PDA

View Full Version : Kėngėtatari dhe kėngėtarja mė seksi!


MemphiSx
10-08-05, 12:10
1.Tuna
2.Ermali
3.Adelina
4.Blero
5.Rovena
6.Shpati
7.Genta
8.Bertani
9.Nora
10.Albani (Skenderaj)

MemphiSx
10-08-05, 12:19
Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)

Diana007
10-08-05, 12:24
Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)

Ashtu edhe un mendoj , me Adeline nuk kaaaaaa :lol: :lol:

MemphiSx
10-08-05, 13:16
Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)

Ashtu edhe un mendoj , me Adeline nuk kaaaaaa :lol: :lol:


Shyqyr qe niher mendove si une :P

lazdrani
10-08-05, 14:55
ADELINA :wink:

Krokodilli
11-08-05, 07:14
Genta :shock: 8)

doGzona
11-08-05, 19:57
Me thone te drejten te gjitha femrat falco po duken sot.
Kozmetika e tepert, nese flasim per bukuri. :wink:

Agroni22
11-08-05, 21:47
Me thone te drejten te gjitha femrat falco po duken sot.
Kozmetika e tepert, nese flasim per bukuri. :wink:MIRE E KI POR KAJ HER FALLCI PO BAHET ORGJNALE E PO DEL DIQKA .

E SA I PERKET KENGETARES DIHET nja edhe e vetmja ADELINA

Gentiani
11-08-05, 22:52
Shumė e qartė dihet bukur kush tjetėr pos Genta ! :wink:

Pse e paskeni futur Adelinėn nė listė, kur ajo ėshtė imitacion e asgjė mė shumė ? :wink: :lol: :lol:

Reana
13-08-05, 07:40
Adelina??? :?
hemm..qika ka nevoje per trurin e vogel, po ende si duket ska dale truri artificial ne shitje :lol: :lol: :lol:
po te ishte pyetja kush eshte me pamje seksi, ndoshta nuk isha rrebeluar :lol: , por besoj se Adelina nuk e meriton te quhet kengetare sepse nuk din te kendoje, fatekeqesisht...

Per mendimin tim te dy Rovenat (Rovena Dilo dhe Rovena Stefa) kane ze shume te bukur dhe jane artiste me plotekuptimin e fjales..e parapelqej Rovena Dilon,
"Per nje cast me ndali zemra" nje duet i bukur dhe veper arti muzikor (http://muzika.albasoul.com/artist.php?id=83)

Prej djemeve qe paski renditur ketu Shpat Kasapi :P , topi se luan 8)

Krokodilli
13-08-05, 09:14
PYETJA ESHTE CILA/CILI ESHTE ME SEKSI, (SEXY) E JO CILA/CILI KENDON ME SE MIRI....

GENTA SEXIEST ALBANIAN SINGER
skeni pas rastin me bisedu dhe me pa Adelinen pothuajse Perdit per 2 vite se nuk kishit mendu kaq pozitivisht per te

vigani212
13-08-05, 09:29
Me ju then te drejten sic po e shof. gjysma e kan shkru Adelina Ismajlin
qfare seksi kengtare ajo far midget isha te shiku 1 dite 21 ishe Adelina si gest to dhon intervju, besom e para ish vesh si dreq shminku si dreq. at te folur si me qen mashkull veq me qen qorr se e shef ashiqare qe nuk ka asgje ne te bash ghetto po secili e ka at mendimin e vet.

dr1ta
13-08-05, 09:38
Bleona esht sexi :D Kurse adelina lezbejk dhe artificiale :D

dr1ta
13-08-05, 09:43
Kengetari me sexi esht Adrian gaxha , edhe pse budallakohet me ato levizje ce i ben , pamjen dhe shije te mire ka :D

laliloli
13-08-05, 17:00
[quote="Reana"]

Per mendimin tim te dy Rovenat (Rovena Dilo dhe Rovena Stefa) kane ze shume te bukur dhe jane artiste me plotekuptimin e fjales..e parapelqej Rovena Dilon,
Pershendetje reana
Sa i perket Rovena Dilos pajtohem plotesisht me ju ,por jo edhe per rovena stefen .Kjo e fundit te gjitha kenget i ka te bastarduara dhe te vjedhura nga kengetaret greke ,turk ,arab ,bile edhe serb,Qak kjo kengetare nje kenge e ka bere me nje kompozitor serb.

doGzona
13-08-05, 17:37
Adelina??? :?
hemm..qika ka nevoje per trurin e vogel, po ende si duket ska dale truri artificial ne shitje :lol: :lol: :lol:

O sa kam qesh :lol: :lol: :lol:

Legends
13-08-05, 18:12
Reana ka nevoje per trunin eshte artifical :) pore sdi kto tejrat :)
mendohen mu bo si adelina :) po no shance :)

mi ka thon : Mu me ka hije kret qka boje se jam Adelin

doGzona
13-08-05, 18:19
Jo Sheta per me u dasht me u ba Adeline , nuk eshte zor,
E e qesmi gjoksin jasht besoje qe rrobe si te asaj mundemi me gjet,
e per zo si te saj belivallha tone mundemi ma ba. :lol: :lol: :lol:

Legends
13-08-05, 18:25
Dogzona NUk eshte edhe bash let se veq ni gjyks nuk eshte ...
kurgjo sjom kunder jush adelina eshte artificjal .. por
pse keto tjerat mendohen me ja vjeth stilin ..ni ni gjyks ste bone kurgjo
ose buzt :) por karakteri eshte diqka ma shum si sa gjyksi e senet tjera
per bukuri rri qysh e ka fal natyra :) se vet i urrej .. artificalin te femra

doGzona
13-08-05, 18:30
Po ato te rejat ndoshta mundohen te ja marin stilin, qe jan ne kohen e pubertetit. :lol:

Legends
13-08-05, 18:33
Dogzona jo dredho : mosha beroetetit nuk esht e23 25 ejt .. por
eshte mir me majt ate bukur qe ka fal natyra :) se artifical qe bon kurgjo
nuk trek te njeri per mendimin tam

doGzona
13-08-05, 18:43
E po ato jan nder ato qe pjeken vone ne mendjje apo qe nuk pjeken kurre :lol:

Dhe kujdes se nuk jam "dredho".

