PDA

View Full Version : Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?


Faqet : [1] 2 3

Engjellushja
13-09-04, 22:49
:lol: :lol: :lol: :lol:
T gjith deshirojn me dit se cilat jan m t bukura, ok mir mir por cilat jan ma t zoja ? hahahahahahaha

PEJA

Ju pershendes

ShEjToNkA
13-09-04, 23:06
Engjėllushja edhe unė pajtohėna me tyy.vetėm po shtojė edhe diq

Po pra :arrow: Peja & Vushtria

Barbaroza
16-09-04, 08:34
Per zojllek nuk ua kalon kush ferizajaseve sepse jane vajza te tradites e jo kullerka,qy :wink:

nitushe
16-09-04, 08:38
Mitrovicaliket :lol: :lol: :wink:

Murgesha
16-09-04, 08:41
Gjilanaset. Vetėm shiqoni nė mua dhe bindeni vet. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
16-09-04, 09:33
Kotttttttt shtyheniiiiiiiiiiiiiii, se s'mudet askush tė na shkoj


Vushtria

lazdrani
16-09-04, 11:52
Gjilanaset. Vetėm shiqoni nė mua dhe bindeni vet. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Engjellushja
16-09-04, 12:57
Engjėllushja edhe unė pajtohėna me tyy.vetėm po shtojė edhe diq

Po pra :arrow: Peja & Vushtria


T lumt GojaPeja & Vushtria

Engjellushja
16-09-04, 13:00
UUUUUUUUuuuupppppppppssssssssss !! :oops:

PEJA & VUSHTRRIA

Nita_ch
16-09-04, 13:34
FERIZAJI & GJILANI


ASKUSH NUK MUNDET ME JAV KALU :wink:

nitushe
16-09-04, 13:58
Mitrocialiket edhe ska diskutim

mickoja
16-09-04, 15:56
Ferizajiiiiiiiiiiiiiii :wink:

lazdrani
16-09-04, 20:01
Mitrocialiket edhe ska diskutim :wink:

shpendi_norwey
16-09-04, 23:24
valla engjellushe sa i perket pytje qe keni ber po ju pergjigjna peja jan te bukura por edhe te vsuhtrris jan ashtu ahahhahh

shpendi_norwey
17-09-04, 00:25
[b]shiko valla te pejes jan te bukura edhe itelegjente por te vushtrris jan me te vyjshme edhe puntore :wink: heheheh
por kur ti shikoj te dyjat pale jan te barabarta VUSHTRRI&PEJA CITY[/b[/u]

Mirlind-Kosova
17-09-04, 00:32
BERLINI....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nitushe
17-09-04, 08:02
Phaaa qka po boni more fjale se si me mitrovicalike ska :lol: :lol: edhe sa i perket Pejes, Peja ka djem te bukur se qikat si kane te mira :twisted:

Barbaroza
17-09-04, 14:49
O Ferizaji bre,tybe si jam zgju ne ora 5 e deri tash ende s'jam ngrite nga pc :lol:

Muzikanti_GER
17-09-04, 15:01
nitushe:


Ngadal mos qit shkelma palidhje ketu se Mitrovica i ka meshkujt me te miré se sa femrat....! :roll:

Qka kemi une dhe Mirlindi diqka behone si psh.Mitrovicali....

veq po ja trus prej stomit kot...nganjehere....mos u ngut,pyet...!

Mirlind-Kosova
17-09-04, 15:47
Muzikanti_Ger

Lere bre se kjo femijé eshte.....! :roll:
Ani thot kishe se e paska dashnorin e sende e sende...!ik mori prej ktuhit se nuk eshte ky forum per moshat nder 13 vjeq.... :wink:

Engjellushja
22-09-04, 13:50
[b]shiko valla te pejes jan te bukura edhe itelegjente por te vushtrris jan me te vyjshme edhe puntore :wink: heheheh
por kur ti shikoj te dyjat pale jan te barabarta VUSHTRRI&PEJA CITY[/b[/u]


Maaaaaaaaaaaaac shpend me cilin sy bre a ? :wink: Vushtria hahahahahah
me 8 vjet kam fillu me t“hollu pete dhe me qit Piteeeeeeeeeeeeee hahahahahhahhaha dhe me 12 vjet kam filluar t punoj n shitore hahahahahahah dhe me 15 u bera shefic ahahahahahahahaha

Pa ofendime po met vertet shpend, asnje pos Femrave shqiptare, sjan t vyeme ! SIDOMOS PEJONKAT haahhahaahahahah T pershendes

DannyAus
22-09-04, 14:07
EDHE PSE JOM VET I PRISHTINES e BUKUROSHE KEMI SA TE DUSH SPE SHTI NE LIST PRISHTINEN SE THONI VEQ QE OSHT I PRISHTINES...
,,,, ME PERQINDJE
**MITROVICA KA VAJZAT MA TE BUKURAT PASTAJ VJEN
**PEJA
**GJILANI
**GJAKOVA
**FERIZAJ ETJ ETJ ETJ...

neki76
22-09-04, 14:19
Ferizaji dhe Peja

Mirlind-Kosova
22-09-04, 14:30
EDHE PSE JOM VET I PRISHTINES e BUKUROSHE KEMI SA TE DUSH SPE SHTI NE LIST PRISHTINEN SE THONI VEQ QE OSHT I PRISHTINES...
,,,, ME PERQINDJE
**MITROVICA KA VAJZAT MA TE BUKURAT PASTAJ VJEN
**PEJA
**GJILANI
**GJAKOVA
**FERIZAJ ETJ ETJ ETJ...


Uné jam veht Mitrovicali por Mitrovica sikur cytet eshte me i bukuri per mua nga cytete tjera kurse sa qe i perket vajzave te saj...kurrnjeher nuk jané me te bukura se sa vajzat e Gjakoves....nuk ka askund ne kosové vajza me te bukura se nga Gjakova dhe te sjellshme qe respektojn qdo njeri...!per até te cilet nuk i kané pae vajzat gjakovare munden ketu me shkruar qfar te dojn per mendimet e tyre...!Une jap voten vajzave Gjakovare....kurse nga gjitha viset ku jetojn shqipetaret vajzat me te bukura i ka TIRANA ska fjal

Vajzat e mitrovices Harroni 70% jané katundarka qe nuk dijn as te pershendesin....!shminka ngjet edhe gjyshja ime 78 vjeqare por a ka najfar bukurije ajo per me ja dhon naj voté..... :wink:

mr_beni
22-09-04, 14:35
Une per vete voten ja dhash Vushtrris,se lumja ajo Shtepi qe i fut brenda vajzat e vushtrris

Zana
22-09-04, 17:15
pffffffffff MITROVICA more NORMAL! :wink:

Murgesha
22-09-04, 19:58
pffffffffff MITROVICA more NORMAL! :wink:

Ah bre Zana. Po ēfarė Mitrovice ani???
Simbas shėmbėlltyrės tėnde jo valla. Se po na dukesh nė forum veē pėr tu lavdėruar. :wink: Valla ne tė qyteteve tjera me meritė e meritojmė tė quhemi mė tė zonjat. Se tėrė ditėn po i kėpusim gishtėrinjtė tuj shkru.

Lozonjarja
22-09-04, 20:07
Une mendoj se tere Kosova i ka vajzat e bukura dhe te vyeshme :)

ShEjToNkA
22-09-04, 21:34
[b]shiko valla te pejes jan te bukura edhe itelegjente por te vushtrris jan me te vyjshme edhe puntore :wink: heheheh
por kur ti shikoj te dyjat pale jan te barabarta VUSHTRRI&PEJA CITY[/b[/u]


Maaaaaaaaaaaaac shpend me cilin sy bre a ? :wink: Vushtria hahahahahah
me 8 vjet kam fillu me t“hollu pete dhe me qit Piteeeeeeeeeeeeee hahahahahhahhaha dhe me 12 vjet kam filluar t punoj n shitore hahahahahahah dhe me 15 u bera shefic ahahahahahahahaha

Pa ofendime po met vertet shpend, asnje pos Femrave shqiptare, sjan t vyeme ! SIDOMOS PEJONKAT haahhahaahahahah T pershendes


Hahahaahhahah Engjellushja , tybe qik jo shujjjjjjjj se unė kur i ka pas 7 vite kam fillura me t'hollu pet dhe me maru pite ahahahaahah, 11 vite kur i bėna fillova me punu nė dyqanė , ndėrsa kur i bėna 14 u bėra ekonomiste e vėrtet dhe arrita postin e drejtoreshės kur i bėra 15 vite ahhahaaahahahahaah
Kėshtu qė desha me tė tregu se Vushtriaste po dalin mė tė vyme ahahhahaaaahaha

ju pėrshndes shuuuuuuuuuuumėee

Murgesha
22-09-04, 21:50
Valla kot e keni Engjellushja dhe Shejtonka se ma e zoja se une ska.
Dhembi i pare me kish dale, kur i kam pas 5 muaj, si 9 muajshe kisha fol si bilbil, me 1 vite e gjysme e kisha hjek pelenen,(dhe me kurr se kisha perdore, as diten e as naten) me 2 vjet isha vesh vete, 5 vjeq e gjysme ne kl. te pare me kishin qu etc......
Si te doni pyesni se sukeset e mia si femije si nxen nje roman.
Ps. Ha,ha, hahhaahahahhaahhhahahahahahahahah.

ShEjToNkA
22-09-04, 21:52
Valla kot e keni Engjellushja dhe Shejtonka se ma e zoja se une ska.
Dhembi i pare me kish dale, kur i kam pas 5 muaj, si 9 muajshe kisha fol si bilbil, me 1 vite e gjysme e kisha hjek pelenen,(dhe me kurr se kisha perdore, as diten e as naten) me 2 vjet isha vesh vete, 5 vjeq e gjysme ne kl. te pare me kishin qu etc......
Si te doni pyesni se sukeset e mia si femije si nxen nje roman.
Ps. Ha,ha, hahhaahahahhaahhhahahahahahahahah.

Shujjjjjjjj mojj sis se me ia ndis me i tregu unė tė mirat e mia tė la pa mendė.
SP. Ty s'di qa tė koftė hooo qė plas t'u qesh ahahahahahahahahaahahahahaahahaa

nitushe
23-09-04, 08:21
Muzikanti_ger hahhahahaha eh sa i ult koke

nitushe
23-09-04, 08:25
Mirlind-Kosova oj shybel sjom femije po afer 18 jom, po ti koke Bal e mos ja fut palidhje se forumi sosht i yti :P

Engjellushja
23-09-04, 12:52
Valla kot e keni Engjellushja dhe Shejtonka se ma e zoja se une ska.
Dhembi i pare me kish dale, kur i kam pas 5 muaj, si 9 muajshe kisha fol si bilbil, me 1 vite e gjysme e kisha hjek pelenen,(dhe me kurr se kisha perdore, as diten e as naten) me 2 vjet isha vesh vete, 5 vjeq e gjysme ne kl. te pare me kishin qu etc......
Si te doni pyesni se sukeset e mia si femije si nxen nje roman.
Ps. Ha,ha, hahhaahahahhaahhhahahahahahahahah.

Shujjjjjjjj mojj sis se me ia ndis me i tregu unė tė mirat e mia tė la pa mendė.
SP. Ty s'di qa tė koftė hooo qė plas t'u qesh ahahahahahahahahaahahahahaahahaa

Un mund vetem t them.... Shikoje VOTIMET dhe tani mirsevjen n Muhabetin ton t ardhshem, T Vyeshem :wink:

Pershendetje dhe sukses n gjerat e vyeshme n ardhmeri

Muzikanti_GER
23-09-04, 22:50
Mitrovica & Vushtrria

shpendi_norwey
23-09-04, 23:24
valla qyshe po e shoh une ketu kurgju nuk koka puna veq po grindeni palidhje se qdo qytet e ka te miren edhe te keqen e qyshe ja keni nis njana 12 vjet me gatu e tjetra 15 po lum ai burr qe po ju merrka ahahahah :wink:

nitushe
08-10-04, 14:19
Mitrovica i ka me tanat :D :D

Krokodilli
08-10-04, 19:07
Mitrovica i ka me tanat :D :D

Lene Mitrovicen po qfar Peje a qfar Ferizaji a qfar Gilani,, pse baheni te gjith injoranta,,,,, PRISHTINA ESHTE PER GJITHQKA MA E MIRA ne Kosove<< pa marr parasysh :wink:

Kercovari
08-10-04, 20:53
Paj,dilni pake kah vilajeti i vjeter i Kosoves,e te shihni sa te bukura jan vashat tona.Mos u tutni se nuk shkelmojne,jen te urta dhe bujare.

Engjellushja
09-10-04, 09:34
Kercovari, hahahahahaha m vjen mir c jeni bujar por m trego se ku esht aj vend, m duket e ke fjalen per PEJE :lol:

:wink:

mr_beni
09-10-04, 10:02
Me vajzat e Vushtrris nuk ka

Kercovari
09-10-04, 20:10
Kercovari, hahahahahaha m vjen mir c jeni bujar por m trego se ku esht aj vend, m duket e ke fjalen per PEJE :lol:

:wink:
Te gjithe thon:Prej nga je more/mori?,Prej peje.Hiqma Zot prej meje!
Jo.Jo.Engjellushja,vashat ani de,pran meje!.

/Gjishkend ku flitet shqip kane qene vilajete te Kosoves dhe do te behen,i pelqen dikujt apo jo/.

Kaltrushi
14-10-04, 13:09
hmmmmmmm Peja natyrisht. hehehahhahh

jo vertet une mendoj se Drenica i ka vajzat me puntore.

:wink:

uka
14-10-04, 14:48
Ferizajiiiiiiiiiiiiiii :wink:

Ylberi_be
14-10-04, 16:02
QIKAT E FERIZAIT JAN TE VEQANTA CARKA JANKA TE SHKOJN VEQ DRIT BAJN :idea:

lUM AJO SHPI QE KA I KA DHE LUM AJ DJAL PE TA

DEA
14-10-04, 16:39
valla eshte ni vend i vogel po shka te lypsh gjen te mira e te vyme i ka veq Klina , thoni qka te doni ju :roll:

vushtrria
15-10-04, 20:06
shkoni e merrni mesim te femrat vushtrrriase se si eshte vimi :lol: :lol:

Gjumashja
16-10-04, 10:22
Qytetin tim se paskit shti ne list hiq :evil: :evil: ih

Vigani
19-10-04, 01:19
Allahile a jeni ne vete ju qe thuani se Pejonkat jane punetore?
Ma pertace se Pejonkat s'ka askunde,e bile do thoja se neper shehre te medhaja asnje femer se ke qe eshte vertete punetore.
Ndaqit me gjete punetore,qe livrojne,prashitin,kositin,i mjelin gjane edhe qe e bajne rahat burrin delni kah Istogu de pak,se edhe ujin e kan te mire pasha buken e per Trifta s'po flasim fare se mos po i shkon lenge per goje najkujna,ose me ba e me qellue ndonje me yzer ku me e dite se cka bahet.

Vigani
19-10-04, 01:20
ne vende te Trifta eshte dashte te jet TROFTA po qe se spo dije me i ra ne fije ketije dreqi ketu.
Me falni.

Kaltrushi
21-10-04, 09:01
Allahile a jeni ne vete ju qe thuani se Pejonkat jane punetore?
Ma pertace se Pejonkat s'ka askunde,e bile do thoja se neper shehre te medhaja asnje femer se ke qe eshte vertete punetore.
Ndaqit me gjete punetore,qe livrojne,prashitin,kositin,i mjelin gjane edhe qe e bajne rahat burrin delni kah Istogu de pak,se edhe ujin e kan te mire pasha buken e per Trifta s'po flasim fare se mos po i shkon lenge per goje najkujna,ose me ba e me qellue ndonje me yzer ku me e dite se cka bahet.


Vigan, Vigan Mos u habite qka the. Se PEJA i ka femnat e vyem. :evil:
Edhe ujin e kemi ma te mirin. Ti mund te thuash se ku mendon qe jane femnat e vyera e jo ku nuk jane. Por gamim e ke. SE peja i ka femrat e vyme si p.sh. UNE. :wink: :D

Pershendetje per ty vigan!

shpendi_norwey
25-10-04, 10:17
pses po boni dallime se kush jan te vyshme a jan te mira po te gjitha femrat e kosove jan te njeta edhe jan te bukura edhe te vyshme mos beni kesi dallime se nuk esht mir po aceptoni te gjitha njesoj ma mir esht ??? :wink: :!: :?: :wink:

Kaltrushi
25-10-04, 12:04
pses po boni dallime se kush jan te vyshme a jan te mira po te gjitha femrat e kosove jan te njeta edhe jan te bukura edhe te vyshme mos beni kesi dallime se nuk esht mir po aceptoni te gjitha njesoj ma mir esht ??? :wink: :!: :?: :wink:


Po de mire e ki shpendi. Po tregoj ti qiti Viganit. O vetem mos te nxanfsha bre. hihhihhihhihhi :wink:

pershendetje per ty

PS: Peja i ka pak ma te vyeshme hihhih

rilinda
27-10-04, 14:14
shum bre ju pejant tė mirė per gjithqka....... gjithmon ju te part, venin kerkujt nuk po ja leni.......ok ok nejse veq per me dit se cili qyetet i ka vajzat ma te vyeshme atehere organizone bre ni gar edhe gjeni fituesen OK?

fjollaaa
27-10-04, 14:25
valla voten ja dhash prizrenit, veq ne dit te sotit vajza qe vyjn shum nuk ka, se paku neper qytete. se kto te qytetit tash po pritojn se ma mir ne net se sa mi bo punt e shtėpisė............(kėshtu mendoj une).

Kaltrushi
27-10-04, 14:42
shum bre ju pejant tė mirė per gjithqka....... gjithmon ju te part, venin kerkujt nuk po ja leni.......ok ok nejse veq per me dit se cili qyetet i ka vajzat ma te vyeshme atehere organizone bre ni gar edhe gjeni fituesen OK?

ahhahahahhahahhahahhahah ej me ke shti me qeshur. :D :D

Pejanet po thojn qe din shum edhe esht deri diku fakt. Por ne nuk thojm qe jemi me te miret.

Ne gjdo gje ka nga gjdo vend njerez dhe gjera te mira.

Por PEJA esht njera nga ato qytete qe bin per kto gjera ne sy :wink:
E per gara mendojm.

Vajza a ta bejm nje gare??? Cila esht ma e vyeshme. Por qka te bejm more ne at gare???

Pershendes te gjitha vajzat punetore ne ket rast.

tungi dhe mos mendoni keq per Pejanet :roll:

Barbaroza
27-10-04, 15:19
Kaltrushi,per ta vertetuar se pejanet jane vajza te vyera,na ke borgj nje darke.Mos harro :wink:

adrioni
27-10-04, 15:37
Ndaq me tu kall shpija martohu me Pejone...keshtu thone!!!!

Kaltrushi
28-10-04, 11:46
Kaltrushi,per ta vertetuar se pejanet jane vajza te vyera,na ke borgj nje darke.Mos harro :wink:

Ok nuk ka problem. Vetem me tregoni se qka doni me ju gatu. :wink:

Kaltrushi
28-10-04, 11:47
Ndaq me tu kall shpija martohu me Pejone...keshtu thone!!!!

Kush bre ka thon ashtu. Ti a??? heheheheheh ndaqe me zbukur shtepin martohu me pejanen.

Krokodilli
28-10-04, 12:03
Ndaq me tu kall shpija martohu me Pejone...keshtu thone!!!!

hahahahaha 100% e vertet,,, valla Kaltrushe Pejankat per te bukra po veq qe thot adrioni si ka shti kush ne shpi,, shtek qe mu kallet shpija skom :P :P :wink:

Kaltrushi
28-10-04, 13:24
Ndaq me tu kall shpija martohu me Pejone...keshtu thone!!!!

hahahahaha 100% e vertet,,, valla Kaltrushe Pejankat per te bukra po veq qe thot adrioni si ka shti kush ne shpi,, shtek qe mu kallet shpija skom :P :P :wink:

Jeni ka doni mem kall krejt. :twisted: Vajzat e pejes jau kona e ka me i shti ne shtepi nuk doni. Nuk esht e vertet jemi puntore. :D :wink: Pershendetje per ju dhe a dini qka martohuni me pejane dhe provone vet. ehehheheheheh Tani do ta shifni. Ma mir jau qet me thon qe jemi te vyeme se tani jeni te thirrur tek une per dark, siq e folem me barbarozen.

:arrow: Tasht e dini per qka nervozona. Me ma ngux pejen.

Me nderime

Kaltrushi

Kiss of Dragon
28-10-04, 17:49
Valla qka me ju thone por me ju thone te drejten
si prizreni qe i ka femrat e bukura te vyeshme te
moralshme ska por ju thoni qka et doni nejse
pershendetje nga une ......![/code][/quote]

Krokodilli
28-10-04, 17:53
Po po normal se thojm qka te dojm,, vetem me Prishtinalike nuk ka,,
per gjithqka jena te part, :wink: ,,, (vet votat tregojn)

Sopranos
29-10-04, 07:02
PRISHTINALIKET JAN ZONJUSHA ,,, SI PER BUKURI SI PER TANAT

Gjumashja
29-10-04, 08:48
PRISHTINALIKET JAN ZONJUSHA ,,, SI PER BUKURI SI PER TANAT
kush pot thote mor qe jane ashtu :P

Kaltrina
29-10-04, 09:14
PRISHTINALIKET JAN ZONJUSHA ,,, SI PER BUKURI SI PER TANAT
kush pot thote mor qe jane ashtu :P

Une po them gjumashe, ne dash te bukura, ne dash te zojat me tana te mirat, a e dine ate fjalen: zonje ne qytet, e mire ne kuzhine edhe ne shtrat pe dini ju...

pershendetje

Motorristi
29-10-04, 11:00
Oj Gjumashe,, realiteti thot ashtu,, Prishtinaliket per te gjitha ma te mirat

Barbaroza
29-10-04, 11:44
Valla qka me ju thone por me ju thone te drejten
si prizreni qe i ka femrat e bukura te vyeshme te
moralshme ska por ju thoni qka et doni nejse
pershendetje nga une ......![/code][/quote]

Pajtohem plotesisht me juve!

rilinda
30-10-04, 17:37
o bre votat po tregojn qe prishtanaliket ma te vyeshme, po de ne net po, a per pun te shpies jo, se me punu ne shpi nuk kishin pas koh me dal ne net. e per me vertetu se cili qytet i ka vajzat ma te vyeshme atehere mos e shikoni se cili qytet ka vota ma shum, po cili ka vota ma pak edhe tani e merrni vesh.
OK.......?????

Krokodilli
30-10-04, 18:15
o bre votat po tregojn qe prishtanaliket ma te vyeshme, po de ne net po, a per pun te shpies jo, se me punu ne shpi nuk kishin pas koh me dal ne net. e per me vertetu se cili qytet i ka vajzat ma te vyeshme atehere mos e shikoni se cili qytet ka vota ma shum, po cili ka vota ma pak edhe tani e merrni vesh.
OK.......?????
Te Pershendes Rilinda
simbas teje rilinda te gjitha vajzat qe qenkan ne net qenkan dembelica,, dhe aspak te vyeshme,,, ne te njejten kohe po flet edhe per veten tende se edhe ti je ne net duke votuar :wink:
pa hidherime a>> :wink:

Gjumashja
30-10-04, 21:08
Oj Gjumashe,, realiteti thot ashtu,, Prishtinaliket per te gjitha ma te mirat
Jo bre qefin vetit mundesh me ja bo po sosht ashtu kurr se :twisted:

Mirlind-Kosova
31-10-04, 03:48
Tani me keni boe pak nervoz......po qfar prishtinalike bre me te vyjshmet...po ato as vehtit hyzmet nuk i bojn se jo mysafirit......shkoni shkoni dikund ne prishtin myshafir pastaj bindeni.....oooo ska hajr prej tyne hiq.....!ato vetem kafiterive po rrishin dit e naté.....qfar hamom prishtinaliket........valla me katundarka ska ma te vyjshme....!Burrnore deri tek pika e fundit hooo..... :lol: :lol: :lol:

DEA
31-10-04, 08:09
Nuk di se per qka po flisni valla.Me sa e verejta nuk ju ka ra me taku vajza te Klines, se me siguri me nuk do te ju shkonte mendja tek vajzat e qyteteve tjera,Klinaset (flas per Klinen e paralufte se mbas lufte si njoh mo) jane modeste, burrerore,intelegjente dhe kryesorja e kane moral shume te fort, lum ai qe merr vajz nga Klina :wink:

Mirlind-Kosova
31-10-04, 16:50
[quote="DEA"]Nuk di se per qka po flisni valla.Me sa e verejta nuk ju ka ra me taku vajza te Klines, se me siguri me nuk do te ju shkonte mendja tek vajzat e qyteteve tjera,Klinaset (flas per Klinen e paralufte se mbas lufte si njoh mo) jane modeste, burrerore,intelegjente dhe kryesorja e kane moral shume te fort, lum ai qe merr vajz nga Klina :wink:[/quo


Ishalla pra me lind fati dikund atje ne KLINČ.....hmmmm :wink:

rilinda
31-10-04, 18:46
o krokodil jo vetem sipas meje po edhe vet logjika e thot kshtu, se edhe ne net e edhe puntore ska, veq pale kumedit qka mu kan

Krokodilli
01-11-04, 11:09
o krokodil jo vetem sipas meje po edhe vet logjika e thot kshtu, se edhe ne net e edhe puntore ska, veq pale kumedit qka mu kan
po ti qenke e Prizrenit rilinda ,, qka ben ti ne net pra,,, do te thot as prizreni nuk i paska vajzat e vyme sepse po hyshit ne net,,,,,,,,, :wink:

nuk mendoj se ka te bej diqka me net,,, njeriu hyn ne net per gjysem ore nuk do te thot se qenka dembelic,,,,,

Kaltrina
01-11-04, 12:01
Tani me keni boe pak nervoz......po qfar prishtinalike bre me te vyjshmet...po ato as vehtit hyzmet nuk i bojn se jo mysafirit......shkoni shkoni dikund ne prishtin myshafir pastaj bindeni.....oooo ska hajr prej tyne hiq.....!ato vetem kafiterive po rrishin dit e naté.....qfar hamom prishtinaliket........valla me katundarka ska ma te vyjshme....!Burrnore deri tek pika e fundit hooo..... :lol: :lol: :lol:

Hej a din qka, na jena te zojat per gjithqka, ne dash ne rruge, dalim neper kafiqa knaqemi, punojme, studjojme, veq edhe kur jena ne shpi gatujna edhe jena te zojat per gjithqka ne dash per pasterti ne dash per qka dush, se ma me dite mi prite mysafirte si na ska, e kur te folni diqka folni me fakte, jo veq qe jau merr mendja..

pershendetje

A r d i t a
01-11-04, 16:33
tungi,, op op Prishtina jemi me te mirat, veq kush na ka inatin,,, :)

rilinda
03-11-04, 11:30
op op prishtinaliket te parat aaaa......shum qudi pom vjen ju te vyeshme ne net jeni ama pytja osht per ne pun te shtepis. e ktu pak ma kadal se nuk muni mu kan

Krokodilli
03-11-04, 12:24
KALTRINA:

Hej a din qka, na jena te zojat per gjithqka, ne dash ne rruge, dalim neper kafiqa knaqemi, punojme, studjojme, veq edhe kur jena ne shpi gatujna edhe jena te zojat per gjithqka ne dash per pasterti ne dash per qka dush, se ma me dite mi prite mysafirte si na ska, e kur te folni diqka folni me fakte, jo veq qe jau merr mendja..

pershendetje
ASHTU ESHTE
NO COMMENT

adrioni
03-11-04, 14:42
Allahile qka jeni ka e boni hallakam..qyre me kqyr holle-hollė Peja i ka femrat krejt bomba...2 metra te gjata edhe jon rrit tuj pi uje te Dukagjinit edhe Rugova i ka fajet....amo ne shpi kursesi nuk bon me i shti.....E kam nje shoqe Pejone...eshte e mire ski qka kqyr ne to....amo per shpi nuk ben se kur te dilsh ne rruge me to krejt ta kqyrin e veq i nxjerr Problem vetit.

Edhe per Prishtinen hiq nuk eshte kon dasht me shti ne list sepse ne Prishtine jetojne njerzit nga te gjitha anet e Kosoves...jane te bukura por vajzat adoleshente e kan shume mendjen e madhe....

rilinda
04-11-04, 15:00
bravo adrion. e ke vulos. qashtu osht

NO COMENT!!!

Kaltrina
04-11-04, 15:19
Allahile qka jeni ka e boni hallakam..qyre me kqyr holle-hollė Peja i ka femrat krejt bomba...2 metra te gjata edhe jon rrit tuj pi uje te Dukagjinit edhe Rugova i ka fajet....amo ne shpi kursesi nuk bon me i shti.....E kam nje shoqe Pejone...eshte e mire ski qka kqyr ne to....amo per shpi nuk ben se kur te dilsh ne rruge me to krejt ta kqyrin e veq i nxjerr Problem vetit.

Edhe per Prishtinen hiq nuk eshte kon dasht me shti ne list sepse ne Prishtine jetojne njerzit nga te gjitha anet e Kosoves...jane te bukura por vajzat adoleshente e kan shume mendjen e madhe....

Hej pse a ne Peje ska qe kane ardhe prej katuneve mas luftes a :roll: :P leje ti keto fore, edhe hej per femra ka 2 metra dihet kush i ka hahahha, mendjemadhe se ja kane anen babeeeeessss :wink:

tungi

Krokodilli
04-11-04, 15:43
Allahile qka jeni ka e boni hallakam..qyre me kqyr holle-hollė Peja i ka femrat krejt bomba...2 metra te gjata edhe jon rrit tuj pi uje te Dukagjinit edhe Rugova i ka fajet....amo ne shpi kursesi nuk bon me i shti.....E kam nje shoqe Pejone...eshte e mire ski qka kqyr ne to....amo per shpi nuk ben se kur te dilsh ne rruge me to krejt ta kqyrin e veq i nxjerr Problem vetit.

Edhe per Prishtinen hiq nuk eshte kon dasht me shti ne list sepse ne Prishtine jetojne njerzit nga te gjitha anet e Kosoves...jane te bukura por vajzat adoleshente e kan shume mendjen e madhe....

hajde oz land te pershendes,, qyre po pse Prishtinen skoka desht me shti ne list,,
jemi me te miret per ata nuk krahasohemi me vendet tjera te kosoves...
mos na perzini me qytetza edhe ju :wink:

rilinda
04-11-04, 15:59
o kroki a hala fjalt e njejta aaaa............

Krokodilli
04-11-04, 16:04
o kroki a hala fjalt e njejta aaaa............

hahaha rilinda perpos teje,, nuk do te thot se nese je ti vajz e mire qenka i gjith prizreni,,, kam respekt per ty qiki :wink:

rilinda
04-11-04, 16:15
kjo osht normale se me ni njeri nuk mun me ndryshu krejt vendi, veq kjo vlen edhe per prishtin aaaa????

livoreka bicio
05-11-04, 01:04
FERIZAJI DHE PRISHTINA. :wink:

rilinda
08-11-04, 13:55
ok ishalla

Krokodilli
12-11-04, 18:39
FERIZAJI DHE PRISHTINA. :wink:

pershendetje livoreka........ edhe une kam mendimin e njejt si ti,,,,,
Prishtina dhe Prishtina hahaha :wink:

rilinda
15-11-04, 18:40
edhe une pajtohem me juve veq jo plotesisht............

Engjellushja
08-12-04, 16:46
Allahile a jeni ne vete ju qe thuani se Pejonkat jane punetore?
Ma pertace se Pejonkat s'ka askunde,e bile do thoja se neper shehre te medhaja asnje femer se ke qe eshte vertete punetore.
Ndaqit me gjete punetore,qe livrojne,prashitin,kositin,i mjelin gjane edhe qe e bajne rahat burrin delni kah Istogu de pak,se edhe ujin e kan te mire pasha buken e per Trifta s'po flasim fare se mos po i shkon lenge per goje najkujna,ose me ba e me qellue ndonje me yzer ku me e dite se cka bahet.


Vigan, Vigan Mos u habite qka the. Se PEJA i ka femnat e vyem. :evil:
Edhe ujin e kemi ma te mirin. Ti mund te thuash se ku mendon qe jane femnat e vyera e jo ku nuk jane. Por gamim e ke. SE peja i ka femrat e vyme si p.sh. UNE. :wink: :D

T LUMT GOJA 1000000000000 HER :wink:

Pershendetje per ty Kaltrush!

Engjellushja
08-12-04, 16:53
Met Vertet c ka prishtina m t gjitha ! Por................
Peja i ka zgjedh gjithnj Punet e mira, t kqijat ia ka len Prishtines ahahahahahahahahaha

Ashtu esht ! Asnje Qytet seht i zgjedhur keshtu ce t gjith thojn ne jemi me tgjitha, ne jemi met gjitha:
E une spo thom c Peja esht m t gjitha, por po them me t gjitha t miraaaaa :wink:

:wink: Ju pershendes

Kaltrushi
09-12-04, 08:12
Met Vertet c ka prishtina m t gjitha ! Por................
Peja i ka zgjedh gjithnj Punet e mira, t kqijat ia ka len Prishtines ahahahahahahahahaha

Ashtu esht ! Asnje Qytet seht i zgjedhur keshtu ce t gjith thojn ne jemi me tgjitha, ne jemi met gjitha:
E une spo thom c Peja esht m t gjitha, por po them me t gjitha t miraaaaa :wink:

:wink: Ju pershendes


O qashtu bre Engjellushe. Po mire e fole. Edhe nuk ka qka me shtu me. Te pershendes edhe une ty shum shum. Ne duhem te mahem bashk. :wink:

Emėrllahu
09-12-04, 15:14
PRIZRENI;po kush tjeter


Me te mira u pafshim :lol:

Kaltrushi
09-12-04, 15:37
PRIZRENI;po kush tjeter


Me te mira u pafshim :lol:

Po de po, por mas PEJE


gjdo te mire

kaltrushi

Krokodilli
09-12-04, 15:49
PO de po ,, Qdo kund ne bot Presidenti zgjedhet ne baze te votave,, ketu ne forum i injorojn votat e flasin kot, , jo Peja Jo Prizreni,,, te gjitha jeni te mira,,, po Prishtina kesaj radhe fitoj votat e Presidences :wink:

Emėrllahu
09-12-04, 16:21
Me fale krokodili.se nuk e kam pare hiq fare,sondazhin e votimeve.
Perhajer ju qofte kesaj radhe e tjetren here me siguri ne do te fitojme,se per bese femra te bukura ka Prizreni
Mireundegjofshim ne forum

Emėrllahu
09-12-04, 16:24
Mire e ke kaltrushi,se peja ka femra te bukura por une prape se prap anoj dhe besoj se prizreni jua kalon dhe jemi para jushe,sa i perket bukurise femerore
mos e merr per te keq

rilinda
09-12-04, 17:05
o emėrlla mos u dorezo bre, mos i kqyr votot se krejt te pavlefshme jan, krejt fallc jan. a pe she qe krejt qikat e prishtines i kan dhan qato vota, e mu pas kan ato te vyeshme nuk kishin pas koh me hi ne net aaaa?! hėėėėė....... po shihet qe vendet tjera i kan ma te vyeshme vajzat........
p R I z R E N I

Emėrllahu
09-12-04, 17:48
Nuk dorezohem jo rilinda,por desha pak ta zbusim situaten dhe ta pranojm rezultatin por tash prap them se me qikat e prizrenit nuk ka
PRIZRENI :lol:

rilinda
10-12-04, 15:55
nuk ka de.............

KriSTaL
16-12-04, 08:22
Prishtina fitoi ne vota , por dhe mund te thoni se prishtina, por Prishtina eshte Kontinieri ku te gjitha ato te keqijat nga Prizereni, Gjilani, Mitrovica, Gjakova, Peja, Ferizaji, etj, mbledhe ne Pr. hahahahahhaa Pra Berllogu i te gjitha qyteteve shte Prishtinaaaaaaaaaaaa ..

Diana007
16-12-04, 09:09
Valla me qika te Therandesh qy ,heheheh ma t mirat n Kosov jan , a nuk keni pa :shock: kurr qik te Therndes qe akush nuk po permend Therndaen a :cry:

Ju pershndes t gjive :wink:

Kercovari
16-12-04, 10:04
Po de,si u pelqen juve!
E ku eshte Kercova ime,te shihni se cfare eshte bukuri prej femre ne krah te mashkullit!?.

rilinda
16-12-04, 19:05
na falni kecovar, por kete pergjegjesi e mban forumi, mirepo ketu nuk mund te perfshihen te gjitha vendet. jane ato me kryesoret

Krokodilli
18-12-04, 04:24
Prishtina fitoi ne vota , por dhe mund te thoni se prishtina, por Prishtina eshte Kontinieri ku te gjitha ato te keqijat nga Prizereni, Gjilani, Mitrovica, Gjakova, Peja, Ferizaji, etj, mbledhe ne Pr. hahahahahhaa Pra Berllogu i te gjitha qyteteve shte Prishtinaaaaaaaaaaaa ..

po a?? ani kristal,, mire qe po tregon se te gjitha qytetetzat tjera te kosoves jan berllog,, po vini ne Prishtine per nje arsye,,

shtrohet pyetja pse te gjith pi leshoni vendet e juve???????,Gjakoven,MItrovicen,Skenderajn,Gjilani n,Ferizajin, Prizrenin,Pejen e po vini ne Prishtine..

Sepse Prishtina eshte vendi ma i Bukuri ne Kosove dhe i vetmi qytet

eshte realitet qe vetem injoranti nuk e pranon.... kurse ti KristaL mire e ki,, e keni leshu Skenderajn jeni ba si blet bashk jeni fut ne Prishtine.....
pa keqkuptime

rilinda
18-12-04, 12:25
o kroki, bletet kane edhe anen pozitive........ e prizrenin mos e perzij me ate berllogun qe the, se nuk osht e vertet qe po vim ne prishtinė, me jetu osht fjala, se per ndonje punė tjeter vijmė. edhe prishtina nuk osht i vetmi qytet ne Kosovė. per nga madhesia osht i pari, e prizreni i dyti. e di se ty te duken shum te vogla, po tash ne nuk mundemi qe KOSOVEN ta bejme Australi.......OK?

Krokodilli
18-12-04, 18:41
o kroki, bletet kane edhe anen pozitive........ e prizrenin mos e perzij me ate berllogun qe the, se nuk osht e vertet qe po vim ne prishtinė, me jetu osht fjala, se per ndonje punė tjeter vijmė. edhe prishtina nuk osht i vetmi qytet ne Kosovė. per nga madhesia osht i pari, e prizreni i dyti. e di se ty te duken shum te vogla, po tash ne nuk mundemi qe KOSOVEN ta bejme Australi.......OK?

OK Rilinda dola pak prej temes ketu ,, se Kristali kish fol diqka kishe me fy Prishtinen, ,se si eshte Prishtina Plot Berllog,,,, nuk e pata qe krejt qytetet e kan len vendin e tyre kan ardh ne Prishtine,, po ta lem kete se kena dal prej temes pak..

Sa per Zonja dhe Zonjusha dihet Prishtina,,, kurse pas Prishtines VJen Prizreni,, nuk po ja boj qefin Rilindes po osht e vertet se jan me te dalun,, Neper Turki e vene tjera, keshtu qe edhe Prizreni ka Zonjusha,,,, njoh disa nga Prizreni per ata edhe them... :wink:

rilinda
19-12-04, 13:54
hahahahaha... u knaqa valla tu kesh

Agroni22
19-12-04, 14:43
mitrovicaliket dhe ka pak gjilanit

rilinda
19-12-04, 15:42
hahahaha mitrovicaliket dhe gjilanaset aaaa??????!!!!!
ISHALLA ISHALLA ISHALLA

erita
19-12-04, 15:49
[quote="Nita_ch"]FERIZAJI & GJILANI


ASKUSH NUK MUNDET ME JAV KALU :wink: [


100% me ty jam nita_ch


FERIZAJI & GJILANI[/color][/size]

Krokodilli
19-12-04, 17:19
E VALLA SA PER ZONJUSHA E TE VYESHME PRISHTINA EDHE PRIZRENI,,,

RILINDA KAM LIDH SHOQERI ME TY,, SEPSE TE DYT JEMI TE DASHURUAR NE VENDLINDJE,,,, EJA DOR PER DORE TA MBROJM VENDLINDJEN,, TI PRIZRENIN UNE PRISHTINEN SE MA TE MIRET JEMI :wink:

rilinda
20-12-04, 14:41
hahahah.... o kroki hajde kapim vallen deri te reka.........hahaha

Krokodilli
21-12-04, 09:02
e valla Rilinda rek nuk ka as ne Prizren e as ne Prishtine,,,,, po dufka me shku ne valle deri ne fshat dikun per ndryshe kena me mbet tu vallezu rreth qyteteve,,,,,
Shkojm ne Prishtine se eshte qyteti me i Bukur aty Vallezojm :wink:

i marrin edhe zonjushat e PRizrenit e shkojm bashk 8)

rilinda
21-12-04, 14:26
pasi qe po na fton edhe po vim. pritnaaaa...... hahahaha
flm

Krokodilli
25-12-04, 20:31
Rilinda edhe pse Prizreni ka zoja e zonjusha,, runu a se Prishtina i ka zojat e verteta,,,, kur te vini ne Prishtine keni kujdes se zojat e Prishtines jan zoja te rana,,,, nuk muni me shit men sikur kur te shkoni neper qytete tjera te kosoves,,
PRISHTINA NDRYSHE A :wink:

rilinda
26-12-04, 12:02
jo bre kroki nuk kemi nevoj me shku neper qyetet tjera edhe me shit men "me bo pazar". zonjat e prishtines nuk jan ma te rana po vetem duken ashtu, se mendėt i kan shum shum te lehta (me perjashtime). e kjo nuk vlen vetem per prishtinė po per krejt kosoven. kush ja man vetit nalt nuk osht kurgja. asgje nuk eshte dukja sa eshte mendja....

Krokodilli
27-12-04, 19:33
jo bre kroki nuk kemi nevoj me shku neper qyetet tjera edhe me shit men "me bo pazar". zonjat e prishtines nuk jan ma te rana po vetem duken ashtu, se mendėt i kan shum shum te lehta (me perjashtime). e kjo nuk vlen vetem per prishtinė po per krejt kosoven. kush ja man vetit nalt nuk osht kurgja. asgje nuk eshte dukja sa eshte mendja....

e vertet eshte Rilinda se dukja nuk ka rendesi sa ka rendesi Menquria....

por pyetja eshte per zonja e zonjusha keshtu qe Prishtina eshte ne Top List

aferdita
27-12-04, 19:46
po shihet se kush jan e kush jo,ska koment.......

AK^47
11-01-05, 16:53
Tybe Engjellushe ne disha se cili qytet i ka qikat e vyne vetem se voten ja kam jap qikave te Deēanit :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Kaltrushi
12-01-05, 08:17
Tybe Engjellushe ne disha se cili qytet i ka qikat e vyne vetem se voten ja kam jap qikave te Deēanit :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ku more po shef Deqan ti aty ndelt?!??!?!? :? :D

Vajzat e Dukagjinit jane me te vyerat, edhe ma shume me cek Pejanet. he he

:wink: kaltrushi

Arb
01-02-05, 01:31
A me u pergjigj a?

Po PEJA more, kush tjeter!

Engjellushja
01-02-05, 10:36
A me u pergjigj a?

Po PEJA more, kush tjeter!


T Lumt ajo Goj ishallah ke fat t jesh me nj Pejonk e t plakesh me t, se ma mir se kjo gj sdot ndodh kurr sepse kjo esht sikur t kesh bilona n konto e t kesh nj forc, nj dukuri t mbinatyrshme t mrrekullueshme e t perhershme sikur t ishe Zot, sepse vetem Pejonkat i bejn Burrat Zoteri dhe Pejont Femrat e tyre Zoj :wink:

Krokodilli
01-02-05, 10:52
Krejt bota rrespekton votat na ne forum kemi fillu ti injorojm votat..

Dej edhe Iraku kan fillu mi rrespektu votat (5% kurse tjert ende jetojn ne kopsht zologjik)


Prishtina eshte nr 1,,,,

Pejankat menje madhe,
me shku ne Pej sa vajza i then kembet duke hec me kry telart,,, ta merr menja se kosova fush basketbolli krejt rrafsh,,,,

dilni Pejanka dilni pak Neper Prishtine shetitnu mesoni pak,, shikoni ndoshta permirsoni.... :wink: ..


GJyshja ma ka lan amanet,, merre Pejane ndash me te qit prej shpije.... :P 8)

Krokodilli
01-02-05, 10:55
A me u pergjigj a?

Po PEJA more, kush tjeter!


T Lumt ajo Goj ishallah ke fat t jesh me nj Pejonk e t plakesh me t, se ma mir se kjo gj sdot ndodh kurr sepse kjo esht sikur t kesh bilona n konto e t kesh nj forc, nj dukuri t mbinatyrshme t mrrekullueshme e t perhershme sikur t ishe Zot, sepse vetem Pejonkat i bejn Burrat Zoteri dhe Pejont Femrat e tyre Zoj :wink:


hahahah Engjellushja te pershendes ne emer te Arb,,, e Ishalla se nxan taksirati Arb me naj Pejank se paska me hanger dreqi.....
tung mos u ofendoni pershendetje

Arb
01-02-05, 18:38
A me u pergjigj a?

Po PEJA more, kush tjeter!


T Lumt ajo Goj ishallah ke fat t jesh me nj Pejonk e t plakesh me t, se ma mir se kjo gj sdot ndodh kurr sepse kjo esht sikur t kesh bilona n konto e t kesh nj forc, nj dukuri t mbinatyrshme t mrrekullueshme e t perhershme sikur t ishe Zot, sepse vetem Pejonkat i bejn Burrat Zoteri dhe Pejont Femrat e tyre Zoj :wink:

Hajde more me nxafshin gjithe keto nemte e tua!

Krokodilli
06-02-05, 15:37
per zonja e zonjusha e kem Prishtinen e Prizrenin,,, per mendje madhe Peja ..

dr1ta
06-02-05, 18:59
per zonja e zonjusha e kem Prishtinen e Prizrenin,,, per mendje madhe Peja ..
E prekin qiellin me dor :lol:

Arb
06-02-05, 22:55
E prekin qiellin me dor :lol:

Besa e prekin :wink:

Kaltrushi
07-02-05, 09:45
per zonja e zonjusha e kem Prishtinen e Prizrenin,,, per mendje madhe Peja ..


ha haaaa o krokodill po se ma leshove gazin bre djale o........ per mendje madhe Pejen a??? valla boll puntore jemi, vetem kush na ka inati.........ha haaaa

Arb
07-02-05, 14:28
ha haaaa o krokodill po se ma leshove gazin bre djale o........ per mendje madhe Pejen a??? valla boll puntore jemi, vetem kush na ka inati.........ha haaaa[/color]

Edhe ti Pejone a?

rilinda
07-02-05, 15:38
po me qen aq leht qysh po e boni ju, munden edhe me prek, besa edhe me kap!

Kaltrushi
07-02-05, 15:46
ha haaaa o krokodill po se ma leshove gazin bre djale o........ per mendje madhe Pejen a??? valla boll puntore jemi, vetem kush na ka inati.........ha haaaa[/color]

Edhe ti Pejone a?

gjithka jemi nuk ben me fol se.............. ju degjojm............ po pejane jam.... edhe at punetore.......... ha haaaaaaa

dr1ta
07-02-05, 22:26
E prekin qiellin me dor :lol:

Besa e prekin :wink:In your dreams :wink:

Arb
07-02-05, 22:31
ha haaaa o krokodill po se ma leshove gazin bre djale o........ per mendje madhe Pejen a??? valla boll puntore jemi, vetem kush na ka inati.........ha haaaa[/color]

Edhe ti Pejone a?

gjithka jemi nuk ben me fol se.............. ju degjojm............ po pejane jam.... edhe at punetore.......... ha haaaaaaa

Punetore a? Jo po shihet...

Arb
07-02-05, 22:31
E prekin qiellin me dor :lol:

Besa e prekin :wink:


In your dreams :wink:

You meant, in their dreams, right?

Kaltrushi
08-02-05, 09:36
ha haaaa o krokodill po se ma leshove gazin bre djale o........ per mendje madhe Pejen a??? valla boll puntore jemi, vetem kush na ka inati.........ha haaaa[/color]

Edhe ti Pejone a?

gjithka jemi nuk ben me fol se.............. ju degjojm............ po pejane jam.... edhe at punetore.......... ha haaaaaaa

Punetore a? Jo po shihet...


po de ja qellove.................se vetek kush na ka inati dhe na kane inati..........

rilinda
10-02-05, 17:30
kush ju ka inati..............ju cofshin pulat
hahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: :wink:

Arb
10-02-05, 19:15
kush ju ka inati..............ju cofshin pulat
hahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: :wink:

A nuk je Pejone ti a?

rilinda
13-03-05, 12:35
nuk jom valla Pejane.
jom Prizrenalike, bile edhe krenohna qe jom prej ktij qyteti

Krokodilli
14-03-05, 05:36
qka u bo more me ket forum qe jon fshi gjysa e shkrimeve,,,,,


mire qe jon fshi,,,, bile tash ja filloj me shkrime te reja,,,,
sa i perket temes,, PRISHTINA po dihet hehehehehehe :lol:

Dreni30
27-03-05, 09:31
Oooooooooooooooh mos u shyni hiq se krejt jeni te mira e te bukura, e valla si lulet jeni.

Pershendetje Dreni30

Krokodilli
30-03-05, 09:06
Ska me Prishtinalike - (flas per Prishtinalike jo te ardhura ne Prishtine)
ndash te vyme,, ndash zoja zonjusha ,, tana te mirat i ka Prishtina 8)

rilinda
30-03-05, 19:50
lumja ajo shpi qka ka mi shti nen kulm te vetin......., veq rrezik qe shpija mundet me mebet edhe pa kulm, e besa besa ka shanca edhe muret me u rrxu.
hahahahahahha

geisha
01-04-05, 17:18
dihet Ferizaji ka gocat me te vyeshme!!
E them kete duke pasur parasysh vepren e Barbarozes ne kete forum!!
:D dhe sigurisht veten!! jam shume e zonja una!!! :P Po s'me besuat pyetne plaken time, se ajo ju tregon!! :oops:

Krokodilli
03-04-05, 09:27
Ska me Prishtinalike - (flas per Prishtinalike jo te ardhura ne Prishtine)
ndash te vyme,, ndash zoja zonjusha ,, tana te mirat i ka Prishtina 8)

Per me te knaq merre Prishtinalike,, te maron pite e flija te knaq

http://www.doganart.com/thumb/tn_Making%20Pita.jpg

Gjumashja
03-04-05, 09:32
ska si me mitrovicakile valla per qka t'dush jon

Krokodilli
03-04-05, 09:37
per te vyme e pam,, , po edhe kur flasim per zonja e zonjusha dihet me zonja te Prishtines nuk ka,,

http://www.neenjames.com/images/melbourne_cup.jpg

rilinda
04-04-05, 17:44
sa bukuuuur, shum smut aaa!

Krokodilli
05-04-05, 14:32
sa bukuuuur, shum smut aaa!

haha rilinda as bukur as smut,, vetem zonja dhe zonjusha,,,

per ju qe skeni pa zonja e zonjusha,, keto thirren zonja e zonjusha,, e jo femrat me farmerka te ngushta

rilinda
05-04-05, 16:57
qyqyqy a qaq pposht po na qet sa qe nuk dim mi dallu zonjat e zonjushat aaaa?
dim dim edhe na me bo at dallim po megjithate flm shum aa...

Gjumashja
06-04-05, 09:48
Mitrovica valla e i ka ma te vyeshmet edhe ma te zonjat per gjithqka

Krokodilli
06-04-05, 11:01
qyqyqy a qaq pposht po na qet sa qe nuk dim mi dallu zonjat e zonjushat aaaa?
dim dim edhe na me bo at dallim po megjithate flm shum aa...

hahahaha jo bre rilinda kurr nuk ju qesh posht kerkan,, edhe pse i ra qashtu,, na fal a,,,, kerkoj falje,,, se kom pas me at qellim,,,

po sido qe te jet Prishtina ka zonjat dhe zonjushat pastaj vjen Prizreni

Selakja
07-04-05, 15:07
Mitrovica valla e i ka ma te vyeshmet edhe ma te zonjat per gjithqkapse moj po rren Gjilani i ka vajzat ma te vyme :wink:

rilinda
07-04-05, 15:34
ketu nuk ka rrena por vetem mendime dhe liri te shkrimit te ēdo anėtari...

Krokodilli
09-04-05, 08:07
Mitrovica valla e i ka ma te vyeshmet edhe ma te zonjat per gjithqkapse moj po rren Gjilani i ka vajzat ma te vyme :wink:

shikoni zonjat e zonjushat me e Mitrovices dhe GJilanit me qka merren,,

per kete arsye po them Prishtinaliket jon zonja zonjusha,, te vyeshme ,, me tana te mirat,,, :wink:

aferdita
10-04-05, 18:41
nuk e di Krokodili un ne Prishtine kam qene dhe i kam pa shume mire se si jane

Agroni22
10-04-05, 18:46
Mitrovica valla e i ka ma te vyeshmet edhe ma te zonjat per gjithqkapse moj po rren Gjilani i ka vajzat ma te vyme :wink:

shikoni zonjat e zonjushat me e Mitrovices dhe GJilanit me qka merren,,

per kete arsye po them Prishtinaliket jon zonja zonjusha,, te vyeshme ,, me tana te mirat,,, :wink:mire e ki ti po dhafe spo dishe me ba ti po mendojshe qysh thush ti mu ba po realiteti eshte ndryshe

Gjumashja
11-04-05, 09:58
Mitrovica valla e i ka ma te vyeshmet edhe ma te zonjat per gjithqkapse moj po rren Gjilani i ka vajzat ma te vyme :wink:


jo valla sju lshojn rrugen qikat e Mitrovices :wink:

Diana007
11-04-05, 10:02
Valla me pejonka nuk ka , per gjithqka jan te parat

Kaltrushi
11-04-05, 11:29
Valla me pejonka nuk ka , per gjithqka jan te parat


ahhhhhhhhh te lumt goja moj motrushe....je e para qe e pranon ket........... :wink: :wink: :P

Diana007
11-04-05, 11:37
Valla me pejonka nuk ka , per gjithqka jan te parat


ahhhhhhhhh te lumt goja moj motrushe....je e para qe e pranon ket........... :wink: :wink: :P

Esht e veret loqkum ska pse tju vjn inta ta pranoj gjith kete

rilinda
11-04-05, 14:52
te vyeshme valla sot zor osht me gjet se krejt jena dal fare, dul interneti e krejt rinia hupi edhe jo veq vajzat po edhe djemt(koha ka ardh keshtu), nejse tash krejt nuk muj me i fut ne ket grup se ka edhe perjashtime...

Krokodilli
13-04-05, 10:01
te vyeshme valla sot zor osht me gjet se krejt jena dal fare, dul interneti e krejt rinia hupi edhe jo veq vajzat po edhe djemt(koha ka ardh keshtu), nejse tash krejt nuk muj me i fut ne ket grup se ka edhe perjashtime...

pershendetje rilinda

normal qe ka perjashtime,,, Me Perjashtim Prishtinaliket :wink:

rilinda
13-04-05, 14:21
bash ne qytete e sidomos ne kryqytet eshte ma zor me gjet vajza te vyeshme, e ti po thu qe prishtinaliket kokan te vyeshme a, nashte per zonja e zonjusha po veq te vyeshme jo

Krokodilli
17-04-05, 06:21
bash ne qytete e sidomos ne kryqytet eshte ma zor me gjet vajza te vyeshme, e ti po thu qe prishtinaliket kokan te vyeshme a, nashte per zonja e zonjusha po veq te vyeshme jo

hehe ndash per zonja ndash zonjusha te vyeshme,, Prishtinaliket jan Nr 1

si ke pa ti prishtinaliket kur ti pervjelin mangt tja nisin me gatu flija e pite,, ehehe moj qik,, Prishtinaliket jan per te gjitha te zojat... kur osht koha per me dal e mu knaq Prishtinaliket ja din renin,, kur osht koha me ba punt e shpis i gjen ne shpi :wink:

rilinda
17-04-05, 10:19
po i gjen ne shtepi gjate kohes kur jan ne gjume....

Krokodilli
18-04-05, 10:13
po i gjen ne shtepi gjate kohes kur jan ne gjume....

mire e the kete rilinda,, ne kohen e gjumit Prishtinaliket flejn, i gjen ne shtepi, nuk dalin si neper disa qytete qe rrin ton naten neper kafe,,,

Fleta
18-04-05, 10:41
Normal, Prishtinaliket ...........

Krokodilli
18-04-05, 17:09
Normal, Prishtinaliket ...........

pershendetje te ngrohta Prishtinalike

Fleta
18-04-05, 17:20
Normal, Prishtinaliket ...........

pershendetje te ngrohta Prishtinalike

Faleminderit Krokodilli........ :)

rilinda
18-04-05, 19:16
ooooooo... po ne cilin vend ma shum se ne prishtin ka kafiteri bre? a ke than qe prishtina gjithmon eshte NUMBER ONE! e tash po del qe nuk osht e para per gjithqka a????po po edhe per kete e para eshte!

Krokodilli
20-04-05, 16:38
ooooooo... po ne cilin vend ma shum se ne prishtin ka kafiteri bre? a ke than qe prishtina gjithmon eshte NUMBER ONE! e tash po del qe nuk osht e para per gjithqka a????po po edhe per kete e para eshte!
tung rilinda,,,, po normal,, Prishtina kryeqytet normal ka kafe,, klube ,, te gjitha i gjen ne Prishtine,,,, NR 1 Prishtina pet t :wink: e gjitha

Gjumashja
21-04-05, 09:46
Mitro me te tanat i ka qikat valla

Diana007
21-04-05, 10:12
Theranda qy :D a ende jen ka bisedon per kete tem a :lol: :lol:

ReDragon
23-04-05, 08:45
hiq spo ma merr menja qe ka vajza te vyeshme neper qytete te kosove,, keshtu qe voten ja dha Fshatrave te kosoves,, kurse per zonja e zonjusha jan te gjitha vajzat e qyteteve te kosoves.

rilinda
23-04-05, 10:57
e te njejtit mendim jam edhe une, por edhe neper fshatra ka zonja e zonjusha!

Krokodilli
26-04-05, 12:08
hiq spo ma merr menja qe ka vajza te vyeshme neper qytete te kosove,, keshtu qe voten ja dha Fshatrave te kosoves,, kurse per zonja e zonjusha jan te gjitha vajzat e qyteteve te kosoves.

Prishtinali,, mos u dorezo vllaqko,,, qysh ska vajza te vyeshme ne Prishtine,, nuk paske pas pun me Prishtinali te vertet ende

Reana
26-04-05, 12:12
:lol: :lol: :lol:
SKA DITE ME I DALLU...MOS JA MERR PER TE MADHE!!!!!

rilinda
27-04-05, 17:08
nuk eshte puna qe nuk ka dit me i dallu po ska qika puntore bre e as djem valla. ka aty ktu ka nja veq shumica jo kshtu qe shumica e mun pakicen. nashta ju qe po thoni prishtina aty paska qika puntore me zor se me qef ska valla!

Krokodilli
28-04-05, 08:37
:lol: :lol: :lol:
SKA DITE ME I DALLU...MOS JA MERR PER TE MADHE!!!!!

Pajtohem me ty Reana :lol:
tung

p.s

asesi nuk ja ze per te madhe - everyone wants a peace of Prishtine these days,, wanna be Prishtinali

Gjumashja
16-05-05, 10:03
Mitrovica edhe e shpall te mbyllne kete tem mo :D

Krokodilli
16-05-05, 10:43
Mitrovica edhe e shpall te mbyllne kete tem mo :D

Gjumashja pajtohem me ty deri diku,, SE MITROVICEN E DOJM TE GJITH SHQIPTARET KUDO QE JEM,, por me mbyll temen duhet mu ba Mitrovicaliket ma te zojat se Prishtinaliket tani e mbyllim temen :wink:

rilinda
28-05-05, 00:01
edhe ma te zonjat se prizrenaliket...

Krokodilli
29-05-05, 03:36
edhe ma te zonjat se prizrenaliket...

:wink:

Dali!Keq
31-05-05, 23:37
hahah nuk besoj qe ka dallime,por me gjith ate ja futa Prizrenit.

Krokodilli
01-06-05, 09:06
hahah nuk besoj qe ka dallime,por me gjith ate ja futa Prizrenit.
mos ja fut more Prizrenit se marre,,,,,

Prishtina :wink:

rilinda
01-06-05, 19:25
nuk ja ka fut kot edhe nuk eshte marre se edhe ne Prizren ka vajza te bukura edhe te vyeshme si ne ēdo qytet tjeter.

Dali!Keq
01-06-05, 21:34
hahah nuk besoj qe ka dallime,por me gjith ate ja futa Prizrenit.
mos ja fut more Prizrenit se marre,,,,,

Prishtina :wink:

hahah Prizenases ja kam asi voteten.
Mua me ka dal ma e vyshme. :wink:

anna
02-06-05, 12:58
svotoj se nuk jane paraqit te tera qytetet e kosoves ...sorry aa :wink:

rilinda
02-06-05, 13:15
ani moj mundesh me votu aty te e fundit qe po shkrun 9.TJETĖR, se aty hyjne ato tjerat qytete. :wink:

Kurvani
02-06-05, 16:11
Theranda & Prizreni

Kurvani
02-06-05, 16:12
svotoj se nuk jane paraqit te tera qytetet e kosoves ...sorry aa :wink:

Cili Vend po te mungon shoqe? ndoshta na mungon i njejti vend :?

Krokodilli
03-06-05, 04:46
svotoj se nuk jane paraqit te tera qytetet e kosoves ...sorry aa :wink:

HAJT SE JA DHA UNE VOTEN QYTETIT TE ANNES,

VITIA I KA VAJZAT ME TE BUKURA HEHEHE

ReDragon
03-06-05, 05:02
Prishtina , Peja dhe Gjilani

anna
03-06-05, 10:51
ahhahahaha a po aa?? po normal o bir masi po baj pjese une aty normal qe ka qika te mira hahahahah tung te pershendes shume anna :wink:

anna
03-06-05, 10:52
svotoj se nuk jane paraqit te tera qytetet e kosoves ...sorry aa :wink:

Cili Vend po te mungon shoqe? ndoshta na mungon i njejti vend :?


po cili eshte ai praa??vitia edhe ty aa??!! :D

dr1ta
03-06-05, 11:57
[quote="Kurvani"][quote=anna]svotoj se nuk jane paraqit te tera qytetet e kosoves ...sorry aa :wink:

E knaqe edhe ti krejt anna ...jo ce kan harru edhe disa qytete te kosoves po kan harru edhe reth 5-6 milion shqiptar tjer dhe qytete tjera shqiptare ce ekzistojn ne ket glob :? :D

Kurvani
03-06-05, 12:24
svotoj se nuk jane paraqit te tera qytetet e kosoves ...sorry aa :wink:

Cili Vend po te mungon shoqe? ndoshta na mungon i njejti vend :?


po cili eshte ai praa??vitia edhe ty aa??!! :D

hahah jo vallah por nese dush po votoj hahah per mbi ty se nuk askam mu me kliku tjeter ku :lol:

Prishtinasja_
15-06-05, 18:41
PRISHTINA , po na tregon edhe statistika dhe votimet :lol:

Krokodilli
16-06-05, 10:50
[quote=Kurvani][quote=anna]svotoj se nuk jane paraqit te tera qytetet e kosoves ...sorry aa :wink:

E knaqe edhe ti krejt anna ...jo ce kan harru edhe disa qytete te kosoves po kan harru edhe reth 5-6 milion shqiptar tjer dhe qytete tjera shqiptare ce ekzistojn ne ket glob :? :D

moj Dr1ta 5-6 milion shqiptar se di a jemi ne krejt boten ti thu se i kemi harru ata........


Prishtinaaaaaaa normal

rilinda
16-06-05, 22:24
besa nashta mujn me dal edhe ma shum se shqiptart jane fara e hithava :D

Krokodilli
19-06-05, 04:59
besa nashta mujn me dal edhe ma shum se shqiptart jane fara e hithava :D

e valla une nuk kokna shqiptar,, se se kom faren e hithave,, une kom far fafaroni

rilinda
19-06-05, 16:00
hahahhahahahahahah :wink:

Krokodilli
20-06-05, 11:23
hahahhahahahahahah :wink:

hehe mos je edhe ti si une rilinda rastesisht 8)

dr1ta
20-06-05, 11:51
[quote=Kurvani][quote=anna]svotoj se nuk jane paraqit te tera qytetet e kosoves ...sorry aa :wink:

E knaqe edhe ti krejt anna ...jo ce kan harru edhe disa qytete te kosoves po kan harru edhe reth 5-6 milion shqiptar tjer dhe qytete tjera shqiptare ce ekzistojn ne ket glob :? :D

moj Dr1ta 5-6 milion shqiptar se di a jemi ne krejt boten ti thu se i kemi harru ata........


Prishtinaaaaaaa normal
No way prishtina :P

Krokodilli
20-06-05, 12:12
Yes ,, Prishitna,, if you don't mind,,,,,

hehehe dr1ta, wanna be Prishtinalike 8)

dr1ta
20-06-05, 12:16
Yes ,, Prishitna,, if you don't mind,,,,,

hehehe dr1ta, wanna be Prishtinalike 8)


Duhesh te udhetojsh pak! :wink: :P

Krokodilli
20-06-05, 12:34
Yes ,, Prishitna,, if you don't mind,,,,,

hehehe dr1ta, wanna be Prishtinalike 8)


Duhesh te udhetojsh pak! :wink: :P

ne vend se te me thush ndalu nje vend se shum po udheton ti me thu duhesh te udhetosh,,,, SIKUR TE KISH UDHETU KRYETARI I KOSOVES SA UDHETOJ UNE,, KISH LIDH MARDHANIE ME SHTETE TE FORTA TE BOTES,, PO PER FAT TE KEQ KA MBET TU SILL NEPER EVROPE,, ,,
HEHE UDHETOJ UDHETOJ,,, vetem kudo qe po shkoj PRISHTINA NR1

rilinda
24-06-05, 17:38
hahahhahahahahahah :wink:

hehe mos je edhe ti si une rilinda rastesisht 8)


nc une se kom te fafaronave valla. edhe une e di qe krejt shqiptart qashtu si hitha jane se shumohen kudo, a per fafarona me fal se nuk e di. :shock: :wink:

rilinda
24-06-05, 17:44
Yes ,, Prishitna,, if you don't mind,,,,,

hehehe dr1ta, wanna be Prishtinalike 8)


Duhesh te udhetojsh pak! :wink: :P

ne vend se te me thush ndalu nje vend se shum po udheton ti me thu duhesh te udhetosh,,,, SIKUR TE KISH UDHETU KRYETARI I KOSOVES SA UDHETOJ UNE,, KISH LIDH MARDHANIE ME SHTETE TE FORTA TE BOTES,, PO PER FAT TE KEQ KA MBET TU SILL NEPER EVROPE,, ,,
HEHE UDHETOJ UDHETOJ,,, vetem kudo qe po shkoj PRISHTINA NR1


ėhėėėė po po ashtu eshte veq pas PRIZRENIT valla...

Krokodilli
25-06-05, 00:09
Ndoshta edhe eshte mbas Prizrenit,,,, sa te ka Prizreni vajza si ti rilinda,, me te vertet e keni vendin e par per te gjitha te mirat

rilinda
25-06-05, 12:06
:lol: :wink:

Krokodilli
26-06-05, 07:07
Po prap Prishtina eshte Nr 1,, per fat te keq vetem nje rilind kemi :) ,,

ndoshta ka ma shum po une nje e njoh :wink:

Gjumashja
26-06-05, 19:53
MITROVICA

Arb
27-06-05, 18:17
A thate Peja a?

rilinda
27-06-05, 23:03
jo jo veq tu ka dok

Arb
27-06-05, 23:06
jo jo veq tu ka dok

Ani po e lojme qysh mu paska dok pra...

rilinda
28-06-05, 13:26
jo spe lajm qysh tu ka dok ty... po vazhdojm hala me diskutu... :lol:

Arb
28-06-05, 16:50
jo spe lajm qysh tu ka dok ty... po vazhdojm hala me diskutu... :lol:

Skemi bre cka me diskutu, Pejonet e kane kete titull...

Gjumashja
28-06-05, 18:47
M :idea: I :idea: T :idea: R :idea: O :idea: V:idea: I :idea: C :idea: A

Arb
28-06-05, 18:57
M :idea: I :idea: T :idea: R :idea: O :idea: V:idea: I :idea: C :idea: A

qysh se kur bre?

Krokodilli
29-06-05, 08:53
A thate Peja a?

Po Prishtina tham,,, that dhe than,, dhe gjithmon do te mbetet NR 1

rilinda
30-06-05, 11:01
per ty edhe per prishtinali po e per tjert jo.

arbias
30-06-05, 11:51
Votova per mitrovicen

Me qikat e mitrovices nuk esht hajgare.
Besoj se s kam gabu per ket vot.

Gjumashja
30-06-05, 13:58
MITROVICAaaaaa

Diana007
30-06-05, 14:28
Pejaaaaaaaa :D :D :wink:

rilinda
30-06-05, 19:08
:arrow: P R I Z R E N I

arbias
30-06-05, 21:33
Prizereni ksaj here , A e dini ju qikat se ju se dini cilat qika esht ma e mir
hahahah. :wink:

por mos me pytni ashiqare tinxa bon :arrow: mp

Krokodilli
01-07-05, 08:47
Me kutjohet per 1MAJ 2004 isha ne Gryk te Rugoves,, duke shku per ne Gryk te RUgoves,, ishin do shtepi aty pari,,, dhe i pash dy bukuroshe Pejonka tu e Pastru Oborrin e Shpis, thash vet me teti 1 Maji ne vend se me dal mu knaq sa shoqnia sa populli,, ato e pastronin oborrin e shpis

voten ja dhash PEJES kesaj radhe,,

me ndrrohet mendja mu shpejt

rilinda
01-07-05, 12:23
e qy sa mir qe s'the edhe ksaj here PPRISHTINA. qashtu duhet me ndrru mendimin veq apet e di qe ki me than "PRISHTINA MA E MIRA PER GJITHĒKA"

arbias
01-07-05, 15:28
Rilinda Sigurisht se bukurija e njeriut nuk ka vleft sa ka pastertija e shpirtit te tij por ka na thoj Uji i ndreq njerzit sdi se sa esht e arsyshme.
Vetem nje e di kur kemi qen femij Nje autobus nxansa erdhi nga prizereni
ne i shikonim si te hutuar mu keshet edhe sot kur nje shok tha vetni a din shqip na qeshum dhe vetet se dinum nga jan mendonim se serrb nga prizereni jan mbas andej merreni me mend gjith nxansat e ati autobusi i kemi shti ne klas

rilinda
01-07-05, 18:14
m'fal po nuk t'kuptova

Krokodilli
02-07-05, 05:03
Rilinda Sigurisht se bukurija e njeriut nuk ka vleft sa ka pastertija e shpirtit te tij por ka na thoj Uji i ndreq njerzit sdi se sa esht e arsyshme.
Vetem nje e di kur kemi qen femij Nje autobus nxansa erdhi nga prizereni
ne i shikonim si te hutuar mu keshet edhe sot kur nje shok tha vetni a din shqip na qeshum dhe vetet se dinum nga jan mendonim se serrb nga prizereni jan mbas andej merreni me mend gjith nxansat e ati autobusi i kemi shti ne klas

:shock: :shock:

mos i krahaso more Prizrenasit me shki,,, qfar ka te bej Prizreni i bukur,, nxansat e autobusit me shki...........?? :shock:


sido qe te jet Prishtinaaaaaaaaaaaa Nr 1

arbias
03-07-05, 12:53
Ore krokodill Ne mendojshum se nxansat kishin qen te nacionalitetit serrb
Deri ata sfolshin dhe ishin habit me bukurit aty mos ngjit fjal-se s je thmi.

Prizereni i ka Qikat ma t mira , Prishtina Mbrapasi.

rilinda
03-07-05, 20:50
e qka i krahasove ti qikat e Prizrenit me nxansat edhe me autobusat e nacionalitetit serb?????

arbias
03-07-05, 21:07
Mendojshim se nxansat ishin te nacionalitetit serrb deri sa ishin larg neve
Por kur u afrun ngat neve i pam se ata ishin Shqiptar...!!!!!!!!!!

Kjo ngjarje ka qen para luftes dhe athert me shum kishte turist me nxansa serrb se shqiptar besoj se me kuptut.

rilinda
04-07-05, 10:43
:shock: nejse nejse

Gjumashja
04-07-05, 20:14
Mitrovicaliket valla jon ma te vyeshmet

Krokodilli
05-07-05, 10:21
Ore krokodill Ne mendojshum se nxansat kishin qen te nacionalitetit serrb
Deri ata sfolshin dhe ishin habit me bukurit aty mos ngjit fjal-se s je thmi.

Prizereni i ka Qikat ma t mira , Prishtina Mbrapasi.

une mendoj se qka deshte me than ishte,, se ktynehere si kan qen te bukur dhe te veshur mire,, shqiptari menihere ka mendu qe eshte shka,, kan mendu qe vetem shkijet veshen mire dhe jan te pashem :x

sido qe te jet arbias nuk ngjita fjal po me erdh keq se qka the,, por ma ne fund te kuptova,,
te pershendes shoki se ashtu edhe ka qen para luftes,,,,,

Krokodilli
05-07-05, 14:51
Mitrovicaliket valla jon ma te vyeshmet

aiiii Gjumashe me than dikush tjeter Per Mitrovicen i kisha besu,, se Gjumashja mem tregu per TE VYESHME ,, mos vet,, dit e nat flen e kishe e vyeshme... gjumin e embel :wink:

arbias
05-07-05, 15:41
Nuk di si s kupove ti at thenje por po e lam at..se ishte e keqe !!!

Vertet ne kemi qen me skamnor e sidomos ne neper fshatra kemi dallu nga at te qytetit e sidomos nga ata (shki -faqezi se naj kan nxi jeten)

Por fatmirsisht sod ne ne katund nuk dallojm shum nga ata t qytetit por jan edhe disa shkaqe se edhe nese ke te vjen keq me u vesh apo edhe me pas ma shum se dikush se ende dikush buk nuk ka sa duhet e ne ne katund me shum e mbajm njeri tjetrin se paku me buk qaj shiqer voj.

Se sa per qika ka te shkosh ka qika shyqyr prej zotit ma te bukurat ne bot i kemi po se di sa po i rujmi ?


Po

Diana007
05-07-05, 15:46
Peja dhe Theranda :wink: :D

Gjumashja
06-07-05, 09:54
Mitrovicaliket valla jon ma te vyeshmet

aiiii Gjumashe me than dikush tjeter Per Mitrovicen i kisha besu,, se Gjumashja mem tregu per TE VYESHME ,, mos vet,, dit e nat flen e kishe e vyeshme... gjumin e embel :wink:po mos u habit shoki se edhe osht nje lloj vyeshmerieee :lol:

arbias
07-07-05, 13:10
Lipjani :wink: dhe Presheva :wink:

rilinda
07-07-05, 14:16
:arrow: P R I Z R E N I

Krokodilli
08-07-05, 17:58
P R I S H T I N A