PDA

View Full Version : Si do te ndiheshit??


Murgesha
31-03-04, 19:13
Te ka ftuar i dashuri apo e dashura qe te dilni ne mbremje ne ndonje lokal.
Pasi jeni ulur i hjedhni nje sy salles dhe ja aty perballe teje qendron ish i dashuri/e dashura, me tė cilin/cilen jeni ndare, por qe ende diku ne qoshet e zemres, ndini se e dashuroni.

Si veproni?

Nderroni karrigen dhe i ktheni shpinden,
Humbeni dhe nuk e ndjeni me qetesine e fillimit
I thuani te dashures/te dashurit qe te nderroni lokalin me pretekst se nuk po ju pelqen aty.
Shfrytezoni rastin dhe rrini per tė shijuar se paku disa ēaste pranin e tij/saj.
Beheni indiferent, sikur sju pengon asgje dhe shtireni se asggje ska pas ndermjet jush, se e keni harruar pergjithmonė.

lazdrani
01-04-04, 07:57
Shume veshtire Murgesha te pergjigjem,por me gjitheate me e mira ishte te nderroje Lokalin edhe pse ndoshta pa qef por ne nje lidhje te re nuk deshiroja gjelozi te lind apo ndonje skene qe ndoshta do ta prishte ambijentin apo atmoseferen aty.............
Vella bashe jam kurreshtar, mendimin tend ne kete teme Murgeshe :wink:

Barbaroza
01-04-04, 13:20
Edhe pse e veshtire, une per te mos humbur qetesine sepse padyshim se nuk do te ndiheshe e qete ne ate rast,kisha preferuar te nderronim lokalin.

anna
01-04-04, 14:20
oho sa situate e pakendeshme sigurisht edhe une do te ndrroja lokalin ne menyre qe te mos perkeqsohen gjerat :wink: :wink:

Murgesha
01-04-04, 18:09
Une sdo ta nderroja lokalin ne asnje menyre, por me teper do te shtiresha se jam e lumtur me kete tjetrin. Assesi nuk do ta pranoja disfaten ne syte e tij. :lol: :lol:

Barbaroza
02-04-04, 08:27
Te lumte Murgesha per guximin qe ke.Me te vertete ke shkruar bukur,keshtu do te ishte me se miri te veprohej,por,une nuk jam aq e guximshme nga natyra qe te veproja keshtu,do te reagoja ne menyra te ndryshme,per shembull do te skuqesha apo do te levizja me gjeste te pakontrolluara ne tavoline,keshtu qe me mire per mua do te ishte te nderroja lokalin dhe te mos i bija ne sy qe ta verente se me mundon prania e tij :(

Murgesha
02-04-04, 08:36
Barbaroza te kuptoj ty se do te veproje ne ate menyre, une per vete kam aq force sa te kontrolloj ndjenjat e mia. Dhe kur e them kete beso se nuk po e zmadhoj aapo levderoj vetveten. Do ta beja qe ai te leshoj lokalin e assesi nuk do te largohesha vet.

lazdrani
02-04-04, 10:32
Murgesha po ti je malesore hehehehhe e di une per se ty te kam per qefi :wink:

Gentiana
02-04-04, 11:55
Lazdran edhe un jam Malsore,po nuk besoj se kisha reaguar si Murgesha jote :wink:
Edhe un e kisha ndrruar Lokalin(restorantin) e sidomos nese per at person ndjej ende diqka

Murgesha
02-04-04, 16:45
Genta ti dhe Barbaroza po e tregoni veten se jeni femra tipike, te buta dhe te ndjeshme. Tregone moj veten pak :lol: :lol:

Gentiana
03-04-04, 13:34
Murgesha, jam kjo qe jam dhe nuk mundem te aktroj, e asesi ne situat te till si e ke shkruar ti....

lazdrani
05-04-04, 09:59
Athu moj Genta po te ishim ne se bashku aty ne restorant Murgesha si do te reagonte :x :twisted: :wink:

Gentiana
05-04-04, 10:01
:lol: :lol: :lol: Kte nuk e die, pa ta shohim se si do te pergjigjet ?? :wink: Murgesha mos e merr ti fill seriozisht,po fjala esht nese, ashtu siq tha Ladzrani :roll:

Murgesha
05-04-04, 12:51
Une sdo te reagoja fare, do te rrija patjeter aty dhe Genta me Lazdranin patjeter se do ta leshonit lokalin :lol: :lol:

aferdita
05-04-04, 13:30
un do ta nderroja lokalin

Gentiana
05-04-04, 14:31
Murgesha, po nese as na nuk e ndrrojm ateher????

sexybrikenda
06-04-04, 14:39
Ani pe paramendoje Lazdranin me zemren e vete :cry: :cry: :cry: isha dal me zemer te plaqet nga restoranti,veq gumat e kerrit ja kisha shperrthye :twisted: :twisted: :twisted:

lazdrani
07-04-04, 14:11
:roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ah dreqo dreqo :wink:

sexybrikenda
09-04-04, 14:21
PSE CKA MENDOVE PO KUR NJERIUT I PLASE ZEMRA GJITHCKA BANE,E UNE QATO GUMA MENDOVA :wink:

lazdrani
10-04-04, 11:04
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

nitushe
12-09-04, 16:16
zgjedhja ma e mire per te gjithe mendoj qe kish me qen ndrrimi i lokalit :wink:

turisti
18-09-04, 13:59
Punet e atij lloji nuk me lojne pershtypje,besoni. :wink:

DannyAus
18-09-04, 14:27
MURGESHA KENI ZGJEDH NJE TEM SHUM TE QELLUAR DHE INTERESANTE ,, MU PERSONALISHT NUK MA MERR MENDJA SE DO TA NDERROJA RESTORANIN APO KTHEJA SHPINEN ISH TE DASHURES,, SEPSE NUK KISHA FILLU MARDHENIE TJETER PA E PAST TE KJART DHE PA QEN I SIGURT SE DASHURIA ME ISH TE DASHUREN KA MARR FUND DHE SKA KUPTIM PER MU,, MVARET NGA POZITA POR NESE ISH E DASHURA KISHTE ME QEN ME TE DASHURIN NUK I KISHA FOL,, QOFSE AJO KISHTE ME QEN VETEM E KISHA FTU NE TAVOLIN DHE E KISHA PREZENTU ME FEMREN NE MENYR TE QET SHOQERORE

Kullerka
19-09-04, 12:29
Une po e paramendoje tash --nqs.me kish trradhtu aj e per kete ishim prish me ish te dashurin/en si kisha lof kurr !!!gjithmone ja kisha kthy shpinen ...e nqs.e kisha pa ne lokal phhhhh aj vetem s'e besoj se kisha gjet zgjidhje tjeter pos mos me lof me te...se nese kam dal me kette bylbylin tjeter un kam dal se e dashuroj e jo me shku me lof me ate tjetrin ---(mendimi im)po kurrsesi s'kisha dal prej atij lokali vetem kisha nejt me e kop kejttt.... :P :P :P :P

MemphiSx
19-09-04, 12:37
Per me i ik ndonje Skandali e kisha nderru lokalin :( Edhe pse pa deshiren time E di qe zemra kish pas deshire me ndejt vetem me pa ate ish dashuri Por me e preferuar eshte qe mos te nderhyj ne jeten e saj

Edhe pse eshte e ditur se edhe ish e dashura ka ndje diqka per mu ne ate moment :)

Gentiani
19-09-04, 12:42
... bile aspak nuk do tė ishte keq tė ftohej dhe tė ulej nė tavolinė tė na shoqėrojė dhe ta pyes se si i shkojnė punėt dhe si kalon tani? :lol: :lol:

fton kamarierin ta shėrbejė me pije, pasi e ke ftuar nuk ka kuptim tė rrijė aty pa shėrbyer dhe porositė kamarierin ta gjejė enkas kasetėn e Edonės dhe pėr ta rregulluar atmosferėn dhe shtendosur ndjenjat nė lokal me kėngėn "Ani ēka qė ike shkove, tjetrės rrugėn ia lėshove" :wink:

Kullerka
19-09-04, 12:47
Gentian e qka do te thoshte kjo tjetra qe e ke ftu ne lokal e ti si zonti me shku me e ftu edhe kete ish-femnen--a menon qe do gjelozonte a s'do ta ndinte hiq.per te..

Gentiani
19-09-04, 13:02
Gentian e qka do te thoshte kjo tjetra qe e ke ftu ne lokal e ti si zonti me shku me e ftu edhe kete ish-femnen--a menon qe do gjelozonte a s'do ta ndinte hiq.per te..

Kėsaj tjetrės do i thoja rri Cool, pėrndryshe shkova me tė parėn :lol: :lol: :lol: ose po e ndėrrojmė lokalin, por ta marrim edhe atė tjetrėn mundėsisht me vehte, mos tė mbetet vetėm :lol: :lol: :lol:

tani po kthehem nė temė! shihe Kullerka, sė fundit njerėz jemi dhe pse duhet ndėrruar lokalin e gjithė atė teatėr se dikush qė kemi njohur mė parė ėshtė aty, por nuk e shoh tė arėsyeshme se ka nevojė qė duhet me e pėlcitė atė tjetrėn medoemos! nė rast se do e takoja do e pėrshėndesja sė paku si njeri, me dijtė qė pėlcet kjo tjetra krejtė nga xhelozia, se nuk bėhet nami nga njė pėrshėndetje!

ShEjToNkA
19-09-04, 13:14
Nuk do ndroja as lokalin , as tavolinen , por do qėndroja aty dhe nėsntop duke buzqeshur dhe folur nė mėnyrėn mė tė kėndėshme, dhe do ta bindja se tanė lumturin dhe dashruin e kam pranė njė pėrsoni tjetėr, sa qė as qė mė bije ndėrmend se ai existon ndokund ,do u bėja aq inidferente sa qė patjetėr do e bindja qė ta lėshon ai lokalin e jo unė.

Kullerka
19-09-04, 15:50
[size=18]Tung tung Gentian
e kjo tjetra t'kish thon kush asht kjo qe po fol ??se nermal kish xhelozu..
(ndoshta po them)ee tani ti me genjy tu kish dokt palidhje i kishe trregu drejte --ishe e dashura ime--kta e kish kap xheloza te kish thon hajde te dalim prej ketuhit ti qka kishe bere????
Nermal nuk behet nami nga nje pershendetje po (sekret i femres asht xhelozia )hahhahah (hajgare)tung tung[/size]

Kullerka
19-09-04, 15:51
Tung tung Gentian
e kjo tjetra t'kish thon kush asht kjo qe po fol ??se nermal kish xhelozu..
(ndoshta po them)ee tani ti me genjy tu kish dokt palidhje i kishe trregu drejte --ishe e dashura ime--kta e kish kap xheloza te kish thon hajde te dalim prej ketuhit ti qka kishe bere????
Nermal nuk behet nami nga nje pershendetje po (sekret i femres asht xhelozia )hahhahah (hajgare)tung tung

isa
19-09-04, 16:10
Shume veshtire Murgesha te pergjigjem,por me gjitheate me e mira ishte te nderroje Lokalin edhe pse ndoshta pa qef por ne nje lidhje te re nuk deshiroja gjelozi te lind apo ndonje skene qe ndoshta do ta prishte ambijentin apo atmoseferen aty.............
Vella bashe jam kurreshtar, mendimin tend ne kete teme Murgeshe :wink:
Une do ti ftoja ne tavolinen time dhe do ta prezetoja me dashurin e re :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiani
20-09-04, 18:10
Tung tung Gentian
e kjo tjetra t'kish thon kush asht kjo qe po fol ??se nermal kish xhelozu..
(ndoshta po them)ee tani ti me genjy tu kish dokt palidhje i kishe trregu drejte --ishe e dashura ime--kta e kish kap xheloza te kish thon hajde te dalim prej ketuhit ti qka kishe bere????
Nermal nuk behet nami nga nje pershendetje po (sekret i femres asht xhelozia )hahhahah (hajgare)tung tung

kush asht kjo qe po fol ??

i kisha thėnė: "ēika e dajės, ose e tezes ose e hallės ose kusherina", pse a pak farefis dhe tė afėrm kemi ne shqiptarėt a ? :lol: :lol:

Kish xhelozuar!

nuk besoj, pas pėrgjigjes sė sipėrshėnuar, besa ishte rritur mundėsia me e ftuar edhe ato "ēikat e dajės, tezes, hallės dhe kusherirėn" tė ulen nė tavolinė :lol: :lol:

Hajde po dalim!

dalim more pse jo, shkojmė nė lokal tjetėr ndoshta e takojmė edhe tjetrėn "vajzė tė tezes, dajės ose ndonjė kusherinė" se edhe ato dalin shpesh nė lokale!

edhe kėshtu kisha shpėtuar me faqe tė bardhė nga aksidenti i paplanifikuar :lol: :lol: :lol:

Ha, hahahaaaaaaa Kullerka! shaka ishte, e ndoshta nuk vjen ti lexojė dikush qė nuk duhet ti lexojė dhe ti bjerė nė sy aspak, se pėr njė muaj ditė ma ndalojnė hyrjen nė internet e forum pėr kėto "kėshilla" qė shkrova :lol: :lol: :lol: :wink:

livoreka bicio
20-09-04, 19:15
MURGESHA te pershendes: un sigurisht ne atč rast do ta kisha ndrrue loklin por mund te jet qč edhe e kisha nderpreh mbramjen krejt sepse me siguri me keish prek shum gjera dhe kisha humb disponimin detalisht... :wink:

Kullerka
20-09-04, 21:38
hahah Gentian ani de (kollaj eshte me genjy hahahah)po trregom ti mue me bo me kuptu qe nuk ka qen qika e dajes ose e qikes po ish-femna.....
tungggggg

Gentiani
21-09-04, 19:03
hahah Gentian ani de (kollaj eshte me genjy hahahah)po trregom ti mue me bo me kuptu qe nuk ka qen qika e dajes ose e qikes po ish-femna.....
tungggggg

Pse moj me gėnjye? besa edhe tė vėrtetėn nuk ėshtė njeriu i obliguar tė tregojė. E patėm fjalėn tė shkojmė nė lokal ku pihet e jo nė gjyq ku duhet tė betohet njeriu pėr tė vėrtetėn dhe vetėm tė vėrten!

Mirė de Kullerka, pėr kėnd je duke simpatizuar "pėr mua a pėr Arushėn?" :lol: :lol: :lol: si duket pėr Arushėn, se gjithmonė pyetjet qysh me e kuptuar ajo tjetra dhe po ndodhi e kuptoj! normal Kullerka si tė tregosh vehtė e kupton, si nuk e kupton, edhe tė tregon komentare pastaj :lol: :lol: :lol:

Po ēka thua ti, jo vetėm ti por shumica kanė shkruar si ta largojnė nga lokali atė ish tė kaluarėn?

e nėse vjen ajo ish e kaluara dhe tė sheh tė tavolinė me kėtė tė tanishmen dhe tė thotė: kush ėshtė kjo ose a kėshtu mė tradhėton ti mua a? :lol: :lol: dhe tė bėnė horė nė mes tė lokalit dhe para njerėzve :wink: :lol: :lol: :lol:

Tung, Tung pra! :lol: :lol: :lol:

Kullerka
22-09-04, 13:39
Kullerka shkruajti:
hahah Gentian ani de (kollaj eshte me genjy hahahah)po trregom ti mue me bo me kuptu qe nuk ka qen qika e dajes ose e qikes po ish-femna.....
tungggggg


Pse moj me gėnjye? besa edhe tė vėrtetėn nuk ėshtė njeriu i obliguar tė tregojė. E patėm fjalėn tė shkojmė nė lokal ku pihet e jo nė gjyq ku duhet tė betohet njeriu pėr tė vėrtetėn dhe vetėm tė vėrten!

Mirė de Kullerka, pėr kėnd je duke simpatizuar "pėr mua a pėr Arushėn?" si duket pėr Arushėn, se gjithmonė pyetjet qysh me e kuptuar ajo tjetra dhe po ndodhi e kuptoj! normal Kullerka si tė tregosh vehtė e kupton, si nuk e kupton, edhe tė tregon komentare pastaj

Po ēka thua ti, jo vetėm ti por shumica kanė shkruar si ta largojnė nga lokali atė ish tė kaluarėn?

e nėse vjen ajo ish e kaluara dhe tė sheh tė tavolinė me kėtė tė tanishmen dhe tė thotė: kush ėshtė kjo ose a kėshtu mė tradhėton ti mua a? dhe tė bėnė horė nė mes tė lokalit dhe para njerėzve

Tung, Tung pra
Po de Gentian edhe un po them nese e mer vesh kjo femna te bon hor-nersy kejtve dee
hahah nese dan mos te baj pyetje jo de s'po te baj tung :wink:

dr1ta
28-09-04, 12:38
Po lexoj ketu si kishit reagu nese e takjoni eksin ne nje lokal, shumica juve vec po rrejni e kishe e kishit be zemren akull sbesoj, te gjith kishin reagu ndjenjat nuk zhduken kurre, vec nese e kishit ndru kryt te ndonje kasap ateher tjeter do te ishte :lol: :lol:

Un e kisha ndru lokalin :twisted:

DannyAus
28-09-04, 12:45
MURGESHA KENI ZGJEDH NJE TEM SHUM TE QELLUAR DHE INTERESANTE ,, MU PERSONALISHT NUK MA MERR MENDJA SE DO TA NDERROJA RESTORANIN APO KTHEJA SHPINEN ISH TE DASHURES,, SEPSE NUK KISHA FILLU MARDHENIE TJETER PA E PAS TE KJART DHE PA QEN I SIGURT SE DASHURIA ME ISH TE DASHUREN KA MARR FUND DHE SKA KUPTIM PER MU,, MVARET NGA POZITA POR NESE ISH E DASHURA KISHTE ME QEN ME TE DASHURIN NUK I KISHA FOL,, QOFSE AJO KISHTE ME QEN VETEM, E KISHA FTU NE TAVOLIN DHE E KISHA PREZENTU ME FEMREN NE MENYR TE QET SHOQERORE....
a qka te koke ti dr1ta,, qy e kini ndrru kryt te kasapi,, qfar kasapi moj,, duhet mu mesu mu ballafaqu me realitetit.... :wink: :wink:
cake njo per fund se kralic ishe :)

dr1ta
29-09-04, 13:46
MURGESHA KENI ZGJEDH NJE TEM SHUM TE QELLUAR DHE INTERESANTE ,, MU PERSONALISHT NUK MA MERR MENDJA SE DO TA NDERROJA RESTORANIN APO KTHEJA SHPINEN ISH TE DASHURES,, SEPSE NUK KISHA FILLU MARDHENIE TJETER PA E PAS TE KJART DHE PA QEN I SIGURT SE DASHURIA ME ISH TE DASHUREN KA MARR FUND DHE SKA KUPTIM PER MU,, MVARET NGA POZITA POR NESE ISH E DASHURA KISHTE ME QEN ME TE DASHURIN NUK I KISHA FOL,, QOFSE AJO KISHTE ME QEN VETEM, E KISHA FTU NE TAVOLIN DHE E KISHA PREZENTU ME FEMREN NE MENYR TE QET SHOQERORE....
a qka te koke ti dr1ta,, qy e kini ndrru kryt te kasapi,, qfar kasapi moj,, duhet mu mesu mu ballafaqu me realitetit.... :wink: :wink:
cake njo per fund se kralic ishe :)

Po de e di ce mekupton cka dua te them me kasap, e realiteti esht ce 99% do te kishin reagu do ta leshojshin lokalin absoluttttt:) normal ce duhet mu mesu me ballafaqu realitetin, por kjo esht vec nje reagim njerzor

Po ta caki njo cakauuuuuu :D

Barbaroza
29-09-04, 14:14
Nese do ta gjeja edhe une nje te dashur tjeter pas tij,nuk e kisha nderruar asesi lokalin por kisha bere gjeste(natyrisht jo te tepruara)se te dashurin aktual e dashuroj akoma me shume se ate,perndryshe, nese nuk do te kisha te dashur,normalisht se s'do te mundja ta duroja ate gjendje dhe do te largohesha :( :(

devilish_Angel
29-09-04, 15:28
hmm.. edhe une jam nje femer e ndjeshme, por besoj se nuk de te ndrronje lokalin, por de ti tregonje ati se sa e lumtur jam ashu si u permend me paras, por jam dakort edhe me lazdranin se ne nje lidhje te re nuk duhet te lindi xhelozia per kete i jap te drejt por prap de vapronje qe ti dergoj se se dua me ate dhe jam e lumtur tani edhe pse akoma ndjej dicka per te. qe ta kuptoj edhe vet se jam e fort dhe duhet ta harroj, dhe sidomos te filloj me dashuri te re dhe te lumtur dhe ate ta harroj!!

:wink: ju pershendes te gjithve keni komentare te kendshem!

lazdrani
25-11-04, 22:33
Kisha porositur nje kenge te Danit -Mekatare-oj tradhtare :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
28-11-04, 13:57
Ne ket raste besoj se duhet te veproj siq dashnorja ka deshir,
se ne ket moment ajo esht ne situat me te veshtir se un, qdo
propozim i Murgeshes mundet me qen i mundeshem.

Nese duhet te them mendimin tim, ne ket rast besoj se duhet me
ndejt ne te njejtin vend, nuk duhet te ndrrojm aspak jeten ton per
ish dashnoren, bej si mos me qen ajo aty fare dhe vazhdojm mbremjen
si esht me mir per ne.

:wink:

Murgesha
28-11-04, 14:03
Ne ket raste besoj se duhet te veproj siq dashnorja ka deshir,
se ne ket moment ajo esht ne situat me te veshtir se un, qdo
propozim i Murgeshes mundet me qen i mundeshem.

Nese duhet te them mendimin tim, ne ket rast besoj se duhet me
ndejt ne te njejtin vend, nuk duhet te ndrrojm aspak jeten ton per
ish dashnoren, bej si mos me qen ajo aty fare dhe vazhdojm mbremjen
si esht me mir per ne.

:wink:

O Gjilanas je ti. :lol:
A jemi a sjemi bre??? :wink:
Ps. Shumica janė deklaruar se do tė ndėrronin lokal.

Mafiozi
28-11-04, 14:09
Ne ket raste besoj se duhet te veproj siq dashnorja ka deshir,
se ne ket moment ajo esht ne situat me te veshtir se un, qdo
propozim i Murgeshes mundet me qen i mundeshem.

Nese duhet te them mendimin tim, ne ket rast besoj se duhet me
ndejt ne te njejtin vend, nuk duhet te ndrrojm aspak jeten ton per
ish dashnoren, bej si mos me qen ajo aty fare dhe vazhdojm mbremjen
si esht me mir per ne.

:wink:

O Gjilanas je ti. :lol:
A jemi a sjemi bre??? :wink:
Ps. Shumica janė deklaruar se do tė ndėrronin lokal.

Po shoqe, kuptohemi si Gjilanas bre :P
Jem te lirt dhe te sinqert, dhe prap mbremja me muzik vazhdon :lol:

Nje pershendetje te fort per ty shoqja Gjilanase :wink:

devilish_Angel
29-11-04, 17:03
po edhe une de mendonja se esht gabim ta ndrojsh lokalin sepse keshu tregohesh se ndjen dicka per te dhe nuk je e lir per lidhje te re!

por sikush e ka mendimin e vet dhe karakterin e vet :wink:

Mafiozi
29-11-04, 20:47
po edhe une de mendonja se esht gabim ta ndrojsh lokalin sepse keshu tregohesh se ndjen dicka per te dhe nuk je e lir per lidhje te re!

por sikush e ka mendimin e vet dhe karakterin e vet :wink:

:P :wink:

Tomori
18-05-05, 22:19
Jo une nuk dot kisha ndru lokalin...
po dot cmallesha duke e pare ish te dashuren.. :wink:

Tomori
18-05-05, 22:19
Jo une nuk dot kisha ndru lokalin...
po dot cmallesha duke e pare ish te dashuren.. :wink:

lazdrani
08-08-06, 22:44
Kisha porositur nje kenge te Danit -Mekatare-oj tradhtare :wink:

Guri i madh
08-10-06, 20:26
kogja veshtir me u pergjigj shum u mendova po ma ne fund dikush duhet te dal nga lokali po masmiri esht aj qe shkon ma von qe mos te ulet .une kshtu kisha veprue

lazdrani
08-10-06, 21:24
Kisha porosit nje shishe Shampanja ne emer te EX Lazdranit:biggrin: Dj i kisha thene ta leshoje kenge Say you will be mine:wink:

selvija
02-04-07, 18:55
Do isha ndi super sikur te isha keto dit ketu.
http://users.utu.fi/mpsain/images/014%20hotel.jpg

Dreni30
02-04-07, 22:25
Do isha ndi super sikur te isha keto dit ketu.
http://users.utu.fi/mpsain/images/014%20hotel.jpg

Aiiii sa super do ti ishim ndi ketu e se bashku, hemmmmmmmmmm

rafet llapjani
03-04-07, 02:34
Une aaaaaaa ma mire spoju kallxoj hiq:biggrin:

Artisti
03-11-07, 20:05
Te ka ftuar i dashuri apo e dashura qe te dilni ne mbremje ne ndonje lokal.
Pasi jeni ulur i hjedhni nje sy salles dhe ja aty perballe teje qendron ish i dashuri/e dashura, me tė cilin/cilen jeni ndare, por qe ende diku ne qoshet e zemres, ndini se e dashuroni.

Si veproni?

Nderroni karrigen dhe i ktheni shpinden,
Humbeni dhe nuk e ndjeni me qetesine e fillimit
I thuani te dashures/te dashurit qe te nderroni lokalin me pretekst se nuk po ju pelqen aty.
Shfrytezoni rastin dhe rrini per tė shijuar se paku disa ēaste pranin e tij/saj.
Beheni indiferent, sikur sju pengon asgje dhe shtireni se asggje ska pas ndermjet jush, se e keni harruar pergjithmonė.

Pasi qe e ish dashura ka zgjedh ate lokal, do te bisedoja me te tashmen te dashuren qe te ja dergoje nje pije.


.

Guri i madh
04-11-07, 02:53
Te ka ftuar i dashuri apo e dashura qe te dilni ne mbremje ne ndonje lokal.
Pasi jeni ulur i hjedhni nje sy salles dhe ja aty perballe teje qendron ish i dashuri/e dashura, me tė cilin/cilen jeni ndare, por qe ende diku ne qoshet e zemres, ndini se e dashuroni.

Si veproni?

Nderroni karrigen dhe i ktheni shpinden,
Humbeni dhe nuk e ndjeni me qetesine e fillimit
I thuani te dashures/te dashurit qe te nderroni lokalin me pretekst se nuk po ju pelqen aty.
Shfrytezoni rastin dhe rrini per tė shijuar se paku disa ēaste pranin e tij/saj.
Beheni indiferent, sikur sju pengon asgje dhe shtireni se asggje ska pas ndermjet jush, se e keni harruar pergjithmonė.dikush duhet te dal nga dritarja nese nuk del vet nga dera

Virti
04-11-07, 23:10
behem indiferent, sikur s'me pengon asgje dhe shtirem se asgje s'ka pas ndermjet nesh, se e kam harruar pergjithmonė! :cool:

e_martumja
04-11-07, 23:12
Pasi qe e ish dashura ka zgjedh ate lokal, do te bisedoja me te tashmen te dashuren qe te ja dergoje nje pije..
Vjeshta nuk kish pranu :biggrin:

Murgesha
04-11-07, 23:13
behem indiferent, sikur s'me pengon asgje dhe shtirem se asgje s'ka pas ndermjet nesh, se e kam harruar pergjithmonė! :cool:

Kjo shtirja sen i keq vallahi, se prap se prapė sun durohesh pa ja hjedhė sytė tinėz...

Virti
04-11-07, 23:16
Kjo shtirja sen i keq vallahi, se prap se prapė sun durohesh pa ja hjedhė sytė tinėz...
edhe nese ia hedhi, ia hedhi pa zemer... :biggrin:

Murgesha
04-11-07, 23:17
edhe nese ia hedhi, ia hedhi pa zemer... :biggrin:

Bahesh veq ashtu a.... http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Virti
04-11-07, 23:20
Bahesh veq ashtu a.... http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif
nuk e di breee... s'di cka me thote zemra ne ato momente... :tongue:

Diana007
14-11-07, 20:12
Te ka ftuar i dashuri apo e dashura qe te dilni ne mbremje ne ndonje lokal.
Pasi jeni ulur i hjedhni nje sy salles dhe ja aty perballe teje qendron ish i dashuri/e dashura, me tė cilin/cilen jeni ndare, por qe ende diku ne qoshet e zemres, ndini se e dashuroni.

Si veproni?

Nderroni karrigen dhe i ktheni shpinden,
Humbeni dhe nuk e ndjeni me qetesine e fillimit
I thuani te dashures/te dashurit qe te nderroni lokalin me pretekst se nuk po ju pelqen aty.
Shfrytezoni rastin dhe rrini per tė shijuar se paku disa ēaste pranin e tij/saj.
Beheni indiferent, sikur sju pengon asgje dhe shtireni se asggje ska pas ndermjet jush, se e keni harruar pergjithmonė.


Do te rrija aty , do te vazhdoja sikur mos te ishte fare ai aty, do te beja se jam me lumutra ne bot , bilem bilem do ta beja punen qa Ai te del ejo un!

lovely
27-05-08, 17:01
Te ka ftuar i dashuri apo e dashura qe te dilni ne mbremje ne ndonje lokal.
Pasi jeni ulur i hjedhni nje sy salles dhe ja aty perballe teje qendron ish i dashuri/e dashura, me tė cilin/cilen jeni ndare, por qe ende diku ne qoshet e zemres, ndini se e dashuroni.

Si veproni?

Nderroni karrigen dhe i ktheni shpinden,
Humbeni dhe nuk e ndjeni me qetesine e fillimit
I thuani te dashures/te dashurit qe te nderroni lokalin me pretekst se nuk po ju pelqen aty.
Shfrytezoni rastin dhe rrini per tė shijuar se paku disa ēaste pranin e tij/saj.
Beheni indiferent, sikur sju pengon asgje dhe shtireni se asggje ska pas ndermjet jush, se e keni harruar pergjithmonė.:wink: :eek: :biggrin: :confused:

Loloku
23-11-10, 14:08
... Si me e nxon strujen per dy telat bashke (+ & -)...

roadrunner
23-11-10, 14:18
Une: Pse a aty ish kon a? P-haaa syt shpat i ke ti hahahahhahaha

Mos e bofsh venin me te lon, se me bohesh shofershajmeTe ka ftuar i dashuri apo e dashura qe te dilni ne mbremje ne ndonje lokal.
Pasi jeni ulur i hjedhni nje sy salles dhe ja aty perballe teje qendron ish i dashuri/e dashura, me tė cilin/cilen jeni ndare, por qe ende diku ne qoshet e zemres, ndini se e dashuroni.

Si veproni?

Nderroni karrigen dhe i ktheni shpinden,
Humbeni dhe nuk e ndjeni me qetesine e fillimit
I thuani te dashures/te dashurit qe te nderroni lokalin me pretekst se nuk po ju pelqen aty.
Shfrytezoni rastin dhe rrini per tė shijuar se paku disa ēaste pranin e tij/saj.
Beheni indiferent, sikur sju pengon asgje dhe shtireni se asggje ska pas ndermjet jush, se e keni harruar pergjithmonė.

tipi engjellor
23-11-10, 21:49
se din njeri ne ate moment me vepru njeren ane ndoshta e shikon njeren ane je me dike tjeter,po duhet me ba diqka ja me ndrru vendin

Albonita
27-11-10, 11:27
:smile:

Shum e sinqerete..do ndihasha ....edhe asnje regaim nuk kish ndrysha tek une... do vazhdoja....ndejen krejt normal!
Se doe bie mjegull para syve ati ajom une vertet me te dashurin apo nuk po shef mire Ai:eek:

:mad:

Fshatari
27-11-10, 11:47
Fal perendise, kjo nuk mund te me ndodhe kurre sepse nuk e kam pas ate fatkeqesi ose ate fatmiresi me njoft naj ēike tjeter para kesaj qe kam tash!
Pra as s'e ndrroj vendin,as nuk bej kurgjo hiē se e kam te kaluaren te paster si lotet e krokodilit...!e ti n'dash merrem lakmi, n'dash mos me merr! aq me behet...!

Peja-Boy
27-11-10, 18:06
Normal pak Zemra ish dirdh ato momente edhe mos me e pas dasht Hiq,aj qe thot se sja kish ndi jam plotesisht i sigurt se veq rren !!!


Shume Thjesht nese kish pas ndonje shenj Pershendetje e kisha Ftu per nje Pije :wink:

Po veshtir mund te ndodh se nuk Pshtilli ne nje Vend se mu taku ...Ma mire shkup e shkoder :P :P

Qika^Me^Kule
30-11-10, 21:16
Une.... ashtu e keshtu nuk shoh shum.... keshtu qe do beja sikur qe nuk e shoh fare....

P/s. Shpresoi te mos i ndodhe askujte keshtu.....