PDA

View Full Version : Kush di ta lavdėroj veten mė sė bukuri!!!


Faqet : [1] 2 3 4

lazdrani
05-04-04, 10:46
:D :D :D :D :D :D :D :D :D Lavderoni veten mos keni marre :wink:

lazdrani
05-04-04, 10:48
Edhe pse jam Lazdran jam me i miri :wink:

Gentiana
05-04-04, 10:49
Un kam menduar se din ta levdosh vetem Murgeshen,po ok mbase qenke me i miri po e le ashtu siq thua ti.

Kurse un jam me e vyera, uhhhhhhhhh call punt qe i bej un, :wink:

mickoja
05-04-04, 11:03
moj Genta mos u muno hiq valla se me mua ska un jam ma e mira ma e bukura dhe ma e zoja me dasht pčr 80 veta ēajč qes...

kuku qka te koka me lavderu vetčn o mem pa qysh jam kuq ha ha..

Gentiana
05-04-04, 11:16
Moj Mickoja, ani qaj, qaj nuk esht zor me qit, edhe 80vetve,un vetem ne enderr ju qes 80,po zhgenderr. Mickoja un call kaffet qka i qes, kafet e zeza,uhhhhhh. E me e mira jam keshtu e ashtut :wink:

mickoja
05-04-04, 11:21
ajjjjjj qka po fol dhe ti po qka po don me than po un jam ma e mira qik be a nuk pom beson a e sa pčr kaffee dit e natč tč qes thash ndoshta je ma e zoja pčr tjeter send po thuj qka dush un jam ma e mira prej krejtve mos dvjen tash inati se ma e mila jam ha ha...

(tč pčrshendes loqki genta)

Gentiana
05-04-04, 11:25
Ojjjjjjjjjj Loqki, nese nuk te mbushet mendja ti vesim be tjert se cila esht me e mira,qy,se nuk bindesh hiq edhe ti, ncncncn :evil: :evil: :evil: :wink: :wink: :wink:

BlertaB
05-04-04, 11:31
Genta ,mickoja qka po diskutoni ketu kaq shum une jam ma e mir vallah per krejt nuk ka ma e zoja si jam une krejt i baj vete me kafe me qeja me buk e me krejt vallah ndaq besoni ndaq mo.
kuku qfar ndjenje te koka me lavdu veten ivvvvvvvvvvvvvvvvv krejt kuq jam bo pasha zotin :oops: :oops: :oops:

Murgesha
05-04-04, 12:56
Ua ani edhe po livdoheni pse dini me qite kafe e qaj :lol:
Po ato mund ti bajne edhe femijet moj pse a pune e madhe qenka me ba nje kafe a qaj.
Oh me dite ju cfare buke gatuaj une. Ani per pite mos te flasim hiq se i lepini edhe thonjte me ja gatuar nje.
Pra une qenkam me e vyera :lol: :lol: :lol:

BlertaB
05-04-04, 13:13
jo po gabon murgesha sis, se une jam ma e vyshmja ketu. Edhe buken si e maroj une kerkush nuk mundet me ma shku bre hallall e kam vallah mu kan ma e “vyshmja.

Barbaroza
06-04-04, 09:02
Kot,e keni,me e bukur,me punetore,me e menqur,me elegante se une nuk gjeni askund.Krejt qyteti po cmendet pas meje,bile grate e kojshive po shtyhen cila te me kerkoje e para per djale :wink:

Gentiana
06-04-04, 10:57
Eiiiiiiiii, kishe qka ke edhe ti Barbaroza,se kto te gjitha i kam un, si e bukur,si elegante si e vyer, oooooo te gjitha bre. Po hajt, se nuk po e levdoj veten shum, se thojn ai qe nuk lavderohet shum,ai esht me i miri(ne kte rast ma e mira) :wink:

mickoja
06-04-04, 11:09
u ani Genta pse po bčhesh kishe bukuroshe po dash lavderoju dash mos u lavdero se mua askush sun ma kalon qy

Murgesha
06-04-04, 11:40
Hahhahaahahha. Me e mira jam une edhe pike. :roll: As topat e NATO-se nuk e luajn.
Lazdran tregoju bre se u banen copa qikat :lol: :lol:

mickoja
06-04-04, 12:12
Murgesh murgesh ngadal tash mos ja tepro se un jam ma e mira leje ti naton dhe topat se sjena tu luftu loqki

Murgesha
06-04-04, 12:24
Mickoja mu dukt qe e kishit marre shume ne qejf kete lavderimin per vete e per ate ja u permenda topat e NATO-se. Dashta me ju zbrit ne toke e me me pa se une jam me e mira, me e vyera dhe me e bukura :lol: :wink:

Gentiana
06-04-04, 12:25
arTanibb, tregoju bre ktyre vajzave se cila esht me e bukura me e vyera dhe me e zgjuta, se kur po ju them se jam un nuk po me besojn,tregoju ti, ateher ndoshta te besojn ty :wink:

mickoja
06-04-04, 14:00
ha ha ha..e moj Genta edhe ti qka po thu,po nuk i besoj ati arTanibb se e di se ti je mč e zoja pčr tč ama nejse se keni me pa dhe vet qe jam un ma bukuroshja dhe ma e zoja se krejt

sexybrikenda
06-04-04, 14:28
Per ma e bukura asnjana nga ju nuk jeni se une.Kallzoju lazdran pash mamin ti bile qe me ke pa live :wink:

Barbaroza
07-04-04, 09:01
Prape xhelozia ne pyetje :wink: Po pse moj vajza nuk ma jepni doren me ne fund mua :wink: :D

lazdrani
07-04-04, 13:55
Barbaroza ke shume te drejte .Urime per vendin e Dyte....
Murgesha nr 1. :wink:

Barbaroza
07-04-04, 14:00
Ncuk Lazdrani,me hile,nuk pranoj :(

lazdrani
08-04-04, 20:41
Jo moj cfare hilesh :wink: :lol: :lol: :lol: Barbaroza hajde per sot vendin e pare se me te vertet e meriton edhe ti ama vetem sonte ok :wink:

sexybrikenda
09-04-04, 14:14
EDHE UNE PAJTOHEM SE ME E BUKURA ESHTE BARBAROZA :!: :!: :!:

Murgesha
09-04-04, 19:04
Jo moj cfare hilesh :wink: :lol: :lol: :lol: Barbaroza hajde per sot vendin e pare se me te vertet e meriton edhe ti ama vetem sonte ok :wink:

Edhe une po pajtohena Barbaroza e para, ama me t“pa neser te Lazdrani ruaju :wink: :wink: Se i tregoj menjeher RRushit :lol: :lol:

lazdrani
10-04-04, 10:56
Me e BUKURA sot hehehheeh nuk po e dini ah..............
MURGESHA :wink:

Murgesha
14-04-04, 15:34
Mendoj se me e zoja nga te gjitha ne eshte Zeshkanja.
Na e ndau rrushin prej Barbarozes, e tani nuk po e do as per vete. Kjo eshte zotesi e pamohueshme, fenomenale.
Zeshkanja komplimenteeeeeeeeeeeeeee.

