PDA

View Full Version : Cka eshte????


lazdrani
18-04-04, 16:53
Cka eshte gjeja me e qmuar per ty..... :wink:

lazdrani
18-04-04, 17:03
PER MUA ESHTE LIRIA......DHE SHPIRTI I PASTERT :wink:

Murgesha
18-04-04, 17:15
Gjeja me e cmuar per mua eshte Lria e krahas kesaj Dashuria e sinqerte dhe shoqeria e mire.

Gentiana
19-04-04, 00:10
Jeta,Liria,Dashuria dhe Pamvarsia.....

Barbaroza
19-04-04, 09:08
Familja,vendlindja,shoqeria e mire.

hana
19-04-04, 11:59
gjerat me te qmuara-1 jeta
2-familja
3-vendlindja
4-shendeti

anna
19-04-04, 12:42
padyshim gjerat me te cmuara ne jeten time jane familja vendlindja shendeti sinqeriteti liria etj :wink: nejse pershendetje te gjithve nga anna :wink: :wink:

lazdrani
19-04-04, 20:02
Ju falenderoje per mendimet e te gjitheve :wink:

florian
19-04-04, 21:48
familja esht gjeja me e cmuar per mua. :wink:

sexybrikenda
20-04-04, 14:46
TI LAZDRAN DHE JETA IME

Eleni
20-04-04, 15:26
per mua jeta eshte me kryesorja dhe familja gjithashtu...

lazdrani
20-04-04, 16:07
Ashtu be Eleni mire se erdhe ne forum dhe kenaqesi te embel per ju

jehona
20-04-04, 19:55
LAZDRAN te pershendes, per mua

1. Familia
2. Drejtesia
3. Menquria

Honesty^uk.
20-04-04, 20:00
Per mua lazdran gjerat me te cmuara jane:

- FAMILJA
- KOMBI
- SINQERITETI

lazdrani
20-04-04, 20:46
jehona dhe Honesty pershendetje te sinqerta nga lazdrani

Honesty^uk.
20-04-04, 21:13
Faleminderit Lazdran, gjithashtu je i pershndetur nga ana ime

yllka
26-04-04, 17:13
Prinderit dhe Shendeti

lazdrani
26-04-04, 21:00
:roll: Yllka te fala ty dhe Ardites :wink: lazdrani

turisti
18-09-04, 14:56
Te jesh njer,ateherit do ta gjejsh lumturijen kudo,dhe do te vlersojsh ēka eshte me e ēmuar dhe cila/ēka te ban te lumtur duke qmuar. :wink:

lazdrani
02-01-05, 12:41
Te jesh njer,ateherit do ta gjejsh lumturijen kudo,dhe do te vlersojsh ēka eshte me e ēmuar dhe cila/ēka te ban te lumtur duke qmuar. :wink: :wink:
ashtu eshte turisti :wink:

Diana007
02-06-05, 11:44
Familja , shendeti , ............ edhe plot tjera :wink:

Domira
02-06-05, 14:34
Ma me rendesi se shendeti nuk ka....

Ben
02-06-05, 14:36
Ma me rendesi se femra nuk ka se kur te dhemb Koka tani te kalon.

lazdrani
20-07-05, 21:13
[quote="Honesty^uk."][b]Per mua lazdran gjerat me te cmuara jane:

- FAMILJA
- KOMBI
- SINQERITETI :wink:

Gjumashja
21-07-05, 10:14
shendeti, familja,sinqeriteti dhe gjumi

laliloli
21-07-05, 10:16
Shendeti
shteti
familja
dashuria
sinqeriteti

lazdrani
12-05-06, 09:41
Shendeti,Familja....

laliloli
12-05-06, 22:44
Shendeti
femijet
familja
dashuria......

vjeshta
12-05-06, 23:00
Shendeti
femijet
familja
dashuria......

Lali ,ku na mbet shteti :biggrin:

laliloli
12-05-06, 23:06
Lali ,ku na mbet shteti :biggrin:Hahahahah ,me vone e pash qe menjeher mbi Lazdranin isha prononcuar per kete .

Po tani shtetin gati e kemi bere :biggrin:

jadore
12-05-06, 23:07
.... kam shume gjera qe i vlersoj si te cmuara , ( do te dilte nje liste e gjate ).......

Tanushi
12-05-06, 23:10
Vetem njeriu!

halla e madhe
12-05-06, 23:17
Shendeti dhe harmonia familjare,te tjerat vijne me radhe:wink:

lazdrani
08-08-06, 23:34
ARI IM:wink:

DEA
09-08-06, 17:22
Shume gjera, po njera nder to eshte edhe koha e kaluar ne FD, te them te drejten sot kam menduar per ate kohen intensive qe kam kaluar ne FD dhe me erdhi mall te shkruaj.

Murgesha
09-08-06, 17:24
Shume gjera, po njera nder to eshte edhe koha e kaluar ne FD, te them te drejten sot kam menduar per ate kohen intensive qe kam kaluar ne FD dhe me erdhi mall te shkruaj.

Sikur tė tė kaplonte mė shpesh ky mall.

laliloli
09-08-06, 17:30
Sikur tė tė kaplonte mė shpesh ky mall.

Po bre qysh me ja qit sehiret e me pru ma shpesh ,sepse po ndihet shume mungesa e saj

Murgesha
09-08-06, 17:45
Po bre qysh me ja qit sehiret e me pru ma shpesh ,sepse po ndihet shume mungesa e saj

Lehtė pėr ty o Lali. :cool:

Kam ndėgjuar se nė Kaqanik ėshtė njė falltore qė veq me me ja thėnė emrin e dikujt din tė gjitha pėr te.
Shko ti thuaj le tė ja qojnė do sehire Dea-sė sė Dardanisė dhe u kry puna. :biggrin:

laliloli
09-08-06, 19:41
Lehtė pėr ty o Lali. :cool:

Kam ndėgjuar se nė Kaqanik ėshtė njė falltore qė veq me me ja thėnė emrin e dikujt din tė gjitha pėr te.
Shko ti thuaj le tė ja qojnė do sehire Dea-sė sė Dardanisė dhe u kry puna. :biggrin:

Me vend e ke Murgesha,nuk do ta la pa ja fry pak ufell te ingjja Zar ,nuk ka qare pa i ba hajr :biggrin: :biggrin:

DEA
09-08-06, 19:58
Hahahahahah, veq me erdhen do mysafir se pata me e ba namin sot, me e hjek mallin , po qe se mu desht te dal patjeter e tash kan ik gjithe bashkbiseduesit, nejse deri herave tjera, gjitha te mirat nga DEA

laliloli
09-08-06, 20:41
A po e sheh Murgesha qe i paska ba hajr ufulla e fryer Dea-s.
Pa te shkym edhe pak fengill te ingjja Zar per mos me te ardh shpesh musafiret Dea nuk e la ,se ata nuk po te lene me ardh ketu me shpesh ketu :biggrin: :biggrin:

Sy_kaltra
03-07-07, 20:44
Familja.
Shendeti.
Drejtesia.
Besnikria.

lyra2
03-07-07, 20:48
Per shumicen eshte ..ajo qe na mungon,e per keto qe i kemi ua dime me pake vleren;)

instruktori
03-07-07, 21:27
Morali......................

egi
03-07-07, 21:31
endrrat dhe pasrtertija e shpirtit

instruktori
03-07-07, 21:37
Dashurija ndaj Familjes

gazi-de
03-07-07, 21:42
"Jeta".................................................. .!

instruktori
03-07-07, 21:44
shendeti......................

lyra2
03-07-07, 22:03
.... kam shume gjera qe i vlersoj si te cmuara , ( do te dilte nje liste e gjate ).......
..besoj se e para e listes esht eme e qmuara,cila ??

Linka_pz
06-03-08, 16:45
Shenseti dhe Familja .

ALbanisch_Chik
06-03-08, 16:49
FAMILY dhe shoqnia .

Agolli
06-03-08, 22:43
.......nje send qe te len pa mend? :biggrin:

Agolli
06-03-08, 22:48
Dardania ubu............. :cool: :biggrin:

Linka_pz
07-03-08, 15:18
Vatani .............

Diana007
17-12-09, 12:58
Gjeja me e cmuar per mua eshte Lria e krahas kesaj Dashuria e sinqerte dhe shoqeria e mire.

Sa me pelqej kjo thenja jote Mbretereshe :wink: