PDA

View Full Version : Fjalor i Pahijshem.....


Estella
23-08-08, 11:46
Si Mendoni Ju? A perdorim Fjale te pahijshme ne FD

1.PO
2.JO
3.Deri dikund
4.Shume.....

Fshatari
23-08-08, 11:54
Si Mendoni Ju? A perdorim Fjale te pahijshme ne FD

1.PO
2.JO
3.Deri dikund
4.Shume.....

Besoj se 3-shi asht i saktė.

Estella
23-08-08, 11:58
Un mendoj 1-shi

Arkza
23-08-08, 11:59
Une 3-shin

Estella
23-08-08, 12:04
kqyrni kur t'votoni se 3dhe 4 ju paskan ndrru vendet ...:smile:

Arkza
23-08-08, 12:08
kqyrni kur t'votoni se 3dhe 4 ju paskan ndrru vendet ...:smile:Po breee e pash me Vones ... Ne vend me Votu Tjtre kah me doli diqka tjtre por so me Rendesi Votat me Rendesi eshte Mendimi jem .......:wink:

Estella
23-08-08, 12:11
Arkeza ska lidhje po pasi qe ketu eshte sondazh,llogarisim ne baz te votav mi marr mendimet :)

rilinda
23-08-08, 12:14
Votova pėr PO.
S'di ēka jon qu pesh do... mezi presin dikush me shkru diēka edhe mi met n'qaf... edhe ata pa shkru kurgjo keq seee... nc nc nc

Murgesha
23-08-08, 12:14
Deri dikund http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Ps. Estella u rregullua tash pika 3 dhe 4

Arkza
23-08-08, 12:15
Arkeza ska lidhje po pasi qe ketu eshte sondazh,llogarisim ne baz te votav mi marr mendimet :)Epooooooooo qka kam une faj qe Ndryshe u Shkru ne Fillim e Ndryshe doli !!!

Estella
23-08-08, 12:18
Arkeza n'rregull eshte,s'akuzova diqka se ti je fajtore vetem desha me ju bo me dije qe renditja s'ishte nejjta,po qe Murgesha shpejt rregulloj

Murgesha flm ....

Arkza
23-08-08, 12:36
Arkeza n'rregull eshte,s'akuzova diqka se ti je fajtore vetem desha me ju bo me dije qe renditja s'ishte nejjta,po qe Murgesha shpejt rregulloj

Murgesha flm ....Jo jo Estella as qe me shkoj mendja qe po me Akuzon por veq thash keshtu se jo hiq mos ta nin ty ... :wink:

Fshatari
23-08-08, 13:22
Fshatari+Murgesha+Arkėza=3 (Deri dikund) e jo 2 siē figuron nė rezultatin e sondazhit!

rilinda
23-08-08, 13:28
Fshatari+Murgesha+Arkėza=3 (Deri dikund) e jo 2 siē figuron nė rezultatin e sondazhit!

Tash? :rolleyes:
:biggrin:

Fshatari
23-08-08, 13:31
Tash? :rolleyes:
:biggrin:
Tash ? Prit ta boj hesapin:
Fshatari+Arkėza+Murgesha+Rilinda=3(dallash pra)!

rilinda
23-08-08, 13:36
Tash ? Prit ta boj hesapin:
Fshatari+Arkėza+Murgesha+Rilinda=3(dallash pra)!

Ncuk se Rilinda ka votu pėr PO.

Fshatari
23-08-08, 13:42
Ncuk se Rilinda ka votu pėr PO.
Qitash ma qite hujit krejt matematiken! Krejt mu kane peshtjell shifrat...!

selvija
23-08-08, 13:42
Votova deri dikund::::

nuk me knaq nganjeher pa perdor fjalet pa hjeshme,,,po te them te drejten nuk hy ta tregoj ketu seriozotetin,,disponimi dhe pak shaka:wink:

Fshatari
23-08-08, 13:45
Votova deri dikund::::

nuk me knaq nganjeher pa perdor fjalet pa hjeshme,,,po te them te drejten nuk hy ta tregoj ketu seriozotetin,,disponimi dhe pak shaka:wink:
Besoj se avatari i ri asht vetė Selvija(me sa e kam pa diku...)! Sharmante!
Kjo nuk asht shaka!

selvija
23-08-08, 13:50
Besoj se avatari i ri asht vetė Selvija(me sa e kam pa diku...)! Sharmante!
Kjo nuk asht shaka!heheh shko tek vota PO...hiq pa shaka:wink::biggrin:

Estella
23-08-08, 14:11
Tash ? Prit ta boj hesapin:
Fshatari+Arkėza+Murgesha+Rilinda=3(dallash pra)!

hiq mos bon hesap rilind se spo e kap,ndoshta ka anetar qe kan jap voten e skan postu ketu hiq me na tregu se qka mendojn .... :)

>>{SpOnGeBoB}<<
23-08-08, 14:17
Jo be qasina kurr nuk perdori a taneve qetyne qe kan shkrue PO duhet mi denu tani kqyre arkzen qka ka shkrue ani kur e kom lexue qka i kish shkrujten asajna qokollades. Arkzo a je ti ne vehti, qysh be shahet bereqeti i Zotit.

Arkza
23-08-08, 14:19
Jo be qasina kurr nuk perdori a taneve qetyne qe kan shkrue PO duhet mi denu tani kqyre arkzen qka ka shkrue ani kur e kom lexue qka i kish shkrujten asajna qokollades. Arkzo a je ti ne vehti, qysh be shahet bereqeti i Zotit.Qka Hamami po me rrok ti mua per goje ???
A nuk e ke lexu se qfare ka shkru ajo ???
Apo je qorr a ?
Ec dhe kurr mos mu perzij Postimet emija Ok

Estella
23-08-08, 14:20
Jo be qasina kurr nuk perdori a taneve qetyne qe kan shkrue PO duhet mi denu tani kqyre arkzen qka ka shkrue ani kur e kom lexue qka i kish shkrujten asajna qokollades. Arkzo a je ti ne vehti, qysh be shahet bereqeti i Zotit.pse po mendon me na denu ti neve ahahha :P

>>{SpOnGeBoB}<<
23-08-08, 14:23
pse po mendon me na denu ti neve ahahha :P

pse keni votue po edhe jeni qata qe po shani qetupari ne forum a jo neve qe po na fshijne postimat. Na vetum qe po shkrujna qashtu qysh osht e jo tu ja ba qefin qetyne na fshijne shkrimat e kund kerkend sha nuk e kena.

Estella
23-08-08, 14:26
pse keni votue po edhe jeni qata qe po shani qetupari ne forum a jo neve qe po na fshijne postimat. Na vetum qe po shkrujna qashtu qysh osht e jo tu ja ba qefin qetyne na fshijne shkrimat e kund kerkend sha nuk e kena.

Muj met than qe je shume gabim....... po foli n'emer timin

egi
23-08-08, 14:50
Une votova per PO, por kjo PO-ja ime nuk vlen per spongien edhe tinkyn..se ata dy kan sjell nje freskije te veqant ne forum. Pra shkrimet e tyre tolerohen :biggrin:

Albonita
23-08-08, 14:53
Po...!

Linka_pz
23-08-08, 15:14
Votova pėr PO.
S'di ēka jon qu pesh do... mezi presin dikush me shkru diēka edhe mi met n'qaf... edhe ata pa shkru kurgjo keq seee... nc nc nc


Votova per PO ,dhe kam mendim te njejte me vendasen time .

Fshatari
23-08-08, 15:22
Votova per PO ,dhe kam mendim te njejte me vendasen time .
Ti e din mirė se vetėm "deri diku" asht i pahijshėm fjalori po paske votue sa me ia ba qejfin vendases tėnde! e kjo nuk mė duket e "hijshme"!

Linka_pz
23-08-08, 15:31
Ti e din mirė se vetėm "deri diku" asht i pahijshėm fjalori po paske votue sa me ia ba qejfin vendases tėnde! e kjo nuk mė duket e "hijshme"!

Valla hiq gati gati krejt se di ashtu po mendoj .

Fshatari
23-08-08, 15:35
Valla hiq gati gati krejt se di ashtu po mendoj .
Me fol drejtė po me vjen pak inati qe ja keni qellue se po-ja po kryeson. Kjo asht shumė vėrejtje serioze nė adresėn e forumistve qė i lejojnė vetės tė pėrdorin fjalor tė shemtuet!
Shyqyr qė nuk bėj pjesė nė atė kategori se...!

Estella
23-08-08, 16:17
Un mendoj se edhe pa perdor fjal te pahijshme mundet me pas humor t'mire ose met be me qesh mua perkundarzi aspak sme ben te qesh diqka banale... se di me nda banalitetin me humor
Gjithkush bene shaka kur duhet edhe si duhet.......dhe ai humor m'pelqen... :)

LuLjaa
23-08-08, 23:44
Po ..

Prishtinasja_
26-08-08, 17:35
Votova pėr PO.
S'di ēka jon qu pesh do... mezi presin dikush me shkru diēka edhe mi met n'qaf... edhe ata pa shkru kurgjo keq seee... nc nc nc
Pajtohem plotesisht me mendimin tende Sweety !
Sepse ASNJE antar/e ketu nuk ka te drejte ti sulmoje apo ofendoj antaret tjere me fjalor te pahijshem !

Per vete shume here quditem me disa antar/e ketu se ku e marrin ate drejte apo ate guxim te fyejn dike tjeter me fjale te pahijshme ! (ani cfare t'shame phaa:mad:)

Edhe pse disa antarve i eshte terhequr vemendja disa here , ata/o serish vazhdojn !
Por "Foli Zenes foli Stenes(Murit)" :mad::tongue:

Keshtu qe votova per PO ! :redface:

Amina
26-08-08, 20:23
Per vete kam votuar per Deri Diku,sepse edhe pse ka fyereje dhe ndonjehere dhe sharje, mendoje se ende nuk eshte edhe aq katastrofale. Ndoshta eshte far nervoze e qastit qe shprehet ndonjehere. Nuk e di:confused:
Eshte diqka njerezore!

Gjumashja
26-08-08, 20:28
PO.. sidomos nga mashkujt, dhe disa femra qe me njeren nofke paraqiten engjellushe ndersa me tjetrin banale...

~AmaZonA~
29-08-08, 20:54
Deri diku...

emine
06-08-10, 22:11
Ne dardani gjithmone jane perdore fjale banale te pamarifeqta,e siq po mdoket gjithmone kan mu perdore,,,,:frown:

Suelaa
09-08-10, 08:47
Nuk esht ne natyren time fare.

shfletuesi_
09-08-10, 08:51
4 shume perdoret.