PDA

View Full Version : Hajdutat e forumit......


gazi-de
02-09-08, 01:06
E hapa kete tem se hajni e madhe eshte tu u be ne dardani jo veq avatara qe po vjedhen po lule e shum gjera ta dim kush eshte hajni mi madh ne dardani.:biggrin:

1.Murgesha

2.Shejtanka

3.Lovely

4.Vjeshta

5.Lyra_2

6.DEA.

7.Gjini.........

keto femrat na sakatun tu vjedhe avatara e firma,e gjinin e shtina ne list se kun lulet nuk po naj len na sakatoj..hahahahah

Jana
02-09-08, 01:09
Hhahahhaha hahahhaha....

Hala sem ka hup dishka se tash po di ku duna mi kerku hahahahha

Tinky-Winky
02-09-08, 01:11
E hapa kete tem se hajni e madhe eshte tu u be ne dardani jo veq avatara qe po vjedhen po lule e shum gjera ta dim kush eshte hajni mi madh ne dardani.:biggrin:

1.Murgesha

2.Shejtanka

3.Lovely

4.Vjeshta

5.Lyra_2

6.DEA.

7.Gjini.........

keto femrat na sakatun tu vjedhe avatara e firma,e gjinin e shtina ne list se kun lulet nuk po naj len na sakatoj..hahahahah
Ev Gaz shoqi , qetuqene nuk asht ne pytje hajnija po xhelozija , se qito qi ja ka vjedhen rilindes avatarin vetum po e pasqyrojne gjendjen e mjerushme dhe perqamjen qe po sillet mrena stafit e qe po percillet me heshtje , e tonashile po vin e mu e spongin po na akuzojne per degradim tu forumit . se shtresa e vjeter e forumit kurqysh spo dojne me pa rinin tuj perparue .ose munet edhe me ju doken qeto forre t bajata kishe mile po bajn dishka edhe knaqen duke keshen , let bajn qef . ma n fund prap nismetarja e avantarit po del fituse . apo bre ?! Shnetje

vjeshta
02-09-08, 01:11
Hhahaaaaaaaaa ,si ambasadorat na paske zgjedhe ....:biggrin:

Murgesha
02-09-08, 01:12
Ha, hahahahahahahahahahhahahahhah koka shkru me mi pru Rilinda ne fund t Shtatorit dy medalje

rilinda
02-09-08, 01:13
Eeeeeh valla deri sante s'ka bo vaki me pa qė po m'mungon diēka... veē pa prit e pa kujtu, veē kur m'murrėn n'shėnjestėr Murgesha, Shejtonka edhe Vjeshta e ma murėn dukjen... haj haaaj kishe veē syzat, e ato m'morėn krejt... kshtu qė s'po di cilės me ja dhan votėn :mad:
Tani edhe Lovely e meriton se ma ka marr Dardanin nihere... s'di, s'di po menoj nihere e ma von e jap votėn.

rilinda
02-09-08, 01:15
Ev Gaz shoqi , qetuqene nuk asht ne pytje hajnija po xhelozija , se qito qi ja ka vjedhen rilindes avatarin vetum po e pasqyrojne gjendjen e mjerushme dhe perqamjen qe po sillet mrena stafit e qe po percillet me heshtje , e tonashile po vin e mu e spongin po na akuzojne per degradim tu forumit . se shtresa e vjeter e forumit kurqysh spo dojne me pa rinin tuj perparue .ose munet edhe me ju doken qeto forre t bajata kishe mile po bajn dishka edhe knaqen duke keshen , let bajn qef . ma n fund prap nismetarja e avantarit po del fituse . apo bre ?! Shnetje

Po pra... qe edhe durt i kom qu perpjet e po kcej hahahahahaha...

ShEjToNkA
02-09-08, 01:17
GHaghaghaghaghaghagha,,, vallah ne dishi cka ėshtė drejtėsia votoni nr 1:D

Tinky-Winky
02-09-08, 01:17
Po pra... qe edhe durt i kom qu perpjet e po kcej hahahahahaha...
edhe qit avatar e ki t forte , maje tash qito deri sa sta vjedhin edhe qito ose deri sa si riten qasajna nersjetllat e po na bon horr . qyqja une qi ma bllokuet googlen . shnetje

rilinda
02-09-08, 01:19
edhe qit avatar e ki t forte , maje tash qito deri sa sta vjedhin edhe qito ose deri sa si riten qasajna nersjetllat e po na bon horr . qyqja une qi ma bllokuet googlen . shnetje
hahahahahahahaha... jaaa pa gajle rri se s'jom ardh n'at deregje :D:D:D

vjeshta
02-09-08, 01:24
GHaghaghaghaghaghagha,,, vallah ne dishi cka ėshtė drejtėsia votoni nr 1:D

Edhe rendin besa ,ma s'pari duhet me trokit ne deren e pare ....hahaha

ShEjToNkA
02-09-08, 01:26
Edhe rendin besa ,ma s'pari duhet me trokit ne deren e pare ....hahaha
Po edhe lirisht pastaj te kalojn dyshun, dhe tė vazhdojnė me treshin, katėrshin, pesė... e me radh, se nė dysh nėse ndalen vetėm cka hyjnė nė gjynah dhe e ngarkoj shpirtin....

lovely
02-09-08, 09:26
qka ke bo bre Gazi qishtu?:rolleyes: :tongue:
qka pasna vjedh une me demek? :confused: :mad:

romansa
02-09-08, 09:28
une votoj per shejtonken..se ma ka vjedh avatarin..edhe sma ka kthye me...haaaahahha

gjini
02-09-08, 09:31
Oj lovely, gazit ja kom vjedh nje lule siq po shifet e tash e paska ba aq te madhe sa e ka hap nje teme ne vete .
pra votoni per mue se une tek jom qaj ......!

qe po ti kthej prap ok.....?
http://www.medithera.de/medi.uebergreifend/blumenstrauss.gifPo une e di qe nese merr lule nuk eshte hajni, po qka sbon vaki te ne shqiptaret.
Po u vjedhkan edhe lulet qe te ne jon me bollek.sa te duash neper livadhe ka dhe ja ketu po ti sjelli e merri.

romansa
02-09-08, 09:34
..gjini ty po ta falim..se e pranove fajesin..dhe e kompenzove prap lulen..hahaa

cati_
02-09-08, 09:38
spo di kujna meja jape voten !!!

gjini
02-09-08, 10:35
O gazi mos me ngarko aq shum sa qe muj me que.
por,ku na gjete bash neve se????!!!!!

gazi-de
02-09-08, 10:53
qka ke bo bre Gazi qishtu?:rolleyes: :tongue:
qka pasna vjedh une me demek? :confused: :mad:
:rolleyes: si te them lovely,ke tentu ca here dashnit me i vjedhe,ku po don me keq qy:biggrin:

Luciano
02-09-08, 10:55
Dot votoj per gjinin, se dje e zura me hurma ne gojė edhe pse nuk ishin te destinuara per te :biggrin:

gazi-de
02-09-08, 10:57
O gazi mos me ngarko aq shum sa qe muj me que.
por,ku na gjete bash neve se????!!!!!
hahahahah mire gjini ne dardani po vjedhet e une mundova ti gjej hajnat me te mdhej,se shum ka,e kete dukuri duhet ta ndalim disi,e me kete ju tregojm edhe hajnave te vogel qe mos tentoni me vjedh se nuk eshte mire:biggrin:

lovely
02-09-08, 11:30
:rolleyes: si te them lovely,ke tentu ca here dashnit me i vjedhe,ku po don me keq qy:biggrin:


nejse, ne publik o dokt qe po i vjedhi a krejt m kan ardh vet, e per mos me u prish me qiftat e vet, u bojshin kishe une i kam vjedh. bile ka pas rast qe edhe nikat i nrrojshin veq me kan me mu :tongue:

lovely
02-09-08, 11:46
Une momnetalisht spo votoj njeher po shikoj cila eshte ma hajneshe e ka guzim me vjedh naj avatar te meshkujve qe spo guzojn me ketu me hy atyre qe po ju mungojn postimet qe sa kohe

kush eshte e zoja me be ate po ta dha voten 10-qe :wink:

kallxoja dads emnin, se n dakik kom me shku me ta pru qitu , veq per me ma dhane ni vote :biggrin:

gazi-de
02-09-08, 11:50
nejse, ne publik o dokt qe po i vjedhi a krejt m kan ardh vet, e per mos me u prish me qiftat e vet, u bojshin kishe une i kam vjedh. bile ka pas rast qe edhe nikat i nrrojshin veq me kan me mu :tongue:
po ani de kesaj i thon grabidje qy:biggrin:

voten ja dhash gjinit valla se e din ai:biggrin:

Murgesha
02-09-08, 11:54
po ani de kesaj i thon grabidje qy:biggrin:

voten ja dhash gjinit valla se e din ai:biggrin:

Gazi me tradhtove hahahahaahahahahaha.

Une ta vodha avatarin me ma dhone ate vote, e ti per nje lule je shku ja ke dhone gjinit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

lovely
02-09-08, 11:54
po ani de kesaj i thon grabidje qy:biggrin:

voten ja dhash gjinit valla se e din ai:biggrin:

jo djalo jo, kur t vjen ni sen n dore vet, nuk osht e vjedhne :redface: :biggrin:

lovely
02-09-08, 11:56
Gazi me tradhtove hahahahaahahahahaha.

Une ta vodha avatarin me ma dhone ate vote, e ti per nje lule je shku ja ke dhone gjinit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


qka je bo moj kshtu se m tute? thashe kur u bo Murgesha mashkull ahahahahahahahahahahahahahahahaha

gazi-de
02-09-08, 11:57
Gazi me tradhtove hahahahaahahahahaha.

Une ta vodha avatarin me ma dhone ate vote, e ti per nje lule je shku ja ke dhone gjinit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif
peeeeeeeeeeeeee a bon me votu edhe njehere se u nguta:mad: :biggrin:
po mire,si po ndjehesh tash nime,veq kujdes a se..:biggrin:

Murgesha
02-09-08, 11:59
qka je bo moj kshtu se m tute? thashe kur u bo Murgesha mashkull ahahahahahahahahahahahahahahahaha


Ha,hahahahahaahha o kėshtu jemi marrė vesh mbrėmė me Gazin.
Na i vodhi loqki Rilinda avatarin mua, Shejtonkės e Vjeshtės e pastaj edhe Gazi pat qef me ja vjedh avatarin e tij.
E si mos tja vjedhi unė e para kush nuk ja vjedh vallahit hahahahaahahahahahahahahah

gazi-de
02-09-08, 11:59
jo djalo jo, kur t vjen ni sen n dore vet, nuk osht e vjedhne :redface: :biggrin:
po ca po thojn qe na ka grabit lovely,e nuk di une:biggrin:

egi
02-09-08, 12:01
Une po ia bej mendjen me ia dhan voten Murgeshes..se jo veq avataret po edhe postimet po nai vjedh..(po i fshin) :tongue:

lovely
02-09-08, 12:01
Ha,hahahahahaahha o kėshtu jemi marrė vesh mbrėmė me Gazin.
Na i vodhi loqki Rilinda avatarin mua, Shejtonkės e Vjeshtės e pastaj edhe Gazi pat qef me ja vjedh avatarin e tij.
E si mos tja vjedhi unė e para kush nuk ja vjedh vallahit hahahahaahahahahahahahahah

jaaaa, masi veq emnin ma paskan ngjit, pa ia vjedh edhe une mas teje nuk e lo.. ku ke pa ti me vjedh veq ti? hahahahahahahahahahahahahaa
edhe shyqyr qe s kokna kan une ktu me ma vjedh edhe mu ajo avatarin :biggrin: :biggrin:

Murgesha
02-09-08, 12:02
peeeeeeeeeeeeee a bon me votu edhe njehere se u nguta:mad: :biggrin:
po mire,si po ndjehesh tash nime,veq kujdes a se..:biggrin:
]

Valla krejt Si Gazi jam ka ndihem, hahahahaahahahahahahaha.

S.p. Pse mė duhet me u kujdes sa tė jem si ti???

lovely
02-09-08, 12:03
po ca po thojn qe na ka grabit lovely,e nuk di une:biggrin:

le bre se s dijne kurgjo ata qe kan thane :tongue:

rilinda
02-09-08, 12:03
peeeeeeeeeeeeee a bon me votu edhe njehere se u nguta:mad: :biggrin:
po mire,si po ndjehesh tash nime,veq kujdes a se..:biggrin:

Hajt bac se ja dhash une votėn, edhe Egi vjen ja jep... kshtu qė boll dy vota prej familjes ton :D

Murgeshė, meshnet pamja e re e edhe vota!

Murgesha
02-09-08, 12:04
Une po ia bej mendjen me ia dhan voten Murgeshes..se jo veq avataret po edhe postimet po nai vjedh..(po i fshin) :tongue:

Shumė e nderuara Egi, shumė tė falemnderit pėr votėn tėnde kaq tė ēmuar hahahahahahaahahahahahahahahahahahaahha.

Kėshtu bijo duhet me u ba kampanja pėr fitore, e si falenderim pėr votėn e dhėnė sa ta hjekin Gazi avatarin prej pėrdorimit vij ta marr avatarin tėnd ahahahahahahahahahahaha

lyra2
02-09-08, 12:04
..oten ia dhashe Murgeshes,se kogja hajnesh eshte ,e di e kam provu.


More Gazi,cka t'kam vjedh bree,Me vjedh vjedhi kogja si shume ,po gjith kam mendu qe ti nuk me qet,e mban fjalen breee.Jaaa nuk ka met as me vjedh sot valla....

gazi-de
02-09-08, 12:05
]

Valla krejt Si Gazi jam ka ndihem, hahahahaahahahahahahaha.

S.p. Pse mė duhet me u kujdes sa tė jem si ti???
ahahha me vjen mire,masi po ndihesh si une,tregoju kete qe nuk jom avanturist se me myten tu me then...ahhahahahahahahahhahahahah

e pse me kohe e kupton pse:biggrin:

Murgesha
02-09-08, 12:05
jaaaa, masi veq emnin ma paskan ngjit, pa ia vjedh edhe une mas teje nuk e lo.. ku ke pa ti me vjedh veq ti? hahahahahahahahahahahahahaa
edhe shyqyr qe s kokna kan une ktu me ma vjedh edhe mu ajo avatarin :biggrin: :biggrin:


Qashtu duhet, ani tash me atė fustanin e ri, kuuuuuuuuuuuuuu ēka tė shkon pėr ftyre avatari i saj hahahahahahahahahaahahahahahahha

rilinda
02-09-08, 12:06
Une po ia bej mendjen me ia dhan voten Murgeshes..se jo veq avataret po edhe postimet po nai vjedh..(po i fshin) :tongue:

Hahahahaha.... rrjetin se kom mirė e kadal po m'qelen k'to faqe, kshtu qė postimin tan se pash nihere po qe qka kom shkru qetu ma nalt qysh ja kom qėllu :D hahaha

Murgesha
02-09-08, 12:06
..oten ia dhashe Murgeshes,se kogja hajnesh eshte ,e di e kam provu.


More Gazi,cka t'kam vjedh bree,Me vjedh vjedhi kogja si shume ,po gjith kam mendu qe ti nuk me qet,e mban fjalen breee.Jaaa nuk ka met as me vjedh sot valla....


Lyrė ti ndaq me tė vjedhė prap hjeki lulet, se tybe nuk mundem me tė vjedhė dy herė hahahahahahahaahahahahahaha

romansa
02-09-08, 12:06
..ai ktu spo mirret vesh..cili eshte me hajdut se tjetri...hallakam po shkon

lovely
02-09-08, 12:07
tybe ma dha dikush ni kokerr, zaher si e nrrova pamjen hahahahahahahaha

lovely
02-09-08, 12:07
Lyrė ti ndaq me tė vjedhė prap hjeki lulet, se tybe nuk mundem me tė vjedhė dy herė hahahahahahahaahahahahahaha

oj Murgeshe, a osht marre m ia dhane veti kokrren? se une ia dhashe tybe hahahahahahahahahaha

Murgesha
02-09-08, 12:10
oj Murgeshe, a osht marre m ia dhane veti kokrren? se une ia dhashe tybe hahahahahahahahahaha

Nuk o marre po trimėri, hiq mos ta nin se edhe unė veten e kam votu, bile tė parėn hahahahahahahaah.

Ti a e pa qė Shejtoni ka thonė sevap i madh bahet me e votu NR. 1 http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
02-09-08, 12:11
Hajt bac se ja dhash une votėn, edhe Egi vjen ja jep... kshtu qė boll dy vota prej familjes ton :D

Murgeshė, meshnet pamja e re e edhe vota!

shnet paq oj Rilindė, dije se kam llogaritė nė votėn tem hahahahahaahahah.
Bile thuju grupit tėnd qė krejt votėn le tė ma japin mua. Si shpėrblim prej meje kanė vjedhjen e Avatarit hahahahahahahahahahahahahahaha

lovely
02-09-08, 12:11
Nuk o marre po trimėri, hiq mos ta nin se edhe unė veten e kam votu, bile tė parėn hahahahahahahaah.

Ti a e pa qė Shejtoni ka thonė sevap i madh bahet me e votu NR. 1 http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

e pashe e pashe, s po di kush do me ec pej shpije me ni kunor kit muj hahahahahahaha

konkurrenca e forte :biggrin:

gazi-de
02-09-08, 12:13
E ti lovely si po ndjehesh allahile me avatar te ri:biggrin:

egi
02-09-08, 12:15
shnet paq oj Rilindė, dije se kam llogaritė nė votėn tem hahahahahaahahah.
Bile thuju grupit tėnd qė krejt votėn le tė ma japin mua. Si shpėrblim prej meje kanė vjedhjen e Avatarit hahahahahahahahahahahahahahaha

Eh e lumja ti qe s'po priton me vjedh :tongue: a din sa avataret paske mi vjedh pra hahahhaa se kogja u shtu grupi jon hahahhaha

gazi-de
02-09-08, 12:15
Hajt bac se ja dhash une votėn, edhe Egi vjen ja jep... kshtu qė boll dy vota prej familjes ton :D

Murgeshė, meshnet pamja e re e edhe vota!
po mire shum sugarice veq tash po e din si na kan lakmin keta se te gjith po kan deshire mu be si ne,se paku nje dite:biggrin:

lovely
02-09-08, 12:15
E ti lovely si po ndjehesh allahile me avatar te ri:biggrin:

mire mire Gazi flm hahahahahahahahaahaaa

ti qysh je qe po t kopjojne njerzit? :biggrin:

egi
02-09-08, 12:16
Hahahahaha.... rrjetin se kom mirė e kadal po m'qelen k'to faqe, kshtu qė postimin tan se pash nihere po qe qka kom shkru qetu ma nalt qysh ja kom qėllu :D hahaha

Eh po dihet moj..si ti si une..binake...nje shpirt ne dy trupa :biggrin: ah na ka kap forca e beqaris hahahhaa

gazi-de
02-09-08, 12:19
mire mire Gazi flm hahahahahahahahaahaaa

ti qysh je qe po t kopjojne njerzit? :biggrin:
une po ndihem shum mire lovely valla,kur te kopjojn tjeret mire eshte a:biggrin:

ShEjToNkA
02-09-08, 12:20
Cka po ndodh kėtu a thuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ???????

Murgesha
02-09-08, 12:24
Cka po ndodh kėtu a thuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ???????

Vjedhje, vjedhje asgje tjeter.
A po e shef qysh ma ka vjedh Gazi avatarin hahahahahahaahahahahah, e kendej po me votojne mua hghgagaagagaghahgaghaghagha

LaCoStA
02-09-08, 12:25
Qetash jau lshoj CIA-n une ktu, vjedhni tani ju.

ShEjToNkA
02-09-08, 12:29
Vjedhje, vjedhje asgje tjeter.
A po e shef qysh ma ka vjedh Gazi avatarin hahahahahahaahahahahah, e kendej po me votojne mua hghgagaagagaghahgaghaghagha
Ncncncn marre pėr Gazin... Ani ditė ramazani e ju me cigare ashiqareee!!!!!!!!!!!!!!

Po edhe ne pac vjedh asjgė s'u bė, pin pak cigare edhe e ktheni sėrish nė vend tė vetin, vec ama dijeni se nė ramazan gjynah ėshtė mė vjedhhhhh, e aq ma gjynah me ta hedh voten ty....:d

Prishtinasja_
02-09-08, 12:47
Cka po ndodh kėtu a thuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ???????
Shejtonk....as une nuk po e di se cfare eshte ka behet ketu perveq se jam ne dilem kujt me ja dhene voten !

TY apo Murgeshes ! :biggrin:

E merr i njejti person pasi jeni edhe cifte sipas antares qe tenton ta marr frontin e keti marifeti te mendjemadhesis, Lovelyt. :biggrin::tongue:

Keshtu qe nje cifte identifikohet si 1 e vetme ! :tongue:

gjini
02-09-08, 14:21
Kush vlla paska votue per mue dhe kujt qka i pasna vjedh ???
ketu spo dihet valla se qka eshte ka bohet veq jeni ba si me kan ne kohen e shtasit apo te sigurimit te shipnis.
Por nuk bon me akuzue pa fakte veq fakte dua une apo e keni ba me vota te mshefta si ne kohen e enverizmit kur kan votue "msheftas" per dikend dhe te nesermen i ka hup koka dikund neper knetat e myzeqese.

>>{SpOnGeBoB}<<
02-09-08, 15:07
Hajde qetash ta vnojna shoq tane B€QARU§ POW€RU§ se qeshtu ma as shkrimat nuk kane me mujten me naj hjeken.

Selvo trusja qaty syretin e Spongiet ne profil edhe B€QARU§ VERY POW€RU§. Ah qe kom me vendosen qetu qat sliken e Bondit qe kur te vijne heren tjeter me hjeken shkrima mu nalen bukur si mire mu kujtue a jom a nuk jom mare une qetu.

Kujna t`ja vendosni voten hiq nuk gaboni qetu tane jane hejna :biggrin::biggrin:

rilinda
02-09-08, 15:12
Hajde qetash ta vnojna shoq tane B€QARU§ POW€RU§ se qeshtu ma as shkrimat nuk kane me mujten me naj hjeken.

Selvo trusja qaty syretin e Spongiet ne profil edhe B€QARU§ VERY POW€RU§. Ah qe kom me vendosen qetu qat sliken e Bondit qe kur te vijne heren tjeter me hjeken shkrima mu nalen bukur si mire mu kujtue a jom a nuk jom mare une qetu.

Kujna t`ja vendosni voten hiq nuk gaboni qetu tane jane hejna :biggrin::biggrin:

Hahahahahahah hahahahaha... moreeeee a edhe ti haaaaajn aaaaa?

>>{SpOnGeBoB}<<
02-09-08, 15:14
Hahahahahahah hahahahaha... moreeeee a edhe ti haaaaajn aaaaa?

Pse qka ka keq qetu: ne dardani e boten mbare o sa mire me kon beqare, amo qeshtu si une i fejum a.............................

Albonita
02-09-08, 15:15
ahhahaha hyna me votu po jooo se lot me ran tuj kesh besoni ..!

>>{SpOnGeBoB}<<
02-09-08, 15:20
ahhahaha hyna me votu po jooo se lot me ran tuj kesh besoni ..!

Albonte kryesore mire ja ke ba s`ka gajle tu kesh tu kajte kryesore osht qe ka ardhen koha per ndryshima qetu edhe kismet na beqarusat mit vollem Powerus kena me que perpara

Albonita
02-09-08, 15:29
Albonte kryesore mire ja ke ba s`ka gajle tu kesh tu kajte kryesore osht qe ka ardhen koha per ndryshima qetu edhe kismet na beqarusat mit vollem Powerus kena me que perpara


Ahahahh Inshalla te hec fjala ty hhahaha bre vdiqa..!


Kuku kuj po i pergjigjem tani ??

>>{SpOnGeBoB}<<
02-09-08, 15:37
Ja me trus une hiq se kam njet,,,ti vidhsha une ty cerrtata jarabi nje nate para marteses,,,:biggrin:dalesh per kjoshi me kerku se ku te kan shku,,,,

atehere para mos gabo me dalen qetu prej temes, Ne daq me vjedhen diqka kape edhe hec. A qetu nuk osht vendi me ba muhabeta pakufi qysh din ti :biggrin:

gjini
02-09-08, 15:39
ahhahaha hyna me votu po jooo se lot me ran tuj kesh besoni ..!


hej mos ke votue per mue se dy vete me paskan akuzue por ne qofshi trima me delni per sy e faqe e me thuani se qka ju ka mungue nga une????
ti albonita mos u mashtro se ketu ka asish qe shpifin.....?!

Albonita
02-09-08, 15:43
hej mos ke votue per mue se dy vete me paskan akuzue por ne qofshi trima me delni per sy e faqe e me thuani se qka ju ka mungue nga une????
ti albonita mos u mashtro se ketu ka asish qe shpifin.....?!


Jo bre Gjini per askon nuk votova ..as nuk jam ka votoj .. le te shpifin sa te dojn por nje huder qe nuk e han besoj se as era nuk vije....!

P/S..KETO VOTA JON VEQ PER SHAKA..!:smile:

>>{SpOnGeBoB}<<
02-09-08, 15:46
Qka hamami me vidh qetu sen säpaskan lan,,,veq me te vidh ty o Bondi valla se moti ta pata vnu synin,,ama me dite keto haneshat menjher te kindapojne,,,

ishalla je kah iftari qesajde bile kam qka vidhi e jo veq syreta,,,leme deren qel mos harro,,:biggrin:

qka je be ka shkrun. Po une marova tu ike prej teje ti a edhe qetu paske njete me ardhen me me ndjeken mbrapa a. Ev shoq, jo valla masdarke une shkoj mi falen taravijat si dush dil qatje para xhamijes pritum :biggrin:

e_martumja
02-09-08, 15:46
vallahi u shkoqa tu qesh me vjedhjen e avatarve sidomos me Murgeshen hallall ahahahhaha

lovely
02-09-08, 16:01
OOO hajnesha personaliste te nxoj kah shkosh bodivava e ki ,,koka shkru sonte me bo sendukun gati per kindapime,,,edhe ata bile veq te zgjidhur se nuk hy une ku do dhe qka doo te zgjedhur:biggrin:

ikkk tut se te lash passssss,,:biggrin:

qka je kah bon bre selvije qitu? :biggrin: a s pate ku me njek Bondin veq te hajdukat a? :biggrin: s guxon me dal ai knej jo se tutet qe po e vjedhin hajdukeshat :biggrin:

allahile bre cilli trim, asi tutz, asi hajduk ma qiti qat voten e dyte??? :confused:

rilinda
02-09-08, 16:01
Selviiiiiii... kush t'i paska vjedh postimet?!

Dardan Kastrati
02-09-08, 16:01
Cka po ndodh more kesajde .. Hej mos gaboni me ma vjedh Avatrin tem se ne hage ju qoj aa .

rilinda
02-09-08, 16:02
Cka po ndodh more kesajde .. Hej mos gaboni me ma vjedh Avatrin tem se ne hage ju qoj aa .

Bash ide e qėllume.
Jom ka menoj Shejtonkėn me padit une se hala s'ma kthej avatarin.

>>{SpOnGeBoB}<<
02-09-08, 16:03
OOO hajnesha personaliste te nxoj kah shkosh bodivava e ki ,,koka shkru sonte me bo sendukun gati per kindapime,,,edhe ata bile veq te zgjidhur se nuk hy une ku do dhe qka doo te zgjedhur:biggrin:

ikkk tut se te lash passssss,,:biggrin:

shkruj, shkruj qeshtu kam me ti fshi tana postimat bile heren tjeter as 50 nuk ki mi pasen ne konto :biggrin:

Dardan Kastrati
02-09-08, 16:11
Bash ide e qėllume.
Jom ka menoj Shejtonkėn me padit une se hala s'ma kthej avatarin.Ahhhhhh edhe ti me image te ri paske dal a :eek: Sa te mire e paske avatarin ti wowwww ...

rilinda
02-09-08, 16:15
Ahhhhhh edhe ti me image te ri paske dal a :eek: Sa te mire e paske avatarin ti wowwww ...
Po qata edhe nja tri qė jon n'garė qetu bonėn woooow, e ma morėn foton, edhe
falė qesaj fotoje, u qel edhe qekjo tem se i zbulova do hajnesha hahahaha...

Dardan Kastrati
02-09-08, 16:22
Po qata edhe nja tri qė jon n'garė qetu bonėn woooow, e ma morėn foton, edhe
falė qesaj fotoje, u qel edhe qekjo tem se i zbulova do hajnesha hahahaha...Hahaahaha e pse e ke qite foton e mire ti eshte dasht sikur une qe jam i keq ne foto me lan qashtu e tash prite kretj kane me ti vjedh edhe firmat e vendndodhjen :biggrin:

e_martumja
02-09-08, 16:28
ps: Mos ma vjedhni avatarin mu se mjafton qe e kam vjedh une dikujt ahhahaha

Estella
02-09-08, 17:37
Shejtonka.........

selvija
02-09-08, 20:30
O hajna o hajduta po kush mi vodhi profilin e postimet vetem hijen e keni lan oo
pasha qeta hajna sju ka ra mir dine se pa ju nxo me pele perdore se kam lan

cili ke ai vetem me trgoni sa se kam organizu kampanin dhe CIAN,

se e d se postimet e mija jo qe nuk doni me sy mi pa por edhe mundoheni mi zhduk por kot e keni,,,,,jam qekjo qe jam edhe do jem gjithmon,,,

qka qelt tash gojen mos vet hiq phaaaaaa,,,,:redface:

Dardan Kastrati
02-09-08, 20:34
O hajna o hajduta po kush mi vodhi profilin e postimet vetem hijen e keni lan oo
pasha qeta hajna sju ka ra mir dine se pa ju nxo me pele perdore se kam lan

cili ke ai vetem me trgoni sa se kam organizu kampanin dhe CIAN,

se e d se postimet e mija jo qe nuk doni me sy mi pa por edhe mundoheni mi zhduk por kot e keni,,,,,jam qekjo qe jam edhe do jem gjithmon,,,

qka qelt tash gojen mos vet hiq phaaaaaa,,,,:redface:Selvo ata hajnat dhe hajdutat skane more tjera pune veq me grabit ...Hajt mos ta nin hiq, ti paqeshin marre te ligat qy :wink:

selvija
02-09-08, 20:37
Selvo ata hajnat dhe hajdutat skane more tjera pune veq me grabit ...Hajt mos ta nin hiq, ti paqeshin marre te ligat qy :wink:Jo te ligat por edhe zhugen e marrshin ishalla se te mirat skan shanc me grabit,,

se keto per te mir nuk jan bo hajna e hajneshe,,shijojn te mires qe ka te gjitha pa asnje munges ,,me plaqkit por porrrrrrr macccccc,,,se tmirat i ruj per vete ska dora e hajnet mu sjell ketu ngat meje,,:redface:

Tinky-Winky
03-09-08, 01:11
O hajna o hajduta po kush mi vodhi profilin e postimet vetem hijen e keni lan oo
pasha qeta hajna sju ka ra mir dine se pa ju nxo me pele perdore se kam lan

cili ke ai vetem me trgoni sa se kam organizu kampanin dhe CIAN,

se e d se postimet e mija jo qe nuk doni me sy mi pa por edhe mundoheni mi zhduk por kot e keni,,,,,jam qekjo qe jam edhe do jem gjithmon,,,

qka qelt tash gojen mos vet hiq phaaaaaa,,,,:redface:
Hajt bre selvije se bohet mire , se sha zote kejt prej xhelozie e kan se tkan pa tye qe tetan put dojne eshe plus asajnaj ki qillue e xhymert edhe gjithkondin e lejshe mu lae qupa qupa tu ujvari edhe plus nuk je as menjemadhe e as hajdute veq pak qet 2 ten e perdor kur asht puna tu sondazhet veq qata hallall po ta bojm se ja ska me selvijen tone. as mos gabo met shku menja me ndryshue se djegesh , ri qekjo qe je e kta qert let plasin . a t shnetirati une qetashti . hajde mare shnetje t koft .

Tinky-Winky
03-09-08, 01:15
une votova per kit gjinin se ma llopov skish , qyre niher ti ku e ka gjeten mell gibsonin kur asht konen maturant me kmish e me pullover e ka qiten ta mer menja asht ka don me recitue . ja qysh ariti me vjedh qat foto se die se edhe vet mell gibsonit ju kish pa skutav dika qikjo foto . jo shoq qyky te kuka profesionallc . shnetje

selvija
03-09-08, 16:07
Hajt bre selvije se bohet mire , se sha zote kejt prej xhelozie e kan se tkan pa tye qe tetan put dojne eshe plus asajnaj ki qillue e xhymert edhe gjithkondin e lejshe mu lae qupa qupa tu ujvari edhe plus nuk je as menjemadhe e as hajdute veq pak qet 2 ten e perdor kur asht puna tu sondazhet veq qata hallall po ta bojm se ja ska me selvijen tone. as mos gabo met shku menja me ndryshue se djegesh , ri qekjo qe je e kta qert let plasin . a t shnetirati une qetashti . hajde mare shnetje t koft .Heee Tinky sa kam une me ju shoqerin maksimun ncuk s'ma nine...:wink:

qy gjymert aaaa ja edhe nja 2 muj do ju bej kaprrozzzzzzzz herrrrrr nen Ujevaren time mo....:biggrin::wink:

Arkza
03-09-08, 16:11
Votova per Murgeshen valla se boll Hajneshk eshte ... Por me Mungon edhe dy Vota Njeren per Shejtaken dhe Dea , keto te Trijat ja paten fillu te parat dhe tash edhe njera u bashkangjit Lovushka ... Veq hajte mos u Merzitni se boj edhe per juve diqka me ja u jep nga nje Vote !

>>{SpOnGeBoB}<<
03-09-08, 16:21
Votova per Murgeshen valla se boll Hajneshk eshte ... Por me Mungon edhe dy Vota Njeren per Shejtaken dhe Dea , keto te Trijat ja paten fillu te parat dhe tash edhe njera u bashkangjit Lovushka ... Veq hajte mos u Merzitni se boj edhe per juve diqka me ja u jep nga nje Vote !

ani po te mungojn votat kishe. Po hajt nisja sikur atehere kur votojshe kundra meje. Be po te baj qe ka 50 copa jav kishim bae ahahahahah

Elina
03-09-08, 16:25
une votova per kit gjinin se ma llopov skish , qyre niher ti ku e ka gjeten mell gibsonin kur asht konen maturant me kmish e me pullover e ka qiten ta mer menja asht ka don me recitue . ja qysh ariti me vjedh qat foto se die se edhe vet mell gibsonit ju kish pa skutav dika qikjo foto . jo shoq qyky te kuka profesionallc . shnetje

Hooo Zoti te ruajte o Tinky :biggrin:

Arkza
03-09-08, 16:25
ani po te mungojn votat kishe. Po hajt nisja sikur atehere kur votojshe kundra meje. Be po te baj qe ka 50 copa jav kishim bae ahahahahahHhahahahahahhaahha Daj po tybe edhe Sot s'jam pendu Fare hiq ani per Kond per nje qe ja Vlejti !!!
Dhe nese do me dit Saktisht mundesh me pa edhe vet se sa vota veq une :biggrin: :tongue:
Dhe Njesoj dote Vperoj kur e sho ndonje Pa-Drejtsi , nuk lodhem une fare me kete Pune ... :wink:

>>{SpOnGeBoB}<<
03-09-08, 16:33
Hhahahahahahhaahha Daj po tybe edhe Sot s'jam pendu Fare hiq ani per Kond per nje qe ja Vlejti !!!
Dhe nese do me dit Saktisht mundesh me pa edhe vet se sa vota veq une :biggrin: :tongue:
Dhe Njesoj dote Vperoj kur e sho ndonje Pa-Drejtsi , nuk lodhem une fare me kete Pune ... :wink:

uuuuuuuuhhhhhhh pernime qetash tekokmi me nji koalicion me ty mori. A pernime edhe ti je Beqarus powerus a vetum qashtu e ki shkrujten me ardhen me neve :biggrin::tongue:

Arkza
03-09-08, 16:55
uuuuuuuuhhhhhhh pernime qetash tekokmi me nji koalicion me ty mori. A pernime edhe ti je Beqarus powerus a vetum qashtu e ki shkrujten me ardhen me neve :biggrin::tongue:Dajko per kete ma mir shko Vete vete Daden se qka jam une :biggrin: :tongue:

gjini
03-09-08, 20:01
une votova per kit gjinin se ma llopov skish , qyre niher ti ku e ka gjeten mell gibsonin kur asht konen maturant me kmish e me pullover e ka qiten ta mer menja asht ka don me recitue . ja qysh ariti me vjedh qat foto se die se edhe vet mell gibsonit ju kish pa skutav dika qikjo foto . jo shoq qyky te kuka profesionallc . shnetje

Une ja ktheva masken atij se nuk ja kom pas vjedh po ma ka pas lan per me e ba te njoftun ketu tek ti masken Mel gibsoni.
pra tash dola ne toke te zotit dhe ske as ti e askush me than se gjini ma ka marr ate apo kete.
Po ti mos merr lojerat e femijve se ste ka hije se ato per femij jon tinki finkee a qka jon ato lojna.

baba-plak
04-09-08, 19:23
ja dhash vjeshts kokrren se mu dhimt asnja skish pas

gazi-de
04-09-08, 19:28
ja dhash vjeshts kokrren se mu dhimt asnja skish pas
e more baba-plak ne koh tane keso hajnia nuk ka pas jo:rolleyes: :biggrin:

baba-plak
04-09-08, 19:38
e more baba-plak ne koh tane keso hajnia nuk ka pas jo:rolleyes: :biggrin:


valla bre bab hon e don kto hajniat ishin pakanen, po ktyneherit pak ma msheftas tash jan dal krejt per ledine . qka me ba

Rizuana
11-09-08, 10:40
Votova per shejtonken, qe argumenti ne link pse e votova :D

http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=25247&page=4

ps mpuuq shejtonk e mire je :wink:

mentor*
25-09-08, 09:27
murgesh ja pafsh hajrin ty ta kryqova

Murgesha
25-09-08, 14:02
murgesh ja pafsh hajrin ty ta kryqova

Bafsh hajr o Mentor me pikė.

Trina_1
25-09-08, 14:15
Bafsh hajr o Mentor me pikė.

Qka ke ndrru ftyren moj :biggrin:

Murgesha
25-09-08, 14:18
Qka ke ndrru ftyren moj :biggrin:

Ndryshe s`po mė japin vota moj.... http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Buqja_ch
25-09-08, 15:23
Ndryshe s`po mė japin vota moj.... http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Edhe ndryshe edhe keshtu pom plqen,edhe si hajdute diqysh pot shkon per ftyre ahhahha oj Prishtinalike

Elina
25-09-08, 15:52
Ndryshe s`po mė japin vota moj.... http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifMurgesha nime avatarin ma morre ...kuptohet sem erdh merzi..vec votat kthemi se po me duhen :biggrin:

lovely
25-09-08, 15:58
Murgesha nime avatarin ma morre ...kuptohet sem erdh merzi..vec votat kthemi se po me duhen :biggrin:

oj Elina moj, pse ia ke vjedh Murgeshes avatarin? :biggrin:

sherri
25-09-08, 16:30
oj Elina moj, pse ia ke vjedh Murgeshes avatarin? :biggrin:
ncncnccncnc shtir u ba sot,qekjo po me doket sikur kur me njeku nje qen njeher,une rreth sane,tuj u sjell prej tute e nxana qenin per se dyti,dul ai tipi e me thojke pse po ma njek qenin o jaran...gati me rrehi stupc:mad:

edhe ketu ta marrin senin tan,edhe ne gjyq se ma ke vjedh!!!!

sherri
25-09-08, 16:35
Murgeshe,edhe une te votova se nime je kah vjedh me t'madhe qetash hahahahahaaha
ja ke nis edhe kasaforta!!

lazdrani
25-09-08, 16:54
Shjetonka eshte shume e rreziteshme dhe kete profesion ja dha Murgeshes sime te pafajshem...tash virusi eshte duke bere te veten haaaaaaaa

lovely
25-09-08, 18:01
ncncnccncnc shtir u ba sot,qekjo po me doket sikur kur me njeku nje qen njeher,une rreth sane,tuj u sjell prej tute e nxana qenin per se dyti,dul ai tipi e me thojke pse po ma njek qenin o jaran...gati me rrehi stupc:mad:

edhe ketu ta marrin senin tan,edhe ne gjyq se ma ke vjedh!!!!me tu pa kthy ty qeni, t kish kallxu:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Trina_1
25-09-08, 18:04
Ndryshe s`po mė japin vota moj.... http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Ani pra edhe un te votova :biggrin:

teutaA
26-09-08, 18:28
trijat bashk dy vjedhin avatare njona qiftat kun dy vet bashk si len :smile:

lovely
02-10-08, 20:51
Murgesha, per hajr t kofte :biggrin: :biggrin:

ShEjToNkA
03-10-08, 19:05
Paska pėrfundu votimi aa?????:biggrin:


Ja me plot meritė e ka fituuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!:redface:

vjeshta
03-10-08, 19:08
Paska pėrfundu votimi aa?????:biggrin:


Ja me plot meritė e ka fituuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!:redface:

Ata qe e meritojn gjithemon humbin !!!:redface: :biggrin:

ShEjToNkA
03-10-08, 23:14
Ata qe e meritojn gjithemon humbin !!!:redface: :biggrin:

Po, po, ashtu ėshtė... drejtesia vonon vec fiton!!!!!:biggrin:

vjeshta
04-10-08, 18:52
Po, po, ashtu ėshtė... drejtesia vonon vec fiton!!!!!:biggrin:

Po e presim pra kete drejtesin !:biggrin:

Dallandyshja_718
04-01-09, 18:44
qka ke bo bre Gazi qishtu?:rolleyes: :tongue:
qka pasna vjedh une me demek? :confused: :mad:

Ty n'pike t'qaf's t'paskan pet, se une ndryshe t'njoh, bile TI po jep se jo "vjedh":biggrin:

Hala nuk m'ka "firua" gja, e kam sigurimin e forte...:biggrin:

Zero Cool
17-01-12, 16:04
E, kush met hajni ma i madh ? :rolleyes:


E hapa kete tem se hajni e madhe eshte tu u be ne dardani jo veq avatara qe po vjedhen po lule e shum gjera ta dim kush eshte hajni mi madh ne dardani.:biggrin:

1.Murgesha

2.Shejtanka

3.Lovely

4.Vjeshta

5.Lyra_2

6.DEA.

7.Gjini.........

keto femrat na sakatun tu vjedhe avatara e firma,e gjinin e shtina ne list se kun lulet nuk po naj len na sakatoj..hahahahah

Murgesha
17-01-12, 17:45
E, kush met hajni ma i madh ? :rolleyes:


Se di ēka po i aktualizon kėto tema, moooooooooti o kon e pasha mamin se maj mend kur kam vjedhė avatar po emri mė ka mbet :wink:

emine
17-01-12, 17:47
kallxomni si se kam merak em vjedh

Murgesha
17-01-12, 17:51
kallxomni si se kam merak em vjedh

Nuk ėshtė kushedi sa punė e madhe moj, vetėm copy - pasten duhesh me njoftė dhe knaqu tuj vjedh pastaj :biggrin:

emine
17-01-12, 17:53
Nuk ėshtė kushedi sa punė e madhe moj, vetėm copy - pasten duhesh me njoftė dhe knaqu tuj vjedh pastaj :biggrin:

more pare pare se germat sme duhen

Murgesha
17-01-12, 17:55
more pare pare se germat sme duhen


E vallahi nė kėtė forum krejt tė pasur jemi, po ktu nuk e gjen asnjė cent pėr me e vjedh :biggrin:

emine
17-01-12, 17:58
E vallahi nė kėtė forum krejt tė pasur jemi, po ktu nuk e gjen asnjė cent pėr me e vjedh :biggrin:

ani kallxom veq ku i mshef paret se vi edhe atje:biggrin:

Zero Cool
17-01-12, 18:00
Se di ēka po i aktualizon kėto tema, moooooooooti o kon e pasha mamin se maj mend kur kam vjedhė avatar po emri mė ka mbet :wink:

hajn nihere = hajn gjithmone :wink:

ho qet kong e vodha edhe une dikund e m`pelqeu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=PM56AgugpWM&feature=player_embedded

vjeshta
17-01-12, 22:39
kallxomni si se kam merak em vjedh


Ma lehte e ke kur ka mjegull...:redface:

e_martumja
17-01-12, 22:40
Ma lehte e ke kur ka mjegull...:redface:
A s'prish pune kur ka bore :biggrin:

e_martumja
17-01-12, 22:41
Mos e qitni mo Murgeshen ne sontazha a ke mire a ke keq veq asaj po ja japin voten :biggrin:

vjeshta
17-01-12, 22:41
A s'prish pune kur ka bore :biggrin:


Te vijne te shpija permes gjurmeve .:tongue:

e_martumja
17-01-12, 22:43
Te vijne te shpija permes gjurmeve .:tongue:
Spo livrit prej vendit pra :tongue:

vjeshta
17-01-12, 22:44
Spo livrit prej vendit pra :tongue:


Deri sa te theme une jooo.:redface:

e_martumja
17-01-12, 22:46
Deri sa te theme une jooo.:redface:Qyqy pse qka kokshe ti, bash kur thu quuuu une ulna :biggrin: dmth nuk livriti ahahha


Vjeshte te pershendes shume mka shku mendja nje dite per ty hahhaha mos te vjen hatri qe mka shku vetem nje her :biggrin:

vjeshta
17-01-12, 22:54
Qyqy pse qka kokshe ti, bash kur thu quuuu une ulna :biggrin: dmth nuk livriti ahahha


Vjeshte te pershendes shume mka shku mendja nje dite per ty hahhaha mos te vjen hatri qe mka shku vetem nje her :biggrin:


Qyy fmija i lazdrum .Te bijne ne mend fjalet e mia .hhahha


Nuk e kam dert qe me vjen hatri ,po qe vjen e me mbete .:tongue:

Te pershendes edhe une ty ,mos u kan i 13 dhe e premte ajo dite ?:biggrin:

e_martumja
17-01-12, 23:00
Qyy fmija i lazdrum .Te bijne ne mend fjalet e mia .hhahha


Nuk e kam dert qe me vjen hatri ,po qe vjen e me mbete .:tongue:

Te pershendes edhe une ty ,mos u kan i 13 dhe e premte ajo dite ?:biggrin:
JO At dite m'ka shku mendja vetem te lloatari ahahahha merre me mend seriozisht e kam ahahhaha nje nder te premte me 13 ja kam nis me ec me burrin dhe tani diten qe jemi bashku apo martu perseri ka qen Vendredi 13 :biggrin:
Dite nafak e kam :biggrin:

Murgesha
18-01-12, 16:43
Mos e qitni mo Murgeshen ne sontazha a ke mire a ke keq veq asaj po ja japin voten :biggrin:

Ta kishe bere ket shkrim ne FB ja kisha fut nje lajke, po ketu veq po te them se po me pelqen :wink:

emine
18-01-12, 16:53
Mos e qitni mo Murgeshen ne sontazha a ke mire a ke keq veq asaj po ja japin voten :biggrin:

kjo a shefica,a di te ne shqiptaret krejt meritat e te shamet i ha Nana:biggrin:

Murgesha
18-01-12, 16:57
kjo a shefica,a di te ne shqiptaret krejt meritat e te shamet i ha Nana:biggrin:


Lajke, lajke, like emine ha,hahaahahahahahahahahaha

emine
18-01-12, 16:58
Lajke, lajke, like emine ha,hahaahahahahahahahahahamos ba LIke se del ajo sheja kuqe,mos se kom merzi:biggrin:

Murgesha
18-01-12, 17:01
mos ba LIke se del ajo sheja kuqe,mos se kom merzi:biggrin:

Cila shenjė moj, se nė FB time kurr nuk marr lajka tė kuq :biggrin:

emine
18-01-12, 17:09
Cila shenjė moj, se nė FB time kurr nuk marr lajka tė kuq :biggrin:spo munem em ta vizatu,hahhahhah

Murgesha
18-01-12, 17:11
spo munem em ta vizatu,hahhahhah

Le pra se spo du me e pa hiq ha,hahahahaahahahaaaaaa