Legends
13-08-05, 18:45
Po pakes dredhejke :) skom faje qe teka bo nonan me kacurrela :)
si gjithmon kam kujdes :)

Agroni22
13-08-05, 21:50
Adelina??? :?
hemm..qika ka nevoje per trurin e vogel, po ende si duket ska dale truri artificial ne shitje :lol: :lol: :lol:
po te ishte pyetja kush eshte me pamje seksi, ndoshta nuk isha rrebeluar :lol: , por besoj se Adelina nuk e meriton te quhet kengetare sepse nuk din te kendoje, fatekeqesisht...

Per mendimin tim te dy Rovenat (Rovena Dilo dhe Rovena Stefa) kane ze shume te bukur dhe jane artiste me plotekuptimin e fjales..e parapelqej Rovena Dilon,
"Per nje cast me ndali zemra" nje duet i bukur dhe veper arti muzikor (http://muzika.albasoul.com/artist.php?id=83)

Prej djemeve qe paski renditur ketu Shpat Kasapi :P , topi se luan 8)kerka nuk je moj REANA po me vjen keq shume prej teje veq muziken nuk pe njofshe hiq ama hiq

Krokodilli
14-08-05, 08:47
Dogzona jo dredho : mosha beroetetit nuk esht e23 25 ejt .. por
eshte mir me majt ate bukur qe ka fal natyra :) se artifical qe bon kurgjo
nuk trek te njeri per mendimin tam

SheTabb si duket edhe ti je i asaj gjenerates,, qe ke jetu ne fshat tere jeten,, dhe si te ka ra rasti me pa naj foto te Adelines e ke mbajt nen jastek dit e nat...

ta kishe pas rastin me nejt me Adelinen,, me komuniku e kishe pa qe nuk eshte asgje SPECIALE, Adelin ma... ka bukuroshe e ma bukuroshe se Adelina ne Kosove qe nuk dalin mi tregu te gjitha pjeset e trupit si ajo,,,
e sa per LIST dihet :arrow:
GENTA nuk ka asgje artificiale ne trupin e saj me e bukura dhe me seksi ....

MemphiSx
14-08-05, 12:00
Adelina??? :?
hemm..qika ka nevoje per trurin e vogel, po ende si duket ska dale truri artificial ne shitje :lol: :lol: :lol:
po te ishte pyetja kush eshte me pamje seksi, ndoshta nuk isha rrebeluar :lol: , por besoj se Adelina nuk e meriton te quhet kengetare sepse nuk din te kendoje, fatekeqesisht...

Per mendimin tim te dy Rovenat (Rovena Dilo dhe Rovena Stefa) kane ze shume te bukur dhe jane artiste me plotekuptimin e fjales..e parapelqej Rovena Dilon,
"Per nje cast me ndali zemra" nje duet i bukur dhe veper arti muzikor (http://muzika.albasoul.com/artist.php?id=83)

Prej djemeve qe paski renditur ketu Shpat Kasapi :P , topi se luan 8)


Ndoshta Reana flet nga Mllefi qe ka per Adelinen sepse Adelina eshte e para femer ne Shqiperi qe i thej shum Tabu qe edhe sot e ksaj dite jan ne Shqiperi ;)

Gentiana
14-08-05, 12:17
Blero :P

Arb
14-08-05, 14:18
Genta...(kjo e forumit :wink: )

e_martumja
14-08-05, 14:20
votova Adelinen "mbretresha e Kosoves" :wink:

Prishtinasja_
15-08-05, 19:07
Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)

Pershendetje MemphiSx

nuk te kuptoj fare, pse thua , se tjerat kengetare jane fallso. Perkundrazi ADELINA ISMAILI eshte ajo qe eshte krejt fallso !!! Adelina kendon bukur por nuk eshte aspak sexi, sepse eshte krejt fallso dhe ka shum operacione ne trupin e saj!! Ajo per mua nuk eshte aspak sexi !!!
Flm per mirekuptim

Me nderime

Prishtinasja_

Gjumashja
16-08-05, 00:31
Genta

doGzona
16-08-05, 00:45
Genta eshte sexy natyrale. :wink:

rafet llapjani
16-08-05, 02:08
Ermali :wink:

Krokodilli
16-08-05, 14:01
Ermali :wink:llapjani rri 2 kilometra larg meje,,, :shock: :x :shock:

Prishtinasja_
17-08-05, 17:06
Ermali :wink:llapjani rri 2 kilometra larg meje,,, :shock: :x :shock:

hahahhahahahhahahahahahahhahah
hahahhahahaha krokodilli, tash kam qesh me ze, me te vertet hahaha :lol: :lol: :lol:

Diana007
18-08-05, 07:30
Ermali :wink:llapjani rri 2 kilometra larg meje,,, :shock: :x :shock:

hahahhahahahhahahahahahahhahah
hahahhahahaha krokodilli, tash kam qesh me ze, me te vertet hahaha :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AHhahahahahhahhhahahahahahhahahahhah mu lote me kan dal duke qesh aahhaahhahahhahahhahahhahahahhahahahahahahahhahh

MemphiSx
18-08-05, 13:29
Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)

Pershendetje MemphiSx

nuk te kuptoj fare, pse thua , se tjerat kengetare jane fallso. Perkundrazi ADELINA ISMAILI eshte ajo qe eshte krejt fallso !!! Adelina kendon bukur por nuk eshte aspak sexi, sepse eshte krejt fallso dhe ka shum operacione ne trupin e saj!! Ajo per mua nuk eshte aspak sexi !!!
Flm per mirekuptim

Me nderime

Prishtinasja_


Se besoj qe ki marr pjes ne ndonje operacion te saj a ;)

Diana007
18-08-05, 13:42
Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)

Pershendetje MemphiSx

nuk te kuptoj fare, pse thua , se tjerat kengetare jane fallso. Perkundrazi ADELINA ISMAILI eshte ajo qe eshte krejt fallso !!! Adelina kendon bukur por nuk eshte aspak sexi, sepse eshte krejt fallso dhe ka shum operacione ne trupin e saj!! Ajo per mua nuk eshte aspak sexi !!!
Flm per mirekuptim

Me nderime

Prishtinasja_
:roll: Pse si ka lind Adelina menjher ne Opercione ka hy aa :wink:

Prishtinasja_
19-08-05, 10:40
Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)

Pershendetje MemphiSx

nuk te kuptoj fare, pse thua , se tjerat kengetare jane fallso. Perkundrazi ADELINA ISMAILI eshte ajo qe eshte krejt fallso !!! Adelina kendon bukur por nuk eshte aspak sexi, sepse eshte krejt fallso dhe ka shum operacione ne trupin e saj!! Ajo per mua nuk eshte aspak sexi !!!
Flm per mirekuptim

Me nderime

Prishtinasja_
:roll: Pse si ka lind Adelina menjher ne Opercione ka hy aa :wink:

DIANA une vet e kam lexua ne revisten "Kosovarja" ku shkruan se Adelina ka disa operacione ne trupin e saj por ska nevoj me lexua aspak ne gazeta apo revista, operacione e saja shifen ashiqare, si per shembull ,
_ buzet ose gjoksi i saj !!!! Ata e budall e shef se ka operacione e jo njeri normal !!!!

Diana007
19-08-05, 11:07
Prishtinase edhe un kam lexu dikund por nuk me kujtohet se kun :roll: :oops: , nje intervist e Adelinse ka qen me duket kur ajo ka then se nuk kam operacion ne trup , edhe se buzet vetem i ben me te medha dhe se nuk i ka opercon .
Por nejse te gjith po e doj keshtu , me opercin e pa te :lol:

ME ADELINEN NUK KA , nje e ka fal Zoti :D

Krokodilli
19-08-05, 11:15
Ermali :wink:llapjani rri 2 kilometra larg meje,,, :shock: :x :shock:

hahahhahahahhahahahahahahhahah
hahahhahahaha krokodilli, tash kam qesh me ze, me te vertet hahaha :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AHhahahahahhahhhahahahahahhahahahhah mu lote me kan dal duke qesh aahhaahhahahhahahhahahhahahahhahahahahahahahhahh

8) 8) :)

Krokodilli
19-08-05, 11:20
Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)

Pershendetje MemphiSx

nuk te kuptoj fare, pse thua , se tjerat kengetare jane fallso. Perkundrazi ADELINA ISMAILI eshte ajo qe eshte krejt fallso !!! Adelina kendon bukur por nuk eshte aspak sexi, sepse eshte krejt fallso dhe ka shum operacione ne trupin e saj!! Ajo per mua nuk eshte aspak sexi !!!
Flm per mirekuptim

Me nderime

Prishtinasja_
:roll: Pse si ka lind Adelina menjher ne Opercione ka hy aa :wink:

DIANA une vet e kam lexua ne revisten "Kosovarja" ku shkruan se Adelina ka disa operacione ne trupin e saj por ska nevoj me lexua aspak ne gazeta apo revista, operacione e saja shifen ashiqare, si per shembull ,
_ buzet ose gjoksi i saj !!!! Ata e budall e shef se ka operacione e jo njeri normal !!!!

Me Adelinen kam qen nje klas ne SHkoll te Muzikes Ne Prishtine per dy vite,, dhe skam nevoj te lexoj revista per te, e njoh shum mire edhe personalisht , e mbaj ne mend mir kur i ka rrit ato :) ,, shih me sy e sesht per ty :P ..
Genta eshte kengetarja me seksi ne Kosove,, dhe eshte natyrale veq zoti qe ka dit me kriju :wink:

GjIlAnAsI_cSi
21-08-05, 01:36
Hey jeni ne vete ju apo jo..!

Cne Adelien e krahasoni me Genten?

Auuuu..

Adelina eshte yll i gjitha kohrave i muzikes Shqipe dhe ska diskutim , te na ruaj zoti , sepse veshtir qe lind nen goc si Adelina.!

Gjith te mirat.

doGzona
21-08-05, 01:46
Hajde na e lasht Zoti ket Adelinen e po shtojme :lol: :lol:

Krokodilli
21-08-05, 06:56
Hey jeni ne vete ju apo jo..!

Cne Adelien e krahasoni me Genten?

Auuuu..

Adelina eshte yll i gjitha kohrave i muzikes Shqipe dhe ska diskutim , te na ruaj zoti , sepse veshtir qe lind nen goc si Adelina.!

Gjith te mirat.
ja edhe nje djalosh i asaj gjenerate,, i cili foton e Adelines e ka mbajt nen jastek dit e nat,,,, ke harru i nderuar se edhe ajo Buk Han dhe ben tjera gjera sikurse ti :) FAKE ASS, FALLCO,, NUK DIHET EDHE BELIN MA MERR MENDJA SE E KA ZGJERU,, TRUPI I SAJ PERBEHET NGA 20 TRUPA TE NDRYSHEM,,,,
ADELINEN E BEJN YLL HAHAHAHA SIKUR E GJITH BOTA TE KUPTONTE FJALEN YLL,, ADELINA NDER KENGETARET ME TE DOBTA NE KOSOVE,,,,, ESHTE E BUKUR POR JO ME E BUKURA ,,,,

GENTA ME E BUKURA NE KOSOVE

Gentiani
21-08-05, 22:25
po, po Krokodilli ashtu ėshtė, bile kishte filluar Adelina tė kėrkojė frajer pėr dy vehta :lol: :lol: sigurisht qė nuk ėshtė mė sexy, pėrndryshe do ti mjaftonte njė frajer :lol: :lol: :wink:

Krokodilli
22-08-05, 07:50
po, po Krokodilli ashtu ėshtė, bile kishte filluar Adelina tė kėrkojė frajer pėr dy vehta :lol: :lol: sigurisht qė nuk ėshtė mė sexy, pėrndryshe do ti mjaftonte njė frajer :lol: :lol: :wink:

edhe 20 asaj nuk i dalin vllaqko,, po ta lem adelinen e ti kthehemi temes :lol:

Genta bukuroshja e kosoves

aferdita
22-08-05, 16:52
me pare ja jap voten Gentes sesa Adelines,bile marre me vjen

Honesty^uk.
22-08-05, 16:56
me pare ja jap voten Gentes sesa Adelines,bile marre me vjen

Bravo te qofte

Mendimin e njejte e kam edhe une

MemphiSx
22-08-05, 23:00
me pare ja jap voten Gentes sesa Adelines,bile marre me vjen


A ki arsye qe duhet me te ardhe marre?????????

doGzona
22-08-05, 23:27
me pare ja jap voten Gentes sesa Adelines,bile marre me vjen


A ki arsye qe duhet me te ardhe marre?????????

Po i vie e marre o MemphiSx, se e shohin njerzia kur te voton :lol:

Se keshtu ne TV ton e kqyrin dhe e degjojne :lol:

dr1ta
22-08-05, 23:45
Plastik fantastik :arrow: Adelina , po ja falim plastiken , por sjelljet e saj :arrow: sikur mashkull :lol:

doGzona
22-08-05, 23:48
Plastik fantastik :arrow: Adelina , po ja falim plastiken , por sjelljet e saj :arrow: sikur mashkull :lol:

:lol: :lol: :lol:

MemphiSx
23-08-05, 08:12
Plastik fantastik :arrow: Adelina , po ja falim plastiken , por sjelljet e saj :arrow: sikur mashkull :lol:

Edhe ti po e xhelozon a :P Deri dje e pardje kqyrshit krejt femnat qysh me e Imitu ADELINEN e tash jo plastik q'plastik :P Mos jetoni me Thashe e theme :)

Krokodilli
23-08-05, 08:25
me pare ja jap voten Gentes sesa Adelines,bile marre me vjen


A ki arsye qe duhet me te ardhe marre?????????

une kam arsye,, me vjen turp me ja jep adelines voten para Gentes,,,
arsyeja sepse Genta eshte bukuroshe,,, me vjen marre me than adelina se qeshin shoqeria me mu,, thon kukulles se Plastikes pi jep voten para bukuroshes Gentes.. :wink:

MemphiSx
23-08-05, 10:05
une kam arsye,, me vjen turp me ja jep adelines voten para Gentes,,,
arsyeja sepse Genta eshte bukuroshe,,, me vjen marre me than adelina se qeshin shoqeria me mu,, thon kukulles se Plastikes pi jep voten para bukuroshes Gentes..


Ski faj se Adelinen veq n'TV e ki pa :)

Kjo Adelina eshte se ka marr pjes ne shum Manifestime te Bukuris Zotri,kshtu qe pak ma t'sjellshem kur t'bahet fjal per te :D SDI A t'kujtohet n'Turqi eshte shku si perfaqesuese e Shqiperis,mandej para miliona shikuesve deklaroi qe une jam Kosovare dhe i tregoi mbare botes se edhe Kosova ekziston diku ne hartat Evropiane dhe se ka bukuri qe dridh Ballkanin :P :)

Krokodilli
23-08-05, 10:54
une kam arsye,, me vjen turp me ja jep adelines voten para Gentes,,,
arsyeja sepse Genta eshte bukuroshe,,, me vjen marre me than adelina se qeshin shoqeria me mu,, thon kukulles se Plastikes pi jep voten para bukuroshes Gentes..


Ski faj se Adelinen veq n'TV e ki pa :)

Kjo Adelina eshte se ka marr pjes ne shum Manifestime te Bukuris Zotri,kshtu qe pak ma t'sjellshem kur t'bahet fjal per te :D SDI A t'kujtohet n'Turqi eshte shku si perfaqesuese e Shqiperis,mandej para miliona shikuesve deklaroi qe une jam Kosovare dhe i tregoi mbare botes se edhe Kosova ekziston diku ne hartat Evropiane dhe se ka bukuri qe dridh Ballkanin :P :)

i nderuar mjafton ky shkrim qe e kam shkru me heret ne faqen e dyt te keti diskutimi

Me Adelinen kam qen nje klas ne SHkoll te Muzikes Ne Prishtine per dy vite,, dhe skam nevoj te lexoj revista per te, e njoh shum mire edhe personalisht , e mbaj ne mend mir kur i ka rrit ato :) ,, shih me sy e sesht per ty ..
Genta eshte kengetarja me seksi ne Kosove,, dhe eshte natyrale veq zoti qe ka dit me kriju

ADELINA KUKULL E PLASTIKES

TE GARANTOJ SE ASKUSH NUK E NJEH ADELINEN ME MIRE SE UNE NE KETE FORUM,,, EDHE NESE E KENI PA NEPER KONCERTE E KENI PU,, UNE KAM NEJT ME TE ZOTERI MEMPHISX I NDERUAR

MemphiSx
23-08-05, 12:15
Zoteri Krokodili spo du me elaboru se si e qysh kam ndejt me Adelinen veq njo po t'thom se popullariteti i saj eshte i njejt me t'Ibrahim Rugoves si n'Kosove po ashtu edhe ne Diaspore,veq dije qe kom ndejt me Adelinen shum shum dhe mbaje n'mend se nuk ka femen mė mė perspektiv si ajo :)

Krokodilli
23-08-05, 13:02
Zoteri Krokodili spo du me elaboru se si e qysh kam ndejt me Adelinen veq njo po t'thom se popullariteti i saj eshte i njejt me t'Ibrahim Rugoves si n'Kosove po ashtu edhe ne Diaspore,veq dije qe kom ndejt me Adelinen shum shum dhe mbaje n'mend se nuk ka femen mė mė perspektiv si ajo :)
pershendetje MemphiSx, jam plotesisht pro mendimit tend,, se ska femer ne Kosove me me perspektiv se Adelina,,,, Popullariteti i saj eshte i njejt si i Kryetarit apo edhe me i lart..

pergjegjem pyetjes se cila/cili kengetar eshte me seksi ne Kosove,, kesaj pyetje iu pergjegja si mendoj une,,,
GENTA

MemphiSx
23-08-05, 13:37
pergjegjem pyetjes se cila/cili kengetar eshte me seksi ne Kosove,, kesaj pyetje iu pergjegja si mendoj une,,,
GENTA


Faleminderit per pergjigje,por Per me ofendu dike ske pas nevoje ;)

Te pershendes perzemersisht ;)

Krokodilli
23-08-05, 14:21
pergjegjem pyetjes se cila/cili kengetar eshte me seksi ne Kosove,, kesaj pyetje iu pergjegja si mendoj une,,,
GENTA


Faleminderit per pergjigje,por Per me ofendu dike ske pas nevoje ;)

Te pershendes perzemersisht ;)

i nderuar mos ta ofendojm dike tjeter,, se Adelina u mesu me ofendime dhe Arritje,,,, qdo kengetar apo artist,, per te edhe ofendimet jan pjes e jetes,, ofendimet, perfitimet, sharjet, gezimet,,,,
jo vetem ne Kosove po qdokund ne bot,,, por simbas meje nuk ma merr mendja se ofendova askend,, vetem tregova qka mendoj une,, realitet simbas meje

Krokodilli
23-08-05, 14:22
harrova nje pershendetje per ty shoku MemphiSx 8)
kalo mire

dr1ta
23-08-05, 23:44
Plastik fantastik :arrow: Adelina , po ja falim plastiken , por sjelljet e saj :arrow: sikur mashkull :lol:

Edhe ti po e xhelozon a :P Deri dje e pardje kqyrshit krejt femnat qysh me e Imitu ADELINEN e tash jo plastik q'plastik :P Mos jetoni me Thashe e theme :)

:shock: me imitu huhhhhhhhh, une gati skam komplekse per trupin tem , vetem 1m e nje zhilet nuk dua te jem :lol: esht e bukur, vetem ce aktron shume dhe thjesht nuk i ka hije :? gjithashtu ka shume kenge te mira pa dyshim, imagi i saj sikur terminator femen. :D

MemphiSx
23-08-05, 23:49
Plastik fantastik :arrow: Adelina , po ja falim plastiken , por sjelljet e saj :arrow: sikur mashkull :lol:

Edhe ti po e xhelozon a :P Deri dje e pardje kqyrshit krejt femnat qysh me e Imitu ADELINEN e tash jo plastik q'plastik :P Mos jetoni me Thashe e theme :)

:shock: me imitu huhhhhhhhh, une gati skam komplekse per trupin tem , vetem 1m e nje zhilet nuk dua te jem :lol: esht e bukur, vetem ce aktron shume dhe thjesht nuk i ka hije :? gjithashtu ka shume kenge te mira pa dyshim, imagi i saj sikur terminator femen. :D


Ska njeri te perkryer,e pa komplekse keshtu qe fytyra e Adelines eshte bukuri e rralle qe fal zoti 1 ne 4 milion banor :P

dr1ta
24-08-05, 00:05
Plastik fantastik :arrow: Adelina , po ja falim plastiken , por sjelljet e saj :arrow: sikur mashkull :lol:

Edhe ti po e xhelozon a :P Deri dje e pardje kqyrshit krejt femnat qysh me e Imitu ADELINEN e tash jo plastik q'plastik :P Mos jetoni me Thashe e theme :)

:shock: me imitu huhhhhhhhh, une gati skam komplekse per trupin tem , vetem 1m e nje zhilet nuk dua te jem :lol: esht e bukur, vetem ce aktron shume dhe thjesht nuk i ka hije :? gjithashtu ka shume kenge te mira pa dyshim, imagi i saj sikur terminator femen. :D


Ska njeri te perkryer,e pa komplekse keshtu qe fytyra e Adelines eshte bukuri e rralle qe fal zoti 1 ne 4 milion banor :P


4 mil ne kosove :shock: mendon edhe ne shqiperi ose maqedoni po ku jan edhe 2-3 mil tjer :shock: :lol:

nuk ka njeri te perkryer normal as Adelina nuk esht :D

Krokodilli
24-08-05, 09:59
Adelina eshte vajz me 100 komplekse,, edhe pse nuk ka person pa komplekse,, por Adelina nese nuk e keni dit ka kalu nje kohe te gjat ne vitet 1997-1998 ne konsultime me Psikiater ne Prishtne, (per gjerat me te vogla ajo tronditet, qerapat e motres e kan pru afer gati te bej vetevrasje),, vet fakti se ka ber operacione e gjera , te tregon se ka komplekse,,,
ata qe e njohin Adelinen e din se per qka e kom fjalen..

jo i kom shum te vogla,, jo buzet nuk i kam te mira,, jo floket nuk po me rrin mir keshtu,, jo jam shum e shendosh,, a qika si ka pas permi 55 kg.

sido qe te jet, eshte Kengetarja me e njohur ne trojet shqptare,, me me fame ne trojet shqiptare,,,, edhe pse kenget e saja nuk me pelqejn aspak,, eshte e bukur, jo me e bukura prej kengetareve,,,

tung kaloni mire

Diana007
24-08-05, 10:29
OOOOOo veq mos rrihi breee :lol: :lol:

SP: se kesh ka harroj ME ADELENIN NUK KA :D

aferdita
24-08-05, 20:17
A ki arsye qe duhet me te ardhe marre?????????

a duhet te kem arsye a???

*te tregoj pra:kur del ne TV dhe jemi te gjithe familja ne dhome a beson qe mua me vjen marre prej babes kur e shoh ate se si vallzon dhe se si vishet
tani ka shume tjera qe nuk po du t'i permendi,por me te thene te drejten as qe me intereson per te se qka ben por pasi qe ishte tema,mendova qe te shkruaj edhe un,se qka ben ajo,ajo ja ben vetes se mua asgje nuk mundet me me be..

dr1ta
25-08-05, 00:49
huhhhh
Mos mendoni ce jemi be obsesed te kritikojm adelinine , por nje pjes e famese esht edhe kritika

vertet turp , kengen e fundit ---2 motra nje fraer , mari per te per motren e saj te re dhe per shqiptaret , une aty nuk pash asgje me vler , cka apelon ajo keng ?? sikur dy thesa me kryp dhe nje mashkull.

Urata
25-08-05, 03:03
Adelina eshte primadone! Top, njehere per njehere...

Krokodilli
25-08-05, 05:51
Adelina eshte primadone! Top, njehere per njehere...

Adelina eshte misi i botes per gjenerata te shperngulura nga fshati dhe rradhitja ne rradhet e qytetarve :x
Adelina para zotit,, Adelina para Kombit

kom ndegju njerin ne Kosove thoshte vetem 5 minuta ti kaloj me Adelinen,,, dhe shlir merrma jeten,, nuk me duhet me teper ne kete jet :x

Adelina kerkushi,,, e beri veten te famshme nga Kritikat,, e theu akullin qe Shqiptarkat paten,, nuk diten qka ishte minifuni,, qka ishin dredhimet etj etj..... pra shkurt ishte shlirim shpirteror i shum vajzave, qe deri athere nuk ishin ne dije se qka ndodhte ne bot..

Adelina e cila U rrit me Nenen,, nuk pati baba,, dy motra,, njera nga babai tjeter,, u rrit ne nje familje pothuajse sikur SHKAU I KOSOVES, nuk njofti traditat shqiptare,, nuk pati turpin dhe rrespektin qe kishin shqiptaret,, ,, ME IMITIMIN E SHKINAVE TE KOSOVES DHE SERBIS, ajo filloj te behet e Famshme,,
SIQ E THASH E THEU AKULLIN

:P :P

MemphiSx
25-08-05, 07:53
[quote=Urata]Adelina eshte primadone! Top, njehere per njehere...

Adelina eshte misi i botes per gjenerata te shperngulura nga fshati dhe rradhitja ne rradhet e qytetarve :x
Adelina para zotit,, Adelina para Kombit

kom ndegju njerin ne Kosove thoshte vetem 5 minuta ti kaloj me Adelinen,,, dhe shlir merrma jeten,, nuk me duhet me teper ne kete jet :x

Adelina kerkushi,,, e beri veten te famshme nga Kritikat,, e theu akullin qe Shqiptarkat paten,, nuk diten qka ishte minifuni,, qka ishin dredhimet etj etj..... pra shkurt ishte shlirim shpirteror i shum vajzave, qe deri athere nuk ishin ne dije se qka ndodhte ne bot..

Adelina e cila U rrit me Nenen,, nuk pati baba,, dy motra,, njera nga babai tjeter,, u rrit ne nje familje pothuajse sikur SHKAU I KOSOVES, nuk njofti traditat shqiptare,, nuk pati turpin dhe rrespektin qe kishin shqiptaret,, ,, ME IMITIMIN E SHKINAVE TE KOSOVES DHE SERBIS, ajo filloj te behet e Famshme,,
SIQ E THASH E THEU AKULLIN
:P :P


Krokodili me ket shkrim qe ke shkru per Adelinen,edhe pse jeton diku jashte Kosoves po tregon se ende jeton ne boten e primitizmit :)

Adelina si kengetare qe eshte qdo her ka ec nje hap me kohen,asgje nuk ka bere diqka jasht normales perveq qe i ka njek trendet boterore,edhe pse per shum femra besa edhe meshkuj i duket si iluzion.
ME IMITIMIN E SHKINAVE TE KOSOVES DHE SERBIS, ajo filloj te behet e Famshme,,
SIQ E THASH E THEU AKULLIN


Kaq buker as CECA nuk kish jap fjal ma te mira per Adelinen
Por sidoqofte ajo po shendrit kado qe po shkon e qka do qe po ben ;)


Sa per kengen e fundit qe e ka cek dr1ta,shum mir ka bere sepse shum raste po ndodhin kohet e fundit ne Kosove qe dy motra e kan te njejtin frajer,keshtu qe vetem ja u ka terhjek vrejtjen mos te bajn ksi gabime katastrofale,dhe siq duket ka pas shum sukses :)

Ju pershendes ;)

Krokodilli
25-08-05, 09:09
pse ma ndave fjalin i nderuar,,,

se kur pi ndan pe humbin kuptimin :lol: COPA COPA MA KE BA KET SHKRIM,,,,,
e,,,
, Adelina ishte e para qe filloj me minifuna , dridhje ne publik,, per kete u be e famshme,, ska lidhje me kengen,, dhe nuk eshte shum e bukur, YLL si po thoni....
ka shum e shum vajza ma te bukura se Adelina ne Kosove qe nuk kan mundesi te dalin ne TV,,,, e ju e beni Adelinen YLL

Krokodili me ket shkrim qe ke shkru per Adelinen,edhe pse jeton diku jashte Kosoves po tregon se ende jeton ne boten e primitizmit
primitivizem,, hehe me ke shti me qesh,,,, mu nuk me ka pengu se e THEU AKULLIN E PRIMITIVIZMIT NE KOSOVE,, PO DESHTA ME THAN SE PER ATE U BE E FAMSHME,,
i nderuar kur ta fitosh emrin ,, te njohin te gjith atehere edhe nese nuk je kualitet perparon ne kete rast Adelina eshte ajo qe e njeh publiku qysh nga rinia... ( i ka mbet emri) :wink:

Krokodilli
25-08-05, 09:15
Adelina e cila U rrit me Nenen,, nuk pati baba,, dy motra,, njera nga babai tjeter,, u rrit ne nje familje pothuajse sikur SHKAU I KOSOVES, nuk njofti traditat shqiptare,, nuk pati turpin dhe rrespektin qe kishin shqiptaret

do te thot pati guximin me dal para popullit,, ne kohen kur tjeret mirreshin me probleme tjera,, jo qdo baba e linte vajzen e tyre te dridhej para botes,, varferia, pushtuesi,, te gjitha keto ishin shkaqe se vajzat shqiptare nuk ishin te lira,,,,

PO ADELINA na dul ma e zoja hehe,,,, hallall i qoft,,.. per kete edhe shoku MempiSx pe Mbron ....
se ka te drejt ta mbroj, se edhe eshte e zoja :wink: ,,,

tju kthehem temes,,,,, Genta kengetarja me seksi ne Kosove

Urata
25-08-05, 16:59
Krokodil, o krokodil - YOU can DISLIKE but without CONDEMN! Tjera, nuk ke drejte dhe nuk mundesh ta thyesh mendimin/admirimin/dashjen/mosdashjen time!

HOSTILITY udhezon keshilla te uleta!!!

doGzona
26-08-05, 00:57
huhhhh
Mos mendoni ce jemi be obsesed te kritikojm adelinine , por nje pjes e famese esht edhe kritika

vertet turp , kengen e fundit ---2 motra nje fraer , mari per te per motren e saj te re dhe per shqiptaret , une aty nuk pash asgje me vler , cka apelon ajo keng ?? sikur dy thesa me kryp dhe nje mashkull.

Njeme ende nuk e kam ndegju ket kenge Dy motra nje frajer,
bash do ta degjoj.

Krokodilli
26-08-05, 07:01
Krokodil, o krokodil - YOU can DISLIKE but without CONDEMN! Tjera, nuk ke drejte dhe nuk mundesh ta thyesh mendimin/admirimin/dashjen/mosdashjen time!

HOSTILITY udhezon keshilla te uleta!!!

nje numer i vogesh shqiptaresh ne bot shiqojn punet e veta dhe perparojn,,,, besom se une hy ne at numrin e vogel, nja 2% qe eshte..

nuk ke drejte dhe nuk mundesh ta thyesh mendimin/admirimin/dashjen/mosdashjen time

hehe :roll: e vertet eshte se nuk kam te drejt,, kush te tha e nderuar se u mundova ta thyej mendjen,,,, ma mire mos ta mbajm hallin e Adelines,, lene vajzen te perparoj,, te njejten kohe perparojm edhe ne..

I dont Dislike her,, as nuk ja kom inati,,,, hallall i qoft,, se ja ka rregullu veti jeten, ndash e keqe ndash e mire,,,

Marigona-KS
26-08-05, 07:37
Jo kengtare sexi te ne ke sa te duash, mos pyet kush nuk eshte sexi se mandej duhet me e mundu trurin shumė, sepse tani e sidomos mbas lufte qaq kemi hecur shpejt perpara sa qe une vetem po quditem, dhe kengetaret tona nuk mund ti krahasoj as me te europes, so more tybe ma sexi jan, edhe pse nuk din me kendu, sexi jan sa te duash!!

Meshkujt jan tani duke shkuar drejt ati drejtimi, mua Beneti me duket sexi si dhe Arditi edhe pse eshte plak pak.
Ka edhe disa te tjer por nuk po hy tani me i njeh krejt!!

Hajt me t'mira

rafet llapjani
26-08-05, 15:16
Ermali( kete her per deshire te Krokit se naqenka shehrli, simpantizant i flakt per llapjan :?: :!: ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
27-08-05, 10:23
Ermali( kete her per deshire te Krokit se naqenka shehrli, simpantizant i flakt per llapjan :?: :!: ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

more llapjani,, simbas te gjitha gjasave paske ra ne dashuri me kete ERMALIN ,, iiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkk rri larg meje 2km, te kam then edhe me par,,

rilinda
27-08-05, 11:20
Jam pro komenteve te Krokit.

Krokodilli
27-08-05, 11:28
Jam pro komenteve te Krokit.

edhe une jam pro komentit tuaj per te qen pro komenteve te krokit :lol:

te pershendes e nderuara Rilinda

rilinda
27-08-05, 11:31
:lol: :lol: :wink:

rafet llapjani
27-08-05, 15:21
Sipas te gjitha gjasve komentet e krokit dhe per rilinda per pro komenteve qenkshi te dyte mentalishte te mbetur e te smure :!: :!: :!: :!:
me rrespekt nga llapjani

Krokodilli
27-08-05, 15:42
Sipas te gjitha gjasve komentet e krokit dhe per rilinda per pro komenteve qenkshi te dyte mentalishte te mbetur e te smure :!: :!: :!: :!:
me rrespekt nga llapjani

hahaha nje pershendetje per ty shoku Rafet Llapjani

a po lodhesh shoku? 8)

rilinda
27-08-05, 22:48
Sipas te gjitha gjasve komentet e krokit dhe per rilinda per pro komenteve qenkshi te dyte mentalishte te mbetur e te smure :!: :!: :!: :!:
me rrespekt nga llapjani

oooo shum flm per kto pershtypje qe i ke marr ti per neve veq nuk na tregove ty a po te duket vetja i shendosh mentalisht a? :lol:

me respekt Rilinda

Sy_kaltra
28-08-05, 00:47
:oops:

rilinda
28-08-05, 16:49
:oops:

kush te boni me marre bre???

Sy_kaltra
28-08-05, 18:45
:oops:

kush te boni me marre bre???
Disa shprehje qe nuk i takojna kesaj rubreike ... :?

MemphiSx
29-08-05, 10:30
:oops:

kush te boni me marre bre???
Disa shprehje qe nuk i takojna kesaj rubreike ... :?

Jo shum rrall e tregojm kulturen tone ;)

Sy_kaltra
29-08-05, 10:35
Jo shum rrall e tregojm kulturen tone ;)

:(

Marigona-KS
30-08-05, 13:30
Hej si ke more emri i temes aaaa???
Ju paskeni dal krejt prej temeeee
PEACE NJERZ PEACE

Kaltrushi
31-08-05, 11:56
Nga keta te cekurit mund te them nga shija ime se Nora Istrefi esht nje kengetare kogja sexy....ne rradhe vje genta...sepse esht nje vajz me sexapeal te cilen e ka veht e jo me qellim e provokim siq mundohen disa kengetare tjera..........

kurse nga meshkujt me duket shpati ka nje lloj qe shtij qe ta pelqejsh edhe pse me duket se esht ngadal duke ecur ne hapat e adrian gaxhes


Ne pergjethsi mund te them se e teprojn me veshje per tu dukur sexy......

Nice_BoY
01-09-05, 17:51
Genta :P

lovely
31-08-08, 08:15
Adelina

Zero Cool
01-09-08, 16:11
Elvana Gj. (skoka ne list) :confused:

qokollada
01-09-08, 17:26
nuk ka njeri te perkryer normal as Adelina nuk esht :D

Pse kush te paska thon ty qe dikush eshte i perkryer, ke degju diku qe Adelina ka pas then qe eshte e perkryer ? Pse mundoheni te tregoni vetem nje lloj naiviteti i cili naivitet ekziston ne ta si popull ne pergjithesi, mbase dikujt kur ja kemi inatin mundohemi me mish e me shpirt tia ulim veprat... kengen Dy motra nje frajer ti as qe e ke ndegju dhe as qe e ke analizu tpakten 10 % te kenges ta kishe analizu, pse cka kishe dasht ti te ofroj ajo kenge ? Boll mesazh te bukur per disa femra qe sillen te ndershme ka sjell ajo kenge, po tash mvaret kush si e kupton.. logjika n'pytje !!!!

___________________________

E kush eshte kengetarja me e bukur dhe me seksi - KUPTOHET

Amina
01-09-08, 18:58
Mua me pelqen shume Alban Skenderaj, Kendon shume bukur, ka tekste te mira dhe duket mire.

doGzona
01-09-08, 19:05
Nje kohe nuk me ka pelqyer Adelina, por pasi e kam pare live, vertet ka nje bukuri te rralle, dhe sote duket shume me bukur se dikur me natyrale dhe vetem po i shtohet bukuria!

prishtinasi
01-09-08, 19:11
Elvana Gj. (skoka ne list) :confused:

Po bre...kjo me kambte e gjata...e meriton me qene ne liste! As une...s'po di kah me ja ngjit...po menoj me e gju kokrren...:confused:

Jana
01-09-08, 22:06
Adelina dhe Albani..............

LABI
01-09-08, 23:11
ORINDA HUTI
Me simpatikja, me kengetarja me intelegjentja , me e bukura, me sharmantja, me e lezetshmja, me seksi!

http://www.bukuroshe.com/albums/userpics/10001/normale_896.jpg http://www.studentet.info/uploads/photos/261.jpg http://www.bukuroshe.com/albums/userpics/10001/normale_Orinda_Huta~0.jpg

Rizuana
02-09-08, 12:16
Po bre...kjo me kambte e gjata...e meriton me qene ne liste! As une...s'po di kah me ja ngjit...po menoj me e gju kokrren...:confused:

Jo bre eshte me kambte te shkurta... :smile:

ps Dafina, s'koka ne liste, nejse...

dj_cobr4
08-09-08, 12:38
E votova Genten sepse nuk ishte ne list Qiljeta.....hehehehe:D:D:D:D

aLbaChiCk
08-09-08, 16:52
Adelina

prishtinasi
08-09-08, 17:28
Jo bre eshte me kambte te shkurta... :smile:

ps Dafina, s'koka ne liste, nejse...

Ja kom mate...kush ke kjo Dafina!?

Rizuana
11-09-08, 10:33
Ja kom mate...kush ke kjo Dafina!?

Dafina Zeqiri.

ps Kambt mos je habit i ke mate tuat :smile:

LABI
11-09-08, 10:36
Dafina Zeqiri.

ps Kambt mos je habit i ke mate tuat :smile:

Dafina e bukur eshte , veq Orinda ja kalon

Si naj Irlandeze , a fare australiane

http://www.bukuroshe.com/albums/userpics/10001/normale_Orinda_Huta~0.jpg

Rizuana
11-09-08, 17:00
Dafina e bukur eshte , veq Orinda ja kalon

Si naj Irlandeze , a fare australianeA mos ke lexu edhe ti qe Orinda eshte irlandeze e adoptuar nga prind shqiptar?

Nejse Labi fakti qe njerzit kane shije te ndryshme e ben te veten, edhe mu m'duket e bukur Orinda, ama Dafina ia kalon bre :smile:

Albonita
12-09-08, 12:21
AdelinAaaa..!