PDA

View Full Version : Si e paramendoni veten pas 10 vjetėve?


Faqet : [1] 2 3 4

anna
25-04-04, 15:23
Folni lirshem :lol: :lol:

Barbaroza
25-04-04, 15:29
Anna,pas 10 viteve veten e paramendoj me te bukur,me te gjate,me elegante,me simpatike etj.etj :)

lazdrani
25-04-04, 15:51
I ri per 20 vite.....dhe dy princesa afer meje hahahahhaha

florian
25-04-04, 16:03
bab :lol: :lol: me dy thmi :lol:

hana
25-04-04, 16:09
e martuar me 2 femij nje mjeke e mire dhe ne Kosove :lol:

florian
25-04-04, 17:58
qyre zemren teme edhe deshirat i kena te perbashketa :wink:
doktorresha jeme '

Murgesha
25-04-04, 18:42
anna ja si do te dukemi pas 10 vjetve.

http://www.funpic.hu/co/co468.jpg

Nga e majta ne te djathte.
anna, hana une ne mes tuj ju mesuar si me e perdore Laptopin :lol: dhe ne fund Barbaroza. :wink:

Barbaroza
25-04-04, 19:22
Jo tybe Murgesha,une s'do te dukem ashtu por keshtu.

http://beyondessence.8m.com/Winners/MG2001/MaricarBalagtas10.jpg

Murgesha
25-04-04, 19:56
WoW qenke shume e bukur per te besuar se keshtu do te dukesh edhe pas dhjet viteve.
Me origjinale dukesh ne foton time :wink:

SheTa
25-04-04, 20:04
Nuk e di pse keni frik me a Poblikoni foton ne forum...
nuk se te asyrshme te dergoni foto te huaj :P


Po ma mir poblikoni foton tuaj :) aja qe je ase e bukur se keq :)
meranci eshte te shifet presoni !

Barbaroza
26-04-04, 09:13
Sheta,ne po flasim si do te dukemi pas 10 viteve,e une supozova se do t'i ngjaj krejt kesaj bukuroshes ne foto :wink:

hana
26-04-04, 14:07
hahahaah a mori Barbaroza e Murhesha po bukuroshe keni me u bo :lol: :lol: :lol: :lol: vitet veq kan me ju ripertri :lol: :lol: :lol:

hana
26-04-04, 14:09
qyre zemren teme edhe deshirat i kena te perbashketa :wink:
doktorresha jeme '

po bre Flori 2 femij je vajz e nje djal :lol: :lol: :lol: :lol: vajza ka me u qujt Sara dhe djali Albesian :lol: :lol: :lol:

florian
26-04-04, 14:32
lum uneqe te kam ty :lol: :lol: :twisted:

hana
26-04-04, 14:34
hahaha ta merr mendja qy :lol: :lol: :lol: pa modsti lumi edhe une per ty :lol: :lol: :lol:

anna
26-04-04, 14:41
anna ja si do te dukemi pas 10 vjetve.

http://www.funpic.hu/co/co468.jpg

Nga e majta ne te djathte.
anna, hana une ne mes tuj ju mesuar si me e perdore Laptopin :lol: dhe ne fund Barbaroza. :wink:
fare kullerka :roll: :roll: :roll: :wink: :lol: :lol:

yllka
26-04-04, 17:03
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: Murgesha po ku e gjete kete foto sis.... :D

Vera
28-04-04, 06:58
phaaaaaaaaaa Murgesh te lumt sis a qaooooooooo ma e mira je

Barbaroza
28-04-04, 09:01
Jo tybe Murgesha,une s'do te dukem ashtu por keshtu.

http://beyondessence.8m.com/Winners/MG2001/MaricarBalagtas10.jpg


Une keshtu e kam ndermend te dukem pas 10 viteve dhe pike.Murgesdha s'mund ta dije me mire se une si do te dukem :wink:

Murgesha
28-04-04, 12:51
Barbaroza e pse je kaq e sigurt se do te dukesh keshtu pas 10 vitev???????? :shock: :shock:

Barbaroza
28-04-04, 13:45
Murgesha,po kesaj fotoje i ngjaj pak a shume dhe per ate jam e bindur,vetem se jam akoma me e re se kjo :wink:

lazdrani
28-04-04, 16:19
Jo tybe Murgesha,une s'do te dukem ashtu por keshtu.

http://beyondessence.8m.com/Winners/MG2001/MaricarBalagtas10.jpg


Une keshtu e kam ndermend te dukem pas 10 viteve dhe pike.Murgesdha s'mund ta dije me mire se une si do te dukem :wink:

Barbaroza apo mundesh at qafore te Diamantit ne qafe ta mbajshe :wink:
E simpatike qenke si me thene shume terheqese ne foto :D :wink:

Vera
30-04-04, 06:54
per barbarozen po ju garantoj qe pas 10 viteve qeshtu ka mu dokt si ka thon

lazdrani
30-04-04, 07:57
per barbarozen po ju garantoj qe pas 10 viteve qeshtu ka mu dokt si ka thonVera po ah,edhe doren ne zjarre e qet nga siguria :D :wink:

Barbaroza
30-04-04, 13:39
Lazdrani,a po e sheh si e kam kerrusur qafen se diamanti i rende i ka fajet :roll: Nuk mbaj gjithcka ne qafe une 8)

Cool_Boy
30-04-04, 14:00
pershdnteje anna

Si e parmanedoj une veten pas 10???

Me nje grua dore per dore me dal me shetit dhe me ngren akullore a po ju pelqen a jo???

ahahah tung kalofshi bukur

Vera
30-04-04, 16:02
po lazdrani doren ne zjem e qes hahah

SheTa
30-04-04, 16:08
:lol: kurgjo smendoje veq ni Plak i mir :)

yllka
30-04-04, 16:45
po lazdrani doren ne zjem e qes hahah
Pa dorza kuptohet Vera :wink: :wink: :wink:

Vera
30-04-04, 22:11
hehehe yllka po natyrisht pse shka mendove ti

anna
02-05-04, 12:57
pershdnteje anna

Si e parmanedoj une veten pas 10???

Me nje grua dore per dore me dal me shetit dhe me ngren akullore a po ju pelqen a jo???

ahahah tung kalofshi bukur


aha shume mire cool boy me mickojen besoj a ? nejse edhe une te pershendes tung nga anna

lazdrani
21-05-04, 10:09
Baba i lumture :wink:

Vera
21-05-04, 10:27
nuk e paramendoj hiq vehten pas 10 viteve se me dit si jam ather tash ku me dit cka baj more dhe ma mir rehat se cka vjen tani ta shofim

Murgesha
23-05-04, 09:26
Hajt bre Vera se mbrenda ketyre 10 viteve besoj se do ta perjetojsh lumturine. :wink:

florian
23-05-04, 10:44
http://www.00fun.com/babby-thumb.jpg

JA SI DO JEM UN I LUMTUR E ME SHPIRTIN SI LUM :wink:

mickoja
24-05-04, 20:57
veten e paramendoj pas 10 viteve,e martuar dhe me dy fčmijč,te punoj se qka po e deshiroj tash qe kshtu momentalisht e mendoj te ardhmen

Murgesha
24-05-04, 21:38
Mickoja besoj se do ja arrijsh, ju jeni aq shume e vyer. :lol: :P :D

Honesty^uk.
24-05-04, 22:05
Mickoja besoj se do ja arrijsh, ju jeni aq shume e vyer. :lol: :P :D


Murgesh a mos te paska bre hyzmet qika qe po e din qe eshte e vyer :lol: :lol:
edhe ti valla tana tiparet po na i din :arrow:

Murgesha
24-05-04, 22:13
Mickoja besoj se do ja arrijsh, ju jeni aq shume e vyer. :lol: :P :D


Murgesh a mos te paska bre hyzmet qika qe po e din qe eshte e vyer :lol: :lol:
edhe ti valla tana tiparet po na i din :arrow:

Tybe bre Honesty nuk e di, por ti ske qene te oda e grave me pa sa te zojen e kemi Mickojen. Hajde se po bajme perjashtim e po te lam me hy mbrenda, pastaj bindesh edhe vet sa te zojen e kemi Mickojen. :wink: :arrow:

anna
25-05-04, 12:00
une per vete mbas 10 vjeteve me siguri jam tu dhan autografa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
25-05-04, 12:51
pershdnteje anna

Si e parmanedoj une veten pas 10???

Me nje grua dore per dore me dal me shetit dhe me ngren akullore a po ju pelqen a jo???

ahahah tung kalofshi bukur


aha shume mire cool boy me mickojen besoj a ? nejse edhe une te pershendes tung nga anna

anna me fal se me vones po tu pergjigjna ama cila ta ka nafak a mickoja apo dikush tjetr nuk e di .......

po ju anna?

anna
25-05-04, 14:27
pershdnteje anna

Si e parmanedoj une veten pas 10???

Me nje grua dore per dore me dal me shetit dhe me ngren akullore a po ju pelqen a jo???

ahahah tung kalofshi bukur


aha shume mire cool boy me mickojen besoj a ? nejse edhe une te pershendes tung nga anna

anna me fal se me vones po tu pergjigjna ama cila ta ka nafak a mickoja apo dikush tjetr nuk e di .......

po ju anna?epo une deri tani kam menduar se nafaka jote eshte mickoja e ash nuk po di :wink:

nejse une e kam sekret .....

Cool_Boy
25-05-04, 14:59
anna-naka ime jeni ju a nuk e keni dit kete a????Prej sodit diheni kete ok...

anna
25-05-04, 15:03
anna-naka ime jeni ju a nuk e keni dit kete a????Prej sodit diheni kete ok...

hahahahahahah kuku mam ketu e paskam pase nafaken e nuk e paskam dite hajde cike cike :D :lol: :lol: :lol:

Vera
25-05-04, 16:07
anna mpj si nuk e ke dit une kete e kam vrejt qe moti qe nafaken ketu e ke e bile bile bash Cool_Boy :wink:

Honesty^uk.
25-05-04, 21:58
Mickoja besoj se do ja arrijsh, ju jeni aq shume e vyer. :lol: :P :D


Murgesh a mos te paska bre hyzmet qika qe po e din qe eshte e vyer :lol: :lol:
edhe ti valla tana tiparet po na i din :arrow:

Tybe bre Honesty nuk e di, por ti ske qene te oda e grave me pa sa te zojen e kemi Mickojen. Hajde se po bajme perjashtim e po te lam me hy mbrenda, pastaj bindesh edhe vet sa te zojen e kemi Mickojen. :wink: :arrow:kukuku
oj Murgesh a u ke marre leje tjerave se me me zan brenda kuku per mua qka me bajn, por ishalla qellojn pak kur te vi une aty :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-05-04, 22:18
Hiq mos ke dert Honesty, kur halla Murgeshe deshiron diqka, eshte urdher per te tjerat :wink: .
Hajde e mire se te bjen Zoti, Mickoja behu moj gadi e tregoji ketij djali se sa e vyeshme je :wink: :lol:

anna
26-05-04, 14:38
anna mpj si nuk e ke dit une kete e kam vrejt qe moti qe nafaken ketu e ke e bile bile bash Cool_Boy :wink:


papapapap qysh more nuk e paskam dite krejt e krejt po mu duket se cool boyit i paska humb busulla :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
26-05-04, 16:11
anna mpj si nuk e ke dit une kete e kam vrejt qe moti qe nafaken ketu e ke e bile bile bash Cool_Boy :wink:


papapapap qysh more nuk e paskam dite krejt e krejt po mu duket se cool boyit i paska humb busulla :lol: :lol: :lol: :lol:

ehhhh anna mos u qudit tani qiki hiq qy

Honesty^uk.
26-05-04, 18:17
Hiq mos ke dert Honesty, kur halla Murgeshe deshiron diqka, eshte urdher per te tjerat :wink: .
Hajde e mire se te bjen Zoti, Mickoja behu moj gadi e tregoji ketij djali se sa e vyeshme je :wink: :lol:


hajde hajli kofte,, e kam ba zemren gure dhe po vi
por prti sa te lajmeroj diken qe edhe nese me ndodh diqka keq( Zoti mos e thasht) :lol: ta dine se ku me me lyp
DHe ishalla Mickoja qellon ne terezi dhe nuk te zhgenjen :lol: :lol: :lol:

ani
27-05-04, 21:20
PERSHENDETJE,, UNE KISHA NI ANDERR KSHI SOJI TASH ME TA BA NJE PROPOZIM TY PER ME U MARTU BASHK SE DUHET TE JESH EMIRME E BA NJE OBORR PLOT ME FEMI ME JE TUE TE KNAQUR SEBASHKU KESHTU E MENDOJ VETEN UNE PAS 10 VITESH :oops: SHAKAAAAAAAAAAAAAAAAA :oops: ANNA :x

Honesty^uk.
27-05-04, 22:01
qyqyqy qika sa u gezue kur i permende martesen
ndersa ti it thue SHAKAAAAAAAAAAAA

anna
28-05-04, 12:21
PERSHENDETJE,, UNE KISHA NI ANDERR KSHI SOJI TASH ME TA BA NJE PROPOZIM TY PER ME U MARTU BASHK SE DUHET TE JESH EMIRME E BA NJE OBORR PLOT ME FEMI ME JE TUE TE KNAQUR SEBASHKU KESHTU E MENDOJ VETEN UNE PAS 10 VITESH :oops: SHAKAAAAAAAAAAAAAAAAA :oops: ANNA :x

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

florian
28-05-04, 19:14
PERSHENDETJE,, UNE KISHA NI ANDERR KSHI SOJI TASH ME TA BA NJE PROPOZIM TY PER ME U MARTU BASHK SE DUHET TE JESH EMIRME E BA NJE OBORR PLOT ME FEMI ME JE TUE TE KNAQUR SEBASHKU KESHTU E MENDOJ VETEN UNE PAS 10 VITESH :oops: SHAKAAAAAAAAAAAAAAAAA :oops: ANNA :x

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

kuku ana pse i qite syt jasht a spo te pelqe a a pse te tha shaka :twisted:

ani
28-05-04, 20:46
MIRMRAMA A PO TE PELQE IDEJA MAJ CIK NUK KAM IDE TE KQIA PSE PO ME SHIKON ASHTU PONEJSE :? IDI UNE QE JE EMIR TI :oops: PO A MAS JE E TURPSHME E SOT VETEM PO MENDON EPO MIR :( ANNA :D SE NUK DO BEJME FEMI SHUM EMOS U TRREM :idea: CIAOOOOOO

anna
29-05-04, 13:49
MIRMRAMA A PO TE PELQE IDEJA MAJ CIK NUK KAM IDE TE KQIA PSE PO ME SHIKON ASHTU PONEJSE :? IDI UNE QE JE EMIR TI :oops: PO A MAS JE E TURPSHME E SOT VETEM PO MENDON EPO MIR :( ANNA :D SE NUK DO BEJME FEMI SHUM EMOS U TRREM :idea: CIAOOOOOO


jo jo nuk u trema veq me erdhi papritur e une qe mendoja se ti ishe i dashuruar me genten :P :P :P

Gentiana
29-05-04, 13:57
MIRMRAMA A PO TE PELQE IDEJA MAJ CIK NUK KAM IDE TE KQIA PSE PO ME SHIKON ASHTU PONEJSE :? IDI UNE QE JE EMIR TI :oops: PO A MAS JE E TURPSHME E SOT VETEM PO MENDON EPO MIR :( ANNA :D SE NUK DO BEJME FEMI SHUM EMOS U TRREM :idea: CIAOOOOOO


jo jo nuk u trema veq me erdhi papritur e une qe mendoja se ti ishe i dashuruar me genten :P :P :P


Qyre ti qika mir, Genten mos e perzi ktu, qy

Murgesha
29-05-04, 13:58
MIRMRAMA A PO TE PELQE IDEJA MAJ CIK NUK KAM IDE TE KQIA PSE PO ME SHIKON ASHTU PONEJSE :? IDI UNE QE JE EMIR TI :oops: PO A MAS JE E TURPSHME E SOT VETEM PO MENDON EPO MIR :( ANNA :D SE NUK DO BEJME FEMI SHUM EMOS U TRREM :idea: CIAOOOOOO


jo jo nuk u trema veq me erdhi papritur e une qe mendoja se ti ishe i dashuruar me genten :P :P :P


Me Genten a po me bene veshet mua? :shock: :shock:

anna
29-05-04, 14:00
MIRMRAMA A PO TE PELQE IDEJA MAJ CIK NUK KAM IDE TE KQIA PSE PO ME SHIKON ASHTU PONEJSE :? IDI UNE QE JE EMIR TI :oops: PO A MAS JE E TURPSHME E SOT VETEM PO MENDON EPO MIR :( ANNA :D SE NUK DO BEJME FEMI SHUM EMOS U TRREM :idea: CIAOOOOOO


jo jo nuk u trema veq me erdhi papritur e une qe mendoja se ti ishe i dashuruar me genten :P :P :P


Qyre ti qika mir, Genten mos e perzi ktu, qy


pse a nuk te pelqen ani a :?: :!: pastaj ai me ka then mua qe ka nje simpati per ty une jam e pafajshme sorry a :wink: :wink: :wink:

Gentiana
29-05-04, 14:00
Jo bre Murgesha po te bejn veshet ty. Jo bre jo, nuk esht ky se po kerkoni, qy. Po Anna ne vend qe te thot Vera tha Genta,ju perzien shkronjat :wink:

Murgesha
29-05-04, 14:03
Jo bre Murgesha po te bejn veshet ty. Jo bre jo, nuk esht ky se po kerkoni, qy. Po Anna ne vend qe te thot Vera tha Genta,ju perzien shkronjat :wink:


Genta sorryyyyyyyyyyyyyyy pra. Sa pata me u ba gadi me marr pjese ne feste. :cry: :cry:

anna
29-05-04, 14:05
au po po tash mu kujtu veren e dojke ai e po sorry prap

hajde perhaj cifti i ri ani &vera :wink: :wink:

Vera
29-05-04, 14:54
aaaaaaaa sorryyyy sorryyyyy sorryyyy qika asgje nuk kuptova cka i paskit bo punt lomsh......se ani i ngrati nuk ka faj qe e don annen ncncncn qysh ia humbin djalit dashurin ncnc

Murgesha
29-05-04, 16:29
aaaaaaaa sorryyyy sorryyyyy sorryyyy qika asgje nuk kuptova cka i paskit bo punt lomsh......se ani i ngrati nuk ka faj qe e don annen ncncncn qysh ia humbin djalit dashurin ncnc

Tybe istikfa veshet e mi sot qenkan tuj ba gjimnastik.
Sa po ndegjoj per Genten po del te Vera e tani a mu duk bre a po u permend emri i annes? :shock: :shock:

Gentiana
29-05-04, 16:56
aaaaaaaa sorryyyy sorryyyyy sorryyyy qika asgje nuk kuptova cka i paskit bo punt lomsh......se ani i ngrati nuk ka faj qe e don annen ncncncn qysh ia humbin djalit dashurin ncnc

Tybe istikfa veshet e mi sot qenkan tuj ba gjimnastik.
Sa po ndegjoj per Genten po del te Vera e tani a mu duk bre a po u permend emri i annes? :shock: :shock:Hajt ty mos ta nin, sot jemi neser jo, po mendoj edhe si qift, sot jan qift (kush do qoft) neser jo. Nuk jan te gjith si ti e Lazdrani!! :wink:

AK^47
29-05-04, 17:00
Ew Ew Shum tem e mir te koka qikjo edhe po e jap ni pergjigje se qysh e paramendoj veten pas 10 vjetve qitash i kam 23 edhe 10 vjet 1 baj 33 edhe ma merr menja se me 2 djem edhe me ni vajz kam me kon edhe tu jetu ne USA :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Murgesha
29-05-04, 17:01
aaaaaaaa sorryyyy sorryyyyy sorryyyy qika asgje nuk kuptova cka i paskit bo punt lomsh......se ani i ngrati nuk ka faj qe e don annen ncncncn qysh ia humbin djalit dashurin ncnc

Tybe istikfa veshet e mi sot qenkan tuj ba gjimnastik.
Sa po ndegjoj per Genten po del te Vera e tani a mu duk bre a po u permend emri i annes? :shock: :shock:Hajt ty mos ta nin, sot jemi neser jo, po mendoj edhe si qift, sot jan qift (kush do qoft) neser jo. Nuk jan te gjith si ti e Lazdrani!! :wink:


Uh Genta as mos e paramendoni se qift si mua e Lazdranin nuk lind me nena. Valla i mire po, i kujdesshem po, besnik po, me don shume po.
Per bukuri mos te flasim me i miri nga te fjithe djemte e botes.
Uroj qe edhe gjithe vajzat tjera te gjeni nje fat te tille por po kam frige se urimi im mbetet vetem deshire e imja. :wink:

florian
29-05-04, 17:37
au po po tash mu kujtu veren e dojke ai e po sorry prap

hajde perhaj cifti i ri ani &vera :wink: :wink:

QYRE QYRE ANNA PO E QET ANIN NE KRAH TE VERES PO AI NUK DO AS GENTEN AS VEREN DO VEC TY CIKI E HAJT PER HAJER E MOS TE VIN MARRE SE A PAK I POSHTUN PO DICKA TE MIR DUHET TE KEN .


ANI&ANNA :twisted: :twisted:

ani
29-05-04, 20:11
PO HA MOJ :twisted: ANNA :? MOS U TREM SE JAM I MIR DO SHKOJ MIR MARTESA

anna
30-05-04, 09:45
dashuria nuk shkon me dhune plus me anin qe e kam si vella sorry a :D :D

florian
30-05-04, 12:06
dashuria nuk shkon me dhune plus me anin qe e kam si vella sorry a :D :D

:lol: :lol: :lol: :lol: HAHAHAHAHA ANI TY NUK TE DO AS SORRA LENE MA ANNA QE ESHT SI SHPIRT :twisted:

ani
30-05-04, 15:32
dashuria nuk shkon me dhune plus me anin qe e kam si vella sorry a :D :D po ti a e di maj anna si une nuk due askend tjeter vetem ty moj ANNA SE E DI SI ME DO POR TE VJEN KEQ ME MA THAN :? VETEM TY E ASKEND TJETER ANNA :x :x :x

anna
30-05-04, 16:48
dashuria nuk shkon me dhune plus me anin qe e kam si vella sorry a :D :D po ti a e di maj anna si une nuk due askend tjeter vetem ty moj ANNA SE E DI SI ME DO POR TE VJEN KEQ ME MA THAN :? VETEM TY E ASKEND TJETER ANNA :x :x :x

ah more ani sa po mu dhimbsesh :D :D dashuri me dhune nuk ka ajo vjen vetvetiu sa keq qe ty ende nuk te ka ardhe sorry por nashta kalon naj tren tjter dhe tu ndalet ti vetem prit :P :P

florian
31-05-04, 20:39
dashuria nuk shkon me dhune plus me anin qe e kam si vella sorry a :D :D po ti a e di maj anna si une nuk due askend tjeter vetem ty moj ANNA SE E DI SI ME DO POR TE VJEN KEQ ME MA THAN :? VETEM TY E ASKEND TJETER ANNA :x :x :x

ah more ani sa po mu dhimbsesh :D :D dashuri me dhune nuk ka ajo vjen vetvetiu sa keq qe ty ende nuk te ka ardhe sorry por nashta kalon naj tren tjter dhe tu ndalet ti vetem prit :P :P

oj anna lene more djalin se vallahi i pari tren qe ti nalet perpara une kam me e nis prap parase me u nal ..

a ani ani cka kam me te ba kuku per ty :evil: :evil:

anna
01-06-04, 10:23
dashuria nuk shkon me dhune plus me anin qe e kam si vella sorry a :D :D po ti a e di maj anna si une nuk due askend tjeter vetem ty moj ANNA SE E DI SI ME DO POR TE VJEN KEQ ME MA THAN :? VETEM TY E ASKEND TJETER ANNA :x :x :x

ah more ani sa po mu dhimbsesh :D :D dashuri me dhune nuk ka ajo vjen vetvetiu sa keq qe ty ende nuk te ka ardhe sorry por nashta kalon naj tren tjter dhe tu ndalet ti vetem prit :P :P

oj anna lene more djalin se vallahi i pari tren qe ti nalet perpara une kam me e nis prap parase me u nal ..

a ani ani cka kam me te ba kuku per ty :evil: :evil:


une po e le po ai se :wink:

Cool_Boy
01-06-04, 13:06
anna mpj si nuk e ke dit une kete e kam vrejt qe moti qe nafaken ketu e ke e bile bile bash Cool_Boy :wink:


papapapap qysh more nuk e paskam dite krejt e krejt po mu duket se cool boyit i paska humb busulla :lol: :lol: :lol: :lol:

ehhhh anna mos u qudit tani qiki hiq qy

anna si nuk e keni dit moj qy???Vera tregoj kesaj qike moj qy

anna
01-06-04, 16:15
anna mpj si nuk e ke dit une kete e kam vrejt qe moti qe nafaken ketu e ke e bile bile bash Cool_Boy :wink:


papapapap qysh more nuk e paskam dite krejt e krejt po mu duket se cool boyit i paska humb busulla :lol: :lol: :lol: :lol:

ehhhh anna mos u qudit tani qiki hiq qy

anna si nuk e keni dit moj qy???Vera tregoj kesaj qike moj qy

pasha mamin nuk e kam dite :( :( :(

Murgesha
01-06-04, 17:03
A mos po don me na lind edhe nje cift a??? :shock: :shock: :shock:

anna
02-06-04, 10:43
A mos po don me na lind edhe nje cift a??? :shock: :shock: :shock:


asnje fjale ma teper murgesha :lol: :lol:

Murgesha
02-06-04, 10:47
A mos po don me na lind edhe nje cift a??? :shock: :shock: :shock:


asnje fjale ma teper murgesha :lol: :lol:'


Anna tregona me mire vet, se e leshojme kunderzbulimin e e gjejme menjeher se kush e ka rradhen te te behet mbreti yt :wink:

Barbaroza
02-06-04, 10:48
Anna,tybe qare s'ke pa na treguar.Me mire trego vete sa nuk e e kemi angazhuar SHSF :wink:

anna
02-06-04, 10:51
jo jo nuk mund te tregoj se ai done te mbetet anonim :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
02-06-04, 11:07
Hajt moj shuj cfare anonimi,ec moj ta bejme nje dasem perseri ne forum :)

anna
02-06-04, 11:11
Hajt moj shuj cfare anonimi,ec moj ta bejme nje dasem perseri ne forum :)

puna eshte se ai nuk do ta tregoj emrin keshtu qe vetem halla esmeralld mund tja u thote emrin :( :( :(

Murgesha
02-06-04, 11:17
puna eshte se ai nuk do ta tregoj emrin keshtu qe vetem halla esmeralld mund tja u thote emrin :( :( :(


Anna mos eshte i zanun apo mos po tradheton dikush ketu.........
Jo ishallaaaaaaaa :shock:

anna
02-06-04, 11:20
puna eshte se ai nuk do ta tregoj emrin keshtu qe vetem halla esmeralld mund tja u thote emrin :( :( :(


Anna mos eshte i zanun apo mos po tradheton dikush ketu.........
Jo ishallaaaaaaaa :shock:


no coment

Murgesha
02-06-04, 11:26
no coment

Ok anna te lumte qe tregove e ma hoqe nje barre, une nuk jam e rrezikuar ne ket aspekt. Lazdrani im eshte besnik. :lol: :lol: :lol:

Vera
02-06-04, 19:44
Murgesha ruje lazdranin se po ta mer naj kush a po e shef cfar cikash te rrezikshme kemi ketu qika jeme kqyr biri mas :lol: :lol: :lol:

anna
03-06-04, 08:54
hahahahah jo murgesh ska lidhje lazdrani hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
03-06-04, 08:59
hahahahah jo murgesh ska lidhje lazdrani hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E di moj une, Lazdranin e njoh me mire se te gjithe ju.
Valla boll po me djimbset kush eshte ajo tjetra? Trego qike se ne mbreterine tone nuk lejohet dikush me u kenaq me dy :wink:

anna
03-06-04, 09:06
jo jo mos meno keq ti se ai eshte free :lol: :lol:

ani
03-06-04, 19:36
per ka e ke fjalen

florian
03-06-04, 20:45
per ka e ke fjalen
ANI TE SIGURT QE NUK E KA PER TY :evil:

Cool_Boy
04-06-04, 13:46
hahahahah jo murgesh ska lidhje lazdrani hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


anna pse spo tregon moj qy????

Murgesha mos gjelozo qiki se lazdranin nuk e nguc askush ok mos ke gajle hahaha


Cool_Boy

florian
04-06-04, 15:56
jo jo mos meno keq ti se ai eshte free :lol: :lol:

KUSH KAKA MOJ KY FREE SE TASH U BANA KURIOZ EDHE UNE. :?:

ani
04-06-04, 17:48
jo jo mos meno keq ti se ai eshte free :lol: :lol:

KUSH KAKA MOJ KY FREE SE TASH U BANA KURIOZ EDHE UNE. :?:e di se mue po me quajni ferr nuk jam ashtu sic mendoni ju muj me u ba edhe serjoz moj zonja anna qjith se si jeni te mir

anna
06-06-04, 12:37
hahahahha une me gjithe qef do e kisha tregu por ai nuk po don se ...ani ti mos u bej marak se nuk je nejse ju persh shume anna 8) 8) 8)

Murgesha
06-06-04, 12:39
hahahahha une me gjithe qef do e kisha tregu por ai nuk po don se ...ani ti mos u bej marak se nuk je nejse ju persh shume anna 8) 8) 8)

Anna mos ke dert se se shpejti do ta zbulojme. Perse ta marre mendja se e kemi ne ketu SHSFD-ne. :wink:

anna
06-06-04, 12:45
hahahah murgesha nuk besoj se do zgjidhni gje soorry por eshte e vertet 8) 8)

ani
14-06-04, 20:42
hahahah murgesha nuk besoj se do zgjidhni gje soorry por eshte e vertet 8) 8) EDHE UNE JAM PO ME ATE MENDIM TATIN PO ME GJITH ATE TE PERSHENDES SHUM ANNA E TY MURGESHA :) :(

anna
18-06-04, 13:29
flm per pershendetjet ani :lol:

ani
18-06-04, 20:44
flm per pershendetjet ani :lol: :roll: :roll: :roll: :roll: :arrow: ska perse ANNA :lol:

anna
21-06-04, 19:18
flm per pershendetjet ani :lol: :roll: :roll: :roll: :roll: :arrow: ska perse ANNA :lol:


ahahahha epo une te pershendes prape :lol: :wink:

Vera
21-06-04, 19:38
kuku rat cop duke u nguc ner veti ncncncn, ne vend se ta lodhni trurin se si do te dukem pas 10 viteve qy hahahah :wink:

anna
22-06-04, 18:07
kuku rat cop duke u nguc ner veti ncncncn, ne vend se ta lodhni trurin se si do te dukem pas 10 viteve qy hahahah :wink:


qka do thuash me kete vera :wink:

lazdrani
22-06-04, 18:12
Vera me siguri ka menduar pas 10 vitesh ty dhe Ani...Me nje kallabllak femijesh :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
22-06-04, 18:24
Vera me siguri ka menduar pas 10 vitesh ty dhe Ani...Me nje kallabllak femijesh :lol: :lol: :lol: :wink:

ahahahahha nuk the bilel me tjeter kon po bash me anin qy ncncnn :lol: :lol: :lol: veq ia ngjet edhe ti dikujt e nuk e din a e ndan nga gruaja a nga burri qy hahahahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ani
22-06-04, 21:44
kuku rat cop duke u nguc ner veti ncncncn, ne vend se ta lodhni trurin se si do te dukem pas 10 viteve qy hahahah :wink:


qka do thuash me kete vera :wink:wink:[/qu kan te drejt lazdrani e vera

ani
22-06-04, 21:51
Vera me siguri ka menduar pas 10 vitesh ty dhe Ani...Me nje kallabllak femijesh :lol: :lol: :lol: :wink:

ahahahahha nuk the bilel me tjeter kon po bash me anin qy ncncnn :lol: :lol: :lol: veq ia ngjet edhe ti dikujt e nuk e din a e ndan nga gruaja a nga burri qy hahahahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A ba me fol shqip , m'doket se se o e kam harrue shqipen une, se bukur ka vjet jam ka sillna rrugave o ti nuk ke shkrujt bash qysh duhet " jam ka mundohna me marr vesh po qisaj rradhe s'jam ka di me dhan dum qiko"

Cool_Boy
23-06-04, 11:09
Mbas 10 viteve 29 Vjet i boj ne deti do te shkoj Genten ta takoj ahahha :wink:

Gentiana
23-06-04, 11:10
Mbas 10 viteve 29 Vjet i boj ne deti do te shkoj Genten ta takoj ahahha :wink:


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :?

Cool_Boy
23-06-04, 11:34
Mbas 10 viteve 29 Vjet i boj ne deti do te shkoj Genten ta takoj ahahha :wink:


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :?

a nuk po te pelqen rasti Genta ? :wink:

Gentiana
23-06-04, 11:37
Mbas 10 viteve 29 Vjet i boj ne deti do te shkoj Genten ta takoj ahahha :wink:


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :?

a nuk po te pelqen rasti Genta ? :wink:


Jo se tybe kerset ndonje shpull aty, dhe jo nga romantizmi... :evil:

Cool_Boy
23-06-04, 13:01
Mbas 10 viteve 29 Vjet i boj ne deti do te shkoj Genten ta takoj ahahha :wink:


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :?

a nuk po te pelqen rasti Genta ? :wink:


Jo se tybe kerset ndonje shpull aty, dhe jo nga romantizmi... :evil:

Genta pse moj keshtu jeni ndaj meje qka te kam be qiki :?: :?: :?: :wink:

Vera
23-06-04, 15:16
oj genta ai tha veq si shoqe mori qy, kuku po agresive fufufufuuf :wink:

une pas 10 vitesh 28 i baj ne UK do te shkoj Cool_Boy ta takoj dhe nje her ta perqafoj, se Princ per qefi e kam hahahahahhahah :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
23-06-04, 20:43
oj genta ai tha veq si shoqe mori qy, kuku po agresive fufufufuuf :wink:

une pas 10 vitesh 28 i baj ne UK do te shkoj Cool_Boy ta takoj dhe nje her ta perqafoj, se Princ per qefi e kam hahahahahhahah :lol: :lol: :lol:

te pres pa durim Princesh ok......................

ani
23-06-04, 21:58
oj genta ai tha veq si shoqe mori qy, kuku po agresive fufufufuuf :wink:

une pas 10 vitesh 28 i baj ne UK do te shkoj Cool_Boy ta takoj dhe nje her ta perqafoj, se Princ per qefi e kam hahahahahhahah :lol: :lol: :lol:

te pres pa durim Princesh ok...................... AVASH AVASH SE PO BANI NDONJE AKKSIDE DE LA RRY

Cool_Boy
24-06-04, 09:56
ani mos ke gajle ti ok.............

Vera :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

ani
27-06-04, 19:00
ani mos ke gajle ti ok.............

Vera :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: apo thue ti aaaa mir pra po pres :P :oops: :oops: :oops: :oops:

turisti
21-08-04, 14:20
Une e paramendoj vetin ma,ma,ma,ma,- mamma mia!!!! :( :wink:

nitushe
13-09-04, 10:06
po e paramendoj veten nane e 7 fmive gjyshe tu rrit nipa e mbesa :lol: :lol: :lol:

mr_beni
07-10-04, 12:42
Valla qysh kam me paramendu veten, me nja 5, 6 femij heheh

dr1ta
07-10-04, 13:13
10 vjet me e vjeter :)

livoreka bicio
08-10-04, 23:07
10 vjet me e vjeter :)ASHTU EDHE UN 10 VJET MA I VJETUR, DHE 10 FEMIJE. HA,HA,HA,HA, :P :P :P

ShEjToNkA
08-10-04, 23:21
Pas 10 Viteve?? Hmm ehhh pleqni he gėrdii!!!

Pas 10 viteve ,kėshtu e martuar duke fshirė e larė duke perkund nė djep fėmijun, njė tjetėr duke e mėsuar me fol, tjetėrit duke i bėrtitur o ti plaqqqq ho qė mė i prishe gjumin kėti tė vogėlit , e tjetėrin duke u munduar te ndisi pėr shkoll ,t'u i thonė ngoje mesusen se s'ki pse vjen nė shpi prej kėti njerit ,babes tondė.
Me njė parė dimija vishun ,t'u dal te kroni me marrė ujė , tek reka me larė rroba me perjak. E t'u i gatu njė kofin bukė per drek t'u pjek njė fli se vinė nga puna robtė e shpis.
E qeshtu , t'u mė kap fėmija pėr dimija t'u i thonė burit si be zemer kur s'mė ndihmove rrethė kėtyre puve tė shtpeis as fėmive as veq mend si me dal.
Ehh kėshtu pas 10 viteve a e ceka mirė kėtė tregim ejjjjjjjjjjjjj :?: :roll: :roll:

Artan_9
09-10-04, 17:20
i martum me tri gra dhe 10 par femij valla :wink:

anna
10-10-04, 16:32
i martum me tri gra dhe 10 par femij valla :wink:tri gra pak si shume per ty ............ :wink:

Gjumashja
16-10-04, 18:49
PAs 10 viteve hmm mas pari flokt e thine, me rrutha ftyres ose e trash shume ose e ligsht,nane e 3-4femive kaq.

Murgesha
29-10-04, 21:08
Siē po e shoh, nėse qėndroj nė Dardani edhe 10 vite, pėr dikend do tė bėhem Yll, pėr disa tjerė, njė forumgjike mentalisht e sėmurė, e pėr vete e lodhur dhe e mplakur, si dhe me gishtėrinjė tė mbėshtjell nė fasha.

lazdrani
03-01-05, 11:32
Siē po e shoh, nėse qėndroj nė Dardani edhe 10 vite, pėr dikend do tė bėhem Yll, pėr disa tjerė, njė forumgjike mentalisht e sėmurė, e pėr vete e lodhur dhe e mplakur, si dhe me gishtėrinjė tė mbėshtjell nė fasha. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
26-04-05, 18:44
ZBRITA NGA TRENI!!!!!!!!!!! DHE BEFAS KISHIN KALUAR 10 VJET .

ISHA NISUR TI BEJA VIZIT NJE SHOQJE SHUM TE NGUSHT MURGESHA...

DHE JA ????????????

http://thumbs.photo.net/photo/3307715-sm.jpg

florian
26-04-05, 18:46
NUK ME BESOHEJ NE ANEN TJETER TE RRUGES . GENTA

http://thumbs.photo.net/photo/3304130-sm.jpg

007
26-04-05, 19:20
Pas 10 Viteve?? Hmm ehhh pleqni he gėrdii!!!

Pas 10 viteve ,kėshtu e martuar duke fshirė e larė duke perkund nė djep fėmijun, njė tjetėr duke e mėsuar me fol, tjetėrit duke i bėrtitur o ti plaqqqq ho qė mė i prishe gjumin kėti tė vogėlit , e tjetėrin duke u munduar te ndisi pėr shkoll ,t'u i thonė ngoje mesusen se s'ki pse vjen nė shpi prej kėti njerit ,babes tondė.
Me njė parė dimija vishun ,t'u dal te kroni me marrė ujė , tek reka me larė rroba me perjak. E t'u i gatu njė kofin bukė per drek t'u pjek njė fli se vinė nga puna robtė e shpis.
E qeshtu , t'u mė kap fėmija pėr dimija t'u i thonė burit si be zemer kur s'mė ndihmove rrethė kėtyre puve tė shtpeis as fėmive as veq mend si me dal.
Ehh kėshtu pas 10 viteve a e ceka mirė kėtė tregim ejjjjjjjjjjjjj :?: :roll: :roll:
mir boll veq kesh ka lutna ishalla nuk qilloj un burr i jot,se sa punt po dojkan met dal,nuk pu pritka kurgja prej teje :lol: :lol:

laliloli
26-04-05, 19:44
10 VJET ME TE VJETER

Fleta
26-04-05, 19:54
Si kishe me e paramendu veten pas 10viteve, hmmmmmmmmmmm,po me siguri te martuar shtepine plot femije. Njeri femi duke qajte tjeri duke lype buk, njani ma po sa i lindur. 100pune, mos me mujte me iu ardhe rreth puneve te shtepise......... :( Me e pregadite dreken se burri me vien prej punes hhhhhhhuuuuuuhhhhhhhhhhhh .............. Leje se nuk po vazhdoj me ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
26-04-05, 20:12
Si te gjith moshateret e mi ne ate moshe, me te gjitha te rejat qe bjen Zoti :)

Murgesha
26-04-05, 20:13
Si kishe me e paramendu veten pas 10viteve, hmmmmmmmmmmm,po me siguri te martuar shtepine plot femije. Njeri femi duke qajte tjeri duke lype buk, njani ma po sa i lindur. 100pune, mos me mujte me iu ardhe rreth puneve te shtepise......... :( Me e pregadite dreken se burri me vien prej punes hhhhhhhuuuuuuhhhhhhhhhhhh .............. Leje se nuk po vazhdoj me ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Lėre mos u marto fare.
Mbasi po tė dalkan kaq shumė punė a vlen tė humbėsh beqarinė??

dr1ta
26-04-05, 23:43
10 vj me e vjeter :roll:

Dreni30
26-04-05, 23:46
10 vj me e vjeter :roll:

Po naj ndryshim tjeter???

halla e madhe
26-04-05, 23:53
Ku me e marre takatin ore Dreni.....numri i diteve zvoglohet :(

Dreni30
26-04-05, 23:56
Ku me e marre takatin ore Dreni.....numri i diteve zvoglohet :(

Po valla mir e ke Halla e madhe, por maraki nuk hiqet cka me ba. :lol: :lol: :cry: :cry: :cry: :cry:

dr1ta
26-04-05, 23:58
10 vj me e vjeter :roll:

Po naj ndryshim tjeter???


NJe qen nje femij nje burr :roll: :roll:

Dreni30
26-04-05, 23:59
10 vj me e vjeter :roll:

Po naj ndryshim tjeter???


NJe qen nje femij nje burr :roll: :roll:

a vetem nga nje e ke vendos Drita aaaaaaaaa????

dr1ta
27-04-05, 00:02
10 vj me e vjeter :roll:

Po naj ndryshim tjeter???


NJe qen nje femij nje burr :roll: :roll:

a vetem nga nje e ke vendos Drita aaaaaaaaa????

ha ha :P Vetem nga nje

Dreni30
27-04-05, 00:04
10 vj me e vjeter :roll:

Po naj ndryshim tjeter???


NJe qen nje femij nje burr :roll: :roll:

a vetem nga nje e ke vendos Drita aaaaaaaaa????

ha ha :P Vetem nga nje

Drita dikund duhesh me i ba dy se nuk bane.

dr1ta
27-04-05, 00:09
Drita dikund duhesh me i ba dy se nuk bane.


Dy cka? mendon te kopijoj ty a :lol:

Dreni30
27-04-05, 00:30
Drita dikund duhesh me i ba dy se nuk bane.


Dy cka? mendon te kopijoj ty a :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Betta
27-04-05, 07:33
10 vjet me e vjeter shpresoj me e lumtur se tani :lol:

Diana007
27-04-05, 07:36
Me dy femi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: edhe duke fillu me u plaka :cry:

turisti
27-04-05, 08:08
:P MIRE. :P

Kaltrushi
27-04-05, 08:40
ne kohen me te mire se jetes sime.......(pas 10 viteve) hmm...

shumm shendet......

edhe me shume para......

dhe lumturi me kedo qe jetoj.......... :wink:

dembelica
27-04-05, 08:56
Pas 10 viteve, e paramendoj veten me siguri tuj mendu per klimaksin kurr e ka njeten me me rroke hahahhahahahhaha :wink:

turisti
29-04-05, 19:04
Pas 10 viteve, e paramendoj veten me siguri tuj mendu per klimaksin kurr e ka njeten me me rroke hahahhahahahhaha :wink:

Qy klimaksi,veshe qat "f" dhe mos ta nin,qy... :P

Tomori
29-04-05, 19:07
Une?!!!
Si LECI?!!!!

Gjumashja
29-04-05, 20:35
Hmmm... pas 10 viteve po mendoj qe ma shume gjume, me mar n'qaf najkon edhe ata me bo si vet edhe normal me naj bebe :lol: :lol:

Kercovari
03-05-05, 21:13
Kerryl!Krejte i shtrembet dhe qente te bajne velqanash per pantullash. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
03-05-05, 21:17
Kerryl!Krejte i shtrembet dhe qente te bajne velqanash per pantullash. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


O gajret bre Kercovari se ku je hala ne ate dite jooooooooooooooooo

Kercovari
03-05-05, 21:19
Kerryl!Krejte i shtrembet dhe qente te bajne velqanash per pantullash. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


O gajret bre Kercovari se ku je hala ne ate dite jooooooooooooooooo
Po per mua jeta teposhten O dreni.Ti nuk e njeh teposhten se akoma je i ri.

Fleta
03-05-05, 21:20
Kerryl!Krejte i shtrembet dhe qente te bajne velqanash per pantullash. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MOS je edhe ti i viteve te 70-ta Kercovari........ :lol: :lol: :lol:

Kercovari
03-05-05, 21:22
Kerryl!Krejte i shtrembet dhe qente te bajne velqanash per pantullash. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MOS je edhe ti i viteve te 70-ta Kercovari........ :lol: :lol: :lol:
Jo Fleta.Fjalat u perkasin`70-es.Une jam me i ri se pleqt. :lol: :lol: :lol:

Dreni30
03-05-05, 21:23
Kerryl!Krejte i shtrembet dhe qente te bajne velqanash per pantullash. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


O gajret bre Kercovari se ku je hala ne ate dite jooooooooooooooooo
Po per mua jeta teposhten O dreni.Ti nuk e njeh teposhten se akoma je i ri.

Leje, leje ti ate pune se te posht krejt jemi duke shku por mos u anko se valla si rrush te kemi qyyyy, edhe e ke marr nusen ma te mire ne forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
03-05-05, 21:24
Kerryl!Krejte i shtrembet dhe qente te bajne velqanash per pantullash. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


O gajret bre Kercovari se ku je hala ne ate dite jooooooooooooooooo
Po per mua jeta teposhten O dreni.Ti nuk e njeh teposhten se akoma je i ri.

Leje, leje ti ate pune se te posht krejt jemi duke shku por mos u anko se valla si rrush te kemi qyyyy, edhe e ke marr nusen ma te mire ne forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Po;perdit martohem e mbeta me plaken,me mire meremi vesht.Flejme si kigja!Hahahahahahahahaahah!

Fleta
03-05-05, 21:27
Kerryl!Krejte i shtrembet dhe qente te bajne velqanash per pantullash. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MOS je edhe ti i viteve te 70-ta Kercovari........ :lol: :lol: :lol:
Jo Fleta.Fjalat u perkasin`70-es.Une jam me i ri se pleqt. :lol: :lol: :lol:

Mire de se nuk qenkemi shume large pra, nese jemi te shekullit te kaluar atehere qenkemi kojshi pak te larget...... :wink:

Kercovari
03-05-05, 21:29
Kerryl!Krejte i shtrembet dhe qente te bajne velqanash per pantullash. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MOS je edhe ti i viteve te 70-ta Kercovari........ :lol: :lol: :lol:
Jo Fleta.Fjalat u perkasin`70-es.Une jam me i ri se pleqt. :lol: :lol: :lol:

Mire de se nuk qenkemi shume large pra, nese jemi te shekullit te kaluar atehere qenkemi kojshi pak te larget...... :wink:
Mire athere.Jemi femi te dy shekujve dhe nder ato qe kan jetu dy shekuj. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
03-05-05, 21:29
Kerryl!Krejte i shtrembet dhe qente te bajne velqanash per pantullash. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


O gajret bre Kercovari se ku je hala ne ate dite jooooooooooooooooo
Po per mua jeta teposhten O dreni.Ti nuk e njeh teposhten se akoma je i ri.

Leje, leje ti ate pune se te posht krejt jemi duke shku por mos u anko se valla si rrush te kemi qyyyy, edhe e ke marr nusen ma te mire ne forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Po;perdit martohem e mbeta me plaken,me mire meremi vesht.Flejme si kigja!Hahahahahahahahaahah!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

puqi
03-05-05, 21:31
NJE 29 VECAR MEFLOK TE THINJURA :x

Kercovari
03-05-05, 21:33
NJE 29 VECAR MEFLOK TE THINJURA :x
Pse i ke lodh aq shume floket o Puqi?.Me e dnje i kerkoj ato vjete po nuk kethehen me.

Fleta
03-05-05, 21:33
Mire de se nuk qenkemi shume large pra, nese jemi te shekullit te kaluar atehere qenkemi kojshi pak te larget...... :wink:
Mire athere.Jemi femi te dy shekujve dhe nder ato qe kan jetu dy shekuj. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kemi nderin qe i shijuam dy shekuj......... :roll:

Kercovari
03-05-05, 21:36
Mire de se nuk qenkemi shume large pra, nese jemi te shekullit te kaluar atehere qenkemi kojshi pak te larget...... :wink:
Mire athere.Jemi femi te dy shekujve dhe nder ato qe kan jetu dy shekuj. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kemi nderin qe i shijuam dy shekuj......... :roll:
Edhe krenar bile..!?. :lol: :lol:

turisti
04-05-05, 02:22
Me 100 000 postime dhe forumin e shtremberuar prej peshes se tyre,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahaahahahaha. :wink:

Fleta
04-05-05, 08:03
Kemi nderin qe i shijuam dy shekuj......... :roll:
Edhe krenar bile..!?. :lol: :lol:
:wink:

DEA
26-05-05, 15:18
Shume mire, besoj se do te jem me mire ne form(mos me pyetni pse po krejt po duken ma mire kur po vjetrohen pake :lol: )

Dilingjia
26-05-05, 15:19
super,tamam ne vjet te KALIT dal atehere :lol:

DEA
26-05-05, 15:28
Hahaha Dilingjija sipas te gjitha informatave , per momentin qenkeni ne moshe te gomarit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (pak shaka)

Arbėri
26-05-05, 15:29
26 + 10 = 36

Phaaaaaaaaaa, taman ne moshen me te mire, me pervoj te madhe dhe me PAK floke te thinjura :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dilingjia
26-05-05, 15:29
Hahaha Dilingjija sipas te gjitha informatave , per momentin qenkeni ne moshe te gomarit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (pak shaka)

nc nc nc :wink:

DEA
26-05-05, 15:31
Hahaha Dilingjija sipas te gjitha informatave , per momentin qenkeni ne moshe te gomarit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (pak shaka)

nc nc nc :wink:
Dilingjija thjesht vetem sa per argetim, nuk kisha qellim ofendimi besom :wink:

Dilingjia
26-05-05, 15:32
ani de a thash najsen a? :lol:

Eeeeeeeeee me jetue gjate sa gomari so keq valla,veq me hjek si ai nuk bene seeeeeeeeee :lol:

Arbėri
26-05-05, 15:54
ani de a thash najsen a? :lol:

Eeeeeeeeee me jetue gjate sa gomari so keq valla,veq me hjek si ai nuk bene seeeeeeeeee :lol:Pse bre, sa po jetojka gomari :x :shock: :roll: :!:

Dreni30
26-05-05, 22:40
si ma i miri valla.

Arbėri
27-05-05, 10:32
si ma i miri valla.

Vallha kah ana jone jooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
27-05-05, 10:43
ani de a thash najsen a? :lol:

Eeeeeeeeee me jetue gjate sa gomari so keq valla,veq me hjek si ai nuk bene seeeeeeeeee :lol:Pse bre, sa po jetojka gomari :x :shock: :roll: :!:

Aq sa e kalon gjysmen e jetes se budalleve,dhe me pa se jeta e te menqurve :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
27-05-05, 10:45
ani de a thash najsen a? :lol:

Eeeeeeeeee me jetue gjate sa gomari so keq valla,veq me hjek si ai nuk bene seeeeeeeeee :lol:Pse bre, sa po jetojka gomari :x :shock: :roll: :!:

Aq sa e kalon gjysmen e jetes se budalleve,dhe me pa se jeta e te menqurve :lol: :lol: :lol: :lol:Jaaaaaa sen nuk te kuptova :x :x :x :x :x :x

Dilingjia
27-05-05, 10:47
qysh bre?
mesatarja deeeee :lol:

Dreni30
30-05-05, 07:56
Si more, vetem me mire se sot besoj.

titi
31-05-05, 03:11
NJE 32VJEQAR ME FLOK TE THINJUR NGAPAK

turisti
31-05-05, 11:59
Akoma tu postue....

Diana007
16-07-05, 10:13
Pas 10 Viteve?? Hmm ehhh pleqni he gėrdii!!!

Pas 10 viteve ,kėshtu e martuar duke fshirė e larė duke perkund nė djep fėmijun, njė tjetėr duke e mėsuar me fol, tjetėrit duke i bėrtitur o ti plaqqqq ho qė mė i prishe gjumin kėti tė vogėlit , e tjetėrin duke u munduar te ndisi pėr shkoll ,t'u i thonė ngoje mesusen se s'ki pse vjen nė shpi prej kėti njerit ,babes tondė.
Me njė parė dimija vishun ,t'u dal te kroni me marrė ujė , tek reka me larė rroba me perjak. E t'u i gatu njė kofin bukė per drek t'u pjek njė fli se vinė nga puna robtė e shpis.
E qeshtu , t'u mė kap fėmija pėr dimija t'u i thonė burit si be zemer kur s'mė ndihmove rrethė kėtyre puve tė shtpeis as fėmive as veq mend si me dal.
Ehh kėshtu pas 10 viteve a e ceka mirė kėtė tregim ejjjjjjjjjjjjj :?: :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
16-07-05, 14:57
Hiq me mire se ky. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.collani.ch/images/Collani-als-alter-Knabe.jpg

Diana007
16-07-05, 14:59
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tomori
19-07-05, 19:54
-Afersisht si Turisti... :wink:

Urata
09-09-05, 06:56
Nuk guxoj me i que mendte andej hiq...

GURI SYLAJ
09-09-05, 09:28
Dhjete vjete me i vjeter!!!!!!!!!!!!!!!!

turisti
05-10-05, 23:25
Prap si TURIST. :wink:

LEDHATIMI
06-10-05, 02:50
Une dhe pibza jeme duke me bertitur siq e ka zakon :wink:
http://impressive.net/people/gerald/2002/10/03/11-55-29-med.jpg

Kercovari
06-10-05, 09:05
http://www.beautop.info/images/karriere.jpg
S`Dua me mire se keshtu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
06-10-05, 09:15
Hiq me mire se ky. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.collani.ch/images/Collani-als-alter-Knabe.jpg

Me pushken e gjuetise a?

turisti
06-10-05, 09:16
http://www.beautop.info/images/karriere.jpg
S`Dua me mire se keshtu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hajde perhair shoki. :wink:

Kercovari
06-10-05, 09:16
E kam hobi,por akoma jam large ketije.Ishalla jetoj sa ky. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
06-10-05, 09:18
E kam hobi,por akoma jam large ketije.Ishalla jetoj sa ky. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Shtine regullisht ne cev dhe nuk do te ket problem.... :wink:

Kercovari
06-10-05, 09:27
E kam hobi,por akoma jam large ketije.Ishalla jetoj sa ky. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Shtine regullisht ne cev dhe nuk do te ket problem.... :wink:

Kam frike se pelcet cevi. :lol: :lol: :wink:

turisti
06-10-05, 09:29
E kam hobi,por akoma jam large ketije.Ishalla jetoj sa ky. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Shtine regullisht ne cev dhe nuk do te ket problem.... :wink:

Kam frike se pelcet cevi. :lol: :lol: :wink:

Hajt se te sodit jane elastiko-plastike... :wink:

Luana
06-10-05, 15:05
keshtu e paramendoj veten http://img264.imageshack.us/img264/660/mch5su.gif

Kercovari
06-10-05, 15:06
keshtu e paramendoj veten http://img264.imageshack.us/img264/660/mch5su.gif

Wauuuuu Mona Liza. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
06-10-05, 15:21
Wauuuuu Mona Liza. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

shuj bre se ka mbet veq fjal e Mona lizes se faqet e trasha i ka pas ajo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-10-05, 15:22
Wauuuuu Mona Liza. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

shuj bre se ka mbet veq fjal e Mona lizes se faqet e trasha i ka pas ajo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: E mire pra brizhit bardo. :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
06-10-05, 15:25
:lol: :lol: :lol: E mire pra brizhit bardo. :lol: :lol: :lol: :wink:


Ani de ti mos ju kallxo qe jam si Brizhit Bardo :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
23-12-05, 12:54
:roll: Mos me qen hiq :?

Dilingjia
23-12-05, 13:05
pe paramendoj tuj i porosit nipat kane t'kthehen prej shehrit me ma ble kaj paqet VIAGRA :lol:

Gentiana
23-12-05, 14:21
http://images01.gesundheit.icpro.de/PICS/HBOKAxyayFs.jpg

Keshtu diqka :lol: :wink:

mjellma
23-12-05, 16:32
Mbas 10 vitesh a mendoj me punu ne profesionin qe adhuroj , e martume ndoshta edhe nona e dikujt bohna ku me dit more qka sjell jeta mbas 10 viteve

loni19
23-12-05, 17:12
http://www.sgbl.com.lb/sgbl/french/uploadedimages/businesman.jpg

Agroni22
23-12-05, 21:46
mbas 10 viteve mendoje dhe shpresoje me qen i lumture me ata qe i dua dhe qe me dojne :wink:

Dreni30
24-12-05, 09:38
Mbas 10 viteve aiiiiiiiiiiii pyetje e veshtire, por mendoj mi pas 10-12 femij edhe nje grua te qendrueshme, po mendoj mos me u dorezu hiqqqq. :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
24-12-05, 09:41
Mbas 10 viteve aiiiiiiiiiiii pyetje e veshtire, por mendoj mi pas 10-12 femij edhe nje grua te qendrueshme, po mendoj mos me u dorezu hiqqqq. :lol: :lol: :lol: :lol:

:roll: Pak femij bre :P :lol: :lol: :lol:

Dreni30
24-12-05, 09:43
Mbas 10 viteve aiiiiiiiiiiii pyetje e veshtire, por mendoj mi pas 10-12 femij edhe nje grua te qendrueshme, po mendoj mos me u dorezu hiqqqq. :lol: :lol: :lol: :lol:

:roll: Pak femij bre :P :lol: :lol: :lol:

Jo moj per 10 vjet boll jan, vetem ishalla jemi shnosh me qat gruan e ardhshme timen. se nuk kena me i marr vesh bile. :lol: :lol: :lol:

Diana007
24-12-05, 09:46
Hajer boft Zoti edhe ti po don me u ndah aaa :roll: paaa ku em dit kush te ka kysmet ty :P , po mir e mbas 10 viteve ke nderme edhe femi tjer me bo a :lol:

Dreni30
24-12-05, 09:52
Hajer boft Zoti edhe ti po don me u ndah aaa :roll: paaa ku em dit kush te ka kysmet ty :P , po mir e mbas 10 viteve ke nderme edhe femi tjer me bo a :lol:

Hiq nuk i dihet duhet me mbush rendin. :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
24-12-05, 09:58
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dAdA_DriTe
24-12-05, 10:00
mbas 10 viteve qishtu dAdE veq me do flok te bardha(thia) ma shume

Dreni30
24-12-05, 10:02
mbas 10 viteve qishtu dAdE veq me do flok te bardha(thia) ma shume

Ani ani dade se nuk ka nevoj per flok me u merzit, mu me kan ra krejt e hiq marak nuk po bahem, por kishe dicka tjeter se. :lol: :lol: :lol:

dAdA_DriTe
24-12-05, 10:05
o dreni pasha daden nuk e di qka bohet tjeter veq qeto flok e di qe kan nis mu bo te bardha e as mu nuk ma nin hiq per to po veq qashtu e pershkrujta veten qe ka me ndodh e per tjeter qka ndodh nuk e di :roll:

Dreni30
24-12-05, 10:08
o dreni pasha daden nuk e di qka bohet tjeter veq qeto flok e di qe kan nis mu bo te bardha e as mu nuk ma nin hiq per to po veq qashtu e pershkrujta veten qe ka me ndodh e per tjeter qka ndodh nuk e di :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: shnosh e kysmet e cka bahet vetem hajr.

dAdA_DriTe
24-12-05, 10:12
o dreni pasha daden nuk e di qka bohet tjeter veq qeto flok e di qe kan nis mu bo te bardha e as mu nuk ma nin hiq per to po veq qashtu e pershkrujta veten qe ka me ndodh e per tjeter qka ndodh nuk e di :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: shnosh e kysmet e cka bahet vetem hajr.

ti A hala po pret kysmet A? hahaaaaaaaaa

Dreni30
24-12-05, 10:16
o dreni pasha daden nuk e di qka bohet tjeter veq qeto flok e di qe kan nis mu bo te bardha e as mu nuk ma nin hiq per to po veq qashtu e pershkrujta veten qe ka me ndodh e per tjeter qka ndodh nuk e di :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: shnosh e kysmet e cka bahet vetem hajr.

ti A hala po pret kysmet A? hahaaaaaaaaa

Po moj qy qy une vetem sa ja kam nis e po mendoj. Po nime ti ma me pervoj, cka ta merr mendja se po kam qef me pas fmi kallabllak e nashta per 10 vjet muj me arrit me te ardhshmen grue temen mi pase. :lol: :lol:

Nese ajo me ngon se valla boll shejtar i mire jam.

dAdA_DriTe
24-12-05, 10:24
o dreni pasha daden nuk e di qka bohet tjeter veq qeto flok e di qe kan nis mu bo te bardha e as mu nuk ma nin hiq per to po veq qashtu e pershkrujta veten qe ka me ndodh e per tjeter qka ndodh nuk e di :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: shnosh e kysmet e cka bahet vetem hajr.

ti A hala po pret kysmet A? hahaaaaaaaaa

Po moj qy qy une vetem sa ja kam nis e po mendoj. Po nime ti ma me pervoj, cka ta merr mendja se po kam qef me pas fmi kallabllak e nashta per 10 vjet muj me arrit me te ardhshmen grue temen mi pase. :lol: :lol:

Nese ajo me ngon se valla boll shejtar i mire jam.

aaaaaaa more kaproll a shume ja qellon ti ,paj ska nevoj me kan shejtar per ket pun aii ka ven boll hahaaaaaaaa

Dreni30
24-12-05, 10:29
ti A hala po pret kysmet A? hahaaaaaaaaa

Po moj qy qy une vetem sa ja kam nis e po mendoj. Po nime ti ma me pervoj, cka ta merr mendja se po kam qef me pas fmi kallabllak e nashta per 10 vjet muj me arrit me te ardhshmen grue temen mi pase. :lol: :lol:

Nese ajo me ngon se valla boll shejtar i mire jam.[/quote]

aaaaaaa more kaproll a shume ja qellon ti ,paj ska nevoj me kan shejtar per ket pun aii ka ven boll hahaaaaaaaa[/quote]

Qashtu bre dade se pervoja te ndihmon shume, e mire pasi qe paska ven boll nuk po merzitem ma. :lol: :lol: :lol:

dAdA_DriTe
24-12-05, 10:33
ti A hala po pret kysmet A? hahaaaaaaaaa

Po moj qy qy une vetem sa ja kam nis e po mendoj. Po nime ti ma me pervoj, cka ta merr mendja se po kam qef me pas fmi kallabllak e nashta per 10 vjet muj me arrit me te ardhshmen grue temen mi pase. :lol: :lol:

Nese ajo me ngon se valla boll shejtar i mire jam.

aaaaaaa more kaproll a shume ja qellon ti ,paj ska nevoj me kan shejtar per ket pun aii ka ven boll hahaaaaaaaa[/quote]

Qashtu bre dade se pervoja te ndihmon shume, e mire pasi qe paska ven boll nuk po merzitem ma. :lol: :lol: :lol:[/quote]

ja moe u merzit hiq veq per te paren her duhet me meh quskin se del pak shtir :oops:

Dreni30
24-12-05, 10:35
aaaaaaa more kaproll a shume ja qellon ti ,paj ska nevoj me kan shejtar per ket pun aii ka ven boll hahaaaaaaaa

Qashtu bre dade se pervoja te ndihmon shume, e mire pasi qe paska ven boll nuk po merzitem ma. :lol: :lol: :lol:[/quote]

ja moe u merzit hiq veq per te paren her duhet me meh quskin se del pak shtir :oops:[/quote]

Jo jo per njehere nuk eshte gajle, vetem masandej a ka ven boll. :lol: :lol:

Manqa
24-12-05, 16:03
More koka bo puna prush e hjat :!:

Po qysh duhet njeri dhjet vjet ma von more :?: :!:

Po qas po nika njeri tash e tutje let tek osht puna me provu nja dhet vjet e mas anej nashta,nashta qysh ta rrok kanari demek :? :arrow:

Pas dhet vitesh mendoj qe ne rradh te par per mua dhe per familjen time te kam(kem) shendet,e tjerat gjera jan imagjinata qe nuk muj ta di jam optimist dhe nuk i frigohem jetes ,dhe kam deshir qe q do moment qdo qast ta shijoj.!
Kurse deshira ime ma e madhe momentane esht qe Kosova ta fitoj sovranitetin shtetnor ,pra Pavarsin e plot. :idea:
Me nderimet e mija MAQA :wink:

loni19
24-12-05, 16:16
me familje dhe me harmoni, dhe si nje biznesmen te sukseshem INshAllah...

Diana007
31-12-05, 09:53
Prap ne Fd :D :P

Zana_ch
01-01-06, 19:21
ende e pa martume ... :P

Reana
01-01-06, 19:31
me familje dhe me harmoni, dhe si nje biznesmen te sukseshem INshAllah...

e biznesi cili ke :roll: :twisted: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
01-01-06, 19:35
ende e pa martume ... :PMashallah....

Zana_ch
01-01-06, 19:38
ende e pa martume ... :PMashallah....


heheh ....pse mar me u martue ....se pari karjer e pastaj familja

MemphiSx
01-01-06, 19:45
ende e pa martume ... :PMashallah....


heheh ....pse mar me u martue ....se pari karjer e pastaj familja


Se ki keq besa :) Me i provu te dyjat niher :P

Zana_ch
01-01-06, 19:53
ende e pa martume ... :PMashallah....


heheh ....pse mar me u martue ....se pari karjer e pastaj familja


Se ki keq besa :) Me i provu te dyjat niher :P


hey mos e merr per te keq une kam mendue per pune se pari me krye shkollen e pastaj nje vend punim te mir e pastaj familja ...pa pa sa i keq koke :roll: :shock:

Kalt
01-01-06, 20:00
E mendoj veten pas 10 viteve ne krye te nje biznesi te fuqishem ne Kosove dhe me gjere, ne lemin e ndertimtarise! 8)

MemphiSx
01-01-06, 20:08
hey mos e merr per te keq une kam mendue per pune se pari me krye shkollen e pastaj nje vend punim te mir e pastaj familja ...pa pa sa i keq koke :roll: :shock:


Hahahahahaha aiiiii familjen e qite ne rend te tret qy :D krejt presin e famija ncuk :P

FrEsKiA
01-01-06, 21:09
Vetja ime pas dhjete vjetesh?!! Edhe dhjete here me e re..besoj! :lol: :wink:

Kalt
01-01-06, 21:28
Vetja ime pas dhjete vjetesh?!! Edhe dhjete here me e re..besoj! :lol: :wink:

Edhe kjo do te behet realitet permes klonimit. :wink:

laliloli
01-01-06, 21:34
E mendoj veten pas 10 viteve ne krye te nje biznesi te fuqishem ne Kosove dhe me gjere, ne lemin e ndertimtarise! 8)

Po mendoj pas dhjet viteve ,te bahem far shefi ne kete firmen e Kaltit :lol:

Kalt
01-01-06, 21:37
E mendoj veten pas 10 viteve ne krye te nje biznesi te fuqishem ne Kosove dhe me gjere, ne lemin e ndertimtarise! 8)

Po mendoj pas dhjet viteve ,te bahem far shefi ne kete firmen e Kaltit :lol:

Nese pershtatesh pse jo?

laliloli
01-01-06, 21:50
Nese pershtatesh pse jo?

Veshtir e ke per te gjet si Lali :lol:

Kalt
01-01-06, 21:51
Nese pershtatesh pse jo?

Veshtir e ke per te gjet si Lali :lol:

Ne forum e di, por ne biznes ndryshojne relacionet. 8)

Barbaroza
01-01-06, 21:55
E mendoj veten pas 10 viteve ne krye te nje biznesi te fuqishem ne Kosove dhe me gjere, ne lemin e ndertimtarise! 8)

Po mendoj pas dhjet viteve ,te bahem far shefi ne kete firmen e Kaltit :lol:

Edhe une po mendoj tash sikur Lali per veten!Por,nuk di tash a pershtatem! :P :lol:

laliloli
01-01-06, 21:55
Ne forum e di, por ne biznes ndryshojne relacionet. 8) [/quote]

Ai ne forum nuk jam askushi, qka jam LIVe, punetaor se jo mahi :lol: :lol:

FrEsKiA
03-01-06, 13:31
Pas dhjet vjetesh....disa rrudha neper fytyre, dhembet te shkoqitura :lol: :lol: :lol: ee ku ta di une nese jam akoma gjalle mbas dhjete vjetesh? :roll:

Domira
03-01-06, 13:51
Mbas dhjete vjete e paramendoj veten msuse :D
:lol: :lol: