PDA

View Full Version : Sa vjet i keni?????


Faqet : [1] 2 3 4 5

Murgesha
02-04-04, 17:09
Ndoshta nuk ju vjene marre me kallezu se sa vjeqar jeni. :lol: :lol:

lazdrani
02-04-04, 20:35
23.05.73=30 :wink:

K-man
03-04-04, 02:20
25/03/1984 = 20 :lol:

anna
03-04-04, 08:59
5/03/1987=17 :lol: :lol:

Zana
03-04-04, 12:43
2.8.1987=16 :wink:

Gentiana
03-04-04, 13:35
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

K-man
03-04-04, 17:21
uuuu anna kaq e re koke a? une kam mendu se je shum ma e vjeter; edhe pse spo hyn me MSN Messenger?

anna
04-04-04, 09:42
pse bre njeri a per plake me mbajshe a :?: :wink: nejse se edhe ti kokshe shume i ri e sa per ne msn valla ti spo hin se une te kam treguar edhe oren e sa here hi une ti je offline nejse tung :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Naki
04-04-04, 15:55
jame prodhim mesatar ,ohhhhhhhhhhhhh jame plakur 36 Vjeqar.tung Naki

Murgesha
04-04-04, 15:56
E une prodhim i vjeter, :oops:

Loloku
04-04-04, 16:27
E moj murgeshė, nuk ka rėndėsi prodhimi por afati i pėrdorimit, mos ta nin se vjetėrsia ta rritė vlerėn sikur verės, pastaj edhe unė kam vjetėrsi pėrvoje qė e ruan freskinė e kėnaqėsisė pa afatizim dhe sa mė shumė mė shtohet aq mė shumė mė dėshirohet!

Barbaroza
07-04-04, 09:03
99 :oops: a i pranoni plakat :(

florian
07-04-04, 10:38
:D 25 8)

florian
07-04-04, 10:40
barbaroza ti kisha dhan vetem 70 po ti po i majke mir vjet.

sexybrikenda
09-04-04, 14:25
23 Pranvera

mickoja
09-04-04, 14:52
u moj Barbaroza po nč cilčn datč e ke ditčlindjen se dhe un i kam 99..vjet

Murgesha
09-04-04, 19:24
Une se shpejti do te shkoj ne Remont e kur te kthehem kam me qene me e reja nder ju. Keni me kup prej gjelozise krejt vajzat e forumit :lol:

aferdita
09-04-04, 20:00
un i mbushi veres 21

Cool_Boy
10-04-04, 13:31
Une i kam 19 vjet

mickoja
10-04-04, 13:53
ha ha ha...qysh a i paske mush 19 vjet a sa shpejt more cooli boy

Cool_Boy
10-04-04, 13:55
I kam mbush moti koh por sot me ra ndermend ahhahah..

Por ju kur doni mi mbush 18??

mickoja
10-04-04, 14:03
kur tč bjen bora e gjelbert do ti mbushi 18 vite tč plota,a do tč vish pčr ditč lindje

Cool_Boy
10-04-04, 14:07
Mos i keni mbush sot se ketu te une ka ra bore e gjelbert si thuani ju ok...hej pritem ne aeroport tashti ok se erdha...hahahha

Po nermal qe do te vij me gjith qef bilem per ju pse jo!!!

mickoja
10-04-04, 16:15
po ma ka marr mendja se te ti bje dhe borč e gjelbert nč cilin planet jeton o cooli boy

Barbaroza
11-04-04, 15:04
u moj Barbaroza po nč cilčn datč e ke ditčlindjen se dhe un i kam 99..vjet


Me daten 26 Mickoje,veq i kam mbushur moj muajin e kaluar :lol:

mickoja
11-04-04, 15:23
qy qy qy..un e kam ditčlindjen me shkurt...ha ha..

mickoja
11-04-04, 15:24
o harrova me 30 shkurt e kam ditčlindjen

Barbaroza
11-04-04, 15:32
Mickoje po edhe ty te paska kaluar moj ditelindja,pse nuk na ke thirrur moj :?: :wink:

mickoja
11-04-04, 15:38
sepse tu prit me 29shkurt un me ardh 30 shkurti veq kur u ba 1 marsi a po kupton po hajt se si tč vjen naj here 30 shkurti kam me ju thirr besen po jav jap

Barbaroza
11-04-04, 15:47
Kuku Mickoje,si moj nuk po mundesh me ndale ditelindjen tende :?: .Si po e shoh shpejt do ti besh edhe 99 tjera edhe veq kur ti shohesh :wink:

Honesty^uk.
11-04-04, 16:03
Une vitin qe ka kaluar ne vere i kam mbushur 29.
kete vit nuk e di

Barbaroza
11-04-04, 16:19
Honesty^ul,rrafsh 70 vite qenke me i ri se une.U gezofsh lokes :)

Honesty^uk.
11-04-04, 16:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
valla e fort je mbajtur per vitet qe i ke

Honesty^uk.
11-04-04, 16:51
Honesty^ul,rrafsh 70 vite qenke me i ri se une.U gezofsh lokes :)
ani de se 70 vite nuk jan asgje
dhe hajt se me pret ti sa ti baj une edhe 70 :lol: :lol:

Barbaroza
11-04-04, 17:02
[quote=Barbaroza]Honesty^ul,rrafsh 70 vite qenke me i ri se une.U gezofsh lokes :)
[b]ani de se 70 vite nuk jan asgje


Po, po, mbahet lokja,mos ke dert ti hiq,te pres derisa te rritesh:wink:

Murgesha
11-04-04, 19:17
Krejt po me doket se Barbaroza po do me e lan prap vejan Rrushin....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
13-04-04, 19:55
Mirre Murgesha qe po don me e lan Rrushin vejan,por me duket se eshte ka rrin edhe vet , :lol: :lol: :lol:
se 70 vjet nuk jan pak per kohen e sodit,veq
ishalla i nderron mendja :wink:

Barbaroza
14-04-04, 08:39
Jo tybe,s'eshte qe dua me mbete vet,po askush nuk po ben sevap e me ma gjete nje plak,e patjeter se duhet me mbete vete,ani cka ish pleqeria keqe me mbete vetem bre :(

lazdrani
14-04-04, 10:32
Mbajer vete Halloooooooo Barbaroza e kam bre nje Babegjush ska dhembe vetem i Forte eshte..... :P Pajtohesh .......Ah na e thrrasim Babagjush RRUSHI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-04-04, 18:21
Mbajer vete Halloooooooo Barbaroza e kam bre nje Babegjush ska dhembe vetem i Forte eshte..... :P Pajtohesh .......Ah na e thrrasim Babagjush RRUSHI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Te lumt goja Lazdran, se po ma merr mendja se vetem nga emeri ka me e marr Barbaroza babagjyshin, sot e mbrapa po i thom babagjyshi i forumit
A thue po dojn me ba miqesi a jo :wink: :lol: :lol:

yllka
26-04-04, 17:23
21 vite ne Qeshor

lazdrani
26-04-04, 20:52
21 vite ne Qeshor
U befshe plake e nje Katuni :wink:

Naki
26-04-04, 21:37
Yllka mos thuaj se e ke ditelindjen me 8 qershor.
eshte epa mundur :?: :?: Naki

Murgesha
26-04-04, 21:39
Pse jo Naki? Mos ju keni kete ditelindjen? :lol: :lol:

Naki
26-04-04, 21:50
Po ashtu eshte 8 qershor :!:

Murgesha
26-04-04, 21:52
Po ashtu eshte 8 qershor :!:

do te mundohem mos ta harroj ket date. Sigurisht se do te qes nje torte per ty. :lol: :lol:

Naki
26-04-04, 22:24
Flm do tju ftoje te gjithve ne kete feste

lazdrani
26-04-04, 22:41
Flm do tju ftoje te gjithve ne kete feste
Dhuraten tende e kam bere gati kahere naki :wink:

Vera
27-04-04, 06:36
18 i baj me 30 qershor uhuuuuuuuu koh e mir aa

turisti
23-08-04, 16:05
44 :P :wink:

hana
23-08-04, 16:48
18 edhe pak 8) 8) 8)

vushtrria
23-08-04, 17:56
sa vjet i kam ku di une vlla para 10 viteve i kam pas 25 e tani u benen shum ma nuk i kam njeh

