Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Cilėn firmė preferoni?!
Gff Gian Franco Ferre 0 0%
Diesel 3 13.04%
Hugo Boss 3 13.04%
D&G 5 21.74%
Gianni Versace 4 17.39%
Giorgiao armani 5 21.74%
Tommy Helfiger 3 13.04%
Votues: 23. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-11-04, 06:40   #1
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Cilėn firmė preferoni?!

GIORGIO ARMANI
GIANNI VERSACE
D&G
HUGO BOSS
DIESEL
GFF GIAN FRANCO FERRE
TOMMY HELFIGER


__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-11-04, 06:41   #2
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

DHE A MENDONI SE JA VLEN TE PAGUHEN $200 PER NJE PAL JEANS,, APO NJE MAIC ME E LIRA $100.....
QKA MENDONI PER KETO FIRMA....
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-11-04, 12:04   #3
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim


Sa per Parfum me pelqen "Armani"

E per garderob qe thua ti qe kushtojn kaq shtrejt mund ta blejsh njeher ne muaj pakez ma te shtrejta (sikur une hihihi) :D
:arrow: por vertet jo gjdogje me bler kaq shtrejt sikur nje maic. eee nuk e kisha bler per keto te holla. Nese ke Stil dhe gardoroba te bje bukur. Mos jepni para per nje maic te firmes aq shum por dorzoni parat ne duart e mija. Aty jane te sigurta. hehehehe Por kush ka para vertet shum. Per at do te jet normal. Pershendetje nga kaltrushi ke kroki
:D
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-04, 00:08   #4
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
DHE A MENDONI SE JA VLEN TE PAGUHEN $200 PER NJE PAL JEANS,, APO NJE MAIC ME E LIRA $100.....
QKA MENDONI PER KETO FIRMA....
Krokodill,shoki i nderuar, une te pershendes si dhe mendimin tende. Une personalisht,sa isha ne Kosove,i bajsha Wrangler - me defekt,dhe pagujsha 20 DM + isha me i lumtur se di sa qe paguajshin 150 DM per Leviska. Sot,ka ma shume modele, me te mira dhe te lira prej firmave pa fame boterore. Nese bleni me FIRM te njofshme,ju paguani EMER.

Une per veti jam i lumtur me JEANS te lire, vetem a me pelqen.

Te pershendes si gjithmone,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-04, 14:08   #5
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Cilen firm Preferoni: VERSACE, ARMANI,D&G, DIESEL, H

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
GIORGIO ARMANI
GIANNI VERSACE
D&G
HUGO BOSS
DIESEL
GFF GIAN FRANCO FERRE
TOMMY HELFIGER
Versaqe,D&G dhe Diesel me shume.Por mire e tha Turisti,me mire ato te rrijne me bukur sesa te paguash per emer!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-04, 18:34   #6
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

te pershendes Turisti,,,, Edhe une mendoj ashtu,,,, Paguan shum te madhe parash per emer,,,,,
Edhe pse personalisht ne garderoben time ka ma shum rroba me emer,, si versace, D&G, diesel,, etj etj,,,,,
mendoj se ke te drejt,, qkado qe te rrin mir- qkado qe te pelqen ate veshe ..., pa marr parasysh emri
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-11-04, 00:46   #7
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
te pershendes Turisti,,,, Edhe une mendoj ashtu,,,, Paguan shum te madhe parash per emer,,,,,
Edhe pse personalisht ne garderoben time ka ma shum rroba me emer,, si versace, D&G, diesel,, etj etj,,,,,
mendoj se ke te drejt,, qkado qe te rrin mir- qkado qe te pelqen ate veshe ..., pa marr parasysh emri
Pershendetje Krodilli. Une mendova ashtu,sepse JEANSI eshte gjithmone ne mode,si i perlyer,si i pastert.

Me respekt,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-11-04, 00:50   #8
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

D&G,Armani,Roberto Cavalli,Miss sixty,Kookai,etj...
Por se kam garderoben krejt me kto firma po nga secila nga pak ose diqka...

Nuk i vlersoj shum Emrat por ma teper a me rine mire ne trup e a me ka hije,paj & leket i shikoj kaniher pse jo...
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-11-04, 01:09   #9
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Gjerat nga VErsace dhe D&G me pelqejn shum vec nuk i jap 100 dollar per nje maic me dit ce tranona :lol: :lol:

perndryshe veshem me miss sixty,killah babe dhe fornarina kto jan pak ma lire :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-11-04, 16:26   #10
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Gjerat nga VErsace dhe D&G me pelqejn shum vec nuk i jap 100 dollar per nje maic me dit ce tranona :lol: :lol:

perndryshe veshem me miss sixty,killah babe dhe fornarina kto jan pak ma lire :)
hahahah dr1ta,, more nuk jan kurgjo $100 qka osht qefi,,,, tregom ti , me pa nje diqka qe te pelqen shum shum,, e ke mundesin ta blesh,, a do ta bleje,,,,..???
une perveti nuk kursej para per nje gje qe me pelqen shum,, pa marr parasysh sa shtrejt bon.....
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-04, 14:53   #11
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

votova
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-04, 16:00   #12
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Mua personalisht me Pelqen Giorgio Armani dhe Gian Franco Ferre
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-04, 18:31   #13
interisti
 
Anėtarėsuar: 26-11-04
Postime: 1
interisti e ka pezulluar reputacionin
Gabim FIRMA

SIPAS MENDIMIT TIM NUK ESHTE E RRUGES TE SHPENZOHET SHUME PARA VETEM PSE JANE TE VERSACES APO DIKUJT TJETER
interisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-04, 22:51   #14
livoreka bicio
 
Anėtarėsuar: 23-07-04
Vendndodhja: (itali)
Postime: 2,086
livoreka bicio e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek livoreka bicio
Gabim

D&G DHE VERSACE.
__________________
Njč fjal čshtč shumč, njčqind janč pak.....!
livoreka bicio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-11-04, 15:19   #15
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: FIRMA

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga interisti
SIPAS MENDIMIT TIM NUK ESHTE E RRUGES TE SHPENZOHET SHUME PARA VETEM PSE JANE TE VERSACES APO DIKUJT TJETER
eshte e vertet se qka thu interisti,, por qka do te kishe vesh ti po te shkoje ne ndonje klub bosash ,,
sido qe te jet,, mvaret me qfar njerez ke pun,, po ashtu mvaret nga rrethi ku jeton... une personalisht nuk shkoj ne ndonje lokal,, apo party,, mbledhi ne qoft se nuk pata garderoben nga njera prej ketyre firmave...
pa keqkuptime,,, ju pershendes


__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.