Diesel tash per pranver dhe Veré i kan koleksionet "fantastiko".