PDA

View Full Version : Punoni apo jo?


Murgesha
13-10-07, 10:52
Tė shiqojmė se a mė shumė janė punėtor Dardanasit apo "badihavxhi"? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Zero Cool
13-10-07, 10:55
Une nuk punoj (vikendeve), i numroj yjet (diten spi shoh bre sdi qka i koft :smile: ).

~AmaZonA~
13-10-07, 10:57
Nuk dita ku me votu valla Murgesha se here punoj here nuk punoj,ma mire po them Nuk punoj moj se ende e re jom po shkoj n'shkoll hahahaahahahahaahah

Murgesha
13-10-07, 11:00
Nuk dita ku me votu valla Murgesha se here punoj here nuk punoj,ma mire po them Nuk punoj moj se ende e re jom po shkoj n'shkoll hahahaahahahahaahah

Nuk prite pak se e kisha bėrė edhe opcionin e katėrt herė punoj e herė nuk punoj hahahahahaha...
Po pėr mos me ju ndodh edhe tjerėve sikur ty e shtoj dada tash atė opcion http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

~AmaZonA~
13-10-07, 11:03
Nuk prite pak se e kisha bėrė edhe opcionin e katėrt herė punoj e herė nuk punoj hahahahahaha...
Po pėr mos me ju ndodh edhe tjerėve sikur ty e shtoj dada tash atė opcion http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Dade ehhh u nguta valla hahahaahahh :smile:

Zero Cool
13-10-07, 11:07
Nuk prite pak se e kisha bėrė edhe opcionin e katėrt herė punoj e herė nuk punoj hahahahahaha...
Po pėr mos me ju ndodh edhe tjerėve sikur ty e shtoj dada tash atė opcion
Ehhhhhhh dada, hajt shlyje ket tem krejt e hape risht se edhe une se pata at opcion (dmth ke bo discriminim te na dy).http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Buqja_ch
13-10-07, 11:14
Nuk prite pak se e kisha bėrė edhe opcionin e katėrt herė punoj e herė nuk punoj hahahahahaha...
Po pėr mos me ju ndodh edhe tjerėve sikur ty e shtoj dada tash atė opcion http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Murgesha qe un aty e paskna vendin miré bére ahhaah

GjIlAnAsI_cSi
13-10-07, 11:28
Njeher jam ne shkoll e spo kam koh per pun normale.. por vetem nga njeher naten me kete plaken time ktu ne shpi.. punohemi.. "besoj qe edhe kjo quhet pun apo"

Murgesha
13-10-07, 11:35
Ehhhhhhh dada, hajt shlyje ket tem krejt e hape risht se edhe une se pata at opcion (dmth ke bo discriminim te na dy).http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Po e shof qė diskriminim edhe ate tė madh bile, por kryesorja u kuptua qė ti dhe Amazona herė herė e paskėt punėn hahahahahaha.
Gjilanasi hala mė mirė po freskojka natėn prej librave shkollor.... si shkollovanėt mė.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Zero Cool
13-10-07, 11:41
Po e shof qė diskriminim edhe ate tė madh bile, por kryesorja u kuptua qė ti dhe Amazona herė herė e paskėt punėn hahahahahaha.
Gjilanasi hala mė mirė po freskojka natėn prej librave shkollor.... si shkollovanėt mė.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Jo tybe so ashtu , se une e kam pune non-stop, po mendoj 8 ore ne dite, por thjesht du me pas opcionin si qe e kan te tjeret qy :tongue: (ose nxihet si discriminim)

Murgesha
13-10-07, 12:01
Tash mė duket e kompletova temėn se ndėrkohė mė ra nė mend se kemi edhe student e nxėnės nė forum.

Zero cool nuk do ta mbylli e rihapi temėn, se kėshtu mė mirė shtoj opcionet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Zero Cool
13-10-07, 12:05
Tash mė duket e kompletova temėn se ndėrkohė mė ra nė mend se kemi edhe student e nxėnės nė forum.

Zero cool nuk do ta mbylli e rihapi temėn, se kėshtu mė mirė shtoj opcionet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Ani, banja qysh dush, veq te dihet qe mke bo discriminim edhe mue, sepse kta te fese po ankohen se gjoja se vetem ata je ka i discriminon. :cool:

selvija
13-10-07, 12:10
Punoj me reduktime..qysh ju teket atyre....:smile:

Zero Cool
13-10-07, 12:11
Punoj me reduktime..qysh ju teket atyre....:smile:

Me siguri ne KEK koke ka punon :biggrin:

rilinda
13-10-07, 12:16
Qajo vota jem te NUK PUNOJ, duhet me qenė te STUDIOJ.

p.s. Krejt fajet i ka Murgesha. :D Veē hajt po ta fali mosi Bajram ėshtė ende. :D

selvija
13-10-07, 12:17
Me siguri ne KEK koke ka punon :biggrin:
Po sikurishte se koken keta ashti si te KEK-te e kan....:redface:

vjeshta
13-10-07, 16:45
Nuk prite pak se e kisha bėrė edhe opcionin e katėrt herė punoj e herė nuk punoj hahahahahaha...
Po pėr mos me ju ndodh edhe tjerėve sikur ty e shtoj dada tash atė opcion http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Murgesha po mungon edhe opcioni i gjashtė ......hajt qelloja ??

Agolli
13-10-07, 16:51
Me shume se shefica....:mad: :biggrin:

Linka_pz
13-10-07, 18:46
Nuk punoj por edhe bash Badihavxhi nuk jam .....

yllbardh
13-10-07, 19:53
Unė punoj me letraaaa.......:smile:

jadore
13-10-07, 20:08
po valla edhe ate deri ne kete kohe , juve ju kisha percjelles te kohes ne pune ne nje fare menyre koleg virtual ..
ju faliminderit per shoqeri ... shifemi nesser prap punoj une e prap ketu do me keni ..

°Mili°
13-10-07, 21:28
une valla student jam, punoj veres po nuk muj te thom qe puntor jam, mesi aktiviteti kryesor asht studime :P ehehehe

Pupi
13-10-07, 21:44
Unė mer vlla punoj, 24 orė ka dita unė punoj 25!

Guri i madh
22-10-07, 22:39
une punoj kur mjeku nuk me jep pushim mjeksor

uliksi31
23-10-07, 06:55
Unė punoj me letraaaa.......:smile:

Jo pra pasi qe punon me letra, hallku u bon milioner ne Las Vegas, texas holdem poker :biggrin:

egi
23-10-07, 07:50
Edhe une jam studente si Mili. Gjat vitit po duhet me msu me jau kalu sllovenve e veres e pushoj trunin, kom qef mu relaksu e tybe valla s'me kish pelqy far shefi komandant ne pun..sa jam ne studime rahat..RRNOFT SHKOLLA!! :biggrin:

Preshevar
23-10-07, 08:36
Punoj dhe Studioj....

DEA
23-10-07, 08:44
Punoj dhe Studioj....

A punon edhe ti me laps si xuki( me pulla)

Preshevar
23-10-07, 08:54
A punon edhe ti me laps si xuki( me pulla)

Me laps po,... a si Xuki (me pulla) se di...

rafet llapjani
30-10-07, 19:10
Punoj edhe ate ne dy puna e nga nje her pak pom doket..............

aLbaChiCk
30-10-07, 21:16
Pun pun nat e dit per cigare e xhibrit :biggrin: u mytem e send spo qesim ne drit hahah

Estella
13-11-07, 15:59
mesoj edhe punoj..................

Peja-Boy
16-11-07, 16:31
Pune Naten e Pune e studime diten ..Mbarume !!!

4peace
16-11-07, 19:41
*

Pėr momentin situata qenka mirė.

6.9% e shqiptarėve qenkan pa punė. Pėr fat tė keq kjo vetėm nė dardania.de.


Uh! Sikur tė kishte qenė kėshtu nė atdhe.

Edhe trefishi (20,7%) do tė kishte qenė mirė sa pėr fillim - startim nė pavarėsi...***

LABI
17-11-07, 21:32
Punoj . Ndryshe s'e qete !

luckyman
17-11-07, 22:21
Punoj!...shume bile,....shpesh e pyes vehten se PSE duhet me punu!!!!!!!!!!!!!!!!

Diana007
17-11-07, 22:21
Po .:smile:

Luana
17-11-07, 22:23
Si kam lind me duket qe jam duke punu , kam me punu edhe kur vdes ...:mad:

e_martumja
18-11-07, 00:50
po punoj... Mos xhelozoni se bej ndrrim meniher me badihavgjit ahahah

BreD
18-11-07, 02:29
Punoj po dhe Spunoj :) kshtu qe pun pun nat e'dit qe ta qesim forumin pakes ne drit :D

BreD
18-11-07, 02:30
Me redoktime Her pun her pushim

Lona
12-12-07, 14:45
Kam studiju, tani punoje..

uck_aksh
12-12-07, 15:51
ne 18 muaj pun vetem 11 dit pushim

e_martumja
12-12-07, 15:55
ne 18 muaj pun vetem 11 dit pushimQENKE PER Sindikat :biggrin:

Une punoj por kete jave ne pushime mjeksor :biggrin:, kishe nje dite e spo shkoj hiq tere javen :biggrin:

uck_aksh
12-12-07, 15:58
QENKE PER Sindikat :biggrin:

Une punoj por kete jave ne pushime mjeksor :biggrin:, kishe nje dite e spo shkoj hiq tere javen :biggrin:


hahhahaha po ti shkon ne pushime mjeksore e un as qe guxoj mu semur i kam than semundjeve kur te kthena ne Kosov mirsevini e tash me leni rehat se jam ilegal edhe po me duhet me punu

e_martumja
12-12-07, 16:00
hahhahaha po ti shkon ne pushime mjeksore e un as qe guxoj mu semur i kam than semundjeve kur te kthena ne Kosov mirsevini e tash me leni rehat se jam ilegal edhe po me duhet me punupo ah a don mi ti ndreq letrat :biggrin:

Dardan Kastrati
12-12-07, 16:39
PO punoj dhe mburrem me punen qe beje ......

uck_aksh
13-12-07, 00:05
po ah a don mi ti ndreq letrat :biggrin:

FLM shum e_martumja jo po me duhen edhe disa franga mi fitu e per letra sme met merak iq hynen Romunt e Bugart ne evrop, u mbush qyteti i veveyt me muzikanta neper rrug me nga nje harmonik ne kra made in Rumania

Cia-Ferizaj
13-12-07, 09:05
ma mir do ishte me pas shkru
qka punon ? se sa me qit vota punoj,spunoj..etj etj

Ma-Origano
15-12-07, 22:23
Un nuk punoje rri ne shtepi

emine
06-08-10, 22:14
Po :smile:

jEtA_1
06-08-10, 22:25
Po punoj..................

SANTANA-29
06-08-10, 22:41
Punoj besa edhe shum,nganjeher kaloj kufirin,,

Dallandyshja_718
07-08-10, 00:34
Punoj.

turisti
07-08-10, 08:55
Punoj.

lovely
07-08-10, 13:55
joh tybe :biggrin:

AliSia
07-08-10, 14:02
Po...:)

~AnnA~
05-11-10, 23:02
Punoj dhe ate me shume se nje burre :redface:
Me ka hyre parja ne koke :P

DEA
06-11-10, 00:46
Punoj dhe ate me shume se nje burre :redface:
Me ka hyre parja ne koke :P

Boll fort te du, veq kur thua se te ka hy paraja ne koke, mjaft jam ka ta baj dertin.
Te lutem puno per pasionin qe ke, per energjine qe ke, per dijenin qe ke e keto duhet patjeter te shperblehen me ate qe e meriton.

Shume jam alergjike kur permenden paret, se paraja prishi boten!

YanYan
06-11-10, 06:07
Punoj e njekohesisht studioj.

premium
06-11-10, 09:34
... ndonjehere me bjer te punoj aq sa kambet nuk me presin ne tokė !
ndonjehere i lė anash punet , meqense edhe trupi don nje pushim ( pasi shkatrohet trupi ēfare jane ato paratė ).

~AnnA~
06-11-10, 11:28
Boll fort te du, veq kur thua se te ka hy paraja ne koke, mjaft jam ka ta baj dertin.
Te lutem puno per pasionin qe ke, per energjine qe ke, per dijenin qe ke e keto duhet patjeter te shperblehen me ate qe e meriton.

Shume jam alergjike kur permenden paret, se paraja prishi boten!

O punoj, se nuk kam zgjedhje tjeter
Kur isha ne gjimnaz, vdisja te mbaroj fakultet
kur hyra ne fakultet, vdisjaa te mbaroj e te hy ne pune
tani qe hyra ne pune, vdes per ter dale ne pension
kur te dal ne pension, do pres vdekjen dita dites,e tek atehere do e kuptoj qe s'kam jetuar

"Punojme per te jetuar dhe do vdesim sikur s'kemi jetuar fare"

Diana007
06-11-10, 11:33
Kam punu boll ahahah tash po pushoj naj dite ,,, e dikur do filloj prap ,,,, nuk jam prej atyre se pres vetem te gatshme :smile:

AliSia
06-11-10, 11:39
Po punoi ama fati im qe e kam pune shume t'mire...:tongue: Se perndryshe nuk kisha punuar...ehehhehe

emine
06-11-10, 12:36
te shtunev jo:biggrin:

turisti
06-11-10, 16:02
O punoj, se nuk kam zgjedhje tjeter
Kur isha ne gjimnaz, vdisja te mbaroj fakultet
kur hyra ne fakultet, vdisjaa te mbaroj e te hy ne pune
tani qe hyra ne pune, vdes per ter dale ne pension
kur te dal ne pension, do pres vdekjen dita dites,e tek atehere do e kuptoj qe s'kam jetuar

"Punojme per te jetuar dhe do vdesim sikur s'kemi jetuar fare"


Eliminoi te gjitha keto brenga - eja tek :biggrin: budallaqet :biggrin: a njekohesisht te qesim edhe ne penzion,hahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
06-11-10, 16:03
te shtunev jo:biggrin:


Me siguri vikendeve :biggrin: studjon tek budallaqet :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahaha.

tipi engjellor
06-11-10, 17:47
normal qe punojme

teutaA
06-11-10, 19:29
burri po un jo :tongue:

AliSia
06-11-10, 19:43
burri po un jo :tongue:


Aahahhahah ani de bash mire ja paske Bo TeutaA...:biggrin::wink:

teutaA
06-11-10, 19:44
Aahahhahah ani de bash mire ja paske Bo TeutaA...:biggrin::wink:

hahaa pun po del me i hargju ato te gzume :smile:

AliSia
06-11-10, 19:47
hahaa pun po del me i hargju ato te gzume :smile:
Po po ta besoj TeutaA....Shume zore po fitohen shume lehet po hargjohen..:rolleyes::eek:

Lapsi
06-11-10, 20:32
punoj, bile edhe naten me "sheficen "(sic thote Alisia)

premium
06-11-10, 20:50
O punoj, se nuk kam zgjedhje tjeter
Kur isha ne gjimnaz, vdisja te mbaroj fakultet
kur hyra ne fakultet, vdisjaa te mbaroj e te hy ne pune
tani qe hyra ne pune, vdes per ter dale ne pension
kur te dal ne pension, do pres vdekjen dita dites,e tek atehere do e kuptoj qe s'kam jetuar

"Punojme per te jetuar dhe do vdesim sikur s'kemi jetuar fare"
Sa shkrimi i bukur,,
nė realitet kėshtu eshte jeta dinamike wAllah

premium
06-11-10, 20:52
O punoj, se nuk kam zgjedhje tjeter
Kur isha ne gjimnaz, vdisja te mbaroj fakultet
kur hyra ne fakultet, vdisjaa te mbaroj e te hy ne pune
tani qe hyra ne pune, vdes per ter dale ne pension
kur te dal ne pension, do pres vdekjen dita dites,e tek atehere do e kuptoj qe s'kam jetuar

"Punojme per te jetuar dhe do vdesim sikur s'kemi jetuar fare"
Sa shkrimi i bukur,,
nė realitet kėshtu eshte jeta dinamike wAllah

emine
06-11-10, 20:59
Me siguri vikendeve :biggrin: studjon tek budallaqet :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahaha.
pa dyshim:P

premium
06-11-10, 21:09
E' ku me u lajmėru pėr socjallno bree !!!

turisti
06-11-10, 23:38
pa dyshim:P

Leji :biggrin: dyshemet :biggrin:,hahahahahaha

turisti
06-11-10, 23:39
E' ku me u lajmėru pėr socjallno bree !!!

Hajde tek pacenzura,aty ke lloj-lloj ndihme........,hahahahahahaha.

emine
06-11-10, 23:52
Leji :biggrin: dyshemet :biggrin:,hahahahahahadyshimet se dyshemet ska hiq hahahahahhahahha

turisti
07-11-10, 00:03
dyshimet se dyshemet ska hiq hahahahahhahahha

:biggrin: flej,flej :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

Shenjestra
06-12-10, 15:26
Punoj.....

Guri i madh
06-12-10, 15:30
punoj vetem kur esht koha me ngrica do me than deri me 16 12 punoj e deri ne mars

roadrunner
06-12-10, 15:35
une punoj tri ndrrime

Lona
06-12-10, 16:09
Me duket sikur prej kur kam lindur po punoje ofofofofofmmommooo

turisti
06-12-10, 18:13
Me duket sikur prej kur kam lindur po punoje ofofofofofmmommooo


Ishalla fiton ne llotari e pushon ne lumturi dhe me naj vend turistik..............:smile:

elvio
06-12-10, 18:24
po-punoj:smile:

Makresh
07-12-10, 00:10
Un jam prej atyre qe punojn.

Po punoj 75 %.

25% te kohes tjeter, e kaloj ne gjume.

AliSia
22-12-10, 19:00
Poooooo..:P:)

LaDy_Diaspora
29-07-11, 17:46
Prej 1 dhjetorit, kysmet po. Se mjaft u bė me jetėn studentore. :wink:

Jana
29-07-11, 18:30
...po punoj pun t'shpis gjith diten per momentin ...

tipi engjellor
29-07-11, 19:23
po punoj...

adi_pe
29-07-11, 20:00
pun shtepiake kapak tash ne pushim te shkolles :D

Jana
29-07-11, 20:01
pun shtepiake kapak tash ne pushim te shkolles :D


...Mos puno ti se tash te vijn shacat e shtini ata e punu ...hahahahaahah
p,s cat coko mes harro mi marr...

adi_pe
29-07-11, 20:03
...Mos puno ti se tash te vijn shacat e shtini ata e punu ...hahahahaahah
p,s cat coko mes harro mi marr...

hahahaha ata me vyn per tjeter gja :p e din ti per qa :p

Jana
29-07-11, 20:05
hahahaha ata me vyn per tjeter gja :p e din ti per qa :p


hahahahahahahahahhahaha po po ... mes e lsho leht a u bo ...

..hej mes harro me shku en Qabrat me pi kafe ... ta she far vendi i mir eshte ...

adi_pe
29-07-11, 20:06
hahahahahahahahahhahaha po po ... mes e lsho leht a u bo ...

..hej mes harro me shku en Qabrat me pi kafe ... ta she far vendi i mir eshte ...

hahaha jam kan ni dit e tash du me i qu shacat me e pa :P

Guri i madh
29-07-11, 20:50
po po pun pun natet e dit qe mos te shofim aspak drit


kto fjal i ka fol aj i moqmi

emine
29-07-11, 22:11
jo shume 6 ore e me shume n' dit:tongue:

premium
29-07-11, 23:07
Ne kohen e fundit po punoje sikur Kunta Kinta ;0

e_martumja
26-08-11, 23:57
Yes...

uck_aksh
27-08-11, 08:17
po marum tuj punu

Kalimero
27-08-11, 09:20
ne kohen e lir tibe ja kom nisen pu punoj,purndrishe jo...ik shuj qfar punumi,qe

premium
27-08-11, 09:21
Ketu ne Kosove eshte nje jetė interesante ...
gjithėhere ka qenė;
pak me punu
pak me fitu
shumė me hargju ;O

Qika^Me^Kule
27-08-11, 10:50
Po dhashte zoti me mir qe punoim... se nuk rrihet hiq valla .

jEtA_1
27-08-11, 11:17
Po punoj...............

Peja-Boy
02-09-11, 22:08
Sa te mundem edhe noj dite se kom ndermend me ndal Punen..se qysh pe shoh ska rend qe rriten penzionet :P

dr.Dugi
04-09-11, 13:21
Studioj ne UP