PDA

View Full Version : A u besoni ėndėrrave?


rilinda
11-02-07, 21:49
Mbetet gjithmonė ėndėrr apo edhe realizohet ndonjėherė?!

Agolli
11-02-07, 22:03
Mbetet gjithmonė ėndėrr apo edhe realizohet ndonjėherė?!

Pershendetje Rilinda! dua te pergezoj per temen e hapur.......
Mendimi ime eshte se enderrat jan vetm nje aktivitet,... nje aktivitet i cili e mban trurin aktiv gjate procedures se gjumit...

e_martumja
11-02-07, 22:08
Votova ndonihere...


vertet i besoj deri dikunddd ndoshta edhe shume pak, dhe gati kurre nuk shof...


ja psh: nje enderrr, burri im e ka pa Jeniffer Lopezin ne Enderrrr amo ne realitet kurre se ka pa dhe sma merr mendja qe do ta shef ne realitet me siguri imagjinata e tij i ka shti hunt ne endrrat ahahaha :biggrin: