PDA

View Full Version : 1 Prill, gėnjeni ketu..........


Murgesha
31-03-04, 10:44
Barbaroza eshte perveluar duke bere kafe. I ka perveluar te dy duart dhe per ate nuk mundet me shkru sot dhe neser.

Cool_Boy
31-03-04, 11:07
Pershndetje

Te dashur forumista sot une dhe Murgesha jemi feju e tashti po pres mu martu me ate ahahah..

tung-Murgesha psenuk po tregon a??ahaha

BlertaB
31-03-04, 11:18
kuku qyqja barbaroza more qysh i ka pervluar duart oj Murgesha sis me sa di une moj nuk asht sot 1 prilli po 31 marsi eeeehhhheee.

Murgesha
31-03-04, 11:29
Blerta ajo vertet i ka perveluar duart. Bile kafja i eshte derdhur edhe ne kembe. Nuk e di se cfare shkalle te djeg“jes ka perjetuar, por do na tregoj ajo vet kur te vije.

BlertaB
31-03-04, 11:32
kuku shum keq vallah po me dhimet e shkreta Barbaroza sie hat das nicht verdient :cry: :cry: nuk e ka meritu qe mu djeg vallah. :cry: :cry:

Gentiana
31-03-04, 13:52
Edhe mua po me dhimbet Barbaroza ani bash tash se ka shku Rrushi e nuk ka ku me ja nu unazen :cry:

lazdrani
01-04-04, 08:03
RRUSHI ISHTE HY DHANDER MBREM :lol: :lol: :lol: :lol:

mickoja
01-04-04, 11:07
o lazdran po trego mor qe dhe vet pram ke hy nč dhčnderr

lazdrani
01-04-04, 11:14
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mickoja :roll:

Murgesha
01-04-04, 11:16
Kam vendos me u martu. Te hyj Nuse se u kenaqen keta tjeret duke hyre Dhenderr.

Aprililililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:

mickoja
01-04-04, 11:18
ej murgesha o hyn se po knaqke njeri qe vete lazdranin aj tč tregon ma mir hajde lazdran kallxoj qikesh ma shpejt se shkoj 1prilli

lazdrani
01-04-04, 11:27
Murgesha qenke bere nuse e bukure ufff ufff........Cka sonte te mos vonohem :lol: :lol: :lol: :lol: kuku edhe ti si ta mashtroj zemren time.... :wink:

Cool_Boy
01-04-04, 11:28
Murgesha qka nita te kishte shkel traktorri moj ???

mickoja a keni ndegju per kete ngjarje??

tung

Murgesha
01-04-04, 11:31
Cool_boy, ky eshte edhe shkaku pse vendosa me u martu.
Sa isha nen rrotet e Traktorit e mallkoja veten pse sjam martuar ende.
Me vdek e mos me ja dite lezetin marteses, gjyna bre ani kush une qe jam e bukur shume-shume :wink:

Barbaroza
01-04-04, 13:16
Mos me pengoni ju lutem :P

anna
01-04-04, 14:24
dont disturb hahhahaha ej barbaroza kqyre mire dhomen se me duket murgesha ka vendos nje pergjues me qe ra fjala kush po renkon kaq shume hahhahahahhahahahhahahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
02-04-04, 08:32
Nuk kam qene ne dhome moj,por ne natyre hahahahahaaha........ duke degjuar muzike hahahahahahahahaaaaaaa :lol: :lol:

Murgesha
02-04-04, 08:44
Barbaroza si po kalon tani si nuse? :lol: :arrow: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
02-04-04, 11:26
Ah super Murgesha,po bie ne ora 12 te nates e po zgjohem ne 12 te dites.Pastaj vjehrra po ma bie kafene te shtrati,edhe nje cigare bashke me te.Pastaj po veshem e po dal neper kojshi deri nga ora 15 kur po vie dhe po e ha dreken,pastaj po flej deri ne ora 19 dhe prej ores 20 e deri 22 po dalim me RRUSHIN,po kthehemi ne ora 12 dhe po flejme :o :lol:

Gentiana
02-04-04, 11:27
Barbaroza siq po e shoh,simbas shkrimit tend, Vjehrra jote paska dal tybe Sheqer ne sy :wink:

Barbaroza
02-04-04, 11:31
Genta,kripe apo sheqer,per vete e ka :wink: mua s'me intereson :wink:

Murgesha
02-04-04, 16:44
Ah super Murgesha,po bie ne ora 12 te nates e po zgjohem ne 12 te dites.Pastaj vjehrra po ma bie kafene te shtrati,edhe nje cigare bashke me te.Pastaj po veshem e po dal neper kojshi deri nga ora 15 kur po vie dhe po e ha dreken,pastaj po flej deri ne ora 19 dhe prej ores 20 e deri 22 po dalim me RRUSHIN,po kthehemi ne ora 12 dhe po flejme :o :lol:


Nc nc, e cfare martese kjo vetem duke fjetur :?: :shock: :shock:
O Rrushi mos e le me fjet shume nusen, se gjumi e trashe :wink:

lazdrani
13-05-04, 15:41
:? Se paskam dite qe vajzat me shume po genjejkane :?: :wink:

Vera
13-05-04, 19:13
lazdrani a nuk e ke dit qe edhe djemt genjejn a ncncncn edhe ti shiqo ma mir qyyyyyyy cikat jan te buta te mira zemren e bukur e kan dhe nuk kan zemer me genjy shum ato jan krijesa me e bukur ne ket jet qe veq ZOTI i madhrushum i ka fal

Gentiana
13-05-04, 19:38
:? Se paskam dite qe vajzat me shume po genjejkane :?: :wink:

Ateher qenka e vertet,ajo fjala e urt?! :roll:

turisti
18-09-04, 14:57
Si duhet ??? :wink:

Loloku
18-09-04, 15:07
Po une qe nuk di me genjy, a bane me prit 1 prillin?

Barbaroza
18-09-04, 15:55
Po une qe nuk di me genjy, a bane me prit 1 prillin?
Aiiii Loloku,e pse nuk e prite pra 1 Prillin :?: :lol: :lol:

Loloku
18-09-04, 16:02
Po une qe nuk di me genjy, a bane me prit 1 prillin?
Aiiii Loloku,e pse nuk e prite pra 1 Prillin :?: :lol: :lol:

Valla vec ka qellu shume larg e thash nuk me bane exheli saber e me mbetet maraku pezull per nje genjeshter!

Barbaroza
18-09-04, 16:05
Tybe bash me vend ke fol,shiko edhe tjera here mos e prit 1 Prillin se shpirt po mbajme :wink:

Agolli
11-02-07, 17:58
Tybe bash me vend ke fol,shiko edhe tjera here mos e prit 1 Prillin se shpirt po mbajme :wink:

Ase une nuk e pres, arsyja me bjen zhuga e genjeshtrave :biggrin: :tongue: :tongue:

Virti
13-03-07, 23:36
sa dite ka 1 prilli? :biggrin:

Guri i madh
14-03-07, 00:59
sa dite ka 1 prilli? :biggrin:prej kti viti nji prilli nuk numrohet me dit po me or e sivjet po thojn se i ka vetem 24 or

dr1ta
14-03-07, 02:21
Paskam hi pak si heret !:tongue:

Virti
14-03-07, 17:32
prej kti viti nji prilli nuk numrohet me dit po me or e sivjet po thojn se i ka vetem 24 or
pata friken se i ka 365 dite... :biggrin:

halla e madhe
14-03-07, 19:45
heret ja paska nise 1Prilli?!!:biggrin:

selvija
14-03-07, 20:16
Menxi spo presin per me rrejte...rrena sa duash...

Virti
15-03-07, 15:31
dmth paska rrena edhe jasht dites se 1 prillit?! :biggrin:

halla e madhe
16-03-07, 07:32
dmth paska rrena edhe jasht dites se 1 prillit?! :biggrin:..nje mik i vjeter para 4 viteve me pat thene;_ nese te rrene dikush me 1Prill dije se me 11Prill i vdesin RRENAT!...sa eshte e vertete nuk e di?!:redface: :biggrin:

selvija
31-03-07, 21:08
Spo di qka te pregadis per neser.http://www.a-free-guestbook.com/images/msn/72_72.gif (javascript:emoticon('*-)'))

Luana
01-04-07, 00:08
Une e kam pregatit nji per 1 prillin , dua ti them qe jam ne aeroport te Kosoves dil e pritem :biggrin:

e_martumja
01-04-07, 00:13
A ska dert mi rrejt prind :biggrin:

vjeshta
01-04-07, 00:28
Une neser nuk du me rrejt ,se jam lodhe valla tuj rrejt qdo dite .......

sherri
01-04-07, 00:28
Une sot sdu me rrejt,boll 364-dit hahahaa sot pushim.

Murgesha
01-04-07, 00:42
Une neser nuk du me rrejt ,se jam lodhe valla tuj rrejt qdo dite .......

Sa mirė qė po dojshe me ba pushim hahahahahahahah

Xuki
01-04-07, 00:43
Ooo njerėz e kam njė lajm tė mirė!

Dreni vetėm sa e pranoj humbjen e Selvijes......kurse fituesi jam unė!

Bonma pėrhajr, mos u koritni palidhje!

Virti
01-04-07, 00:45
te gjithe profesionistave urime kjo dite e madhe...!!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
01-04-07, 00:46
te gjithe profesionistave urime kjo dite e madhe...!!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Spo di a guxoj me tė thonė falemnderit hahahahahahahahaah

Virti
01-04-07, 00:47
Spo di a guxoj me tė thonė falemnderit hahahahahahahahaah
mos u merzit se ka edhe ma keq... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
01-04-07, 00:48
Ik more se mos po e kap njeriun lemza nė gjumė ahahhahaahahahha e qka eshte ma keq se kur zgjohet me gishta ne goje...Selvija tek Xuki :biggrin:

Agolli
01-04-07, 00:49
te gjithe profesionistave urime kjo dite e madhe...!!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Falemnderit..... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

sherri
01-04-07, 00:49
A me besue ca po thoni sot a!!?mua besomni se e kam pushim,sot nuk rrej......

vjeshta
01-04-07, 00:49
te gjithe profesionistave urime kjo dite e madhe...!!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ooooooooo flm ,urime edhe ty hahahaaaaaaaaaaa

Murgesha
01-04-07, 00:50
mos u merzit se ka edhe ma keq... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jo bre se pastaj mė thojnė qė po rrej.... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Virti
01-04-07, 00:51
Falemnderit..... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
ishalla vitin tjeter ne top-forme! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
01-04-07, 00:54
Po shifet se qenke i pamartuar se tė martuarit tė Dielėn i bajnė punėt e shpisė....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif spo pergjigjem se dal ne rren :biggrin:

Virti
01-04-07, 00:55
Ooooooooo flm ,urime edhe ty hahahaaaaaaaaaaa
mos i harxho urimet bre phaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

sherri
01-04-07, 00:56
Po shifet se qenke i pamartuar se tė martuarit tė Dielėn i bajnė punėt e shpisė....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
hahahahha e diela veq sa filoj moj, ka kohe per pune ......a ca ishe ti hehehehehe

Virti
01-04-07, 00:57
Jo bre se pastaj mė thojnė qė po rrej.... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
mos ke dert se ta marrin mesyshin te tjeret dhe nuk u bie ndermend per ty... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
01-04-07, 00:58
mos i harxho urimet bre phaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Urimi kthehet me urim heheheee,sepse nuk eshte edukat !

Agolli
01-04-07, 00:58
ishalla vitin tjeter ne top-forme! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Fit for fait........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
01-04-07, 00:59
Urimi kthehet me urim heheheee,sepse nuk eshte edukat !
urimi ishte i dedikuar vetem per profesionistat, une jam amator! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
01-04-07, 01:02
Fit for fait........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
yeahhhh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

vjeshta
01-04-07, 01:05
urimi ishte i dedikuar vetem per profesionistat, une jam amator! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hhahahahaa po na tregon bash per 1 Prill ......!

selvija
01-04-07, 08:27
Waw koka bere deti kos te gjitha anet .:biggrin:

Dreni30
01-04-07, 08:33
Waw koka bere deti kos te gjitha anet .:biggrin:

Ishhalla kun luge nuk gjindet e i mshojme me grushta, hahahahah

selvija
01-04-07, 08:34
Ishhalla kun luge nuk gjindet e i mshojme me grushta, hahahahahQy me grushta ashtu me pilqen se luga sme del hahahha

Dreni30
01-04-07, 08:35
Qy me grushta ashtu me pilqen se luga sme del hahahha

Po de me te madhe, se kur ka kos shume cka me ba me nje luge te vogel. hahahaahh

selvija
01-04-07, 08:40
Po de me te madhe, se kur ka kos shume cka me ba me nje luge te vogel. hahahaahhPo ma sikurt me grushte se po qellon luga me bishte te gjat e po sharron kund hahha

Mine Dreni qysh koke dal ti qashtu para PC a kuuu qysh tu paska shkye pizhamet:biggrin:

Dreni30
01-04-07, 08:44
Po ma sikurt me grushte se po qellon luga me bishte te gjat e po sharron kund hahha

Mine Dreni qysh koke dal ti qashtu para PC a kuuu qysh tu paska shkye pizhamet:biggrin:

Hhahahahhaahhh po valla me grushta me mire edhe me sharru nuk bejne dam e bishti i luges per nguti najkah, hahahah
Po ke bahqe moj disa lule duke i rregullu e mu zu ne trendafile, hahahah

gazi-de
01-04-07, 11:00
Albanian expert,gjindet ne spiatal!!!
Per fate te keq i ndodhi nje fatekeqsi,sot ne mengjes e kane rrahe gruja dhe ish gruja!!
pse vetem ai e dine,por besoje qe nuke eshte keq,e more vllaqko te kame then kujdes me femra.
vllaqko te uroje sherim,por mire ta kane be....hghghghghghghg

Nirvana Band
01-04-07, 11:04
A e dini qe sote eshte nenshkruar pavarsia e Kosoves edhe nga Serbet.

gazi-de
01-04-07, 11:14
Sy_kaltra,eshte arrestu nga policia!!!:rolleyes:
Vete pse e ka then te verteten sot,dhe eshte ne rrezike edhe te denohet me burge:rolleyes:..
Sy_kaltra beru e forte se e verteta fitone..:biggrin:....

Agolli
01-04-07, 11:24
Sonte po martohna''' 364 dite vetem rrena degjojme, kurse sot eshte dita ime(solo)''e sinqeritetin''''http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Sy_kaltra
01-04-07, 11:28
Per hajr Agolli ,se kurr ma teper se sot nuk te besoj ...:biggrin:

gazi-de
01-04-07, 11:29
Sonte po martohna''' 364 dite vetem rrena degjojme, kurse sot eshte dita ime(solo)''e sinqeritetin''''http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif
urime Agolli urime,vetem paske me na mbyte me RatBulla,paske me i shti te gjihe dasmoret me fluturu....hghghghghg

Agolli
01-04-07, 11:29
Gjithashtu,'''''''''''edhe une ty! po te besoj.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Sy_kaltra
01-04-07, 12:14
Po me beson , qe po te besoj a ?....:smile:

Agolli
01-04-07, 12:22
normal se po, une rrej c'do dite , sot jo !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
01-04-07, 12:23
urime Agolli urime,vetem paske me na mbyte me RatBulla,paske me i shti te gjihe dasmoret me fluturu....hghghghghg

hahahahahah, ishalla sum fluturon nusja se sa per dasmor,......shkofshin ne hane..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
01-04-07, 12:27
hahahahah,tashe e pashe nje femer tu fluturu,mos ishte nusja jote more,mos i ke dhen shume RatBull..hahahahahaha
po pi edhe ti me shume ndoshta e nzane se ajo iku...hghghghghghghghghghg

Agolli
01-04-07, 12:33
hahahahah,tashe e pashe nje femer tu fluturu,mos ishte nusja jote more,mos i ke dhen shume RatBull..hahahahahaha
po pi edhe ti me shume ndoshta e nzane se ajo iku...hghghghghghghghghghg

jo beeeeeee qy....ajo dojke me me zane mua, isha duke fluturu per momentin dhe me tha nga toka je i imi, per ty dua te vdes, asi fluturoj ghaghaghagha

gazi-de
01-04-07, 12:39
jo beeeeeee qy....ajo dojke me me zane mua, isha duke fluturu per momentin dhe me tha nga toka je i imi, per ty dua te vdes, asi fluturoj ghaghaghagha
aha mire,une mendova se te ka ike,po une e pashe veheten te detyrume te tregoje...
se mendova i ke dhen shume me pi,se ti ja ke zakon me be eksperimente..hghghg sidomos me femra..
hahahahahaha

Agolli
01-04-07, 12:41
aha mire,une mendova se te ka ike,po une e pashe veheten te detyrume te tregoje...
se mendova i ke dhen shume me pi,se ti ja ke zakon me be eksperimente..hghghg sidomos me femra..
hahahahahaha

ghaghaghaghagha punoj ne laborator.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
01-04-07, 12:51
mire shume,shko ndihmoju selvise dhe sy_kaltres se kishin mbet ne rruge,duke aredhe te kafja e forumit...por mos harro meri do ratbull me vete...hghghghgh

Sy_kaltra
01-04-07, 13:38
o gazi ska nevoj hiq me ardh me na mar oj melaqe, se RedBull tė bėn me Krahėėėė...ahhahahahahha

selvija
01-04-07, 13:49
mire shume,shko ndihmoju selvise dhe sy_kaltres se kishin mbet ne rruge,duke aredhe te kafja e forumit...por mos harro meri do ratbull me vete...hghghghghKemi sharruar dikund gazi-de. pa ardh ti me nxjerr aty do jesim , po me shpejtsi.te presim haha:tongue:

gazi-de
01-04-07, 13:57
Kemi sharruar dikund gazi-de. pa ardh ti me nxjerr aty do jesim , po me shpejtsi.te presim haha:tongue:
me vjen keq selvija se jame i zen sot,me duhet te tregoje drejtesin se dita ime eshte sot...hghghg
vetem ndoshta Agolli me ratbulla e ju shpetone.....hghghghg

selvija
01-04-07, 14:05
me vjen keq selvija se jame i zen sot,me duhet te tregoje drejtesin se dita ime eshte sot...hghghg
vetem ndoshta Agolli me ratbulla e ju shpetone.....hghghghgAni ani qe paske diten tende don me na lan ne lloq a , hajt se vjen edhe dita jone.

Por per Sy_kaltern se kam aq gajle se ajo me rrenet e veta del dyqysh.. por une ngrata mbeta se hahaha

gazi-de
01-04-07, 14:09
Ani ani qe paske diten tende don me na lan ne lloq a , hajt se vjen edhe dita jone.

Por per Sy_kaltern se kam aq gajle se ajo me rrenet e veta del dyqysh.. por une ngrata mbeta se hahaha
mire e ke tashe je duke me dhimbet,por ndoshta qillon rafeti me dhi dikunde rruges e te ndihmone.....

Virti
01-04-07, 14:11
te gjithe besimtarėve te kesaj dite ua uroj nga zemra... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
01-04-07, 14:18
mire e ke tashe je duke me dhimbet,por ndoshta qillon rafeti me dhi dikunde rruges e te ndihmone.....Po rafeti me dhit i ka mesue ashtu me sherr , me doket se hajri tyre nuk asht hiq

gazi-de
01-04-07, 14:22
Po rafeti me dhit i ka mesue ashtu me sherr , me doket se hajri tyre nuk asht hiq
hajri imi jo jo sot jo,te ndihmofet zoti se sot nuke kame kohe....lutju zotit ti ndoshta vjen ndo kushe tjetr e te ndihmon se hajri im sot nuke eshte...

selvija
01-04-07, 14:26
hajri imi jo jo sot jo,te ndihmofet zoti se sot nuke kame kohe....lutju zotit ti ndoshta vjen ndo kushe tjetr e te ndihmon se hajri im sot nuke eshte...Aiii gazi-de marr nje http://www.crezine.com/utenti/redbull_creative_contest.jpgedhe deri ne cak me qon ahahhah ,,

gazi-de
01-04-07, 14:30
Aiii gazi-de marr nje http://www.crezine.com/utenti/redbull_creative_contest.jpgedhe deri ne cak me qon ahahhah ,,
kujdes moje se gjahtaret ishin ne pune sot...hghghghghghghgh

lonaaa
01-04-07, 17:13
A ka marre sot rrena te forta ndokush ?

gazi-de
01-04-07, 18:33
lonaaa,kishte sot nje fat(keqsi),kish ra ne dashni,por ende nuke po e dike se ne kene..kujdes djema!!!....

lonaaa
01-04-07, 18:38
hahahahahhaa

O jam ka e di ne kend por me tregu thash mos nuk po besojn , mendojn se po genjej per nje prill!:tongue:

gazi-de
01-04-07, 18:42
kallxom ne vesh se nuke i tregoj as kuje jo,se per mua nuke ka 1 prill,edhe jam shume besnike..hghghghg

lonaaa
01-04-07, 18:50
O Gazi , a e ke kalendarin nje date para apo pas? :rolleyes: :tongue:

Sy_kaltra
01-04-07, 19:19
Ani ani qe paske diten tende don me na lan ne lloq a , hajt se vjen edhe dita jone.

Por per Sy_kaltern se kam aq gajle se ajo me rrenet e veta del dyqysh.. por une ngrata mbeta se hahaha

Nuk te lo ne lloq mori ty a je n`mend ti :biggrin:

vjeshta
23-04-07, 19:59
Mos u bani merak ,se vjen prap !hahahhaaa

Virti
24-04-07, 22:27
1 Prillit ia kishin zgjate afatin edhe per 6 muaj... :biggrin:

Agolli
24-04-07, 22:55
Po a? euuuuu c,po dufka me i shkund rrenat........:tongue:

rafet llapjani
25-04-07, 00:10
Po a? euuuuu c,po dufka me i shkund rrenat........:tongue:

Mos gabo se krejt ti marin pernime ahahahahahaahahah se nje prilli ne mot eshte ahahahahahah

Virti
18-05-07, 02:37
ende paska anetare te fshehur ketu.... :biggrin: :biggrin:

Virti
01-04-08, 00:35
Urime kjo dite feste!
:biggrin:

vjeshta
01-04-08, 00:38
A e dini sa ju du ....:tongue:

Murgesha
01-04-08, 00:43
A e dini sa ju du ....:tongue:

E di qė shumė, por kėtu nuk po tė besoj hahhahahaahahahah

vjeshta
01-04-08, 00:46
E di qė shumė, por kėtu nuk po tė besoj hahhahahaahahahah


Hahahhaaaaaaaa , nuk rave ktu tash ...:biggrin:

sherri
01-04-08, 00:48
A po vini rrim krejt qysh jeni qeshtu......masi dita e rrenve e e dini qe se kam pernime

Luana
01-04-08, 01:06
Per 1 prill krejtve bllok ja kam bo ne msn ........:biggrin:

LuLjaa
01-04-08, 01:11
Per 1 prill krejtve bllok ja kam bo ne msn ........:biggrin:

Edhe une , bile ata edhe Selimit hahahahaa

LaCoStA
01-04-08, 01:18
Une krejtve ja kom bo bllok, a Sabiles edhe delete ja kom ba hahahahah

LuLjaa
01-04-08, 01:33
Hajdee rren hajdeee hahahahaha

Nimee Selim a ke rrejt naj here n'jete tane a munesh mem kallxu qetu se qysh e tek krejt

LaCoStA
01-04-08, 01:41
Hajdee rren hajdeee hahahahaha

Nimee Selim a ke rrejt naj here n'jete tane a munesh mem kallxu qetu se qysh e tek krejt
Jo more far t'rrejtni. A po ta merr menja qe rrej une a ???

Veq ty jom myt tut rrejt a hahahahaha

LuLjaa
01-04-08, 01:47
Jo more far t'rrejtni. A po ta merr menja qe rrej une a ???

Veq ty jom myt tut rrejt a hahahahaha

Per tash e di qe pom rren krejt ēka po fol :D ama per tjera here t'veta

LaCoStA
01-04-08, 01:50
Per tash e di qe pom rren krejt ēka po fol :D ama per tjera here t'veta
Hahahahahahahahaha, jaaaaaa qetu kurr nuk t'kallzoj drejt. Cka tem vet, ko met rrejt hahaha.

Ndesh met kallzu drejt, vetem najkun tjeter hahahah

LuLjaa
01-04-08, 01:56
Hahahahahahahahaha, jaaaaaa qetu kurr nuk t'kallzoj drejt. Cka tem vet, ko met rrejt hahaha.

Ndesh met kallzu drejt, vetem najkun tjeter hahahah

Jaa qeta du me dit tash ,, edhe ishalla sum rren

A m'don? ( pernime )

LaCoStA
01-04-08, 01:59
Jaa qeta du me dit tash ,, edhe ishalla sum rren

A m'don? ( pernime )
N'qet dhom ncuk, hiq nuk t'du hahahaha

A n'dhomat tjera po shumeeee (pernime)

LuLjaa
01-04-08, 02:08
N'qet dhom ncuk, hiq nuk t'du hahahaha

A n'dhomat tjera po shumeeee (pernime)

Hahahahaha s'ke guxu me than ketu PO
se e din qe s'besoj tani :D

LaCoStA
01-04-08, 02:14
Hahahahaha s'ke guxu me than ketu PO
se e din qe s'besoj tani :D
Hahahah epo tuta pa pare eshte hahahah

LuLjaa
01-04-08, 02:17
Ishalla nuk ke rrejt edhe per qat dyten fjalii qe the , kuku tani

LaCoStA
01-04-08, 02:17
Ej LuLe, nime une harrova met kallzu qe e kom njet me zbulu sekretin tone tash, nuk ka kuptim me majt msheft.

Anetar te FD-s, po du me ju njoftu qe une edhe LuLjaa jemi martu sonte po nuk ju kemi kallzu ma heret se nuk kemi desht me ba t'madhe ket pune.

Arsyja eshte se nuk kemi pas vend per krejt mysafiret, e mos me i thirr krejt nuk kish kuptim keshtu qe na jemi martu vet, pa prezencen e kerkujna.

Na falni per kete gje.

LaCoStA
01-04-08, 02:18
Ishalla nuk ke rrejt edhe per qat dyten fjalii qe the , kuku tani
Hahahahaha, jo jo per ate jo.

LuLjaa
01-04-08, 02:21
Ej LuLe, nime une harrova met kallzu qe e kom njet me zbulu sekretin tone tash, nuk ka kuptim me majt msheft.

