Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : A jeni te dashuruar momentalisht??
Po 41 54.67%
Jo 34 45.33%
Votues: 75. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-10-04, 11:10   #1
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim A jeni tė dashuruar momentalisht??

1. Po
2. Jo


Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-10-04, 12:48   #2
Ylberi_be
 
Anėtarėsuar: 09-09-04
Vendndodhja: Ch-vd
Postime: 238
Ylberi_be e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ylberi_be
Gabim

Joooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Ylberi_be Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-04, 13:59   #3
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ylberi_be
Joooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
po knaqu more se valla kur te rrok dashuria .............

te pershendes gjithashtu
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-04, 08:12   #4
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ra dashnia e na myti krejt. :( :(
Unė po pėr vete :lol: :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-04, 10:00   #5
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po- ne pasqyre. Vitet po kalojne,a me vitet edhe shoket e shumt po nderrohen ose na leshojne. Vetem personi nga pasqyrja kurre nuk ju tradhton.

TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-04, 10:16   #6
Ylberi_be
 
Anėtarėsuar: 09-09-04
Vendndodhja: Ch-vd
Postime: 238
Ylberi_be e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ylberi_be
Gabim

TUNG KALTRUSHE O SPO ME DOJN QIKAT SE JAM BEQAR BE SE MIR ESHT ME U KNAQ
KALTRUSHE A JE MOJ TI E DASHURUME
TE KAM PA NE ANDERR I KISHE SYT E BUKUR 8)
Ylberi_be Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-04, 10:41   #7
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ylberi_be
TUNG KALTRUSHE O SPO ME DOJN QIKAT SE JAM BEQAR BE SE MIR ESHT ME U KNAQ
KALTRUSHE A JE MOJ TI E DASHURUME


TE KAM PA NE ANDERR I KISHE SYT E BUKUR 8)
O jam e re be shum. Em ka nene sugaresh. Mamir te pres edhe pak. hehehe

Ah ndonjeher endrrat po ja qellojkan.

tung te pershendes
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-04, 16:34   #8
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Une po pres derisa te rritem edhe pak se akoma heret :oops:
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-04, 02:03   #9
Vigani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: n'mal
Postime: 373
Vigani e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kush spo me don qe sa dite erdha ne dardani!
Vigani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-04, 11:44   #10
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

e dhash voten
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-04, 12:19   #11
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vigani
Kush spo me don qe sa dite erdha ne dardani!

O Vigan, nuk ka kėtu me tė dashme, por me tė zapume.
Qitja syrin ndonjėrės dhe zapoje.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-04, 13:04   #12
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vigani
Kush spo me don qe sa dite erdha ne dardani!

O Vigan, nuk ka kėtu me tė dashme, por me tė zapume.
Qitja syrin ndonjėrės dhe zapoje.
hehehahahhahh :D murgesh mire e ki por o vigan te une ruju se kurthohesh. heheheh (pakez hajgare) pershendetje
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-04, 13:36   #13
Fata
 
Anėtarėsuar: 21-10-04
Postime: 27
Fata e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Fata Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Fata
Gabim

Per momentin nuk jam e dashuruar.
Pas nje zhgenjimi te thelle kam humbur shpresen se egziston dashuria e vertet.
__________________
Kush e din pse jam regjistru?????
Fata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-04, 14:21   #14
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fata
Per momentin nuk jam e dashuruar.
Pas nje zhgenjimi te thelle kam humbur shpresen se egziston dashuria e vertet.

Fata mos thuaj ashtu se dashuria e vertet egziston por ndoshta jo gjithmon ka dy anet. te uroj fat ne dashurie. dhe mos humb shpresat se do ta gjesh princin e endrreva.
Pershendetje nga une

Kaltrushi
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-10-04, 14:35   #15
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fata
Per momentin nuk jam e dashuruar.
Pas nje zhgenjimi te thelle kam humbur shpresen se egziston dashuria e vertet.
Fata,natyrisht se dashuria e vertete nuk ekziston,por as ti mos e duaj askend me te vertete!


__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.