PDA

View Full Version : Hajde tregone te verteten....


Faqet : [1] 2

lazdrani
17-05-04, 20:16
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:

mr_beni
17-05-04, 21:54
hahah une nuk kam pas asnje se i kam vetem 16 i ngrati por hej njeri tash e kam nje te dashur hehehhe por nuk e di deri ku do te shkoj kjo a heheh

Murgesha
19-05-04, 23:44
Po e marr guximin e po pergjigjem e para ne ket teme.

Shume e re u dashurova
Jeten time e shkatrrova
Nuk dija se cpo ngjante me mua
Zemra me rrihte pa pushim
Naten kur bija ne gjume
E enderroja shume.

Isha e re asgje nuk dija
Nuk kuptoja ndjenjat e mija
Por shume shpejt me erdh zhgenjimi
E pash se ai kurr nuk do te ish i imi.
E shkula me rrenje nga zemra
Shendosh thashe me vete, ende jam e re

Kaluan vite e une u rrita
Dashurine e verte e gjeta
Dhe shum mire kuptoja
Pse zemra me rrihte cmendurisht
Kesaj here nuk u zhgenjeva
Se shpejti puthjen e pare shijova

Fati i zi me percolli
Edhe kjo dashuri me deshtoi
Nuk ishte faji i jone
Se shume njeri-tjetrin e donim
Por jeta me lule nuk eshte shtruar
Therrat ishin ato qe fituan.

Erdhi dita prap nje rrahje zemre
Kesaj here thash do te mendoj per vete
Duart i zgjatem u bashkuam
Mbi dashurin tone u betuam
Sfidat e jetes ti perballojme
Te lumtur jeten ta kalojme.

Barbaroza
20-05-04, 09:16
Asnje!A eshte per tu skuqur apo mburrur :?: :idea:

lazdrani
20-05-04, 10:38
Asnje!A eshte per tu skuqur apo mburrur :?: :idea: :D Krenare as humbje as fitim :wink: Ndoshta simpati ke pase ose ke :wink:

Barbaroza
20-05-04, 10:42
Asnje!A eshte per tu skuqur apo mburrur :?: :idea: :D Krenare as humbje as fitim :wink: Ndoshta simpati ke pase ose ke :wink:

Po natyrisht simpatite jane te shumeta :wink: :wink:

Murgesha
20-05-04, 10:50
Qysh moj simpati te shumta e dashni asnjo. Qiko bjeri vetes mbas.
Nuk po me doket ne rregull kjo.
Po hajt mos i bani bisht kesaj pyetje e tregoni????????????????? :shock:

florian
20-05-04, 20:33
:oops: :oops: :oops:

Vera
20-05-04, 20:36
edhe mua po me vjen :oops: :oops: :oops: si florit hahahah

florian
20-05-04, 20:52
edhe mua po me vjen :oops: :oops: :oops: si florit hahahah

VER MOJ TY PSE? :?: :idea:

Vera
21-05-04, 07:28
VER MOJ TY PSE? :?: :idea:

nuk e di bre ahahahahah pse

yllka
21-05-04, 12:01
Asnje deri tani pos nje simpati eh ai e dine mire kush eshte :oops:

anna
21-05-04, 12:53
sdua te tregoj :D :D

lazdrani
22-05-04, 09:51
sdua te tregoj :D :D
As une qy :wink:

Cool_Boy
22-05-04, 15:38
VER MOJ TY PSE? :?: :idea:

nuk e di bre ahahahahah pse


Vera mos po te vjen marre pershkak meje a???

MA moj hahaha

florian
22-05-04, 15:52
:oops: :oops: :oops: ESHTE ME E FORT SE UN SKAM CTI BEJ :twisted:

Vera
22-05-04, 17:07
VER MOJ TY PSE? :?: :idea:

nuk e di bre ahahahahah pse


Vera mos po te vjen marre pershkak meje a???

MA moj hahaha

jo bre nuk po m evjen :oops: per shkak teje por e te gjithve :oops: :oops:

florian
22-05-04, 17:26
VER MOJ TY PSE? :?: :idea:

nuk e di bre ahahahahah pse


Vera mos po te vjen marre pershkak meje a???

MA moj hahaha

jo bre nuk po m evjen :oops: per shkak teje por e te gjithve :oops: :oops:

CIKI CKA TE KAN BA TE TAN TY :shock:

Vera
22-05-04, 17:35
nuk e di brre flori
po hajt se tybe ne ngjarje nuk tek koke ti

Murgesha
23-05-04, 09:18
Ncncnc askush spo guxon me fole te kjo teme e rrezikshme.
Hajde more cfare po prisni :shock: :shock: :shock: :shock: :?:

Barbaroza
23-05-04, 09:24
Hajt bre se po tregoj une pra.
Djalin e pare e lashe se nuk ma deshti familja.
Djalin e dyte e lashe vete se s'kishte pasuri.
Djalin e trete e lashe se nuk ishte i bukur.
Djalin e katert e lashe se dolem te aferm :oops:
Djalin e peste ia dhashe shoqes sime se nuk kishte asnje.
Te gjashtin e harrova ne autobus :(
Te shtatin e shkeli treni :cry:
Te tjeret as nuk ia vlen t'i permendi.Me thoni a ka bre kund djale ideal :?: :idea:

Murgesha
23-05-04, 09:35
Te lumte Barbaroza. Paske pase nje jet te bujshme.
Hajde djema a nuk po ju vjen inat. Une Tri dashuri, Barbaroza 7 e ju ende i paskit buzet me qumesh si duket. :lol:

florian
23-05-04, 10:51
Hajt bre se po tregoj une pra.
Djalin e pare e lashe se nuk ma deshti familja.
Djalin e dyte e lashe vete se s'kishte pasuri.
Djalin e trete e lashe se nuk ishte i bukur.
Djalin e katert e lashe se dolem te aferm :oops:
Djalin e peste ia dhashe shoqes sime se nuk kishte asnje.
Te gjashtin e harrova ne autobus :(
Te shtatin e shkeli treni :cry:
Te tjeret as nuk ia vlen t'i permendi.Me thoni a ka bre kund djale ideal :?: :idea:

BARBAROZA UN JAM IDEALI PO NUK PO E DI NE ATE LISTEN TENDE UN JAM AI I PARI GJITHMON ME NDODH E NJEJTA NUK ME DON VJERRI E VJERRA :wink:


MURGESH BUZET ME QUMESHT NUK I KA ASKUSH KTU MA MERR MENJA PO JAN TE TURPSHEM E NUK PO DIN A ME E SHKRUJT A JO :twisted:

Gentiana
23-05-04, 11:40
Hajt bre se po tregoj une pra.
Djalin e pare e lashe se nuk ma deshti familja.
Djalin e dyte e lashe vete se s'kishte pasuri.
Djalin e trete e lashe se nuk ishte i bukur.
Djalin e katert e lashe se dolem te aferm :oops:
Djalin e peste ia dhashe shoqes sime se nuk kishte asnje.
Te gjashtin e harrova ne autobus :(
Te shtatin e shkeli treni :cry:
Te tjeret as nuk ia vlen t'i permendi.Me thoni a ka bre kund djale ideal :?: :idea:

Po si ke puna se e harrove te gjashtin ne Autobus?? kjo do tme interesonte?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SheTa
23-05-04, 11:44
Lazdrani hhaha :) sa dashnore i kam pas numer spo jap :)
e lidhja ime me ni preson ka zgjat 3 vite mase 3 viteve :)
Game Over :) erro ahaa LOve :)

Barbaroza
23-05-04, 12:06
Hajt bre se po tregoj une pra.
Djalin e pare e lashe se nuk ma deshti familja.
Djalin e dyte e lashe vete se s'kishte pasuri.
Djalin e trete e lashe se nuk ishte i bukur.
Djalin e katert e lashe se dolem te aferm :oops:
Djalin e peste ia dhashe shoqes sime se nuk kishte asnje.
Te gjashtin e harrova ne autobus :(
Te shtatin e shkeli treni :cry:
Te tjeret as nuk ia vlen t'i permendi.Me thoni a ka bre kund djale ideal :?: :idea:

BARBAROZA UN JAM IDEALI PO NUK PO E DI NE ATE LISTEN TENDE UN JAM AI I PARI GJITHMON ME NDODH E NJEJTA NUK ME DON VJERRI E VJERRA :wink:


MURGESH BUZET ME QUMESHT NUK I KA ASKUSH KTU MA MERR MENJA PO JAN TE TURPSHEM E NUK PO DIN A ME E SHKRUJT A JO :twisted:


Aiii Florian,cka eshte bre tek ty diqka negative keshtu :?: :wink:

Barbaroza
23-05-04, 12:08
Hajt bre se po tregoj une pra.
Djalin e pare e lashe se nuk ma deshti familja.
Djalin e dyte e lashe vete se s'kishte pasuri.
Djalin e trete e lashe se nuk ishte i bukur.
Djalin e katert e lashe se dolem te aferm :oops:
Djalin e peste ia dhashe shoqes sime se nuk kishte asnje.
Te gjashtin e harrova ne autobus :(
Te shtatin e shkeli treni :cry:
Te tjeret as nuk ia vlen t'i permendi.Me thoni a ka bre kund djale ideal :?: :idea:

Po si ke puna se e harrove te gjashtin ne Autobus?? kjo do tme interesonte?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Genta,kur e pashe te shtatin e humba mendjen dhe keshtu e harrova te gjashtin:wink:

Gentiana
23-05-04, 12:09
Hajt bre se po tregoj une pra.
Djalin e pare e lashe se nuk ma deshti familja.
Djalin e dyte e lashe vete se s'kishte pasuri.
Djalin e trete e lashe se nuk ishte i bukur.
Djalin e katert e lashe se dolem te aferm :oops:
Djalin e peste ia dhashe shoqes sime se nuk kishte asnje.
Te gjashtin e harrova ne autobus :(
Te shtatin e shkeli treni :cry:
Te tjeret as nuk ia vlen t'i permendi.Me thoni a ka bre kund djale ideal :?: :idea:

Po si ke puna se e harrove te gjashtin ne Autobus?? kjo do tme interesonte?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Genta,kur e pashe te shtatin e humba mendjen dhe keshtu e harrova te gjashtin:wink:


:lol: :lol: :lol: Me beso se ma muar mendja se diqka e till, e i shtati e shkeli treni apo, e kjo si ndodhi moj??

Barbaroza
23-05-04, 12:16
Eh te shtatin e kam dashur shume,por siq thone me ate qe duhesh kurre s'mund te bashkohesh,keshtu qe fati ishte i tille dhe me la te mjere pa te :cry:

Te lutem Genta,sa me ke emocionuar tash,s'po mund t
i mbaj lotet :cry: :cry: :cry:

Gentiana
23-05-04, 12:18
Eh te shtatin e kam dashur shume,por siq thone me ate qe duhesh kurre s'mund te bashkohesh,keshtu qe fati ishte i tille dhe me la te mjere pa te :cry:

Te lutem Genta,sa me ke emocionuar tash,s'po mund t
i mbaj lotet :cry: :cry: :cry:


Me fal Barbaroza nuk desha, po qti bej Kurreshtjes sime. Po e daj dhimbjen me ty :( po hajt bre se do te kesh fat dhe ta gjejsh nje se e meriton.

Barbaroza
23-05-04, 12:22
Po bre Genta,edhe une po mendoj qe i teti do te jete i verteti :wink:

Gentiana
23-05-04, 12:27
Po bre Genta,edhe une po mendoj qe i teti do te jete i verteti :wink:


Barbaroza tybe qetash me ke shti ne mendime, a thua deri tek nr 8 duhet te shkoj edhe un per te qen i verteti a???

Barbaroza
23-05-04, 12:54
Jo moj Genta,ishalla nuk e ke fatin tim ti :wink:

lazdrani
24-05-04, 10:07
Une me nje fillova dhe me ate mbarrova :wink: Ju pe dini me kende :D :wink:

Barbaroza
24-05-04, 10:11
A e paske mbaru a,jo ishallah :wink:

lazdrani
24-05-04, 10:25
A e paske mbaru a,jo ishallah :wink:
Barbaroza qyre Qiko une nga pake si lazdran ndoshta lazdrohem vetem ushqimin gjithmone e ha ne Shtepi :wink: E dua M...... shume dhe nuk e mbane ta tradhetoje :P

Barbaroza
24-05-04, 10:29
Eh tash te kuptova se perpak me fute ne dyshim,thashe a behet Lazdrani te jete ashtu,ky vazhdimisht thote se e do veq M :wink:

Cool_Boy
24-05-04, 14:05
VER MOJ TY PSE? :?: :idea:

nuk e di bre ahahahahah pse


Vera mos po te vjen marre pershkak meje a???

MA moj hahaha

jo bre nuk po m evjen :oops: per shkak teje por e te gjithve :oops: :oops:

Vera mos ta nin se jam demokrat

Flori rri shokit prit ne rend ti ok

Murgesha
24-05-04, 19:30
Eh tash te kuptova se perpak me fute ne dyshim,thashe a behet Lazdrani te jete ashtu,ky vazhdimisht thote se e do veq M :wink:

Barbaroza shume bre keto dyshime tek ti. Ncnc te krejt ban me dyshu veq kurr mos te shkoje mendja me dyshu per Lazdranin. :lol:

lazdrani
22-06-04, 18:57
Eh tash te kuptova se perpak me fute ne dyshim,thashe a behet Lazdrani te jete ashtu,ky vazhdimisht thote se e do veq M :wink:

Barbaroza shume bre keto dyshime tek ti. Ncnc te krejt ban me dyshu veq kurr mos te shkoje mendja me dyshu per Lazdranin. :lol: :wink: :P :P :P :P

Murgesha
22-06-04, 19:15
Eh tash te kuptova se perpak me fute ne dyshim,thashe a behet Lazdrani te jete ashtu,ky vazhdimisht thote se e do veq M :wink:

Barbaroza shume bre keto dyshime tek ti. Ncnc te krejt ban me dyshu veq kurr mos te shkoje mendja me dyshu per Lazdranin. :lol: :wink: :P :P :P :P

Qeshu, qeshu se je me i miri Wooooooooooooooooooooooooooow

Vera
22-06-04, 21:15
VER MOJ TY PSE? :?: :idea:

nuk e di bre ahahahahah pse


Vera mos po te vjen marre pershkak meje a???

MA moj hahaha

jo bre nuk po m evjen :oops: per shkak teje por e te gjithve :oops: :oops:

Vera mos ta nin se jam demokrat

Flori rri shokit prit ne rend ti ok


o e di bre Cool_Boy se shum loqk je ti e di :wink:

Cool_Boy
23-06-04, 11:05
Vera mire qe po e dishe qiki :wink: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
01-07-04, 11:00
Nje Pytje tjeter kishit pase qef qe EX-Dashnorin-e ta takojeni perseri :D

mickoja
01-07-04, 11:10
nje njeri qe ke dashur gjith do te kesh qef me taku perseri....

Cool_Boy
01-07-04, 11:10
Nje Pytje tjeter kishit pase qef qe EX-Dashnorin-e ta takojeni perseri :D

lazdran per vete do kisha thene JO se nje njeri qe ndahet per shkak rrenva,tradhtijave etj qe ndahesh jo meqef nuk mundem prap ta takoj ate dhe ishalla kurr para syve nuk me del...............


Cool_Boy

lazdrani
01-07-04, 11:12
nje njeri qe ke dashur gjith do te kesh qef me taku perseri.... :wink: Flete nga pervoja :wink:

mickoja
01-07-04, 11:12
:roll: :roll: :roll: :wink:

lazdrani
01-07-04, 11:12
Nje Pytje tjeter kishit pase qef qe EX-Dashnorin-e ta takojeni perseri :D

lazdran per vete do kisha thene JO se nje njeri qe ndahet per shkak rrenva,tradhtijave etj qe ndahesh jo meqef nuk mundem prap ta takoj ate dhe ishalla kurr para syve nuk me del...............


Cool_BoyKa edhe kesi raste te kuptoi dhe e perkrahu mendimin tend :wink:

Cool_Boy
01-07-04, 11:14
lazdran po ti shokit mbasi po na qet ne gjygj neve hajde edhe ti trego tashti.........

lazdrani
01-07-04, 11:20
Po Cool_Boy te gjitha si shoqe.Vetem te dija se si i kane hallet,cka kane arrite tani....e shume e shume gjera tjera :wink: Per disa e di situaten aktuelle :wink:

Murgesha
01-07-04, 12:06
Nje Pytje tjeter kishit pase qef qe EX-Dashnorin-e ta takojeni perseri :D

Po pse jo? Pa marre parasysh se si perfundon lidhja me nje njeri, gjithnje eshte nje deshire qe ta shohesh e te dish per te. Kuptohet aty ku ka egzistuar dashuria.

Cool_Boy
01-07-04, 14:25
Po Cool_Boy te gjitha si shoqe.Vetem te dija se si i kane hallet,cka kane arrite tani....e shume e shume gjera tjera :wink: Per disa e di situaten aktuelle :wink:

lazdrani te kuptoj por dehsta te pyes ty diqka shokit dhe te tjeret qe kan kete deshir........

E takon ate ish te dashuren dhe rastesisht ne ate moment vjen burri apo i dashuri sajna si do te veproni ne ate moment????

E takoni ish te dashurin tuaj dhe nuk i tregoni te dashurit apo burrit se doni ta mbani mshefur dhe aje nje dite e zbulon kete qka do ti thueni ju ati njeriut???

pres pergjigje per ju qe deshironi ti beni keto gjera.....

Cool_Boy

turisti
17-08-04, 19:15
udhetime qarkore dhe pushimi ne liman :P

Murgesha
20-08-04, 14:45
udhetime qarkore dhe pushimi ne liman :P

Te uroj pushime te kendshme Turist. :wink:

turisti
20-08-04, 18:37
Faleminderit Murgeshe,gjithashtu . :wink:

Luana
09-09-04, 05:58
Une asnji nuk e kam , po pres diq te re nga dardania.de :wink:

turisti
09-09-04, 10:35
E verteta eshte e rende dhe shumices nuk i pelqen... :wink:

sexybrikenda
10-09-04, 16:51
Po Cool_Boy te gjitha si shoqe.Vetem te dija se si i kane hallet,cka kane arrite tani....e shume e shume gjera tjera :wink: Per disa e di situaten aktuelle :wink:
Paje mire me thone Lazdran jam,shpirtenisht e shkatrruar vetem cka te beje une e gjora...Jeta shkone disi perpara :cry: :cry: :cry:

nitushe
11-09-04, 14:14
auu duhet shume me u kthy mbrapa e po pritoj :P

Nexhati
13-09-04, 14:07
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:
Abane privat me te tregua se kety nuk po mundem bre Burre mu qele 8)

lazdrani
16-09-04, 20:17
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:
Abane privat me te tregua se kety nuk po mundem bre Burre mu qele 8)Fole he burre i dheut mos ke frike qy :!: :wink:

dr1ta
16-09-04, 20:46
Un i kam pas gjithsej 4 dashnor, 5 simpatija dhe 2 1/2 simpatija :lol:

vushtrria
16-09-04, 20:50
valla une prej krejt grave qe i kam pas deri tani me se shumti e dua ket qe kam tani

Murgesha
16-09-04, 22:55
Un i kam pas gjithsej 4 dashnor, 5 simpatija dhe 2 1/2 simpatija :lol:

Shumė bukur.
Ti shtoftė allahu sevapet. :wink: :lol: :lol:

Loloku
18-09-04, 10:29
Me falni nese nuk arrij te jeme plotesisht brenda temes se teme shmeki qenka dhe une nuk ja di fort rendin numrimit dhe gjatesise se rasteve. Rast te mire pake ofru Lazdran mbreti per t'u "fry" kush e ka ves edhe pa ba qef!

Per mua nuk qon pesh numri i rasteve, por gjatesia ka domethenje tjeter! Nuk i qasem femrave per raste dhe numrime, rasti mund te vije vet, prandaj edhe shkeputjen nuk e paramendoj as nuk arrij ta bej sado te jene rastet. Une do te beja vetem ate qe dau ta bej dhe ate qe dua njehere nuk mund te mos e dua me kurre!

lazdrani
02-01-05, 12:44
Me falni nese nuk arrij te jeme plotesisht brenda temes se teme shmeki qenka dhe une nuk ja di fort rendin numrimit dhe gjatesise se rasteve. Rast te mire pake ofru Lazdran mbreti per t'u "fry" kush e ka ves edhe pa ba qef!

Per mua nuk qon pesh numri i rasteve, por gjatesia ka domethenje tjeter! Nuk i qasem femrave per raste dhe numrime, rasti mund te vije vet, prandaj edhe shkeputjen nuk e paramendoj as nuk arrij ta bej sado te jene rastet. Une do te beja vetem ate qe dau ta bej dhe ate qe dua njehere nuk mund te mos e dua me kurre!


:roll: :wink: :wink: :wink:

Drenicaki
02-01-05, 12:59
Ju them te verteten kam ndėrruar femra e sot jam i martuar por as kėtė sdo ta lė te fundit!!!!!

turisti
02-01-05, 13:00
Hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha,ato jane TOP SEKRET,Lazdran,hahahahahahahahahahahahahahahahahah a. :wink:

Gjumashja
02-01-05, 13:23
i kom ndrru si kpucat hhahahahahahahha hahahhahahahahahhahahaha

turisti
02-01-05, 13:31
i kom ndrru si kpucat hhahahahahahahha hahahhahahahahahhahahaha
Ēka bojne te dathurit????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.

Gjumashja
02-01-05, 13:34
i kom ndrru si kpucat hhahahahahahahha hahahhahahahahahhahahaha
Ēka bojne te dathurit????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.


deshen hhhahahahhahahahahhaha

Murgesha
02-01-05, 13:39
i kom ndrru si kpucat hhahahahahahahha hahahhahahahahahhahahaha


:shock: :shock: :shock: Meshkujt a???????????????

turisti
02-01-05, 13:40
i kom ndrru si kpucat hhahahahahahahha hahahhahahahahahhahahaha
Ēka bojne te dathurit????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.


deshen hhhahahahhahahahahhaha

Lekuren a????? :wink:

Gjumashja
02-01-05, 13:52
i kom ndrru si kpucat hhahahahahahahha hahahhahahahahahhahahaha


:shock: :shock: :shock: Meshkujt a???????????????

jo qorrapat meshkujt mojjj se qdo stin blej kpuca hahahahahahaa

Gjumashja
02-01-05, 13:53
i kom ndrru si kpucat hhahahahahahahha hahahhahahahahahhahahaha
Ēka bojne te dathurit????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.


deshen hhhahahahhahahahahhaha

Lekuren a????? :wink:

Kockat turist :P

Mafiozi
02-01-05, 17:11
Qka me tregu drejt :roll: :roll:


Kah me fillu se pari :lol: :lol:

turisti
03-01-05, 01:50
i kom ndrru si kpucat hhahahahahahahha hahahhahahahahahhahahaha
Ēka bojne te dathurit????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.


deshen hhhahahahhahahahahhaha

Lekuren a????? :wink:

Kockat turist :P

:?

lazdrani
03-01-05, 10:57
i kom ndrru si kpucat hhahahahahahahha hahahhahahahahahhahahaha


:shock: :shock: :shock: Meshkujt a???????????????


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
02-06-05, 10:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
02-06-05, 12:51
edhe me tregue s'besoni qe qysh para dhejt vjeteve i kam pas numrue gishtat e dores nga dy here prej femrave qe i kisha :lol:

lazdrani
20-07-05, 21:17
Po e marr guximin e po pergjigjem e para ne ket teme.

Shume e re u dashurova
Jeten time e shkatrrova
Nuk dija se cpo ngjante me mua
Zemra me rrihte pa pushim
Naten kur bija ne gjume
E enderroja shume.

Isha e re asgje nuk dija
Nuk kuptoja ndjenjat e mija
Por shume shpejt me erdh zhgenjimi
E pash se ai kurr nuk do te ish i imi.
E shkula me rrenje nga zemra
Shendosh thashe me vete, ende jam e re

Kaluan vite e une u rrita
Dashurine e verte e gjeta
Dhe shum mire kuptoja
Pse zemra me rrihte cmendurisht
Kesaj here nuk u zhgenjeva
Se shpejti puthjen e pare shijova

Fati i zi me percolli
Edhe kjo dashuri me deshtoi
Nuk ishte faji i jone
Se shume njeri-tjetrin e donim
Por jeta me lule nuk eshte shtruar
Therrat ishin ato qe fituan.

Erdhi dita prap nje rrahje zemre
Kesaj here thash do te mendoj per vete
Duart i zgjatem u bashkuam
Mbi dashurin tone u betuam
Sfidat e jetes ti perballojme
Te lumtur jeten ta kalojme.

:roll: :wink:

yllka
21-07-05, 10:14
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:


Asnje dashnor,as te shkurta as te gjata.Po prese ende :(

laliloli
21-07-05, 10:25
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:


Asnje dashnor,as te shkurta as te gjata.Po prese ende :(

PO te iken Yllka

experti_lu
22-07-05, 02:45
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:hhahahahahaahhha
mu me ki nxan ngushte qetash!!!!
me duhet nja 4 muje pause me i numru sa kam pase.ahahahahhahahha

lazdrani
22-07-05, 10:21
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:hhahahahahaahhha
mu me ki nxan ngushte qetash!!!!
me duhet nja 4 muje pause me i numru sa kam pase.ahahahahhahahha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
22-07-05, 11:14
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:hhahahahahaahhha
mu me ki nxan ngushte qetash!!!!
me duhet nja 4 muje pause me i numru sa kam pase.ahahahahhahahha

Ah,lu me shum kam pas dashnore se sa vjete qe kam. :lol: :lol: :lol:

experti_lu
23-07-05, 01:53
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:hhahahahahaahhha
mu me ki nxan ngushte qetash!!!!
me duhet nja 4 muje pause me i numru sa kam pase.ahahahahhahahha

Ah,lu me shum kam pas dashnore se sa vjete qe kam. :lol: :lol:
:lol:KERQOVARI
:lol: :lol: :lol: ja pata nise mi numru,
por kur arrita te numri 2.pritova me vazhdu. :D :D :D

vjeshta
10-06-07, 02:43
Qka i bjen kjo ,me rrejte a ?? hahahaa

Artisti
10-06-07, 02:46
Qka i bjen kjo ,me rrejte a ?? hahahaa


Tregom qfare rrjete eshte ajo se une mbeta hahahaahhahahahahhaa


.

vjeshta
10-06-07, 02:52
Tregom qfare rrjete eshte ajo se une mbeta hahahaahhahahahahhaa


.

I bjen ..........qe ti nuk po na mungon hahahhaaaaaaaaaa


Ps: te pershendes .

Artisti
10-06-07, 02:56
I bjen ..........qe ti nuk po na mungon hahahhaaaaaaaaaa


Ps: te pershendes .

flm per spjegimin, se isha sot ne mal mi pre do dru e koken plot lajthia e kam hahahhaa, kam nxan shume hhhahahahhaaa.

Gjithashtu pershendetjeeeee te madheeeeeeee


.

vjeshta
10-06-07, 03:02
flm per spjegimin, se isha sot ne mal mi pre do dru e koken plot lajthia e kam hahahhaa, kam nxan shume hhhahahahhaaa.

Gjithashtu pershendetjeeeee te madheeeeeeee


.

Hhahahaha ,a kjo qenka e verteta jote a .........

Artisti
10-06-07, 03:14
Hhahahaha ,a kjo qenka e verteta jote a .........

Hahaahhahaaaaa, kur te shkoje ne mal, ska aty kili mili, i qepon drunit, lajthia mbi krye hahaahahahaaaa.

Ehhhh sa uji eshte ne krua, a i thoni edhe zanafilles se burimit te ujit krua hahahaha.


.

vjeshta
10-06-07, 03:18
Hahaahhahaaaaa, kur te shkoje ne mal, ska aty kili mili, i qepon drunit, lajthia mbi krye hahaahahahaaaa.

Ehhhh sa uji eshte ne krua, a i thoni edhe zanafilles se burimit te ujit krua hahahaha.


.

Mire qe nuk e ka lan zoti qe ne vend te lajthijave me u rrit kungujt , se kishe mbet ne mal ende ......hahaa

Ashtu me doket i thojn ,edhe ti si me kan i anes s'rrafshit ......hahaha

Artisti
10-06-07, 03:21
Mire qe nuk e ka lan zoti qe ne vend te lajthijave me u rrit kungujt , se kishe mbet ne mal ende ......hahaa

Ashtu me doket i thojn ,edhe ti si me kan i anes s'rrafshit ......hahaha


Bile isha knaq tu hanger Fara hhhhhhhhhhahahahahaaahaaaaaaaa

.

>>{SpOnGeBoB}<<
10-06-07, 03:23
cka po zijka muhabeti kesajde edhe kerkush nuk po kallezon.

vjeshta
10-06-07, 03:29
Bile isha knaq tu hanger Fara hhhhhhhhhhahahahahaaahaaaaaaaa

.

Ta prishin gjakun ,mos gabo hahahaaaaaaa

Artisti
10-06-07, 03:35
Ta prishin gjakun ,mos gabo hahahaaaaaaa


Me tute tash edhe tiii jo i gjujtaaaaa hahaaaha, e a ben fara te lulediellit me hanger

.

Artisti
10-06-07, 03:36
cka po zijka muhabeti kesajde edhe kerkush nuk po kallezon.


Spongebob, pergatitna do hamburgera pa pritese edhe thuj Tadeusit mos te nguc shume Mister Krebsin hhhhhhhhhhhhhhahahaaaahaahhahaa

.

vjeshta
10-06-07, 03:39
Me tute tash edhe tiii jo i gjujtaaaaa hahaaaha, e a ben fara te lulediellit me hanger

.

Te tuta se ishe duke i hanger vetun hahahaaaaaaaaaaa

Artisti
10-06-07, 03:51
Te tuta se ishe duke i hanger vetun hahahaaaaaaaaaaa


Prej tute i kam gjue se ti kisha dhane do hahahahaha, tuta tute me, as me mendue nuk din ne ato momente hhhahahahahaaa.

.

vjeshta
10-06-07, 03:54
Prej tute i kam gjue se ti kisha dhane do hahahahaha, tuta tute me, as me mendue nuk din ne ato momente hhhahahahahaaa.

.

Prej tute kan mujt me te mbet ne fyt hahahahaaaaa

Artisti
10-06-07, 03:57
Prej tute kan mujt me te mbet ne fyt hahahahaaaaa


Ahhh kjo eshte e verteta joteeeee hhhhhhhhhhhhhhhaahahahahhahahahaaaa


ta kthevaaaaaaa, me falllllllll


Je e mrekullueshmeeee,

.

vjeshta
10-06-07, 04:05
Ahhh kjo eshte e verteta joteeeee hhhhhhhhhhhhhhhaahahahahhahahahaaaa


ta kthevaaaaaaa, me falllllllll


Je e mrekullueshmeeee,

.

Qka thuhet ne sy ,falet ............po e perbij disi hahahahaaaaaa

Mos e the prej tute .....hahahahaa.....flm. pa qare me ty .

Artisti
10-06-07, 04:08
Qka thuhet ne sy ,falet ............po e perbij disi hahahahaaaaaa

Mos e the prej tute .....hahahahaa.....flm. pa qare me ty .

Jo jo se fale teje qe me trimnove prape, me shpetove qe me tute e me shpetove qe me trimnove hhhahahahaaa.

.

vjeshta
10-06-07, 04:15
Jo jo se fale teje qe me trimnove prape, me shpetove qe me tute e me shpetove qe me trimnove hhhahahahaaa.

.

U duhte ,se mi huazove shkallet ,uren ,helikopterin ,e tash po e pres projektin tjeter hahahaaaaaaaaa

Artisti
10-06-07, 04:22
U duhte ,se mi huazove shkallet ,uren ,helikopterin ,e tash po e pres projektin tjeter hahahaaaaaaaaa


Jam ne kursim e siper, duhet tash ta beje publike apo kur te arrihet:biggrin:

.

vjeshta
10-06-07, 04:27
Jam ne kursim e siper, duhet tash ta beje publike apo kur te arrihet:biggrin:

.

Hhahaa nese je i sigurt qe ka perfundu projekti ,bane hahaha

Artisti
10-06-07, 04:35
Hhahaa nese je i sigurt qe ka perfundu projekti ,bane hahaha


Po tutna me shkrue, trimnom pak haahaaa


.

vjeshta
10-06-07, 04:46
Po tutna me shkrue, trimnom pak haahaaa


.

Qfar do te jete ,do ta aprovoj hahahaha ...........a eshte mire kshtu ?

selvija
09-08-07, 17:01
Pergjigju vetem me PO,,ose JO

pastaj shto pergjigjjen..

A eshte e vertet se me DO.?

LuLjaa
09-08-07, 17:03
Po ... :D

E ti mu a m'don?

selvija
09-08-07, 17:04
Shummm..PO...f:

e vertet se do me gjesh motren tende..?

LuLjaa
09-08-07, 17:06
Une s'kam moter, po ta gjej ata qe je ka thu tash :)

A eshte e vertet se je e dashurune?

selvija
09-08-07, 17:10
PO hahaha edhe naj dit po pres,haha

Verte se do vish nje dit te bejm nje sheti.?

LuLjaa
09-08-07, 17:13
Jo, se je larg se bash kisha pas qef me ardh :S

Kur t'vish pushimin tjeter, a vjen re une ama kallxom drejt :D

selvija
09-08-07, 17:17
Po, vertet se vi vetem bej nje telefonate..

Vertet se jeton ne kosove dikund.?

LuLjaa
09-08-07, 17:19
Po valla bash e vertet eshte se n'kosove jetoj..

Ti m'doket se jeton dikun jasht ks.. edhe a eshte e vertet se nuk do ta lshojsh kurr at vend?

selvija
09-08-07, 17:25
Po... jetoj ne skandinavi...mendoj se do dal dikund ne Europ se shpejti ,,me afer vendlindjes..

Vertet se do kesh deshir te jetosh dikund lagre kosoves.?

LuLjaa
09-08-07, 17:29
Po e vertet eshte se kam qef me dal naj here jasht ks.. ama vetum me u shetit e jo me jetu..

A eshte e veret se me letra je ti? :D

selvija
09-08-07, 17:32
Po..me status te Finlandes jam qe sa vite..

e vertet se je e martume..???

LuLjaa
09-08-07, 17:37
Edhe shume e vertet eshte se nuk jam e martune :)


A eshte e vertet se je i/e Martun/e?

selvija
09-08-07, 17:39
Po e martume jam dhe kam femit..

vertet ta gjej nje djalosh kendej..?

LuLjaa
09-08-07, 17:43
Ani veē naj nja t'mire qeshtu si une :D

A ka letra aj djali? :biggrin:

gazi-de
09-08-07, 17:44
Po e martume jam dhe kam femit..

vertet ta gjej nje djalosh kendej..?
e vetetet eshte selvija se ksajde jome...hahahahahahaahahha
te pergzoj per temen..hahaahah

selvija
09-08-07, 17:50
e vetetet eshte selvija se ksajde jome...hahahahahahaahahha
te pergzoj per temen..hahaahahFlm gazi-de dhe me vjen mir si te kam kusheri PO

vertet se te ka marr malli per dike..?

gazi-de
09-08-07, 17:54
Flm gazi-de dhe me vjen mir si te kam kusheri PO

vertet se te ka marr malli per dike..?
Po,Nenen time valla

e vertet qe i ke be punet e shpis sot..hahahahahahahah

gazi-de
09-08-07, 17:56
A eshte e vertet LuLjaa qe do te na thirresh ne kanagjeq...hahahahahahahahaahahahahahahah

LuLjaa
09-08-07, 17:57
Po i kam ba...

A eshte e vertet se m'ki shoqe? :P

Paradox_13
09-08-07, 18:06
Po i kam ba...

A eshte e vertet se m'ki shoqe? :P

Po si jo...!!
A eshte e verrtet se po bie shi andej a jo..??

Elina
09-08-07, 18:09
Po si jo...!!
A eshte e verrtet se po bie shi andej a jo..??


JO...:tongue:


A eshte e vertete se e verteta nganjehere dhemb,,,apo jo???:biggrin:

LuLjaa
09-08-07, 18:09
Jo ... veē kogja vrant eshte..

Pse te ju po bjen a? shi

LuLjaa
09-08-07, 18:11
Hmmm m'falni se ju ma shpejt po shkruni dhe po jesin pergjegjjet ashtu..

LuLjaa
09-08-07, 18:12
A eshte e vertet LuLjaa qe do te na thirresh ne kanagjeq...hahahahahahahahaahahahahahahah

Po... more pse jo veē a vjen

E ti a um thirr ne darsum, kuptohet nese s'ki nuse hala?

Paradox_13
09-08-07, 18:13
JO...:tongue:


A eshte e vertete se e verteta nganjehere dhemb,,,apo jo???:biggrin:

Po.......porse

Sidoqoft edhepse e dhimbeshme e verrteta herdokur duhet ngadhnjyer....

A eshte e vrrtet se ban me genjy kajher..??

gazi-de
09-08-07, 18:20
Po... more pse jo veē a vjen

E ti a um thirr ne darsum, kuptohet nese s'ki nuse hala?
Po moj nuk ka problem,edhe bulle ne kerrin e par bile qy..hahahahhaahhaah

a eshte vertet qe ma jap bajrakun me mbajt per kanagjeq tanin?..hahahahahahhahahahahahaah

LuLjaa
09-08-07, 18:28
Po moj nuk ka problem,edhe bulle ne kerrin e par bile qy..hahahahhaahhaah

a eshte vertet qe ma jap bajrakun me mbajt per kanagjeq tanin?..hahahahahahhahahahahahaah

Nese je i vogel ( nese t'nxen kerri ) po pse jo ... :biggrin:

Qysh don me ja lan emrin qikes kur t'lind :D

LuLjaa
09-08-07, 18:29
Po.......porse

Sidoqoft edhepse e dhimbeshme e verrteta herdokur duhet ngadhnjyer....

A eshte e vrrtet se ban me genjy kajher..??

Po .. :D

A eshte e vertet se gjithe here i/e sinqert mu kan?

gazi-de
09-08-07, 18:31
Nese je i vogel ( nese t'nxen kerri ) po pse jo ... :biggrin:

Qysh don me ja lan emrin qikes kur t'lind :D
qikes me te then Lule thua me kepjove,se emer i mire eshte,po nuk di valla,duhet me pyt qiken kur te linde..hahhahahahahahahahahhahahahahaahhahaahahaha h

A eshte e vertet qe i don lulet shume?

LuLjaa
09-08-07, 18:51
qikes me te then Lule thua me kepjove,se emer i mire eshte,po nuk di valla,duhet me pyt qiken kur te linde..hahhahahahahahahahahhahahahahaahhahaahahaha h

A eshte e vertet qe i don lulet shume?

Tutna qe nuk t'kallxon qika, qysh me ja len e po jet pa emer hiq more.. :biggrin:

Po i du qysh joo

A eshte e vertet se pa Orbita ( sakiza ) sun rrin ti :D

Sy_kaltra
12-08-07, 20:09
Se di ?

A asht e vertet se kam me te mungu ?:biggrin:

selvija
12-08-07, 20:33
PO pse kah do na iksh ste leshojme.!!!

Veret se ke mall per mua.??

Sy_kaltra
12-08-07, 20:35
Po

Do te largohem per nje kohe ...A don me mė zavendesu hahaha ?

selvija
12-08-07, 20:44
Jooo,,vendin tend se zene askush ,,do shkosh ne pushime sikurishte e mos na ben marak me hajde thuje ma qyyy..

Verete se do me merrsh me vete per nje kohe te shkurte.?

Sy_kaltra
12-08-07, 20:47
haahahhahahahahahhahah qysh bre ti nuk me zavendeson a :rolleyes:
Po moj hajde knaqemi valla te qoj te peshkaqenat ahahhahaha

A e pave nusen moj ?

LuLjaa
12-08-07, 23:42
Po, e pava e mire shume ish kan ( si me pas dit ti qe jam kan n'darsum une ) :D

A eshte e vertet se je merzitshum?

SANTANA-29
12-08-07, 23:47
E vertet ashte,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,:frown:

LuLjaa
13-08-07, 00:01
Santana hajt se t'kalon mos u merzit shume qyh,, edhe nje pyetje u dasht me lan ti ..

A eshte e vertet se e pin qajin shume? :D

vjeshta
13-08-07, 01:12
Jo.


A eshte e vertet se isha sonte ksajde ?? hahaha

Buqja_ch
13-08-07, 05:57
Po . por un nuk te takova

Me siguri tash nuk do te mungosh kaq gjat ....

Dreni30
13-08-07, 06:45
Po eshte e vertete se po pergatitem per pune dhe nuk po kam kohe me shkru, bile ende qerapat nuk i kam math, hahahahahahaahahahahaahahaha

luckyman
13-08-07, 20:12
A éshté e vertet se puna e bené njeriun njeri?!!!

selvija
08-03-08, 17:35
Hat Trgoni te verteten se qka murr ju femrat per 8 mars si dhurat sot,,

Une morra sot dhurat aq te lete 300 gram hiq me shum,,por e vlefshme do jet sikurishte..shikojm me von,,,:wink:

Arkza
08-03-08, 17:38
Hat Trgoni te verteten se qka murr ju femrat per 8 mars si dhurat sot,,

Une morra sot dhurat aq te lete 300 gram hiq me shum,,por e vlefshme do jet sikurishte..shikojm me von,,,:wink:Hajde se te Vreteten po Flas se sen skam marr !
Per veq Urime por kjo sme perketet mua ! :biggrin:

lovely
08-03-08, 17:40
Hat Trgoni te verteten se qka murr ju femrat per 8 mars si dhurat sot,,

Une morra sot dhurat aq te lete 300 gram hiq me shum,,por e vlefshme do jet sikurishte..shikojm me von,,,:wink:


ti e din se s t rrej kurre..

ai i jemi, beli vallha kish harru krejt qe eshte 8 Marsi sot..

u zatetem ne 4 masdite..prita qe po m thote bile per hajr a din, po nc.. tani i thashe une; per hajr 8 Marsi burre...

qishtu qe... ka harruuu... veq me lshu , tybe s po di qka me bo tjeterqka...
hahahahahahahahahahahaah

Dardan Kastrati
08-03-08, 17:42
ti e din se s t rrej kurre..

ai i jemi, beli vallha kish harru krejt qe eshte 8 Marsi sot..

u zatetem ne 4 masdite..prita qe po m thote bile per hajr a din, po nc.. tani i thashe une; per hajr 8 Marsi burre...

qishtu qe... ka harruuu... veq me lshu , tybe s po di qka me bo tjeterqka...
hahahahahahahahahahahaah
A hiq ske marre dhurate sot aaa ,,,, leshoje ma mire kretj ahahhahhah

selvija
08-03-08, 17:44
ti e din se s t rrej kurre..

ai i jemi, beli vallha kish harru krejt qe eshte 8 Marsi sot..

u zatetem ne 4 masdite..prita qe po m thote bile per hajr a din, po nc.. tani i thashe une; per hajr 8 Marsi burre...

qishtu qe... ka harruuu... veq me lshu , tybe s po di qka me bo tjeterqka...
hahahahahahahahahahahaahHahahah lovely veq leshoja sanksionet sante hiq me shum,,,,boll kjo i mjafton hahahahah:biggrin::wink:

Arkza ende heret eshte sdihet nates se qka del e pa pritun hahahah,,,kah shkosh tek shtepija rruges ndosh qe te del...

Arkza
08-03-08, 17:46
Hahahah lovely veq leshoja sanksionet sante hiq me shum,,,,boll kjo i mjafton hahahahah:biggrin::wink:

Arkza ende heret eshte sdihet nates se qka del e pa pritun hahahah,,,kah shkosh tek shtepija rruges ndosh qe te del...Jo jo Selvija sen nuk pres se hala sjam emartume qyh edhe ti 8 Marsi eshte per Gra e jo per ate te pamartumet !
Hajde Selvija e ti Kallxo se qka te Blejti aj Vironi Yte !? hahahahahahahhahaha :biggrin:

selvija
08-03-08, 17:57
Jo jo Selvija sen nuk pres se hala sjam emartume qyh edhe ti 8 Marsi eshte per Gra e jo per ate te pamartumet !
Hajde Selvija e ti Kallxo se qka te Blejti aj Vironi Yte !? hahahahahahahhahaha :biggrin:Ha edhe per ju eshte Arkaza dashnija moj blen,,,

hahahaha une qita aty me gram sikurishte se e kupton,,,aa qka jan viranat me politik jan ,,qe me ja ba edhe qefin vetes ahahah,,diqka te mbrendshe nates hahahha masi e benem se me tregu drejt po tregoj hahaha:biggrin:

lovely
08-03-08, 17:57
A hiq ske marre dhurate sot aaa ,,,, leshoje ma mire kretj ahahhahhah

jo jo kam menu edhe une me lshu valla...hahahahahahahaha...

e vetmja menyre..tani ka me e kujtu 8 Marsin ton jeten mo.....:biggrin:

Arkza
08-03-08, 18:11
Ha edhe per ju eshte Arkaza dashnija moj blen,,,

hahahaha une qita aty me gram sikurishte se e kupton,,,aa qka jan viranat me politik jan ,,qe me ja ba edhe qefin vetes ahahah,,diqka te mbrendshe nates hahahha masi e benem se me tregu drejt po tregoj hahaha:biggrin:Ehhh Selvija Hala sjam e Dashuruar Besa ne kete Drejtim ja Durt That ! hahahahhaha
Valla Selvija hiq se kam lexu mir qe paske shkru se qka por tash e Kuptova veq po e shoh hiq spo te dojka aq shume ai Vironi Yte se ti paska Ble ato me te marre me te mire nga Mesi Nates ........ :tongue: :biggrin:

Estella
08-03-08, 18:40
asnje .................

Artisti
26-07-09, 11:26
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:



Po e aktualizoje kete teme pak :biggrin:

.

Zero Cool
26-07-09, 18:28
Po e aktualizoje kete teme pak :biggrin:

.

Numrin nuk e dije tybe, kurse lidhjet nuk i vleresoj edhe aq ne baze te kohezgjatjes, ma shume me intenzitetin e ndjenjave...

teutaA
10-07-10, 20:43
?????? kallzoni se nuk kallzoj te shpija :tongue:

~AnnA~
10-07-10, 21:22
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:

Po te them qe kam pasur vetem nje lidhje (si te pare dhe te fundit) nuk do me besoni, te them qe kam pasur me shume, atehere do te genjej :)

shfletuesi_
10-07-10, 21:28
You must spread some Reputation around before giving it to.. Me kend provoj keshtu me qet se di qka u be :(

shfletuesi_
10-07-10, 21:30
Pasi qe tema qenka serioze edhe pergjigja duhet t'jet serioze.

Mendoj qe me mire eshte te mos dihet per ne beqaret.

Oqeani
10-07-10, 21:30
A bene me i numruar me gishta ahahhahahaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

~AnnA~
10-07-10, 21:36
You must spread some Reputation around before giving it to.. Me kend provoj keshtu me qet se di qka u be :(

te del kjo, vetem atehere kur i ke dhene atij antari reputacion
reputacionin mund t'a perserisesh tek i njejti antar, pasi te kesh dhene nje numer te caktuar reputacionesh (me duket jan 20):confused: e me pas mund ti japesh serish atij personi karton te gjelbert(ose dhe te kuq) :)

shfletuesi_
10-07-10, 21:39
te del kjo, vetem atehere kur i ke dhene atij antari reputacion
reputacionin mund t'a perserisesh tek i njejti antar, pasi te kesh dhene nje numer te caktuar reputacionesh (me duket jan 20):confused: e me pas mund ti japesh serish atij personi karton te gjelbert(ose dhe te kuq) :)


Aha, desha me ta skuq pak ty po e lash. Nejse se lash qebesa une po sme la forumi hahahaha :tongue:

e_martumja
10-07-10, 21:41
2 i kam pas. :tongue: Veq jo meniher ahhahaha

e_martumja
10-07-10, 21:43
You must spread some Reputation around before giving it to.. Me kend provoj keshtu me qet se di qka u be :(Mos deshte per te e pershendet te njejt person ahahhahaha

~AnnA~
10-07-10, 21:43
Aha, desha me ta skuq pak ty po e lash. Nejse se lash qebesa une po sme la forumi hahahaha :tongue:

:biggrin:
Ani, provo here tjeter e le te te dale meraku :smile:

shfletuesi_
10-07-10, 21:46
Mos deshte per te e pershendet te njejt person ahahhahaha


Po de desha me ja kthy nje borgj te vjeter qe e kam pas hahahahahah





AnnA, te ze ty te ze ama tek temat tjera... :) :tongue:

teutaA
10-07-10, 21:48
asnje :cool:

gazi-de
10-07-10, 22:39
Qa se :rolleyes::tongue:

e_martumja
10-07-10, 22:39
Qa se :rolleyes::tongue:Sa nuse ke pas :tongue:

romansa
10-07-10, 22:40
nje dhe vetem njė.....

gazi-de
10-07-10, 22:41
Sa nuse ke pas :tongue:
aha nje moj :tongue:e kom :wink:

e_martumja
10-07-10, 22:42
aha nje moj :tongue:e kom :wink:E ksi ne zeze sa ki pas :tongue:

Dreni30
10-07-10, 22:43
Po drejtė po shkruaj asish po tregoj:- ka nxe dielli sot e ka knaq, lumet ata qė kan qenė afėr detit. hahahahahahaahahahahaahahahahhahahahah

gazi-de
10-07-10, 22:43
E ksi ne zeze sa ki pas :tongue:
te zeze ase nje vallahin :tongue:

e_martumja
10-07-10, 22:45
te zeze ase nje vallahin :tongue:Oh frikacak mi thon nuses qe ske pas te thot cfar qyqani ahahhahahah

gazi-de
10-07-10, 22:46
Oh frikacak mi thon nuses qe ske pas te thot cfar qyqani ahahhahahah
e po qyqan me:tongue:

Elina
10-07-10, 22:48
Simbas titullit kjo duhet me qene teme e lire?...me tregu kush cka te don,vec me tregu drejt a? :tongue:

Qe edhe une po tregoj drejte qe kam me shku ne deti deri kah e martja apo e merkurja...kysmet kuptohet :biggrin:

teutaA
10-07-10, 22:48
te zeze ase nje vallahin :tongue:

ngone kojshin ngone qka thot ncncnc e te pishat kush shkojke mas orve te msimit:wink: :smile:

gazi-de
10-07-10, 22:50
ngone kojshin ngone qka thot ncncnc e te pishat kush shkojke mas orve te msimit:wink: :smile:
po ajo nuk ka qen zezeke moj :tongue:

Dreni30
10-07-10, 22:52
Simbas titullit kjo duhet me qene teme e lire?...me tregu kush cka te don,vec me tregu drejt a? :tongue:

Qe edhe une po tregoj drejte qe kam me shku ne deti deri kah e martja apo e merkurja...kysmet kuptohet :biggrin:

Qy qy a nuk po beson ti unė cka shkrova aaaaaaa???? hahahahaahahahah

e_martumja
10-07-10, 23:01
Simbas titullit kjo duhet me qene teme e lire?...me tregu kush cka te don,vec me tregu drejt a? :tongue:

Qe edhe une po tregoj drejte qe kam me shku ne deti deri kah e martja apo e merkurja...kysmet kuptohet :biggrin: RRi pak ma shume ishim taku ahahahhaha Edhe une do te gjndem mbas disa dite ka Vlora dhe ka mali i robit e pastaj ka Kosove Kysmet.

Qika^Me^Kule
10-07-10, 23:57
Simbas titullit kjo duhet me qene teme e lire?...me tregu kush cka te don,vec me tregu drejt a? :tongue:

Qe edhe une po tregoj drejte qe kam me shku ne deti deri kah e martja apo e merkurja...kysmet kuptohet :biggrin:

Ooooo lume Elina... mbas po shkojsheee en deti... a po e bane nje te mire mua bre?? si thohet nje ruge e dy pune... mermi aman ato kulet... me lula bardh bojqile...:tongue: e lajmi en deti... bilem te baj be... se kulet e mija jan la me uje.... detit t'krypatun aghghaaghaghaghghagha

teutaA
11-07-10, 00:05
Ooooo lume Elina... mbas po shkojsheee en deti... a po e bane nje te mire mua bre?? si thohet nje ruge e dy pune... mermi aman ato kulet... me lula bardh bojqile...:tongue: e lajmi en deti... bilem te baj be... se kulet e mija jan la me uje.... detit t'krypatun aghghaaghaghaghghagha


hahahahahhahahahhahah o dreq mush kaden kryp a laj ato kule e mos bo be rrejshem :wink:

Qika^Me^Kule
11-07-10, 00:21
hahahahahhahahahhahah o dreq mush kaden kryp a laj ato kule e mos bo be rrejshem :wink:

Jo em bie beja mar moj ghaghaaghaghaghaghaghaghagh po iku shkeka nuk po dojka me mi mare se tybe edhe nje muj mbas... flad em kinse ardh... teferig prej detit ghaghaaghaghah

Allahile en shkofsh ti... mos harro e mermi bre..... :tongue:

teutaA
11-07-10, 00:23
Jo em bie beja mar moj ghaghaaghaghaghaghaghaghagh po iku shkeka nuk po dojka me mi mare se tybe edhe nje muj mbas... flad em kinse ardh... teferig prej detit ghaghaaghaghah

Allahile en shkofsh ti... mos harro e mermi bre..... :tongue:

qomi me post ti gjuj ne oqean ahhahahahha

Qika^Me^Kule
11-07-10, 00:25
qomi me post ti gjuj ne oqean ahhahahahha

Aagaghaghaghaghaghaghgha ani en vend qe po mi gjujshe ghaaghaghghaagh i perbin oqeani n'minut ghaghaghaghaghagh

Lapsi
11-07-10, 16:07
cdo dite me afer njeres ...dhe large tjetres

Dreni30
11-07-10, 21:41
Po aaa, hahahahaahahaha, me cka?????

elvio
11-07-10, 22:10
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:

1 edhe ai nr s'ka per tu ndryshuar.e them me bindje.mjafton kaq:smile:

speci
12-07-10, 13:10
so pune me gjet nje gogel qe m'ka hup:wink:

teutaA
12-07-10, 17:09
3 dashnia e 5 dashuriqka:tongue:

roadrunner
12-07-10, 17:39
8 me 2 a, hahahahahhahahahahahaha......3 dashnia e 5 dashuriqka:tongue:

teutaA
12-07-10, 18:02
8 me 2 a, hahahahahhahahahahahaha......

moj u have to kiss frogs per me gjet princin a ka than ajo qushtu:wink:

emine
12-07-10, 18:08
ja ma kam veq me rrejt ,se me te vertetn sen n'drit nuke qita:tongue:

Qika^Me^Kule
22-07-10, 17:17
ja ma kam veq me rrejt ,se me te vertetn sen n'drit nuke qita:tongue:

Aaghaghaaghaghaghaghaghgha uffaaa..... breee en za kame kesh.

tipi engjellor
24-07-10, 11:40
po ka pas simpatia e kehstu po po hahaha aventurat e nils hogelsonit ka pas sikur nilsi me pata hahahah

teutaA
27-07-10, 16:11
pernime me kallzu aa jojo sbesoni tybe me mir hiq spo shkruj se edhe ashtu qita tre te fundit se ata tjert spo me kujtohen:tongue:

Lapsi
27-07-10, 16:33
e dua ...

teutaA
27-07-10, 17:10
e dua ...

kon o lapsi se qikjo tem eshte me kallzu sa dashuriqka ke pas deri tash ahhahahah edhe ju moderator nderronja titullin temes se qushtu po i humb kuptimi:wink:

Daglasi
27-07-10, 22:43
se qikjo tem eshte me kallzu sa dashuriqka ke pas deri tash ahhahahah edhe ju moderator nderronja titullin temes se qushtu po i humb kuptimi:wink:

Une mi 2, ma kur si kam njeh :rolleyes:

Lona
27-07-10, 22:55
Sa dashnor apo dashore keni pasure......Cila ishte lidhja me e shkurte dhe ajo me e gjata :wink:

Nuk me kujtohet nr...sa !! me e shkurt lidhja qe sia arrita qellimit me e gjate kjo qe kam,,,,

Albonita
17-05-11, 11:04
Gjithnje isha e vertet dhe e skate...ja ce sot po shenoja ketu dhe me nuk do jem..kjo esht e verteta sepse vet fakti dua te jem pran atyre ce i dua dhe me doin .Per nje kohee..te gjate e vertet dhe e sakte :wink:

Hajra
17-05-11, 12:16
....dhe vetem te verteten,

rastesishT
17-05-11, 14:17
Ēka tė tregoj.

Oqeani
17-05-11, 14:17
Ēka tė tregoj.


Hiē mos trego se femrat nuk te besojne se je i martuar hahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

SANTANA-29
17-05-11, 14:21
Hiē mos trego se femrat nuk te besojne se je i martuar hahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


hahaahahahahahahahahhaahahahahaahah,,,jupileri i ka fajet,hahahaahahah

Oqeani
17-05-11, 14:24
hahaahahahahahahahahhaahahahahaahah,,,jupileri i ka fajet,hahahaahahah


hahaha Jo e hanez i pari u ēele hahah

Mos i pat fajet Daumi per Frankfurter meinschaft in zweite liga hahahah

SANTANA-29
17-05-11, 14:26
hahaha Jo e hanez i pari u ēele hahah

Mos i pat fajet Daumi per Frankfurter meinschaft in zweite liga hahahah


hahahaahahahaha,,Po Daumi dum ,,u ba,,hahahahaaha,,,edhe liga e dyt eshte e mir ,,se meritojn ma shum se spo din me lujte,,hahahahahah

Oqeani
17-05-11, 14:27
hahahaahahahaha,,Po Daumi dum ,,u ba,,hahahahaaha,,,edhe liga e dyt eshte e mir ,,se meritojn ma shum se spo din me lujte,,hahahahahah


E shiqova Ranin - e kur e pashe se rane thash : Santana tash loton ahhahaha

SANTANA-29
17-05-11, 14:34
E shiqova Ranin - e kur e pashe se rane thash : Santana tash loton ahhahaha


hahahahahahahahahh,,Qy ku i ka shkue mendja te une,,hahahaaha,

une jam fen i Dortmundit,,hahahahahahahahaha

~AnnA~
17-05-11, 14:56
Te shkurter s'kam pas, kete te gjaten ka shume vite qe e kam, mu ka bere bajat :biggrin:

Elina
26-02-12, 22:59
Te verteten?





..a me zeni bese seeeee :tongue:

Diana007
27-02-12, 10:25
Gjithnje isha e vertet dhe e skate...ja ce sot po shenoja ketu dhe me nuk do jem..kjo esht e verteta sepse vet fakti dua te jem pran atyre ce i dua dhe me doin .Per nje kohee..te gjate e vertet dhe e sakte :wink:


Shum e sakt ka qen ,,, te flm shum shum,,,, a ben tani me te falenderu edhe pse u ben gati 1 vjet :smile::tongue::wink:

emine
27-02-12, 11:05
Prej lekure sun dal,pa mendu apo vepru ashtu siq veproi dhe mendoi ne realitet as ketu nuk them gje,per ndryshe muhalife flas e baj edhe live,,,,,

Qika^Me^Kule
27-02-12, 18:07
Vallai bash t'verteten po j'au them.... se jam me grip e teper smure :frown: tjeter s'po di se cka me u tregu t'verteten ?

Daglasi
28-02-12, 01:04
Te verteten?





..a me zeni bese seeeee :tongue:

une te besoj:biggrin::wink:

Skyfter
28-02-12, 17:24
Fundjaven qe kaloj ka qen pamje interesante dhe fascinuese, Hana mes Veneres dhe Jupiterit ....nuk e di nese e keni pa edhe ju ......

Dje ne mengjes, ka ora 05:00 deri sa isha tu nis per pune kam ndegju nje ze afer 10seconda .... mu dok sikur zani i ati allienit nga filmi super 8!


:confused:

Zero Cool
28-02-12, 17:50
A u lodht a jo ? :smile:

emine
28-02-12, 18:11
kesh ka kqyri naj foto te playboy ja naj videoi porno me jau qu qatje ka feja,nashta hutohen ka e kqyrin,po turisti mthe ma se haram o:tongue:

Skyfter
28-02-12, 19:21
BuA4wkuiQvE



sorry jo nga alieni super 8 por nga filmi War of the World .....


gati komplet ket za e kam ndegju :eek:

Peja-Boy
03-03-12, 21:19
Hiq asnjo dej sa jam martu edhe gruja em ka lon tash prap qysh jom kon para martese ...:cool:

Domira
03-03-12, 23:39
...e cka i kam nxjerr pune vetes...vec ne fund e di se mire do e perfundoj :smile:

Qika^Me^Kule
14-03-12, 17:51
Po e vertete.... se ka gjera ne jete qe te lendojne , por ajo qe me te vertete me ben keq...eshte Heshtja , nganjehere Heshtja eshte me e keqe se sa Fjala :frown:

Jana
14-03-12, 18:14
...q'do gje ne jet e ka at rendesin e vet ...varet edhe se si i perjetojm ...amo ndjenja qe po ta jep femija ne bark qenka diqka aq e madhe ...sa qe sdi si me pershkru vetem nga zemra ja uroj q'do femre ta perjeton ...

Zero Cool
14-03-12, 18:20
hajt edhe une 1 tvertete pe kallxoj qetu: kam harru me shku te berberi :eek:

Jana
14-03-12, 18:22
hajt edhe une 1 tvertete pe kallxoj qetu: kam harru me shku te berberi :eek:


... koke bo si monkey ,,,hahahahahahaa:wink:

...p,s rruju vet mer ...

tipi engjellor
14-03-12, 18:30
sot floket i kam hequr......ma drejt qka me tregu me.....

Zero Cool
14-03-12, 18:39
... koke bo si monkey ,,,hahahahahahaa:wink:

...p,s rruju vet mer ...

valla mPOe :tongue:

ps; s`di :frown:

emine
14-03-12, 18:50
jom ntripa me rrejt,po sjam e inspirune,spo di cka me rrejt

Oqeani
14-03-12, 18:54
jom ntripa me rrejt,po sjam e inspirune,spo di cka me rrejt



Nuk e ke ti "synin" qe rrene !

ēka te ju tregoj - krejtee dini se jam i zonumė hahahah

emine
14-03-12, 19:12
Nuk e ke ti "synin" qe rrene !

ēka te ju tregoj - krejtee dini se jam i zonumė hahahah

jo e dime per janen qe a shtazan,pse je edhe ti s epaskam dit


ps.sa per sy mos kqyre s ete shkoqi rrena,vec sa te inspirohna

Fshatari
16-03-12, 18:59
Njeriu i di vetem te vertetat. Te Verteten s'e kap dot.

premium
16-03-12, 19:09
E vėrtet ... se jeta ėshtė njė libėr me 3 faqe.
Faqja e parė ėshtė LINDJA.
Faqja e tretė ėshtė VDEKJA.
Faqja e mesit ėshtė bosh.....mbushe atė me vepra tė bukura...

Jana
16-03-12, 19:13
E vėrtet ... se jeta ėshtė njė libėr me 3 faqe.
Faqja e parė ėshtė LINDJA.
Faqja e tretė ėshtė VDEKJA.
Faqja e mesit ėshtė bosh.....mbushe atė me vepra tė bukura...


....shum po me pelqen kjo thenje ...

...pershendetje Juve ...

emine
16-03-12, 19:16
Hjdeni kallxoni qeso senesh te killafta,pse jo afer 50-tav njeri rraset edhe njeher ne pubertet

Jana
16-03-12, 19:23
Hjdeni kallxoni qeso senesh te killafta,pse jo afer 50-tav njeri rraset edhe njeher ne pubertet


..hahahahhahahahaa o dredhejk sha ki kto dit se sje en tripa hiq ...

...besa kam ndi se sen so me u dashuru en rini sha ish ka pleqnia ...ka menopauza hahahaha

emine
16-03-12, 20:24
..hahahahhahahahaa o dredhejk sha ki kto dit se sje en tripa hiq ...

...besa kam ndi se sen so me u dashuru en rini sha ish ka pleqnia ...ka menopauza hahahaha


Eh qka kam a,qe spo di as vete,
E kam nje koleg ,e bajagi do i ka ba rrumullak,deri qetash u durojke e qetash s'po ban njeri as miremjesi mi than,e veta shefin qka ka more ky dreq:Tha le bre hicu tina ka hy ne manopauz,,,,merre me mend qysh jam ne per toke ka keshi:biggrin:

Jana
16-03-12, 20:27
Eh qka kam a,qe spo di as vete,
E kam nje koleg ,e bajagi do i ka ba rrumullak,deri qetash u durojke e qetash s'po ban njeri as miremjesi mi than,e veta shefin qka ka more ky dreq:Tha le bre hicu tina ka hy ne manopauz,,,,merre me mend qysh jam ne per toke ka keshi:biggrin:


...hahahahahahahahhahahahhahahahahhahahaha hahahahahahahhaa....

...e pska kap en kry ata hahahahahahhaha

p.s skan faj mo se kur te kap menopauza te nis met lshu takati hahahahaha:mad:

emine
16-03-12, 20:29
...hahahahahahahahhahahahhahahahahhahahaha hahahahahahahhaa....

...e pska kap en kry ata hahahahahahhaha

p.s skan faj mo se kur te kap menopauza te nis met lshu takati hahahahaha:mad:

Jo valla takati ska lidhje me ato sene,kallxova qatje qe kam pa Moniken sot,per merak o,e ne mendje i kap e lshoni gjinen se per ato qka i ban natyra nuk fola,vec per qeshtje rradake

Jana
16-03-12, 20:34
Jo valla takati ska lidhje me ato sene,kallxova qatje qe kam pa Moniken sot,per merak o,e ne mendje i kap e lshoni gjinen se per ato qka i ban natyra nuk fola,vec per qeshtje rradake


....:biggrin: s'jan moj njerzit njejt ...secilin e kap ne at formen e vet ....

...me te tregu drejt diqka une ty ...

...qysh mu ka rrit bebushi tash kur pe livret pi dalloj krejt moj ...besom edhe po shtrihet shpesh edhe po ja preki komen e vogel pisit ,shpesh kryt ,doren e vogel...tash pi di edhe qysh eshte i kthyn amo shum pem bon kruka neper bark...o Zot bre shpirtin ma knaqi ...ani kur po lshoj muzik qysh po livret ...