PDA

View Full Version : A ju pelqejn femijt e vegjel?


Faqet : [1] 2

hana
11-05-04, 17:18
Mua me pelqejn shum femijet e vegjel [bebet] akoma pa i mbush nje vit , :lol: :lol: o zot sa te mire qe jan te vegjel te urt.............me pelqen era e bebev kan nje er te kendshme,pastaj kur filloj te thon ndonje fjale mami,babi :lol: :wink:

http://images.google.com/images?q=tbn:GBJC_WAlWKIJ:www.rms-austria.at/img/Babies.jpg


http://www.beautifulkeepsakes.com/images/pics/AA000620---Close-up-of-a-Ba.jpg

Vera
11-05-04, 17:59
hana pershendetje

Mua mė pėlqejn femijt e vegjel por disi nuk me shkon hiq me ta

mickoja
11-05-04, 18:14
valla hana unč te gjith femijet e vockel i dua shum ani sidomos bebat o kuku mundem me i hanger sa te čmbel qe jan

Cool_Boy
11-05-04, 18:35
Pershndetje

une i dua femijen e vegjel ama jo ate qe jan nje muaj e dy se qajn shume e nuk te lajn rahat...Une i dua ate femije te cilet jan nje vjeq e me shume, shume i adhuroj sidomos ata qe jan problema ne ate koh..

mickoja kujdes qiki se po e pickon naj njerin shume e kuku nuk mundesh me mashtru kurr ahahhah.

lazdrani
11-05-04, 21:24
I dua femijet shume sidomos kur ata fillojne te ecin :wink:

Murgesha
11-05-04, 22:52
Cmendem mbas femijeve prej 6 muaj gjer me 2 vjeq. Jane te lezetshem dhe perplot befasira te kendshme. sidomos kur fillojne te flasin ateher jane me te shijshem. :lol:

Barbaroza
12-05-04, 09:38
Me pelqejne bebet kur fillojne belbezimet e para dhe kur fillojne te ecin,i ha krejt :roll: :roll:

hana
12-05-04, 13:59
un valla vdes per bebat e vogla sidomos kur qeshin o zot sa te mire qe jan :lol: :lol: :lol:

florian
12-05-04, 22:26
I ADHUROJ FEMIJET DHE ME PELQEJNE SHUM KUR SAPO FILLOJN TE ECIN DHE HEDHIN CA HAPA TE PA SIGURT VDES PER TA :wink:
ME PELQEJNE SHUM EDHE KUR JAN ATY NGA MOSHA 2-3 VJEC DHE PER TE TERHEQUR VEMENDJEN NUK LEN GJE PA BER :wink:

LOCKI PO FOTOGRAFIT E THMIVE TAN PSE I QITE KTU TASH I NJEH KUSH RRUGES E I LYP AUTOGRAFIN :twisted:

anna
13-05-04, 12:26
I ADHUROJ FEMIJET DHE ME PELQEJNE SHUM KUR SAPO FILLOJN TE ECIN DHE HEDHIN CA HAPA TE PA SIGURT VDES PER TA :wink:
ME PELQEJNE SHUM EDHE KUR JAN ATY NGA MOSHA 2-3 VJEC DHE PER TE TERHEQUR VEMENDJEN NUK LEN GJE PA BER :wink:

LOCKI PO FOTOGRAFIT E THMIVE TAN PSE I QITE KTU TASH I NJEH KUSH RRUGES E I LYP AUTOGRAFIN :twisted:

a keta jan femijet tuaj a :?: sa te mire o zemren jau hankasha :lol: :lol:

hana
13-05-04, 16:36
I ADHUROJ FEMIJET DHE ME PELQEJNE SHUM KUR SAPO FILLOJN TE ECIN DHE HEDHIN CA HAPA TE PA SIGURT VDES PER TA :wink:
ME PELQEJNE SHUM EDHE KUR JAN ATY NGA MOSHA 2-3 VJEC DHE PER TE TERHEQUR VEMENDJEN NUK LEN GJE PA BER :wink:

LOCKI PO FOTOGRAFIT E THMIVE TAN PSE I QITE KTU TASH I NJEH KUSH RRUGES E I LYP AUTOGRAFIN :twisted:

hahhaha po ku mos me i nxjerr bre :wink: :wink: a po i sheh sa te bukur qe jan si llokuma me vjen me i honger krejt :lol: :lol:


http://www.equinox-products.com/images/baby%20and%20kid%20care/cute%20baby%20in%20roses.jpg

Murgesha
13-05-04, 20:49
http://www.shqip.dk/modules/coppermine/albums/userpics/10173/normal_Besart%20003.jpg

Me te lezetshem jane kur bahen sa ky ketu. :lol: :lol:

Gentiana
13-05-04, 21:04
http://www.shqip.dk/modules/coppermine/albums/userpics/10173/normal_Besart%20003.jpg

Me te lezetshem jane kur bahen sa ky ketu. :lol: :lol:


edhe ky i lezetshem, dihet qe tani se do te behet femi i mir, ndoshta do te behet coolBoy i 2-ti?!!

Un per vete,jam shum merak ne femij(beba) dhe per kte me thot mami se si kam merak ne ta, do ta bej nje tubė ;-) sidoqoft, me pelqejn kur fillojn te qeshin,kur fillojn te njohin njerz dhe te behen (pak a shum) te mrapsht (Kur te hecin). hmmmm jan engjell me tvertet.


Genta

Murgesha
13-05-04, 21:08
Un per vete,jam shum merak ne femij(beba) dhe per kte me thot mami se si kam merak ne ta, do ta bej nje tubė ;-) sidoqoft, me pelqejn kur fillojn te qeshin,kur fillojn te njohin njerz dhe te behen (pak a shum) te mrapsht (Kur te hecin). hmmmm jan engjell me tvertet.


Genta

Ani Genta ti e din se eshte mekat mos me i plotesu deshirat e prindit.
Uroj qe ti besh se paku nje ekip Futbolli me gjithe rezervistet. :lol: :lol: :wink:

hana
14-05-04, 14:23
http://www.carfield.com.hk/fun/cute/baby/wawa8.JPG

hana
14-05-04, 14:23
http://www.carfield.com.hk/fun/cute/baby/wawa8.JPG

Gentiana
14-05-04, 15:30
Un per vete,jam shum merak ne femij(beba) dhe per kte me thot mami se si kam merak ne ta, do ta bej nje tubė ;-) sidoqoft, me pelqejn kur fillojn te qeshin,kur fillojn te njohin njerz dhe te behen (pak a shum) te mrapsht (Kur te hecin). hmmmm jan engjell me tvertet.


Genta

Ani Genta ti e din se eshte mekat mos me i plotesu deshirat e prindit.
Uroj qe ti besh se paku nje ekip Futbolli me gjithe rezervistet. :lol: :lol: :wink:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Po more si jo,vetem ket deshir me ja plotesu mamit, ateher krejt ok,po ndoshta i duken prap se prap pak!

Gentiana
27-05-04, 11:22
http://www2.albachat.ch/board/album_pic.php?pic_id=431

A nuk esht per ta dashur? pa shikojani vetem Buzen :wink:

lazdrani
27-05-04, 11:41
http://www2.albachat.ch/board/album_pic.php?pic_id=431

A nuk esht per ta dashur? pa shikojani vetem Buzen :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
27-05-04, 12:06
http://www.carfield.com.hk/fun/cute/baby/wawa8.JPG

Vajza ime :P

Murgesha
27-05-04, 14:09
http://www.carfield.com.hk/fun/cute/baby/wawa8.JPG

Vajza ime :P

Ajo cka e pate me Rrushin a? Mashalla si molla qenka. :lol: :lol: :lol:
Phu-phu syri i keq mos e paft :wink:

Barbaroza
27-05-04, 14:13
Jo moj cfare RRUSHI,por prognozova si do te ishte vajza ime :wink: :P

turisti
22-08-04, 12:18
I dua shume. :P

Gentiani
22-08-04, 13:21
A ju pelqejn femijt e vegjel?

I love children when they sleep :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-08-04, 15:32
A ju pelqejn femijt e vegjel?

I love children when they sleep :lol: :lol: :lol:

Hahahahhahahahahah une me se shumti i dua kur jane ne qerdhe. :wink:

Barbaroza
22-08-04, 15:39
Une i dua kur fillojne te flasin :P

Gentiana
22-08-04, 15:55
Une i dua kur fillojne te flasin :P

Edhe un, dhe kur fillojn ti dijn do mrapshtime....

vushtrria
22-08-04, 17:06
me pelqejne shum edhe duhet me i dashte se aq shpejte rriten sa qe thue kurr nuk ke mujt me i dashte

Barbaroza
22-08-04, 17:26
A nuk eshte i bukur?http://images.google.com/images?q=tbn:KaoEa6DhYMEJ:www.ucrextension.net/connections

Naki
22-08-04, 18:56
Femijet jane ardhmerija jone,mosha me e embel simbas meje eshte 1 deri 3 vjete.

livoreka bicio
12-09-04, 14:41
me pelqejn shum femijet e vegjel sidomos nga mosha 1 deri ne 5 vjet...

nitushe
12-09-04, 17:10
me pelqejn shume ani kur tja nisin me fol e qe si thojn mire fjalet :lol: :wink:

Gjumashja
15-10-04, 15:27
shume um pelqejn aq sa ndonjeher edhe ja nisin e kajn se i shtrengoj edhe i mpuqi shume

Krokodilli
15-10-04, 17:49
ME PELQEJN SHUM,,,,
MOSHA ME SE SHUMTI QE I ADHUROJ FEMIJET JAN 2-3 DERI 6 VJEQAR,, JAN SHUM INTERESANT 8)

Urata
19-10-04, 03:33
Hiq, gjera te gerrditshme per mue e them me tere sinqeritetin njerezor!

Krokodilli
19-10-04, 04:48
Hiq, gjera te gerrditshme per mue e them me tere sinqeritetin njerezor!
urata me keqardhje te them se nuk qenke qenje njerezore,,,, nje person qe i urren femijet e vegjel urren veten.....

Maca
19-10-04, 12:31
PO shumeeeeee,shumeeeee! I dua... ska ma teper fjal!

Kaltrushi
19-10-04, 12:57
Prej dashuris qe kam ndaj femijeve. Me u knaq pakez me ta kam bere nje praktik ne qerdhe. jam knaq krejt me ta. Nuk ka gje ma te mire si femijet.

Barbaroza
19-10-04, 14:34
Hiq, gjera te gerrditshme per mue e them me tere sinqeritetin njerezor!
urata me keqardhje te them se nuk qenke qenje njerezore,,,, nje person qe i urren femijet e vegjel urren veten.....

Kroki,nuk eshte puna se nese nuk i do femijet ,edhe nuk je qenje njerezore.Shumica e perendimoreve nuk kane femije,a do te thote se ata nuk qenkan njerez????
Une per vete i dua shume,por ndonjehere e shoh se femijet ne jete duan shume perkushtim dhe ndoshta ndonjehere lodhesh edhe nga ata dhe ke deshire te mendosh per qetesine tende!

Urata
19-10-04, 16:03
Hiq, gjera te gerrditshme per mue e them me tere sinqeritetin njerezor!

ZOTERI KROKODILI KJO QE PASKAM SHKRUAR KETU ESHTE DASHTE TE JETE TEK TEMA TATUAZHET DHE PIERCING, MIREPO NUK E DI SE SI PASKAM GABUAR NE KLIKIM!

FEMIJET NUK JANE GJERA NGA KJO E THENE ESHTE DASHTE TE KUPTOSH SE DALLASH DICKA!

FEMIJET I DUA JASHTEMASE! DO TI RRITJA 50, por jo ti lind se MJAFTE I KAM DY TE MREKULLUESHEM!

ps: sa ēudi dhe trishtim po me vie nga ky afishim i gabuar!

Kercovari
19-10-04, 16:27
Femijet.Pasuria me e madhe,por edhe brenga per prindrit.
Une e kem nje nipqe te vogel,kur qan,sa me dhimbet edhe me kenaq shpirtin.E dua shume! I dua te gjithe femit e vegjel!.

uliksi31
19-10-04, 19:39
Hiq, gjera te gerrditshme per mue e them me tere sinqeritetin njerezor!

ZOTERI KROKODILI KJO QE PASKAM SHKRUAR KETU ESHTE DASHTE TE JETE TEK TEMA TATUAZHET DHE PIERCING, MIREPO NUK E DI SE SI PASKAM GABUAR NE KLIKIM!

FEMIJET NUK JANE GJERA NGA KJO E THENE ESHTE DASHTE TE KUPTOSH SE DALLASH DICKA!

FEMIJET I DUA JASHTEMASE! DO TI RRITJA 50, por jo ti lind se MJAFTE I KAM DY TE MREKULLUESHEM!

ps: sa ēudi dhe trishtim po me vie nga ky afishim i gabuar!

Bile,bile kjo fjali e Urates nuk perputhet me sjelljet e saj, si dhe shkrimet qa ajo bene.Prandaj edhe mire bere qe u sqarove :)

Krokodilli
20-10-04, 17:50
Hiq, gjera te gerrditshme per mue e them me tere sinqeritetin njerezor!

ZOTERI KROKODILI KJO QE PASKAM SHKRUAR KETU ESHTE DASHTE TE JETE TEK TEMA TATUAZHET DHE PIERCING, MIREPO NUK E DI SE SI PASKAM GABUAR NE KLIKIM!

FEMIJET NUK JANE GJERA NGA KJO E THENE ESHTE DASHTE TE KUPTOSH SE DALLASH DICKA!

FEMIJET I DUA JASHTEMASE! DO TI RRITJA 50, por jo ti lind se MJAFTE I KAM DY TE MREKULLUESHEM!

ps: sa ēudi dhe trishtim po me vie nga ky afishim i gabuar!

Bile,bile kjo fjali e Urates nuk perputhet me sjelljet e saj, si dhe shkrimet qa ajo bene.Prandaj edhe mire bere qe u sqarove :)

Urata te kerkoj falje,, sepse me te vertet me ka prek ajo fjala qe the femijet jan gjera te gerrditshme,, nuk munda ta kuptoj si si ke mund te thuash nje gje te till per femijet,,, por ti e ke perzi me pircin dhe tatto,,,, sido qe te jete mbetesh e pershendetur dhe respektuar nga une...
PS, flm per sqarimin tend......

Diana007
23-04-05, 09:55
Po shum , ta kish je afer qetash :D :D

Gjumashja
23-04-05, 10:01
Teper tranona mmbas tyre

Tomori
24-04-05, 01:41
Po shum , ta kish je afer qetash :D :D
-Po deshe ja nisim nja....ska problem po te ndihmoje qe mbas nje kohe ta kesh afer,,,,jam Humanitar un cka mendove ti??!!!
-Sjam cici kur kam mundesi me te dhuru lumturi :wink:

Fleta
24-04-05, 13:45
I dua shummmmmmm, i adhuroj teper......... sidomos kur jane bebe 2-3 muajsh, teper teper i du........ :)

halla e madhe
24-04-05, 16:46
Femijte jane embelsire per nenen e krenari per baben :!: :P

Naki
24-04-05, 17:09
Femijte jane embelsire per nenen e krenari per baben :!: :P

Keni shume te drejte.

Kercovari
24-04-05, 17:44
A ka ndonje fanatik qe nuk i do bebushet?.

http://rachel.corlissfamily.org/Smiling%20Baby.jpg

Murgesha
24-04-05, 18:51
Unė i dua macet.

http://www.sjove-fotos.dk/images/cats5.jpg

dembelica
24-04-05, 18:55
A ka ndonje fanatik qe nuk i do bebushet?.

http://rachel.corlissfamily.org/Smiling%20Baby.jpg

Nuk besoj Kercovari qe ka njeri qe nuk i do femijet,un nuk ngopem me ta kurre, cmendem pas tyre.

Gentiana
24-04-05, 19:03
http://www.babymoment.com/images/error_1.jpg

E si mos me i desht???

Gentiana
24-04-05, 19:13
http://www.unbebeunarbre.com/img/bebe.jpg

Gentiana
24-04-05, 19:15
http://www.rund-ums-baby.de/foto-des-monats/gewinner/images/nelegross.jpg

dembelica
24-04-05, 19:15
http://www.unbebeunarbre.com/img/bebe.jpg

Genta, me tranove besa, marova tuj i kshyre keto foto,du me e nise nje para kohe se shum i du ahahahhahahha :wink:

Gentiana
24-04-05, 19:21
http://www.rund-ums-baby.de/foto-des-monats/05_2004/images/galerie2/tanja.jpg

Gentiana
24-04-05, 19:24
http://www.rund-ums-baby.de/foto-des-monats/05_2004/images/galerie6/maximilian.jpg

Kercovari
24-04-05, 19:25
http://www.unbebeunarbre.com/img/bebe.jpg

Genta, me tranove besa, marova tuj i kshyre keto foto,du me e nise nje para kohe se shum i du ahahahhahahha :wink:

Bene nje me qef masi i do aq shume e jo parakohe. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
24-04-05, 19:27
Lulukja http://www.baby-zeit.de/startbaby.gif

Kercovari
24-04-05, 19:31
Pehlivani/Mundesi/http://geschenke.mweb.at/geschenke_baby/baby-geschenke.jpg

Kercovari
24-04-05, 19:40
Babushihttp://www.kinderwelten.de/information/rundumsbaby/bilder/baby.jpg

Dreni30
25-04-05, 19:34
Po qysh more po kush nuk i done femijet.!?

Gjumashja
26-04-05, 10:16
qum qum i du

Reana
26-04-05, 10:47
GENTIANA DHE KERCOVARI, PER TE GJITHA IMAZHET E ENGJUJVE TE VEGJEL QE KISHI SJELLE KETU DHE ME ZBUKUEUAT DITEN
http://www.prettyscreen.com/greetings/resource/picture/Flowers/1ka29e437a53.jpg

doGzona
22-05-05, 18:27
[color=red]Po kushe nuk i done femijet mor???
Femijet jane e ardhmeria jone.

007
22-05-05, 18:41
si asht e mundur qe ta mos e duash kethttp://www.kinderwelten.de/information/rundumsbaby/bilder/baby.jpg

Gentiana
22-05-05, 19:09
************************************
Permbahuni temes ju lutem.

Me nderime
Genta

Drenicaki
22-05-05, 19:11
edhe une po i dua femin e huaj se keshtu po jav mashtroj nanen ma kollaj!hahahahahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

007
22-05-05, 19:12
************************************
Permbahuni temes ju lutem.

Me nderime
Genta
flm Genta :wink:

Murgesha
22-05-05, 20:26
Si tė jenė tė bukur si ky kėtu, ēmendem pas tyre. :wink:


http://img225.echo.cx/img225/8027/arditi3zq.jpg

halla e madhe
22-05-05, 20:28
Te embel si sheqeri jane :lol:

Gentiana
22-05-05, 20:35
http://www.classicfoto-regensburg.de/images/baby__5b.jpg

e_martumja
22-05-05, 21:21
pa mas i dua sidomos djalin time humm :lol: :lol: :lol:

uliksi31
22-05-05, 21:52
Si tė jenė tė bukur si ky kėtu, ēmendem pas tyre. :wink:


http://img225.echo.cx/img225/8027/arditi3zq.jpg

A e publikove a :shock:

Murgesha
22-05-05, 21:57
A e publikove a :shock:

Ėshtė ndihmėsi im. :lol: :lol: :lol:

schütze
22-05-05, 22:00
http://www.classicfoto-regensburg.de/images/baby__5b.jpg
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
22-05-05, 22:38
Si tė jenė tė bukur si ky kėtu, ēmendem pas tyre. :wink:


http://img225.echo.cx/img225/8027/arditi3zq.jpg

ēfare sheqeri :D

turisti
23-05-05, 01:06
PO! Ajo eshte e barabart si me pa te ardhmen. :P

doGzona
23-05-05, 01:08
PO! Ajo eshte e barabart si me pa te ardhmen. :P
Sigurisht i nderuar.

doGzona
23-05-05, 01:09
Si tė jenė tė bukur si ky kėtu, ēmendem pas tyre. :wink:


http://img225.echo.cx/img225/8027/arditi3zq.jpg

Me honger krejt cenka :lol:

turisti
23-05-05, 01:11
PO! Ajo eshte e barabart si me pa te ardhmen. :P
Sigurisht i nderuar.

Flm,e respektuara.

Diana007
03-12-05, 10:40
http://img480.imageshack.us/img480/2559/neimenovana4ds.jpg

Kercovari
03-12-05, 10:50
http://www.geburtshilfe.ch/pictures/babys/20051203075704-001_001.JPG

Mbesa ime qe ka linde sote ne oren 5.13 minuta. :lol: :lol: :wink:

Kercovari
03-12-05, 10:51
http://img225.echo.cx/img225/8027/arditi3zq.jpg Une dikur. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
03-12-05, 10:52
Me Jet te gjat Kercovar , e urime :wink:

Kercovari
03-12-05, 10:58
Me Jet te gjat Kercovar , e urime :wink:

Flm.Diana

Njohsh edhe ti sa me shpejte nje bebushe te vogel. :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
03-12-05, 11:01
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :wink:

Barb|Ka
03-12-05, 11:39
shum i du perderisa jan deri en 1 vjet ja kisha honger loqken e kur tja nisin mu halit ncuk valah skom nerva :lol:

schütze
04-12-05, 01:23
me shum se qdo gje tjeter e dua ket voglushhttp://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/3017520824389faa5331eb.jpg

petromarko
05-12-05, 05:17
me kan mos me ba zhurem shume e kanihere VALLAH po e teprojn

mjellma
08-12-05, 22:15
i dua shum femijet jan te kendshem sa qe te bejn te lumtur sikur mua sonte qe e pash nje bukuroshe lerg me duket vera te shoj e ta perqafi at prinsses

Dreni30
09-12-05, 00:14
i dua shum femijet jan te kendshem sa qe te bejn te lumtur sikur mua sonte qe e pash nje bukuroshe lerg me duket vera te shoj e ta perqafi at prinsses

Hajt de mjellma mos u merzit se gjysa shkoj e tjetra gjyse vjen shume shpejt.

Gentiana
09-12-05, 17:16
Kte e kam loqk.

http://img276.imageshack.us/img276/6781/gjoni42db6kv.jpg

MemphiSx
09-12-05, 17:20
A ska Mirmbrama a :D Menjeher te fmijt :D ;)

Gentiana
09-12-05, 17:22
A ska Mirmbrama a :D Menjeher te fmijt :D ;)


:lol: :lol: :lol: Po ma rregulluan ket foto se kam desht me e postu moooooooti.

PS: pritem te Mirembremat. :lol: :wink:

Domira
09-12-05, 17:23
Ani de MemphiSx se si sheqer e paska loqken e vet Gentiana :D :D

MemphiSx
09-12-05, 17:32
Ani de MemphiSx se si sheqer e paska loqken e vet Gentiana :D :D


Jo moj Domira,nuk besoj qe eshe i veti :D :D :D

mjellma
09-12-05, 21:50
[quote="Kercovari"]http://www.geburtshilfe.ch/pictures/babys/20051203075704-001_001.JPG

Mbesa ime qe ka linde sote ne oren 5.13 minuta. :lol: :lol: :wink:[/quote

Kercovari urime shum mbesa e ishalla ka fat edhe shendet te mir

Barb|Ka
09-12-05, 23:13
ooo ppo te miree bree :P

vushtrria
10-12-05, 11:04
Femijet e vegjele me pelqejne shum dhe di te argetohem shum me ta :lol:

Sy_kaltra
10-12-05, 11:13
Si mos ti duam engjujt :)

http://meire.blig.ig.com.br/imagens/bebe.gif

e_martumja
10-12-05, 22:23
Shumeeeee i dua sidomos kur nisin te flasin ngapak.

PrinceSSe
10-12-05, 22:24
OoOo Po bre shum Dashni te qarte kame per femin e vogjel :D

Domira
14-12-05, 12:33
Me pelqejne i dua shum femijt e vegjel jan drita e jetes :D

Diana007
14-12-05, 16:34
http://img483.imageshack.us/img483/88/gongjja2jm.jpg

Agroni22
14-12-05, 23:34
i dua shume sepse jane te emebel femijet

M_u_k_i
15-12-05, 03:00
vallahin agron se di qe i don ma shum se un shum i du a seriozisht

Kercovari
15-12-05, 10:19
http://img483.imageshack.us/img483/88/gongjja2jm.jpg

Te lumte moj halle, :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
15-12-05, 10:22
Po mi bjen msysh Nipit hej :roll: :lol: :lol:

e_martumja
15-12-05, 10:24
http://img483.imageshack.us/img483/88/gongjja2jm.jpg


hummm cfar bukuroshe me pas qen pak ma e vogel i kisha qu msit per djalin time :lol: :lol: :lol:

Kercovari
15-12-05, 10:24
Po mi bjen msysh Nipit hej :roll: :lol: :lol:

Jo se i imi eshte me i bukur. :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
15-12-05, 10:27
Oj shoqe Djal asht moj , e ajo me lar esht mbesa ime :wink:

Kercovar valla spo di edhe nipi im boll i bukur :lol:

e_martumja
15-12-05, 10:28
Oj shoqe Djal asht moj , e ajo me lar esht mbesa ime :wink:

Kercovar valla spo di edhe nipi im boll i bukur :lol:kuku afqr te zezen mendova per djalin time, po du me ja inpunu te keqen, aj medet se cfar prind ka en shekull 21 :wink:

Diana007
15-12-05, 10:30
kuku afqr te zezen mendova per djalin time, po du me ja inpunu te keqen, aj medet se cfar prind ka en shekull 21 :wink:

Ani moj se nuk i bjen keq me marr mbesen time :P se edhe ngat jan :lol:

Kercovari
15-12-05, 10:31
:lol: :lol: :lol: S`besoj se ja kalon ketij. :lol: :lol: :lol: :wink:

http://img214.imageshack.us/img214/3788/tumpi6us.jpg (http://imageshack.us)

e_martumja
15-12-05, 10:32
kuku afqr te zezen mendova per djalin time, po du me ja inpunu te keqen, aj medet se cfar prind ka en shekull 21 :wink:

Ani moj se nuk i bjen keq me marr mbesen time :P se edhe ngat jan :lol:


per mbesen mire amo mu me shkoj emndja te nipi :lol: :lol:

Diana007
15-12-05, 10:33
Ai Krecovar shifja vetulen ketij qy , si rrush nipi im :lol: :lol:

Diana007
15-12-05, 10:36
per mbesen mire amo mu me shkoj emndja te nipi :lol: :lol:


AHhahahahahhahhahha ani de se gabim ishte se si nuse e kam nipin :P

e_martumja
15-12-05, 10:40
per mbesen mire amo mu me shkoj emndja te nipi :lol: :lol:


AHhahahahahhahhahha ani de se gabim ishte se si nuse e kam nipin :P


jo si nuse por si melaqe, zoti u rrujt :wink:

loni19
15-12-05, 10:57
i dua shume shume shume shummmmmmme femijet shume teper...
jane te embel...por edhe dicka eshte interesante...
me dojne femijet me se shumti edhe mua te gjithe familjes qe jane, di me cka ti perfitoj.
ata jan melaqe....

Diana007
15-12-05, 11:03
jo si nuse por si melaqe, zoti u rrujt :wink:

Flm , me gjith tendin ishalla :wink:

Barbaroza
15-12-05, 22:22
A nuk eshte i bukur??? :P

http://www.huggiesbabytimes.com/2004Vol1/images/inf_beauty_art3.jpg

Zana_ch
15-12-05, 22:35
un shum i due femin ....shiqoni sa i lezetshem eshte ky femi..???

http://www.members.shaw.ca/davebrunsdon/baby.jpg

ninnela
16-12-05, 00:47
Foshnjet jo edhe aq se frigohem mos i lendoj por femijet po shume e sidomos kur te filojne te flasin i dua pa mase

Manqa
26-12-05, 19:12
Foshnjet jo edhe aq se frigohem mos i lendoj por femijet po shume e sidomos kur te filojne te flasin i dua pa mase

Ninela zemer une nuk jom Foshnje po sit kish gji a pom merr se ngji jom une hala hahahahahahahahahah :oops: :oops: :wink:

Gentiana
26-12-05, 20:49
http://img276.imageshack.us/img276/6781/gjoni42db6kv.jpg

Hec e mos i duaj femijet e vegjel siq eshte ky.

Guri i madh
26-12-05, 20:57
http://img276.imageshack.us/img276/6781/gjoni42db6kv.jpg

Hec e mos i duaj femijet e vegjel siq eshte ky.

zoti e ruajt i dhasht jet te gjat e pa brenga

doGzona
29-01-06, 23:30
http://img367.imageshack.us/img367/852/hrtx2tl6pq.png

Ec e mos e duaj kete llokum :)

FrEsKiA
29-01-06, 23:44
Ohhh engjujt e vegjel, pellumbat e bardhe, jane pasuria ime, jeta ime, flijoj jeten per ata! :)

P.S: doGzona, zoti ta falte dhe i dhurofte nje jete te gjate dhe pa brenga engjullit tuaj motrush! :wink:

doGzona
29-01-06, 23:49
FrEsKiA, te faleminderit shume motrush,per urimet tuaja
kaq te embela dhe me plote sinqeritet.

Zoti ju dhashte gjithe te mirat dhe juve gjithashtu.

FrEsKiA
29-01-06, 23:51
Ju falemnderit (Amin) motrushe! :)

Psikologu
31-01-06, 13:51
http://img367.imageshack.us/img367/852/hrtx2tl6pq.png

Ec e mos e duaj kete llokum :)

E si tė quhet me teper se llokum....Me duket se duhet me shume se e meriton ai.

Jetoftė sa malet , me gezime e suksese.

Zana_ch
31-01-06, 15:15
http://img367.imageshack.us/img367/852/hrtx2tl6pq.png

Ec e mos e duaj kete llokum :)


wauuuuuuu qfar quni qenka si rrushi ...... me jet te gjat dhe dhe sa malet

P.S mos po kerkon nuse per qunin moj doGzona .....e kem nje kujshike te bukur

Pershendetje ty dhe femiljen tende
Zana

doGzona
01-02-06, 02:48
Ju faleminderit per urimet te gjitheve!

Jo nuse njeher Zana se ma mer djalin :( :wink:

Eshte rit besa sa une eshte be gati, shpeshe disa me pyesin "vellau vogel ky" ? :lol:

Te pershendes dhe une gjithashtu ty dhe familjen tende kudo!

pokeri
01-02-06, 03:40
Hajt pra edhe unė t'ju njoftoj me djemtė e mi
Ky ėshtė i madhi, i vogli nė avatar... hahahahahaha...


http://img484.imageshack.us/img484/4681/jke5of.png

doGzona
01-02-06, 03:53
Me jete te gjate e shendet plote i paq pokeri!

Si rrezja i paske....i vogeli si engjell i vogel qenka, llokum.

Nese vertet jane se e qeshura e juaj ne fund me ben pak confused!

Gentiani
02-02-06, 23:48
http://www.hausderheimat-nuernberg.de/Fotos/Bilder%20Radio/05.04.22%20bis%2024%20Kinder%20machen%20Radio%20%2 02.JPG

I thash njėrit prej tyre tė shkoj ti thėras edhe ate tjerėt :lol: :lol: :lol:

Pėr fillim njė foto nė shkallė me kėta qė ishin nė shtėpi e erdhėn pėr drekė nga shkolla :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
03-02-06, 00:01
I thash njėrit prej tyre tė shkoj ti thėras edhe ate tjerėt :lol: :lol: :lol:

Pėr fillim njė foto nė shkallė me kėta qė ishin nė shtėpi e erdhėn pėr drekė nga shkolla :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mashalla po firmė e madhe qenke o Gentian. :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiani
03-02-06, 00:05
ha,hahaaaa nė rritje e sipėr

Murgesha
03-02-06, 00:07
ha,hahaaaa nė rritje e sipėr

Hala po doni a?? :roll: :roll: :roll:
Ishalla se shef ai njeri jem kėtė foto se mė thot kur munden kėta mundesh edhe ti. :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiani
03-02-06, 00:13
More, siē po shihet paskan shkuar gjithė forumi nė kėrkim tė fėmijėve tė vegjėl :lol: :lol: po, pra me rėndėsi tė janė, secili thoshin e ka fatin e vehtė :lol: :lol:

Murgesha
03-02-06, 00:19
More, siē po shihet paskan shkuar gjithė forumi nė kėrkim tė fėmijėve tė vegjėl :lol: :lol: po, pra me rėndėsi tė janė, secili thoshin e ka fatin e vehtė :lol: :lol:

Po a mendove se tė lojnė vetėm ty me u lavdėru pėr kėtė firmė kaq tė madhe a??

Jo more tash kanė me sjellė me vagona fėmijė. :lol: :lol:

e_martumja
03-02-06, 00:20
More, siē po shihet paskan shkuar gjithė forumi nė kėrkim tė fėmijėve tė vegjėl :lol: :lol: po, pra me rėndėsi tė janė, secili thoshin e ka fatin e vehtė :lol: :lol:

Po a mendove se tė lojnė vetėm ty me u lavdėru pėr kėtė firmė kaq tė madhe a??

Jo more tash kanė me sjellė me vagona fėmijė. :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
03-02-06, 00:24
Gentiani edhe ti vetem nje djale e paske ? :lol:

Murgesha
03-02-06, 00:26
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ncncnnccnncnc ani po tė qeshet.
Unė dua me plasė moj, se e pazoja vetėm tre i kam e ky Genti njė palė shkallė i paska mbushė. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
03-02-06, 00:33
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ncncnnccnncnc ani po tė qeshet.
Unė dua me plasė moj, se e pazoja vetėm tre i kam e ky Genti njė palė shkallė i paska mbushė. :lol: :lol: :lol:


une me nje dhe me duket do te mbes veq me qeta :( :( :(

e_martumja
03-02-06, 00:34
Gentiani edhe ti vetem nje djale e paske ? :lol:


T'ish kon qike ja kisha qu msyt per djalin time :lol: :lol: :lol:

Gentiani
03-02-06, 00:42
Ha,hahaaaa me fat e u rritshin tė mėdhenjė pėr martesė! :lol: :lol: :lol:

Gentiani
03-02-06, 00:45
Gentiani edhe ti vetem nje djale e paske ? :lol:

doGzona, kėta fėmijėt nė foto i huazova pėr fotografi, sepse nuk e dija se me ēfarė shifra dalin tjerėt pastaj kėtu :lol: :lol: :lol: ndėrsa nė realitet e kam njė djalė dhe dy goca, por si duket ēuni po kėrkon pėr vendosjen e balancės edhe njė vėlla tjetėr :lol: :lol:

doGzona
03-02-06, 00:57
Me jete te gjate e shendet i paq Gentiani!

Po djali ime si tu duk, se po mendoje ti qoje msit (shaka pak) :lol:

Gentiani
03-02-06, 01:04
Me jete te gjate e shendet i paq Gentiani!

Po djali ime si tu duk, se po mendoje ti qoje msit (shaka pak) :lol:

Falemnderit doGzona,

aha,hahaaa doGzona, Yll e kishe ēunin me jetė tė gjatė! nuk i dihet doGzona, po i ka letrat e rregulluara ēuni ? :lol: :lol: :wink: vitin e ardhshėm gjindemi tejoqeanit, por vjehrra po thonė se ishte e vėshtirė :lol: :lol: :lol:

doGzona
03-02-06, 01:14
h hahahahahahah Gentiani jo bre se vjehra engjell ma, ku po done me e urte :lol:

Po, cuni i ka letrat mos ke merak eshte i lindur ketu ne usa :wink:

Kalo ti oqeanin se vjehra melaqe eshte, para duarshe ta mban gocen!

E kushe te tha qe vjehra e veshtire bre sdi qa i kofte :lol:

O mos i ndegjo se vetem dojne te prishin pune! :lol:

ninnela
03-02-06, 01:27
Femijet jane fryt i dashurise dhe pasuria me e madhe qe mund te ket njeriu :D

Domira
03-02-06, 01:30
Femija eshte gezimi me i madh per njeriun.

Zana_ch
03-02-06, 17:58
shifne qfar bebe ....


http://www.soe.ucsc.edu/~ejw/tatum/images/tatum-bath-smile.jpg

Kercovari
03-02-06, 18:21
http://ecureuilgris.canalblog.com/albums/bebe/m-bebe.jpg

Qe edhe une kur isha i vogel :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

BlertaB
03-02-06, 18:39
ooooooooooo Une vdes pas femijeve te vegjel.
sidomos kur ti mbushin 5 muaj e perpjet ather me tranojn krejt o si llokuma jane bre jau hangsha zemren po te mir jane femijet.
Mu shpirti me nshon per femij.

Dreni30
05-02-06, 10:14
http://ecureuilgris.canalblog.com/albums/bebe/m-bebe.jpg

Qe edhe une kur isha i vogel :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: Sa floket e mira i paske pase Kercovari.

Dreni30
05-02-06, 10:18
Si nuk me pelqejne kur edhe jeta pa femije nuk eshte e mire.

Kercovari
05-02-06, 11:44
http://ecureuilgris.canalblog.com/albums/bebe/m-bebe.jpg

Qe edhe une kur isha i vogel :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: Sa floket e mira i paske pase Kercovari.

More floket hallall po me i shih veshte si autombrojtes lloqi te rrotave.e syte auto far. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Zana_ch
05-02-06, 11:46
me pelqejne shum ....ama niher :shock: jo se jam e re ....veq femit jan te mir deri se te rriten se mami jem po thot moj trafte pika ha se ruju se po ma ban naj sherr e t'myti krejt ...tash pe dini se ku e kam fjalen per sherrin e madh :oops:

Dreni30
05-02-06, 11:56
me pelqejne shum ....ama niher :shock: jo se jam e re ....veq femit jan te mir deri se te rriten se mami jem po thot moj trafte pika ha se ruju se po ma ban naj sherr e t'myti krejt ...tash pe dini se ku e kam fjalen per sherrin e madh :oops:

Mire de te paska than qy. Me kohen duhen femijet. :lol: :lol: :lol:

Virti
10-12-06, 23:45
... i dua me shume se gjithkė!!! :smile:

ARI_03
13-12-06, 21:11
I dua femijet ....http://www.forumivirtual.com/customavatars/avatar448_37.gif (http://www.forumivirtual.com/member.php?u=448) ....!!!!

selvija
25-02-07, 21:04
Po shum i dua femit..sidomos kur jan te vegjel ashtu 6-7 mujsh jan shum te embel...:smile:

Dreni30
26-02-07, 19:12
Une i dua shume femijet e vegjel, por edhe e percjelle zhvillimin e tyre psiqik dhe fizik......

Domira
27-02-07, 02:13
Me pelqejne shume shume pa mase, femijet e vegjel...:smile:

e_martumja
27-02-07, 12:18
Po shum i dua femit..sidomos kur jan te vegjel ashtu 6-7 mujsh jan shum te embel...:smile: Gjitheastu edhe une i dua shume ne kete moshe, vertet jane shume te lezetshem dhe kane nje buzeeshje te mire.

Prishtinasja_
10-03-07, 18:28
uaaa si nuk e kam pare kete teme me heret ?? :eek:

Mua personalisht me pelqejne shume femijet dhe i dua shume. Sa here shof te vegjel dhe i puth http://www.smiliecenter.de/smilies/Kuss.gifhttp://www.smiliecenter.de/smilies/Kuss.gif

Sidomos kur fillojn me fol ne "gjuhen e tyre":tongue:
Femijet jane dhurata me e bukur qe mund te te jape Zoti , mos e lasht zoti askend pa ta !

Albanian eX|PerT
10-03-07, 20:43
uaaa si nuk e kam pare kete teme me heret ?? :eek:

Mua personalisht me pelqejne shume femijet dhe i dua shume. Sa here shof te vegjel dhe i puth http://www.smiliecenter.de/smilies/Kuss.gifhttp://www.smiliecenter.de/smilies/Kuss.gif

Sidomos kur fillojn me fol ne "gjuhen e tyre":tongue:
Femijet jane dhurata me e bukur qe mund te te jape Zoti , mos e lasht zoti askend pa ta !
Keto fjale i them edhe une...!!!

...albanian...!!!

ps. me te vertete eshte kenaqesi te te qaje femiju ne shtepi me zerin e bukur te tij....!!!

Artisti
03-11-07, 19:56
Mua me pelqejn shum femijet e vegjel [bebet] akoma pa i mbush nje vit , :lol: :lol: o zot sa te mire qe jan te vegjel te urt.............me pelqen era e bebev kan nje er te kendshme,pastaj kur filloj te thon ndonje fjale mami,babi :lol: :wink:

http://images.google.com/images?q=tbn:GBJC_WAlWKIJ:www.rms-austria.at/img/Babies.jpg


http://www.beautifulkeepsakes.com/images/pics/AA000620---Close-up-of-a-Ba.jpg

egi kur ka qene bebe e kish be ne pampelska, a te pelqen edhe ajo ere hhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahahaa


.

Dreni30
29-03-08, 11:00
Po sigurishte se po, sidomos buzeqeshja e tyre me knaq.

LuLjaa
29-03-08, 17:34
Po valla edhe ata shummme shummme
ani kur ja nisin me fol e qe sun ja qellojn fjales mire hala
uhaaa shume i kam marak ashtu

DritonPR
29-03-08, 17:37
bebat po, po kur ti bojn 2 vjet e ma shum si trullana ama kta jo ata

Linka_pz
29-03-08, 17:39
Po valla edhe ata shummme shummme
ani kur ja nisin me fol e qe sun ja qellojn fjales mire hala
uhaaa shume i kam marak ashtu


U ,Lule siku une qenke edhe ti ,kur filojn me fol dhe qe nuk munden me ja qellu fjales ,SHUME I DU ...

LuLjaa
29-03-08, 17:43
U ,Lule siku une qenke edhe ti ,kur filojn me fol dhe qe nuk munden me ja qellu fjales ,SHUME I DU ...

Valla po Linka bile e kam ni djal t'vllaut tash i ka 2 vjet, nejse aj u mesu me fol po hala, hala bash mire si thot fjalt , tani veē ēka s'du me hanger krejt hahahahaa

Linka_pz
29-03-08, 17:56
Valla po Linka bile e kam ni djal t'vllaut tash i ka 2 vjet, nejse aj u mesu me fol po hala, hala bash mire si thot fjalt , tani veē ēka s'du me hanger krejt hahahahaa


Valla Lule ,po te xhelozoj ketu ,se une nuk kam asnje femije te vogel ne familje ......se te knaqin fmija valla ,Zoti mos e lasht askend pa Femije .Jane Engjuj.

Albonita
05-04-08, 20:17
Po shum me pelqejn ... se jan si engjull i dua shum.!

Preshevar
06-04-08, 00:06
:biggrin:


http://fr.youtube.com/watch?v=b9ZIaieBxXM

LuLjaa
06-04-08, 00:14
:biggrin:


http://fr.youtube.com/watch?v=b9ZIaieBxXM

Ti a jerum u qove a :D

http://fr.youtube.com/watch?v=le4FBuKEJ-Y

Preshevar
06-04-08, 00:17
Ti a jerum u qove a :D

http://fr.youtube.com/watch?v=le4FBuKEJ-Y

Beba jeme ma hajgarexhi po m'doket hahahahaaa :biggrin:

looooool :tongue:

http://fr.youtube.com/watch?v=2N7yeB0_vh8

LuLjaa
06-04-08, 00:24
Beba jeme ma hajgarexhi po m'doket hahahahaaa :biggrin:

looooool :tongue:

http://fr.youtube.com/watch?v=2N7yeB0_vh8

Athu ēka eshte tu pa ky hahahahahaa

A keshe hiq me qata ti a jo :D

Preshevar
06-04-08, 00:31
Athu ēka eshte tu pa ky hahahahahaa

A keshe hiq me qata ti a jo :D

hahahaa qysh jo, ani une qe rri veq tu kesh :biggrin:

LuLjaa
06-04-08, 00:35
A hiq s'po besoj qe rrin veē tu kesh, se keshtu rrall t'shoh qe kesh
e per qata thash a keshe hiq bilee hahahahaa

Preshevar
06-04-08, 00:39
A hiq s'po besoj qe rrin veē tu kesh, se keshtu rrall t'shoh qe kesh
e per qata thash a keshe hiq bilee hahahahaa


qyqyqy... kush um njeh e din qe veq tu kesh rrie, ndoshta jo si qajo bebja, po jo edhe larg :biggrin:

LuLjaa
06-04-08, 00:41
E po une kam te drejt se nuk t'njoh edhe se di a kesh a jo
gatii me kesh si ajo beba kishe dek dej tash qyh hahahaa

Preshevar
06-04-08, 00:43
E po une kam te drejt se nuk t'njoh edhe se di a kesh a jo
gatii me kesh si ajo beba kishe dek dej tash qyh hahahaa

Eiiiiiii sa here m'ka ra t'fikt prej t'keshmės hahahahahaa ti ēmendesh bre :biggrin:

LuLjaa
06-04-08, 00:53
Eiiiiiii sa here m'ka ra t'fikt prej t'keshmės hahahahahaa ti ēmendesh bre :biggrin:

http://s4.rimg.info/69fa2b1b2599e0cb2f06d8d0e713edbb.gif http://s4.rimg.info/69fa2b1b2599e0cb2f06d8d0e713edbb.gif

lyra2
06-04-08, 01:28
Jo bash te vegjel jo valla s'me pelqejne hiqq,kur te rriten po :P:P:P

Murgesha
06-04-08, 01:29
Kohėve tė fundit po mė pėlqejnė vetėm kur janė fjetė http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lyra2
06-04-08, 01:31
Mire mire ,se tu fjete rriten me shpejte ...ahhahahah

Murgesha
06-04-08, 01:34
Mire mire ,se tu fjete rriten me shpejte ...ahhahahah

Eh bijo e re je ti ende pėr me marr vesh pse bash kur janė fjetė, hajt se kur tė bahen tutė pastaj ma di dertin http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lyra2
06-04-08, 01:37
..u biii,kurr skam ndegju qe kur flen dikush duhet me shume,hajt se te kallxoj kur te rritna pra ...ahhahahahah

Murgesha
06-04-08, 01:39
..u biii,kurr skam ndegju qe kur flen dikush duhet me shume,hajt se te kallxoj kur te rritna pra ...ahhahahahah

Rritu pra dadės mė shpejt se kam frigė qė pastaj zvogėlohem unė e prap nuk mirremi vesh hahahahahahahahahaha

lyra2
06-04-08, 02:01
Rritu pra dadės mė shpejt se kam frigė qė pastaj zvogėlohem unė e prap nuk mirremi vesh hahahahahahahahahaha
..jo hiq nuk po rritem,me i dashte te fjeturit aa hiiqq hahahahhah

Trina_1
09-12-08, 19:11
Po .... shum ... ... jan .... Engjuj ...

Jana
09-12-08, 19:33
Qysh jo...Mrekullia e nje Femre eshte kjo...qe arrin me sjell ne jet nje Krijes kaq te bukur....

http://i165.photobucket.com/albums/u46/plassphoto/IMG054.jpg

Penelope
09-12-08, 19:57
pa mase i du femijet e vegjel. Ata jane te pafajshem, te paster , te embel, te japin nje ndjenje aq te mire...thjeshte shume shume i du, megjithese vete ende sjam NANE, per ta ndje edhe me thelle kete ndjesi se si eshte te kesh nje femije te vogel. Vetem e di qe eshte dashuri e pakushtezume ajo mes nanes dhe femiut.

Trina_1
09-12-08, 20:00
pa mase i du femijet e vegjel. Ata jane te pafajshem, te paster , te embel, te japin nje ndjenje aq te mire...thjeshte shume shume i du, megjithese vete ende sjam NANE, per ta ndje edhe me thelle kete ndjesi se si eshte te kesh nje femije te vogel. Vetem e di qe eshte dashuri e pakushtezume ajo mes nanes dhe femiut.


Me jete te gjate qofshin Penelope paqin fat e sukes ne jete ....

Penelope
09-12-08, 20:03
Me jete te gjate qofshin Penelope paqin fat e sukes ne jete ....


ahahahaha Trina flm shume po me bane me qesh pak. une skam femije nihere edhe shume larg me duken tani per tani..veq ne te ardhmen shpresoj, te kem.

Trina_1
09-12-08, 20:06
ahahahaha Trina flm shume po me bane me qesh pak. une skam femije nihere edhe shume larg me duken tani per tani..veq ne te ardhmen shpresoj, te kem.

Ahaahhhhhahha me fal pash Zotin se pakem lexu keq tash e pash .... por ta kam nill mir moj :biggrin:

shfletuesi_
09-12-08, 20:59
I duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a jan te vetmit femijet qeeeeeee meritojn ti ofrojm dashuri pa asnje interesssss.....

ShEjToNkA
09-12-08, 21:36
Po ia dua shumė dhe kem shumė arsyje t'i dojm; janė engjuj dhe janė tė vetmit qė nuk dijnė tė shtiren, tė gėnjejnė, tė bėjn lajka etj.

desert
09-12-08, 22:25
po shumė.. pa mas, sepse aty sheh pastertinė shpirtėrore dhe sinqeritetin mė tė shėndosh njerzor.

Albonita
09-12-08, 22:50
Po shumeee..edhe nikun e mbaj te nje Voglushe se shummmmmm shummm e duaaa..!

Virti
10-12-08, 15:43
kush ka mbete shtatzene? :cool:

Penelope
12-12-08, 22:30
Jo qe i pelqej, po i du i adhuroj teper

shfletuesi_
12-12-08, 22:51
Kush din te Duaj nje femij din te dashuroj nje te rritur... Ahhh sa i dua femijet e vegjel...

Penelope
12-12-08, 22:53
Kush din te Duaj nje femij din te dashuroj nje te rritur... Ahhh sa i dua femijet e vegjel...

hmm a thu qdo i rritur qe dashuron, i don edhe femijet?? Dyshoj...

Estella
12-12-08, 22:56
ahah ato problemat i kam qef shume....

shfletuesi_
12-12-08, 22:59
hmm a thu qdo i rritur qe dashuron, i don edhe femijet?? Dyshoj...

Jo te gjithe vetem ata qe dashurojn... :biggrin: Mamen e femijeve...

emine
12-12-08, 22:59
Po shum,kam ba be nja 10 copa kam mi maru;)

Penelope
12-12-08, 23:01
Jo te gjithe vetem ata qe dashurojn... :biggrin: Mamen e femijeve...

eh kjo qendron, ata qe dashurojne mamen, i dojne edhe femijet , ketu te jap te drejte,hehe

shfletuesi_
12-12-08, 23:06
eh kjo qendron, ata qe dashurojne mamen, i dojne edhe femijet , ketu te jap te drejte,hehe


Po e dij qe me jep te drejt vetem aty ku kam te drejt... hihi:biggrin:

Femijet jan dashuria me e fort per dy bashkeshoret...!!

Femra&Meshkuj, Zgjidheni Mamen/Baben e femijeve tuaj .... Dhe dashuroni ato/ata pa mase .. Dhe patjeter qe do ju pelqejn pastaj femijet e vegjel..! Shpresoj qe edhe kur te rriten do ju pelqejn..!?

Luana
02-01-09, 23:15
Po mė pėlqejn pa masė ...sot nė punė kisha njė rast qė e takova njė familje me njė bebe tė vockel ,,qante e qante , nuk u ndalua dotė ,kush nuk e dinte se qfar kishte beba , unė fillova ti flas , hahahahah u ndal beba , nuk qante mė ...filloj tė mė ledhatoj faqėn time me ato duarta e vockla e tė arta , unė qesha me zė tė lart , tė gjithė qeshnin me neve , ah njė shoqe mė tha ...you look sexy mom with a baby ...hahahahahahha

romansa
02-01-09, 23:18
normal,femijet jane qenje me te mira te ketij globi

Dallandyshja_718
03-01-09, 01:31
Po shum,kam ba be nja 10 copa kam mi maru;)


Ishalla Zoti t'a ploteson qiefin oj emine, se valla boll mire paske menue, tani n'a fal ne qe nuk mundemi me bo femij...:biggrin: :biggrin: dmth kur rriten pak, qe fillojne c'roditen...:biggrin:

shfletuesi_
03-01-09, 01:33
Ah sikur te isha femer ti beja menjehere 2 femij nje vajze dhe nje djale.....i dua shume femijet

Luana
03-01-09, 01:35
Ah sikur te isha femer ti beja menjehere 2 femij nje vajze dhe nje djale.....i dua shume femijet

ahahhahahahahahahhha
kam qeshė me kėt thėnjėn tėnde ....mė disponove ...edhe unė i dua shumė kėto engjuj bre .....

shfletuesi_
03-01-09, 01:36
ahahhahahahahahahhha
kam qeshė me kėt thėnjėn tėnde ....mė disponove ...edhe unė i dua shumė kėto engjuj bre .....


Atehere qpret ti mund ti kesh kur te duash , po une qe jam mashkull sdij si ti kem ata... hahahahahah:biggrin:

Luana
03-01-09, 01:38
Atehere qpret ti mund ti kesh kur te duash , po une qe jam mashkull sdij si ti kem ata... hahahahahah:biggrin:

It's long story ...my dear friend !

e_martumja
03-01-09, 01:40
Shume, sa shpejt po riten, seriozisht une i du shume ne dite me siguri ka 100 puthje qe i dhurroj fmive te mija veq kur ja ngjes si loje ja nismi e zdi mu ndal prej qe kan lind te dyte qeshtu ahahha ky i vogli 20 muj qysh puthe ahahaha

shfletuesi_
03-01-09, 01:41
It's long story ...my dear friend !

I have mjaft kohe te degjoj histori te gjata, I like a long storry, nisja.. hahaha shaka moj bera..

Femijet e vegjel hmmm si kam qen une kur kam qen i vogel

Murgesha
03-01-09, 01:42
Shume, sa shpejt po riten, seriozisht une i du shume ne dite me siguri ka 100 puthje qe i dhurroj fmive te mija veq kur ja ngjes si loje ja nismi e zdi mu ndal prej qe kan lind te dyte qeshtu ahahha ky i vogli 20 muj qysh puthe ahahaha


Puthi loqkum edhe me teper se qe i puth, femijet rriten shpejt, e sahora te thon mam na lodhe me me keto puthje hahahahahahahahaahahaha....

e_martumja
03-01-09, 01:45
Puthi loqkum edhe me teper se qe i puth, femijet rriten shpejt, e sahora te thon mam na lodhe me me keto puthje hahahahahahahahaahahaha....hahahahhahahahahahah a thu ah, deri sa jane ne konakun time kan mem puthe bilem kur shkojn dhe kthehen prej shkolles nese jo po dojka me pa gazepin burri duhet me bo punen e tyre :biggrin:

shfletuesi_
03-01-09, 01:48
Mos i puthni shume se i infektoni me ate grim fasad qe keni fytyres e buzeve

Murgesha
03-01-09, 01:48
hahahahhahahahahahah a thu ah, deri sa jane ne konakun time kan mem puthe bilem kur shkojn dhe kthehen prej shkolles nese jo po dojka me pa gazepin burri duhet me bo punen e tyre :biggrin:


Ha,hahahahahahahahahahahahahhaahah http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

shfletuesi_
03-01-09, 01:49
Ha,hahahahahahahahahahahahahhaahah http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Mos ja humbisni kuptimin temes... shikoni ku jeni ...Ose do bej ankesa per ju dhe pse ndoshta vet jeni moderatore.

Murgesha
03-01-09, 01:52
Mos ja humbisni kuptimin temes... shikoni ku jeni ...Ose do bej ankesa per ju dhe pse ndoshta vet jeni moderatore.


http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon2.gif

shfletuesi_
03-01-09, 01:54
:biggrin: http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon2.gif

Angel_
07-01-09, 15:10
Me se shum se gjithqka i dua femijet..........

selvija
07-01-09, 22:23
Pak vajza mu ka rrit,,, si duket nga qefi i femive te vegjel du me nis edhe nje:wink:

rafet llapjani
07-01-09, 22:29
Pak vajza mu ka rrit,,, si duket nga qefi i femive te vegjel du me nis edhe nje:wink:

Bravoooooooooooooo oj Selvushe o veq ti je tu mendu ne ket koh per natalitet tonin nise sa ma shpejt ahaahahahahaahhh

lovely
07-01-09, 22:33
Bravoooooooooooooo oj Selvushe o veq ti je tu mendu ne ket koh per natalitet tonin nise sa ma shpejt ahaahahahahaahhh

hahahahahahahahahahahahahahaha

Rafet, a bon me nis edhe une njo? :biggrin: :biggrin:

selvija
07-01-09, 22:35
Bravoooooooooooooo oj Selvushe o veq ti je tu mendu ne ket koh per natalitet tonin nise sa ma shpejt ahaahahahahaahhhHaaaaa o une kam mu shtu bota per nje nat djaloooo,,,mem ngu mue gjithat ketu sa po rrin bodihava shkoj e nisin nga nje femi se e le te shtohemi ardhmerin ton,,,,

o kush me kan babaaaaaaaaaaaaa????????? hahahhahgagaggagagagagaga
rafet ti din mir me majt qirin?????????

rafet llapjani
07-01-09, 22:35
hahahahahahahahahahahahahahaha

Rafet, a bon me nis edhe une njo? :biggrin: :biggrin:

ahahaahh jo ti me njo jo po bineq per menje her me shumic ahahaahahaahahh

lovely
07-01-09, 22:38
ahahaahh jo ti me njo jo po bineq per menje her me shumic ahahaahahaahahh

e qysh duhet me i nis bineqt o rafet? :D:D

uliksi31
07-01-09, 22:38
hahahahahahahahahahahahahahaha

Rafet, a bon me nis edhe une njo? :biggrin: :biggrin:

Valla prej Rafetit ni e nissh, me qyski en krah lind. Ahahahahahahaha

lovely
07-01-09, 22:41
Valla prej Rafetit ni e nissh, me qyski en krah lind. Ahahahahahahaha

per t Rafetit po e dijme po ky i joti a thu me qka del :biggrin: :biggrin:

ShEjToNkA
07-01-09, 22:43
Valla i pėlqej dhe i dua me shpirt, por nuk e mohoj faktin se edhe fėmijėt mė dojn, ashtu s'paku duken. Ėshtė e pamundur me kaluar pranė njė fėmiju e mos me ma fal njė buzėqshje dhe me mė shiku. E hec e mos i do pastaj!???

Janė engjuj, i duaaaaa me krejt zemrėn!

desert
08-01-09, 10:27
Mendoj se tek femijet tregohet bota e drejt si do ishte, por ja qė sa rritemi bėhemi aq egoist dhe shkatrrojmė tėgjitha ato pasterti... unė pėr vete kur jam me fėmijė ndiej shprtin rehat dhe ngroht.

shfletuesi_
08-01-09, 10:30
Valla me shume ja u dua Nenen se sa femijet

romansa
08-01-09, 10:34
femija jane engjuj..qe kane nje shpirt te paster,nuk kane lajka po e shprehin gjith ate qe e ndjejne..i dua shume ,shuem

Giovanni
08-01-09, 10:36
Femite jan gjeja me e bukur ne jete dhe arsyea pse ne jetojm.
Iadhuroj femin e vegjel........

Urata
08-01-09, 15:02
Valla i pėlqej dhe i dua me shpirt, por nuk e mohoj faktin se edhe fėmijėt mė dojn, ashtu s'paku duken. Ėshtė e pamundur me kaluar pranė njė fėmiju e mos me ma fal njė buzėqshje dhe me mė shiku. E hec e mos i do pastaj!???

Janė engjuj, i duaaaaa me krejt zemrėn!

ēdo femije qe ka shkelur pragun tim kane qajte/qajne me ndjete akoma...! shume interesant, edhe femijet i kam shume t'dashtun...!

vdes, per ta!

vjeshta
10-01-09, 01:17
N'distancė ...:redface: :biggrin:

shfletuesi_
10-01-09, 08:07
ēdo femije qe ka shkelur pragun tim kane qajte/qajne me ndjete akoma...! shume interesant, edhe femijet i kam shume t'dashtun...!

vdes, per ta!


Oh ka qajt nga frika jo nga diqka e mire hahahahahahahahhaha


sikur t'ju shkoje pas mbasi t'jan larguar nga pragu i shpis tende i kishe pa me fytyra te buzeqeshura dhe duke then " shpetuam shpetuam nga ajo tmerr URATA" hahahahahahValla une aq shume i dua sa qe do e mbushi shpin me nja 15 kalamaja.....:biggrin: edhe do ju a ngjes emrat, nga anetaret e forumit dardania do i zgjedh hahahahaha

Urata
10-01-09, 08:11
e kush nuk i don femijet 'pernime...?!!!

Urata
10-01-09, 08:12
Oh ka qajt nga frika jo nga diqka e mire hahahahahahahahhaha


sikur t'ju shkoje pas mbasi t'jan larguar nga pragu i shpis tende i kishe pa me fytyra te buzeqeshura dhe duke then " shpetuam shpetuam nga ajo tmerr URATA" hahahahahahValla une aq shume i dua sa qe do e mbushi shpin me nja 15 kalamaja.....:biggrin: edhe do ju a ngjes emrat, nga anetaret e forumit dardania do i zgjedh hahahahaha


u mi marrq t'ligat ti hė...!ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...