Anetar te FD-s, po du me ju njoftu qe une edhe LuLjaa jemi martu sonte po nuk ju kemi kallzu ma heret se nuk kemi desht me ba t'madhe ket pune.

Arsyja eshte se nuk kemi pas vend per krejt mysafiret, e mos me i thirr krejt nuk kish kuptim keshtu qe na jemi martu vet, pa prezencen e kerkujna.

Na falni per kete gje.

Hee kallxove ti aa, hajt se edhe une po ju kerkoj falje per kete gje.

Krejt , krejt mas keqi um vjen prej Buqes qe se kemi thirr po ishalla edhe ajo naj fal, e thirrum kur t'shkojm naj kun keshtu me shetit e marrim me veti, nashta pajtohet me kete edhe Buqja ..

Buqja_ch
01-04-08, 07:05
Hee kallxove ti aa, hajt se edhe une po ju kerkoj falje per kete gje.

Krejt , krejt mas keqi um vjen prej Buqes qe se kemi thirr po ishalla edhe ajo naj fal, e thirrum kur t'shkojm naj kun keshtu me shetit e marrim me veti, nashta pajtohet me kete edhe Buqja ..


Kishim besu ,, sikur mos té ishte 1 prilli

Gjumashja
01-04-08, 07:14
Une kisha propozu qe ata qe kane genjyer deri me tani... sot te behen te sinqerte...:rolleyes: ... :tongue: ...

premium
01-04-08, 07:52
Lajmet Flash te mengjesit a ndegjuat. 7 te vrare 2 te plagosur .. ne kanalin

^katunari^
01-04-08, 08:12
Une nuk rrej KURR, veq sot:wink:

lovely
01-04-08, 08:20
jom dashuru ne njanin.........:tongue: :tongue:

emine
01-04-08, 08:22
lovely ish me kismet(ish ngjit me bark) siq pe shof shkru edhe bebet me lind virtualisht,,,,

lovely
01-04-08, 08:26
lovely ish me kismet(ish ngjit me bark) siq pe shof shkru edhe bebet me lind virtualisht,,,,jo ishalla............:biggrin:

emine
01-04-08, 08:28
jo ishalla............:biggrin:


po ishalla(shallin e man Hoxha shamin e shoqja):cool:

Po edhe nje lajm!!!
kur tem bjen nermend me rrejt naj send dokna knej pari:biggrin:

Lovushko a ke ni une e llapjani po dojna me shpall fejesn (puna hazer veq thahs te evs ty qka po thU)ahhahahhhhahahhah/edhe si rren po tinglloja tmerrushem ky lajm apo/?

lovely
01-04-08, 08:31
po ishalla(shallin e man Hoxha shamin e shoqja):cool:

Po edhe nje lajm!!!
kur tem bjen nermend me rrejt naj send dokna knej pari:biggrin:

Lovushko a ke ni une e llapjani po dojna me shpall fejesn (puna hazer veq thahs te evs ty qka po thU)ahhahahhhhahahhah/edhe si rren po tinglloja tmerrushem ky lajm apo/?


zemren ma ke dridh Eminko..... motra jem e vogel po dojka mu rahatu ..ani me kon se?? me Rafetiin.. ncncnc.. paj zemra mu knaq kur e niva kete lajm (rren).....

tybe hiq keq s po nihet..llokumooooooo.. ncuk e ncuk e ncuk krejt t nuka....:biggrin:

emine
01-04-08, 08:38
zemren ma ke dridh Eminko..... motra jem e vogel po dojka mu rahatu ..ani me kon se?? me Rafetiin.. ncncnc.. paj zemra mu knaq kur e niva kete lajm (rren).....

tybe hiq keq s po nihet..llokumooooooo.. ncuk e ncuk e ncuk krejt t nuka....:biggrin:


tjetri lajm:

llapjani ka hype mrame ne terrkaq,e kish thy qafen ne bashqe te Fshatarit,kap Fshatari tarrakopin e del e m'syn Rafetin,kur dola kapa kulet ndore e ngaj :o mos breh mos,ja tha Fshatari kam me da ndysh se mi ka prisht kastravecat(sa i kishin pas nis mu rrit) ov kur dul selvija me Kombilizan ,,,,ski pas qka shef ne llapjanin krejt llom e kish pas bo me tarrakop......qata sote so knej se o lidh me zavoja,e tesh po presim lajmet qka po bahet a po dle puna ne gjyq se tybeh me kap kulet en dore une e me msy gjyqet,,,,(si deshmitare ,bashk em selvijen) puna o bo keq .......veq shyqyr sot 1 prrili e nashta po del rren...

lovely
01-04-08, 08:40
tjetri lajm:

llapjani ka hype mrame ne terrkaq,e kish thy qafen ne bashqe te Fshatarit,kap Fshatari tarrakopin e del e m'syn Rafetin,kur dola kapa kulet ndore e ngaj :o mos breh mos,ja tha Fshatari kam me da ndysh se mi ka prisht kastravecat(sa i kishin pas nis mu rrit) ov kur dul selvija me Kombilizan ,,,,ski pas qka shef ne llapjanin krejt llom e kish pas bo me tarrakop......qata sote so knej se o lidh me zavoja,e tesh po presim lajmet qka po bahet a po dle puna ne gjyq se tybeh me kap kulet en dore une e me msy gjyqet,,,,(si deshmitare ,bashk em selvijen) puna o bo keq .......veq shyqyr sot 1 prrili e nashta po del rren...


ooo hahahahahahahahahahahaha ahhahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahhahaahahahahahahahahah ahah ahahahahahahahahahahahahahahahahah


o dreqi mos t hifte... po rafeti t hifte ty..AMIN JARABI..
une niva qe Rafetit i ka hup t pamnit pej llavaborave :biggrin:

fort pe marrum neper goje qat njeri... hahahahahahahahahahahahaaaaa

selvija
01-04-08, 09:41
tjetri lajm:

llapjani ka hype mrame ne terrkaq,e kish thy qafen ne bashqe te Fshatarit,kap Fshatari tarrakopin e del e m'syn Rafetin,kur dola kapa kulet ndore e ngaj :o mos breh mos,ja tha Fshatari kam me da ndysh se mi ka prisht kastravecat(sa i kishin pas nis mu rrit) ov kur dul selvija me Kombilizan ,,,,ski pas qka shef ne llapjanin krejt llom e kish pas bo me tarrakop......qata sote so knej se o lidh me zavoja,e tesh po presim lajmet qka po bahet a po dle puna ne gjyq se tybeh me kap kulet en dore une e me msy gjyqet,,,,(si deshmitare ,bashk em selvijen) puna o bo keq .......veq shyqyr sot 1 prrili e nashta po del rren...Hhahahahah Emine zeza qka paske pa ti me sabah,,hahahah valla krejt e trent je hahaha

Fshatrit ju thy pllugi ne larev met ngjyste,,,:biggrin:

Cia-Ferizaj
01-04-08, 09:49
a martohemi oj selvijeeeeeeeee

selvija
01-04-08, 09:54
a martohemi oj selvijeeeeeeeeePajj per sot jam e lire bajm qka dushe,,,,hahahahaha :biggrin: kur po don tash a ma von,,,:biggrin:

lovely
01-04-08, 09:55
a martohemi oj selvijeeeeeeeee


po rreeeeeeeeeeeeeeeeeen hahahahahahahahahahahahaahah

qysh po na marrin njerzia lakmi qe jena martu na tash krejt kqyrin mu martiu... nuk kan tan ate nafake joooooooooooooo:tongue:

Cia-Ferizaj
01-04-08, 09:56
Pajj per sot jam e lire bajm qka dushe,,,,hahahahaha :biggrin: kur po don tash a ma von,,,:biggrin:

aprililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

jo jo se bajat prej mr. Nakit qy

selvija
01-04-08, 09:59
aprililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

jo jo se bajat prej mr. Nakit qyHajt deri sa te vjen pasdite aj,,martohemi more qka thojne cop sme hiqet,,,,kur vjen uli koken kish kurgjo skam boo...:biggrin:

haaaa lovely po rrupllim po te shkon gjin naten ku mos me te lakmue,,,po plasem se,,,

kan ni se lovelyt pi vike tug.....:biggrin:

lovely
01-04-08, 10:03
Hajt deri sa te vjen pasdite aj,,martohemi more qka thojne cop sme hiqet,,,,kur vjen uli koken kish kurgjo skam boo...:biggrin:

haaaa lovely po rrupllim po te shkon gjin naten ku mos me te lakmue,,,po plasem se,,,

kan ni se lovelyt pi vike tug.....:biggrin:

hahahahahahahahahahahaha

o dilidreq, mos ma asish moj, mos ma ngjit.. jaaa, krejt forumi n kam jan que, veq tu m njgit fjale po rrin muee.... hahahahahahahahahahaaaa

selvija
01-04-08, 10:05
hahahahahahahahahahahaha

o dilidreq, mos ma asish moj, mos ma ngjit.. jaaa, krejt forumi n kam jan que, veq tu m njgit fjale po rrin muee.... hahahahahahahahahahaaaaPo de qe spo guzon me pranue se po....hahah koke met 7-zan me ma tparen gagagaga...:biggrin: hahhahaah

Fshatari
01-04-08, 11:36
N'kėtė ditė tė bekueme nji pėrshendetje tė sinqertė pėr tė gjithė antarėt e dardania.de.
Kurkush nuk guxon me than se fshatari paska rrejt. E kam 1 prillin deshmitar!

gertaa
01-04-08, 12:12
ka rena edhe pa prill e sot ma s pakti rejne sidomos kta te forumt tone

LuLjaa
01-04-08, 15:19
Kishim besu ,, sikur mos té ishte 1 prilli

Hahahaha pse moj s'po beson kur t'kam rrejt ty qe pot rrej sot :D

SANTANA-29
01-04-08, 15:21
Tregoni te vertetat se krejt rrena mendojn,,,hahahhaahhaha,,,,

selvija
01-04-08, 15:26
N'kėtė ditė tė bekueme nji pėrshendetje tė sinqertė pėr tė gjithė antarėt e dardania.de.
Kurkush nuk guxon me than se fshatari paska rrejt. E kam 1 prillin deshmitar!Fashatar pse nuk the sot diqka qe ndin,,se ashtu e keshtu kishim than se po rrennnnn thuje njher sot shprazuuu...:biggrin:

LuLjaa
01-04-08, 15:29
Tregoni te vertetat se krejt rrena mendojn,,,hahahhaahhaha,,,,

Ti a ke rrejt naj kan sot.. ishalla nuk t'ka shku dita pa rrejt kerkan :D

SANTANA-29
01-04-08, 15:33
Ti a ke rrejt naj kan sot.. ishalla nuk t'ka shku dita pa rrejt kerkan :D

Halo lule ,,,as se e kam dit se ashte sot 1 prill le mo me rrejt dikon ,,po une srrej mori,,,,,,,,,,,,,,,,PA FOL;;;hahahahaa

LuLjaa
01-04-08, 15:36
Halo lule ,,,as se e kam dit se ashte sot 1 prill le mo me rrejt dikon ,,po une srrej mori,,,,,,,,,,,,,,,,PA FOL;;;hahahahaa

Hallu edhe ty .. po thash de, tybe as une se kam dit, po pram e pash ketu dhe mu kujtu, edhe tani vet me veti thojsha kan me rrejt ēka me rrejt, edhe si jam qu hajt ni sms dikujt hahahaaa , ama s'po kallxoj se ēka e kam shti mem thirr tani :D

Qashtu kurr s'ban me rrejt pa fol :D

SANTANA-29
01-04-08, 15:38
Hallu edhe ty .. po thash de, tybe as une se kam dit, po pram e pash ketu dhe mu kujtu, edhe tani vet me veti thojsha kan me rrejt ēka me rrejt, edhe si jam qu hajt ni sms dikujt hahahaaa , ama s'po kallxoj se ēka e kam shti mem thirr tani :D

Qashtu kurr s'ban me rrejt pa fol :D

Ste besoj po rren ,,,,hahahahahahahhahhahhahaah,,,,,,,,

LuLjaa
01-04-08, 15:43
Ste besoj po rren ,,,,hahahahahahahhahhahhahaah,,,,,,,,

Hahahahahaha khuu ēka m'ka than ky djali po rren ncnc
qysh more s'pom beson, ketu s'po rrej qe e kam rrejt dikan pash ty :D

Virti
23-05-08, 01:27
mos harroni te vini ketu sepse jeni pjese e kesaj ode hahaha

Murgesha
23-05-08, 01:29
mos harroni te vini ketu sepse jeni pjese e kesaj ode hahaha


Virtit ju paska prishė mini sonte....

Virti
23-05-08, 01:30
Virtit ju paska prishė mini sonte....
s'kam mi hiē, me laser... :cool:

Murgesha
23-05-08, 01:40
s'kam mi hiē, me laser... :cool:


Unė veq gojarisht, e them fjalėn e kompjuteri vet e shkrun hahahahahahaha

Virti
23-05-08, 01:42
Unė veq gojarisht, e them fjalėn e kompjuteri vet e shkrun hahahahahahaha
dmth ti edhe kur shkruan, rrin ne kokerr te shpines... :cool:

vjeshta
23-05-08, 01:54
A ban edhe me u qaravesh ketu perveq se me rrejt ??:cool:

Murgesha
23-05-08, 01:55
dmth ti edhe kur shkruan, rrin ne kokerr te shpines... :cool:


Po, kur jam te tema e 1 prillit shkruj qysh tė dua, pse a po mė beson kush a hahaahahahahahahaha??

Murgesha
23-05-08, 01:55
A ban edhe me u qaravesh ketu ??:cool:

Qaraveshja nuk pranohet te dita e rrenave, se kujtojnė qė veq po shtiresh.

vjeshta
23-05-08, 01:57
Qaraveshja nuk pranohet te dita e rrenave, se kujtojnė qė veq po shtiresh.

A ban me u shtir qe po qaraveshna ??

Virti
23-05-08, 01:58
Qaraveshja nuk pranohet te dita e rrenave, se kujtojnė qė veq po shtiresh.
ketu duhet me u qaradeshe! (kujt i vie zheg) :cool:

Murgesha
23-05-08, 02:02
ketu duhet me u qaradeshe! (kujt i vie zheg) :cool:


Valla shumė ftohtė sonte, edhe me qebe jam mbėshtjellė

Virti
23-05-08, 02:03
Valla shumė ftohtė sonte, edhe me qebe jam mbėshtjellė
valla boll mire qe din me e ruajt veten tande!

lyra2
19-07-08, 23:05
..........................

lyra2
19-07-08, 23:06
ooo hahahahahahahahahahahaha ahhahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahhahaahahahahahahahahah ahah ahahahahahahahahahahahahahahahahah

... hahahahahahahahahahahahaaaaa


Cka ki mori aa?:)

uliksi31
19-07-08, 23:24
Cka ki mori aa?:)

Po kesh se e din qe shqiptart e kemi 1 prill cdo dite.:biggrin:

Agolli
19-07-08, 23:45
Po kesh se e din qe shqiptart e kemi 1 prill cdo dite.:biggrin:
Ulkisi, urime kerri i ri hahahahahah :biggrin:

vjeshta
19-07-08, 23:48
Ulkisi, urime kerri i ri hahahahahah :biggrin:


Uroja edhe balldusken e re ..:biggrin:

Agolli
19-07-08, 23:51
Uroja edhe balldusken e re ..:biggrin:
S'me ra ndermend, mire qe ma kujtove....urime ballduska o Uliksi :biggrin:

vjeshta
19-07-08, 23:55
S'me ra ndermend, mire qe ma kujtove....urime ballduska o Uliksi :biggrin:

Mos ke dert se per genjeshtra ti bij ndermend une ...:biggrin:

Agolli
19-07-08, 23:59
Mos ke dert se per genjeshtra ti bij ndermend une ...:biggrin:
Ja pa ma vertetu Uliksi s'besoj...:biggrin:

vjeshta
20-07-08, 00:01
Ja pa ma vertetu Uliksi s'besoj...:biggrin:

Per Uliksin e ke aaaaaaa ,nuk ma prish ai mu hiq .....rrejta ...hahaha

Agolli
20-07-08, 00:06
Per Uliksin e ke aaaaaaa ,nuk ma prish ai mu hiq .....rrejta ...hahaha
Jo moj per balldusken e Ulksit, deshta me ju ba bagjanak :redface: rrejta edhe une :biggrin:

vjeshta
20-07-08, 00:09
Jo moj per balldusken e Ulksit, deshta me ju ba bagjanak :redface: rrejta edhe une :biggrin:


Veq ruaju ,se jan disa ma shme tranohen me jau nguc balldusken se motren e saj ...tybe nuk rrejta ...haha

Agolli
20-07-08, 00:14
Veq ruaju ,se jan disa ma shme tranohen me jau nguc balldusken se motren e saj ...tybe nuk rrejta ...haha
Hahahaha e di, per qata ia nguca dhe nes idhnohet i them ka qene 1 prilli ubu, e rrej diqysh :biggrin:

vjeshta
20-07-08, 00:22
Hahahaha e di, per qata ia nguca dhe nes idhnohet i them ka qene 1 prilli ubu, e rrej diqysh :biggrin:

Humbi Uliksi ,a po e sheh qe dual fjala jeme ...:tongue:

Agolli
20-07-08, 00:27
Humbi Uliksi ,a po e sheh qe dual fjala jeme ...:tongue:
Po thu qe u idhnu a, s'ma merr mendja..:tongue:

vjeshta
20-07-08, 00:31
Po thu qe u idhnu a, s'ma merr mendja..:tongue:

Kur rrejme idhnohen njerzit qyyy ....:tongue:

lovely
20-07-08, 01:24
qka jeni tu rrejt more kshtu?? 1 prilli moti o shku :biggrin: :biggrin:

vjeshta
20-07-08, 01:26
qka jeni tu rrejt more kshtu?? 1 prilli moti o shku :biggrin: :biggrin:


Zanat na ka mbete ..:biggrin:


E pritem ti ktu deri sa te shkoj te shtepija ti marr rrenat se mu hargjuan ,e vij ,vij ...:tongue:

lovely
20-07-08, 01:28
Zanat na ka mbete ..:biggrin:


E pritem ti ktu deri sa te shkoj te shtepija ti marr rrenat se mu hargjuan ,e vij ,vij ...:tongue:


a e ki larg moj shpine? mos rrej ktu :tongue: :biggrin:

vjeshta
20-07-08, 01:30
a e ki larg moj shpine? mos rrej ktu :tongue: :biggrin:


Pak larg eshte ,mos ke me mi dhan hua do ...:tongue:

lovely
20-07-08, 01:31
Pak larg eshte ,mos ke me mi dhan hua do ...:tongue:

po sa dush :tongue: :biggrin: qfare i deshte?:biggrin:

vjeshta
20-07-08, 01:33
po sa dush :tongue: qfare i deshte?:biggrin:

Jo nuk po ti du ,se si te paskan mbet ty pa shit me mbesin edhe mu ..:tongue:


Naten qiko ...:smile:

lovely
20-07-08, 01:35
Jo nuk po ti du ,se si te paskan mbet ty pa shit me mbesin edhe mu ..:tongue:


Naten qiko ...:smile:


naten grujo...:biggrin:


hahahahahahah, i re pishmon mesap, u pendove hahahahahahahahahahahaahahhahaa

lyra2
23-07-08, 18:50
..rreni rreni ,lovely a shume te kan rrejte qe po sillesh shpesh ksajde aa,hajt ebu se shnosh qyy,rreje edhe ti dikon :P:P

vjeshta
27-05-10, 19:33
Sa keq qe dita festohet nje here ne vit e genjet qdo dite !!!:tongue:

vjeshta
27-05-10, 19:35
Po thu qe u idhnu a, s'ma merr mendja..:tongue:

Po me doket qe edhe ti je idhnu ?:biggrin:

Idila
27-05-10, 19:36
Sa keq qe dita festohet nje here ne vit e genjet qdo dite !!!:tongue:
Atė ditė veē sa i konfirmojmė(vėrtetojmė) gėnjeshtrat lol

vjeshta
27-05-10, 19:39
Atė ditė veē sa i konfirmojmė(vėrtetojmė) gėnjeshtrat lol

Unė genjeva mė atė qė e shkrova ,po ti ?:P

Idila
27-05-10, 19:41
Unė genjeva mė atė qė e shkrova ,po ti ?:P
ahaha unė veē sa e pėrcolla mesazhin tėnd (gjysmė tė vėrtetė) nė mėnyrė ngacmuese. :biggrin:

vjeshta
27-05-10, 19:50
ahaha unė veē sa e pėrcolla mesazhin tėnd (gjysmė tė vėrtetė) nė mėnyrė ngacmuese. :biggrin:Hhahhaaaa ,dmth .paske genjy edhe ti !:biggrin:

Idila
27-05-10, 19:52
Hhahhaaaa ,dmth .paske genjy edhe ti !:biggrin:
Interesant, pikėrisht nė 1 Prill asgjė nuk mė vjen nė mendje pėr tė gėnjyer, sinqerisht. Rri e mendohu... ēfarė t`i them, si ta gėnjej? Rezultati pa sukses. :d

GURI SYLAJ
28-05-10, 07:40
Interesant, pikėrisht nė 1 Prill asgjė nuk mė vjen nė mendje pėr tė gėnjyer, sinqerisht. Rri e mendohu... ēfarė t`i them, si ta gėnjej? Rezultati pa sukses. :d

Ushtro more .Nje vit e ke ne dispozicion !!

Idila
28-05-10, 08:56
Ushtro more .Nje vit e ke ne dispozicion !!
Posi, pėr njė gėnjeshtėr tė lodhė kokėn gjithė vitin unė? http://www.schwarze-welle.com/images/smilies/nachdenk.gif

Lapsi
28-05-10, 08:59
Posi, pėr njė gėnjeshtėr tė lodhė kokėn gjithė vitin unė? http://www.schwarze-welle.com/images/smilies/nachdenk.gifsa mire qe nuk me genjeve mua :P

Idila
28-05-10, 09:03
sa mire qe nuk me genjeve mua :P
Prit prillin e ardhshėm, nuk tė lash duke mė pritur gjithė ditėn nė Shkup, po mos mė thėnēin Idila. lolP.s. mirėmbetsh, ika se s`kam kohė. :)

Lapsi
28-05-10, 09:05
Prit prillin e ardhshėm, nuk tė lash duke mė pritur gjithė ditėn nė Shkup, po mos mė thėnēin Idila. lolP.s. mirėmbetsh, ika se s`kam kohė. :)fat qe nuk do jem me nje prill ne shkup :P

roadrunner
28-05-10, 09:10
Edhe une po mendohem deri me 1 Prill per ndoj genjeshter, po tani po e harroj deri ateher hahahah

GURI SYLAJ
28-05-10, 09:43
Kur permenda ushtrimete mendova qe secilen dite te vitit me e ba................ 1 Prill !

roadrunner
28-05-10, 10:10
Nuk qendron problemi tek aftesia per te genjyer, sepse eshte lehte per te perpiluar nje genjeshter dhe te tallesh e manipulosh gjate thurrjes se saj, por problemi qendron tek aftesia e te mbajturit mend te asaj genjeshtre, se neser me t'ra puna ta shtjellosh ate genjeshter, mund mos me te dal ashtu siq e ke thene me heret, dhe zihesh ne rren, q'ti bojsh ftyres se skuqur pastaj?Kur permenda ushtrimete mendova qe secilen dite te vitit me e ba................ 1 Prill !

premium
28-05-10, 10:13
rrencanat ;)

Antika
28-05-10, 10:22
rrencanat ;)
..shuj ,se e mire eshte edhe rrena.Nese rren shpesh ,dikur fillon t'u besosh edhe rrenave tua:biggrin:

premium
28-05-10, 10:27
..shuj ,se e mire eshte edhe rrena.Nese rren shpesh ,dikur fillon t'u besosh edhe rrenave tua:biggrin:
rrenave te mia a? hahahaha

jo brre nuk me shkon per goje me qit dy fjale e tri rrena?
sepse rrenen nuk i di me perserit dy here :)

Antika
28-05-10, 10:33
rrenave te mia a? hahahaha

jo brre nuk me shkon per goje me qit dy fjale e tri rrena?
sepse rrenen nuk i di me perserit dy here :)
..ani,dy rrena e 3 fjale qiti.:biggrin:

Une po,edhe me shpejt po perhapet rrena se sa e verteta ,ēudi kur po e ndegjoj prap,s'po e njoh ma !!:biggrin:

GURI SYLAJ
28-05-10, 10:34
Nuk qendron problemi tek aftesia per te genjyer, sepse eshte lehte per te perpiluar nje genjeshter dhe te tallesh e manipulosh gjate thurrjes se saj, por problemi qendron tek aftesia e te mbajturit mend te asaj genjeshtre, se neser me t'ra puna ta shtjellosh ate genjeshter, mund mos me te dal ashtu siq e ke thene me heret, dhe zihesh ne rren, q'ti bojsh ftyres se skuqur pastaj?

Ate qe mendova me e shkru e paska thene para meje Antika!
....

...shuj ,se e mire eshte edhe rrena.Nese rren shpesh ,dikur fillon t'u besosh edhe rrenave tua:biggrin:(Antika)

roadrunner
28-05-10, 10:35
...bile edhe mu kesh me ate qe e kishte thene, se eshte me vend hahaAte qe mendova me e shkru e paska thene para meje Antika!
....

...shuj ,se e mire eshte edhe rrena.Nese rren shpesh ,dikur fillon t'u besosh edhe rrenave tua:biggrin:(Antika)

GURI SYLAJ
28-05-10, 11:00
...bile edhe mu kesh me ate qe e kishte thene, se eshte me vend haha


Pa rrene dy sene kurr nuk vijne ne ren!
Nisja e rreje njehere ,
ne daq me u ba minister ja milioner....!

Prishtina-racing
28-05-10, 13:11
hahahaha Guri ma se ja nisen krejt shqiptart me rrejt e mu bo ministra se edin qe aty jon milionat :D...
Valla un e kisha zavencu Fatmir Limajn me rrena e besa aty osht edhe bugjeti ma trash se ne kto ministrite tjera prej burekut mujm me dal ne qebapa a ktu te FATMIRI osht veq MISH NE GRILL :dPa rrene dy sene kurr nuk vijne ne ren!
Nisja e rreje njehere ,
ne daq me u ba minister ja milioner....!

Peja-Boy
29-06-10, 21:25
Disa krejt vitin po Rrejn veq me kete date jan te Sinqert ...Hahahahaha