Vera
24-04-04, 17:15
uuuuuuuuu cka po diskutohet ketu valla me mu nuk ka hahh une edhe flia di me qit Murgesha se per pite ti baj krrelana ne ven te venit qyyyyyyyy

lazdrani
25-04-04, 13:58
Po moj Vera por shijen e kerrelanes qe bene Murgesha nuk bene askushe,ani me djathe :P

yllka
26-04-04, 17:09
Lazdran me e bukure se sexybrikenda jam :wink:

lazdrani
26-04-04, 21:02
Por jo edhe me e bukure se embelsira ime Mbreteresha Murgesha :wink:

Barbaroza
27-04-04, 09:21
Hiqe kete iluzion Lazdrani,se me e bukura nga te gjitha jam une,ne daq moderne,ne daq e tradites,bile edhe cool-erke 8) ,se per tjera gjera s'po flasim :wink:

lazdrani
27-04-04, 10:22
Barbaroza une krejt te besoje por mos harro vetem pas Murgeshes :wink:

Murgesha
27-04-04, 10:23
Barbaroza spo te kuptoj bre pse po mundohesh mja mbush mendjen Lazdranit se je me e bukur se une. ncuk, se jam vete me e bukura, me e zoja, me elegantja....... :lol:

Barbaroza
27-04-04, 11:11
Murgesha,po e verej se ketu gjithcka po shkon me te njofshem :( Sikur ta kisha edhe une nje Lazdran,atehere do e shihje ti kush eshte me e bukur,une apo ti :wink:

lazdrani
27-04-04, 13:15
Murgesha,po e verej se ketu gjithcka po shkon me te njofshem :( Sikur ta kisha edhe une nje Lazdran,atehere do e shihje ti kush eshte me e bukur,une apo ti :wink: :D :D :D :D :D :D :wink:

Barbaroza
28-04-04, 09:11
Qeshu,qeshu Lazdrani edhe pak dite sa te vije Lazdrani im :wink:

Murgesha
28-04-04, 12:50
A eshte edhe ai nga forumi Barbaroza :wink: ???????????????

Barbaroza
28-04-04, 14:12
Nuk e di Murgesha,nuk i dihet kismetit,mund te jete edhe nga forumi,edhe jashte tij,Zoti e din :)

lazdrani
28-04-04, 16:16
VETEM LAZDRAN NUK DO TE JETE :wink: :roll: :roll:

Vera
28-04-04, 17:28
ncncn valla ma e mira jam qyyyyyyyyyyy :wink: :wink: :wink: mos u mundoni bile me ma shku se nuk mundeni qyyy

yllka
28-04-04, 18:24
Dy foto te Murgeshes dhe Barbarozes i kam pare dikun kety,dua te them se konkurrenc e madhe mu ka bere :D Yllka

Murgesha
28-04-04, 19:17
Yllka qite moj foton tende, te shohim se a je konkurrence per ne a po jo :?: :roll: :lol: ncncn dje na ka ardhe qika ne forum e po don me u ba ma e zoja :wink:

Vera
30-04-04, 06:48
Mori me sa e di une Murgesha nuk ka konkurrenc tash per tash ncncn

aferdita
30-04-04, 06:50
ku mundesh me i pa ato foto se o du edhe un ti shoh

lazdrani
30-04-04, 08:00
ku mundesh me i pa ato foto se o du edhe un ti shohPara se te hyshe ne Diskutime :arrow: kliko ne Galeria :wink:

Murgesha
30-04-04, 08:02
Edhe hajde pastaj na thuaj se cilat jemi ne dyja. Foton time e ke atje, por jo me niun e forumit. :wink:

Barbaroza
30-04-04, 08:11
Gjithashtu edhe imja,veq mos harro se zeshkanja me e bukur jam une aty 8)

Murgesha
30-04-04, 08:33
E une jam bjonde tani mos thuaj qe sta pershkruajtem veten e spo mundesh me na gjete. :lol: :wink:

yllka
30-04-04, 16:52
Nje Vajze Sy kaltroshe mundeni te kerkoni aty gjindem edhe une :oops:

aferdita
01-05-04, 06:51
e qfar nicku keni bitte

aferdita
01-05-04, 06:54
murgesha ty do te zgjedh per miss kosoven
kurse barbaroza precjellesja e pare

Vera
01-05-04, 07:05
ju kam par ju kam par hajt se ju kam paramendu hakarete krejt por nom nom ishit hahah (shaka) shum te bukura

Barbaroza
02-05-04, 11:15
Flm Aferdita dhe Vera per komplimentet,vertete jemi te bukura ashtu siq na keni pare :)

Murgesha
05-05-04, 20:19
ju kam par ju kam par hajt se ju kam paramendu hakarete krejt por nom nom ishit hahah (shaka) shum te bukura

E pra a nuk te tham ne se jemi te bukura shume? :shock: :?:
Hej Vera shiko se paske diqka ne hunde, fshije moj moj me shpejt. :wink:

florian
05-05-04, 21:46
DY YJE INI SHUM SHUM TE :wink:

Per ty
08-05-04, 18:30
Dy foto te Murgeshes dhe Barbarozes i kam pare dikun kety,dua te them se konkurrenc e madhe mu ka bere :D Yllka
Yllka sorry po nuk ke shance ne konkurrence me mua.Lazdran kete mundesh vete te bindesh :oops: Ich bin die beste hier :oops: :wink:

lazdrani
09-05-04, 16:33
Dy foto te Murgeshes dhe Barbarozes i kam pare dikun kety,dua te them se konkurrenc e madhe mu ka bere :D Yllka
Yllka sorry po nuk ke shance ne konkurrence me mua.Lazdran kete mundesh vete te bindesh :oops: Ich bin die beste hier :oops: :wink:
Si ti apo yllka dhe sexybrikenda jeni vetem nje figure qesharake per mua .....mos e teproni ju lutem kety publikisht dhe ne mesazhe private.

Vera
10-05-04, 07:02
ju kam par ju kam par hajt se ju kam paramendu hakarete krejt por nom nom ishit hahah (shaka) shum te bukura

E pra a nuk te tham ne se jemi te bukura shume? :shock: :?:
Hej Vera shiko se paske diqka ne hunde, fshije moj moj me shpejt. :wink:

Murgesha paskna harru krejt me prek hunden hahahahha po hajt se te mdha jeni ju tash a

mickoja
12-05-04, 22:17
ai a ende jeni ka bisedoni pčr ket temč a?po qysh be nuk u bindet se un jam ma e mira dhe ma e zoja qy :lol: :lol: :lol:

Murgesha
12-05-04, 22:19
Mickoja cila je ti ne galeri, te shohim qike a po e thua te verteten?????

mickoja
13-05-04, 21:30
jo inxhe nuk jam askund se po kam frik me botu ne galeri se kur do tč me shiqoni ju do tju bje naj infarkt apo ndalja frymarje aq e bukur qe jam .....ncncncn.....

Vera
14-05-04, 06:37
ai a ende jeni ka bisedoni pčr ket temč a?po qysh be nuk u bindet se un jam ma e mira dhe ma e zoja qy :lol: :lol: :lol:

mickoj kete e kemi dit moti qe ti je ma e mira po ende nuke eke deshmuar (shaka)

une jam ma e keqja pra per inati te juv ehhh qetash nuk ka kush qe ma kalon mu :wink:

Cool_Boy
14-05-04, 17:44
ai a ende jeni ka bisedoni pčr ket temč a?po qysh be nuk u bindet se un jam ma e mira dhe ma e zoja qy :lol: :lol: :lol:

mickoj kete e kemi dit moti qe ti je ma e mira po ende nuke eke deshmuar (shaka)

une jam ma e keqja pra per inati te juv ehhh qetash nuk ka kush qe ma kalon mu :wink:


Krejt krejt nuk pajtona as me Murgeshen as me mickojen e as e ju Vera sepse me keni harruar mua more njerz....

Hajt se nje dite shume shpejt do te e shifeni ketu....

Cool_Boy

Vera
14-05-04, 19:30
pse Cool_Boy nuk pajtohesh more ncncnncn

Cool_Boy
14-05-04, 19:31
pse Cool_Boy nuk pajtohesh more ncncnncn


Nuk pajtona sepse e keni harru bukuroshin qy a nuk po e din a?

Vera
15-05-04, 06:18
Bukuroshin ne nuk e kemi harru po ai nuk po vjen vet Cool_boy cke kena me i bo na a

Cool_Boy
15-05-04, 18:05
Bukuroshin ne nuk e kemi harru po ai nuk po vjen vet Cool_boy cke kena me i bo na a

qe ku jam more qy

Gentiana
26-05-04, 11:19
Qka ju paska gjet se nuk e keni lavderuar veten koheve te fundit.

Ndoshta jeni dorzuar dhe e keni marrurr vesh se kot e keni, me e mira jam un, ne te gjitha aspektet :wink:

Barbaroza
26-05-04, 11:53
Ncuk tybe,me te mire se une s'keni me gjete me i hy fund e krye Dardanise :wink: Mos me lini me genjyer ej :wink:

Murgesha
26-05-04, 12:36
Ncuk tybe,me te mire se une s'keni me gjete me i hy fund e krye Dardanise :wink: Mos me lini me genjyer ej :wink:

Tybe veq me goje po thua. Se perndryshe po priton mja nise e me punu e me e deshmu veten qy. Hajt se e morem vesh sa e zoja je :wink:

Barbaroza
26-05-04, 12:39
Jo veq me goje,po edhe me vepra jam deshmuar moj Murgeshe,a po i sheh hiq postimet e mia,kurrizi mu th'a duke shkruar :(

lazdrani
26-05-04, 14:46
--------------------------MURGESHA---------------------------$$$$$$NR1 :wink:

Barbaroza
26-05-04, 14:58
--------------------------BARBAROZA---------------------------$$$$$$NR1 :wink:


Flm Lazdrani :D

lazdrani
26-05-04, 14:59
--------------------------BARBAROZA---------------------------$$$$$$NR1 :wink:


Flm Lazdrani :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Ti NR 2 :wink:

Murgesha
26-05-04, 15:00
--------------------------BARBAROZA---------------------------$$$$$$NR1 :wink:


Flm Lazdrani :D

Barbaroza te akuzoj per shtremberim te fakteve.
Do te pasoj denimi :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
26-05-04, 15:01
--------------------------BARBAROZA---------------------------$$$$$$NR1 :wink:


Flm Lazdrani :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: MURGESHA NR 2 :wink:


Flm edhe njehere Lazdrani :)

Barbaroza
26-05-04, 15:02
--------------------------BARBAROZA---------------------------$$$$$$NR1 :wink:


Flm Lazdrani :D

Barbaroza te akuzoj per shtremberim te fakteve.
Do te pasoj denimi :lol: :lol: :lol: :lol:

Si ishte bre ajo kenga Xhelozia,xhelozia ..... :wink: :lol:

Murgesha
26-05-04, 15:03
Jo gjelozia por shtremberia hahahahahahahahahaha :lol:

Barbaroza
26-05-04, 15:05
Jo gjelozia por shtremberia hahahahahahahahahaha :lol:

Ncncnccncnc,cka po lazdrohesh moj,shume je lazdruar kohet e fundit qy :wink:

Murgesha
26-05-04, 15:07
E po dihet Lazdrani me ka Lazdruar.
Me kend te rrijsh ahtu bahesh. :lol: :lol:

Barbaroza
26-05-04, 15:11
Do te thote se ai edhe kur te thote je Nr1 ti i beson a???Jo moj loqke mos u mashtro se ai e ka me ta humbe dyshimin se ka edhe tjera perveq teje,po me dhimbsesh qe po i beson aq shume :(

lazdrani
26-05-04, 15:14
Do te thote se ai edhe kur te thote je Nr1 ti i beson a???Jo moj loqke mos u mashtro se ai e ka me ta humbe dyshimin se ka edhe tjera perveq teje,po me dhimbsesh qe po i beson aq shume :( Barbaroza nise prape me que bisht ah.....Murgesha ime te dua dhe vetem te dua only you :wink: MURGESHA NR 1 :wink:

Murgesha
26-05-04, 15:18
Do te thote se ai edhe kur te thote je Nr1 ti i beson a???Jo moj loqke mos u mashtro se ai e ka me ta humbe dyshimin se ka edhe tjera perveq teje,po me dhimbsesh qe po i beson aq shume :( Barbaroza nise prape me que bisht ah.....Murgesha ime te dua dhe vetem te dua only you :wink: MURGESHA NR 1 :wink:

E di une kete. Po ti mos u brengose. Se nganjeher duhet te perballemi edhe me gjelozite e te tjereve. :lol:

Vera
26-05-04, 16:19
askush nuk din ta lavderoj vehten: sepse nese ti e lavderon vehten aq bukur tani askush nuk te beson se thon njerzit qe tash veq mir per veti po fol keshtuqe ata qe duhet me i lavderu po dihen ketu ne forum kush jan dhe nuk kam nevoj ti permendi fare. heheehhehe (pak shaka pak e vertet)

lazdrani
26-05-04, 19:09
Vera,Murgesha ime nuk lavderohet kurre per ate e tregoje une bukurin e saj :wink: E bukure,e embel ,terheqese,atraktive,intelegjente,sexi :oops: :wink:

Murgesha
26-05-04, 20:47
Edhe ju tjeret besoni se me te vertet i kam te gjitha keto cilesi :wink:

Vera
26-05-04, 20:53
Vera,Murgesha ime nuk lavderohet kurre per ate e tregoje une bukurin e saj :wink: E bukure,e embel ,terheqese,atraktive,intelegjente,sexi :oops: :wink:

lazdrani krejt po te besoj se nje grua si Murgesha nuk i mungon asgje dhe i lumi ai qe e ka nafak

Barbaroza
27-05-04, 08:48
Edhe ju tjeret besoni se me te vertet i kam te gjitha keto cilesi :wink:


Tybe hiq s'po besoj :wink:

Barbaroza
27-05-04, 08:49
Do te thote se ai edhe kur te thote je Nr1 ti i beson a???Jo moj loqke mos u mashtro se ai e ka me ta humbe dyshimin se ka edhe tjera perveq teje,po me dhimbsesh qe po i beson aq shume :( Barbaroza nise prape me que bisht ah.....Murgesha ime te dua dhe vetem te dua only you :wink: MURGESHA NR 1 :wink:


E si qohet bisht Lazdrani :?: :idea: :lol:

lazdrani
27-05-04, 09:34
Do te thote se ai edhe kur te thote je Nr1 ti i beson a???Jo moj loqke mos u mashtro se ai e ka me ta humbe dyshimin se ka edhe tjera perveq teje,po me dhimbsesh qe po i beson aq shume :( Barbaroza nise prape me que bisht ah.....Murgesha ime te dua dhe vetem te dua only you :wink: MURGESHA NR 1 :wink:


E si qohet bisht Lazdrani :?: :idea: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pyete Babgjyshin dhe Babegjyshen hahahah nje thenje e vjeter :wink:

mr_beni
27-05-04, 18:36
qikat jan vet dreqi ato din mir me lavderu vehten...

Murgesha
07-06-04, 18:54
Po valla mr_Beni keni te drejte.
Asnje vajze apo grua ne ket forum nuk mund te matet me mua. Se jam me e mira ne te gjitha aspektet. :wink: :lol: :lol:

Vera
07-06-04, 19:38
Mori ma ngadal Murgesha se po i bjen veti sysh qyyy, une jam ketu ma e mira pas teje qy hahahahha dhe tybe vllau ime ja paska qellu se veq grat din me lavdru vehten si eshte me se miri :wink: :lol: :lol:

mickoja
22-06-04, 10:02
Inxhja Murgesh ti je ma e mira dhe ma e bukura e ma puntorja ket e kam vertetu dhe doren po ta jap blavo...

Murgesha
22-06-04, 11:26
Falendelit qum-qum Mickoja. Edhe ju jeni e zonja boll. Ende spo i harroj pitet tua me krena qepesh. :wink:

mickoja
22-06-04, 11:35
jo a sun po i harron a?hajde ne oden e garve ta qes dhe nja qe ne goj ka mu tu shkri...... :lol:

Murgesha
22-06-04, 11:37
jo a sun po i harron a?hajde ne oden e garve ta qes dhe nja qe ne goj ka mu tu shkri...... :lol:

Erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Vera
22-06-04, 12:42
ahahahah mickoja oo ti duart e serrmit i ke qiko cfat pitesh po i qitshe, veq me flia te Murgeshes fofofofofo kuku nuk kish hiq jaaaaaaa tash po ua dhe doren te dyjav se zanat ia kishit jeno boll te zonjat hahahah :lol: :wink: :wink:

lazdrani
22-06-04, 14:32
Ja vella pitet nuk mi kana vetem perpeqat :lol: :lol: :lol: :wink:

mickoja
22-06-04, 14:33
Po vera nuk e di se a e din ti por mua Inxhja Murgesh me ka msu e qit qesi pite

E si te duash dhe perpeq te qes ty Lazdran ska problem...

lazdrani
22-06-04, 14:43
Po vera nuk e di se a e din ti por mua Inxhja Murgesh me ka msu e qit qesi pite

E si te duash dhe perpeq te qes ty Lazdran ska problem...
Me te vertete dhe nuk pritone aspake :shock: wowwwwwww mpuqi bre mickoja se bolle e vushme ishe se keto "grate "tona gja nuk po dijne e hajmedet :wink:

mickoja
22-06-04, 14:53
o Lazdran mbreteresha jote me ka msuar....e atč zoti e rujtč...

mr_beni
22-06-04, 14:55
kuku kusha gatun ketu mir :shock: :?:

mickoja masi po dishe mir a ma qet nje laknor katmer qashtu diqysh qiki se kuku ca mi kona 8)

lazdrani
22-06-04, 15:02
o Lazdran mbreteresha jote me ka msuar....e atč zoti e rujtč...hahahah fitove me bere 8:2 :wink:

Gentiana
25-06-04, 19:05
Kush esht Nr.1??


http://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/008.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/015.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/021.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/058.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/015.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/033.gif

Apo jo Murgesha :P :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
25-06-04, 19:20
Jo Genta gabim qenke,se NUMERO UNO qenka kjo:
http://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/003.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/003.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/016.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/027.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gif

Gentiana
25-06-04, 19:29
Jo moj Barbaroza qenke gabim ti, po kqyr qiko shko te mjeku i syve. :wink: se te kan pa syt gabim

Barbaroza
25-06-04, 19:34
Genta,po me vjen keq qe te kam shoqe te mire e spo dua te grindem se a e di cka te kisha bere,te kisha shkelur me bicikletehttp://www.cosgan.de/images/smilie/boese/032.gif

Gentiana
25-06-04, 19:36
Barbaroza shuj allahile se nuk don mem pshtu pa te lagur!

http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/125.gif

Barbaroza
25-06-04, 19:41
A keshtu po do ti Genta a,ok pra se edhe po dua pasi po do tihttp://www.cosgan.de/images/smilie/boese/066.gif

Gentiana
25-06-04, 19:44
Ti deshe tme shkelish me biciklet, po shuj se po te shkeli un me http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/070.gif


:wink: :wink:

Barbaroza
25-06-04, 19:49
Genta,pasi jemi shoqe te mira,nuk dua te grindemi,si shenje rrespekti dua te ti dhuroj keto lulehttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/041.gif

Gentiana
25-06-04, 19:52
Ok Barbaroza, hajde te nreqmi!!

http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/043.gif

Gentiana
25-06-04, 20:04
Juhuuuuuuuuuuu u nreqem me Barbarozen... nga gezimi ja si po kcej!


http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/a087.gif

vushtrria
25-06-04, 20:07
valla genta edhe barbaroza runu nga syri keq se mir boll kokit ndreq ahahaahahahah

Barbaroza
25-06-04, 20:19
Juhuuuuuuuuuuu u nreqem me Barbarozen... nga gezimi ja si po kcej!


http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/a087.gif


Xhon Travoltaaaaaaa,ku e takove moj Genta :)

Gentiana
25-06-04, 20:27
Mos deshte me dit, ncuk valla!!!

Barbaroza
25-06-04, 20:32
Po de Genta,desha ta di a mos e ke takuar ne Los Angelos se kete vere do te shkoj atje :wink:

Gentiana
25-06-04, 20:38
Jo jo, Barbaroza kot shkon atje, nese shkon per Xhon Travolten, se ai ket verė esht ktu ne CH, ngase e kam pas ftuar qe koh.... :wink:

aferdita
25-06-04, 20:42
jo ju nuk po dini hiq me u livdu
a e dini qe me mua nuk ka bre
e zoja,puntore edhe e bukur e te gjitha i kam :wink:

Vera
25-06-04, 21:02
aferdita hiq nuk po dishe qiki hahahaah
po ti tona te mirat i paske i lumi ai qe te ka nafak hahaha :wink:

aferdita
25-06-04, 21:04
aferdita hiq nuk po dishe qiki hahahaah
po ti tona te mirat i paske i lumi ai qe te ka nafak hahaha :wink:

po valla lumi ai qe me me ka nafak hahaha :wink:

mickoja
26-06-04, 11:44
Juhuuuuuuuuuuu u nreqem me Barbarozen... nga gezimi ja si po kcej!


http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/a087.gif Oj Genta o dleqi dleq qe je ti hahahahahahahahaha...

lazdrani
26-06-04, 16:05
Me e bukura vella Mickoja :D :wink:

Murgesha
26-06-04, 17:06
E keni marre gabim qika, se une jam me e mira.

http://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/014.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/022.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/008.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/020.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/009.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/069.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/033.gif

mickoja
26-06-04, 17:13
Me e bukura vella Mickoja :D :wink: po normal si gjithmon..por prap se prap Inxhes Murgesh sun ja kaloj

Gentiana
26-06-04, 18:08
Kush esht Nr.1??


http://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/008.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/015.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/021.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/058.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/015.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/033.gif

:wink:

lazdrani
26-06-04, 18:11
E keni marre gabim qika, se une jam me e mira.

http://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/014.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/022.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/008.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/020.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/009.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/069.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/033.gif
YEAHHHHHHHHHHHHHHH ICH HABE DICH LIEB!!!

kosova_lady
27-06-04, 14:02
aiiiiiiiiii qika ju nuk po dishi hiq bre me e lavderu veten ai ai ai. po une jam ma e mira bre qy :wink: ehhhhh me i pi ju kafet e zeza te mijat bile edhe ma te mira se genta i qes :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
27-06-04, 15:33
E keni marre gabim qika, se une jam me e mira.

http://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/014.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/022.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/008.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/020.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/009.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/069.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/033.gif

Hahahahaahaaa Murgesha,po de veq 1% je e mire hahahahahaaaa

Barbaroza
27-06-04, 15:35
Jo Genta gabim qenke,se NUMERO UNO qenka kjo:
http://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/003.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/003.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/016.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/027.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gif

No comment.

Gentiana
27-06-04, 15:36
E keni marre gabim qika, se une jam me e mira.

http://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/014.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/022.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/008.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/020.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/009.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/069.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/033.gif

Hahahahaahaaa Murgesha,po de veq 1% je e mire hahahahahaaaa


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
27-06-04, 16:40
Kush esht Nr.1??


http://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/008.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/015.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/021.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/058.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/015.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/033.gif

:wink: :wink: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Murgesha
27-06-04, 17:08
Mshurdhofshit Genta e Barbaroza. :wink:

Barbaroza
27-06-04, 17:09
Mshurdhofshit Genta e Barbaroza. :wink:

Pse moj,po ti vete e ke shkruar me doren tende ashtu,bile cka ke heq veq une e di hahahaahahahaa

Barbaroza
28-06-04, 08:36
Une s'kam nevoje ta lavderoj veten,vete pamjet flasin per mua :wink: http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/013.gif
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/001.gif
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/006.gif
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/014.gif

mickoja
28-06-04, 10:06
Une s'kam nevoje ta lavderoj veten,vete pamjet flasin per mua :wink: http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/013.gif
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/001.gif
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/006.gif
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/014.gif Valla e zoja je krejt mu me ke ga :lol: :lol:

Gentiana
28-06-04, 10:32
http://www.cosgan.de/images/midi/set/a007.gif http://www.cosgan.de/images/midi/set/a005.gif http://www.cosgan.de/images/midi/set/a014.gif http://www.cosgan.de/images/midi/set/a020.gif http://www.cosgan.de/images/midi/set/a001.gifNuk po e zgjas... :wink:

lazdrani
28-06-04, 10:45
E keni marre gabim qika, se une jam me e mira.

http://www.cosgan.de/images/smilie/set/001.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/014.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/022.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/019.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/008.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/006.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/020.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/009.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/069.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/set/033.gif
Murgesha ashtu keshtu je pa konkurrence,te kam zemer.....Barbaroza dhe Gentiana vetem te thembra nuk munden me tu afruar :arrow: Kalluni e pelcitni tani :P

Murgesha
28-06-04, 10:58
Oh! http://www.cosgan.de/images/midi/set/a012.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/set/a001.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/set/a026.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/set/a004.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/set/a018.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/set/a001.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/set/a014.gif Ti je me i miri!

Barbaroza
28-06-04, 11:03
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/001.gif
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/006.gif
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/014.gif

S'kam pse te pelcas Lazdran,puna po shihet vete.

lazdrani
28-06-04, 11:04
img]
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/001.gif
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/006.gif
http://www.cosgan.de/images/kao/haushalt/014.gif

S'kam pse te pelcas Lazdra,pune po shihet vete.
Keto pune edhe Gjyshja ime 90 vjet i kryen e ti po me tregone se je e vyer Haaaaaaaaaaa :wink:

Barbaroza
28-06-04, 11:06
Mashallah,gjyshen e forte e paske,po a veq per pune shtepie eshte e forte a :wink: :oops:

lazdrani
28-06-04, 11:19
Mashallah,gjyshen e forte e paske,po a veq per pune shtepie eshte e forte a :wink: :oops: Eh per atotjera me duhet Gjyshin me pyet :oops: :wink:

Barbaroza
28-06-04, 11:56
Pyete Lazdrani me shpejt se me mbyti kureshtja tash hahahahaahaa

lazdrani
28-06-04, 21:24
Pyete Lazdrani me shpejt se me mbyti kureshtja tash hahahahaahaaMarre qy :oops: :oops: Ja per qe edhe Babgjyshit tane te Hallakate ishin kane nuk ikm shtie mendet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

IceGirl
01-07-04, 14:56
Shuni se un jom ma e mire loqkejk jom qy hehheheheh :wink:

Murgesha
01-07-04, 22:22
Jo tybe IceGirl, hajde bijo deshmoje veten se veq me fjal, ncuk :wink:

lazdrani
02-07-04, 10:52
Shuni se un jom ma e mire loqkejk jom qy hehheheheh :wink:Po de :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: NR.50 :wink:

Cool_Boy
02-07-04, 10:54
Shuni se un jom ma e mire loqkejk jom qy hehheheheh :wink:

IceGirl jeni e mire ama une jam me e mire se ti ahahhaahha......

O pasha mue nuk ka me mue ahhaahhaha, a mjafton kjo a jo se?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
02-07-04, 12:36
Shuni se un jom ma e mire loqkejk jom qy hehheheheh :wink:

IceGirl jeni e mire ama une jam me e mire se ti ahahhaahha......

O pasha mue nuk ka me mue ahhaahhaha, a mjafton kjo a jo se?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy mos e nderrove gjinin????? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

IceGirl
02-07-04, 13:50
Murgesha hahhahaha o jo bre un jom ma e mira, e di ti qe je e mire amo un dyqysh fort loqkejk bre hahahah :wink:

IceGirl
02-07-04, 13:54
Cool_Boy O pasha mu e pasha ty un jom bre ma e mira hhahahahaha :)

Cool_Boy
02-07-04, 15:29
Shuni se un jom ma e mire loqkejk jom qy hehheheheh :wink:

IceGirl jeni e mire ama une jam me e mire se ti ahahhaahha......

O pasha mue nuk ka me mue ahhaahhaha, a mjafton kjo a jo se?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy mos e nderrove gjinin????? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo bre mos ke gajle Murgesha ndoshta e keni koputar keq dhe ndoshat kam be gabim ne shkrimin tim ok ........

icegirl pasha lazdranin dhe murgeshen une jam mi i miri ahhaahahahah...

Cool_Boy :lol: :wink: :lol: :wink:

ShEjToNkA
15-07-04, 23:48
Kot paski fol tė gjithė , se ma mirė se unė qė din me lavdu veten nuk ekziston askush qyyy..............apo ndini a po ngoni knena ,edhe plus asaj ju ishi livdu pa si tepėr edhe do i kishi shtu qyyyy, unė kam me fol shumė sinqerisht................. :wink:

Jam e mirė jam e hershme jam.. sa qė spo kam shprehje me u shprehė ,me ni fjal shkurtė e qart jam me tonat t'mirat hahahahhhaØ

Nėse bėhet fjal a qohna heret ,wow qohna shuuuuumė shuuuuummė heret , a e dini n'sa ora ....,qaty dikund ama shuumm heret aaaaa n'ora 12:30 eventualisht 13:00............se pėr punė t'shpisė aty ma mirė mos me fol hiq aiii jam e vyme krejt shpin e mbaj unė ,krejt punėt i kryj vetė...sit qohna nga gjumi oppp nimozo ,bismilah e nė gjezve t'kafes ,me qit ni kafe Øme pi.......... edhe e pi atė kafe.... edhe bismilah e marė pasqyren edhe ulna e shminkohėna edhe opaa me dal dikund me ndejt me marė dikund pėr goje ,qėkjo tha kėshtu ajo qėshtu kėshtu qė po shkon dita ma shpejt tu u mer me thashethėme edhe bjen akshami vi n'shpi edhe opaaaa me bismila kafen edhe pran komjuterit me pa kush ėshtė qa u ba tek u ba , mos helbetne mka pshtu noj postim pa e pa a mos u ba diqka pa ndi uneeeeeee, edhe qeshtu ri tan natė qut ma e mrama bi me fjet ma e para qohen nga gjumiiiiiiiiiiiiii... :lol:

