Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Hajni/hajnesha e forumit? :P
Murgesha 10 38.46%
Shejtonka 5 19.23%
Lovely 3 11.54%
Vjeshta 1 3.85%
Lyra_2 2 7.69%
DEA 1 3.85%
Gjini 4 15.38%
Votues: 26. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-09-08, 01:06   #1
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Talking Hajdutat e forumit......

E hapa kete tem se hajni e madhe eshte tu u be ne dardani jo veq avatara qe po vjedhen po lule e shum gjera ta dim kush eshte hajni mi madh ne dardani.

1.Murgesha

2.Shejtanka

3.Lovely

4.Vjeshta

5.Lyra_2

6.DEA.

7.Gjini.........

keto femrat na sakatun tu vjedhe avatara e firma,e gjinin e shtina ne list se kun lulet nuk po naj len na sakatoj..hahahahah


__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-09-08, 01:09   #2
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Hhahahhaha hahahhaha....

Hala sem ka hup dishka se tash po di ku duna mi kerku hahahahha
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 01:11   #3
Tinky-Winky
V€JANU§ DUPLLO POW€RU§
 
Avatari i Tinky-Winky
 
Anėtarėsuar: 17-07-08
Vendndodhja: Ne Teletabiese
Postime: 668
Tinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIP
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gazi-de
E hapa kete tem se hajni e madhe eshte tu u be ne dardani jo veq avatara qe po vjedhen po lule e shum gjera ta dim kush eshte hajni mi madh ne dardani.

1.Murgesha

2.Shejtanka

3.Lovely

4.Vjeshta

5.Lyra_2

6.DEA.

7.Gjini.........

keto femrat na sakatun tu vjedhe avatara e firma,e gjinin e shtina ne list se kun lulet nuk po naj len na sakatoj..hahahahah
Ev Gaz shoqi , qetuqene nuk asht ne pytje hajnija po xhelozija , se qito qi ja ka vjedhen rilindes avatarin vetum po e pasqyrojne gjendjen e mjerushme dhe perqamjen qe po sillet mrena stafit e qe po percillet me heshtje , e tonashile po vin e mu e spongin po na akuzojne per degradim tu forumit . se shtresa e vjeter e forumit kurqysh spo dojne me pa rinin tuj perparue .ose munet edhe me ju doken qeto forre t bajata kishe mile po bajn dishka edhe knaqen duke keshen , let bajn qef . ma n fund prap nismetarja e avantarit po del fituse . apo bre ?! Shnetje
__________________
ngjyres zeze sun i thom qe osht e bardhe, spo muj para syve, veten me bo budalle.
Tinky-Winky Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 01:11   #4
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Hhahaaaaaaaaa ,si ambasadorat na paske zgjedhe ....
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 01:12   #5
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Ha, hahahahahahahahahahhahahahhah koka shkru me mi pru Rilinda ne fund t Shtatorit dy medalje
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 01:13   #6
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Eeeeeh valla deri sante s'ka bo vaki me pa qė po m'mungon diēka... veē pa prit e pa kujtu, veē kur m'murrėn n'shėnjestėr Murgesha, Shejtonka edhe Vjeshta e ma murėn dukjen... haj haaaj kishe veē syzat, e ato m'morėn krejt... kshtu qė s'po di cilės me ja dhan votėn
Tani edhe Lovely e meriton se ma ka marr Dardanin nihere... s'di, s'di po menoj nihere e ma von e jap votėn.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 01:15   #7
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tinky-Winky
Ev Gaz shoqi , qetuqene nuk asht ne pytje hajnija po xhelozija , se qito qi ja ka vjedhen rilindes avatarin vetum po e pasqyrojne gjendjen e mjerushme dhe perqamjen qe po sillet mrena stafit e qe po percillet me heshtje , e tonashile po vin e mu e spongin po na akuzojne per degradim tu forumit . se shtresa e vjeter e forumit kurqysh spo dojne me pa rinin tuj perparue .ose munet edhe me ju doken qeto forre t bajata kishe mile po bajn dishka edhe knaqen duke keshen , let bajn qef . ma n fund prap nismetarja e avantarit po del fituse . apo bre ?! Shnetje
Po pra... qe edhe durt i kom qu perpjet e po kcej hahahahahaha...
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 01:17   #8
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

GHaghaghaghaghaghagha,,, vallah ne dishi cka ėshtė drejtėsia votoni nr 1:D
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 01:17   #9
Tinky-Winky
V€JANU§ DUPLLO POW€RU§
 
Avatari i Tinky-Winky
 
Anėtarėsuar: 17-07-08
Vendndodhja: Ne Teletabiese
Postime: 668
Tinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIPTinky-Winky VIP
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Po pra... qe edhe durt i kom qu perpjet e po kcej hahahahahaha...
edhe qit avatar e ki t forte , maje tash qito deri sa sta vjedhin edhe qito ose deri sa si riten qasajna nersjetllat e po na bon horr . qyqja une qi ma bllokuet googlen . shnetje
__________________
ngjyres zeze sun i thom qe osht e bardhe, spo muj para syve, veten me bo budalle.
Tinky-Winky Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 01:19   #10
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tinky-Winky
edhe qit avatar e ki t forte , maje tash qito deri sa sta vjedhin edhe qito ose deri sa si riten qasajna nersjetllat e po na bon horr . qyqja une qi ma bllokuet googlen . shnetje
hahahahahahahaha... jaaa pa gajle rri se s'jom ardh n'at deregje :D:D:D
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga rilinda : 02-09-08 nė 01:36
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 01:24   #11
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
GHaghaghaghaghaghagha,,, vallah ne dishi cka ėshtė drejtėsia votoni nr 1:D
Edhe rendin besa ,ma s'pari duhet me trokit ne deren e pare ....hahaha
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 01:26   #12
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta
Edhe rendin besa ,ma s'pari duhet me trokit ne deren e pare ....hahaha
Po edhe lirisht pastaj te kalojn dyshun, dhe tė vazhdojnė me treshin, katėrshin, pesė... e me radh, se nė dysh nėse ndalen vetėm cka hyjnė nė gjynah dhe e ngarkoj shpirtin....
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 09:26   #13
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

qka ke bo bre Gazi qishtu?
qka pasna vjedh une me demek?
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 09:28   #14
romansa
 
Avatari i romansa
 
Anėtarėsuar: 24-07-08
Vendndodhja: larg vendlindjes
Postime: 16,108
romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

une votoj per shejtonken..se ma ka vjedh avatarin..edhe sma ka kthye me...haaaahahha
__________________
Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!
romansa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 09:31   #15
gjini
 
Avatari i gjini
 
Anėtarėsuar: 13-11-04
Vendndodhja: Midis Europes
Postime: 3,086
gjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajdutat e forumit......

Oj lovely, gazit ja kom vjedh nje lule siq po shifet e tash e paska ba aq te madhe sa e ka hap nje teme ne vete .
pra votoni per mue se une tek jom qaj ......!

qe po ti kthej prap ok.....?
Po une e di qe nese merr lule nuk eshte hajni, po qka sbon vaki te ne shqiptaret.
Po u vjedhkan edhe lulet qe te ne jon me bollek.sa te duash neper livadhe ka dhe ja ketu po ti sjelli e merri.


gjini Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.