Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-09-09, 21:12   #1
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

Sondazh !!

Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??


Pejonet

Gjakovaret

Prishtinaliket

Prizerenaliket

Mitrovicaliket

Gjilanaset

Ferizajaset

Qytetet Tjera ...???Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Peja-Boy : 12-09-09 nė 21:13
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-09-09, 21:13   #2
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

Mendimi Im eshte Se Gjakovaret po arsyen nuk e di pse ??

Me se shumti Kontaktoj edhe Takoj Femra Gjakovare ne Net .. Ateher Mitrovicalike....!!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-09-09, 22:22   #3
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

- Per tė analizuar cili qytet perdor mė shumė nettin duhet njė vizitė tė vogėl me bo qytetet , dhe njerėzit e cilit qyteti pėrdorin syza 3'she te cilet kan damtu sytė (;
__________________
pause

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga premium : 12-09-09 nė 22:24
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-09-09, 22:31   #4
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

hahahah krejt ne net te prishtines jan se per katunar smundesh me gjet hiq opss skam faj ska rrjet ne katun
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-09-09, 03:04   #5
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
hahahah krejt ne net te prishtines jan se per katunar smundesh me gjet hiq opss skam faj ska rrjet ne katun
Tyben hiq sja ke qellu se qetash ju ka hy neper katun e neper qytet ska vend qe s'ka rrjet po qikat e katunit ato jan ba kullerka e me framerkaa lypin frajera neper mesengjera srrin ato neper forume, Forumi eshte per njerez pak me te Civilizuar dhe me te ngritur haaaaahahahhahahaha
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-09-09, 16:33   #6
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Tyben hiq sja ke qellu se qetash ju ka hy neper katun e neper qytet ska vend qe s'ka rrjet po qikat e katunit ato jan ba kullerka e me framerkaa lypin frajera neper mesengjera srrin ato neper forume, Forumi eshte per njerez pak me te Civilizuar dhe me te ngritur haaaaahahahhahahaha
Qysh ja ka pas emrin ai qyteti qe jemi kan bashk atehere me ato femnat bree???
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-09-09, 18:18   #7
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga pirro
Qysh ja ka pas emrin ai qyteti qe jemi kan bashk atehere me ato femnat bree???
Sdi bre e kish pas 1 emer te zorshem hahahaha
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-09, 21:18   #8
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

a mujti kush me zbulu se un her dal e pr her e pejes kaniher e vushtrris
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-09, 22:05   #9
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

jo cillat plaka pe perdorin se per te rejat u mur vesh qe sa vjet
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-09-09, 22:46   #10
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
a mujti kush me zbulu se un her dal e pr her e pejes kaniher e vushtrris
jo jo ti surratin e ke te vushtrris..
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-09-09, 10:21   #11
Mr_Mee
Shēipja number one :)
 
Anėtarėsuar: 16-10-08
Vendndodhja: Diku Ne Mergim!
Postime: 7
Mr_Mee i dashurMr_Mee i dashurMr_Mee i dashur
Talking Titulli: Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??

Vallah-Bilah Nusset jon kah e perdorin ma shum netin ndit tsodit :-( Opss, mfalni se nashti ka naj Nusse q'tu n'forum


Mr_Mee Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.