PDA

View Full Version : Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??


Peja-Boy
12-09-09, 21:12
Sondazh !!

Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??


Pejonet

Gjakovaret

Prishtinaliket

Prizerenaliket

Mitrovicaliket

Gjilanaset

Ferizajaset

Qytetet Tjera ...???

Peja-Boy
12-09-09, 21:13
Mendimi Im eshte Se Gjakovaret po arsyen nuk e di pse ??

Me se shumti Kontaktoj edhe Takoj Femra Gjakovare ne Net .. Ateher Mitrovicalike....!!

premium
12-09-09, 22:22
- Per tė analizuar cili qytet perdor mė shumė nettin duhet njė vizitė tė vogėl me bo qytetet , dhe njerėzit e cilit qyteti pėrdorin syza 3'she te cilet kan damtu sytė (;

teutaA
12-09-09, 22:31
hahahah krejt ne net te prishtines jan se per katunar smundesh me gjet hiq opss skam faj ska rrjet ne katun:smile:

shfletuesi_
13-09-09, 03:04
hahahah krejt ne net te prishtines jan se per katunar smundesh me gjet hiq opss skam faj ska rrjet ne katun:smile:

Tyben hiq sja ke qellu se qetash ju ka hy neper katun e neper qytet ska vend qe s'ka rrjet po qikat e katunit ato jan ba kullerka e me framerkaa lypin frajera neper mesengjera srrin ato neper forume, Forumi eshte per njerez pak me te Civilizuar dhe me te ngritur haaaaahahahhahahaha

pirro
13-09-09, 16:33
Tyben hiq sja ke qellu se qetash ju ka hy neper katun e neper qytet ska vend qe s'ka rrjet po qikat e katunit ato jan ba kullerka e me framerkaa lypin frajera neper mesengjera srrin ato neper forume, Forumi eshte per njerez pak me te Civilizuar dhe me te ngritur haaaaahahahhahahaha

Qysh ja ka pas emrin ai qyteti qe jemi kan bashk atehere me ato femnat bree???

shfletuesi_
13-09-09, 18:18
Qysh ja ka pas emrin ai qyteti qe jemi kan bashk atehere me ato femnat bree???

Sdi bre e kish pas 1 emer te zorshem hahahaha

teutaA
15-09-09, 21:18
a mujti kush me zbulu se un her dal e pr her e pejes kaniher e vushtrris :wink:

emine
15-09-09, 22:05
jo cillat plaka pe perdorin se per te rejat u mur vesh qe sa vjet:biggrin:

shfletuesi_
15-09-09, 22:46
a mujti kush me zbulu se un her dal e pr her e pejes kaniher e vushtrris :wink:

jo jo ti surratin e ke te vushtrris..

Mr_Mee
16-09-09, 10:21
Vallah-Bilah Nusset jon kah e perdorin ma shum netin ndit tsodit :-( Opss, mfalni se nashti ka naj Nusse q'tu n'forum