PDA

View Full Version : Kush gėnjen mė shumė?


Murgesha
12-05-04, 22:58
Thuane realitetin. Hhahahahahaah.

mendim
13-05-04, 13:54
Me te than te drejten vajzave nuk i besoj shum. :roll:

Cool_Boy
13-05-04, 14:38
Pershndetje Murgesha

me ta thene realitetin as femrat e as mashkujt nuk ja leshojn udhen njeri tjetrit ok....

Mendimi im eshte keshtu-Vashat te rrejn shume ama shitni demek qe spo te rrej deri sa ti zash me fakte..

Djemet--edhe keta shitine keshtu valla...

Por une nuk rrej qika ok mos keni gajle nese keni pune me Cool_Boy-in athere mos u frigoni vetem te vertetn do tjav tregoj...

lazdrani
13-05-04, 15:34
Meshkujt :idea: :wink:

RRUSHI
13-05-04, 17:38
VAJZAT ... :arrow: :wink:

Gentiana
13-05-04, 18:26
VAJZAT ... :arrow: :wink:

Ne Vajzat mendojm po te njejten gje, vetem per gjinin e kundert

Murgesha
13-05-04, 19:45
Te dy gjinit. :lol: :lol:

Vera
14-05-04, 06:28
une mendoj qe kush te doj genjen si djemnt ashtu edhe vajzat por djemt dihet qe pak ma shum a

anna
14-05-04, 07:49
dihet kush te dy palet njelloj :twisted:

aferdita
14-05-04, 08:05
pershendetje murgesha
mendimi im eshte se te dy palet njejt genjen
por meshkujt pakme shum edhe din me mire :wink:

Barbaroza
14-05-04, 11:30
Edhe une mendoj se te dyja palet genjejne,por nje cik djemat genjejne me shume :wink: :wink:

florian
15-05-04, 17:51
MESHKUJT JAN BABA I RRENES :wink:

hana
16-05-04, 12:18
MESHKUJT JAN BABA I RRENES :wink:


me ne fund nje mashkull e pranoj ................te lumt Flori :wink:

Gentiana
16-05-04, 12:28
MESHKUJT JAN BABA I RRENES :wink:


me ne fund nje mashkull e pranoj ................te lumt Flori :wink:

Kurse Femrat Nena e rrenes??!! :wink: :? :oops:

arTanibb
24-05-04, 11:21
Femnat rrejn t`sosin .. Osht fjala kon munen mi rrejt se shpesh her smunen veq qateher kur munen t`sosin tut rrejt

lazdrani
24-05-04, 11:43
Femnat rrejn t`sosin .. Osht fjala kon munen mi rrejt se shpesh her smunen veq qateher kur munen t`sosin tut rrejt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

uliksi31
25-05-04, 17:03
Jo me rrejt po rrejshin gjahtaret.Ata leprin pe bojshin arush.E ju e dini kush gjuajn me teper m/f.

aferdita
25-05-04, 17:10
Jo me rrejt po rrejshin gjahtaret.Ata leprin pe bojshin arush.E ju e dini kush gjuajn me teper m/f. po dihet se kush meshkujt haha :wink:

SheTa
25-05-04, 18:09
Dihet Femra :) ska diskutime :)

Dr. Leone
31-05-04, 11:43
Pyetje shum interesant ku i shkon mendja ksaj MURGESHES kushedi as drecit si shkon me fal.
Ketu vajzat thojn djemt djemt thojn vajzat genjeshtra eshte me zanat kush ja ka zanat nese ndosh ndonji vajz qe ren tpkut krejt edhe djemt se lan per tjeteren dunja po rejn sa mujten.
me respekt Dr. Leone

Vera
31-05-04, 13:07
Pyetje shum interesant ku i shkon mendja ksaj MURGESHES kushedi as drecit si shkon me fal.
Ketu vajzat thojn djemt djemt thojn vajzat genjeshtra eshte me zanat kush ja ka zanat nese ndosh ndonji vajz qe ren tpkut krejt edhe djemt se lan per tjeteren dunja po rejn sa mujten.
me respekt Dr. Leone

hahah Dr.Leone ia ke qellu qetu se nuk eshte ne pyetje a vajzat,a djemt po kush ia ka zanat, se tybe kush nuk din me rejt skuqet ne ven hahahha :wink:

hallaevogel
15-06-04, 22:15
Meshkujt shpirti i mashtrimit.
Femrat mjerane te zbukurimit. :cry:

Engjellushja
17-06-04, 15:24
MASHKUJT !!!!

IceGirl
29-06-04, 13:45
O mashkujt kuptohet :) te genjejn te sosin nuk po flas ne pergjithesi por shumica e tyre :) Po qa me bo qe kemi qelluar me te mencura , e kuptojm kur genjejn e kur jo heheheh :wink:

m_tetovari
29-06-04, 21:51
shum pyetje interesante :wink:
vajzat , vajzat, vajzat jane ato qe mund te pregadisin edhe skenare qe edhe ALFREDhICHKOKU SMUNDET ME I PREGADIT...
kete po ju a them prej pervojes ... :wink:

SheTa
29-06-04, 21:53
Mendoje Qe babdimiri Bashk me Femren :) ... apet mashkullit i ka hije pakes me rrejt :) pore femres nccnncnc hiq si shkon per ftyre :P

Keshtu Qe Rrena i ka Komte e shkurta ::(

m_tetovari
29-06-04, 21:54
masi e shkrujta shkrimin tim e pash shkrimin e ice girl dhe dua te te them ice girl se je shum gabim...
ndoshta te ka qelluar te te genjejne .
nuk dua te them se meshkujt nuk genjejne ,por femnat jane ne gjendje te bejne skenare te pa parashikueshme vetem e vetem te prezantohen si dikush tjeter...
mos flasim per rrena te vogla :wink:

IceGirl
30-06-04, 14:45
m_tatovari nuk ceka qe femerat nuk genjejn fare,
por mendimi im esht qe mashkujt genjejn me shum...amo te sosin

Por me mire te shkojm sipas votave....tung te pershendes :)

m_tetovari
02-07-04, 20:08
:wink: tung ice girl pershendetje edhe njehere ...
edhe une pajtohem ,mendoj se duhet qe t'u besojme votave :,

rilinda
21-08-04, 11:17
:D :D :D ej mos diskutoni shum se te dy palet genjejne shuuuum, valla edhe te kputin tut rrejt bile....hahaha kush e ka mizen ner kapuq po tregon vet.............

m_tetovari
22-08-04, 16:06
ashtu esht Rilinda :P kush e ka mizen ... 8)

nitushe
08-09-04, 10:16
Te dy palt valla astenjona sja lshon rrugen tjetres :roll:

Loloku
10-09-04, 14:01
Kush genjen me shume?!

As djemte, as vajzat, as te dy palet, por vetem genjeshtaret!

Rudi_1
06-11-04, 22:29
Kush genjen me shume?!

As djemte, as vajzat, as te dy palet, por vetem genjeshtaret!
Bravo loloku...

rilinda
08-11-04, 15:15
e kush jan genjeshtaret? dmth.ata nuk qenkan njerez apo?!

Rudi_1
08-11-04, 23:17
e kush jan genjeshtaret? dmth.ata nuk qenkan njerez apo?!
Pershendetje Rilinda.
Tani dhum me gjith mend e keni mare pergjigjen :!:
Me siguri se dikush eshte genjeshtar.Kete e dini ju apo.....

rilinda
10-11-04, 19:47
po de e vertet osht se nese nuk genjejne as vajzat e as djemte, atehere genjeshtaret nuk do te ekzistonin.

Rudi_1
10-11-04, 21:17
po de e vertet osht se nese nuk genjejne as vajzat e as djemte, atehere genjeshtaret nuk do te ekzistonin.
Rilinda kuptohet se ne vet jemi genjeshtar....askush tjeter.
Krejt punet qe i bejm pa mare parasysh te mira apo te kqija ne i bejm.
Askush tjeter apo.
Ne jemi qenia me e persosur ne kete bot...ne jemi per gjithcka dhe dim gjithcka....

Me respekt Rilinda.
Rudi_1

rilinda
15-11-04, 19:06
ok rudi kjo osht e vertet, po vetem deshta loloku edhe ky tjetri qe e pohoj fjalen e tij me ju pergjegj ksaj pytje pasi qe than se nuk genjejn as vajzat e as djemt, edhe ma shum jom kurreshtare me dit pra se kush qenkan kta genjeshtaret a?

Rudi_1
17-11-04, 01:03
ok rudi kjo osht e vertet, po vetem deshta loloku edhe ky tjetri qe e pohoj fjalen e tij me ju pergjegj ksaj pytje pasi qe than se nuk genjejn as vajzat e as djemt, edhe ma shum jom kurreshtare me dit pra se kush qenkan kta genjeshtaret a?

Hahahahaha Rilinda.
Ok. te pershendes dhe kalofsh mire

rilinda
17-11-04, 15:58
flm po kerkun nuk jom tu shku. ka me nejt edhe me ju vezhgu krejtve.

Engjellushja
18-11-04, 17:08
Mashkujt rrejn t`sosin .. .......... Bilee dhe me mujt thojn: Qielli ka ngjyr t zez e jo t kaltert, ose c zemra ka kembe ahahhahahahah por Ruajuni Qika se mashkujt jan t aft per gjdo gj sepse ata e perdorin vetem 10% zemren kurse tjerat mundohen t arrisin me politiken e tyre, t veqant p.sh: ME POLITIKEN E MIRE DHE T BUTE !! Dhe thojn; HEJ A E DIN SE KUSH JAM UNE dhe t blejn, üpastaj FLASIN CKA DO TI ME DEGJU E JO CKA NDJEHN AJ hahahahahahahah

Ju pershendes :wink:

Rudi_1
19-11-04, 21:34
Mashkujt rrejn t`sosin .. .......... Bilee dhe me mujt thojn: Qielli ka ngjyr t zez e jo t kaltert, ose c zemra ka kembe ahahhahahahah por Ruajuni Qika se mashkujt jan t aft per gjdo gj sepse ata e perdorin vetem 10% zemren kurse tjerat mundohen t arrisin me politiken e tyre, t veqant p.sh: ME POLITIKEN E MIRE DHE T BUTE !! Dhe thojn; HEJ A E DIN SE KUSH JAM UNE dhe t blejn, üpastaj FLASIN CKA DO TI ME DEGJU E JO CKA NDJEHN AJ hahahahahahahah

Ju pershendes :wink:
hahahaha

Loloku
24-11-04, 10:56
ok rudi kjo osht e vertet, po vetem deshta loloku edhe ky tjetri qe e pohoj fjalen e tij me ju pergjegj ksaj pytje pasi qe than se nuk genjejn as vajzat e as djemt, edhe ma shum jom kurreshtare me dit pra se kush qenkan kta genjeshtaret a?Me paske bere havale nje pergjigje rilinda edhepse boll po pertoj me u marre prape me genjeshtaret a.

Genjeshtaret jane gjini njerezore ne vete: te medhenje, te vegjel, perfide, te hapur, simpatike, te shemtuar, te kendshem, te rrezikshem etj. etj.

Rastesisht genjeshtari mund te jete femer, mashkull apo asnjejes, por detyrimisht eshte njeri qe e ushtron kete zanate sipas pershkrimeve te me siperme!

Tash, nese prape nuk e kupton, une nuk mund te behem instruktor genjeshtraresh a!

turisti
24-11-04, 11:10
Une e dhash voten per: TE DY PALET NJESOJ. :wink:

Gjumashja
27-11-04, 11:23
kush kane munet ma shpejt ata genjejn mas shumti

rilinda
02-12-04, 16:05
o lolok une t'kuptova boll mir tash, a ne fillim jo se the:"as djemt, as vajzat, as te dy palet por vetem genjeshtaret"! e mu dok pak e quditsheme kjo thenie edhe u bana kurioze me dit se qfar krijesa qenkan keta genjeshtaret, pasi qe nuk po bojkan pjes as te vajzat e as te djemt. po flm per sqarimin qe e paske bo, edhe nuk ke nevoj me u bo instruktor i askujt e se paku i genjeshtareve se ato nuk kan nevoj per instruktora(dirigjues).

Agroni22
03-12-04, 17:45
poj kush mundet ma shume

livoreka bicio
05-12-04, 23:05
BESOJ QE KJO NUK NVARET NGA GJINIJA, POR NVARET NGA EDUKIMI DHE MORALI I NJERIUTE...PERE ATE MUNDE TE THEM,TE DY PALETE MUNDEN TE GENJENE. :wink:

PERSHENDETJE. :P

Emėrllahu
12-12-04, 02:52
Jam,i sigurte se ne meshkujte genjejme me shume

halla e madhe
12-12-04, 09:28
kush genjen me shume????Genjejne ata qe e kane prirje shpirterore,pavresisht qfare gjinije!!Kuptohet se ne raste urgjente :roll: kur mbetemi ne pa kurfare argumetimi,tolerohen lakesa te lehta te cilat qe nuk bien ne sy :wink: perndryshe rrena i ka kembet e shkurtera :!:

blusky
13-12-04, 21:28
Kush gėnjen me shumė-kush mundet.

blina
28-12-04, 22:06
edhe une mendoj njejte si me mendimin e Anes, Murgeshes , Rilindes........te dy palet genjejne

valmira
03-01-05, 01:02
Une mendoj se djemet me shume se vajzat genjejn , ndoshta vetem pak por mendoj se djemet i kalojne pak vajzat

Drenicaki
03-01-05, 01:07
Pse be po genjeni ashtu :?: :lol: :lol: :lol:

IceGirl
10-01-05, 19:17
vallai deri me tani kam menduar qe te dy palet genjejne... vetem djemt ja kaluan vajzave...

experti_lu
20-01-05, 11:22
pasi qenka tema'kush genjene mase shumti'une po e japi mendimin tim..
-mase shumti genjene ai/ajo se din dhe se ka marak!!

Kercovari
20-01-05, 12:02
Femrat nxosin dhe s`japin,genjenj per te u mbrojtur.
Mashkujt i genjenj te gjitha duke kerkuar se ja gjoja te dua!
E hajde shihni se kush genjen me shume!?.

Kaltrushi
20-01-05, 12:11
Une mendoj se Vajzat sa jane te Reja per te dalur me te dashurit e tyre kogja genjejn. Kurse tek Meshkuj kure te martohen genjejn Grat e tyre :oops: djema mos e merrni afer zemre ket.

Por ne vetem mundem te qellojm apo mendimet tona ti thojm por saktesisht nuk besoj se dihet se kush genjen me shume............

AK^47
24-01-05, 13:07
Vallah per me rrejt FEMRAT rerjn sa te munen qe rast Konkret para do ditve me ka premtu ni femer diqka per Dje ne ora 16:00 edhe rrejti nuk e ka kry premtimin po sido qe te jet edhe mashqit rrejn ama femrat te sosin krejt ;););)

Kaltrushi
24-01-05, 13:15
Vallah per me rrejt FEMRAT rerjn sa te munen qe rast Konkret para do ditve me ka premtu ni femer diqka per Dje ne ora 16:00 edhe rrejti nuk e ka kry premtimin po sido qe te jet edhe mashqit rrejn ama femrat te sosin krejt ;););)
hahahhahahahhahaahahahhahahahahha o ma leshove gazin. Qfar kupton ti per Rrene une mendoj se Rrene esht kure jepet Besa dhe nuk mbahet ajo pune. por jo per do gjera qe nuk jane edhe aq,por ndoshta ka qene edhe nje Prove e Reagimit te tjetrit apo kudi njeri se qfar pune tjeter ka pat ajo vajza. sidoqoft te pershendes e sa per meshkuj rrejn deri sa ta bejn dike per veti..................

AK^47
24-01-05, 15:46
HuHuHuHuHuHuHuHuHuHuH Kaltrush edhe ty tu lshu gazi a :?: :?: :?: Le qe paske kesh ti po edhe un tu e shkru kam kesh ama per me rrejt edhe femrat rrejn vallah edhe ato me te madhe nejse Kaltrush un se di se qfar pun ka pas ajo Far QIKA vetem se ne rren ka dal ;););) kshtu qe s.p se vjen koha qe edhe nashta e shof noj her edhe i thom ne 4 sy qe me ki rrejt me ket dat me ket dit edhe me ket or :):):):) po nejse mir e ki ti se kumedit qysh ju ka ba puna nashta o kon nzont noj sen edhe ska mujt me kry at punen qka e ka premtu ;);););) Vetem se ma ka pas ba mos harro te Dillen ne Ora 16:00 e qe harron vet se ka paramendu kshtu qe 100% ka rrejt ;);););):):):):):):)

Kaltrushi
25-01-05, 08:30
HuHuHuHuHuHuHuHuHuHuH Kaltrush edhe ty tu lshu gazi a :?: :?: :?: Le qe paske kesh ti po edhe un tu e shkru kam kesh ama per me rrejt edhe femrat rrejn vallah edhe ato me te madhe nejse Kaltrush un se di se qfar pun ka pas ajo Far QIKA vetem se ne rren ka dal ;););) kshtu qe s.p se vjen koha qe edhe nashta e shof noj her edhe i thom ne 4 sy qe me ki rrejt me ket dat me ket dit edhe me ket or :):):):) po nejse mir e ki ti se kumedit qysh ju ka ba puna nashta o kon nzont noj sen edhe ska mujt me kry at punen qka e ka premtu ;);););) Vetem se ma ka pas ba mos harro te Dillen ne Ora 16:00 e qe harron vet se ka paramendu kshtu qe 100% ka rrejt ;);););):):):):):):)Nuk e di a te shtoj diqka apo jo??? Sepse do gjera spjegohen edhe prej Veti keshtu se nuk po shtoj gje me........... pa koment..................


sidoqoft pershendetje edhe falja asaj vajza at genjeshter aq te madhe :?

AK^47
25-01-05, 12:39
HuH Ja kam fal vallah Loqkush Tphu Tphu Tphu Kaltrush ja kam fal more po edhe sido qe te jet so kon edhe qaq e madhe :):):) ajo rren .

Kaltrush edhe ty te sheperndes shum je e shembellterushme

emine
02-06-08, 09:55
Te dy palet(kure a ne pytje interesi) tan po rrejne edhe ashtu si profesionaliste tybe:(

Jana
02-06-08, 10:38
Te dyajte palet genjejne.........

lyra2
23-07-08, 18:27
..ai qe dine....

Reana
23-07-08, 22:02
Meshkujt, shume me shume bile!!!

Tinky-Winky
23-07-08, 22:21
Meshkujt, shume me shume bile!!!

pse bre po rren reana , jo meshkujt hiq po veq ju femrat rreni edhe e kputni njerin tye rejten. se une kom pas rast secilen femer qe e nalsha ma bojke kur skum pas frajer e tonashile i delshin ka 4 tra 5.
une edhe pinokion e kam pas shok deri sa kam paten kontrat me kartun networkin edhe lirisht muj met thonen se ma pak rejke ai se sa ju femrat . shnetje

lovely
25-07-08, 00:22
te dy palet

Lona
29-07-08, 12:33
Femerat kete drejtim jane me intelegjente..hahahahahaa

Adina-R.Ks
29-07-08, 15:42
Meshkujt genjejn me shume, e femrat jane mesuar nga ata hahaha