PDA

View Full Version : A jeni tė dashuruar momentalisht??


Kaltrushi
18-10-04, 11:10
1. Po
2. Jo

Ylberi_be
18-10-04, 12:48
Joooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Kaltrushi
18-10-04, 13:59
Joooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

po knaqu more se valla kur te rrok dashuria .............

te pershendes gjithashtu

Murgesha
19-10-04, 08:12
Ra dashnia e na myti krejt. :( :(
Unė po pėr vete :lol: :lol:

turisti
19-10-04, 10:00
Po- ne pasqyre. Vitet po kalojne,a me vitet edhe shoket e shumt po nderrohen ose na leshojne. Vetem personi nga pasqyrja kurre nuk ju tradhton.

TURISTI. :wink:

Ylberi_be
19-10-04, 10:16
TUNG KALTRUSHE O SPO ME DOJN QIKAT SE JAM BEQAR BE SE MIR ESHT ME U KNAQ
KALTRUSHE A JE MOJ TI E DASHURUME
TE KAM PA NE ANDERR I KISHE SYT E BUKUR 8)

Kaltrushi
19-10-04, 10:41
TUNG KALTRUSHE O SPO ME DOJN QIKAT SE JAM BEQAR BE SE MIR ESHT ME U KNAQ
KALTRUSHE A JE MOJ TI E DASHURUME


TE KAM PA NE ANDERR I KISHE SYT E BUKUR 8)

O jam e re be shum. Em ka nene sugaresh. Mamir te pres edhe pak. hehehe :wink:

Ah ndonjeher endrrat po ja qellojkan.

:wink: tung te pershendes

Barbaroza
19-10-04, 16:34
Une po pres derisa te rritem edhe pak se akoma heret :oops:

Vigani
21-10-04, 02:03
Kush spo me don qe sa dite erdha ne dardani!

anna
21-10-04, 11:44
e dhash voten :wink:

Murgesha
21-10-04, 12:19
Kush spo me don qe sa dite erdha ne dardani!


O Vigan, nuk ka kėtu me tė dashme, por me tė zapume.
Qitja syrin ndonjėrės dhe zapoje. :wink:

Kaltrushi
21-10-04, 13:04
Kush spo me don qe sa dite erdha ne dardani!


O Vigan, nuk ka kėtu me tė dashme, por me tė zapume.
Qitja syrin ndonjėrės dhe zapoje. :wink:

hehehahahhahh :D murgesh mire e ki por o vigan te une ruju se kurthohesh. heheheh (pakez hajgare) pershendetje

Fata
21-10-04, 13:36
Per momentin nuk jam e dashuruar.
Pas nje zhgenjimi te thelle kam humbur shpresen se egziston dashuria e vertet.

Kaltrushi
21-10-04, 14:21
Per momentin nuk jam e dashuruar.
Pas nje zhgenjimi te thelle kam humbur shpresen se egziston dashuria e vertet.

Fata mos thuaj ashtu se dashuria e vertet egziston por ndoshta jo gjithmon ka dy anet. te uroj fat ne dashurie. dhe mos humb shpresat se do ta gjesh princin e endrreva. :wink:
Pershendetje nga une

Kaltrushi

Barbaroza
21-10-04, 14:35
Per momentin nuk jam e dashuruar.
Pas nje zhgenjimi te thelle kam humbur shpresen se egziston dashuria e vertet.

Fata,natyrisht se dashuria e vertete nuk ekziston,por as ti mos e duaj askend me te vertete! :wink:

Fata
21-10-04, 14:40
Nuk di Barbaroza, une e kam humbur shpresen pas nje dashurie te madhe qe kam pas.
Me vjen mire per keshillen, ama une thjesht nuk besoj.

turisti
21-10-04, 14:46
Nuk di Barbaroza, une e kam humbur shpresen pas nje dashurie te madhe qe kam pas.
Me vjen mire per keshillen, ama une thjesht nuk besoj.

DASHURIA ESHTE - LULE, NJEREZIT JANE BLETAT..... :P :wink:

Barbaroza
21-10-04, 14:48
Nuk di Barbaroza, une e kam humbur shpresen pas nje dashurie te madhe qe kam pas.
Me vjen mire per keshillen, ama une thjesht nuk besoj.

DASHURIA ESHTE - LULE, NJEREZIT JANE BLETAT..... :P :wink:

....Bleta me thimth helmues.... :wink:

mentor morina
25-10-04, 13:09
Nuk jam i dashuruar ,sepse nuk eshte let te dashurohesh ,ket e them duke u bazuar ne realitetin qe po ndodh ,e sidomos ne Kosov se qfar eshte ka ndodh ,nuk mund te gjesh nje njeri , per mua femer e per ndonje femrer djal qe ka nje serjozitet dhe sinqeritet te rregullt. Nuk duhet njeriun ta mundin emocionet dhe ndjenmjat ,duhet te jet i permbajtur ,dhe per derisa nuk gjej nje vaj te sinqert nuk mundem te them se jam i dashuruar ,se nuk eshte per nje moment dashurija ,por per ter jeten dhe kete duhet ta dim te gjith. Te gjith vllezer e motra ju bej apel largojuni dashuris me avantura dhe gjeni rrugen e vertet ,rrugen e drejtesis .dhe dashuroni me sinqeritet.

Barbaroza
25-10-04, 13:17
Nuk jam i dashuruar ,sepse nuk eshte let te dashurohesh ,ket e them duke u bazuar ne realitetin qe po ndodh ,e sidomos ne Kosov se qfar eshte ka ndodh ,nuk mund te gjesh nje njeri , per mua femer e per ndonje femrer djal qe ka nje serjozitet dhe sinqeritet te rregullt. Nuk duhet njeriun ta mundin emocionet dhe ndjenmjat ,duhet te jet i permbajtur ,dhe per derisa nuk gjej nje vaj te sinqert nuk mundem te them se jam i dashuruar ,se nuk eshte per nje moment dashurija ,por per ter jeten dhe kete duhet ta dim te gjith. Te gjith vllezer e motra ju bej apel largojuni dashuris me avantura dhe gjeni rrugen e vertet ,rrugen e drejtesis .dhe dashuroni me sinqeritet.

Amin!!!

Kaltrushi
25-10-04, 13:20
Nuk jam i dashuruar ,sepse nuk eshte let te dashurohesh ,ket e them duke u bazuar ne realitetin qe po ndodh ,e sidomos ne Kosov se qfar eshte ka ndodh ,nuk mund te gjesh nje njeri , per mua femer e per ndonje femrer djal qe ka nje serjozitet dhe sinqeritet te rregullt. Nuk duhet njeriun ta mundin emocionet dhe ndjenmjat ,duhet te jet i permbajtur ,dhe per derisa nuk gjej nje vaj te sinqert nuk mundem te them se jam i dashuruar ,se nuk eshte per nje moment dashurija ,por per ter jeten dhe kete duhet ta dim te gjith. Te gjith vllezer e motra ju bej apel largojuni dashuris me avantura dhe gjeni rrugen e vertet ,rrugen e drejtesis .dhe dashuroni me sinqeritet.

Bravo mentor bre vlla. Djema merrni shembull ne te.

Honesty^uk.
25-10-04, 23:54
Per momentin nuk jam e dashuruar.
Pas nje zhgenjimi te thelle kam humbur shpresen se egziston dashuria e vertet.

Jeten duhet jetuar, dhe zgenjimet jane pjese e kasaj jete.
dashuria e vertet ka egzistuar, dhe egziston, por jo ne personin e gabuar.
Harroje te kaluaren , jetoje te sotmen.

Suksese ne jete "Fata"

Honesty^uk.
25-10-04, 23:56
Une po pres derisa te rritem edhe pak se akoma heret :oops:

Edhe sa kohe te duhet me u rrit zemer, :wink: :arrow:

Murgesha
26-10-04, 09:39
Une po pres derisa te rritem edhe pak se akoma heret :oops:

Edhe sa kohe te duhet me u rrit zemer, :wink: :arrow:

Deri sa tė bahet taman de. :wink:

Ylberi_be
26-10-04, 11:25
Kaltrushe endrrat ikam gjithmon realitet


faleminderit qe po me beson


te uroj sukses

Barbaroza
26-10-04, 15:12
Une po pres derisa te rritem edhe pak se akoma heret :oops:

Edhe sa kohe te duhet me u rrit zemer, :wink: :arrow:

Deri sa tė bahet taman de. :wink:

Derisa te rritet edhe djali. :wink:

turisti
26-10-04, 17:35
Dashuria i rrit njerzit shpejte. :wink:

Honesty^uk.
26-10-04, 18:27
Une po pres derisa te rritem edhe pak se akoma heret :oops:

Edhe sa kohe te duhet me u rrit zemer, :wink: :arrow:

Deri sa tė bahet taman de. :wink:

Derisa te rritet edhe djali. :wink:

Djali :roll: :roll: :roll:
i kujt :?: :?:

Barbaroza
26-10-04, 18:29
Djali i Selimit.

turisti
26-10-04, 22:33
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. :wink:

adrioni
26-10-04, 23:50
hala jo..e po pres me ardh ne Kosove e me gjet nje taze.....

rilinda
27-10-04, 14:04
pse tė atjehit tu kan bo bajat aaaaaa?????????

Kaltrushi
28-10-04, 11:50
hala jo..e po pres me ardh ne Kosove e me gjet nje taze.....

Qka po do me thon ti qe vajzat ne perendim jane bajat a, a a ??? Gabim e ki. Une perveti jam edhe ma taze se taze (qishtu diqka) edhe mos harro Ato tazet nuk te marrin aq leht adrion.

:wink:

Gjumashja
29-10-04, 09:01
po jam e dashuruar kogja mire ama mu kane perzi kabllot pakes :roll:

experti_lu
30-01-05, 22:21
PO jam i dashuruar dhe jem i dashuruar per gjithe jete..
:lol: :lol: :lol:

AK^47
31-01-05, 00:39
Tybe qaty kush e ka kliku vote qe nuk osht i Dashurum Ka rrejt sa osht i madh un per veti jam i dashurum edhe ato shum sa qe spo di ka me ja majt edhe qka o me e keqja qe pom ngre zemra edhe mas tjerave edhe spo muj se qato e du shum diqka per se tepermi

Kaltrushi
31-01-05, 08:34
Tybe qaty kush e ka kliku vote qe nuk osht i Dashurum Ka rrejt sa osht i madh un per veti jam i dashurum edhe ato shum sa qe spo di ka me ja majt edhe qka o me e keqja qe pom ngre zemra edhe mas tjerave edhe spo muj se qato e du shum diqka per se tepermi

Kam mendu se dashuria te ben "Qorr" e ti thua se shkon edhe mas tjerave........ heheheh

te pershendes........


PS: une e kam jep voten per JO dhe nuk kam rrejt jooooooo :wink:

AK^47
31-01-05, 16:29
HGghahgaghghaghaghaghaahggh Kaltrush Dashuria Nuk Te ben Qorr Por Sipas Meje "Dashuria Ėshtė Njė Urė Ku Takohen Dy Budall" :):):):):)


Edhe Kam Pas Deshir Qe Te Bej Pak Hajgare Se Me At Qe E dashuroj Edhe Me Dashuron Per Momentin Nuk e Nderroj As Me Julia Roberts Apo Jennyfer Lopez Edhe Nuk e Nderroj Me Keto Te Dyja Se e Di Se Pak Shansa Me Mrri Te Kto :):):):)

Ylberi_be
08-02-05, 21:59
o thuni be un jam dashuru me nej qik dhe jam tu hec bile me ta po ajo hala sčsht tu e dit :oops: qysh me itregu se :cry: a sa e keqe koka dashnija epar ndoshta bahna edhe une si tjert po sbesoj a nuse he qka ishe edhe ti made po po e shoh se pa u martu _njeri kurr shpi sun po bajke_ rrnoft fshin nuset :P :P :P :shock:

NobodysFool
10-02-05, 15:13
po edhe kush thot nuk jam esht tu rajt.

Giovanni
01-04-05, 15:39
Jame shume i dashuruar, siq thojmi ne shqipetaret jame i dashuruar deri ne veshe.

geisha
01-04-05, 17:46
S'jam e dashuruar!!!! :(
Ndjeje boshllek nga mungesa e dashurise ne jeten time!!!
por dashuria eshte ndjenja me e paster njerezore dhe une nuk kam arritur te gjeje personin te cilit do ia falja kete ndjenje aq te shtrenjte!!!
keshtu qe per momentin vetem ................. :(

Gjumashja
03-04-05, 16:42
Po.