Barbaroza
16-07-04, 09:40
ShEjToNkA,tybe bash ma ke mbushe mendjen se e meriton nikun qe paske :lol: :wink:

Vera
16-07-04, 10:22
ShEjToNka e lumi ai burr qe te mer, hahahahahahhahah hej a po e pyet naj her pasqyren kush eshte ma e bukura ne bot??? hahahhahahahahahhaha

ShEjToNkA
16-07-04, 13:56
po po barbaroza sis se ke keq aaaaaaaa

Vera sis mirė e ki ti ahhahaahah bile unė ma mirė kisha thanė kshtu lumė shpija qė mė qetė jasht e mjer shåpija qė mė mer ahahahahhahahhaahahahaa :wink:

neki76
16-07-04, 14:20
Kot,e keni,me e bukur,me punetore,me e menqur,me elegante se une nuk gjeni askund.Krejt qyteti po cmendet pas meje,bile grate e kojshive po shtyhen cila te me kerkoje e para per djale :wink:

Pse a ne kojshi do me u martu a?????? :o :o :o

Barbaroza
16-07-04, 14:28
Kot,e keni,me e bukur,me punetore,me e menqur,me elegante se une nuk gjeni askund.Krejt qyteti po cmendet pas meje,bile grate e kojshive po shtyhen cila te me kerkoje e para per djale :wink:

Pse a ne kojshi do me u martu a?????? :o :o :o

Hiq nuk i dihet kismetit :wink:

Gentiana
28-07-04, 14:06
Bukur nje koh te gjat nuk e paskna lavderuar veten, po nuk kam nevoj, se me siguri e dini se jam me e mira, apo jo??? :P :P 8) :wink:

lazdrani
28-07-04, 17:54
Bukur nje koh te gjat nuk e paskna lavderuar veten, po nuk kam nevoj, se me siguri e dini se jam me e mira, apo jo??? :P :P 8) :wink: Ja Genta cka eshte e vertet eshte....Ani ajo buzeqeshja jote :lol: :lol: :lol: :wink: Ufffffffff :wink: Me vjen keq por me bukura e bukures eshte ......po pra Murgesha 8)

Barbaroza
30-07-04, 09:44
Bukur nje koh te gjat nuk e paskna lavderuar veten, po nuk kam nevoj, se me siguri e dini se jam me e mira, apo jo??? :P :P 8) :wink: Ja Genta cka eshte e vertet eshte....Ani ajo buzeqeshja jote :lol: :lol: :lol: :wink: Ufffffffff :wink: Me vjen keq por me bukura e bukures eshte ......po pra Murgesha 8)

Mos flisni budallaqe kur e dini kush eshte nr=1 Barbaroza 8)

mickoja
30-07-04, 16:38
hahahahahah...uuuuuuffffffff qka fole Barbaroza e ngatrrove se mickoja esht nr.1

ShEjToNkA
30-07-04, 18:43
Pse be po lodheni kot duke folur a se kuptuat kush aaaaaaaa.........,Po normal unė po kush qyyy ahhahhhahhaha s'ka me muaaa......... :wink:

Barbaroza
31-07-04, 18:53
Pse be po lodheni kot duke folur a se kuptuat kush aaaaaaaa.........,Po normal unė po kush qyyy ahhahhhahhaha s'ka me muaaa......... :wink:

Jo tybe,shejtonke te mire s'ka askund.Pa shihe veten ne pasqyre njehere e tani lavderoju ,qynjehere :roll: :roll: :roll:

Murgesha
31-07-04, 18:55
Une e Askush tjeter. :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
31-07-04, 18:56
Une e Askush tjeter. :lol: :lol: :lol: :lol:
Tybe as Murgeshat jo,ncuk :roll:

Murgesha
31-07-04, 18:58
Une e Askush tjeter. :lol: :lol: :lol: :lol:
Tybe as Murgeshat jo,ncuk :roll:

Po!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Gentiana
31-07-04, 19:03
Mos u lodhni bre kot, se me e mira jam un, qy!! :wink:

Murgesha
31-07-04, 19:10
Mos u lodhni bre kot, se me e mira jam un, qy!! :wink:

Po de Genta me e mira pas meje :wink:

ShEjToNkA
31-07-04, 19:10
Genta edhe unė de ju thash mos u lodhni kot qyyy ,po s'jeni ka kuptoni ,normal unė de qyyy................. :wink:

Barbaroza
31-07-04, 19:11
Ai qe nuk lavderohet eshte me i miri :wink:

Murgesha
31-07-04, 19:16
Ai qe nuk lavderohet eshte me i miri :wink:

Sa mire Barbaroza qe tregove se nuk je me e mire se une. Se tybe ter kohen po na lavderohesh :wink:

Barbaroza
31-07-04, 19:39
Ai qe nuk lavderohet eshte me i miri :wink:

Sa mire Barbaroza qe tregove se nuk je me e mire se une. Se tybe ter kohen po na lavderohesh :wink:

Jo moj spo lavderohem ,por po ua bej me dije juve se nuk jeni ashtu siq po thoni :wink:

mickoja
01-08-04, 16:15
o zot o zot qysh be nuk po ju vjen marre me e lavderu veten aq shum kur e dini shum mir se si une nuk ka te gjithat e mirat e zotit i kam..

turisti
06-08-04, 16:40
Une,jam kush jam-kėrkushi s'jam. :P :cry:

aferdita
06-08-04, 23:27
apapapa
nuk keni perqka te levdoheni
shkoni te kafja dhe shihni :wink: :lol: :lol:

ShEjToNkA
06-08-04, 23:30
Afėrdita , kam mendu qė unė jam ma e vymja ama jo mė duhet me pranu se ti po ma kalon ..... :wink:

aferdita
06-08-04, 23:32
Afėrdita , kam mendu qė unė jam ma e vymja ama jo mė duhet me pranu se ti po ma kalon ..... :wink:
qe sa mire,bile ti po e din,po qka ti bej ketyre tjerave se .......... :lol: :lol:

Gentiana
06-08-04, 23:46
Afėrdita , kam mendu qė unė jam ma e vymja ama jo mė duhet me pranu se ti po ma kalon ..... :wink:
qe sa mire,bile ti po e din,po qka ti bej ketyre tjerave se .......... :lol: :lol:

Oj Aferdita edhe na jemi tu e marr vesh tani, se kush esht me puntore, hiq mos ke dert, veq dihet kjo, mbas meje... 8) :wink:

aferdita
06-08-04, 23:50
Oj Aferdita edhe na jemi tu e marr vesh tani, se kush esht me puntore, hiq mos ke dert, veq dihet kjo, mbas meje... 8) :wink:
a kjo eshte per ty pajtim a, ich bin aber andere meinung :wink: :lol: :lol:

Gentiana
06-08-04, 23:57
a kjo eshte per ty pajtim a, ich bin aber andere meinung :wink: :lol: :lol:

Per te vyme esht shpejt me ta len rendin, e per Süsse tybe po them edhe un, se nuk ta kalon askush... :P :wink:

aferdita
07-08-04, 00:00
Per te vyme esht shpejt me ta len rendin, e per Süsse tybe po them edhe un, se nuk ta kalon askush... :P :wink:
hahahaha
flm shume qe mendon ashtu per mua :wink:

lazdrani
07-08-04, 10:33
Mos harroni kurre se me Murgeshen time ska dhe nuk do te kete :wink:
Murgesha NR=1 :P

turisti
27-08-04, 23:24
Une jam mjeku i pa diplomuar,muzikanti i haruar,rrugaqi i kualifikuar dhe turisti i deshtuar. :P :wink: :cry:

mickoja
28-08-04, 12:31
dash sillne e dash pshtjellne prap se prap un ma e mira :wink:

anna
28-08-04, 12:33
pa konkurrence annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
28-08-04, 12:39
Ncncncncncncncncnnc!!!!
A ende su bindet se jam une me e zoja ne kete forum a?????? :shock:

Gentiana
28-08-04, 12:41
Ja tybe me ju nuk mirret vesh kush.

Me e mira:Gentiana!! 8)

Murgesha
28-08-04, 12:43
Po de pas meje menjeher ti je me i mira. :wink:

Gentiana
28-08-04, 12:59
Po de pas meje menjeher ti je me i mira. :wink:

Jo jo, qka nuk jam me e mira as pas teje nuk dua te jem... Po un jam me e mira, pastaj ti, ok?? :P :wink:

ShEjToNkA
28-08-04, 13:22
Pasha Zotin kur doni me kuptu ma se kush ėshtė mė e mira dhe mė e vymja ,po unė mojjjjjj ,tani ju tė gjitha pas meje

Bom-Boni
28-08-04, 14:08
Hė, hė une jam me i ėmbli se te gjithė ju, une jam i perbere prej ekstrakteve me te mira, me te gjitha llojet e vitaminave, me te gjitha llojet e ngjyrave dhe ne madhesi te ndryshme :D

Te gjithe me dojnė dhe me mbajne me ėndje ne goje. :wink:

vushtrria
28-08-04, 14:33
une per vehten time me sa di ketu vajze me e vyne se shejtonka veq mundohni kot pasha nanen nuk po them veq une po po thojne tan dynjaja edhe piiiiik

ShEjToNkA
28-08-04, 14:46
Qy ,qyyy Vushtria ti shaka je duke bėrė aa ,po leri more se e din qė jam e vyme ,po shko pergatitma njė kafeeeeee ,e mos mė lavdoooo ,se s'e kom njet m'u qu me pėrgatit kafeee

Barbaroza
28-08-04, 14:50
Qy ,qyyy Vushtria ti shaka je duke bėrė aa ,po leri more se e din qė jam e vyme ,po shko pergatitma njė kafeeeeee ,e mos mė lavdoooo ,se s'e kom njet m'u qu me pėrgatit kafeee

Po pra,po shihet more Vushtrria sa eshte e vyer Shejtonka,po e deshmon vete :) :wink:

mickoja
28-08-04, 15:13
une per vehten time me sa di ketu vajze me e vyne se shejtonka veq mundohni kot pasha nanen nuk po them veq une po po thojne tan dynjaja edhe piiiiikO bre vushtrria po ti a i verber je a nuk je ka she se un jam ma e zoja dhe ma e vyshmja prej mahalles ton te forumovitve

vushtrria
28-08-04, 15:14
jo valla kjo eshte shume vyne po kur te vjen ne kafe kqyr a eshte vushtrria po hajte pra ti them atij se jo more kjo eshte shum e vyne bile kjo hiq nuk priton

mickoja
28-08-04, 15:22
jo valla kjo eshte shume vyne po kur te vjen ne kafe kqyr a eshte vushtrria po hajte pra ti them atij se jo more kjo eshte shum e vyne bile kjo hiq nuk priton Uff leje leje se a e ke pa se gjeth un e pastroj kafen dhe i sherbej shejtankes qy edhe ti mos ja rrit mendjen se mjaft e ka te rritur

vushtrria
28-08-04, 15:28
o ndegjo oj mickoja ngs njeher eshte nervoz a pe din se ma e vyne ma nana nuk ben kur don ma e vyne nuk ka moj po e njof une shejtonken bertet nga njeher e eshte e shtir e sene po po e vyne eshte une po te them ti e fshin kafen shpesh po ...... po jet ma e mrama ne kafe normal tani po shkon fjet llapa llapa kadale po te zen gjysa e nates ne kafe oj mickoja

ShEjToNkA
28-08-04, 21:58
Hahhahahah Mickoja , ma e vymja nga mahall e forumovitev jam unė ,edhe mos u mundo ti me u lavdu se kot e ke se mua s'un ma shkon ,dėgjoje Vushtria cfarė po thotė vėrtet ėshtė ashtu ,se jam e vyme dhe pikkkk hahahaahahahaaa

aferdita
28-08-04, 22:01
uuuuuu qika aper ja keni fillu a?a nuk e dini se kushe me vymja ketu a :wink: :lol: :lol:

Vera
28-08-04, 22:03
uuuuuu qika aper ja keni fillu a?a nuk e dini se kushe me vymja ketu a :wink: :lol: :lol:

mir e ke aferdita dihet qe VERA püo kush tjeter :wink:

aferdita
28-08-04, 22:05
hahah po a,ani bash ti qe asnjehere nje kafe nuk j'a ke be askujt :evil:

ShEjToNkA
28-08-04, 22:06
Qy , qyy Vera pa leje mojjj qyyyy ,edhe ti Afėrdita se ma e vymja jam unė qyy

aferdita
28-08-04, 22:17
Qy , qyy Vera pa leje mojjj qyyyy ,edhe ti Afėrdita se ma e vymja jam unė qyy


hahahahahha
po de po Shejtonka :lol: :lol: :lol:

turisti
28-08-04, 23:16
Po e kuptoj deshiren e tegjithve per vendin e pare,por ai eshte kaheret i rezervuar per TURISTIN,sorry,te gjithve. :wink:

vushtrria
29-08-04, 08:48
jo jo hajgare nuk po bejna kush doni me pa vim e paqllak shkoni merrni msim te shejtonka se pčer juve qka po ju shoh qutu ju ka mlu zgjyri ahahhahahahahaahahahhahha

ShEjToNkA
29-08-04, 08:58
Hahahaahah Vushtria , po tybe mirė e ke ,pa veq shife sa herėt jam zgjuarė , e kėto tė tjerat akoma fjetun

Vera
29-08-04, 09:11
vushtria mos em qit mas meq mua ne rendin e te vyerave se dembele nuk jam aspak veq pertoj me qit qaj se boll e vyme jam :wink:

e ti ShEjToNkA ma e hershme po te garantoj qe nuk je qyyy une jam zgjuar ne ora 5:00 kuar ka kendu gjeli :wink:

ShEjToNkA
29-08-04, 09:12
Vera sis ,pėr ty nuk fola se dihet ,vetėm tė pyesim njėherė nga je dhe kuptohet :wink:

lazdrani
29-08-04, 11:56
Oh as mos u mundoheni kot se me Murgeshen dhe Mua ska ne kete Bote :wink: :lol: :lol: :lol:

mickoja
29-08-04, 12:13
Oh as mos u mundoheni kot se me Murgeshen dhe Mua ska ne kete Bote :wink: :lol: :lol: :lol:Veq ti pate met pa fol mor aga Lazdran qy,lejni keto fjal allahile se kot e keni kur se un jam Nr.1...

Murgesha
29-08-04, 13:10
Oh as mos u mundoheni kot se me Murgeshen dhe Mua ska ne kete Bote :wink: :lol: :lol: :lol:Veq ti pate met pa fol mor aga Lazdran qy,lejni keto fjal allahile se kot e keni kur se un jam Nr.1...

Oj Mickoja kam thene se une jam nr. 1 dhe ska fjale, kete e vertetoi edhe Lazdrani :wink: :wink:

vushtrria
29-08-04, 13:12
murgesha je kan kur je kan tani je numer 2 ja me shejtanken nuk veq kot mundohesh

Vera
29-08-04, 13:13
jaaaaaaaa per qetu vushtria mos fol me se ia ke qellu se ShEjToNkEs nuk po ia kalon kush :wink:

yllka
30-08-04, 11:14
Oh as mos u mundoheni kot se me Murgeshen dhe Mua ska ne kete Bote :wink: :lol: :lol: :lol:
Lazdran te lutem trego te verteten :P :wink:

lazdrani
30-08-04, 11:48
Oh as mos u mundoheni kot se me Murgeshen dhe Mua ska ne kete Bote :wink: :lol: :lol: :lol:
Lazdran te lutem trego te verteten :P :wink:
Po urdhero...Nuk je me e bukure se Murgesha ime kurre :wink:

sexybrikenda
10-09-04, 17:01
Lazdran Yllka eshte e bukure shume....mirpo me mua nuk ka asnje kontinet te botes :wink: :P

nitushe
11-09-04, 13:49
qka po shtyhni bre se dihet jam ma e reja edhe ma e mira skeni qka diskutoni :lol: :wink:

mickoja
01-10-04, 11:19
Un jam ma e miraaaaaaaaaaaa dhe PIKČ. :P

Luana
01-10-04, 11:48
Mickoj ti je valla nr#1 :wink: amo edhe shejtonka a :D

Luana
01-10-04, 11:49
po prap se prap une jam me e mira se te gjitha :lol: :lol: :lol: :lol:

nitushe
01-10-04, 12:11
Un jam ma e mira skeni qka lodheni kot :P

Barbaroza
01-10-04, 12:27
OOoooo une jam dhe s'ka tjeter,qqyyyyyyyyyyyyyyyy :wink:

nitushe
01-10-04, 12:43
OOoooo une jam dhe s'ka tjeter,qqyyyyyyyyyyyyyyyy :wink:
Mbas meje po :lol: :lol:

DannyAus
01-10-04, 13:38
kete vazo me lule per me te bukuren e forumit..... cila eshte me e bukura??????/

http://www.vitoriaregia.com.br/imgs/fotos/41pqvt-009---red-roses.jpg

nitushe
01-10-04, 14:05
Une po kush :P

DannyAus
01-10-04, 14:10
Nitushe me te vertet e meriton kete vazo me lume :lol: :lol:

http://www.vitoriaregia.com.br/imgs/fotos/41pqvt-009---red-roses.jpg

Kercovari
01-10-04, 16:01
Babgjyshi shpeshher me thoshte "Nipqe,te gjithe grat jane te mira por,ngapak edhe qapkane".Edhe ju jeni te gjithe te mira,perderisa nuk u njoh,e per qapkane?,nuk e di!.

ShEjToNkA
01-10-04, 16:05
kete vazo me lule per me te bukuren e forumit..... cila eshte me e bukura??????/

http://www.vitoriaregia.com.br/imgs/fotos/41pqvt-009---red-roses.jpg

DannyAus , tė flm pėr kėtė vazo me lule aq tė bukura 8)

Barbaroza
01-10-04, 16:06
kete vazo me lule per me te bukuren e forumit..... cila eshte me e bukura??????/

http://www.vitoriaregia.com.br/imgs/fotos/41pqvt-009---red-roses.jpg

Flm DannyAus,me pelqyen shume,mos harro te me sjellesh perseri sepse jam me e bukura :P

Gentiani
01-10-04, 16:20
Oh tė gjitha ēka i keni shkruar deri tani janė mirė, por nuk mjaftojnė as pėr fillim me atė ē`jam unė :lol: :lol:

DannyAus
01-10-04, 16:29
hahaha qka kan more kto femrat e forumit,,, une ja dha njanes vazon me lule, , te gjitha mu falemderohen,,,, :shock: kurgjo nuk osht burrat kur te ngatrrohen,, qka osht femrat me i pa tu ngatrru se.... :twisted:

ja lule per te gjitha vajzat e forumit
http://www.nzflower.co.nz/images/rosestwodozenred.jpg

ShEjToNkA
01-10-04, 16:35
DannyAus , jo more s'u ngatėrrum ,ama unė si ma e bukura e mora atė vazo dhe tė falenderova. :lol: :lol:
Fundja vetė kishe thonė njė vazo me lule pėr me tė bukuren :wink:

DannyAus
01-10-04, 16:49
DannyAus , jo more s'u ngatėrrum ,ama unė si ma e bukura e mora atė vazo dhe tė falenderova. :lol: :lol:
Fundja vetė kishe thonė njė vazo me lule pėr me tė bukuren :wink:

e pra Shejtonka nese me te vertet je ma e bukura atehere ja po ta jap qmimin e par - pu du me than percjellesja e par :lol: :lol:

http://www.cikas.com/pictures/x150/410.jpg

Gentiana
01-10-04, 16:53
:roll: :roll: :roll: Uhaaaaaa sa mire qenka duke ju ardh era ketyre luleve.
Po kot bre e keni, se me mu nuk ka, tani mjaft u grindet.... 8) 8) 8)

Barbaroza
01-10-04, 16:56
DannyAus,ke harruar nje buqete lulesh per Miss Dardania2004 :wink:

DannyAus
01-10-04, 17:15
:roll: :roll: :roll: Uhaaaaaa sa mire qenka duke ju ardh era ketyre luleve.
Po kot bre e keni, se me mu nuk ka, tani mjaft u grindet.... 8) 8) 8)

Gentiana,, ti je percjellesja e dyte :lol: :lol: urime

http://css.engineering.uiowa.edu/~boleary/images/engagement/red_roses.jpg

nitushe
01-10-04, 17:28
:roll:

DannyAus
01-10-04, 17:34
:roll:
Nitushe a je e Mitrovices a jo,, keni harru prej nga vin bukuroshet e kosoves :lol: deri tash kena zgjedh percjellesen e par dhe te dyten

Nitushja Miss Dardania

http://www.floralenvironments.com/Bride%20with%20Red%20Roses.jpg

DannyAus
01-10-04, 17:35
urime nitushe :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :wink:

nitushe
02-10-04, 19:56
Thnx :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Luana
04-10-04, 17:12
hahaha qka kan more kto femrat e forumit,,, une ja dha njanes vazon me lule, , te gjitha mu falemderohen,,,, :shock: kurgjo nuk osht burrat kur te ngatrrohen,, qka osht femrat me i pa tu ngatrru se.... :twisted:

ja lule per te gjitha vajzat e forumit
http://www.nzflower.co.nz/images/rosestwodozenred.jpgpo e marr lulat une se jam ma e mira http://daysofourlives.about.com/library/biography/bjorlin1101a_small.jpg

Kercovari
04-10-04, 19:13
te bukurat i sheh syri,jo te bukurat lavderimi!.

Luana
04-10-04, 19:41
te bukurat i sheh syri,jo te bukurat lavderimi!.


http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/067.gif

http://us.f1.yahoofs.com/groups/cooldolls/d41f323a.gif?grD4BcPBPsCpQPPg

turisti
04-10-04, 23:20
te bukurat i sheh syri,jo te bukurat lavderimi!.


http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/067.gif

http://us.f1.yahoofs.com/groups/cooldolls/d41f323a.gif?grD4BcPBPsCpQPPg

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahah,bravo pankerice,hahahahahahahaha. :wink:

Artan_9
06-10-04, 12:50
barbaroza din me lavdru veten mas shumeti hahahahahahahah edhe i ka hije valla se shum e bukur esht :!: :!: :!: