PDA

View Full Version : Kujtimet....


Estella
21-11-08, 00:22
Si keni deshire ti ruani kujtimet?

1 Fotografi
2Video/dvd
3 Zemer/mendje
4 tjter

Estella
02-12-08, 00:09
zemer-mendje

Jana
02-12-08, 14:44
Fotografit i ruaj dhe i kam ALBUMET e renditura me shum kujdes ne baz te Viteve...
Por ka Kujtime qe i ruaj ne Zemer dhe Mendje...

LABI
02-12-08, 15:17
kujtesa, natyrisht. Jam fanatik per disa gjera qe i qmoj, i konsideroj shume, shume personale !

SheTa
03-12-08, 02:11
Kujtimet e dashurisė sate s’mund t’i harroj
Ti je e vetmja qė s’mund ta zėvendėsoj
Tė thėrras, sonte tė jesh kėtu pranė dua shumė
Shi po bie, shpirti mė lėngon
Lotėt bien nė tokė si lumė
Tė thėrras, sonte tė jesh kėtu pranė dua shumė

turisti
25-12-08, 20:39
fotografi

Sepse zemra/mendja me kohe lishtohe si fotografia qe zbehet,por me teper.

p.s.

fotogarfia eshte momenti i ndalur.

Prishtinasja_
25-12-08, 22:13
fotogarfia eshte momenti i ndalur.

Pajotohem me mendimin tende Turist ! :smile:

turisti
26-12-08, 15:45
Pajotohem me mendimin tende Turist ! :smile:

Faleminderit per aftesine tende me e perjetue ate moment te '' ngrire "dhe te perjetshem ,sepse gjithmone kur ta kqyrsh ate foton,ai monent do te jet i fresket.

Lona
26-12-08, 16:12
Kujtimi qe me len mbresa nuk e haroje kurr e ruaj ne mbrendin e shpirtit tim sa te jem gjalle dhe vdes me mua.

emine
02-09-09, 17:38
i kam qu ne tavan ,qaty pi paloi nja kah njohe:biggrin:

shfletuesi_
02-09-09, 18:41
Dihet na ne katun skemi pas keso gjanash uparata me dal ne syreta na i kemi rujt ne menje.. e ne zemer

Buqja_ch
28-01-10, 06:10
Ne zemer qe ti kam vetum per vete

Makresh
28-01-10, 09:33
n'bankat zvicrrane

Idila
28-01-10, 09:53
n'bankat zvicrrane
Pse nė Zvicėr qenke ti? Hajde kojshi hajde. :D

Kujtimet i ruaj nė kokėn time...

Buqja_ch
28-01-10, 11:50
n'bankat zvicrrane

qysh tu paska ba kryt veq pare. .per kujtime te jetes ke fjala ahah

roadrunner
28-01-10, 11:59
Ne loqk t zemres :D

Estella
09-03-10, 23:08
Kujtimet jan gjithmon te hidhura..
Ato te keqijat se na bejn te vuajm..
Dhe ato te bukurat se jan veē kujtime!

shfletuesi_
10-03-10, 00:18
...Te sjellin lot mallengjimi

teutaA
10-03-10, 00:21
te kqiat ne zemer e te mirat edhe ne video edhe ne foto sla sen me me ik hahahha veq me kamer ne dor rri:smile:

shfletuesi_
10-03-10, 00:22
Zemer mendje piiiih sondazh jeni ka beni a