PDA

View Full Version : Cili anėtar ju ka shku mė sė shumti nė nerva gjatė 2012-tės?


Bona-us
25-09-12, 22:24
Unė pėr veti i kam disa, emrat do i publikoj herėn tjetėr . :biggrin:

Mos ma fshini temėn. :tongue:

e_martumja
25-09-12, 22:25
e_uritura

Kalimero
26-09-12, 13:33
Unė pėr veti i kam disa, emrat do i publikoj herėn tjetėr . :biggrin:

Mos ma fshini temėn. :tongue:

tibe ti mus mut rejten bodh um ki shku nerva :cool::biggrin:

Murgesha
26-09-12, 23:42
Lojetari!

LOJETARI
26-09-12, 23:46
Jadore dhe Elina

Murgesha
27-09-12, 00:05
Jadore dhe Elina

Sigurisht xemla i ka fajet, ajo te ka shti me u nervirat me Jadoren e Elinen :biggrin:

premium
27-09-12, 00:15
e_uritura
nime ajo a?
jo he , ajo ka dal nė penzi

ka dhanė betimin qė kurrė nuk dotė kthehet ne FD

~AnnA~
27-09-12, 09:07
ka dhanė betimin qė kurrė nuk dotė kthehet ne FD

...ashtu dhe beri, ajo "kurre" ma nuk u kthye :biggrin:

e-uritura
27-09-12, 09:38
Ende vlen e njėjta pėrgjegjje.

Loptė pa tru!

Lona
18-10-12, 11:04
Ende vlen e njėjta pėrgjegjje.

Loptė pa tru!

Lopte pa tru ..a ka diku ! :biggrin:

AlbaSoft
18-10-12, 11:12
Asnjo sepse s`kam qen aktiv nuk di si kan qen punet ne forum

valiii
18-10-12, 17:59
ēdo anetar e ka ndonje periulle ku e shpreh ne shkronja energjine negative te ēastit. Gjithsecili ndonjehere i ka shku nerva gjithsecilit por s'oshte qarre edhe ndonjehere pa u perputhe ne mendime...

Une e kam verejte ketu nje anetar dhe eshte i vetmi, unikat i llojit te vet qe shkruan gati qe nje dekade por ne esence nuk shkruan asgje. Nuk thote asgje e ma e keqja eshte se ai mendon se e ka bere namin.
Behet fjale per nofken artisti i cili epitetin e "shkuarjes nerva" tek une e ka jo veten ne 2012- por qe 6 vite resht. Pra, prej 2006-tes duke filluar nga nofka, fotografija e anetarit e deri tek ēdo presje ky njeri m'ka shku nerva.

Murgesha
18-10-12, 19:03
Alimja keto kohet e fundit!

elvio
18-10-12, 20:13
Nerva?

Askushi,sepse aq peshojne,por per hir te miqesise qe ndertojne stafi me nofka 3 ngjyreshe humbin ate c'ka mban rregullorja qe devijimet nga ajo shkelja e kushtetutes se tyre.
Pseudokushtetute!!

Alima
18-10-12, 22:02
...

Edhe mu Alimja,si Murgeshes!

.

Hajra
18-10-12, 23:13
.....drejten me thane antaret qe pa i bae asgje njeriu, filloin te fyejn e te perqeshin, siq duket kjo eshte menyra e paraqitjes ne menyre vullnetare te atyre qe i kan zemrat e prishta.:smile:

E dine vete ata cilet jane.

Dardanesha
18-10-12, 23:26
.....drejten me thane antaret qe pa i bae asgje njeriu, filloin te fyejn e te perqeshin, siq duket kjo eshte menyra e paraqitjes ne menyre vullnetare te atyre qe i kan zemrat e prishta.:smile:

E dine vete ata cilet jane.


:biggrin::biggrin::biggrin:

Oltiana1
19-10-12, 10:59
Asnjė anėtarė kurrė nuk mė ka shkuar nerva , por thjesht ndihem mė mirė kur ca anėtar/e nuk i lexoj nė shkrime dhe nuk shoqėrohem fare me ta .:)

dAdA_DriTe
19-10-12, 12:04
filozofat e filozofet llama llama nuk ndalen:biggrin:

Murgesha
28-10-12, 22:26
Edhe sonte Alimja, koka shum e gzume e spo me len me pi as me hanger gje

Zero Cool
29-10-12, 12:19
Lezeti/lezetja e forumit:P

Alima
29-10-12, 12:51
Edhe sonte Alimja, koka shum e gzume e spo me len me pi as me hanger gje

...

Prap edhe mua!

Ē'koincidenc ..

.

Kalimero
29-10-12, 13:38
Alima :cool:

emine
29-10-12, 13:40
Nje qe e kam mshel ne burgim te perjetshem,ka kohe qe nuk me shko nerva se nuk shofe qka shkreton ane e mbane

Alima
29-10-12, 13:46
Alima :cool:

...


Edhe mua http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif


.

Dardanesha
29-10-12, 15:10
Qe interesant, nuk mirrem me ata qe me shkojne nerva, nuk i shoh, mirrem vetem me ata qe me pelqejne e qe ja vlen me u mar me ta...:cool:

Qika^Me^Kule
29-10-12, 20:02
:rolleyes::eek::eek:

Lona
31-10-12, 09:08
Ne kete Rubrike Alimja !

Makresh
31-10-12, 09:13
Zot, mos e bo qe un me qu nerva ketu :)


Disa ne kete tem, tregojn sintome shqetesuese kur thon se x/y filan/ja me qojn nerva kur te futem ne internet.

:/

Xuki
31-10-12, 09:52
mue asuksh.....po mė ruhen......e dinė qė jam i shtirė!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

AlbaSoft
31-10-12, 10:06
Arb1 a si e pat nickun aj Skender Beu.