PDA

View Full Version : A ėshtė shėndeti me rėndėsi tė veēantė ?


Anonymous
29-04-04, 19:41
Si edhe titulli a duhet pasur fillimisht kujdes per shendetin e pastaj per gjerat tjera (materiale dhe shpirterore) ?

Vera
30-04-04, 16:26
po une mendoj qe nese nuk e ke shendetin ne form te duhur je ather i semuar dihet keshtu qe shendeti nr 1 ne jeten e njeriut

Pershendetje Vera

SheTa
30-04-04, 16:43
Edhe me Dek veq shnosh mu kon :)

Vera
30-04-04, 17:04
valla ma keq se me vdek shnosh nuk ka S-h-e-t-a se te jet zhig pse nuk jetova edhe pak sa kesh shnosh

qika_pr
29-05-04, 17:41
Kur e ke shendetin per tona senet e ki ma let edhe ma mir

Rudi_1
06-11-04, 22:24
Shendeti sinqeriteti per mua personalisht (po jam i mendimit se edhe ju mendoni si un) jan ne vendin e pare...

rilinda
29-05-05, 09:27
shendeti, dituria e pastaj pasuria...