PDA

View Full Version : Forumi i parė qė jeni anėtarėsuar?


Ma-Origano
15-12-07, 22:25
Un kam hi ne malesiaforum.com por ka tjere qe kane hi ketu po nuke di pergjigjuni ju meposhte?

e_martumja
15-12-07, 22:32
Dardania.de :biggrin: dhe kam mbet.

Cia-Ferizaj
15-12-07, 22:54
kosova.de................................

e_martumja
15-12-07, 22:59
kosova.de................................Per mu ka qen i dyti :biggrin: Ndoshta ta kam pa atje :biggrin:

Cia-Ferizaj
15-12-07, 23:05
hmmmmmmm///e kush je ti ..pra

e_martumja
15-12-07, 23:10
hmmmmmmm///e kush je ti ..prae_martumja :biggrin:

Breshka
15-12-07, 23:16
jo nuk tregoj se breshkani e din tani ai ktu eshte veq e une edhe dikun ku kom hy spari her e ne dardania tash mbas breshkanit po e persjell hap pas hapi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

uck_aksh
15-12-07, 23:17
forumi i par ka qen dardania.de po jam kan me tjeter nik po nuk me kujtohet as niku e as pasvordi e ne 2004 jam hy me nikun uck_aksh

luckyman
16-12-07, 12:02
Dardania.de................................as nuk jom i zoti se dal e as nuk jame i zoti se rri!!!:biggrin:

pirro
16-12-07, 12:36
Dardania.de, qysh tha luckyman kush qe po dilke nuk kisha mo

Dardan Kastrati
16-12-07, 12:47
Forumi i pare qe kam hy eshte Dardania.de dhe ne kete forum do te jem gjithenje .......

Ma-Origano
16-12-07, 17:25
Forumi i pare qe kam hy eshte Dardania.de dhe ne kete forum do te jem gjithenje .......
shum flm per pergjigjet kaloshi mire

Murgesha
16-12-07, 17:59
I pari ishte forumi arberia.biz tė cilin edhe sot e ėndėrroj e fill prej atje pata ardhė nė Dardani.
Edhe pse nė fillim nuk kam qenė shumė e kėnaqur me tė qenit anėtare kėtu me kohėn u ba forumi numėr njė pėr mua.
Nė kosova.de sa herė kam bėrė ndoj nik mė kan pėrjashtuar hahahahaahahah pėr shkak tė bindjeve tė mia politike http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

rilinda
16-12-07, 18:55
I pari ishte forumi arberia.biz tė cilin edhe sot e ėndėrroj e fill prej atje pata ardhė nė Dardani.
Edhe pse nė fillim nuk kam qenė shumė e kėnaqur me tė qenit anėtare kėtu me kohėn u ba forumi numėr njė pėr mua.
Nė kosova.de sa herė kam bėrė ndoj nik mė kan pėrjashtuar hahahahaahahah pėr shkak tė bindjeve tė mia politike http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Si ishte ajo ndjenja e tė pėrjashtuarit? :rolleyes:

Xuki
16-12-07, 23:14
1. Kosova.de (mbi 10'000 postime me do qė mi kan shly pahiri dhe me hiri) hahahahaha
2. Kosovaret.com (disa qindra postime)
3. Dardania.de (kėtu pe shihni vet)
4. Albanialove.org (albachat.at) (mbi 2'000 postime me do t'shlyme pahiri)

e_martumja
16-12-07, 23:21
1. Kosova.de (mbi 10'000 postime me do qė mi kan shly pahiri dhe me hiri) hahahahaha
2. Kosovaret.com (disa qindra postime)
3. Dardania.de (kėtu pe shihni vet)
4. Albanialove.org (albachat.at) (mbi 2'000 postime me do t'shlyme pahiri)Qyqy a thu punon ti apo veq ne internet rrin :biggrin:

Murgesha
16-12-07, 23:53
Si ishte ajo ndjenja e tė pėrjashtuarit? :rolleyes:

Si tė duash me e provu tregomė hahahahahahahaahhaha e tė pėrjashtoj pėr nja i javė ditė a pėr mė tepėr nėse don.

Guri i madh
17-12-07, 01:15
I pari ishte forumi arberia.biz tė cilin edhe sot e ėndėrroj e fill prej atje pata ardhė nė Dardani.
Edhe pse nė fillim nuk kam qenė shumė e kėnaqur me tė qenit anėtare kėtu me kohėn u ba forumi numėr njė pėr mua.
Nė kosova.de sa herė kam bėrė ndoj nik mė kan pėrjashtuar hahahahaahahah pėr shkak tė bindjeve tė mia politike http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


po edhe tya po po

atje jan tan komandanta edhe gjenerala per ushtar te thjesht nuk ka vend

Lona
17-12-07, 11:22
Dardania.de eshte forumi i pare ..

rilinda
17-12-07, 14:45
Si tė duash me e provu tregomė hahahahahahahaahhaha e tė pėrjashtoj pėr nja i javė ditė a pėr mė tepėr nėse don.

Jo, joooo se s'ka kush m'zėvendėson kėtu :tongue::biggrin:

BE LK
17-12-07, 14:47
Forumin e pare se mbaj mend vallahi. por ne forume te huaja kam pa mare pjese ne keto te informatikes. por nder forumet shqiptare tek forumi shqiptar ne fillim pas tek dardania.de

BE LK
17-12-07, 14:50
Jo, joooo se s'ka kush m'zėvendėson kėtu :tongue::biggrin:
Ej ketej te perjashtojne kur te duash. Vetem i lumi ai qe veteperjashtohet.

^katunari^
17-12-07, 15:36
Forumi i pare ?

Kooperativa bujqesore LSPP-(Lidhja Syte e Pshtillja Punen)--- per grumbullimin e zarzavateve (speca, patligjana, etj...etj..):biggrin:

Murgesha
17-12-07, 16:01
Jo, joooo se s'ka kush m'zėvendėson kėtu :tongue::biggrin:

Hajt se tė zavendėsoj unė. Kam, punė deri tė Shtunėn e pastaj deri mė 2 Janar jam nė pushim...
Jo pėr tjetėr por qė ta provosh ndjenjėn e tė pėrjashtuarit...

E tash po tė pėrgjigjem si jam ndjerė qė mė kanė pėrjashtuar.
As qė e kam qarė kokėn me mendu pėr atė punė.
Po qe se sot Admini i kėtij forumi mė bllokon e pėrjashton prej kėtij forumi kurr nė jetė nuk do tė vija tė qirrem e qahem apo ti lutem qė tė mė ripranoj. Kam principet e mia qė pėr asgjė e pėr askė nuk i ndryshoj dhe jam e vetėdijshme qė pėr pikė tė qejfit askush nuk mė pėrjashton.
Ka forume e forume sa tė duash nėpėr net, nėse nuk mund tė ja them asku nė gjuhėn shqipe fatmirėsisht i di nja dy gjuhė tjera sa me u marrė vesh....
Ende asnjė anėtar nga ky forum nuk ėshtė pėrjashtuar vetėm pse adminėt e kanė kėtė punė nė dorė dhe ja pėr pikė tė qejfit don ta ndėrrmarr njė akt tė tillė.


BE_LK sa herė tė ėshtė bllokuar IP apo je pėrjashtuar prej kėtij forumi qė po i fryn kėsaj pune kasq shumė??

Gjumashja
17-12-07, 18:19
dardania.de dhe kam ngelur ende ketu... e kam si dashuri te pare..:biggrin:

Linka_pz
17-12-07, 18:30
Nuk me kujtohet per momentin ,por ka shume forume ku jam e regjistruar .....mirepo Forumi Dardania eshte nder forumet me te mira ,ketu jane Forumistat me te afert ,me te sjellshem (se paku mua me duket keshtu ),dhe kam hasur -njohur shume njerez te mire !!

Te cilet i respektoj dhe me respektojne gjithashtu .

Respeke per te gjithe jeni shume te mire !

BE LK
18-12-07, 10:11
Hajt se tė zavendėsoj unė. Kam, punė deri tė Shtunėn e pastaj deri mė 2 Janar jam nė pushim...
Jo pėr tjetėr por qė ta provosh ndjenjėn e tė pėrjashtuarit...

E tash po tė pėrgjigjem si jam ndjerė qė mė kanė pėrjashtuar.
As qė e kam qarė kokėn me mendu pėr atė punė.
Po qe se sot Admini i kėtij forumi mė bllokon e pėrjashton prej kėtij forumi kurr nė jetė nuk do tė vija tė qirrem e qahem apo ti lutem qė tė mė ripranoj. Kam principet e mia qė pėr asgjė e pėr askė nuk i ndryshoj dhe jam e vetėdijshme qė pėr pikė tė qejfit askush nuk mė pėrjashton.
Ka forume e forume sa tė duash nėpėr net, nėse nuk mund tė ja them asku nė gjuhėn shqipe fatmirėsisht i di nja dy gjuhė tjera sa me u marrė vesh....
Ende asnjė anėtar nga ky forum nuk ėshtė pėrjashtuar vetėm pse adminėt e kanė kėtė punė nė dorė dhe ja pėr pikė tė qejfit don ta ndėrrmarr njė akt tė tillė.


BE_LK sa herė tė ėshtė bllokuar IP apo je pėrjashtuar prej kėtij forumi qė po i fryn kėsaj pune kasq shumė??
Asnjehere nuk me eshte bllokuar IP-ja Murgeshe. se ska arsye me mu blloku. ok.

selvija
18-12-07, 21:43
Forumei im i pare eshte Dardania dhe nje tjeter po te njten kohe qe jam regjistrue qe nuk po e theksoj ketu i cili eshte nje faqe fantastike me shum se Forum...

Diana007
19-12-07, 13:22
Dardania.de .............

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-12-07, 14:56
Dardania.de i pari dhe i fundi se as qe kam koh me i mbajt dy FOruma:tongue:

Ma-Origano
19-12-07, 15:04
shum flm epr pergjigjet!

Abetare
20-12-07, 20:49
Forumi i parė ka qenė www.Shqiptaria.net ..nė vitin 2000-2001 Ah sa bukur ka qenė atėbotė dhe sa tė bukura i thurnim Poezitė e Dashurisė ... Pastaj plot Forume tjera por jan ba shumė e tash nuk jam mė e lirė Studente si dikur e tė jam e rregulltė te Forumet por kureshtja dhe dėshira ti lexojė ėshtė gjithmonė e zgjuar ... Kosova.de ka qenė shumė i bukur dikur... Dardania akoma ėshtė i bukur ...

Murgesha
21-12-07, 12:35
po edhe tya po po

atje jan tan komandanta edhe gjenerala per ushtar te thjesht nuk ka vend

Mooooooti o kon Guri i Madh http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ne kohen e Djalit te Gjilanit nuk mund te zija kurr vend ne ate forum, e "doja" shum Thaqin e kjo si duket i pengonte shum atij hahahahahahaha. Perndryshe ka vite qe nuk hyj ne ate forum.

Ps. Vetem tash e pash ket shkrimin tend i nderuar.