Agroni22
03-04-05, 18:38
simpati kom por i dashurum jo

Daja POLIC
23-10-05, 22:54
jo :evil: :cry:

Arb
26-10-05, 16:07
Po.

Ashtu pergjumshem... edhe e dashuruar a?

Barbaroza
26-10-05, 18:32
Momentalisht jam e shatrisne prej dashnise........

Flaka_1
16-11-05, 20:29
Jo :cry:

Honesty^uk.
16-11-05, 20:32
Jo :cry:

Akoma ti ne stacion tuj prit trenin a :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
16-11-05, 20:40
Yes :oops:

Flaka_1
16-11-05, 21:04
Jo :cry:

Akoma ti ne stacion tuj prit trenin a :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po qe sa kohe e gjate nuk nuk po kalon ai treni qe mua me qon ne rruge te dashurise! :wink: :lol:

Honesty^uk.
16-11-05, 21:06
Po qe sa kohe e gjate nuk nuk po kalon ai treni qe mua me qon ne rruge te dashurise! :wink: :lol:

Hajde bijo mos rri ne te ftohte me prit, por eja ne kerr dhe te dergoj une tek ajo rruge, vec tregoma ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Flaka_1
16-11-05, 21:08
Po qe sa kohe e gjate nuk nuk po kalon ai treni qe mua me qon ne rruge te dashurise! :wink: :lol:

Hajde bijo mos rri ne te ftohte me prit, por eja ne kerr dhe te dergoj une tek ajo rruge, vec tregoma ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahahahahah jo per ftohte nuk kam fare jam perplot nxehtesi, ndoshta une ku po e pres trenin eshte vend i gabuar! e tjeter vend nuk po di ku te jem hahahhaahh :lol:

Arb
16-11-05, 21:10
Jo, more...

Arb
16-11-05, 21:18
Djali i Selimit.

Telashe i paske shti vetit...

E ti a je ka rritesh per kon?

Honesty^uk.
16-11-05, 21:21
hahahahahah jo per ftohte nuk kam fare jam perplot nxehtesi, ndoshta une ku po e pres trenin eshte vend i gabuar! e tjeter vend nuk po di ku te jem hahahhaahh :lol:

valla bash mire ke fol tani, se edhe mua po me duket vend i pa nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ani eja pra te sillem rrotull se mos po e gjejm vendin me nafake :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
17-11-05, 14:22
Djali i Selimit.

Telashe i paske shti vetit...

E ti a je ka rritesh per kon?

Po,jam rritur per nje djale te sinqerte jo veq ne llafe,per nje djale me edukate ne te shprehur,per nje djale qe din te rrespektoje femren,per nje djale qe eshte burre e jo"grua" e keqe etj,etj.,...keshtu qe, ai qe i posedon keto veti qe nuk me mungojne as mua,e ka deren hapur. :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
17-11-05, 20:27
Yes :wink:

Gentiana
17-11-05, 20:34
Edhe kjo dashuri ish e komplikume. me te nime e kam. :lol:

Agroni22
17-11-05, 20:45
po thojne pooooooo :wink:

Arb
17-11-05, 21:54
Djali i Selimit.

Telashe i paske shti vetit...

E ti a je ka rritesh per kon?

Po,jam rritur per nje djale te sinqerte jo veq ne llafe,per nje djale me edukate ne te shprehur,per nje djale qe din te rrespektoje femren,per nje djale qe eshte burre e jo"grua" e keqe etj,etj.,...keshtu qe, ai qe i posedon keto veti qe nuk me mungojne as mua,e ka deren hapur. :lol: :lol: :lol: :wink:

S'koke tu lyp cka nuk ekziston...

Cila ke dera jote?

MemphiSx
17-11-05, 22:09
Paj hajt se po them PO :(

Barbaroza
18-11-05, 12:30
Djali i Selimit.

Telashe i paske shti vetit...

E ti a je ka rritesh per kon?

Po,jam rritur per nje djale te sinqerte jo veq ne llafe,per nje djale me edukate ne te shprehur,per nje djale qe din te rrespektoje femren,per nje djale qe eshte burre e jo"grua" e keqe etj,etj.,...keshtu qe, ai qe i posedon keto veti qe nuk me mungojne as mua,e ka deren hapur. :lol: :lol: :lol: :wink:

S'koke tu lyp cka nuk ekziston...

Cila ke dera jote?

Mos thuaj se nuk s'qenka qe nuk ekziston....sepse ka te tille qe si kane keto tipare....
Dera,a?Gjejeni pra! :lol: :lol:

Arb
19-11-05, 00:42
Mos thuaj se nuk s'qenka qe nuk ekziston....sepse ka te tille qe si kane keto tipare....
Dera,a?Gjejeni pra! :lol: :lol:

Krejt more i kemi ato tipare...

Hape deren ti kur te trokasim...

dr1ta
19-11-05, 02:30
yep :evil:

Reana
19-11-05, 03:28
yep :evil:

buzeqesh moj, qy :lol: ....

Reana
19-11-05, 03:36
hala jo..e po pres me ardh ne Kosove e me gjet nje taze.....

:lol: :lol: :lol:
aaaa, i paske rene ne fije ti... :lol: :lol: :lol:
i kishin fut ne friz do "taze" veq per ty....veq prit edhe pak, aaaa...se mos je ende i ri, aaaa :lol: :lol: :lol:

Arb
19-11-05, 09:29
yep :evil:

me zor koke pergjigj bre...

Murgesha
19-11-05, 14:33
Flakė po shkon dashnia.

Pėr vete mendova. :oops: :wink:

Barbaroza
20-11-05, 21:14
Mos thuaj se nuk s'qenka qe nuk ekziston....sepse ka te tille qe si kane keto tipare....
Dera,a?Gjejeni pra! :lol: :lol:

Krejt more i kemi ato tipare...

Hape deren ti kur te trokasim...

Po,por se pari do them:"veje gishtin ne vrime ta shoh"se mos me del ujk! :lol:

Barbaroza
20-11-05, 21:16
Flakė po shkon dashnia.

Pėr vete mendova. :oops: :wink:

Pika t'rafte...!
Jo,veq te mora lakmi.Murgeshe dhe e dashuruar,e une budallaqja po e pres veren! :lol:

dr1ta
20-11-05, 23:55
buzeqesh moj, qy :lol: ....


katastrofe valla :P :lol: :evil:

Flaka_1
21-11-05, 14:14
hahahahahah jo per ftohte nuk kam fare jam perplot nxehtesi, ndoshta une ku po e pres trenin eshte vend i gabuar! e tjeter vend nuk po di ku te jem hahahhaahh :lol:

valla bash mire ke fol tani, se edhe mua po me duket vend i pa nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ani eja pra te sillem rrotull se mos po e gjejm vendin me nafake :lol: :lol: :lol:


Eh ku eshte ai vend pra? :wink:

loni19
21-11-05, 16:31
JO.

Edhe dua te them se nuk i perkrahi ata te cilet thone se nuk ekziston dashuria e vertete.
Ajo ekziston, por duhet te gjesh..
Loni19.

M_u_k_i
22-11-05, 23:27
jo nuk jom jom duke pritur

doGzona
26-11-05, 19:22
Rehat me mire.

Kercovari
26-11-05, 19:38
E si jo :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
27-11-05, 13:38
E si jo :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Qe de.....!!! :wink:
Ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaP.S.ia huazova te qeshurat Urates!

vushtrria
27-11-05, 14:24
jam i dashuruar,por ta shofim mos po vjen naj tjeter dashnii :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
27-11-05, 14:56
jam i dashuruar,por ta shofim mos po vjen naj tjeter dashnii :lol: :lol: :lol: :lol:

A thua te pres edhe uen nje tejter? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vushtrria
27-11-05, 19:13
jam i dashuruar,por ta shofim mos po vjen naj tjeter dashnii :lol: :lol: :lol: :lol:

A thua te pres edhe uen nje tejter? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ahahahahahahhahahaha prit more ma te miren kohe jemi :lol: :lol: :lol:

anna
28-11-05, 22:03
po :wink:

Lona
11-01-06, 15:19
momentalisht Jo, pak me vone :lol: :lol:

Kercovari
11-01-06, 16:00
:lol: Do te thote se je rruges,mashalla! :lol: :lol:

Kercovari
11-01-06, 16:01
:lol: Mi xixellojne syte prej dashnie. :wink:

Murgesha
11-01-06, 16:15
Paj, s`di ēka me thonė pėr momentin............! :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
11-01-06, 16:54
Une s'po ju tregoj me mire se kam marre treme prej"grabitqareve"! :lol: :lol: :wink:

Kercovari
11-01-06, 21:08
Une s'po ju tregoj me mire se kam marre treme prej"grabitqareve"! :lol: :lol: :wink:

Aty ku ka dashuri grabtqaret jan para vdekje,po thuja!

e_martumja
11-01-06, 21:09
per momentin ?????

Barbaroza
11-01-06, 22:24
Une s'po ju tregoj me mire se kam marre treme prej"grabitqareve"! :lol: :lol: :wink:

Aty ku ka dashuri grabtqaret jan para vdekje,po thuja!

Po de! :lol: :lol:
"Buka e huaj te mbete ne fyt",kane thene! :lol:

uliksi31
12-01-06, 01:19
Ndoshta kjo pyetje nuk vlen per ne te martuarve. :wink:

Dilingjia
12-01-06, 08:05
PO e madhe e shtypit :lol:

mjellma
13-01-06, 09:43
poooooooooooo edhe shum bilem

Kaltrushi
13-01-06, 13:12
poooooooooooo edhe shum bilem

ty po te besoj :lol: :wink:

Murgesha
13-01-06, 13:50
Ndoshta kjo pyetje nuk vlen per ne te martuarve. :wink:

Po more si jo ani.

Dashuria e mban martesėn, se asgjė tjetėr jo.

Agroni22
13-01-06, 14:34
poooooooooooo edhe shum bilem

ty po te besoj :lol: :wink:valla pra besom edhe muaaaa heheh se edhe une poooooooo :wink:

Kercovari
13-01-06, 18:00
Une jam dashuru e qe ka mbete per ju. :lol: :wink:

mjellma
28-01-06, 23:21
pooooooooo edhe shum bilemmmmm

arben-ks
03-02-06, 17:15
tu desht me u dashuru.... :?:

arben-ks
03-02-06, 17:20
A jeni te dashuruar momentalisht??
Po
50% [ 26 ]
Jo
50% [ 26 ]

Totali i votave : 52


Sa qenkan te dashuruar aq qenkan te pa dashuruar veq dy qeknan te martuar sipas ketyre informatav hajde martonu pra edhe ju qe sjeni pa martu se u merdhinum pa dru :wink:

BlertaB
03-02-06, 18:22
Ti gjithmone je nje pike loti... engjell nate kushte solli dhimbja e shpirtit kur nuk tretet
Po jam e dashuruar deri ne maje te flokve..

Espresso
04-02-06, 16:51
Jo! :cry:

Murgesha
04-02-06, 21:05
Po! :lol: :lol:

Kercovari
04-02-06, 21:08
:lol: Po!Ne internetin. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Espresso
04-02-06, 21:08
Po! :lol: :lol:

Cka per te qeshur? E dime qe keni kembet ne nje kepuc! :evil: :P

Zana_ch
05-02-06, 23:17
pasha bacen jo ...qka eshte dashnija ...a eshte e mir a :oops: :P :P

Kaltrushi
06-02-06, 08:11
pasha bacen jo ...qka eshte dashnija ...a eshte e mir a :oops: :P :P

e djegst esht kam degju.... :P :D :wink:

Murgesha
06-02-06, 19:20
Cka per te qeshur? E dime qe keni kembet ne nje kepuc! :evil: :P

Jo more ēfarė nė njė kėpucė ani??
:wink:

Kercovari
06-02-06, 19:26
Cka per te qeshur? E dime qe keni kembet ne nje kepuc! :evil: :P

Jo more ēfarė nė njė kėpucė ani??
:wink:
Hajde bre motrushe mos ki derte se ky e ka kryte ne kepuce. :lol:

Murgesha
06-02-06, 20:10
Hajde bre motrushe mos ki derte se ky e ka kryte ne kepuce. :lol:

Sigurisht i pamartuar ėshtė e mendon se martesa tė shtje nė njė kėpucė. :lol: :lol:

Kercovari
06-02-06, 20:12
Ky kur te martohet edhe oxhaku nuk ja nxen koken. :lol: :lol:

doGzona
06-02-06, 20:40
Jo! :cry:

Ane, pse po qan, me rehate je me mire!?

doGzona
11-02-06, 21:34
Ik mos u dashuro!

Barbaroza
11-02-06, 22:13
Per Zotin,akoma s'kam klikuar ne kete teme qe sa kohe eshte e hapur.
Dhe nuk klikoj derisa te me thote zemra! :P

Kaltrushi
09-03-06, 10:33
Per Zotin,akoma s'kam klikuar ne kete teme qe sa kohe eshte e hapur.
Dhe nuk klikoj derisa te me thote zemra! :P

wow fare pergjigjje
bile edhe e kuptova :smile:

Espresso
09-03-06, 22:42
Ane, pse po qan, me rehate je me mire!?

Koha po afron.:smile:

ps. Tash e pash qe njeri paska qu pluhen ketu, po s'i duket s'ka me cka mirret tjeter dhe tregon ketu budallallekun e tij.

Espresso
09-03-06, 23:01
I nderuar Psikologu

Nuk ju mendova juve, por nje tjeter me lart. Shfleto faqen 11 dhe 12.

Kalo mire

doGzona
09-03-06, 23:06
Koha po afron.:smile:

ps. Tash e pash qe njeri paska qu pluhen ketu, po s'i duket s'ka me cka mirret tjeter dhe tregon ketu budallallekun e tij.

Pluhur po qojne shume ketu, por cka me be qe pluhuri po ju bie ne syte e tyre!


Te pershendes.

DEA
09-03-06, 23:18
Ka kohe qe jam dashuru, edhe ajo raki po me mban ende:biggrin:

Espresso
09-03-06, 23:26
E pėr faqen 11 dhe 12 aty nuk dij , veq e dij se njeriu edhe kalon ne tranzicion , pra mundet tė jetė edhe ndikimi i moshes...:redface:

Cdo tė mirė

Kete e kam menduar edhe une, per ate nuk ja marr per te madhe.

Naten e qet juve te gjithve se ika

doGzona
09-03-06, 23:28
Cka po merzitesh ti pėr pluhurin e shumėkuj , sa vijnė e shkojnė ne ketė faqe me fillu e me ua ndegju fjalet ne vdesim para kohes.

Ke se pėr cka tė merzitesh ...:redface: :redface:

Nuk kam une per cka te merzitem, te gjitha punet i kam rregullu ashtu si kam
dashte, mos u merakos ti per mua !

vjeshta
09-03-06, 23:38
Ndjehem mire :wink:

Espresso
09-03-06, 23:49
:rolleyes: :rolleyes: :confused:

doGzona
09-03-06, 23:56
Me fal se ishte shaka , pa prekje OKI , dhe tė deshiroj suksese ne punet e tua tė ardheshme .
Sa per tė sqaruar ne menyren shoqerore , nuk merakosem une aspak as pėr ty e as pėr askend , dhe as qe dua tė merakosem ndojhere , sepse ti ke kendė tė merakoset pėr ty , une jam i ri akoma tė merakosem per ty , nuk ma lejon mosha :redface: :redface:

Nuk eshte nevoja ti, as askush te merakoset per mua,
shume me mire do te ishte qe se cili te merakoset pak me shume per vehten e tyre,
besoje qe shume me mire do te ishte!

Dhe mos ndiheni i obliguar te me sqaroni asgje, te faleminderit, sepse nuk kerkova sqarim.

vjeshta
10-03-06, 00:36
Ani ,si e late ju dy ,a jeni te dashuruar a jo :confused:

doGzona
10-03-06, 00:39
Jo Vjeshta une nuk jam as nuk kam qen!

Kaltrushi
10-03-06, 08:31
As une nuk jam as nuk kam qenė, as s“dua te jemė.

i nderuar,

me dhemb zemra kure lexoj apo ndegjoj keshtu diqka...
mos ja nxerr fundin edhe ti...
se here do kure do te dashurosh me siguri sdo kesh kontroll per vehten.. dashurija mendoj se nuk te pyet se a je i gatshem per te dashuruar....

por une skam qka flas hiq ma ndryshe se ti smendoj... por mire esht me dit se qfar na pret ...

te pershendessssssss shum

Kercovari
10-03-06, 09:22
Ketu disa do te vdesin para se te arrin moshen e pjekuris se jan ka merziten shume per te tjeret.Budallaki qesharake!

Kaltrushi
10-03-06, 09:24
Ketu disa do te vdesin para se te arrin moshen e pjekuris se jan ka merziten shume per te tjeret.Budallaki qesharake!

shife niher
mire esht me u merzit kajher per tjeret....... se eharron njeriu merzin e vehte qyyy
ha haaaaaaaaa

Kercovari
10-03-06, 09:30
Po mu per ate ndjehem me i ri se te rite,sepse uen nuk jam ka merzitem per budallakit e askujt.hahahahahahahahahaah!

Kaltrushi
10-03-06, 10:06
Po mu per ate ndjehem me i ri se te rite,sepse uen nuk jam ka merzitem per budallakit e askujt.hahahahahahahahahaah!

prite psikolugun tashteeee .......... ha haaa
d.th. me marre shembulll ne ty... ?!
:smile: :smile:

Kercovari
10-03-06, 12:11
Ehe Kaltrushi,mos na shti grindjet se nuk thash gje per psikollogun,jemi vetem anetare vullnetare ne net,asesi ndryshe:tongue:

Kaltrushi
10-03-06, 12:16
Ehe Kaltrushi,mos na shti grindjet se nuk thash gje per psikollogun,jemi vetem anetare vullnetare ne net,asesi ndryshe:tongue:

ha ha ha jo mos ta ndin se pata qellim "Grindjen"
po tregona ti se qfar esht dashurija dhe ne do pergjigjem se a jemi apo sjemi ne gjendje te dashurojm... ket e mendoj...
:smile:

Kercovari
10-03-06, 12:28
:frown: :frown: Kure daci di te dashuroje macen dhe anasjelltas,a u ka mbete une te u mesoje a?hahahahahahahaahahahah!
Une sdi per vete qe eshte dashuria se jam plake,i kam harru te gjitha vetem nje nuk e haroje"kush di te dashuroje do te jete i dashur pergjithmon dhe per te gjithe"Ndjenje jo imponim!hahahaahahahah!

Kaltrushi
10-03-06, 12:55
:frown: :frown: Kure daci di te dashuroje macen dhe anasjelltas,a u ka mbete une te u mesoje a?hahahahahahahaahahahah!
Une sdi per vete qe eshte dashuria se jam plake,i kam harru te gjitha vetem nje nuk e haroje"kush di te dashuroje do te jete i dashur pergjithmon dhe per te gjithe"Ndjenje jo imponim!hahahaahahahah!

te lumt....
:biggrin: :biggrin:

danke

BlertaB
11-03-06, 22:57
Jo nuk jam e dashuruar?
Nuk po kam tash kohe per dashuri xhixha buuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiii iiiiiiiiiiii spo guzoj mu ni se jam e gjall bile.

doGzona
11-03-06, 23:10
Jo nuk jam e dashuruar?
Nuk po kam tash kohe per dashuri xhixha buuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiii iiiiiiiiiiii spo guzoj mu ni se jam e gjall bile.

Ani pasi qe paskit burrin ,qe te duhet te dashurohesh ne tjeter?!!!

BlertaB
11-03-06, 23:59
Ka edhe burra te martuar qe dashurohen ne femra , edhe ka te reja qe dashurohen ne tė vjeter , cka nuk ka ne ketė botė.
Sa me vend fol Psikologu.
I nderuar psikologu sigurisht e ke studiuar psikologjin e femrave eshte shum e kompikuar per bese te zotit.
Po burri im eshte tuj studiu psikologjine e thot se shum e kan psikologjine e rend femrat saqe eshte e pamundur tju bie ne fije njer.

BlertaB
12-03-06, 00:00
Jo nuk jam e dashuruar?
Nuk po kam tash kohe per dashuri xhixha buuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiii iiiiiiiiiiii spo guzoj mu ni se jam e gjall bile.
Dogzona me paske kuptuar gabim motruhe lexo dhe nje her postimin tim ok.

doGzona
12-03-06, 00:07
Sa me vend fol Psikologu.
I nderuar psikologu sigurisht e ke studiuar psikologjin e femrave eshte shum e kompikuar per bese te zotit.
Po burri im eshte tuj studiu psikologjine e thot se shum e kan psikologjine e rend femrat saqe eshte e pamundur tju bie ne fije njer.

E ne kend qenka bazuar burri yt, qe femrat e paska psikologjine e rend?:cool:

Se disa ketu veq po ja futin kot ashtu si po ju konvenon, nuk logjikojne
fare se mund te i ofendojme gjyshet apo nenat tona!!

Qe ne kohen me pare jan martuar nga 15/20 e me shume ndoshta, me te reja se burri!

Agroni22
27-03-06, 16:31
pooooooooooooooooo

M_u_k_i
28-03-06, 10:19
Valla per momentin jo se spom don kush :wink:

Kaltrushi
06-04-06, 14:00
Valla per momentin jo se spom don kush :wink:

qy po ta ndin aiiii dashurohu ne na nje dhe ska qa te thot bile....:biggrin: :biggrin:

M_u_k_i
06-04-06, 15:08
qy po ta ndin aiiii dashurohu ne na nje dhe ska qa te thot bile....:biggrin: :biggrin: po kaltrush spom don more kerkush

Aga Syl
06-04-06, 15:50
Lume per ju qe keni dashuri!
Mbeti Aga ne vetmi.


pershendetja nga Aga Syl.
:tongue: Te jetojm sa malet.

Studenti1
06-04-06, 20:46
Lume per ju qe keni dashuri!
Mbeti Aga ne vetmi.


pershendetja nga Aga Syl.
:tongue: Te jetojm sa malet.
Mos u merzit age se nuk jet.
Kush ka met me thuaj:wink: .
kalo bukur.

Reana
06-04-06, 21:18
hmmmmmmmmmm......:redface:
cfare njerezish....

Espresso
06-04-06, 22:13
hmmmmmmmmmm......:redface:
cfare njerezish....

Pse more, nuk eshte keq te dashurosh!:wink: :tongue:

Zana_ch
08-04-06, 12:00
Pse more, nuk eshte keq te dashurosh!:wink: :tongue:


e ne qfar menyre te dashurosh Espresso ......a eshte mir me dashurue dikend a.....?

jo valla une hala skam ren ne dashuri ......se ma kan then se dashurija te verbon ...e kam then ma mir ni her ta kryej shkollen e past shofim e bajm per dashnie .....hihihihiiiiiiiii

Espresso
08-04-06, 12:15
e ne qfar menyre te dashurosh Espresso ......a eshte mir me dashurue dikend a.....?

jo valla une hala skam ren ne dashuri ......se ma kan then se dashurija te verbon ...e kam then ma mir ni her ta kryej shkollen e past shofim e bajm per dashnie .....hihihihiiiiiiiiiZanush

ti je e re e mire paske vendos me msu nihere a pastaj hapi syt kapsoll :biggrin: deri ta gjajsh nja hahahaha
Vetem asht shume mire me dashuru.... gjinin e kundert, natyrisht :wink:

Reana
08-04-06, 15:30
Pse more, nuk eshte keq te dashurosh!:wink: :tongue:

Te dashurosh nuk dmth te jesh posesiv dhe i lige.
Te abuzuarit verbal ndaj dikujt NUK i thuhet dashuri....
Eshte e drejte e secilit te vendos se kend e dashuro!!!
Te besh dikend te ndjehet keq, me neperkembjen e intimitetit dhe te drejtes per vetevendosje, eshte dobesi e madhe!!!

Espresso
08-04-06, 15:35
Te dashurosh nuk dmth te jesh posesiv dhe i lige.
Te abuzuarit verbal ndaj dikujt NUK i thuhet dashuri....
Eshte e drejte e secilit te vendos se kend e dashuro!!!
Te besh dikend te ndjehet keq, me neperkembjen e intimitetit dhe te drejtes per vetevendosje, eshte dobesi e madhe!!!

:rolleyes: :rolleyes:
:wink:

Aga Syl
08-04-06, 15:41
Une valla po, me kompjuterin.:cool:

:tongue: Te jetojme sa malet.

doGzona
09-05-06, 01:13
Te dashurosh nuk dmth te jesh posesiv dhe i lige.
Te abuzuarit verbal ndaj dikujt NUK i thuhet dashuri....
Eshte e drejte e secilit te vendos se kend e dashuro!!!
Te besh dikend te ndjehet keq, me neperkembjen e intimitetit dhe te drejtes per vetevendosje, eshte dobesi e madhe!!!
:cool:

Une jo, po me thone qe nuk kam zemer,nuk di te dashuroje!!:confused:

Tomori
22-05-06, 12:15
:cool:

Une jo, po me thone qe nuk kam zemer,nuk di te dashuroje!!:confused:
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaa

Virti
22-05-06, 15:29
isha... :tongue:

ZeShKaNee
04-06-06, 13:36
Joooo nuk dua per momentin

Agroni22
05-06-06, 23:40
po edhe shumeee

doGzona
25-09-06, 18:57
Edhe une ashtu Agroni, ka nje vit tani, kaluam neper fortuna, por dashurine nuk munden ta shembin!!:wink:

Agolli
25-09-06, 21:46
jo bre atė qe e doja me detyroi Paradoxi_13 ta leja vetem perse nuk ishte shqiptare mi mbushi ment e tash jamė ne konfjuza te Nocturnes hahahahah

doGzona
25-09-06, 22:02
Edhe ti ke hy neper fortuna Zotri Agolli, por degjoje zemren dhe mendjen tende ore!Askush nuk munde ta dije se cka eshte keq e mire per pos vetja yte.

uck_aksh
25-09-06, 23:31
PO i dashurun e i marun
hahahahah bile bile edhe i martum

rafet llapjani
25-09-06, 23:41
Joooo nuk dua per momentin

provo edhe nje her hahahahahahahah

zana e maleve
25-09-06, 23:48
valla deri ne fyt

rafet llapjani
25-09-06, 23:56
valla deri ne fyt

hahahaah o ishalla nuk te nxinet fryma se kogja ngusht te paska ardh deri ne fyt hahahahahahahahah

zana e maleve
26-09-06, 00:01
hiq mos ma baj dertin ti se nuk mu zinet fryma se e di une kur me marre fryme mos me mu zene fryma hahahahahahahahah

rafet llapjani
26-09-06, 00:04
hiq mos ma baj dertin ti se nuk mu zinet fryma se e di une kur me marre fryme mos me mu zene fryma hahahahahahahahah


hahahahahahah kur tekje msu e not edhe pa frym po mujshe aghghaaghaghaghghaghaghagh

Agroni22
11-10-06, 23:24
se diiiiiiiiiiiii

Valdrina87
11-10-06, 23:32
E diiiii......

Agroni22
11-10-06, 23:34
jo valla une se diiiiiiiiiiiiiiii

Valdrina87
11-10-06, 23:34
O Vigan, nuk ka kėtu me tė dashme, por me tė zapume.
Qitja syrin ndonjėrės dhe zapoje. :wink:
A qishtu kanka ktu a

Dardan Kastrati
12-10-06, 16:03
Valdrina a pa tjeter duhet me tregu se a jemi a jo te dshuruar a
une se diiiiiiiiii ........ ndoshtaaaaaaaaaaaa........................
__________________________________________________ ______
jeta eshte dhurte e natyres

Murgesha
12-10-06, 20:55
A qishtu kanka ktu a

Loqko ˇqitjaˇsyrin kujt tė duash dhe zapoje e ja pash hajrin, se po mbete me tė gjetė tė tjerėt dashni kėtu, ke mbetė pa te qe besa.:wink:

Murgesha
12-10-06, 20:57
Valdrina a pa tjeter duhet me tregu se a jemi a jo te dshuruar a
une se diiiiiiiiii ........ ndoshtaaaaaaaaaaaa........................
__________________________________________________ ______
jeta eshte dhurte e natyres

Zemrėn, zemrėn mbaje me dorė e ndėgjoje apo tė rraf, nėse tė rraf tri herė nė sekond dije se ta paska ngjitė pėr veshi dashnia. :biggrin: :biggrin:

Valdrina87
12-10-06, 21:06
Zemrėn, zemrėn mbaje me dorė e ndėgjoje apo tė rraf, nėse tė rraf tri herė nė sekond dije se ta paska ngjitė pėr veshi dashnia. :biggrin: :biggrin:
dmth 180 ne minut a, larg kankna prej vdekjes pro une qysh na thojshin prof. e mjeksis.

Dardan Kastrati
13-10-06, 14:27
Zemrėn, zemrėn mbaje me dorė e ndėgjoje apo tė rraf, nėse tė rraf tri herė nė sekond dije se ta paska ngjitė pėr veshi dashnia. :biggrin: :biggrin:
Murgeshaaa jo tri here po ma shumeeeeeeepopm dukettttttttt aaaa
me paska hanger dreqi edhe muaaaa athu dashniaaaaaaaaaa:eek:
__________________________________________________ ______________
Jeta eshte dhurate e natyres

Kaltrushi
18-10-06, 09:46
po me dokeeeet se jo valla hiq spom doket se po as vet sjam tuj e dit mire...

Murgesha
18-10-06, 22:29
Murgeshaaa jo tri here po ma shumeeeeeeepopm dukettttttttt aaaa
me paska hanger dreqi edhe muaaaa athu dashniaaaaaaaaaa:eek:
__________________________________________________ ______________
Jeta eshte dhurate e natyres

Jo more ēfarė Dreqi? ska punė dreqi kėtu, po tė hėngėrt dashnia ma mirė:biggrin:

Murgesha
18-10-06, 22:32
po me dokeeeet se jo valla hiq spom doket se po as vet sjam tuj e dit mire...

Kaltrushe po flet jerėm, si duket ta paska ngjitė...:tongue: :tongue:

Daja POLIC
19-10-06, 00:45
Gati Gati,,, veq po lyp shum drejta ,, e jemi ka bojm biseda kompromisi

~AmaZonA~
20-10-06, 10:33
Po kaher,keshtu qe kam kurorzuar dashurin Time...

SANTANA-29
20-10-06, 15:05
Fata,natyrisht se dashuria e vertete nuk ekziston,por as ti mos e duaj askend me te vertete! :wink:


PER MIRKUPTIM GABIM E KENI ZONJA BARBAROZA SE DASHURIA E
VERTET EKZISTON POR DUHET TKESH AFTESI PER TA MBAJTUR ATY
JAN GABIMET TONA:DHE MOS TJA HUMBIM SHPRESAT[FATES SE DO TA
QEJ NJE DASHURI KU DO TE BINDET DHE VET;MOS U DDDDDDDDDDDO
PERSH;SANTANA:::::::

MemphiSx
20-10-06, 21:09
Deri ne maje t'gishtave :smile:

Guri i madh
21-10-06, 00:23
niher jena vetem ne shiqime po i kendojna keng njeri tjetrit ja PSH une po i kendoj kengen je e keqe si molla ne vjesht je zez si bora ne bjeshk ajo po ma kthen je i shkurt si lis me rrema kur te shoh ty po me gzohet zemra

Murgesha
21-10-06, 18:15
niher jena vetem ne shiqime po i kendojna keng njeri tjetrit ja PSH une po i kendoj kengen je e keqe si molla ne vjesht je zez si bora ne bjeshk ajo po ma kthen je i shkurt si lis me rrema kur te shoh ty po me gzohet zemra

More mos je ti Mahmut Ferhati???:biggrin: :tongue: :tongue: :wink:

Dea_A
24-10-06, 20:55
More mos je ti Mahmut Ferhati???:biggrin: :tongue: :tongue: :wink:
hahahhahahhahahhahahah

e_martumja
24-10-06, 20:58
Hej njerz mos ma lypni mu se momentalisht jam e dashurume ajdeni tjeter dite ndoshta ndryshon situata ahahaha :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Drinni
24-10-06, 21:16
More mos je ti Mahmut Ferhati???:biggrin: :tongue: :tongue: :wink:

hahahahahahahahaha

Guri i madh
24-10-06, 22:36
DEADRINNI
do ta pres koh te gjat rastin per te qeshur hhaaaaaaa une nuk harroj

Murgesha
25-10-06, 00:18
DEADRINNI
do ta pres koh te gjat rastin per te qeshur hhaaaaaaa une nuk harroj

O Guri i Madh ma baj hallall qė unė u bėra shkaktare me qesh Dea_ dhe Drinni hahahahahahaahahha :biggrin: :wink:

laliloli
25-10-06, 18:35
Hej njerz mos ma lypni mu se momentalisht jam e dashurume ajdeni tjeter dite ndoshta ndryshon situata ahahaha :biggrin: :biggrin:

Mbreme mbeta pa kafe dhe njeher vendosa me ardh me lyp pak tek ju por ju po paraqiteni e shtrenjte , sen nuk po dhashi, keshtu qe nuk erdha :smile:

Mos ka ndryshu sot situata hahahahhaaaaaaa:smile:

Drinni
25-10-06, 20:13
niher jena vetem ne shiqime po i kendojna keng njeri tjetrit ja PSH une po i kendoj kengen je e keqe si molla ne vjesht je zez si bora ne bjeshk ajo po ma kthen je i shkurt si lis me rrema kur te shoh ty po me gzohet zemra

O, Guri mė fal shokit, jo gjė pėr tė keqe, veq mė tė vertet mė pėlqeu kjo kėnga jote.
Zitat von Guri i madh
DEADRINNI
do ta pres koh te gjat rastin per te qeshur hhaaaaaaa une nuk harroj
mos ma zė pėr t'madhe, Se Mahmutin vertet e dėgjoj me knaqsi.:smile:

selvija
26-10-06, 15:09
Ende jo (sdihet:biggrin:

e_martumja
26-10-06, 15:56
Mbreme mbeta pa kafe dhe njeher vendosa me ardh me lyp pak tek ju por ju po paraqiteni e shtrenjte , sen nuk po dhashi, keshtu qe nuk erdha :smile:

Mos ka ndryshu sot situata hahahahhaaaaaaa:smile:hahahhaaha Lali tash ka ndrishu por ti sje ksajde ahahhaha

Kaltrushi
27-10-06, 09:54
Kaltrushe po flet jerėm, si duket ta paska ngjitė...:tongue: :tongue:

e di: sėsht mir te them jo po du, por pom dhemb kshtu se PO ish ngjitse se kam prit as besu... tasht jam duke e jetu... ;9

te pershendesss

Elektroliti
18-11-06, 23:49
Jo nuk jam, pėr shkak se... more kurrkush nuk mė pyeti pse e qysh e tek. Jo edhe jo. Kaq!

dardan100
19-11-06, 00:14
Une jam gjithmone i dashuruar dhe ne te gjitha femrat!:wink:

Paradox_13
19-11-06, 09:41
Une jam gjithmone i dashuruar dhe ne te gjitha femrat!:wink:

Ishalla jo edhe ne ato qe mbajn mbiemrin -jpg.......:biggrin:

Virti
19-11-06, 22:51
..... :rolleyes: .....

vjeshta
19-11-06, 22:57
Ishalla jo edhe ne ato qe mbajn mbiemrin -jpg.......:biggrin:

Qka paska desht me thane ???:rolleyes:

Elektroliti
20-11-06, 02:53
Nė ēikat e Playboy-it me siguri... A? http://www.dardania.de/vb/upload/images/smilies/rolleyes.gif

M_u_k_i
24-04-07, 01:11
Po Valla edhe ata Shummmm

Arkza
24-04-07, 13:18
Jooo :tongue: :redface:

Virti
24-04-07, 13:37
... nauk! :tongue:

SoKoLi-i-Maleve
25-04-07, 01:13
Dashurija e vertet ,kerkohet nga vehtja sa e don ti tjetrin,dhe jo sa te don kush ty.Gjdo gja tjeter ne jete perfundon,dashurija jeton pergjithmon,edhe mbas vdekje.

Era1
25-04-07, 06:01
Dashurija e vertet ,kerkohet nga vehtja sa e don ti tjetrin,dhe jo sa te don kush ty.Gjdo gja tjeter ne jete perfundon,dashurija jeton pergjithmon,edhe mbas vdekje.

A je i dashuruar momentalisht?

pleshti
25-04-07, 06:25
Jam i dashuruar ne Pleshtin femer. A din kush si i thuhet pleshtit femer?

RiannA
17-05-07, 10:34
Per momentin e kam qit zemren npushim veror...