Luana
08-09-04, 20:18
Une i baj May/03/1972 :roll:
u plaka edhe une :cry: :cry:

Gentiana
09-09-04, 10:42
Une i baj May/03/1972 :roll:
u plaka edhe une :cry: :cry:

I befsh edhe 100vite tjera... :wink:

turisti
09-09-04, 10:43
Une jam shume i vjeter,heci me ga xharem,a gazetat i lexoj me TELESKOP. :wink:

Luana
09-09-04, 16:55
Flm Gentiana :D gjithashtu edhe ti :wink:

Luana
09-09-04, 16:57
upssssssssssssssssss :oops: :oops: :oops: :oops:
Gentiana , Turisti na paska mbet ne mes dyjave :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Naki
09-09-04, 18:04
Hiq me pak ,hiq me shume se 3x12.

turisti
09-09-04, 23:28
upssssssssssssssssss :oops: :oops: :oops: :oops:
Gentiana , Turisti na paska mbet ne mes dyjave :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Luana
10-09-04, 00:24
aha tash mbi mua a :oops: :wink:Turist te pershedes :P

turisti
10-09-04, 00:42
aha tash mbi mua a :oops: :wink:Turist te pershedes :P

:P

Luana
10-09-04, 01:06
It seems that you like it on top :wink:
ok I let you win this time :twisted:

turisti
10-09-04, 10:49
It seems that you like it on top :wink:
ok I let you win this time :twisted:

:wink:

Barbaroza
10-09-04, 10:52
Nuk di tash si te tregoj une,a me euro apo ne DM :?: :idea: :roll:

turisti
10-09-04, 11:01
Vitet, ne jete, jane vetem per orijentim. :P :wink:

lazdrani
10-09-04, 12:42
30 e do tima :wink:

Gentiana
10-09-04, 12:43
30 e do tima :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif

lazdrani
10-09-04, 12:45
30 e do tima :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif
qesharake ah :wink:

Gentiana
10-09-04, 12:47
30 e do tima :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif
qesharake ah :wink:

:wink: :wink: :wink:
Te fala bani zemres tende....

sexybrikenda
10-09-04, 16:37
30 e do tima :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif
qesharake ah :wink:

:wink: :wink: :wink:
Te fala bani zemres tende....
:roll: :twisted: :twisted: :twisted:

nitushe
11-09-04, 17:59
18 vjeqe :wink:

Nexhati
13-09-04, 14:04
15 :arrow: Ato 14 shkolle nuk po i ngjehi :lol: :lol: :lol:

mr_beni
07-10-04, 12:36
:wink: 16 :wink:

Krokodilli
07-10-04, 17:28
veq pak te kujtohna,,,, nuk e di saktesisht kur kom lind,, po e di nana me thojke ke lind veres kur u korrke kallamoqi........ku me dit kur korret kallamoqi,,, kur te bahet e korrin........

jam 20 vjeqar edhe dy ne mend pi bjen 22 a?? edhe nja 4 muaj i boj 23

Gjumashja
15-10-04, 15:09
19 vjeqare :wink: :lol:

Urata
19-10-04, 03:28
Pasiqe Gjebraili eshte 25 atehere une jam 20!

Maca
19-10-04, 11:51
19 e disa muje!

Diana007
19-10-04, 12:41
uh uh uh po ju kokoet te ri more, uh vetem un kokna me e plakta 110 vjet :cry:

Luana
19-10-04, 12:44
uh uh uh po ju kokoet te ri more, uh vetem un kokna me e plakta 110 vjet :cry:


paska maru puna e jote , a te ka mbet bile naj dhemb :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
19-10-04, 12:53
Valla dham te mi jo , por shyqyr zotit femi shum e mi kan nreq , u i kam me te mir se te rive heheheheheheheh

blusky
28-10-04, 04:06
28,kuuu 28 a!,shpejt shkunė.

Gjumashja
26-01-05, 17:28
jom pleq

Arbėri
26-01-05, 17:50
28,kuuu 28 a!,shpejt shkunė.


Joooo more, une nja 3 vjet me i ri se ti :wink: :P :P :P

uliksi31
26-01-05, 17:53
[quote=blusky]28,kuuu 28 a!,shpejt shkunė.


Joooo more, une nja 3 vjet me i ri se ti :wink: :P :P :P[/quot

28+3=Sa ju dy bashke :lol:

Luana
26-01-05, 18:00
[quote=blusky]28,kuuu 28 a!,shpejt shkunė.


Joooo more, une nja 3 vjet me i ri se ti :wink: :P :P :P[/quot

28+3=Sa ju dy bashke :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
26-01-05, 18:15
[quote=blusky]28,kuuu 28 a!,shpejt shkunė.


Joooo more, une nja 3 vjet me i ri se ti :wink: :P :P :P[/quot

28+3=Sa ju dy bashke :lol:Jaaaaaaaaaa, boll ma rroke rradakja por kesaj here, 8 me 0 ma ka bo Uliksi :x :x :x :x

Sen s'kam kuptue, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :o :o :o :x :x :roll: :shock:

uliksi31
26-01-05, 18:25
[quote=blusky]28,kuuu 28 a!,shpejt shkunė.


Joooo more, une nja 3 vjet me i ri se ti :wink: :P :P :P[/quot

28+3=Sa ju dy bashke :lol:Jaaaaaaaaaa, boll ma rroke rradakja por kesaj here, 8 me 0 ma ka bo Uliksi :x :x :x :x

Sen s'kam kuptue, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :o :o :o :x :x :roll: :shock:

Qysh ti spo kupton.Shiqo qika permbi ty cfar te keshni po ben.Ajo ka pa dicka po nuk po na tregon :lol: :lol:

Arbėri
26-01-05, 18:30
[quote=blusky]28,kuuu 28 a!,shpejt shkunė.


Joooo more, une nja 3 vjet me i ri se ti :wink: :P :P :P[/quot

28+3=Sa ju dy bashke :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Po HAJT bre Qiki, tregom qka ke pa se, belivallha sen sjam kah kuptoj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sarasara
26-01-05, 22:33
03.03. :cry:
Pika po me bjen kur po me bjen ne mend se po me afrohet datelindja.

Mafiozi
26-01-05, 22:35
03.03. :cry:
Pika po me bjen kur po me bjen ne mend se po me afrohet datelindja.

Qy edhe pak koh e paske Sara, jam kurreshtar me dit sa vjeqare je :lol: :lol: :wink:

sarasara
26-01-05, 22:48
Mafiozi me siguri un dal ma e MOQME se ti :?

Mafiozi
26-01-05, 22:52
Mafiozi me siguri un dal ma e MOQME se ti :?


Aaaaah nuk dihet aty, por edhe un nuk jam i ri Sara :? :wink:


Jam 28 vjeqar :?: :roll: :roll:

mickoja
26-01-05, 23:02
Mafiozi me siguri un dal ma e MOQME se ti :?


Aaaaah nuk dihet aty, por edhe un nuk jam i ri Sara :? :wink:


Jam 28 vjeqar :?: :roll: :roll: hahahahhahahah ...sa i moqem,te paska dal gati afati bre mafioz hahahahhah.....

prishtinasja
26-01-05, 23:20
A me tregu a ?

10.02.1982........gati 23

Mafiozi
26-01-05, 23:40
Mafiozi me siguri un dal ma e MOQME se ti :?


Aaaaah nuk dihet aty, por edhe un nuk jam i ri Sara :? :wink:


Jam 28 vjeqar :?: :roll: :roll: hahahahhahahah ...sa i moqem,te paska dal gati afati bre mafioz hahahahhah.....


Ha haa haaa 8)

Njeriu vjeterohet ne mendje jo ne mosh moj Mickoja :lol: :lol: :lol:

Me mė pa ti mua tybe kthehesh mbrapa per qka tha :D :D


PS: Vete Genten te tregon me mir :lol: :lol:

Naki
27-01-05, 00:43
Sa te duash,6x6=?

sarasara
27-01-05, 11:23
E more Mafi te thash qe un dal ma e MOQME se ti, yyyyyyyyyyy edhe ate shum bile.
Po ti koke i ri bre, i lumi ti :wink:

lazdrani
27-01-05, 12:07
Sa te duash,6x6=? :lol: :lol: :lol: :wink: 36

Murgesha
27-01-05, 12:27
Sa te duash,6x6=?

Sa i ri qenke Naki, unė gadi kam mbėrri 8x8. :lol:

ShEjToNkA
27-01-05, 12:28
Sa te duash,6x6=?

Sa i ri qenke Naki, unė gadi kam mbėrri 8x8. :lol:


Ani de inshllaa i keni me bereqet se as njėri s'pasni edhe shumė jo!

Murgesha
27-01-05, 12:30
Sa te duash,6x6=?

Sa i ri qenke Naki, unė gadi kam mbėrri 8x8. :lol:


Ani de inshllaa i keni me bereqet se as njėri s'pasni edhe shumė jo!


Tė falendėroj pėr ngushėllim :( :(

Naki
28-01-05, 01:28
Sa te duash,6x6=?

Sa i ri qenke Naki, unė gadi kam mbėrri 8x8. :lol:


Ani de inshllaa i keni me bereqet se as njėri s'pasni edhe shumė jo!

Bereqet paq nese deshirone po ti huazoje 36:2,pa Provision haaaaa

IceGirl
28-01-05, 01:51
Mjaft e re as qe e kam ndermend mu plak bile :) :wink:

anna
28-01-05, 14:31
aq sa i kemi qy :wink:

Gjumashja
28-01-05, 16:39
aq sa i kemi qy :wink:


:lol: :lol:

PAOLINA
28-01-05, 17:36
9 1/2
ehehehehhe ahhahahahh hihiihihihiii

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ma e vogla
:twisted: :twisted: :twisted:

halla e madhe
28-01-05, 19:40
Une qenkem me e vjetra ne kete forum :cry: phaaaa...Uplakshit edhe ju ishalla :wink: :lol: :lol:

turisti
28-01-05, 21:27
Une qenkem me e vjetra ne kete forum :cry: phaaaa...Uplakshit edhe ju ishalla :wink: :lol: :lol:

Mos u ngut,halla e madhe.... :wink:

uliksi31
28-01-05, 23:52
Une qenkem me e vjetra ne kete forum :cry: phaaaa...Uplakshit edhe ju ishalla :wink: :lol: :lol:

Mos u ngut,halla e madhe.... :wink:

As njani as tjetri mos u ngutni :lol: :cry:

turisti
29-01-05, 01:28
Une qenkem me e vjetra ne kete forum :cry: phaaaa...Uplakshit edhe ju ishalla :wink: :lol: :lol:

Mos u ngut,halla e madhe.... :wink:

As njani as tjetri mos u ngutni :lol: :cry:

Gabon shoki.

experti_lu
29-01-05, 05:38
une jam nje vit ma i ri se baci!!
-athu sa vjeqar eshte baci seeeee??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
29-01-05, 11:00
Une qenkem me e vjetra ne kete forum :cry: phaaaa...Uplakshit edhe ju ishalla :wink: :lol: :lol:Heheheh, jo moj Halla e madhe, ka ilaq edhe per ate: Mi jep do vjet mua e ti behesh me e re e dhe une hy ne BYLYK :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
29-01-05, 12:12
Une qenkem me e vjetra ne kete forum :cry: phaaaa...Uplakshit edhe ju ishalla :wink: :lol: :lol:Heheheh, jo moj Halla e madhe, ka ilaq edhe per ate: Mi jep do vjet mua e ti behesh me e re e dhe une hy ne BYLYK :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A je i sigurtė Arbėr, qė tamam nė hyn nė bylyk???

Oj Hallė mos u mėrzit oj zemėr, se sje as ma e vjetra e as ma e reja, i takon mesit. :wink:

halla e madhe
29-01-05, 12:23
Murgesha-te lumte,u lehtova pak :wink: paska edhe me te vjeter aa :?:

Murgesha
29-01-05, 12:26
Murgesha-te lumte,u lehtova pak :wink: paska edhe me te vjeter aa :?:

Po si jo oj loēkė....
Bile gjyshėr me mjekrra tė bardha, e gjyshe me shamia.

Kercovari
30-01-05, 14:08
Une jam me i vjetri ketu,me trru te adolesqentit!

erita
30-01-05, 18:37
25/08/1985


spo di mi nje sa i kam :wink:

Mafiozi
30-01-05, 21:28
25/08/1985


spo di mi nje sa i kam :wink:Vetem nje shkrojn diferenc me vellaun tim :shock: :shock: :wink:

erita
30-01-05, 23:30
25/08/1985


spo di mi nje sa i kam :wink:Vetem nje shkrojn diferenc me vellaun tim :shock: :shock: :wink:
hummmmmmm taman te koksha per vllaun pra ishalla ndryshon shkronja e fundit (pak ma e vogla se e ima) :wink:

Arbėri
31-01-05, 01:01
Murgesha-te lumte,u lehtova pak :wink: paska edhe me te vjeter aa :?:

Po si jo oj loēkė....
Bile gjyshėr me mjekrra tė bardha, e gjyshe me shamia.Qfar DREQ nafake kam une, ngaterrohem me naj gjyshe me shami, phaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P

Mafiozi
31-01-05, 13:08
25/08/1985


spo di mi nje sa i kam :wink:Vetem nje shkrojn diferenc me vellaun tim :shock: :shock: :wink:
hummmmmmm taman te koksha per vllaun pra ishalla ndryshon shkronja e fundit (pak ma e vogla se e ima) :wink:


Ja qellove :lol:

Shkronja e fundit ndryshon, ti e ki 5 vellau 1 :lol: :lol: :lol:

erita
31-01-05, 22:23
25/08/1985


spo di mi nje sa i kam :wink:Vetem nje shkrojn diferenc me vellaun tim :shock: :shock: :wink:
hummmmmmm taman te koksha per vllaun pra ishalla ndryshon shkronja e fundit (pak ma e vogla se e ima) :wink:


Ja qellove :lol:

Shkronja e fundit ndryshon, ti e ki 5 vellau 1 :lol: :lol: :lol:Hummmmm pra nje pershendetje te veqant per vllaun me ni puthje ne midis de faqeve :wink:

Barbaroza
31-01-05, 22:26
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.

erita
31-01-05, 22:30
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.


ishalla harmoni ne martes, jete te gjate dhe pa brenga :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
31-01-05, 22:57
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.


Po bre :lol:

Burr e gru me festu ditlindjen ne te njejten dit :D :D

Edhe vellaun e martova ketu :lol: :lol:

erita
31-01-05, 22:59
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.


Po bre :lol:

Burr e gru me festu ditlindjen ne te njejten dit :D :D

Edhe vellaun e martova ketu :lol: :lol:
tash qe e martove vllaun e shlove renin vetvetes apo :wink:

Mafiozi
31-01-05, 23:09
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.


Po bre :lol:

Burr e gru me festu ditlindjen ne te njejten dit :D :D

Edhe vellaun e martova ketu :lol: :lol:
tash qe e martove vllaun e shlove renin vetvetes apo :wink:


Jo valla, tek ne rendin e ka ai qe e ka gjet i pari :lol: :lol: :wink:

Dreni30
01-02-05, 09:31
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.


Po bre :lol:

Burr e gru me festu ditlindjen ne te njejten dit :D :D

Edhe vellaun e martova ketu :lol: :lol:
tash qe e martove vllaun e shlove renin vetvetes apo :wink:


Jo valla, tek ne rendin e ka ai qe e ka gjet i pari :lol: :lol: :wink:

Edhe tek ne eshte ashtu Mafio. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Betta
01-02-05, 09:39
EV EV femra nuk ban me i tregu vitet , une nuk i kam numru se nuk me kan vy asgje nuk jam tut se mi vjedh dikush jan kan te sigurta heheheh

Mafiozi
01-02-05, 20:05
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.


Po bre :lol:

Burr e gru me festu ditlindjen ne te njejten dit :D :D

Edhe vellaun e martova ketu :lol: :lol:
tash qe e martove vllaun e shlove renin vetvetes apo :wink:


Jo valla, tek ne rendin e ka ai qe e ka gjet i pari :lol: :lol: :wink:

Edhe tek ne eshte ashtu Mafio. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:D :D :D :lol: :lol:

IceGirl
01-02-05, 20:13
Aq sa dukem i kam qy :)

uliksi31
01-02-05, 20:15
Vec ne njenen kembe i kame 20 vjet qy :shock: :lol:

Drenicaki
01-02-05, 20:34
Bashk me gjyshin tim 115 vjet! :lol: :lol:

erita
01-02-05, 22:12
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.


Po bre :lol:

Burr e gru me festu ditlindjen ne te njejten dit :D :D

Edhe vellaun e martova ketu :lol: :lol:
tash qe e martove vllaun e shlove renin vetvetes apo :wink:


Jo valla, tek ne rendin e ka ai qe e ka gjet i pari :lol: :lol: :wink:


a ban ta di pra kush e ka gjet i pari :wink:

Mafiozi
01-02-05, 22:19
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.


Po bre :lol:

Burr e gru me festu ditlindjen ne te njejten dit :D :D

Edhe vellaun e martova ketu :lol: :lol:
tash qe e martove vllaun e shlove renin vetvetes apo :wink:


Jo valla, tek ne rendin e ka ai qe e ka gjet i pari :lol: :lol: :wink:


a ban ta di pra kush e ka gjet i pari :wink:


Me duket se vellau e gjet nje ne forum :lol: :lol:

erita
01-02-05, 22:23
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.


Po bre :lol:

Burr e gru me festu ditlindjen ne te njejten dit :D :D

Edhe vellaun e martova ketu :lol: :lol:
tash qe e martove vllaun e shlove renin vetvetes apo :wink:


Jo valla, tek ne rendin e ka ai qe e ka gjet i pari :lol: :lol: :wink:


a ban ta di pra kush e ka gjet i pari :wink:


Me duket se vellau e gjet nje ne forum :lol: :lol:


hummmm ishalla edhe une e gjoj ne forum :wink:

Mafiozi
01-02-05, 23:08
Edhe nje dashni po do me fillue
Vellain e Mafiozit me e martue.


Po bre :lol:

Burr e gru me festu ditlindjen ne te njejten dit :D :D

Edhe vellaun e martova ketu :lol: :lol:
tash qe e martove vllaun e shlove renin vetvetes apo :wink:


Jo valla, tek ne rendin e ka ai qe e ka gjet i pari :lol: :lol: :wink:


a ban ta di pra kush e ka gjet i pari :wink:


Me duket se vellau e gjet nje ne forum :lol: :lol:


hummmm ishalla edhe une e gjoj ne forum :wink:Ishalla :D :D :D :wink:

Kercovari
02-02-05, 10:13
Erita dhe Mafiozi!Me duket se jeni te gjetur,e nese nuk e dini se nga ku te ja nisni athere"Nuk jeni gjetur!.haaahahaahahahahah!

Kercovari
03-02-05, 08:50
"Kazma e kacija pas dere,punetoret e komunalies ne pritje"!hahaahaa!

aferdita
03-02-05, 20:00
po vij duke u plak :lol: :lol:

erita
03-02-05, 20:01
Erita dhe Mafiozi!Me duket se jeni te gjetur,e nese nuk e dini se nga ku te ja nisni athere"Nuk jeni gjetur!.haaahahaahahahahah!
:roll: :roll: :roll: :roll:

Gjumashja
06-02-05, 21:06
hmmm po ritna po ritna

turisti
09-02-05, 12:24
hmmm,po zvoglona,po zvoglona.

IceGirl
14-03-05, 01:47
Vjet po shtohen por me u plak jo :wink:

uliksi31
14-03-05, 03:42
Vjet po shtohen por me u plak jo :wink:

Ku ke pa ti me u plakur Britney Spears :lol:

Kercovari
14-03-05, 10:03
Vjet po shtohen por me u plak jo :wink:

Ku ke pa ti me u plakur Britney Spears :lol:
Jo po te duket,e pse u plak Brizhit Bardo?:

turisti
15-03-05, 00:58
Vjet po shtohen por me u plak jo :wink:

Ku ke pa ti me u plakur Britney Spears :lol:
Jo po te duket,e pse u plak Brizhit Bardo?:

Sepse nuk i ka perdor -budallaqet-,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
15-03-05, 10:03
Vjet po shtohen por me u plak jo :wink:

Ku ke pa ti me u plakur Britney Spears :lol:
Jo po te duket,e pse u plak Brizhit Bardo?:

Sepse nuk i ka perdor -budallaqet-,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Paska jetu pa budallaqe,s`besoj te ket harru dicka.hahahhahahahahahaha!

turisti
15-03-05, 10:05
Vjet po shtohen por me u plak jo :wink:

Ku ke pa ti me u plakur Britney Spears :lol:
Jo po te duket,e pse u plak Brizhit Bardo?:

Sepse nuk i ka perdor -budallaqet-,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Paska jetu pa budallaqe,s`besoj te ket harru dicka.hahahhahahahahahaha!

Ka harru -budallaqet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaha. -

Kercovari
15-03-05, 10:37
Vjet po shtohen por me u plak jo :wink:

Ku ke pa ti me u plakur Britney Spears :lol:
Jo po te duket,e pse u plak Brizhit Bardo?:

Sepse nuk i ka perdor -budallaqet-,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Paska jetu pa budallaqe,s`besoj te ket harru dicka.hahahhahahahahahaha!

Ka harru -budallaqet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaha. -
Edhe te naputh neve.hahahahahhaahaahahahahahahahahah!

Dreni30
20-03-05, 10:49
Huuuuuuuuuuuuuuuh po ku me dite more sa vjet i kam kohe e gjate, bile krejt pasna harru.
Duhet me vete se nuk e di valla.

Arbėri
20-03-05, 13:35
Huuuuuuuuuuuuuuuh po ku me dite more sa vjet i kam kohe e gjate, bile krejt pasna harru.
Duhet me vete se nuk e di valla.Qy qyyyyyyyyyy, ti paske harrue e une nuk e di HIQQQQQ :x :o

I vogel kame qene kur kame linde dhe nuk mbaj mend asgje :cry: :cry: :cry: :cry:

turisti
20-03-05, 13:48
Edhe pak 45,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaah............. ..... :wink:

Murgesha
20-03-05, 13:50
Edhe pak 45,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaah............. ..... :wink:

Tė uroj edhe aq. :lol: :lol:

turisti
20-03-05, 13:53
Edhe pak 45,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaah............. ..... :wink:

Tė uroj edhe aq. :lol: :lol:

Faleminderit,por nuk di me 90 vjet a zgjaten dhe te qeshurat???????????????????????,hahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaah. :wink:

Gjumashja
20-03-05, 13:59
po ritna po ritna por spo ju tregoj se sa i kom

turisti
20-03-05, 14:01
Po zvoglona,po zvoglona por spo ju tregoj sa i kam. :wink:

Murgesha
20-03-05, 14:04
Po zvoglona,po zvoglona por spo ju tregoj sa i kam. :wink:


Edhe unė nė zvogėlim e sipėr jam. :( :cry: Por spo ju tregoj sa kam frigė mos po mė mėshironi. :cry: :cry:

turisti
20-03-05, 14:09
Po zvoglona,po zvoglona por spo ju tregoj sa i kam. :wink:


Edhe unė nė zvogėlim e sipėr jam. :( :cry: Por spo ju tregoj sa kam frigė mos po mė mėshironi. :cry: :cry:

Tregojav te verteten Murgeshe e nderuar,qe je fleksibile,e bukur me karate diplome,me OPEL TIGRA dhe qe 100m i vrapon per 7,93 sekonda. :P

Murgesha
20-03-05, 14:11
Po zvoglona,po zvoglona por spo ju tregoj sa i kam. :wink:


Edhe unė nė zvogėlim e sipėr jam. :( :cry: Por spo ju tregoj sa kam frigė mos po mė mėshironi. :cry: :cry:

Tregojav te verteten Murgeshe e nderuar,qe je fleksibile,e bukur me karate diplome,me OPEL TIGRA dhe qe 100m i vrapon per 7,93 sekonda. :P


Po. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
20-03-05, 14:12
Po zvoglona,po zvoglona por spo ju tregoj sa i kam. :wink:


Edhe unė nė zvogėlim e sipėr jam. :( :cry: Por spo ju tregoj sa kam frigė mos po mė mėshironi. :cry: :cry:

Tregojav te verteten Murgeshe e nderuar,qe je fleksibile,e bukur me karate diplome,me OPEL TIGRA dhe qe 100m i vrapon per 7,93 sekonda. :P


Po. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,e dita qe do te pranojsh me ne fund te verteten. :P

Mr_100%
20-03-05, 14:12
Edhe pak 45,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaah............. ..... :wink:

Mashallah mashallah,gati e per martese :lol: :lol: :lol:

turisti
20-03-05, 14:14
Edhe pak 45,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaah............. ..... :wink:

Mashallah mashallah,gati e per martese :lol: :lol: :lol:

Martesen e lash kur ti baj 70 vjet,qe ti lo gruas vend per " manovrim ". :wink:

Mr_100%
20-03-05, 14:16
Po zvoglona,po zvoglona por spo ju tregoj sa i kam. :wink:


Edhe unė nė zvogėlim e sipėr jam. :( :cry: Por spo ju tregoj sa kam frigė mos po mė mėshironi. :cry: :cry:

Tregojav te verteten Murgeshe e nderuar,qe je fleksibile,e bukur me karate diplome,me OPEL TIGRA dhe qe 100m i vrapon per 7,93 sekonda. :P


Po. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nom nom,e sa kilometra te kaluara ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?

Murgesha
20-03-05, 14:18
Po zvoglona,po zvoglona por spo ju tregoj sa i kam. :wink:


Edhe unė nė zvogėlim e sipėr jam. :( :cry: Por spo ju tregoj sa kam frigė mos po mė mėshironi. :cry: :cry:

Tregojav te verteten Murgeshe e nderuar,qe je fleksibile,e bukur me karate diplome,me OPEL TIGRA dhe qe 100m i vrapon per 7,93 sekonda. :P


Po. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nom nom,e sa kilometra te kaluara ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?


Pyete menagjerin tim, ai i ka tė gjitha shėnimet e vrapimit tim.
Ps. Menagjer <--> kupto: Turisti.

turisti
20-03-05, 14:21
Po zvoglona,po zvoglona por spo ju tregoj sa i kam. :wink:


Edhe unė nė zvogėlim e sipėr jam. :( :cry: Por spo ju tregoj sa kam frigė mos po mė mėshironi. :cry: :cry:

Tregojav te verteten Murgeshe e nderuar,qe je fleksibile,e bukur me karate diplome,me OPEL TIGRA dhe qe 100m i vrapon per 7,93 sekonda. :P


Po. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nom nom,e sa kilometra te kaluara ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?

Per shkaqet pergatitjes per olimpiade te ardhshme,shenimet nuk ipen,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahaahahahaha. :wink:

Mr_100%
20-03-05, 14:21
Po zvoglona,po zvoglona por spo ju tregoj sa i kam. :wink:


Edhe unė nė zvogėlim e sipėr jam. :( :cry: Por spo ju tregoj sa kam frigė mos po mė mėshironi. :cry: :cry:

Tregojav te verteten Murgeshe e nderuar,qe je fleksibile,e bukur me karate diplome,me OPEL TIGRA dhe qe 100m i vrapon per 7,93 sekonda. :P


Po. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nom nom,e sa kilometra te kaluara ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?


Pyete menagjerin tim, ai i ka tė gjitha shėnimet e vrapimit tim.
Ps. Menagjer <--> kupto: Turisti.

JO MURGESHA se po behna pahiri merak ne TY :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-03-05, 14:23
JO MURGESHA se po behna pahiri merak ne TY :lol: :lol: :lol: :lol:


Mė pėlqejnė njerėzit qė e njohin kufirin e lejuar pėr vetveten.

Mr_100%
20-03-05, 14:28
JO MURGESHA se po behna pahiri merak ne TY :lol: :lol: :lol: :lol:


Mė pėlqejnė njerėzit qė e njohin kufirin e lejuar pėr vetveten.

Me ket deshe te thuash.......................te ofendova,apo si duhet ta kuptoj?

Murgesha
20-03-05, 14:30
JO MURGESHA se po behna pahiri merak ne TY :lol: :lol: :lol: :lol:


Mė pėlqejnė njerėzit qė e njohin kufirin e lejuar pėr vetveten.

Me ket deshe te thuash.......................te ofendova,apo si duhet ta kuptoj?

Jo aspak, mos e merr as ti si fyerje se nuk ėshtė e tillė, por deshta tė tė them qė mė mirė mos me u bėrė merak nė mua, se jam e nxanun. :lol: :wink:

Mr_100%
20-03-05, 14:35
JO MURGESHA se po behna pahiri merak ne TY :lol: :lol: :lol: :lol:


Mė pėlqejnė njerėzit qė e njohin kufirin e lejuar pėr vetveten.

Me ket deshe te thuash.......................te ofendova,apo si duhet ta kuptoj?

Jo aspak, mos e merr as ti si fyerje se nuk ėshtė e tillė, por deshta tė tė them qė mė mirė mos me u bėrė merak nė mua, se jam e nxanun. :lol: :wink:

Do te ishte intersant te pamunduren ta besh te mundur,haaaaaaaaaaaa,jo jo Murgesha nuk kam pretendime............

Murgesha
20-03-05, 14:36
JO MURGESHA se po behna pahiri merak ne TY :lol: :lol: :lol: :lol:


Mė pėlqejnė njerėzit qė e njohin kufirin e lejuar pėr vetveten.

Me ket deshe te thuash.......................te ofendova,apo si duhet ta kuptoj?

Jo aspak, mos e merr as ti si fyerje se nuk ėshtė e tillė, por deshta tė tė them qė mė mirė mos me u bėrė merak nė mua, se jam e nxanun. :lol: :wink:

Do te ishte intersant te pamunduren ta besh te mundur,haaaaaaaaaaaa,jo jo Murgesha nuk kam pretendime............


Eh Zoti tė ruajt qė ma hjeke kėtė gajle. :lol: :lol: :wink:

Mr_100%
20-03-05, 14:38
JO MURGESHA se po behna pahiri merak ne TY :lol: :lol: :lol: :lol:


Mė pėlqejnė njerėzit qė e njohin kufirin e lejuar pėr vetveten.

Me ket deshe te thuash.......................te ofendova,apo si duhet ta kuptoj?

Jo aspak, mos e merr as ti si fyerje se nuk ėshtė e tillė, por deshta tė tė them qė mė mirė mos me u bėrė merak nė mua, se jam e nxanun. :lol: :wink:

Do te ishte intersant te pamunduren ta besh te mundur,haaaaaaaaaaaa,jo jo Murgesha nuk kam pretendime............


Eh Zoti tė ruajt qė ma hjeke kėtė gajle. :lol: :lol: :wink:

haaa,edhe ty,kalo bukur se ika

dembelica
20-03-05, 16:55
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

erita
20-03-05, 18:05
ne moshen ma te mir :wink:

turisti
20-03-05, 21:49
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

dembelica
20-03-05, 21:52
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Hahhahahha jo Turisti shyqyr :wink:Me ja hjek qato 100 edhe pak tjera hahhahaha :wink:

turisti
20-03-05, 22:09
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Hahhahahha jo Turisti shyqyr :wink:Me ja hjek qato 100 edhe pak tjera hahhahaha :wink:

Ne kete moshe,grat jane :arrow: TOP :wink:

dembelica
20-03-05, 23:34
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Hahhahahha jo Turisti shyqyr :wink:Me ja hjek qato 100 edhe pak tjera hahhahaha :wink:

Ne kete moshe,grat jane :arrow: TOP :wink:

Ne top liste mendove ? hahhahaha :wink:

Po more qka me bo,vitet po shkojne si uji :(

turisti
20-03-05, 23:36
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Hahhahahha jo Turisti shyqyr :wink:Me ja hjek qato 100 edhe pak tjera hahhahaha :wink:

Ne kete moshe,grat jane :arrow: TOP :wink:

Ne top liste mendove ? hahhahaha :wink:

Po more qka me bo,vitet po shkojne si uji :(

Femra ne ato vite eshte ne top - forme = e pjekun si dardha....... :wink:

dembelica
20-03-05, 23:40
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Hahhahahha jo Turisti shyqyr :wink:Me ja hjek qato 100 edhe pak tjera hahhahaha :wink:

Ne kete moshe,grat jane :arrow: TOP :wink:

Ne top liste mendove ? hahhahaha :wink:

Po more qka me bo,vitet po shkojne si uji :(

Femra ne ato vite eshte ne top - forme = e pjekun si dardha....... :wink:

More e plekur po,veq dikur edhe dardha kalbet :( :arrow: Pleqerija ne dere :(

turisti
21-03-05, 00:00
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Hahhahahha jo Turisti shyqyr :wink:Me ja hjek qato 100 edhe pak tjera hahhahaha :wink:

Ne kete moshe,grat jane :arrow: TOP :wink:

Ne top liste mendove ? hahhahaha :wink:

Po more qka me bo,vitet po shkojne si uji :(

Femra ne ato vite eshte ne top - forme = e pjekun si dardha....... :wink:

More e plekur po,veq dikur edhe dardha kalbet :( :arrow: Pleqerija ne dere :(

Joooooooooooo,vitet mos i merr seriozisht,ato jane vetem sa per orientim ne jete,besom,sepse njeri eshte ashtu se si e ndin veten. :P

IceGirl
21-03-05, 00:01
Edhe 10 vjet me e re po ndihem sot e dje :)

DEA
21-03-05, 00:02
Tash dhjete vite isha maturante, ateher kisha vetem 17 vjet e sot tybe boll kallabllak jane bo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mr_100%
21-03-05, 00:06
Tash dhjete vite isha maturante, ateher kisha vetem 17 vjet e sot tybe boll kallabllak jane bo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nese te duken shume oj DEA shko ne kosove me dy deshmitare po mujshe me ba ma pake :lol: :lol: :lol: :lol:

dembelica
21-03-05, 00:06
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Hahhahahha jo Turisti shyqyr :wink:Me ja hjek qato 100 edhe pak tjera hahhahaha :wink:

Ne kete moshe,grat jane :arrow: TOP :wink:

Ne top liste mendove ? hahhahaha :wink:

Po more qka me bo,vitet po shkojne si uji :(

Femra ne ato vite eshte ne top - forme = e pjekun si dardha....... :wink:

More e plekur po,veq dikur edhe dardha kalbet :( :arrow: Pleqerija ne dere :(

Joooooooooooo,vitet mos i merr seriozisht,ato jane vetem sa per orientim ne jete,besom,sepse njeri eshte ashtu se si e ndin veten. :P

Mire e ke turisti,se nganjeher me duket qe i kam 100 vjet valla :wink: po fal Zotit qe nuk zgjat shum ajo ndjenje .

007
21-03-05, 00:07
Edhe 10 vjet me e re po ndihem sot e dje :)
:lol: :lol: :lol:

DEA
21-03-05, 00:08
Tash dhjete vite isha maturante, ateher kisha vetem 17 vjet e sot tybe boll kallabllak jane bo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nese te duken shume oj DEA shko ne kosove me dy deshmitare po mujshe me ba ma pake :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo more bereqat vers, edhe me keto mire po ndihem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
21-03-05, 00:36
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Hahhahahha jo Turisti shyqyr :wink:Me ja hjek qato 100 edhe pak tjera hahhahaha :wink:

Ne kete moshe,grat jane :arrow: TOP :wink:

Ne top liste mendove ? hahhahaha :wink:

Po more qka me bo,vitet po shkojne si uji :(

Femra ne ato vite eshte ne top - forme = e pjekun si dardha....... :wink:

More e plekur po,veq dikur edhe dardha kalbet :( :arrow: Pleqerija ne dere :(

Joooooooooooo,vitet mos i merr seriozisht,ato jane vetem sa per orientim ne jete,besom,sepse njeri eshte ashtu se si e ndin veten. :P

Mire e ke turisti,se nganjeher me duket qe i kam 100 vjet valla :wink: po fal Zotit qe nuk zgjat shum ajo ndjenje .

Une do te shkruaj roman per dyluftim mes meje dhe viteve te mia.

dembelica
21-03-05, 00:46
Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Hahhahahha jo Turisti shyqyr :wink:Me ja hjek qato 100 edhe pak tjera hahhahaha :wink:

Ne kete moshe,grat jane :arrow: TOP :wink:

Ne top liste mendove ? hahhahaha :wink:

Po more qka me bo,vitet po shkojne si uji :(

Femra ne ato vite eshte ne top - forme = e pjekun si dardha....... :wink:

More e plekur po,veq dikur edhe dardha kalbet :( :arrow: Pleqerija ne dere :(

Joooooooooooo,vitet mos i merr seriozisht,ato jane vetem sa per orientim ne jete,besom,sepse njeri eshte ashtu se si e ndin veten. :P

Mire e ke turisti,se nganjeher me duket qe i kam 100 vjet valla :wink: po fal Zotit qe nuk zgjat shum ajo ndjenje .

Une do te shkruaj roman per dyluftim mes meje dhe viteve te mia.

Ide e mire Turisti.

Tash e mas do tia nisi edhe un mos me mendu shum larg, mos me shku te pleqeria para kohe :roll:

turisti
21-03-05, 00:48
[quote:b885f8b825="dembelica"]Aiiiii pash Zotin,me me vete sa vjet s'i kam se sa i kam mos vet :(

Ishalla nuk i ki 132,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Hahhahahha jo Turisti shyqyr :wink:Me ja hjek qato 100 edhe pak tjera hahhahaha :wink:

Ne kete moshe,grat jane :arrow: TOP :wink:

Ne top liste mendove ? hahhahaha :wink:

Po more qka me bo,vitet po shkojne si uji :(

Femra ne ato vite eshte ne top - forme = e pjekun si dardha....... :wink:

More e plekur po,veq dikur edhe dardha kalbet :( :arrow: Pleqerija ne dere :(

Joooooooooooo,vitet mos i merr seriozisht,ato jane vetem sa per orientim ne jete,besom,sepse njeri eshte ashtu se si e ndin veten. :P

Mire e ke turisti,se nganjeher me duket qe i kam 100 vjet valla :wink: po fal Zotit qe nuk zgjat shum ajo ndjenje .

Une do te shkruaj roman per dyluftim mes meje dhe viteve te mia.

Ide e mire Turisti.

Tash e mas do tia nisi edhe un mos me mendu shum larg, mos me shku te pleqeria para kohe :roll:[/quote:b885f8b825]

Hiq mos shko tek ajo,une po ta heki at gajle :pleqeria vjen te ti,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahaha. :wink:

dembelica
21-03-05, 00:53
Hahahhah mire e ke se dashte s'dashte ajo vjen, nese kemi jete te gjate.

DEA
21-03-05, 00:55
hajt bre dembelica mos ta nin, se valla une sa ma shume vitet qe po kalojne me mire po ndihem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
21-03-05, 00:57
Hahahhah mire e ke se dashte s'dashte ajo vjen, nese kemi jete te gjate.

nuk ka nevoj me krijue panike,sepse kam ndegjuar se pleqeria e re po priton me ardhe sepse eshte -dembelice-,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahhahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
21-03-05, 00:58
hajt bre dembelica mos ta nin, se valla une sa ma shume vitet qe po kalojne me mire po ndihem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Normal.une akoma jam ne -pubertet- :arrow: faza e parafundit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaah. :wink:

DEA
21-03-05, 01:00
Edhe une shpesh mendoj qe jam ende ne pubertet, veq kur te vijne femija me therrasin nene, nene me zgjojne nga endrra e shumedeshiruar hahahahahahahhahahahahahahhaah

dembelica
21-03-05, 01:02
Hahahhah mire e ke se dashte s'dashte ajo vjen, nese kemi jete te gjate.

nuk ka nevoj me krijue panike,sepse kam ndegjuar se pleqeria e re po priton me ardhe sepse eshte -dembelice-,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahhahahahahahahahahahaha. :wink:

Hahhahahhahaha :wink:

turisti
21-03-05, 01:04
Hahahhah mire e ke se dashte s'dashte ajo vjen, nese kemi jete te gjate.

nuk ka nevoj me krijue panike,sepse kam ndegjuar se pleqeria e re po priton me ardhe sepse eshte -dembelice-,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahhahahahahahahahahahaha. :wink:

Hahhahahhahaha :wink:
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhah ahahahahahahahahahahah- me marmellad,hmmmmmmmmmmmmmmmmmm......... :wink:

turisti
21-03-05, 01:06
Edhe une shpesh mendoj qe jam ende ne pubertet, veq kur te vijne femija me therrasin nene, nene me zgjojne nga endrra e shumedeshiruar hahahahahahahhahahahahahahhaah

Edhe une,a ashtu mire enderroj,kur vjen gruja dhe me thot: qu se nuk je ne DARDANI,po shko e blej ......nje kilometer hargj........... :wink:

DEA
21-03-05, 01:07
Edhe une shpesh mendoj qe jam ende ne pubertet, veq kur te vijne femija me therrasin nene, nene me zgjojne nga endrra e shumedeshiruar hahahahahahahhahahahahahahhaah

Edhe une,a ashtu mire enderroj,kur vjen gruja dhe me thot: qu se nuk je ne DARDANI,po shko e blej ......nje kilometer hargj........... :wink:

hahahahhhhahahahahhahahahahahhahhhhahahahhahahhaha hhahhahahah

turisti
21-03-05, 01:11
Edhe une shpesh mendoj qe jam ende ne pubertet, veq kur te vijne femija me therrasin nene, nene me zgjojne nga endrra e shumedeshiruar hahahahahahahhahahahahahahhaah

Edhe une,a ashtu mire enderroj,kur vjen gruja dhe me thot: qu se nuk je ne DARDANI,po shko e blej ......nje kilometer hargj........... :wink:

hahahahhhhahahahahhahahahahahhahhhhahahahhahahhaha hhahhahahah

PO,a une pi tham: MOS,MOS bre grue se nuk jam une per atletike ne pleqeri,une jam TURIST,e ti po me qon per hargj e po vazhdoj rastesisht me naj udhetim.......... :wink:

DEA
21-03-05, 01:13
Edhe une shpesh mendoj qe jam ende ne pubertet, veq kur te vijne femija me therrasin nene, nene me zgjojne nga endrra e shumedeshiruar hahahahahahahhahahahahahahhaah

Edhe une,a ashtu mire enderroj,kur vjen gruja dhe me thot: qu se nuk je ne DARDANI,po shko e blej ......nje kilometer hargj........... :wink:

hahahahhhhahahahahhahahahahahhahhhhahahahhahahhaha hhahhahahah

PO,a une pi tham: MOS,MOS bre grue se nuk jam une per atletike ne pleqeri,une jam TURIST,e ti po me qon per hargj e po vazhdoj rastesisht me naj udhetim.......... :wink:


o leje mo se vdiqa hahahahahahahahahahahahahahahahahahah sa me deshir ta kisha njoft gruan hahahahahahahhaahahahhahah

dembelica
21-03-05, 01:16
Edhe une shpesh mendoj qe jam ende ne pubertet, veq kur te vijne femija me therrasin nene, nene me zgjojne nga endrra e shumedeshiruar hahahahahahahhahahahahahahhaah

Edhe une,a ashtu mire enderroj,kur vjen gruja dhe me thot: qu se nuk je ne DARDANI,po shko e blej ......nje kilometer hargj........... :wink:

hahahahhhhahahahahhahahahahahhahhhhahahahhahahhaha hhahhahahah

PO,a une pi tham: MOS,MOS bre grue se nuk jam une per atletike ne pleqeri,une jam TURIST,e ti po me qon per hargj e po vazhdoj rastesisht me naj udhetim.......... :wink:

Turisti ajo te qon me ble hargj se e din qe mundesh me i dite vendet me mire se i viziton shesh :lol: :lol: :lol: :lol: edhe ti mesiguri shkon pa pritese a ? :wink:

turisti
21-03-05, 01:18
Edhe une shpesh mendoj qe jam ende ne pubertet, veq kur te vijne femija me therrasin nene, nene me zgjojne nga endrra e shumedeshiruar hahahahahahahhahahahahahahhaah

Edhe une,a ashtu mire enderroj,kur vjen gruja dhe me thot: qu se nuk je ne DARDANI,po shko e blej ......nje kilometer hargj........... :wink:

hahahahhhhahahahahhahahahahahhahhhhahahahhahahhaha hhahhahahah

PO,a une pi tham: MOS,MOS bre grue se nuk jam une per atletike ne pleqeri,une jam TURIST,e ti po me qon per hargj e po vazhdoj rastesisht me naj udhetim.......... :wink:


o leje mo se vdiqa hahahahahahahahahahahahahahahahahahah sa me deshir ta kisha njoft gruan hahahahahahahhaahahahhahah

Edhe ti don met qu ajo per hargj???hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :wink:

P.S. nuk me punon MSN,do ta dergoj adrese tjeterhere e njoftohesh me burin e grujes time e ai te njofton me grujen e vet dhe procedure rreth -harxhit-. :wink:

DEA
21-03-05, 01:27
Edhe une shpesh mendoj qe jam ende ne pubertet, veq kur te vijne femija me therrasin nene, nene me zgjojne nga endrra e shumedeshiruar hahahahahahahhahahahahahahhaah

Edhe une,a ashtu mire enderroj,kur vjen gruja dhe me thot: qu se nuk je ne DARDANI,po shko e blej ......nje kilometer hargj........... :wink:

hahahahhhhahahahahhahahahahahhahhhhahahahhahahhaha hhahhahahah

PO,a une pi tham: MOS,MOS bre grue se nuk jam une per atletike ne pleqeri,une jam TURIST,e ti po me qon per hargj e po vazhdoj rastesisht me naj udhetim.......... :wink:


o leje mo se vdiqa hahahahahahahahahahahahahahahahahahah sa me deshir ta kisha njoft gruan hahahahahahahhaahahahhahah

Edhe ti don met qu ajo per hargj???hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :wink:

P.S. nuk me punon MSN,do ta dergoj adrese tjeterhere e njoftohesh me burin e grujes time e ai te njofton me grujen e vet dhe procedure rreth -harxhit-. :wink:hahahahahahahahahah o leje mo se une u myta me harxh temin, sikur te me ndegjonte edhe mua ky i imi , qerak isha ba

ShEjToNkA
21-03-05, 01:28
A e keni afėr hic me i gjetė vitet????????????????? :roll:

DEA
21-03-05, 01:29
A e keni afėr hic me i gjetė vitet????????????????? :roll:

Uh nime a tek vitet qenkemi a, mendova se te hargji hahahahahahahha

ShEjToNkA
21-03-05, 01:29
A e keni afėr hic me i gjetė vitet????????????????? :roll:

Uh nime a tek vitet qenkemi a, mendova se te hargji hahahahahahahha


Qyqyqyq a vitet hargj po tė duken aaa????? :lol:

Gentiana
21-03-05, 01:29
A e keni afėr hic me i gjetė vitet????????????????? :roll:

Uh nime a tek vitet qenkemi a, mendova se te hargji hahahahahahahha


:lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
21-03-05, 01:30
Edhe une shpesh mendoj qe jam ende ne pubertet, veq kur te vijne femija me therrasin nene, nene me zgjojne nga endrra e shumedeshiruar hahahahahahahhahahahahahahhaah

Edhe une,a ashtu mire enderroj,kur vjen gruja dhe me thot: qu se nuk je ne DARDANI,po shko e blej ......nje kilometer hargj........... :wink:

hahahahhhhahahahahhahahahahahhahhhhahahahhahahhaha hhahhahahah

PO,a une pi tham: MOS,MOS bre grue se nuk jam une per atletike ne pleqeri,une jam TURIST,e ti po me qon per hargj e po vazhdoj rastesisht me naj udhetim.......... :wink:


o leje mo se vdiqa hahahahahahahahahahahahahahahahahahah sa me deshir ta kisha njoft gruan hahahahahahahhaahahahhahah

Edhe ti don met qu ajo per hargj???hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :wink:

P.S. nuk me punon MSN,do ta dergoj adrese tjeterhere e njoftohesh me burin e grujes time e ai te njofton me grujen e vet dhe procedure rreth -harxhit-. :wink:hahahahahahahahahah o leje mo se une u myta me harxh temin, sikur te me ndegjonte edhe mua ky i imi , qerak isha ba

Po thuj more qik se nuk eshte ne DARDANI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:

DEA
21-03-05, 01:33
Po thuj more qik se nuk eshte ne DARDANI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:Hahahahahahahahahah jo more dardanis ja ka fal gruan ai, e i kane mbet frigoriferi e shtrati zbrazt hahahahahhahahahahahahahahahahah

DEA
21-03-05, 01:37
A e keni afėr hic me i gjetė vitet????????????????? :roll:

Uh nime a tek vitet qenkemi a, mendova se te hargji hahahahahahahha


Qyqyqyq a vitet hargj po tė duken aaa????? :lol:


Mbas 24:00-ve gjithqka e mundur, nderrohen edhe vitet me hargje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
21-03-05, 01:38
A e keni afėr hic me i gjetė vitet????????????????? :roll:

Uh nime a tek vitet qenkemi a, mendova se te hargji hahahahahahahha


:lol: :lol: :lol: :lol:
naka nak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dembelica
21-03-05, 01:41
Mos vet me u perzi vitet me hargj,ma zi duhna me dal ne mengjez me ble hargj e po tutna po i perzij me vitet qe i kam e nuk me del llogarija kerkund :wink:

DEA
21-03-05, 01:42
Mos vet me u perzi vitet me hargj,ma zi duhna me dal ne mengjez me ble hargj e po tutna po i perzij me vitet qe i kam e nuk me del llogarija kerkund :wink:


Jo moj me ble, po mos me ble :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
21-03-05, 01:43
Mbas 24:00-ve gjithqka e mundur, nderrohen edhe vitet me hargje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Pasha nanen n'dhe s htifsha ( kur thotė Arbėri ) t'u qoftė shejtonka pas 12 -ve kanė pėr t'u dukė edhe stupcaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil:

dembelica
21-03-05, 01:45
Mos vet me u perzi vitet me hargj,ma zi duhna me dal ne mengjez me ble hargj e po tutna po i perzij me vitet qe i kam e nuk me del llogarija kerkund :wink:


Jo moj me ble, po mos me ble :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
21-03-05, 02:05
Po thuj more qik se nuk eshte ne DARDANI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:Hahahahahahahahahah jo more dardanis ja ka fal gruan ai, e i kane mbet frigoriferi e shtrati zbrazt hahahahahhahahahahahahahahahahah

Mire hej,le te mbahet per shtrat,a frigoriferin si rezerve. :wink:

mickoja
22-03-05, 13:16
tybe ne kohen e fundit po me doket vetja sikur ti kisha 10vjet

Gentiana
22-03-05, 13:18
tybe ne kohen e fundit po me doket vetja sikur ti kisha 10vjet

:roll: :roll: :roll: :roll: :?

doGzona
29-03-05, 04:11
Ne moshen me te mire.

uliksi31
29-03-05, 04:12
Ne moshen me te mire.

Cila kje ajo moshe,bile te di a jame edhe une qaty :wink: :lol:

doGzona
29-03-05, 04:19
Ne moshen me te mire.

Cila kje ajo moshe,bile te di a jame edhe une qaty :wink: :lol:
Ne moshen kur kurre nuk gabone.

uliksi31
29-03-05, 04:30
Ne moshen me te mire.

Cila kje ajo moshe,bile te di a jame edhe une qaty :wink: :lol:
Ne moshen kur kurre nuk gabone.

Jo une hala i ri,nuk kame arrijtur at moshe.Per cdo dite po gaboj.Por gabime te vogla :lol:

turisti
29-03-05, 07:47
tybe ne kohen e fundit po me doket vetja sikur ti kisha 10vjet

Kjo eshte shenja e mire. :P :wink:

Kercovari
29-03-05, 07:59
tybe ne kohen e fundit po me doket vetja sikur ti kisha 10vjet

Kjo eshte shenja e mire. :P :wink:
Shume ka thene bile,mickojat jetojne vetem nje vere.hahahahahaah!

Kercovari
29-03-05, 08:00
tybe ne kohen e fundit po me doket vetja sikur ti kisha 10vjet

Kjo eshte shenja e mire. :P :wink:
Shume ka thene bile,mickojat jetojne vetem nje vere.hahahahahaah!
E te kafshojne sa per 100.vjete.

turisti
29-03-05, 08:02
tybe ne kohen e fundit po me doket vetja sikur ti kisha 10vjet

Kjo eshte shenja e mire. :P :wink:
Shume ka thene bile,mickojat jetojne vetem nje vere.hahahahahaah!
E te kafshojne sa per 100.vjete.

Po,por une mendova se ja nisin prej fillimit .... :wink:

Kercovari
29-03-05, 08:13
tybe ne kohen e fundit po me doket vetja sikur ti kisha 10vjet

Kjo eshte shenja e mire. :P :wink:
Shume ka thene bile,mickojat jetojne vetem nje vere.hahahahahaah!
E te kafshojne sa per 100.vjete.

Po,por une mendova se ja nisin prej fillimit .... :wink:
Jane gjallesa te ringjalljes sepse nga natyra jan gjaktare.

dembelica
29-03-05, 08:44
Sot po me duket qe i kam dyfysh :roll:

Diana007
29-03-05, 08:53
Sot po me duket qe i kam dyfysh :roll:

:shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

dembelica
29-03-05, 08:56
Sot po me duket qe i kam dyfysh :roll:

:shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

Po de qyyyyyyyyyy :evil:

Kercovari
29-03-05, 08:57
Sot po me duket qe i kam dyfysh :roll:

Kujdes se te mplakin vuajtjet e dashuris.hahahaahahah!

Diana007
29-03-05, 08:59
Sot po me duket qe i kam dyfysh :roll:

:shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

Po de qyyyyyyyyyy :evil:

Ani de mos u ben nervoz , :lol: :lol: :lol: :lol:

dembelica
29-03-05, 09:00
Sot po me duket qe i kam dyfysh :roll:

Kujdes se te mplakin vuajtjet e dashuris.hahahaahahah!

Ndasht, se ai po vun edhe un po vuaj e kshtu qe ne moshe mbesim te njejte perseri :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
09-09-05, 06:45
3.

Gjumashja
09-09-05, 07:23
2...

Diana007
09-09-05, 08:30
paj 2 edhe un :wink:

Gjumashja
09-09-05, 08:39
i shtjersh edhe me 2 temin :P

GURI SYLAJ
09-09-05, 09:49
Nja tridhjete i mbaj mende!!!!!!!!!!!!!!!!

Sy_kaltra
09-09-05, 10:39
Njezet e fiuuu tet a nand se di :roll: :lol:

uliksi31
09-09-05, 10:42
Njezet e fiuuu tet a nand se di :roll: :lol:

Njezet e fiuuuuuuu vec ne njenen kembe. :lol: :lol:

turisti
09-09-05, 10:43
Njezet e fiuuu tet a nand se di :roll: :lol:

Njezet e fiuuuuuuu vec ne njenen kembe. :lol: :lol:

Hahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahaahahahahahahaahahaha. :wink:

turisti
30-09-05, 14:36
Sa per foshnjore. :wink:

Tomori
30-09-05, 14:41
Sa per foshnjore. :wink:
Po Turisto ajde te xhaxhi Tomore e te percjell ne fushnjore....
hahahahaahahhahaa :lol: :lol: :lol:

turisti
30-09-05, 15:32
Sa per foshnjore. :wink:
Po Turisto ajde te xhaxhi Tomore e te percjell ne fushnjore....
hahahahaahahhahaa :lol: :lol: :lol:

Prap nuk e pahe kuptue.Mendova per foshnjore te punoj si =DREJTOR,o TOMOROOO,hahahahahaahahahahahahaahahahahaahahahaha haahahahahaahahahahaahahah. :wink:

Sy_kaltra
30-09-05, 16:24
Skam shtu njeher per nje her as nje :P

LEDHATIMI
30-09-05, 16:37
37 t`allahit

Sy_kaltra
30-09-05, 16:39
37 t`allahit

I Gezofshi edhe shum te tjera LEDHATIMI..

LEDHATIMI
30-09-05, 16:42
37 t`allahit

I Gezofshi edhe shum te tjera LEDHATIMI..
amin flm gjithashtu :wink: