PDA

View Full Version : Ke e urreni me se shumti ne kete forum dhe pse.....


Faqet : [1] 2 3 4 5

lazdrani
29-04-04, 17:55
Kuptohet perveq meje..... :(

Gentiana
29-04-04, 18:06
Un e urrej Barbarozen, nuk kam arsye te veqant, vetem e vetem se me ka len me prit,e ende jam smut,nuk di qte bej. per kte po them se e urrej Barbarozen :cry: :cry: :cry:

Vera
29-04-04, 18:12
qysh more me urrejt dikend cka eshte ajo fjal bre

Gentiana
29-04-04, 18:17
qysh more me urrejt dikend cka eshte ajo fjal bre

Pyete Barbarozen. :cry: :cry: :cry: se un nuk po mundem as me fol me!!!

Barbaroza
29-04-04, 18:39
Genta,a urreht moj shoqja vetem pse ka gabuar njehere ncncncncncnc,edhe ti si je keshtu. :(

Une e urrej....e urrej,jo bre spo tregoj se tani veq armiqesohem me njerez :wink:

Anonymous
29-04-04, 19:48
lazdrani une krejt nese i urrej ( nuk eshte ashtu) ty ste urrej mos ta ndin

Vera
30-04-04, 06:28
barbaroza shpjegoma qet fjalen "urrejtje" veq pak masi po e dishe heheh

Barbaroza
30-04-04, 08:00
Jo bre Vera se as une nuk e di.Pyete Lazdranin qe e ka hape temen :wink:

Murgesha
30-04-04, 08:01
Qe, qe oj Vera oj qike, me urrejt do me then mos me te pelqyer dikush a qekaq spo e di a???????????? :shock: :wink: :?:

hana
30-04-04, 12:59
tung
Tani fjala urrejtje eshte shum e fort e kam fjalen te urresh nje person me gjith shpirt :evil: skam urryer akoma naj njeri konkretisht me tere kuptimin e fjales po nejse kjo sdihet :shock:

Vera
30-04-04, 16:09
ahaaaaaaaaa flm Murgesha se gati mu ba hor naj kun qik

SheTa
30-04-04, 16:21
Asken Hiq nuk e urrej :)

yllka
30-04-04, 16:43
Kuptohet perveq meje..... :(
Nga dashuria te urrej Lazdran :oops: :wink:

AK^47
30-04-04, 17:37
Un muk e urrej kerkon ne qet forum vetem se dikuj jam kam marr inat qe kam me e shashtris ;););););)

Honesty^uk.
30-04-04, 19:09
Un muk e urrej kerkon ne qet forum vetem se dikuj jam kam marr inat qe kam me e shashtris ;););););)


ishalla nuk je ashtu sic po mendoj une, se mozomakeq per ate qe ja paske vene syrin ti
ti te tregon vet nga niku :(
duhet me than ishalla nuk ma ke vendos syrin mue

Vera
30-04-04, 22:10
mos urreni more se tybe nuk duhet ncncncn

florian
01-05-04, 22:38
SOT KISHA ME JAU BA NI LIST TE MADHE POHAJT SE AKAN FEST. :wink:

lazdrani
03-05-04, 13:30
SEXYBRIKENDEN :wink:

florian
03-05-04, 16:27
:evil: :evil: :evil: :evil: e di vet :wink:

anna
04-05-04, 11:30
:evil: :evil: :evil: :evil: e di vet :wink:


kush eshte se na bone kurioze ?? :wink: :wink:

hana
04-05-04, 15:51
:evil: :evil: :evil: :evil: e di vet :wink:


kush eshte se na bone kurioze ?? :wink: :wink:

po valla se edhe une u bona shum :shock: :shock:

Murgesha
04-05-04, 15:56
:evil: :evil: :evil: :evil: e di vet :wink:


kush eshte se na bone kurioze ?? :wink: :wink:

po valla se edhe une u bona shum :shock: :shock:

Hana mos u bej merak, se ti nuk ban pjese ne ate grup.
Ty te don moj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hana
04-05-04, 15:58
:evil: :evil: :evil: :evil: e di vet :wink:


kush eshte se na bone kurioze ?? :wink: :wink:

po valla se edhe une u bona shum :shock: :shock:

Hana mos u bej merak, se ti nuk ban pjese ne ate grup.
Ty te don moj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahahha murgesh of cours ket as qe e ve ne diskutim une :wink:

florian
04-05-04, 18:19
UNE E PATA FJALEN PER ANIN SE PO ME NJEH DHE SPO E MARR VESH KUSH A .

LOCKI UNE EDHE TY TE URREJ PO JO PER GJA PO SE TE DUE AQ SHUM PO AQ SHUM SA JA KALOJ TANVE :twisted:

anna
05-05-04, 12:04
hahaahh flori une e di se kush eshte ani dhe te lutem mos e ki inat :wink: :wink: :wink:

yllka
05-05-04, 16:45
SEXYBRIKENDEN :wink:
:( :( :( Ne te dojme shume ty......

hana
05-05-04, 17:12
UNE E PATA FJALEN PER ANIN SE PO ME NJEH DHE SPO E MARR VESH KUSH A .

LOCKI UNE EDHE TY TE URREJ PO JO PER GJA PO SE TE DUE AQ SHUM PO AQ SHUM SA JA KALOJ TANVE :twisted:


po a :roll: mes urrejtjes dhe dashuris kalon nje fill i holl........................... :arrow: :arrow: ti e paske kalua a :wink:

florian
05-05-04, 17:16
UNE E PATA FJALEN PER ANIN SE PO ME NJEH DHE SPO E MARR VESH KUSH A .

LOCKI UNE EDHE TY TE URREJ PO JO PER GJA PO SE TE DUE AQ SHUM PO AQ SHUM SA JA KALOJ TANVE :twisted:


po a :roll: mes urrejtjes dhe dashuris kalon nje fill i holl........................... :arrow: :arrow: ti e paske kalua a :wink:

JO LOCKI SE KAM KALUE TE DUE MA SHUM SE PERPARA KTE PO. :wink: :oops:

florian
05-05-04, 17:17
hahaahh flori une e di se kush eshte ani dhe te lutem mos e ki inat :wink: :wink: :wink:

ANNA MOJ KALLZOM KUSH A KY ANI SE UNE NUK E URREJ PO NUK PO E DI KUSH A E JAM KURIOZ ME E DIT :wink:

hana
05-05-04, 17:31
UNE E PATA FJALEN PER ANIN SE PO ME NJEH DHE SPO E MARR VESH KUSH A .

LOCKI UNE EDHE TY TE URREJ PO JO PER GJA PO SE TE DUE AQ SHUM PO AQ SHUM SA JA KALOJ TANVE :twisted:


po a :roll: mes urrejtjes dhe dashuris kalon nje fill i holl........................... :arrow: :arrow: ti e paske kalua a :wink:

JO LOCKI SE KAM KALUE TE DUE MA SHUM SE PERPARA KTE PO. :wink: :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ani
07-05-04, 19:39
hahaahh flori une e di se kush eshte ani dhe te lutem mos e ki inat :wink: :wink: :wink:
ANI TE PERSHENDETE TY ANNA SE VETEM TI SME KIE INAT.
SE KY FLORI PO ME URREN KAQ FORT PO PRAP SKAM ME KALXUE SE KUSH JAM :twisted: :evil:

florian
07-05-04, 19:46
hahaahh flori une e di se kush eshte ani dhe te lutem mos e ki inat :wink: :wink: :wink:
ANI TE PERSHENDETE TY ANNA SE VETEM TI SME KIE INAT.
SE KY FLORI PO ME URREN KAQ FORT PO PRAP SKAM ME KALXUE SE KUSH JAM :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

AHAHAHAHAHAHA KAM ME EGJET KUSH JE :twisted:

anna
08-05-04, 08:57
hahaahh flori une e di se kush eshte ani dhe te lutem mos e ki inat :wink: :wink: :wink:
ANI TE PERSHENDETE TY ANNA SE VETEM TI SME KIE INAT.
SE KY FLORI PO ME URREN KAQ FORT PO PRAP SKAM ME KALXUE SE KUSH JAM :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

AHAHAHAHAHAHA KAM ME EGJET KUSH JE :twisted:


QKA PO TE VJEN INATI TY ANI ESHTE MA I MIRI..HAHAHAHAH :twisted: :twisted: :twisted:

florian
08-05-04, 11:42
a ani ani tye je si duhani vec tym qet :twisted:

anna
08-05-04, 11:43
hahahahah :lol: :lol:

ani
08-05-04, 12:17
a ani ani tye je si duhani vec tym qet :twisted:

UNE JAM SI DUHANI QES TYM PO TE DJEG :twisted:

Vera
09-05-04, 09:01
a ani ani tye je si duhani vec tym qet :twisted:

UNE JAM SI DUHANI QES TYM PO TE DJEG :twisted:
qysh bre ani ashtu ncncnnc

ani
09-05-04, 09:12
a ani ani tye je si duhani vec tym qet :twisted:

UNE JAM SI DUHANI QES TYM PO TE DJEG :twisted:
qysh bre ani ashtu ncncnnc

:lol: :lol: :lol: :lol: KAM ME E ZHARIT :wink:

anna
09-05-04, 11:40
ANIN

florian
09-05-04, 13:37
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

lazdrani
09-05-04, 16:23
Urretja per mua eshte nje fjale qe nuk e njohe,por niku sexybrikenda,yllka,Per ty po me shkoni ne nerva :twisted: :twisted: :twisted:

florian
09-05-04, 20:08
Urretja per mua eshte nje fjale qe nuk e njohe,por niku sexybrikenda,yllka,Per ty po me shkoni ne nerva :twisted: :twisted: :twisted:


lazdran mua me ndodh e njejta gje me ANIN :twisted:

anna
10-05-04, 11:47
Urretja per mua eshte nje fjale qe nuk e njohe,por niku sexybrikenda,yllka,Per ty po me shkoni ne nerva :twisted: :twisted: :twisted:


lazdran mua me ndodh e njejta gje me ANIN :twisted:


pse qfare ka ANI .. :?: :wink:

Gentiana
10-05-04, 12:04
Sot nuk do te urrej askend, esht nje dit e mrekullueshme per ta prishur me urrejtje :wink:

florian
10-05-04, 20:38
Urretja per mua eshte nje fjale qe nuk e njohe,por niku sexybrikenda,yllka,Per ty po me shkoni ne nerva :twisted: :twisted: :twisted:


lazdran mua me ndodh e njejta gje me ANIN :twisted:


pse qfare ka ANI .. :?: :wink:

ANNA JAM KURIOZ ME E DIT KUSH A SE E DI QE ME NJEF PO NUK PO DI KUSHA :twisted: :twisted:

lazdrani
11-05-04, 10:23
Sot ju dua te gjitheve :wink:

anna
11-05-04, 14:25
sot HANEN :evil: :twisted: :evil: :twisted:

hana
11-05-04, 16:49
sot HANEN :evil: :twisted: :evil: :twisted:

zemer cka ki qka te gjeti qy :twisted: :twisted:

Vera
11-05-04, 17:08
sot e urrej njonin :evil: dhe vertet qetash e kam. Por nejse se noshta neser nuk e urrej

lazdrani
11-05-04, 21:18
sot e urrej njonin :evil: dhe vertet qetash e kam. Por nejse se noshta neser nuk e urrej
Pse moj cka te bera :cry: :cry: :wink:

Vera
12-05-04, 06:14
ncncnn lazdrani ty nuk te thash por ai e din bash mir se kujt i kam thon :?

florian
12-05-04, 22:11
ncncnn lazdrani ty nuk te thash por ai e din bash mir se kujt i kam thon :?


:shock: VERA MOJ CKA TE BANA :?:

Vera
13-05-04, 18:54
um ke rrah a nuk e din flori a qyyyyyy nuk ju thash juve heeeeee ja nisa te qaj prej inatit :cry:

IceGirl
02-07-04, 22:33
Te urrej nuk mund ta urrej askend, por jam hidheruar me dikend shum
sod :!: :evil:

vushtrria
03-07-04, 07:30
nuk e urrej askend

Cool_Boy
03-07-04, 10:05
ncncnn lazdrani ty nuk te thash por ai e din bash mir se kujt i kam thon :?

Mos jam une moj Vera :( :( :?: :?:

lazdrani
03-07-04, 11:21
ncncnn lazdrani ty nuk te thash por ai e din bash mir se kujt i kam thon :?

Mos jam une moj Vera :( :( :?: :?:Ti ,Ti po cka :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
17-07-04, 09:38
Kam filluar ta urrej me te madhe nje anetar te forumit,eshte djale,nuk eshte nga anetaret aktiv,as moderator,por....e kisha shqelmuar me mijera here se po e fut b....gjithkund pa vend!

Honesty^uk.
17-07-04, 17:25
Kam filluar ta urrej me te madhe nje anetar te forumit,eshte djale,nuk eshte nga anetaret aktiv,as moderator,por....e kisha shqelmuar me mijera here se po e fut b....gjithkund pa vend!

une po te ndihmoj
merre http://www.forumihorizont.com/images/avatars/g1.gif
e mos e gjuj me shkelma

vushtrria
17-07-04, 23:08
oooo hanesty e kush do ta laj denimin per vrasje a vrasesi a dorasi ahahaahaah

Barbaroza
18-07-04, 13:47
Kam filluar ta urrej me te madhe nje anetar te forumit,eshte djale,nuk eshte nga anetaret aktiv,as moderator,por....e kisha shqelmuar me mijera here se po e fut b....gjithkund pa vend!

une po te ndihmoj
merre http://www.forumihorizont.com/images/avatars/g1.gif
e mos e gjuj me shkelma

Ok,me kusht qe ti te shkosh ne burg ne vend timin :wink:

Gentiana
18-07-04, 14:00
Ok,me kusht qe ti te shkosh ne burg ne vend timin :wink:

Ky do te shkonte ne fund te botes per ty, e lere me ne Burg! :wink:

Barbaroza
18-07-04, 14:23
Ok,me kusht qe ti te shkosh ne burg ne vend timin :wink:

Ky do te shkonte ne fund te botes per ty, e lere me ne Burg! :wink:

Mos me gezo moj kaq shume ne kete dite monotonie :wink: :wink:

aferdita
20-07-04, 12:04
e urrej nje shum por nuk dua ta permendi :wink:

Murgesha
20-07-04, 12:07
e urrej nje shum por nuk dua ta permendi :wink:

Ben mire ta permendesh Aferdita :wink:

aferdita
20-07-04, 12:08
ti mundesh me dit se kush eshte
por ketu nuk dua ta permendi :wink:

Murgesha
20-07-04, 12:12
ti mundesh me dit se kush eshte
por ketu nuk dua ta permendi :wink:

Une mundem me e dite a? Paj tybe vetem ne qofsha une se per tjeter sdi :wink:

aferdita
20-07-04, 12:14
ti mundesh me dit se kush eshte
por ketu nuk dua ta permendi :wink:

Une mundem me e dite a? Paj tybe vetem ne qofsha une se per tjeter sdi :wink:
jo murgesha ti jo, se sikur ti askush nuk eshte ne forum :wink:

Murgesha
20-07-04, 12:21
ti mundesh me dit se kush eshte
por ketu nuk dua ta permendi :wink:

Une mundem me e dite a? Paj tybe vetem ne qofsha une se per tjeter sdi :wink:
jo murgesha ti jo, se sikur ti askush nuk eshte ne forum :wink:

Hajt moj tregoje kush eshte se s“bahet nami, dhe ndihesh mire pastaj edhe per vete hahahahahahahhaahha :wink: :wink:

aferdita
20-07-04, 12:22
me fal Murgesha por ketu nuk po kam qef me shkru se diqka oalidhej eshte ku ta di se qka mendon tani personi qe e urrej :wink: :arrow:

Murgesha
20-07-04, 12:26
me fal Murgesha por ketu nuk po kam qef me shkru se diqka oalidhej eshte ku ta di se qka mendon tani personi qe e urrej :wink: :arrow:

Ok Aferdita ke te drejte. Me mire eshte mos ti tregojme haptazi ata qe nuk i duma ne ket forum se pastaj bahet pa lidhje. :wink:

aferdita
20-07-04, 12:26
me fal Murgesha por ketu nuk po kam qef me shkru se diqka oalidhej eshte ku ta di se qka mendon tani personi qe e urrej :wink: :arrow:

Ok Aferdita ke te drejte. Me mire eshte mos ti tregojme haptazi ata qe nuk i duma ne ket forum se pastaj bahet pa lidhje. :wink:

po de ashtu po mednoj edhe un
por mos ke marak se ke me marr vesh ti e para :wink:

Gentiana
20-07-04, 12:28
Aferdita, shpresoj se as un nuk jam ai person se e urren

aferdita
20-07-04, 12:45
Aferdita, shpresoj se as un nuk jam ai person se e urren

jo genta mos ta nin se nuk perse te urrej ty un :wink:

Gentiana
20-07-04, 12:48
Aferdita, shpresoj se as un nuk jam ai person se e urren

jo genta mos ta nin se nuk perse te urrej ty un :wink:

Nuk e di aty,vetem mjeri ai/ajo qe po urrejshe sot!! :wink: :P

aferdita
20-07-04, 12:50
jo sot per gjithe jeten me duket se e urrej :wink:

Gentiana
20-07-04, 12:52
jo sot per gjithe jeten me duket se e urrej :wink:

Ne elkurne e ti/saj nuk dua te jem :wink:

aferdita
20-07-04, 12:53
jo sot per gjithe jeten me duket se e urrej :wink:

Ne elkurne e ti/saj nuk dua te jem :wink:
po shyqyr qe nuk je :wink: :lol:

Gentiana
20-07-04, 12:56
po shyqyr qe nuk je :wink: :lol:

Shyqyr bafsh :P :wink:

aferdita
20-07-04, 12:57
po shyqyr qe nuk je :wink: :lol:

Shyqyr bafsh :P :wink:


amin

po ti kend e urren apo nuk e urren askend :wink:

Gentiana
20-07-04, 12:59
Nuk do te them se urrej ndokend, vetem ka njerz ne forum se pak a shum me pengojn, po nuk ja vlen te behem nervoz per ta,dhe diten apo disponimin nuk ja vlen asesi ta prishi per ta...

aferdita
20-07-04, 13:05
Nuk do te them se urrej ndokend, vetem ka njerz ne forum se pak a shum me pengojn, po nuk ja vlen te behem nervoz per ta,dhe diten apo disponimin nuk ja vlen asesi ta prishi per ta...


du hast recht genta, mir geht genau so eber nur ein person hasse ich am meisten :arrow:

lazdrani
20-07-04, 19:36
Nuk do te them se urrej ndokend, vetem ka njerz ne forum se pak a shum me pengojn, po nuk ja vlen te behem nervoz per ta,dhe diten apo disponimin nuk ja vlen asesi ta prishi per ta...


du hast recht genta, mir geht genau so eber nur ein person hasse ich am meisten :arrow:....
Ah cka e dua urretjen une :wink:

anna
21-07-04, 19:37
ajajja fare teme kompilmente a :wink:

Barbaroza
21-07-04, 20:56
Une e urrej Princin tim nganjeher
se shume nervoz behet :wink:

Barbaroza
21-07-04, 21:02
Une e urrej Princin tim nganjeher
se shume nervoz behet :wink:

More,tybe s'ma merr mendja qe kam shkruar une keshtu per Princin tim,sigurisht ndonje lugat qenka zgjuar :evil: :twisted: :idea:

Honesty^uk.
21-07-04, 21:09
Une e urrej Princin tim nganjeher
se shume nervoz behet :wink:


qyqyqyqqy
edhe vet shkruan edhe shihe cka thot
ateher pasi ti mi urren nervat dhe jo mue
une do te rri gjith kohen me nerva :wink:

Honesty^uk.
21-07-04, 21:10
Une e urrej Princin tim nganjeher
se shume nervoz behet :wink:

More,tybe s'ma merr mendja qe kam shkruar une keshtu per Princin tim,sigurisht ndonje lugat qenka zgjuar :evil: :twisted: :idea:

Lugat a :twisted: :twisted:
ishalla nuk futet ne vendin tim LUGATI :twisted:

Barbaroza
22-07-04, 17:20
Une e urrej Princin tim nganjeher
se shume nervoz behet :wink:


qyqyqyqqy
edhe vet shkruan edhe shihe cka thot
ateher pasi ti mi urren nervat dhe jo mue
une do te rri gjith kohen me nerva :wink:

Ok,si te thuash ti :wink:

turisti
17-08-04, 00:24
Ju pershendes.Une e urrej vet-vetin,sepse me vetin nuk po muj m'u idherue,eshte me lehte dhe tjeret nuk do te ankohen. :wink:

lazdrani
19-08-04, 10:55
Ju pershendes.Une e urrej vet-vetin,sepse me vetin nuk po muj m'u idherue,eshte me lehte dhe tjeret nuk do te ankohen. :wink:Kjo tingellon bukure :wink:

turisti
19-08-04, 12:40
Faleminderit,Lazdran.A fitova " urrejtje " ,a jo ? :wink:

nitushe
12-09-04, 15:33
kretjve kapak :P

Tomori
12-09-04, 20:09
Po un e urej Mickon,,,ket ja kam then edhe asaj...!!!!!
Shkakun e di ajo vet...ku qendron arsyja ime...

mickoja
12-09-04, 20:16
Po un e urej Mickon,,,ket ja kam then edhe asaj...!!!!!
Shkakun e di ajo vet...ku qendron arsyja ime...hahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahhah. ..ej Tomori krejt cool je bre njeri...thanks :wink:

mickoja
12-09-04, 20:20
Nuk po kuptoj vetem pse nuk i kam mendimet e njejt sikur disa ančtarč atčher te me urrejn shum qudi po me vjen..por nuk gajlitna shum,kush te me urren unč atč njeri dhe niher ma shum e urrej

Tomori
12-09-04, 20:29
Nuk po kuptoj vetem pse nuk i kam mendimet e njejt sikur disa ančtarč atčher te me urrejn shum qudi po me vjen..por nuk gajlitna shum,kush te me urren unč atč njeri dhe niher ma shum e urrej

Te lumt micko qe je e sinqert kur thua ate njeri dhe niher ma shum e urej.
Per kte qe thuani kam respekt te veqant jeni e nderuar nga ana ime.
-A sa per cool jeni ju se ne radh te par ju keni humbur rugen...e jo un.
tung

turisti
13-09-04, 00:17
O,popull,nuk kam kohe per urrejtje. :wink:

Murgesha
13-09-04, 10:09
O,popull,nuk kam kohe per urrejtje. :wink:

Shume e mire Turisti. Ishalla kurr ste premton koha te urrejsh dikend.

Naki
13-09-04, 10:28
O,popull,nuk kam kohe per urrejtje. :wink:

Shume e mire Turisti. Ishalla kurr ste premton koha te urrejsh dikend.
Pajtohem me Murgeshen .

turisti
13-09-04, 10:39
O,popull,nuk kam kohe per urrejtje. :wink:

Shume e mire Turisti. Ishalla kurr ste premton koha te urrejsh dikend.

Ishalla,a edhe drejten me thone-hiki prej urrejtjes sepse urrejta bjen urrejtjen-dashuria bjen vetem dashurien. :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Pershendetje. :wink:

mr_beni
07-10-04, 12:40
Qysh more a edhe ketu paska arritur urrejtja a hehehehh

mr_beni
07-10-04, 12:40
Une i urrej ata qe me urrejn

Honesty^uk.
09-10-04, 21:51
une i urrej te gjithe ata qe brenda tyre mbizoteron genjeshtra

Vera
09-10-04, 22:32
Nuk i urej askend se nuk ju njof perveq atyre qe jane te mir e te mirkuptueshem ne ket forum.

livoreka bicio
09-10-04, 22:40
NUK URREJ ASKEND, SEPSE NUK KAM ASNJE MOTIV, APO NUK NJIHEMI MIRE. :P

Loloku
09-10-04, 23:11
Kush nuk din te urrej, nuk din as te dashuroj, por, asnjeren nuk me pelqen ta them!

Krokodilli
10-10-04, 07:34
tamon puna edhe ne forum te filloj te urrej,,, :)
nuk urrej askend,, jam person qe nuk urrej njeriun,, po ne qofte se nje person nuk me pelqen ndaloj shoqerin me te
Im A Lover Not A Fighter

Barbaroza
10-10-04, 11:11
tamon puna edhe ne forum te filloj te urrej,,, :)
nuk urrej askend,, jam person qe nuk urrej njeriun,, po ne qofte se nje person nuk me pelqen ndaloj shoqerin me te
Im A Lover Not A Fighter

E tille jam edhe une :wink:

turisti
14-10-04, 20:33
:P :P DASHURIA KTHEHET ME DASHURI. :P :P

anna
15-10-04, 13:20
mos mu ju njoft kisha besu ahahhahahahah engjuj jeni :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
15-10-04, 15:19
mos mu ju njoft kisha besu ahahhahahahah engjuj jeni :lol: :lol: :lol:


anna Qysh moj spo na njeh qe 3 vjet bashke:D Mir e ki ti se Shiptaret me pa dikon qe po perparon menjeher munohen me ja bo naj t'zez;)

Kjo dukuri u shfaq mbas lufte e po vazhdon ende;)

Ne Forum nuk e urrej aske se skam arsye :) Krejt jeni t'mire:)

DEA
15-10-04, 16:47
S`ka vend per urrejtje ketu :D

Murgesha
29-10-04, 21:13
S`ka vend per urrejtje ketu :D

A kėshtu po mendojshit ju a?????

DEA
29-10-04, 21:17
S`ka vend per urrejtje ketu :D

A kėshtu po mendojshit ju a?????Po de Murgesha ( te jem e sinqert shume pak urrej, urrejtje kam ndier deri me tani vetem per bishat e egra qe u mundonin te na humbnin diku ne humner e qe te mos ekzistoj kunde me shqiptare, per ta edhe tani ne momentin kur shkruaj me rrenqethet trupi dhe ndjej urrejtje nga thellsia e zemres)

Murgesha
29-10-04, 21:19
S`ka vend per urrejtje ketu :D

A kėshtu po mendojshit ju a?????Po de Murgesha ( te jem e sinqert shume pak urrej, urrejtje kam ndier deri me tani vetem per bishat e egra qe u mundonin te na humbnin diku ne humner e qe te mos ekzistoj kunde me shqiptare, per ta edhe tani ne momentin kur shkruaj me rrenqethet trupi dhe ndjej urrejtje nga thellsia e zemres)

Tė kuptoj, por ēuditėrisht unė askend nuk mundem me e urrejtė.

DEA
29-10-04, 22:03
S`ka vend per urrejtje ketu :D

A kėshtu po mendojshit ju a?????Po de Murgesha ( te jem e sinqert shume pak urrej, urrejtje kam ndier deri me tani vetem per bishat e egra qe u mundonin te na humbnin diku ne humner e qe te mos ekzistoj kunde me shqiptare, per ta edhe tani ne momentin kur shkruaj me rrenqethet trupi dhe ndjej urrejtje nga thellsia e zemres)

Tė kuptoj, por ēuditėrisht unė askend nuk mundem me e urrejtė.


edhe une ty Murgesha te kuptoj , i qmoj shume ata qe nuk urrejn, por fatkeqesisht urrejtja per bishat serbe ekziston thell ne mbrendin time . koha me e mire e jetes sime me ka kaluar pa mundur ta jetoje ashtu siq duhet fal tyre. Me kujtohet koha kur tentonim te hynim ne shkollat tona por dyert per qindra nxenes shqiptare ishin te mbyllura kurse dhjetra nxenes shkije mme buzqeshje ironike kalonin prane nesh dhe hynin mbrenda uh qfare urrejtje, sa doja ta shohe njeher ate shkolle qe shume shpesh i kam shkuar deri tek pragu e kurre nuk mu lejua te hy mbrenda.

Honesty^uk.
30-10-04, 07:42
qyqyqqyy
paska edhe njerez qe nuk urrejn :!: :!: sidomos shqipetar :shock: :shock:

Ndersa une i urrejt ata qe bejne per ti urryer.

markopollo
30-10-04, 11:38
:roll:UNE E URREJ VETVETEN SEPSE E HUMBI KOHEN ME JUUUUUUUUUUUUUUUUUUU HAAAAAAAAAAAAA :wink:

Ermira
30-10-04, 12:33
Markopollo nuk je i detyrum me ndjet ktu me zort me qef asht kjo pune!!!
Nese met vertet te duket qe humb kohe lirisht .....
Keshtuqe mos e fyj askend!!


Une askend se urrej !!
N'fillofsha edhene forum me urry e pat puna jeme hahah
pershendetje!!!

livoreka bicio
30-10-04, 12:34
NUK URREJ ASKEND, POR E AMIROJ GJITH FORUMIN... :wink:

Maca
30-10-04, 12:42
Te gjithe ata qe me urrejn mua,i urrej edhe un...
Kush e ka mizen nder kapuq te lajm pra...Ta di arsyjen... :?:

Gjumashja
30-10-04, 13:32
deri me tani kerkan :wink: :wink:

Diana007
30-10-04, 14:38
Nuk e urrej askend , pse ti urej kur vendi me i mir per dispunimin tim eshte forumi

Ju pershedes te gjithve mpuq :wink:

Barbaroza
30-10-04, 14:46
Te gjithe ata qe me urrejn mua,i urrej edhe un...
Kush e ka mizen nder kapuq te lajm pra...Ta di arsyjen... :?:

:wink:

Kercovari
30-10-04, 16:22
Ktheni urrejtjen ne dashuri, te pakten miqesore.
Shaje ti ate ai ty,shtrie ti ate ai ty,shkere ti ate ai ty,shtyhe ti ate ai ty,dhe kure te ju merzitet lujeni lojen MOS U HIDHERO O NJERI!.

Luana
30-10-04, 18:09
http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/a_herz09.gif As une , nuk e urrej askend sepse e dua veten po ashtu e dua dhe popullin http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/a_herz09.gif

vushtrria
30-10-04, 19:35
ooo mua nuk me ka fal zoti per te urrejtur dikend edhe skam qka bej keshtu e kam :lol:

Maca
31-10-04, 19:54
Te gjithe ata qe me urrejn mua,i urrej edhe un...
Kush e ka mizen nder kapuq te lajm pra...Ta di arsyjen... :?:

:wink:

Barbaroza qik qka u bo,a po me urren,ose po ma bon me sy qe do te thot se don tma besh disi me dije qe me urren ose e ke mizen nder kapuq a qka :?: Tregoma arsyen pash mamen pse po me urren gagaga o un knaqem kur me urren dikush... :twisted:

Gentiani
31-10-04, 20:54
Te gjithe ata qe me urrejn mua,i urrej edhe un...
Kush e ka mizen nder kapuq te lajm pra...Ta di arsyjen... :?:

uhhh na i marrsh tė Ligat moj Maca! :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
31-10-04, 21:03
Te gjithe ata qe me urrejn mua,i urrej edhe un...
Kush e ka mizen nder kapuq te lajm pra...Ta di arsyjen... :?:

:wink:

Barbaroza qik qka u bo,a po me urren,ose po ma bon me sy qe do te thot se don tma besh disi me dije qe me urren ose e ke mizen nder kapuq a qka :?: Tregoma arsyen pash mamen pse po me urren gagaga o un knaqem kur me urren dikush... :twisted:

Uhhh Maca edhe ti,po mire te tha Gentiani,por nuk e pata moj mizen nder kapuq,por vetem u pajtova me fjalen tende edhe ta bera me sy. :wink:

vushtrria
31-10-04, 21:17
urrejtja nuk ju ben mir, duhet te msohemi qe te mos urrejme,perndryshe nuk do na hecin punet mir :cry:

Maca
01-11-04, 20:01
Brabaroza aha ok ather :oops: :wink:

Barbaroza
04-11-04, 12:00
Barbaroza aha ok ather :oops: :wink:

Ok,ok,mos u skuq se nuk u ka hije Macave. :)

Gjumashja
03-12-04, 19:06
kejtve po ju du valla diqysh spo kam as fuqi me mendu me urrjet dikon ktu :wink: :wink:

Mafiozi
03-12-04, 23:49
Pyetje shum e mir :roll: :roll: :roll: do te kerkoj dhe nese gjej diqka
ju tregoj :lol: :wink:

Gjumashja
11-12-04, 16:02
kretjve sa per msysh hahahahhaha

Diana007
11-12-04, 16:05
kretjve sa per msysh hahahahhaha

:cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil:

Gjumashja
11-12-04, 16:19
kretjve sa per msysh hahahahhaha

:cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil:

hahahhaah ma moj diana se sju urrej per te keq po kur flasin keq per forum i urrej njerzit hahahah

Tomori
12-12-04, 00:07
Nuk e urrej askend , pse ti urej kur vendi me i mir per dispunimin tim eshte forumi

Ju pershedes te gjithve mpuq :wink:
Diana jam dakort me ju plotesisht,,,po ashtu ju mpuqi :wink:

turisti
12-12-04, 13:00
Ju respektoj dhe ju dua te gjithve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

Kullerka
12-12-04, 13:05
Valla niher hina me kqyr mos po me urrejka najkush nejse s'mujta me kqyr krejt veq deri dikun pome doket se kurkush veq nese ka qe me urrejn lirisht lete shprehen se hehe kullerkat e kane zemren e mire a?jo ne thojza hahah --niher se kam mendejen me urry kurkon a?perkundra ju mpuqi krejtve
Mpuqq..per krejt :wink: :wink:

dr1ta
12-12-04, 13:38
Kaloj urrejtja koha esht per shoqeri tash :) :wink:

Mafiozi
12-12-04, 16:14
Valla niher hina me kqyr mos po me urrejka najkush nejse s'mujta me kqyr krejt veq deri dikun pome doket se kurkush veq nese ka qe me urrejn lirisht lete shprehen se hehe kullerkat e kane zemren e mire a?jo ne thojza hahah --niher se kam mendejen me urry kurkon a?perkundra ju mpuqi krejtve
Mpuqq..per krejt :wink: :wink:

Kullerka nje mpuqqqq ne faqe me gjith respekt :P :wink:
Te pershendes
Doku moj :D

Kullerka
13-12-04, 12:24
heheh loqki mafiozi flm.aa
mpuq..edhe prej meje amo veq ne faqe aa?jo tjeter kund.

Diana007
13-12-04, 12:30
Nuk e urrej askend , pse ti urej kur vendi me i mir per dispunimin tim eshte forumi

Ju pershedes te gjithve mpuq :wink:
Diana jam dakort me ju plotesisht,,,po ashtu ju mpuqi :wink:

Flm shum Tomor ,t pershendes

Kercovari
14-12-04, 08:35
Edhe nje shaka munde te nxise per momentin hidherim,por ne asnje menyre urrejtje.
Po edhe nese dikush urren dikend duhet te u permbahet rregullave.
-Fshihe urrejtjen ndaj tjetrit,se mund tete behet edhe mik/mike.
-Mos u trego te tjereve se urren dikend.se te te demton imazhin tend.
-Nese te ka diktuar dikush se e urren,mos e lavdero ate/ato.
-Njerzit jan kureshtare,do te mundohen te zbulojne pse e urreni ate/ato.
-Edhe nese keni argumente te forta per te urryer dikend,mos ua tregoni te tjereve,sepse nese tregoni i urryeri krenohet dhe behet edhe me i forte se ti.
-Urreni diken dhe shtireni se vertet e urreni,mund te ndodhe te jeni te urryer nga te tjeret,dhe keshtu dobesoni karakterin tuaj.
-Duhet te jesh i forte per te yrryer,por edhe shume me i forte per te bindur te tjeret se ke te drejte te urresh.
-Urrejta eshte ndjenje qe te ben trime ose te semure.

turisti
14-12-04, 09:44
Edhe nje shaka munde te nxise per momentin hidherim,por ne asnje menyre urrejtje.
Po edhe nese dikush urren dikend duhet te u permbahet rregullave.
-Fshihe urrejtjen ndaj tjetrit,se mund tete behet edhe mik/mike.
-Mos u trego te tjereve se urren dikend.se te te demton imazhin tend.
-Nese te ka diktuar dikush se e urren,mos e lavdero ate/ato.
-Njerzit jan kureshtare,do te mundohen te zbulojne pse e urreni ate/ato.
-Edhe nese keni argumente te forta per te urryer dikend,mos ua tregoni te tjereve,sepse nese tregoni i urryeri krenohet dhe behet edhe me i forte se ti.
-Urreni diken dhe shtireni se vertet e urreni,mund te ndodhe te jeni te urryer nga te tjeret,dhe keshtu dobesoni karakterin tuaj.
-Duhet te jesh i forte per te yrryer,por edhe shume me i forte per te bindur te tjeret se ke te drejte te urresh.
-Urrejta eshte ndjenje qe te ben trime ose te semure.


Hmmm urrejtja jote paha edhe NENE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
14-12-04, 11:08
Edhe nje shaka munde te nxise per momentin hidherim,por ne asnje menyre urrejtje.
Po edhe nese dikush urren dikend duhet te u permbahet rregullave.
-Fshihe urrejtjen ndaj tjetrit,se mund tete behet edhe mik/mike.
-Mos u trego te tjereve se urren dikend.se te te demton imazhin tend.
-Nese te ka diktuar dikush se e urren,mos e lavdero ate/ato.
-Njerzit jan kureshtare,do te mundohen te zbulojne pse e urreni ate/ato.
-Edhe nese keni argumente te forta per te urryer dikend,mos ua tregoni te tjereve,sepse nese tregoni i urryeri krenohet dhe behet edhe me i forte se ti.
-Urreni diken dhe shtireni se vertet e urreni,mund te ndodhe te jeni te urryer nga te tjeret,dhe keshtu dobesoni karakterin tuaj.
-Duhet te jesh i forte per te yrryer,por edhe shume me i forte per te bindur te tjeret se ke te drejte te urresh.
-Urrejta eshte ndjenje qe te ben trime ose te semure.


Hmmm urrejtja jote paha edhe NENE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:Edhe njerke bile.Haahaaaahaaa!

turisti
14-12-04, 11:14
Edhe nje shaka munde te nxise per momentin hidherim,por ne asnje menyre urrejtje.
Po edhe nese dikush urren dikend duhet te u permbahet rregullave.
-Fshihe urrejtjen ndaj tjetrit,se mund tete behet edhe mik/mike.
-Mos u trego te tjereve se urren dikend.se te te demton imazhin tend.
-Nese te ka diktuar dikush se e urren,mos e lavdero ate/ato.
-Njerzit jan kureshtare,do te mundohen te zbulojne pse e urreni ate/ato.
-Edhe nese keni argumente te forta per te urryer dikend,mos ua tregoni te tjereve,sepse nese tregoni i urryeri krenohet dhe behet edhe me i forte se ti.
-Urreni diken dhe shtireni se vertet e urreni,mund te ndodhe te jeni te urryer nga te tjeret,dhe keshtu dobesoni karakterin tuaj.
-Duhet te jesh i forte per te yrryer,por edhe shume me i forte per te bindur te tjeret se ke te drejte te urresh.
-Urrejta eshte ndjenje qe te ben trime ose te semure.


Hmmm urrejtja jote paha edhe NENE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:Edhe njerke bile.Haahaaaahaaa!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha. :wink:

lazdrani
14-12-04, 12:24
I urreje ata njerzi qe ne privat mesazhe ofendojne :!:
Mua nuk me ka ndodhe por e di qe ka shume te tille :!:

florian
14-12-04, 12:28
I urreje ata njerzi qe ne privat mesazhe ofendojne :!:
Mua nuk me ka ndodhe por e di qe ka shume te tille :!:

FJAL TE QELLUME LAZDRAN SE NUK ESHTE QE NDODH NJE HER PO JA NISE NUK TE LEN ME TE QET.

Diana007
14-12-04, 12:39
I urreje ata njerzi qe ne privat mesazhe ofendojne :!:
Mua nuk me ka ndodhe por e di qe ka shume te tille :!:

FJAL TE QELLUME LAZDRAN SE NUK ESHTE QE NDODH NJE HER PO JA NISE NUK TE LEN ME TE QET.

Pajtohem me ju te dy , deri tani nuk kam urejt askend ne forum , por qe sot nga ky monet ne po :cry:

Mafiozi
14-12-04, 12:45
I urreje ata njerzi qe ne privat mesazhe ofendojne :!:
Mua nuk me ka ndodhe por e di qe ka shume te tille :!:

Mua ende nuk me ka ndodh kjo, por i kuptoj shum mir ndjenjat u juaja.
Edhe un i urrej ata njerz me dy fetyra 8)

:wink:

Diana007
14-12-04, 13:20
What goes around , comes around :wink:

Kush ban , ban per veti :wink:

Ashtu Luana te lumt edhe un pajtohem me mendimin tend :wink: :wink:

T pershendes

turisti
14-01-05, 01:20
Nuk kam kohe per sendet luxoze ..... :wink:

Kercovari
15-01-05, 20:10
Nuk kam kohe per sendet luxoze ..... :wink:
Qenke ne asistence politike shoki,paska deviju puna ne permasa katastrofale,bile edhe xhepat te jane grisur prej pune.Haaahaaahaaaha!

Kercovari
15-01-05, 20:10
E urrej Kercovarin.Pse.............?.

Arbėri
15-01-05, 20:38
Shejtonken :cry: :x :? :evil:


Ende eshte kah me dhembe faqja, nga te ramet e saje :oops: :oops: :oops: :!:

vushtrria
15-01-05, 21:31
I urreje ata njerzi qe ne privat mesazhe ofendojne :!:
Mua nuk me ka ndodhe por e di qe ka shume te tille :!:poshtersia me e madhe tek njerezit jan ofendimet ne privat,nuk me ka ndodhe deri tani,dhe ishalla nuk me ndodhe,kur njerezit nuk kan argumente per ti then gjerat balle per balle atehere perdorin metoda te ndyta sikur qe jan mesazhet private.


ju pershendet vushtrriu

vushtrria
15-01-05, 21:32
I urreje ata njerzi qe ne privat mesazhe ofendojne :!:
Mua nuk me ka ndodhe por e di qe ka shume te tille :!:poshtersia me e madhe tek njerezit jan ofendimet ne privat,nuk me ka ndodhe deri tani,dhe ishalla nuk me ndodhe,kur njerezit nuk kan argumente per ti then gjerat balle per balle atehere perdorin metoda te ndyta sikur qe jan mesazhet private.


ju pershendet vushtrriu

ShEjToNkA
15-01-05, 22:48
Shejtonken :cry: :x :? :evil:


Ende eshte kah me dhembe faqja, nga te ramet e saje :oops: :oops: :oops: :!::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil:

Arbėri
15-01-05, 23:21
Shejtonken :cry: :x :? :evil:


Ende eshte kah me dhembe faqja, nga te ramet e saje :oops: :oops: :oops: :!::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil:
Qesh qeshhhhhhh, he ne ardhsh kah dera jeme, vet nuk guxoj por pa ta leshue qenin nuk kam me lone, qyyyyyyy :wink: :cry: :oops: :lol: :P

Mafiozi
16-01-05, 00:30
Shejtonken :cry: :x :? :evil:


Ende eshte kah me dhembe faqja, nga te ramet e saje :oops: :oops: :oops: :!::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil:
Qesh qeshhhhhhh, he ne ardhsh kah dera jeme, vet nuk guxoj por pa ta leshue qenin nuk kam me lone, qyyyyyyy :wink: :cry: :oops: :lol: :P


Tyba Shej^ToNka edhe qenin e shtin ne oborr me SHPULLAAAA :lol: :lol:

IceGirl
16-01-05, 00:55
Une i urrej shume disa persona qe hyne hapin nikun vetem per te ofenduar jo vetem ne privat por edhe ne publik.... :!:

Mafiozi
16-01-05, 01:01
Une i urrej shume disa persona qe hyne hapin nikun vetem per te ofenduar jo vetem ne privat por edhe ne publik.... :!:


Urrejtje me vend IceGirl.

Dyfishohet me mua :wink:

IceGirl
17-01-05, 15:56
Une i urrej shume disa persona qe hyne hapin nikun vetem per te ofenduar jo vetem ne privat por edhe ne publik.... :!:


Urrejtje me vend IceGirl.

Dyfishohet me mua :wink:

:D :D

Gjumashja
07-02-05, 18:41
Arberinn prej dashnis e urrej fort :P

Honesty^uk.
07-02-05, 21:09
Une urrej URREJTJEN

Kercovari
08-02-05, 09:04
"Une urrej Turistin pse e do me shum Kacanikun se Kercoven"Hahahahaahahahahahahahahhahahahahaahahahah!

Kaltrushi
08-02-05, 09:21
Nuk jam tip qe urrej, por ka do qe me nervozojn.............. por nuk do tregoj........... :wink:

Kercovari
08-02-05, 09:47
Nuk jam tip qe urrej, por ka do qe me nervozojn.............. por nuk do tregoj........... :wink:
Mos jam une ne listen e zeze tende?.

Kaltrushi
08-02-05, 09:50
Nuk jam tip qe urrej, por ka do qe me nervozojn.............. por nuk do tregoj........... :wink:
Mos jam une ne listen e zeze tende?.

mos me nervozo allahile......... ha haaaaaaaaaaa Po qfarte more je ne listen e atyre qe me pelqejn........... hahhaha dhe qe me bijn te keshi kjo bjen PlusPunkta edhe me shume..... ha haaaaa


:wink:

turisti
08-02-05, 14:22
Une urrej URREJTJEN


RESPEKT INDERUARI PER KETE MENDIM.


Me nderime,TURISTI.

turisti
08-02-05, 14:24
"Une urrej Turistin pse e do me shum Kacanikun se Kercoven"Hahahahaahahahahahahahahhahahahahaahahahah!


Une nuk te urrej,e as Kercoven,por e urrej vetveten se nuk dij me urrejt.

turisti
08-02-05, 14:34
Nuk po muj me urrejt askanin ,sepse akoma nuk kam mesuar.

Arbėri
08-02-05, 14:38
Arberinn prej dashnis e urrej fort :P
A me ben veshet apo ndegjova diqka :x :o :wink:

Ndasht valla, prej dashnise edhe mem mbyte pes pare nuk i jap, qyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
08-02-05, 15:40
"Une urrej Turistin pse e do me shum Kacanikun se Kercoven"Hahahahaahahahahahahahahhahahahahaahahahah!


Une nuk te urrej,e as Kercoven,por e urrej vetveten se nuk dij me urrejt.

Me pelqen kjo Fjali. RESPEKT....... por as vetveten mos e urrej.....

turisti
08-02-05, 15:49
"Une urrej Turistin pse e do me shum Kacanikun se Kercoven"Hahahahaahahahahahahahahhahahahahaahahahah!


Une nuk te urrej,e as Kercoven,por e urrej vetveten se nuk dij me urrejt.

Me pelqen kjo Fjali. RESPEKT....... por as vetveten mos e urrej.....

Faleminderit Kaltrushi. Me duhet te urrej vetveten se shume here ne jete ,po shof qe kam problem prej tolerimit te tepert.....Gjithmone respekt per ty,

TURISTI.

Kaltrushi
08-02-05, 16:06
"Une urrej Turistin pse e do me shum Kacanikun se Kercoven"Hahahahaahahahahahahahahhahahahahaahahahah!


Une nuk te urrej,e as Kercoven,por e urrej vetveten se nuk dij me urrejt.

Me pelqen kjo Fjali. RESPEKT....... por as vetveten mos e urrej.....

Faleminderit Kaltrushi. Me duhet te urrej vetveten se shume here ne jete ,po shof qe kam problem prej tolerimit te tepert.....Gjithmone respekt per ty,

TURISTI.

qenke njeri i mire.... bravo, por une perveti nuk urrej kerkend por vetem nervozona per sjelljet e atyre personave dhe mundona me fjale apo keshilla ti ndryshoj......... dhe Nervoza doket nga jasht se esht Urrejtje pa qene........ porsidoqoft i lumi ti pervet kaq tolarnt me qen esht veshtir


PS: Edhe pse vje nga kaqaniku je kaq tolarnt. Dyher Respekt......... :D

Kercovari
08-02-05, 17:49
Nuk po muj me urrejt askanin ,sepse akoma nuk kam mesuar.
Te mesoj une ,qeshu me ato qe te urrejn!

Barbaroza
08-02-05, 21:09
Nuk po muj me urrejt askanin ,sepse akoma nuk kam mesuar.
Te mesoj une ,qeshu me ato qe te urrejn!

Shume bukur Kercovari. :lol: :lol:

turisti
08-02-05, 23:40
"Une urrej Turistin pse e do me shum Kacanikun se Kercoven"Hahahahaahahahahahahahahhahahahahaahahahah!


Une nuk te urrej,e as Kercoven,por e urrej vetveten se nuk dij me urrejt.

Me pelqen kjo Fjali. RESPEKT....... por as vetveten mos e urrej.....

Faleminderit Kaltrushi. Me duhet te urrej vetveten se shume here ne jete ,po shof qe kam problem prej tolerimit te tepert.....Gjithmone respekt per ty,

TURISTI.

qenke njeri i mire.... bravo, por une perveti nuk urrej kerkend por vetem nervozona per sjelljet e atyre personave dhe mundona me fjale apo keshilla ti ndryshoj......... dhe Nervoza doket nga jasht se esht Urrejtje pa qene........ porsidoqoft i lumi ti pervet kaq tolarnt me qen esht veshtir


PS: Edhe pse vje nga kaqaniku je kaq tolarnt. Dyher Respekt......... :D

Kaltrushi e nderuar,

Ēdo send e ka kufirin e vet,por ketu na nevoitet EXTRA tolerim,sepse ketu jemi per tu ARGETUAR,e ndonjehere ban edhe me nervoze,qe nuk eshte aq tragjike se sa duket ne shikim te pare.


Me respekt,

TURISTI.

turisti
08-02-05, 23:42
Nuk po muj me urrejt askanin ,sepse akoma nuk kam mesuar.
Te mesoj une ,qeshu me ato qe te urrejn!


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ti a ashtu po ma don te miren-a??? Eeeeeeeee,e tani me mi " fshi te QESHURAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahah.

Arbėri
09-02-05, 14:01
Shejtonken se eshte DREQQQQQQQQQQQ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
09-02-05, 14:08
ØMurgeshėn se eshte DREQQQQQQQQQQQ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arbėrin ,pėr shkak se e urren Murgeshėn. :evil: :lol: :lol:

Arbėri
09-02-05, 14:10
ØMurgeshėn se eshte DREQQQQQQQQQQQ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arbėrin ,pėr shkak se e urren Murgeshėn. :evil: :lol: :lol:Ooooooooo me zuri Shejtonka, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :oops: :oops: :oops: :x

ShEjToNkA
09-02-05, 14:12
ØMurgeshėn se eshte DREQQQQQQQQQQQ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arbėrin ,pėr shkak se e urren Murgeshėn. :evil: :lol: :lol:Ooooooooo me zuri Shejtonka, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :oops: :oops: :oops: :x


Lere qė tė zuraa , po Belivvllhaa edhe pa i tregu Murgeshės ,kurrė se lėri. :lol: :lol: :lol:

Arbėri
09-02-05, 14:18
ØMurgeshėn se eshte DREQQQQQQQQQQQ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arbėrin ,pėr shkak se e urren Murgeshėn. :evil: :lol: :lol:Ooooooooo me zuri Shejtonka, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :oops: :oops: :oops: :x


Lere qė tė zuraa , po Belivvllhaa edhe pa i tregu Murgeshės ,kurrė se lėri. :lol: :lol: :lol:Heheheh, oooo nuk ki qka i tregon joooooooooo, ajo eshte Nana e falsifikimeve dhe ka me kuptue qellimin tend, djallezor, e, heheheh, mos po bohet keq per tye se :P :P :P :P :P

Oooooooooooooo qka kam deshire, kur ta lexon Murgesha kete falsifikim, me ta rras nje Ckllapaaaaaaaaaaaaaaa, oh ohhhhhhhhhhhhhhhh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
09-02-05, 14:20
Heheheh, oooo nuk ki qka i tregon joooooooooo, ajo eshte Nana e falsifikimeve dhe ka me kuptue qellimin tend, djallezor, e, heheheh, mos po bohet keq per tye se :P :P :P :P :P

Oooooooooooooo qka kam deshire, kur ta lexon Murgesha kete falsifikim, me ta rras nje Ckllapaaaaaaaaaaaaaaa, oh ohhhhhhhhhhhhhhhh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Oho ohooo ajo me ma fut mua shpull kurrė hiqqqqqq :lol: :lol:
More cka dole tani me kėtyo fjalė si duket ti je duke u mundu me na fut neve dyjave nė telasheee?! :roll: :evil: :evil:
Dėgjo be djalė se kot e ke se mua dhe atė s'mundet me na prish askushhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hh
Leri ti falsifikimet se s'ka tė bėjė kėtu me as njė falsifikim :evil: :evil:

Arbėri
09-02-05, 14:36
Heheheh, oooo nuk ki qka i tregon joooooooooo, ajo eshte Nana e falsifikimeve dhe ka me kuptue qellimin tend, djallezor, e, heheheh, mos po bohet keq per tye se :P :P :P :P :P

Oooooooooooooo qka kam deshire, kur ta lexon Murgesha kete falsifikim, me ta rras nje Ckllapaaaaaaaaaaaaaaa, oh ohhhhhhhhhhhhhhhh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Oho ohooo ajo me ma fut mua shpull kurrė hiqqqqqq :lol: :lol:
More cka dole tani me kėtyo fjalė si duket ti je duke u mundu me na fut neve dyjave nė telasheee?! :roll: :evil: :evil:
Dėgjo be djalė se kot e ke se mua dhe atė s'mundet me na prish askushhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hh
Leri ti falsifikimet se s'ka tė bėjė kėtu me as njė falsifikim :evil: :evil:Oooooooooooo shko ma shpejte e bleje naj paste, per me i lye faqet, se pasha Nanen n'dhe e shtifsha ka me ta PALLANGJESH Murgesha nje qe syte xixa kan me te bo, hahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Hajt se e shofimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
09-02-05, 14:39
Oooooooooooo shko ma shpejte e bleje naj paste, per me i lye faqet, se pasha Nanen n'dhe e shtifsha ka me ta PALLANGJESH Murgesha nje qe syte xixa kan me te bo, hahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Hajt se e shofimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol:


Jo more cfarė paste t'u kon me i ly faqet me t'bardhė zhivės se ia kam marrė Murgeshės :lol: :lol: :lol: :lol:
Po cka me bė ajo se si me i ly se kut t'ia krisi unė Bythpraqeeeeeeeeeee n'tok e qessssssssssssssssssssssssssssssssss :lol: :lol: :lol:

Arbėri
09-02-05, 14:51
Oooooooooooo shko ma shpejte e bleje naj paste, per me i lye faqet, se pasha Nanen n'dhe e shtifsha ka me ta PALLANGJESH Murgesha nje qe syte xixa kan me te bo, hahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Hajt se e shofimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol:


Jo more cfarė paste t'u kon me i ly faqet me t'bardhė zhivės se ia kam marrė Murgeshės :lol: :lol: :lol: :lol:
Po cka me bė ajo se si me i ly se kut t'ia krisi unė Bythpraqeeeeeeeeeee n'tok e qessssssssssssssssssssssssssssssssss :lol: :lol: :lol:Ooooooooooo gjynahi u mesue me te rame edhe faqet ju kan bo si plastike, hahahahahahahahahahahahahahaha :wink:

Ti tiiiiiiiiiii oooooo DREQ po na ik e sun po te zome bash qysh kemi qef se :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:

Murgesha
09-02-05, 15:34
ØMurgeshėn se eshte DREQQQQQQQQQQQ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arbėrin ,pėr shkak se e urren Murgeshėn. :evil: :lol: :lol:Ooooooooo me zuri Shejtonka, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :oops: :oops: :oops: :x


Lere qė tė zuraa , po Belivvllhaa edhe pa i tregu Murgeshės ,kurrė se lėri. :lol: :lol: :lol:


Arbėrin dhe Shejtonkėn i dua shumė pėr arėsye se mė urrejnė.
Kuptohet mė urrejnė pa vend e pėr ate i dua shumė.
Loqkuma i kam pasha nonat e tyre i shtifsha nė dhe. :evil: :evil: :evil:

Arbėri
09-02-05, 16:24
ØMurgeshėn se eshte DREQQQQQQQQQQQ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arbėrin ,pėr shkak se e urren Murgeshėn. :evil: :lol: :lol:Ooooooooo me zuri Shejtonka, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :oops: :oops: :oops: :x


Lere qė tė zuraa , po Belivvllhaa edhe pa i tregu Murgeshės ,kurrė se lėri. :lol: :lol: :lol:


Arbėrin dhe Shejtonkėn i dua shumė pėr arėsye se mė urrejnė.
Kuptohet mė urrejnė pa vend e pėr ate i dua shumė.
Loqkuma i kam pasha nonat e tyre i shtifsha nė dhe. :evil: :evil: :evil:Heheheh, eeeeeee belivallha Nanen time ncukkkkkkkkkkkkkkk, as sta ke pa ate film bile se e kam "rahatue" vete :wink: e per te Shejtonkes, http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

ShEjToNkA
09-02-05, 21:00
ØMurgeshėn se eshte DREQQQQQQQQQQQ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Arbėrin ,pėr shkak se e urren Murgeshėn. :evil: :lol: :lol:Ooooooooo me zuri Shejtonka, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :oops: :oops: :oops: :x


Lere qė tė zuraa , po Belivvllhaa edhe pa i tregu Murgeshės ,kurrė se lėri. :lol: :lol: :lol:


Arbėrin dhe Shejtonkėn i dua shumė pėr arėsye se mė urrejnė.
Kuptohet mė urrejnė pa vend e pėr ate i dua shumė.
Loqkuma i kam pasha nonat e tyre i shtifsha nė dhe. :evil: :evil: :evil:Heheheh, eeeeeee belivallha Nanen time ncukkkkkkkkkkkkkkk, as sta ke pa ate film bile se e kam "rahatue" vete :wink: e per te Shejtonkes, http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


O Arbėri , e ti cka dreqqi po shkarravitėsh qyyyy se as timen vollaaa as nė film e as nė ėndėrr.
Se paska mendu qika mos po i lėrim kėtė barrė. Jo Murgesha , fjet dathė sa pėr kėtė problem! :evil: :lol: :lol:

ShEjToNkA
09-02-05, 22:13
Ooooooooooo gjynahi u mesue me te rame edhe faqet ju kan bo si plastike, hahahahahahahahahahahahahahaha :wink:

Ti tiiiiiiiiiii oooooo DREQ po na ik e sun po te zome bash qysh kemi qef se :evil: :evil: :evil: :evil: :wink::lol: :lol: :lol: Jo more s'iu kam fajė unė juve qė s'keni guximė me m'u afru e as me tentu m mė zėnė se hiq s'jam ka iu ikuuuu :wink: :lol: :lol:
Ama ti dhe Murgesha keni qėllu frigacakk ,sidomos bile tiiiiiiiiiiiiiiii belivllhaaaaaaaaaa n'shatė nahit e Fd-ės ma frigacak se gjenė! :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-02-05, 12:36
Jo moj unė e di qė ju dy i keni tė rahatuar sikur qė e kam edhe vetė, po bėra moj be se ashtu ėshtė Adeti.

ShEjToNkA
10-02-05, 12:39
Jo moj unė e di qė ju dy i keni tė rahatuar sikur qė e kam edhe vetė, po bėra moj be se ashtu ėshtė Adeti.Po ,po mirė e ke ama ti nuk kishe pas bė bė edhe sic ėshtė adeti pak e kishe ndryshu. :evil:

Murgesha
10-02-05, 12:56
Jo moj unė e di qė ju dy i keni tė rahatuar sikur qė e kam edhe vetė, po bėra moj be se ashtu ėshtė Adeti.Po ,po mirė e ke ama ti nuk kishe pas bė bė edhe sic ėshtė adeti pak e kishe ndryshu. :evil:


Po veq mos harro se edhe ti ma ke marrė tė kuqin dhe tė bardhin e zhivės.
Mjera unė as sot sjam shminkuar. :evil: :evil:

zana_e_maleve
10-02-05, 13:06
ahahahah une urrej arberin :wink: ahahahahahahhah


pse nuk po tregoj lol

Barbaroza
10-02-05, 13:55
ahahahah une urrej arberin :wink: ahahahahahahhah


pse nuk po tregoj lol

Pse moj,trego,nuk eshte fer te urrehet nje djale beqar aq i mire sikur Arbėri,qyyyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
10-02-05, 21:09
Po veq mos harro se edhe ti ma ke marrė tė kuqin dhe tė bardhin e zhivės.
Mjera unė as sot sjam shminkuar. :evil: :evil:S'ke ide se sa je duke m'u dhimbsur qė paske mbetė pa u shminkuar :( :lol: :lol: :lol:
Hajt mojj mos e bė tė madhee ata t'bardhė t'zhivės se tybe hiqq asgjė s'po vyjke se ish pa i skadu afati :? :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-02-05, 21:57
Po veq mos harro se edhe ti ma ke marrė tė kuqin dhe tė bardhin e zhivės.
Mjera unė as sot sjam shminkuar. :evil: :evil:S'ke ide se sa je duke m'u dhimbsur qė paske mbetė pa u shminkuar :( :lol: :lol: :lol:
Hajt mojj mos e bė tė madhee ata t'bardhė t'zhivės se tybe hiqq asgjė s'po vyjke se ish pa i skadu afati :? :lol: :lol: :lol: :lol:


Pėr atė shkak edhe po mė mungon se ėshtė pa afat dhe krejt i kalbur. :lol: :wink: :evil:

ShEjToNkA
10-02-05, 21:58
Pėr atė shkak edhe po mė mungon se ėshtė pa afat dhe krejt i kalbur. :lol: :wink: :evil:


O jo loqkumm ,lere mos u mundo me fol dic ,se me afat ish kan se po t'ishte i kalbur pata me u gėzuuuuuuuuuuuuuuu :wink: :lol: :lol:

Murgesha
10-02-05, 22:16
Pėr atė shkak edhe po mė mungon se ėshtė pa afat dhe krejt i kalbur. :lol: :wink: :evil:


O jo loqkumm ,lere mos u mundo me fol dic ,se me afat ish kan se po t'ishte i kalbur pata me u gėzuuuuuuuuuuuuuuu :wink: :lol: :lol:

Shejtonka kthema moj mbasi si paska dalė afati. :evil: :evil: :evil:

ShEjToNkA
10-02-05, 22:21
Pėr atė shkak edhe po mė mungon se ėshtė pa afat dhe krejt i kalbur. :lol: :wink: :evil:


O jo loqkumm ,lere mos u mundo me fol dic ,se me afat ish kan se po t'ishte i kalbur pata me u gėzuuuuuuuuuuuuuuu :wink: :lol: :lol:

Shejtonka kthema moj mbasi si paska dalė afati. :evil: :evil: :evil:Jo loqkummmmmmmm ,mos mendo bile. E kam vu nė njė kalanic edhe e kam lėnė nė vitrin pėr me i dalė afati e m'u kalbė e tani me pėrdorė. :lol: :lol: :lol: O ke pėr tė kopppppppppp ti kur te pajsha sa mirė ka me u bė :wink:

Murgesha
10-02-05, 22:25
Jo loqkummmmmmmm ,mos mendo bile. E kam vu nė njė kalanic edhe e kam lėnė nė vitrin pėr me i dalė afati e m'u kalbė e tani me pėrdorė. :lol: :lol: :lol: O ke pėr tė kopppppppppp ti kur te pajsha sa mirė ka me u bė :wink:

E urrej Shejtonkėnnnnnnnnnnnnnnnn qė i bėn gjėrat fallso. :evil: :evil: :evil:

ShEjToNkA
10-02-05, 22:27
Jo loqkummmmmmmm ,mos mendo bile. E kam vu nė njė kalanic edhe e kam lėnė nė vitrin pėr me i dalė afati e m'u kalbė e tani me pėrdorė. :lol: :lol: :lol: O ke pėr tė kopppppppppp ti kur te pajsha sa mirė ka me u bė :wink:

E urrej Shejtonkėnnnnnnnnnnnnnnnn qė i bėn gjėrat fallso. :evil: :evil: :evil:E urrejj Murgeshėn ,qė mė thotė se gjoja unė po i bėjė gjėrat falsoooooooooooooooooo :lol: :lol:

Murgesha
10-02-05, 22:30
E urrejj Murgeshėn ,qė mė thotė se gjoja unė po i bėjė gjėrat falsoooooooooooooooooo :lol: :lol:


Unė tė urrej mė shumė se ti muaaaaaaaaaaaaaaaa. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
10-02-05, 22:34
E urrejj Murgeshėn ,qė mė thotė se gjoja unė po i bėjė gjėrat falsoooooooooooooooooo :lol: :lol:


Unė tė urrej mė shumė se ti muaaaaaaaaaaaaaaaa. :lol: :lol: :lol:


Jo kėtė e kam ditė dhe s'po habitem fareeeee :lol: :lol: :lol: Do u habitsha po tė mė thoje se nuk mė uren.

Arbėri
20-03-05, 13:37
Une i urrej Shejtonte dhe Shejtonkat :evil: :x :wink:

Murgesha
20-03-05, 13:40
Une i urrej Shejtonte dhe Shejtonkat :evil: :x :wink:


Aha, sigurisht po mendon pėr ata tė vėrtetit e jo pėr ShejTonKėn e forumit tonė. :roll:

Arbėri
20-03-05, 13:48
Une i urrej Shejtonte dhe Shejtonkat :evil: :x :wink:


Aha, sigurisht po mendon pėr ata tė vėrtetit e jo pėr ShejTonKėn e forumit tonė. :roll:PAK per ata e PAK per ate "tonen", heheheh :wink: :lol:

Murgesha
20-03-05, 13:49
Une i urrej Shejtonte dhe Shejtonkat :evil: :x :wink:


Aha, sigurisht po mendon pėr ata tė vėrtetit e jo pėr ShejTonKėn e forumit tonė. :roll:PAK per ata e PAK per ate "tonen", heheheh :wink: :lol:


Pse more, qikėn e kemi bollė tė mirė e ti po e urren, cccccccccc. :roll:

Arbėri
20-03-05, 13:56
Une i urrej Shejtonte dhe Shejtonkat :evil: :x :wink:


Aha, sigurisht po mendon pėr ata tė vėrtetit e jo pėr ShejTonKėn e forumit tonė. :roll:PAK per ata e PAK per ate "tonen", heheheh :wink: :lol:


Pse more, qikėn e kemi bollė tė mirė e ti po e urren, cccccccccc. :roll:Po poooo, per qeshtu http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif, ma te mire as qe lypi e per tjeter, mos e ban te madhehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a143.gif

Murgesha
20-03-05, 13:59
Une i urrej Shejtonte dhe Shejtonkat :evil: :x :wink:


Aha, sigurisht po mendon pėr ata tė vėrtetit e jo pėr ShejTonKėn e forumit tonė. :roll:PAK per ata e PAK per ate "tonen", heheheh :wink: :lol:


Pse more, qikėn e kemi bollė tė mirė e ti po e urren, cccccccccc. :roll:Po poooo, per qeshtu http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif, ma te mire as qe lypi e per tjeter, mos e ban te madhehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a143.gif


Jo e paske ba boll tė madhe ti vet. :roll:
Unė skam qenė sot kėtu fare. :wink:
Ps. Ndėgjo ēka po tė them shko e bėja vedit vorrin se paskan me tė hėngėr sot 700 mijė. :wink:

ShEjToNkA
20-03-05, 14:12
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil:

ShEjToNkA
28-03-05, 22:34
Krejt kėtaaaa.....Ppe dini juve kend po dua me thėnė se e urrejė :evil:

Honesty^uk.
06-05-05, 18:41
Urrejt ata/o qe jane strehe e intriges, lajkes dhe goditjes pas shpinde

florian
06-05-05, 18:45
SOT MI KA BA NERVAT KACURRELA NUK PO E DUROJ MA KTA SE KUPTOJ .

Honesty^uk.
06-05-05, 18:47
SOT MI KA BA NERVAT KACURRELA NUK PO E DUROJ MA KTA SE KUPTOJ .

Hajde me shokin ti e mos jeto me nerva, se a e din ti qe gjat nervozes behet vdekja e sa e sa rruzave te kuqe

Murgesha
06-05-05, 19:05
Urrejt ata/o qe jane strehe e intriges, lajkes dhe goditjes pas shpinde


:?: :?: :?: :?:

Dreni30
06-05-05, 19:29
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Honesty^uk.
06-05-05, 19:33
Kuuuuuuuuuuuuuuu
shume ju paskem lene ne pytje dhe ne habi :wink:
Ato jane principet e mia te urrejtjes

doGzona
07-05-05, 04:28
I urrej ata persona qe mundohen te hane me dy luge.

Arb
07-05-05, 06:45
I urrej ata persona qe mundohen te hane me dy luge.

Njona luge mund te jete e cajit e tjetra e gjelles... keshtu qe fali bre ksi reni...

Dreni30
07-05-05, 09:35
Jo more nuk e urrej askend, Pseee?? Secili i ka mendimet e veta e nuk kam arsye me urrejt askend.

Fleta
07-05-05, 09:53
Askende, bilem me duket se kam nise me i dashte do kogja shum ketu....... :roll: :lol: :lol:

florian
07-05-05, 13:35
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a065.gif

TI E DIN MIR??????????????

Diana007
07-05-05, 14:06
Askende, bilem me duket se kam nise me i dashte do kogja shum ketu....... :roll: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :wink:

e_martumja
07-05-05, 14:09
Askende, bilem me duket se kam nise me i dashte do kogja shum ketu..sidomos e_martumjen..... :roll: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
07-05-05, 14:12
Askende, bilem me duket se kam nise me i dashte do kogja shum ketu..sidomos e_martumjen..... :roll: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :wink:

O ti plaq he se palsa tuj kesh :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
07-05-05, 14:16
Nuk kam kohe te urej askend.Te gjithve u urej pse u dua. :lol: :lol:

Fleta
07-05-05, 14:21
Nuk kam kohe te urej askend.Te gjithve u urej pse u dua. :lol: :lol:

Mos na duj shume Kercovari se mos po te hyme ne zemer, ma zi nuk dime me dal prej atyhit :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PS: E Martumja me e mira hahahhahaha :wink:

Kercovari
07-05-05, 14:30
Nuk kam kohe te urej askend.Te gjithve u urej pse u dua. :lol: :lol:

Mos na duj shume Kercovari se mos po te hyme ne zemer, ma zi nuk dime me dal prej atyhit :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PS: E Martumja me e mira hahahhahaha :wink:
Anise moj Fleta,e mos dalshi kuren e kures nuk me ben dem dashnija. :lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja
07-05-05, 14:32
Askende, bilem me duket se kam nise me i dashte do kogja shum ketu..sidomos e_martumjen..... :roll: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :wink:

O ti plaq he se palsa tuj kesh :lol: :lol: :lol: :lol:


Knaqsi te veqant kam kur e sho dikend te qesh :lol:

Diana007
07-05-05, 14:34
Askende, bilem me duket se kam nise me i dashte do kogja shum ketu..sidomos e_martumjen..... :roll: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :wink:

O ti plaq he se palsa tuj kesh :lol: :lol: :lol: :lol:


Knaqsi te veqant kam kur e sho dikend te qesh :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

e_martumja
07-05-05, 14:34
Nuk kam kohe te urej askend.Te gjithve u urej pse u dua. :lol: :lol:

Mos na duj shume Kercovari se mos po te hyme ne zemer, ma zi nuk dime me dal prej atyhit :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PS: E Martumja me e mira hahahhahaha :wink:

kuku Fleta u :oops: prej komplimentet e tu, niher me the qe kogja shume me done e tash me thu e_martumja ma e mire.
zoti ti plocoft deshiret se ma knaqe zemren :wink:

florian
07-05-05, 16:26
URREJTJA NUK I SHKON KETIJ FORUMI .

laliloli
07-05-05, 17:15
ASKEND TE GJITHE JANE TE MIRE ,EDHE PSE ME DISA KEMI IDE SHUME TE NDRYSHME

florian
08-05-05, 10:15
URREJTJA NUK I SHKON KETIJ FORUMI .

Vigan
08-05-05, 11:12
Njeher askend per ma von shpresoj qe se ben Zoti 8)

Kercovari
08-05-05, 20:23
http://www.buendnis-toleranz.de/Bild/small_13829/Dialog-statt-Hass.jpgNe vend urrejtjes Dialog!

turisti
08-05-05, 20:25
http://www.buendnis-toleranz.de/Bild/small_13829/Dialog-statt-Hass.jpgNe vend urrejtjes Dialog!

:shock: :shock: :wink:

e_martumja
08-05-05, 20:27
http://www.buendnis-toleranz.de/Bild/small_13829/Dialog-statt-Hass.jpgNe vend urrejtjes Dialog!

Dialog per urretje :shock: :shock: :wink:

Kercovari
08-05-05, 20:37
Monolog per urrejtje!http://monolog.sahryainforma.com/skin/PATRICK/spongebob-head.gif

e_martumja
08-05-05, 20:45
Po ju tregoj drejt aq shume qe kam dmth plottttttttt, spo di prej cilit me ja fillu :wink:

Kercovari
08-05-05, 20:51
Po ju tregoj drejt aq shume qe kam dmth plottttttttt, spo di prej cilit me ja fillu :wink:
Shkruji si memoarje dhe hudhi ne sirtare,e kur te gjesh momentin shfleto dhe :roll: do te gjeshe rugen ngu ku duhet te ja nisish.

e_martumja
08-05-05, 20:54
Po ju tregoj drejt aq shume qe kam dmth plottttttttt, spo di prej cilit me ja fillu :wink:
Shkruji si memoarje dhe hudhi ne sirtare,e kur te gjesh momentin shfleto dhe :roll: do te gjeshe rugen ngu ku duhet te ja nisish.hahahhahaa ja nisa "Kercovarin"

(lista vazhdon njo ka njo se po tutna po me rethikojn te gjithet dhe ma jekin flamen :wink: