PDA

View Full Version : erdhi vera ....


Faqet : [1] 2

anna
22-05-04, 12:26
http://www.samasati.com/images/cocles-beach.jpghajde more a jeni tu ardh une per vete shkova mu rrezit pak ... :D :D

Murgesha
22-05-04, 12:27
U sa hije te paska kostumi i lamjes.
Me prit vetem sa ti veshi te mijat se erdha. :wink:

Barbaroza
22-05-04, 12:28
O me pritni edhe mua derisa t'i veshi kulet,nuk vonohem shume :)

anna
22-05-04, 12:29
ej mos harro veshi ato me lula se te kan shume hije :D :D

Murgesha
22-05-04, 12:29
Stooooooooooooooooooop Barbaroza a nuk po e sheh se eshte plazhe per NUDO. Ku po do me ardhe me kule ti ketu. :wink:

Barbaroza
22-05-04, 12:32
E cka eshte moj Murgesha ajo NUDO,tybe ti Murgeshe e me dijte e une jo,a behet kjo pune?Ti veq dyshime po me mbjell moj :wink: :wink:
Jo tybe,une me ardhe po,edhe me kulet me lule qe tha edhe Anna se me kane hije shume,keni me pa si do t'ua marr anen te gjitha femrave ne plazhe :wink:

Murgesha
22-05-04, 12:34
Jo tybe njet se ke, me ardhe ketu me kule.
Shko kliko ne google per fjalen Nudo e pastaj e merr vesh. Ke me u skuq kur ta kuptojsh. :oops:

anna
22-05-04, 12:35
krejt djemt kan mu tranu mas teje barbaroza hiq mos ta nin ty :D :D

anna
22-05-04, 12:37
hahahah
kqyrni kullerkat


http://www.twinsburgtravel.com/images/thumbnails/beaches-negril-4.jpg

Barbaroza
22-05-04, 12:40
Uhhh marrja e Zotit cka qenka NUDO ncncncnccnn,marre moj s'po ju vjen,po s'ka faj gjyshi im qe thote u prish dynjaja ncncncncncnccn

lazdrani
22-05-04, 12:45
Erdhe Vera uhuuuuuuuuu 8) 8) 8) Murgesha mos me serpike moje dreqo :wink:

Murgesha
22-05-04, 12:46
Uhhh marrja e Zotit cka qenka NUDO ncncncnccnn,marre moj s'po ju vjen,po s'ka faj gjyshi im qe thote u prish dynjaja ncncncncncnccn

Te thash une se ste pranojme me kule por ti nuk marshe vesh.

Lazdran mos u zhyt o dreqooooooooooo se po kam frike se po mbytesh. :lol:

Barbaroza
22-05-04, 12:49
Ncncncncnccncn,kafe he dynja :(

lazdrani
22-05-04, 13:04
DETI DETI DETI DETI DETI DETI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Murgesha aje per nje Koktell :wink:

Murgesha
22-05-04, 13:06
Po falemnderit. Hajt se po shtrihem pak ne rere, te marr pak ngjyre.

Barbaroza
22-05-04, 13:07
E cka eshte Kokteli bre Lazdrani a :?: :?

Murgesha
22-05-04, 13:08
barbaroza hiqi moj kulet e ate shami se u kalle. Shiko sa mire ne po rresitemi. Lazdran edhe pak do te hyjme prap ne uje. :lol:

lazdrani
22-05-04, 13:09
E cka eshte Kokteli bre Lazdrani a :?: :? Koktelli eshte mi perzi shume pije ne nje gote hahahahah :wink: dhe shume akull :wink:

lazdrani
22-05-04, 13:10
barbaroza hiqi moj kulet e ate shami se u kalle. Shiko sa mire ne po rresitemi. Lazdran edhe pak do te hyjme prap ne uje. :lol:
Murgesha abene te me lyesh trupin me Sonne kreme :wink:

Murgesha
22-05-04, 13:11
Po si urdheroni ta lyej une trupin :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
22-05-04, 13:12
Kuku,per pak me vdeke e mos me dijte cka eshte kokteli :wink: :? Po shyqyr qe ju kam juve e po me mesoni gjithcka,e lumja une per juve :)

Barbaroza
22-05-04, 13:14
barbaroza hiqi moj kulet e ate shami se u kalle. Shiko sa mire ne po rresitemi. Lazdran edhe pak do te hyjme prap ne uje. :lol:


Murgesha,a marifet po na tregon a?ani ne publik :?

hana
22-05-04, 13:15
Kuku,per pak me vdeke e mos me dijte cka eshte kokteli :wink: :? Po shyqyr qe ju kam juve e po me mesoni gjithcka,e lumja une per juve :)


hahhahahha Baaroz a po e don nje koktel me fruta ekzotik :wink:

lazdrani
22-05-04, 13:15
Kuku,per pak me vdeke e mos me dijte cka eshte kokteli :wink: :? Po shyqyr qe ju kam juve e po me mesoni gjithcka,e lumja une per juve :)
Barbaroza lere ti vdekje po vdeshi ato kyle e shko laju pake :wink: Qyre RRushi qenka bere Peshkaqen :D :D :D :wink:

Vera
22-05-04, 13:17
kuku a koka ardh vera a :!: qysh nuk me keni tregu moj edhe mua ncncn hajt se edhe une erdha veq po me vejn :oops: pak me dal ne bikini oj qika ner sy djemve ketu :!: :!: ohhhhhhhhhhhh cka koka mir ketu moj kurr ne nje plazh te till nuk kam qen uauuu po u knaqshum ne ket ver

Barbaroza
22-05-04, 13:17
Jo bre se nuk di not,kurre s'kam qene ne det.Ejjj mos me sperkatni se vdiqa,obobo sa uji i ftohte brrrrrrrrrr :roll:

Murgesha
22-05-04, 13:18
barbaroza hiqi moj kulet e ate shami se u kalle. Shiko sa mire ne po rresitemi. Lazdran edhe pak do te hyjme prap ne uje. :lol:


Murgesha,a marifet po na tregon a?ani ne publik :?


Pse moj me u la ne deti nuk duhet marifet. Po hajde pak ketu ne uje se tybe ntke dal mo, qy :wink:

lazdrani
22-05-04, 13:18
barbaroza hiqi moj kulet e ate shami se u kalle. Shiko sa mire ne po rresitemi. Lazdran edhe pak do te hyjme prap ne uje. :lol:


Murgesha,a marifet po na tregon a?ani ne publik :?
Barbaroza cka eshte me ty qiko....Po nr Deti jemi moje si krejt njerzimi 8)

Barbaroza
22-05-04, 13:19
Hajt se po hyj pak edhe une ta shoh cka eshte deti more :P

lazdrani
22-05-04, 13:19
Murgesha :arrow: Barbaroza nuk po dijka me notua e per ate paska veshure kulet si mbrojtese te mos mbytet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
22-05-04, 13:21
Hajt se po hyj pak edhe une ta shoh cka eshte deti more :P

Barbaroza mos harro me i hiq kulet kur ta hysh ne uj

Murgesha
22-05-04, 13:23
O sillni disa goma shpetuese se do me na u mbyte qika. Edhe kulet ju mbushen uje e po e ngrehin teposhte. 8)

lazdrani
22-05-04, 13:23
Cfare kercimi Murgesha nga 20 metra si Dallendyshe :wink:

Vera
22-05-04, 13:25
ejani shtyhum kush po kercen me lart ehhhhhhhh une ua shkoj te gjithve :wink:

Murgesha
22-05-04, 13:28
Lazran me shpejt ti japim frymemarrje artificiale Barbarozes. Une po i shtypi zemren e ti jepi fryme ne goje. :wink:

Vera
22-05-04, 13:29
hej ka me na mbyt gjyshja dhe babgjyshi i Barbarozes nese mbytet koj kuku :shock: :shock:

Barbaroza
22-05-04, 13:30
Ndihmeeeeeee,ndihmeeeeee,u mbyta o njerez me shpetoni ju lutem :roll: :roll:

Gentiana
22-05-04, 13:30
Lazran me shpejt ti japim frymemarrje artificiale Barbarozes. Une po i shtypi zemren e ti jepi fryme ne goje. :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Qka nuk po ndodhke, nuk kesh ktu per do min, e ju perpak me y mbyt ne uj, qka nuk degjon njeri

Murgesha
22-05-04, 13:30
Jo don me na shku qikaaaaaaaaaaa. Thirrni ndihmen e shpejt ju lutem. :cry:

Gentiana
22-05-04, 13:32
Jo don me na shku qikaaaaaaaaaaa. Thirrni ndihmen e shpejt ju lutem. :cry:

Jo more e kemi Lazdranin ketu dikund, O Lazdraaaaaaaaaaaaaan shpejt se Barbaroza ....................... :cry:

lazdrani
22-05-04, 13:34
Lazran me shpejt ti japim frymemarrje artificiale Barbarozes. Une po i shtypi zemren e ti jepi fryme ne goje. :wink:
Barbaroza ok shrijeni rrafshe ok koken pake me nalet nje dy tre eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhh fyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ,ok Murgesha ti je tani nje dy tre ,kater ndal ehhhhhhhhhhh fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Barbaroza e zot shyqure qe po kollitet paska pi pake uje kripor po shpetoj dreqi qe ethet mi ka shti :evil:

Murgesha
22-05-04, 13:36
Ufa shyqyr qe erdhe ne vete moj. Te lumte Lazdran mos ti dhoshe ti fryme pat me vdeke qika.
Barbaroza a je mire. Kollitu, ashtu, vjell moj se seshte gajle hiq edhe pse te prishet pak bukuria. Njerez jemi te kuptojme ne. Dhe mos hyn mu la ma me kule. :twisted:

lazdrani
22-05-04, 13:39
Genta na sjelle Qadren kunder Diellit dhe nje Pije te ftofte per Barbarozen :wink:

Barbaroza
22-05-04, 13:40
Oh njerez ju falenderoj qe ma shpetuat jeten,veq ju kisha lutur qe mos t'i tregoni askujt per kete ndodhi se po me vjen :oops: ne shek.21 mos me dijte not :oops:
Ejani te gjithe ne Kafe te Forumit se dua te ju qeras me nga nje kafe.
Po kulet,kulet ku i kam,kuku,ejjjjjjjjj kuleeeeeeeeeeeeetttttttttt :? :x

Gentiana
22-05-04, 13:42
Genta na sjelle Qadren kunder Diellit dhe nje Pije te ftofte per Barbarozen :wink:

Ja ku i ke. Ncncncn edhe kjo Barbaroza nuk esht hera e par se po na ben keshtu, :cry: :cry: nuk po mundem as ta kujtoj me, po qka kishim ber bre Lazdran pa ty???!!! :wink:

Vera
22-05-04, 13:42
more a nuk ak retungsring ketu qe desh u mbyt qika a ncncncn valla me kon tjeter kush mori Barbaroza ti ishe dek vesh "shokt e mir ne dit te veshtir" gjithnje kan thon keshtu

ruju tjera her qiko se hmmmmmmm

Murgesha
22-05-04, 13:43
Barbaroza prej sotit Lazdranit ja ke borgj jeten.
Lazdran shyqyr qe me ke mua se gjithnje shpetimtari i nje femre hjek pastaj. E ti veq jeten ja shpetove. :wink:

lazdrani
22-05-04, 13:45
Eh Genta fat si me thane edhe Naki ishte dikun kety afer po humbi edhe ai .....Genta motrja jem vdeshja keto kule se ubem hore kety ne palzhe,krejt po na shikojne sikur te ishim te eger :wink:

Barbaroza
22-05-04, 13:45
Lazdran,kerko prej meje cka te duash :wink: E ti moj Murgesha mos ke frike se Lazdranin e ke per qefi :wink: :wink:

Murgesha
22-05-04, 13:46
Oh njerez ju falenderoj qe ma shpetuat jeten,veq ju kisha lutur qe mos t'i tregoni askujt per kete ndodhi se po me vjen :oops: ne shek.21 mos me dijte not :oops:
Ejani te gjithe ne Kafe te Forumit se dua te ju qeras me nga nje kafe.
Po kulet,kulet ku i kam,kuku,ejjjjjjjjj kuleeeeeeeeeeeeetttttttttt :? :x

Kulet i lame me u tha ne diell. Po mos ke sert se te veshem edhe nje pale Bikini, sa e bukur moj qenke.
Po ty ti hongt dreqi kulet pse moj po e mbulon me to gjtihe ket bukuri qe e paske?

lazdrani
22-05-04, 13:47
Barbaroza prej sotit Lazdranit ja ke borgj jeten.
Lazdran shyqyr qe me ke mua se gjithnje shpetimtari i nje femre hjek pastaj. E ti veq jeten ja shpetove. :wink:
Murgesha ime per hater tendin dhe me ndihmen tende ja kthuem jeten Barbarozes :wink: Keshtu jemi ne zemer mire edhe pse nuk e ka merituar vetem zoti eshte i madhe,e tash Genta kujdesu pake per Barbarozen se ika une me Murgeshe ne uje se dielli po sose :wink:

Vera
22-05-04, 13:48
vishnja more kulet se hor u banum :oops: :oops: :oops:

lazdrani
22-05-04, 13:50
vishnja more kulet se hor u banum :oops: :oops: :oops:Cka jeni tranua moje me kule ne Deti :x

Barbaroza
22-05-04, 13:50
Murgesha,po une e kam gyshin shume fanatik moj,ai s'me le te veshi tjeter gje perpos kuleve,bile as ne shkolle s'ka deshire te me dergoje :cry: :cry:

lazdrani
22-05-04, 13:51
Lazdran,kerko prej meje cka te duash :wink: E ti moj Murgesha mos ke frike se Lazdranin e ke per qefi :wink: :wink:
Krejte antaret e forumit nga nje pije kaqe :wink:

Barbaroza
22-05-04, 13:52
Jo bre Lazdrani,mos u trego kaq modest,kerko me shume :wink:

Gjyshi_i_Barbarozes
22-05-04, 13:57
Kuku cka me paska gjet. Oj plake a eshte moj qekjo mesa jone?
Ani kuka dale ne brek ketu?
Majem plak se me lshoj zemra.

Murgesha
22-05-04, 13:57
Barabaroza ti e meriton kujdesin tone. Ti shyqyr qe na shpetove.

Gjyshja_e_Barbarozes
22-05-04, 13:57
kukuuuuuuuuuuuuuuuu Nana jeme, me ta marr ftyren mbesa jote nuk kam pa kund, vetem ket quren teme. Oj Qik, po qka je ka lyp ketu moj, ani ne plazh, sa te vjen ai plaku se ta kallxon qefin ty, :evil:

Murgesha
22-05-04, 13:58
Kuku cka me paska gjet. Oj plake a eshte moj qekjo mesa jone?
Ani kuka dale ne brek ketu?
Majem plak se me lshoj zemra.

Kuku te erdhi gjyshi Barbaroza.

Gjyshja_e_Barbarozes
22-05-04, 13:59
Kuku cka me paska gjet. Oj plake a eshte moj qekjo mesa jone?
Ani kuka dale ne brek ketu?
Majem plak se me lshoj zemra.

Po valla plak qekjo esht, :oops: ani paska ktu edhe djem, ncncncncn :evil: oj Barbaroza shpejt qik veshi qato kule se kukan qaty, se na bane hor pasha Besen.

Murgesha
22-05-04, 14:02
Oj gjyshje, dhe ti gjysh, qafne more mbesen se per pak mbetet pa te. E lernja kulet me njane se bash e bukur keshtu. :lol:

Gjyshi_i_Barbarozes
22-05-04, 14:03
Oj ti qika e zeze hiqmu moj qafe se ta mshova krryle kres. Ani bash ti e kishe shti me u la. :twisted: :twisted:

Barbaroza
22-05-04, 14:03
O gjyshe falenderoju Lazdranit dhe Murgeshes qe me shpetuan jeten,e ti sa here me ke thene mos shko ne det,e esheh pra si mbytet njeriu kur s'hyn ne uje kurre :(

Murgesha
22-05-04, 14:05
Po valla na ja u shpetuam vajzen se per pak ke tuj na shku.

Gjyshja_e_Barbarozes
22-05-04, 14:06
Oj gjyshje, dhe ti gjysh, qafne more mbesen se per pak mbetet pa te. E lernja kulet me njane se bash e bukur keshtu. :lol:

Oj ti Murgesh apo qysh e pate emrin, po ku ke pa moj ti me u kan ashtu e veshne, qiko kjo mdoket tu nejt shum ktu esht msu kshtu, se nuk ka qen bre qeshtu.

Gjyshi_i_Barbarozes
22-05-04, 14:06
Ani cka lype ti me hy ne deti.
A te kam thene se hallajkat shkojne ne deti? :evil: :evil:

lazdrani
22-05-04, 14:06
Gjyshi dhe Gjyshja e Barbarozes mos u tanoni edhe ju ne pleqni se krejte dujeja jane ketu edhe mbesa juaj nuk ka fajet se tere kohen ishte me kule por ja i ndodhi ai aksident e shyqure zoti shpetoi e kule sa te duash ....Edhe adi cka be babgjysha hajt shtini kembet ne deti freskoheni pake :wink:

Gjyshi_i_Barbarozes
22-05-04, 14:11
Kuk auni ti qe ma kishe puthe mbesen. Kishe po e ngjalli e e kishe puth, hiqmu sysh sa sjam qarte krejt.

Murgesha
22-05-04, 14:12
Kadal babagjysh se sta ka puthe ky mbesen por i ka dhene fryme. :evil:
A e din ti cka e kam Lazdranin :twisted:

Gjyshja_e_Barbarozes
22-05-04, 14:13
Kuk auni ti qe ma kishe puthe mbesen. Kishe po e ngjalli e e kishe puth, hiqmu sysh sa sjam qarte krejt.

Kadal bre plak, deshte sdeshte ktina duhet me i falemenderu se e ka pshtu mesen ton.

Gjyshi_i_Barbarozes
22-05-04, 14:13
E pate cka e pate sme intereson mua, pse ai me i dhen fryme ne goje mbese tem :twisted: :evil:

lazdrani
22-05-04, 14:15
Oh ishallah nuk te roke ty Asma tani se edhe ty me duhet te "puthi"fryme me te dhane po ulu plake i mire eh mos i bere gjana elefant....

Barbaroza
22-05-04, 14:17
Oooo mjera une cfare gjysher te prapambetur kam :cry: :cry: :cry:

Gjyshja_e_Barbarozes
22-05-04, 14:17
Oh ishallah nuk te roke ty Asma tani se edhe ty me duhet te "puthi"fryme me te dhane po ulu plake i mire eh mos i bere gjana elefant....

Kuku Plak marre pasha Zoten me kend po rrike Mesa jon, bre thojke gjyshe ky lazdrani kshtu e kjo Murgesha kshtu, jo tybe duhet me ba diqka se keshtu nuk esht mir

Murgesha
22-05-04, 14:18
Jo ishalla si ndodh se kush i jep fryme ketij plaku more.???????

Gentiana
22-05-04, 14:19
Ku hupi moj Barbaroza tash,mos po shkon apet ne uj??!! Hajde hajde se i paske gjysherit taman coollera :wink:

Gjyshi_i_Barbarozes
22-05-04, 14:19
A edhe mu po don me me puth a. Qe tybe pa te vra se lash. A spo mi sheh mustaqet vesh me vesh a :twisted: :twisted:

Barbaroza
22-05-04, 14:21
O gjyshi,lazdrani eshte shume djale i mire dhe ma ka shpetuar jeten,nuk e meriton plumbin JOOOOO :(

Gjyshja_e_Barbarozes
22-05-04, 14:22
Oooo mjera une cfare gjysher te prapambetur kam :cry: :cry: :cry:

Shuj moj ti qaty, se na me shum mend ne kry se ti, qysh qik deshesh me te pa krejt njerzit, ku ke pa ti kshtu.

Murgesha
22-05-04, 14:22
Barbaroza hjekja moj gjyshit ate allti prej dore. Kuku per muuuuuuuuuuuuu Lazdran a je mire??

lazdrani
22-05-04, 14:23
Haha Gjushi po me mbane per RRUSHIN :wink: Hajde migjoke po shkojme te lahem pake se edhe mjeku te ka thene eshte mire uji i Detit per shnet..... :wink:

Gentiana
22-05-04, 14:23
Kush mundet me ik pa u ba von iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, se qka e paska gjyshin kjo Barbaroza..... :x

lazdrani
22-05-04, 14:25
Barbaroza hjekja moj gjyshit ate allti prej dore. Kuku per muuuuuuuuuuuuu Lazdran a je mire??
Mos u brengose Murgesha se ate pucanke te gjushit te Barbarozes ja kam jekur plumbat kahere veq ne thate te qite :wink: Po ku na dule sherri me keta pleqe :D

Murgesha
22-05-04, 14:27
Shyqyr Lazdran se me kapi friga. Mbasi i paska pa pluma sqnka dert jo.
Edhe mu hor me bani te oda e grave, kuku po i prapt. Po nejse per Barbarozen i durojme te gjitha. :lol: :lol:

lazdrani
22-05-04, 14:28
Thojen populli qe nisani behet dy here femije kur te linde dhe kur te plaket.... :wink: Veq simpatika po me pelqejne keta Babegjysha te Barbarozes 8)

Barbaroza
22-05-04, 14:32
Ju falenderoj shoke dhe shoqe qe nuk jeni hidheruar me mua,besoj se edhe gjyshi dhe gjyshja ime se shpejti do te pajtohen me boten e te rinjeve :)

Murgesha
22-05-04, 14:35
Valla te mire shume. Gjyshja ma dergoi nje foto dhe ja si duket.

http://www.xs4all.nl/~devadeep/images/Land_Smile/Phimai%20girl%20-%20old%20woman%2020030112%20165640.jpg

Cool_Boy
22-05-04, 14:59
gjyshja tu keshte katastrof more kuku nane vetem kemebet qe po e mbajkan ahhaha..

Barbaorza i hupe shancat krejt moj qyy

anna
22-05-04, 16:51
http://images.google.com/images?q=tbn:fJjty3HnGJsJ:members.a1.net/bobaksi/pc/hawai.jpg
cika un eper veti shkova ne shtepi se tere diten jam lodh ne zall :D :D

Gentiana
22-05-04, 16:57
Valla te mire shume. Gjyshja ma dergoi nje foto dhe ja si duket.

http://www.xs4all.nl/~devadeep/images/Land_Smile/Phimai%20girl%20-%20old%20woman%2020030112%20165640.jpg

Po te plakit a pate moj, ta shohim edhe ate tash me ket rend :wink:

Murgesha
23-05-04, 09:20
Jo Genta me vjen keq por plaku nuk me la te i marr foto, a nuk e pa ti sa ne sy te keq me ka marre a.
Po shko ti e ndoshta te len ty me i ba foto.
Por ai ish me simpatik se plaka.

Barbaroza
23-05-04, 09:29
gjyshja tu keshte katastrof more kuku nane vetem kemebet qe po e mbajkan ahhaha..

Barbaorza i hupe shancat krejt moj qyy

Per cfare shansash e pate fjalen Cool_boy???Ajo plake ne foto eshte Murgesha e jo une qy.Me mė pa mua si do te dukem,s'me le vend askund :wink:

Murgesha
23-05-04, 09:32
Barbaroza sjemi moj as une as ti ketu, po eshte gjushja jote.
Kuku mam qysh po i merrni gjerat prap :evil:

mickoja
23-05-04, 09:34
Qysh moj Barbaroza dhe vetja po te ngatrrohet me gjyshen a?

Murgesha
23-05-04, 09:38
Zoti mos thashte Mickoja, por deshti te ma ule mua prestigjin e mire qe e kam ne ket forum. Kinse une qenkam plake :wink:

Barbaroza
23-05-04, 09:45
Murgesha,pse moj po e kompremeton gjyshen time ne kete menyre.Kjo foto as per se afermi nuk i pergjigjet imazhit te saj.Po ajo ne vitet e rinise ka qene Miss moj,ncncncnccncn edhe ti si je :wink:

Murgesha
23-05-04, 09:47
Murgesha,pse moj po e kompremeton gjyshen time ne kete menyre.Kjo foto as per se afermi nuk i pergjigjet imazhit te saj.Po ajo ne vitet e rinise ka qene Miss moj,ncncncnccncn edhe ti si je :wink:

Jo moj shume simpatike eshte.
Por keshtu ndodhe me missat kur te plaken seshte faji im.

Barbaroza
23-05-04, 09:50
Megjithate Murgeshe po theksoj edhe njehere se kjo asesi nuk i perngjan gjyshe sime,edhe pse ka patur probleme ne rini me gjyshin,prapeseprape ajo mbahet per vitet qe i ka.Pastaj mua me ka frizere,manykire e pedikyre.Per gjithcka i qendroj afer :wink:

Murgesha
23-05-04, 09:54
Oh kuku Barbaroza me fal moj se gabim e paskam postuar kete foto.

http://www.xs4all.nl/~devadeep/images/Land_Smile/Phimai%20girl%20-%20old%20woman%

O motra jem fajet i kane syzat qe i kam harruarr dikund e paskam forografuar gabimisht nje tjeter.
Hajt se e permiresoj gabimin. Aty afer ishte edhe gjyshja jote moj, si me paska ikur nga syri i kameres. :cry:

florian
23-05-04, 10:53
http://www.00fun.com/babby-thumb.jpg

ASH ZOTEN PO QITA KUSH E KA HARRUE PA E MARR ME VETI PER PUSHIME :twisted:

Murgesha
07-06-04, 19:03
Kuku oti spaskam dale ne kete plazhe. Sot isha aty e jam kenaq.
Barbaroza a u lkthye moj Gjyshja dhe gjyshi yt prej Tahitit????
Mos harro e naj sill prpa ne forum se me mbyti malli per ta :shock: :wink:

Vera
07-06-04, 19:28
Ejani ore se une u knaqa per vete veq ne plazh po rri hahahah :lol: :lol: :lol: po du me i shtjerr bikinet hahahahhaha :lol: :lol:

Murgesha
07-06-04, 19:42
Ejani ore se une u knaqa per vete veq ne plazh po rri hahahah :lol: :lol: :lol: po du me i shtjerr bikinet hahahahhaha :lol: :lol:

Vera shikoji shpesh bikinet se po te shtjerren paprimtas e bahesh hore :wink: .
Po ani tybe se me ate qe ma ke seshte edhe shume problem i madh :lol:

lazdrani
07-06-04, 21:26
Woww po uji i ngrohet qenka tani ne mbramje :wink: Po e dhezi nje zjarre e po prese mos po vjen edhe ndonjeri nga ju.Pije kam marre me vete Kasetefonin dhe Gitaren po ashtu :wink:

anna
08-06-04, 10:20
ah edhe une erdha tash vetem sa te behem gati :wink: :wink:

Vera
08-06-04, 17:06
hajde anna deshi ato kule tash e veshi do bikini se kuku na mbyti te nxehtit :wink:

anna
09-06-04, 10:51
ja tani... vera a do mi japesh pak ato bikint e tua me lule :D :D se me rrin fort mire :wink:

Vera
09-06-04, 14:21
kuku anna a po to don me me lan a, cka i kam merak ato se edh emua me rrin super valla hahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
09-06-04, 14:28
kuku anna a po to don me me lan a, cka i kam merak ato se edh emua me rrin super valla hahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

vera shuj ti e sillmi ato bikin :D :D :D

Vera
09-06-04, 22:12
kuku anna a po to don me me lan a, cka i kam merak ato se edh emua me rrin super valla hahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

vera shuj ti e sillmi ato bikin :D :D :D

Ok brre anna veq mos u nevrikos ja ketu ne qant jane meri qy--------hej ehj ehj prit pak---ruju se kah te dilsh prej uji po tu zdeshen bikinit e na ben hor se nuk po ma nin qe humbin ato hahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
10-06-04, 12:02
kuku anna a po to don me me lan a, cka i kam merak ato se edh emua me rrin super valla hahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

vera shuj ti e sillmi ato bikin :D :D :D

Ok brre anna veq mos u nevrikos ja ketu ne qant jane meri qy--------hej ehj ehj prit pak---ruju se kah te dilsh prej uji po tu zdeshen bikinit e na ben hor se nuk po ma nin qe humbin ato hahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kuku marre qysh moj nuk me ke treguar me heret :oops: :oops:

lazdrani
10-06-04, 13:55
Murgesha mos hy felle ne uje se kam frike po te ha ndonje Peshkaqen i Dardanise :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
10-06-04, 14:38
Hej pse a ka peshkaqej ketu ne Dardani a :? :shock: tabe une qe sa tu la ne deti e asnje peshkaqen nuk me honger :lol: :lol: :lol:

anna
11-06-04, 07:56
vera neser parashikoj qe nje peshkaqen ka met ......... :? :? :( :( :(

Vera
11-06-04, 08:16
vera neser parashikoj qe nje peshkaqen ka met ......... :? :? :( :( :(

Tybe anna ketij parashikimit tend nuk po iu froksohem faare hahah :lol: :lol: se a e din cka :?: ne rrug te lokomotives me dal nuk me gjen asgje, se lere mo nje peshkaqen me me honger aiiiiiiii :lol: :lol: :lol: jam bo e njofshme edhe me peshkaqej hahahah :lol: :lol: :lol:

Hej anna ruju se po te han naj nje hahahahahhahaha :lol: :lol:

Murgesha
11-06-04, 08:21
vera neser parashikoj qe nje peshkaqen ka met ......... :? :? :( :( :(

Tybe anna ketij parashikimit tend nuk po iu froksohem faare hahah :lol: :lol: se a e din cka :?: ne rrug te lokomotives me dal nuk me gjen asgje, se lere mo nje peshkaqen me me honger aiiiiiiii :lol: :lol: :lol: jam bo e njofshme edhe me peshkaqej hahahah :lol: :lol: :lol:

Hej anna ruju se po te han naj nje hahahahahhahaha :lol: :lol:

Eh moj Vera ne rruge te lokomotives nuk te gjen asgje, pa hajt provo e dil ne rruge te dardanise, tybe as kockat skane me ti lane. :wink: :lol:

anna
11-06-04, 10:04
vera neser parashikoj qe nje peshkaqen ka met ......... :? :? :( :( :(

Tybe anna ketij parashikimit tend nuk po iu froksohem faare hahah :lol: :lol: se a e din cka :?: ne rrug te lokomotives me dal nuk me gjen asgje, se lere mo nje peshkaqen me me honger aiiiiiiii :lol: :lol: :lol: jam bo e njofshme edhe me peshkaqej hahahah :lol: :lol: :lol:

Hej anna ruju se po te han naj nje hahahahahhahaha :lol: :lol:

Eh moj Vera ne rruge te lokomotives nuk te gjen asgje, pa hajt provo e dil ne rruge te dardanise, tybe as kockat skane me ti lane. :wink: :lol:


kallxoi bre murgeshe se vera hala e vogel e nuk po din :lol: :lol: :lol:

anna
11-06-04, 10:05
vera neser parashikoj qe nje peshkaqen ka met ......... :? :? :( :( :(

Tybe anna ketij parashikimit tend nuk po iu froksohem faare hahah :lol: :lol: se a e din cka :?: ne rrug te lokomotives me dal nuk me gjen asgje, se lere mo nje peshkaqen me me honger aiiiiiiii :lol: :lol: :lol: jam bo e njofshme edhe me peshkaqej hahahah :lol: :lol: :lol:

Hej anna ruju se po te han naj nje hahahahahhahaha :lol: :lol:


jo jo mos u tut se kam anonimin afer dhe me mbron ai hahahhahah :wink:

Vera
11-06-04, 15:20
vera neser parashikoj qe nje peshkaqen ka met ......... :? :? :( :( :(

Tybe anna ketij parashikimit tend nuk po iu froksohem faare hahah :lol: :lol: se a e din cka :?: ne rrug te lokomotives me dal nuk me gjen asgje, se lere mo nje peshkaqen me me honger aiiiiiiii :lol: :lol: :lol: jam bo e njofshme edhe me peshkaqej hahahah :lol: :lol: :lol:

Hej anna ruju se po te han naj nje hahahahahhahaha :lol: :lol:

Eh moj Vera ne rruge te lokomotives nuk te gjen asgje, pa hajt provo e dil ne rruge te dardanise, tybe as kockat skane me ti lane. :wink: :lol:

Pse Murgesha a aq te rrezikshem jan peshkaqejt ketu ne dardani a dhe lokomotivat gjithashtu, ncncncncn :shock: po tybe veq virusat mundeni me i shti se qekjo Vera qe jam ncuk nuk e gjen asgje hahah

Murgesha
20-06-05, 15:44
Erdhi Vera sėrish edhe nė Dardani.

Hajde tė vazhdojmė tė lahemi sė bashku.
Ishalla kėtė vit nuk na vjen kush me kule nė deti. :wink:

http://www.adriatico.be/images/foto_catalogo.jpg

laliloli
20-06-05, 17:22
Erdhi Vera sėrish edhe nė Dardani.

Hajde tė vazhdojmė tė lahemi sė bashku.
Ishalla kėtė vit nuk na vjen kush me kule nė deti. :wink:

http://www.adriatico.be/images/foto_catalogo.jpg

Le te vine more ,me kule e pakule, qka ka lidhje :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
20-06-05, 18:54
Erdhi Vera sėrish edhe nė Dardani.

Hajde tė vazhdojmė tė lahemi sė bashku.
Ishalla kėtė vit nuk na vjen kush me kule nė deti. :wink:

http://www.adriatico.be/images/foto_catalogo.jpg

Le te vine more ,me kule e pakule, qka ka lidhje :lol: :lol: :lol:
halla vjen e para me kule qyyyy :lol: qka mendoni ju?Na kane lene amanet nenat ti mbajme kulet per qfardo rasti,bile ne derti kane funsion edhe me te mire, nuk fundosemmi nese nuk dijme te notojme :wink: :lol: :lol:

Murgesha
20-06-05, 19:03
Le te vine more ,me kule e pakule, qka ka lidhje :lol: :lol: :lol:
halla vjen e para me kule qyyyy :lol: qka mendoni ju?Na kane lene amanet nenat ti mbajme kulet per qfardo rasti,bile ne derti kane funsion edhe me te mire, nuk fundosemmi nese nuk dijme te notojme :wink: :lol: :lol:[/quote]


Pikėrisht shkaktare fundosja moj Hallė e u luta qė tė mos kemi mė problem si vitin e kaluar, kur njėra nga anėtarėt pėr shkak tė kuleve ishte duke e humbur jetėn. :( :(
Vetėm pėr fat pat qėlluar Lazdrani (i imi atėherė) qė ishte profesionist i aftė nė dhėnie frymėmarrje gojė me gojė se tragjedia do tė ishte e madhe.
Halla pėr ēdo rast mbaj njė palė bikini nėn kule se me ba me tu zgjidhė uēkuri gjatė notit mos vet. :P

laliloli
20-06-05, 19:04
Erdhi Vera sėrish edhe nė Dardani.

Hajde tė vazhdojmė tė lahemi sė bashku.
Ishalla kėtė vit nuk na vjen kush me kule nė deti. :wink:

http://www.adriatico.be/images/foto_catalogo.jpg

Le te vine more ,me kule e pakule, qka ka lidhje :lol: :lol: :lol:
halla vjen e para me kule qyyyy :lol: qka mendoni ju?Na kane lene amanet nenat ti mbajme kulet per qfardo rasti,bile ne derti kane funsion edhe me te mire, nuk fundosemmi nese nuk dijme te notojme :wink: :lol: :lol:

Halle me kete e ke bind Murgeshen qe edhe ajo me i vesh nje pale kule ne deti,bile bile dimi 12 metra :lol: :lol:

Murgesha
20-06-05, 19:07
Halle me kete e ke bind Murgeshen qe edhe ajo me i vesh nje pale kule ne deti,bile bile dimi 12 metra :lol: :lol:

Qe, qe ani 12 metra, qė kur tė mbushen me ujė nuk munden mė, me me tėrhjek prej ujit as 12 traktorra. :lol:

laliloli
20-06-05, 19:14
Halle me kete e ke bind Murgeshen qe edhe ajo me i vesh nje pale kule ne deti,bile bile dimi 12 metra :lol: :lol:

Qe, qe ani 12 metra, qė kur tė mbushen me ujė nuk munden mė, me me tėrhjek prej ujit as 12 traktorra. :lol:

Jo moj Murgesha se kur te fryhen ato nuk ke shance me u fundos
:lol: :lol:

Murgesha
20-06-05, 19:39
Jo moj Murgesha se kur te fryhen ato nuk ke shance me u fundos
:lol: :lol:

E ēka nėse ju hyn uji pastaj?? :P

laliloli
20-06-05, 19:45
Jo moj Murgesha se kur te fryhen ato nuk ke shance me u fundos
:lol: :lol:

E ēka nėse ju hyn uji pastaj?? :P

Murgesha lidhe uqkurin mire ne bel edhe burushuket te kembet mire e nuk ka shance me hy uji,ke me notu pa problem :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-06-05, 19:47
Murgesha lidhe uqkurin mire ne bel edhe burushuket te kembet mire e nuk ka shance me hy uji,ke me notu pa problem :lol: :lol: :lol:

Kot Laliloli mė mirė preferoj bikinet.
Se notoj mė lehtė pastaj. :wink:

Kercovari
20-06-05, 20:02
Jo moj Murgesha se kur te fryhen ato nuk ke shance me u fundos
:lol: :lol:

E ēka nėse ju hyn uji pastaj?? :P

Murgesha lidhe uqkurin mire ne bel edhe burushuket te kembet mire e nuk ka shance me hy uji,ke me notu pa problem :lol: :lol: :lol:

Edhe me keq,athere fluturon ne hava. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
20-06-05, 20:03
Murgesha lidhe uqkurin mire ne bel edhe burushuket te kembet mire e nuk ka shance me hy uji,ke me notu pa problem :lol: :lol: :lol:

Kot Laliloli mė mirė preferoj bikinet.
Se notoj mė lehtė pastaj. :wink:
Mbaji bikinat motrushe po jo ato Rio mare se cmend dardanin. :lol: :lol:

Murgesha
20-06-05, 20:05
Murgesha lidhe uqkurin mire ne bel edhe burushuket te kembet mire e nuk ka shance me hy uji,ke me notu pa problem :lol: :lol: :lol:

Kot Laliloli mė mirė preferoj bikinet.
Se notoj mė lehtė pastaj. :wink:
Mbaji bikinat motrushe po jo ato Rio mare se cmend dardanin. :lol: :lol:

A jo vllaēko nuk i njoh unė bikinet e Rio mare.
Bikina unė i quaj tlinat e gjata. :lol:

Kercovari
20-06-05, 20:10
Murgesha lidhe uqkurin mire ne bel edhe burushuket te kembet mire e nuk ka shance me hy uji,ke me notu pa problem :lol: :lol: :lol:

Kot Laliloli mė mirė preferoj bikinet.
Se notoj mė lehtė pastaj. :wink:
Mbaji bikinat motrushe po jo ato Rio mare se cmend dardanin. :lol: :lol:

A jo vllaēko nuk i njoh unė bikinet e Rio mare.
Bikina unė i quaj tlinat e gjata. :lol:
:lol: :lol: :lol: Edhe ti si plaka ime,nuk i njoh e keshtu ja fut ne plazhe.

http://www.muscletech.com/TRAINING/BIKINI_ABS/IMAGES/ATH_KrKnow_Bikini.jpg

halla e madhe
20-06-05, 20:10
Po ma beni kjamet ju kete deti sivjet :wink: sidoqofte do ti marre donet me uqkur te forte mos me mujte as fryme me marre :wink: :lol: :lol:

Kercovari
20-06-05, 20:25
Po ma beni kjamet ju kete deti sivjet :wink: sidoqofte do ti marre donet me uqkur te forte mos me mujte as fryme me marre :wink: :lol: :lol:

Kujdes fundosesh ne fun te deteit epastaj qe bejme pa hallushe. :lol: :lol:
Futja edhe ti si plaka ime ska dert. :lol: :lol:

halla e madhe
20-06-05, 20:28
Kercovari_C'te beje,keshtu e ka deti me hallat e kohes se mocme,po notojme veq fund deti :wink:

laliloli
20-06-05, 20:47
Po ma beni kjamet ju kete deti sivjet :wink: sidoqofte do ti marre donet me uqkur te forte mos me mujte as fryme me marre :wink: :lol: :lol:
Halla mos ta ndin ,hiqi tlinat e gjata e laju me mercedeska se je halle bashkohore

halla e madhe
20-06-05, 21:34
laliloli_halles nuk i e di qka jane ato mercedeska,kurr nuk pasna ndi, une jame e vaktit te doneve :wink:

Murgesha
20-06-05, 21:36
:lol: :lol: :lol: Edhe ti si plaka ime,nuk i njoh e keshtu ja fut ne plazhe.

http://www.muscletech.com/TRAINING/BIKINI_ABS/IMAGES/ATH_KrKnow_Bikini.jpg


:oops: :oops: :oops: Hė jo mė kot tė kemi gazetar Mbretėror. :oops:

Murgesha
20-06-05, 21:36
laliloli_halles nuk i e di qka jane ato mercedeska,kurr nuk pasna ndi, une jame e vaktit te doneve :wink:


Tlinave tė gjata moj. :wink:

Dreni30
20-06-05, 22:16
A paska ardh vera aaaaa, hajde perhajr koft. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
20-06-05, 23:04
Dreni_ore vella,nuk shkova n'deti pa ardhe n'tpame nja nji muaj se paku :wink: :lol:

Kercovari
21-06-05, 08:55
:lol: :lol: :lol: Edhe ti si plaka ime,nuk i njoh e keshtu ja fut ne plazhe.

http://www.muscletech.com/TRAINING/BIKINI_ABS/IMAGES/ATH_KrKnow_Bikini.jpg


:oops: :oops: :oops: Hė jo mė kot tė kemi gazetar Mbretėror. :oops:

E athere me ndihmo te nderroj nikun"gazetari" :lol: :lol: :lol:

Kercovari
21-06-05, 08:56
laliloli_halles nuk i e di qka jane ato mercedeska,kurr nuk pasna ndi, une jame e vaktit te doneve :wink:


Tlinave tė gjata moj. :wink:
A nuk jan bermuda ato? :lol: :lol: :lol:

Diana007
21-06-05, 08:59
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O jam knaq tuj kesh me disa shkrime te para hehhehhehe
E shkreta Barbaroza :cry:

Kercovari
21-06-05, 09:18
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O jam knaq tuj kesh me disa shkrime te para hehhehhehe
E shkreta Barbaroza :cry:

Nuk shef se eshte skuqur i vi turp me dale ne plazhe me bikin. :lol: :lol:

Diana007
21-06-05, 09:56
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O jam knaq tuj kesh me disa shkrime te para hehhehhehe
E shkreta Barbaroza :cry:

Nuk shef se eshte skuqur i vi turp me dale ne plazhe me bikin. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
21-06-05, 15:26
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O jam knaq tuj kesh me disa shkrime te para hehhehhehe
E shkreta Barbaroza :cry:

Appppapapapaap! Diana mos i ngatero Barbarose e Murgeshe,po vesh bikinat e hajde ne plazhe. :lol: :lol: :lol: :lol:

Manqa
30-12-05, 23:26
Qas po nika njeri mas sodit erdhi Vera nimidis te dimnit :roll:
Une kishe veq une jom i pit sonte :evil:

vjeshta
10-06-06, 22:31
Pernjemend a erdh vera a ?:rolleyes: :tongue:

halla e madhe
10-06-06, 22:39
Pernjemend a erdh vera a ?:rolleyes: :tongue:

Nuk po di gja, mua me duket akoma vjeshte..hahahaha:biggrin:

mjellma
10-06-06, 22:43
Nuk po di gja, mua me duket akoma vjeshte..hahahaha:biggrin:

erdhi erdhi vera tash do ikim ne pushime uff sa mir ka me kon :wink:

vjeshta
10-06-06, 22:51
Nuk po di gja, mua me duket akoma vjeshte..hahahaha:biggrin:

E shyqyr qe nuk qenkna e vetmja qe po mendojsha hahahaaaaaaa :tongue:

halla e madhe
10-06-06, 22:57
E shyqyr qe nuk qenkna e vetmja qe po mendojsha hahahaaaaaaa :tongue:A te kame mbese a jo?Te marrsha te keqen ho:biggrin: :biggrin:

vjeshta
12-06-06, 21:12
A te kame mbese a jo?Te marrsha te keqen ho:biggrin: :biggrin:

Lumeja mbesa qfar halle ka :smile: ..................kam ma shume se nja te keqe :biggrin:

Reana
14-06-06, 20:02
Erdhi VERA (Murgesha):tongue:

Reana
14-06-06, 21:35
Erdhi VERA (Murgesha):tongue:

(phaaaaa....si paska dalur kjo:biggrin: )

Erdhi NGROHTESIA e FORUMIT:wink: ....

laliloli
14-06-06, 21:52
Sa po gezohem qe paska ardhe Vera ,se pas saj vie Vjeshta:biggrin:

Luana
26-06-06, 22:21
Erdhi vera , une e shkreta prit e percjell per ne Kosov ..... kurse vet mbeta ketu ne shtepi dhe FD :frown:

Dreni30
26-06-06, 22:23
Erdhi vera , une e shkreta prit e percjell per ne Kosov ..... kurse vet mbeta ketu ne shtepi dhe FD :frown:

qy qy, a nuk mujte me u pshtjelle ne rroba dyqysh edhe me shku atje aa???

Luana
26-06-06, 22:26
qy qy, a nuk mujte me u pshtjelle ne rroba dyqysh edhe me shku atje aa???

ahhhhhhhh Dreni nuk ma din hallin as ti mua jo :confused:

Dreni30
26-06-06, 22:27
ahhhhhhhh Dreni nuk ma din hallin as ti mua jo :confused:

Moj Luana per ate dhe te thash moj, ndoshta pak po.

Gentiana
27-06-06, 00:32
Erdhi vera , une e shkreta prit e percjell per ne Kosov ..... kurse vet mbeta ketu ne shtepi dhe FD :frown:

Ho moj se nuk je e vetmja. Ashtu mbeta edhe une, po s'paku do ta kemi njera tjetren. :wink:

Murgesha
27-06-06, 18:04
Jo sha buken, nė Danimarkė kemi pėrparu pėr nga koha, taman si me qenė Vjeshtė e kemi. :mad: :mad:

halla e madhe
27-06-06, 22:05
Sa e lavderova veren ja ketheu me shi prej sontit si per inat timin:confused:

Luana
27-06-06, 22:22
Sa e lavderova veren ja ketheu me shi prej sontit si per inat timin:confused:

Shume keq Halle , edhe ketu tek ne eshte ashtu koha , sa e kisha plan neser me dal me e hanger mengjesin ne park me familje :rolleyes:

Artisti
02-07-06, 12:24
erdhi veraaaa,pastaj vjen Vjeshtaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Guri i madh
07-07-06, 21:00
erdhi veraaaa,pastaj vjen Vjeshtaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
artist mos gabo me shkue ne verime jasht kosove se vetvendosja per neve e ka rezervue liqenin e batllaves per pushime ha ha ha:eek: :eek: :eek: :eek:

Dreni30
18-07-06, 22:13
Erdhi vera e hupen forumistet.

Paradox_13
18-07-06, 22:17
Erdhi vera e hupen forumistet.

E then shume mire Dreni.
Erdhi vera e hupen forumistet.
Por njeher vjen vera ka dera,
e pastaj kthehen ata kthehen prap ne forum..

Dreni30
18-07-06, 22:19
E then shume mire Dreni.
Erdhi vera e hupen forumistet.
Por njeher vjen vera ka dera,
e pastaj kthehen ata kthehen prap ne forum..

Po po kthehen bashk me Vjeshten dhe Dimrin. hahahahahah

halla e madhe
18-07-06, 23:07
Erdhi vera e hupen forumistet.

O Dreni;nuk kemi humbe kesajde jemi dimen e vere:biggrin:

Murgesha
20-07-06, 23:05
O Dreni;nuk kemi humbe kesajde jemi dimen e vere:biggrin:

E di se s`do tė jesh pėr disa ditė ksajde, dhe do tė mė mungojsh. :mad: :mad:

vendasi
22-07-06, 14:21
Erdhi vera e na i knaqi syte:tongue:

Murgesha
22-07-06, 14:27
Unė memzi po pres me na ardhė Vjeshta (e forumit)

LOJETARI
22-07-06, 14:40
V;apa e madhe qe po mbeteron keto javet e fundit ne Gjermani po kam frike se mos do te na shkrije si akulloret .Sa ujet po e derdhim nga trupi dy hidrocentrale do t“i furnizonim keto dite .

Dreni30
28-07-06, 23:52
More vera shume e mire, por me ka hy nje gajle se si do te vijne Vjeshta dhe Dimri. ???

Guri i madh
29-07-06, 00:32
qy erdhi vera nuk po dina kurgja per forumisten e nderuar vjeshta

Dreni30
29-07-06, 00:35
qy erdhi vera nuk po dina kurgja per forumisten e nderuar vjeshta

Shuj mos ta marrin vesh se me ba me u nervozu mos vet per neve, krejt ferfellaze e ban bile edhe me dimrin mire i ka punet .............

Guri i madh
29-07-06, 00:55
Shuj mos ta marrin vesh se me ba me u nervozu mos vet per neve, krejt ferfellaze e ban bile edhe me dimrin mire i ka punet .............


oo veq me u kthye e mej largue kto temperaturat tropikal jo pa vjeshten edhe dimrin nuk po bajka

Paradox_13
12-05-07, 15:57
http://www.samasati.com/images/cocles-beach.jpghajde more a jeni tu ardh une per vete shkova mu rrezit pak ... :D :D

Duket sivjet jo veq meu rrezit po paskemi mu pjek.......

Elina
12-05-07, 15:59
Duket sivjet jo veq meu rrezit po paskemi mu pjek.......


Edhe une mendoj ashtu besa ...

selvija
12-05-07, 16:06
Duket sivjet jo veq meu rrezit po paskemi mu pjek.......Paradox_13 mos u beni aq tahmaqr gjuna do nxet kendej se marum krejt beee..

vjeshta
12-05-07, 16:36
Shyqyr qe erdhi ............a thua kush vjen mbas saj ..hahahaaaa

Elina
12-05-07, 16:38
Shyqyr qe erdhi ............a thua kush vjen mbas saj ..hahahaaaa
http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=18327&dateline=1141472443 Se di bre a ja qellova, hahhahah:wink: ishalla nuk ngutet e me ardhe parakohe :biggrin:

vjeshta
12-05-07, 16:42
http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=18327&dateline=1141472443 Se di bre a ja qellova, hahhahah:wink: ishalla nuk ngutet e me ardhe parakohe :biggrin:


Hhahhaa per ty e pres kohen......erdhi Elina ..........

prishtinasi
13-05-07, 14:47
Erdhi...kush din not mire...kush nuk din...ner pisha!:smile:

Elina
13-05-07, 17:32
Erdhi...kush din not mire...kush nuk din...ner pisha!:smile:

Une po rrin ner bagrema, se i kam me afer shtepise :biggrin:

prishtinasi
13-05-07, 19:48
Une po rrin ner bagrema, se i kam me afer shtepise :biggrin:

hahahahah....
Une ner dardhe te eger....

Elina
13-05-07, 19:50
hahahahah....
Une ner dardhe te eger....


Pse a kokan bo dardhat e egra a ? hahahhahah krejt i ka fajet ngrohja globale :biggrin:

prishtinasi
13-05-07, 19:52
Pse a kokan bo dardhat e egra a ? hahahhahah krejt i ka fajet ngrohja globale :biggrin:

hahaha...veq kane lulu...edhe me u ba, s'guxoj me i prek se te kojshise ne katin e pare jone!

Elina
13-05-07, 19:55
hahaha...veq kane lulu...edhe me u ba, s'guxoj me i prek se te kojshise ne katin e pare jone!


Erdhi vera valla..........................(per hir te temes):biggrin:


Eh pra rrezik qenka, jo bagremat qe i kam afer jan te shtetit nuk eshte rrezik per mu :biggrin:

prishtinasi
13-05-07, 19:57
Erdhi vera valla..........................(per hir te temes):biggrin:


Eh pra rrezik qenka, jo bagremat qe i kam afer jan te shtetit nuk eshte rrezik per mu :biggrin:

Erdhi valla....edhe per temen edhe keshtu...

Ruju se po i pren najkush...se drute po shkojne shtrenjte...jo une prej shtetit veq do hekra i kom...

Elina
13-05-07, 20:01
Erdhi valla....edhe per temen edhe keshtu...

Ruju se po i pren najkush...se drute po shkojne shtrenjte...jo une prej shtetit veq do hekra i kom...


Vera erdh, menxi po pres me shku dikund ne pushim...:biggrin:Nime me e pase kullen ketu phaaaaaa, kogja do pare kishin dale :biggrin:

prishtinasi
13-05-07, 20:07
Vera erdh, menxi po pres me shku dikund ne pushim...:biggrin:Nime me e pase kullen ketu phaaaaaa, kogja do pare kishin dale :biggrin:

Vera...moti ka ardhe...pa vete hiq...

Valla...antene ma te forte nuk kish pase ne Evrope...veq s'po di qysh ja kishin lane emrin restoranit te na, ne kullen e bejtes (asi ajfelit)

Elina
13-05-07, 20:11
Vera...moti ka ardhe...pa vete hiq...

Valla...antene ma te forte nuk kish pase ne Evrope...veq s'po di qysh ja kishin lane emrin restoranit te na, ne kullen e bejtes (asi ajfelit)
Vera sivjet ka me qene shume e smute a ?:biggrin:

ahahahhah, uik kish pase shance me pas ai restoran emer, se kish qene e sakatume brenda nate :biggrin:

prishtinasi
13-05-07, 20:13
Vera sivjet ka me qene shume e smute a ?:biggrin:

ahahahhah, uik kish pase shance me pas ai restoran emer, se kish qene e sakatume brenda nate :biggrin:

Vera sick a...haha

E une menojsha me ja qite edhe nje kate...me e ba mbindertim...boll qe i kena antenat e vales 900, si me qene te parisit:biggrin:

Elina
13-05-07, 20:18
Vera sick a...haha

E une menojsha me ja qite edhe nje kate...me e ba mbindertim...boll qe i kena antenat e vales 900, si me qene te parisit
Vera,stina me e bukur e vitit :biggrin:

Hahahhah, kemi marre mesim na boll per mbindertimet,edhe naj vit kemi me mrri ne hene...:biggrin:


Ps; vendas keto muhabete mesiguri ka qen dashte me i be tek nje ode ku nuk fshihen postimet,se ketu e laramume temen:rolleyes: .....


Te falenderoje vendas per shoqerim ne kete teme...:smile:

selvija
14-05-07, 00:17
Erdhi Vera te shijojme rrezet e djellit sapo perenuar me ngjyre ari..
http://www.rastko.org.yu/rastko-bo/zemlja/beloica/romantika1-2000.jpg

Dreni30
14-05-07, 00:46
Erdhi vera lum e lum,
rreze te diellit gjithekund,
me freskin e mbremjes
jetojme si gjithe
per t'u rrezit ne cdo dite.

Lulet mbushen ere
ne cdo vend e skaj
vashat gezohen
qeshin e defrehen
floket e gjata ne shpin sju prekin.

selvija
14-05-07, 00:51
Moj vere sa e bukur qe me je
ulem buz lumit dhe mendoj
ate fjal te bukura i rikujtoj
pse ai ze yti eshte aq i bukur
qe zemern ma shpon

e_martumja
14-05-07, 00:57
erdhi vera e shkoj pranvera...

Domira
14-05-07, 04:02
Erdhi vera me dal me mang tshkurta...

Dreni30
14-05-07, 11:10
Erdhi, "vera"

Virti
14-05-07, 19:29
... e perzier me dimer! :cool:

Elina
14-05-07, 22:36
Erdhi vera........na pjeku dielli :tongue:

Buqja_ch
15-05-07, 02:15
Erdhi vera e erdhen pushimet

Sy_kaltra
17-05-07, 12:56
Erdhi vera na mbyti shiu :rolleyes:

Dreni30
28-05-07, 17:18
Erdhi vera e u ba nami
diellit kund nuk i zani.
shi per dite po bie
dielli i strukur nder hije.

Virti
01-06-07, 01:26
erdhi vera por me ēadra... :biggrin:

vjeshta
01-06-07, 01:41
Erdhi vera e shkoi vjeshta .........mirembeteshi se une ika!

Agolli
01-06-07, 03:02
Erdhi vera e shkoi vjeshta .........mirembeteshi se une ika!
Pse? aha tani e kuptova.........!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
02-06-07, 17:57
Pse? aha tani e kuptova.........!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Kur shkoi vjeshta ,Agolli kuptoi hahaha

uliksi31
02-06-07, 21:21
Mori vjeshta let vij, cfar veret.Qe pse vjeshta eshte me rendesi: Shkojm ne Vermont me pa ndryshimin e gjetheve te gjitha ngjyrat.
Fillon shkolla e fmit shyqyr na lon rahat.:biggrin: Tani biletat me udhtu jane ne lirim e shume e shume benficione tjera. Ahahahaha

Murgesha
03-06-07, 01:27
Erdh vera po thojnė, veq kėndej ka ne na ka ardhė me rrebe ma shumė shi se diell.

LuLjaa
03-06-07, 01:37
Erdh valla edhe pak dite, ihuuuu po q'kemi mu knaq n'deti bee :P

Buqja_ch
17-06-07, 12:58
Erdhi vera ..nuk po e du veren sa po e du kete pushim te kesaj vere

Virti
17-06-07, 17:41
erdhi vera e na solli hijen... :cool:

rilinda
17-06-07, 17:45
valla te na po rrezon dielli :D

vjeshta
17-06-07, 17:48
Mori vjeshta let vij, cfar veret.Qe pse vjeshta eshte me rendesi: Shkojm ne Vermont me pa ndryshimin e gjetheve te gjitha ngjyrat.
Fillon shkolla e fmit shyqyr na lon rahat.:biggrin: Tani biletat me udhtu jane ne lirim e shume e shume benficione tjera. Ahahahaha

Te lumte kolege ,tregoju se vjeshta nuk vjen vete hahahaaa..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albanian eX|PerT
17-06-07, 17:48
Dulen ca rreze dikund, porse dikun u shuan pergjithemone ne shpellen e "ndarjes"!

Shqiptare
18-06-07, 12:38
Erdhi vera, kujdes rruges, merrni qadra me u mbrojt prej diellit :smile:

Preshevar
18-06-07, 12:46
Lulėt e pranverės jan endrrat e dimrit qe tregohen nė mengjes.. nė sofren e melaqeve..:smile:

Nirvana Band
18-06-07, 16:32
Erdhi vera, stina qe me se shumti e pelqej, po me duket se eshte ka bjen shume shi sivjet. Sidoqoft, duhet bere tani planet se ku me i kalu pushimet.

vjeshta
19-06-07, 02:32
Po thuani qe erdhi ??!!..........Une veq Vjeshte po shohė!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
19-06-07, 02:34
Po thuani qe erdhi ??!!..........Une veq Vjeshte po shohė!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Mos u ngut pash besen,,, se edhe ti boll vjen...:tongue:

vjeshta
19-06-07, 02:36
Mos u ngut pash besen,,, se edhe ti boll vjen...:tongue:

Mos je ka me perzen?? hahaaaaaaaaa :tongue:

Elina
19-06-07, 02:38
Mos je ka me perzen?? hahaaaaaaaaa :tongue:


Jo moj,,, veq prit ne rend...:biggrin:

vjeshta
19-06-07, 02:41
Jo moj,,, veq prit ne rend... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Kur ke te njoheshem nuk pritet ne rend ........ http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
19-06-07, 02:44
Kur ke te njoheshem nuk pritet ne rend ........ http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Po de po,,,,po e shoh qe po narth diqka,edhe ka fillu me ra shi me te madhe...:redface:

vjeshta
19-06-07, 02:52
Po de po,,,,po e shoh qe po narth diqka,edhe ka fillu me ra shi me te madhe...:redface:

Per te narthun nuk e di se pse http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif........e per shi zoti i ka punet ne dorė........ http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dreni30
19-06-07, 10:31
Po ka shenja te permiresimit, hahahaha

Shqiptare
19-06-07, 10:54
Erdhi vera ne mal me shqera,
i uroi mireseardhje pranvera,
pak nga dollapi pak nga dera
per dite me te bukura te tjera,

:)

Agolli
05-06-08, 15:54
Po a :eek: phaa sa e kam pritun, kete Ver-en, nejse Pranveren e kisha dhe ma hje-ke merzine :tongue:

Buqja_ch
21-06-08, 08:03
..... sa shume po gezohna se ..................

Naki
28-06-08, 17:44
Erdhi Vera bashkė me Pushime
Edhe Pakė do tė shkojmė Vendlindje!

Fshatari
28-06-08, 18:11
Po thuani qe erdhi ??!!..........Une veq Vjeshte po shohė!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Mirupafshim me 21 shtator! Kalo pushime t'qeta, e lajmrohu kur te vije stina jote...!

Luciano
03-09-08, 07:24
ERDHI VJESHTA :biggrin:

Zero Cool
03-09-08, 07:49
Shkoj vera tybe, mbeten vetem kujtimet :)

Rizuana
03-09-08, 12:01
Shkoj vera tybe, mbeten vetem kujtimet :)

po valla na mdesin kujtime te mira e te kqia, ama nje kujtim e kam shume te mire qe sdo ta harroj kurre.

Arkza
03-09-08, 12:07
Me shkoj Vera me Pluhur .... :biggrin:
Vitin Tjtre s'ka me Pluhur , S'ka me Gropa .. Per kete dote FLM.... Zotit Thaqit ! :smile: http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon14.gif

Zero Cool
03-09-08, 12:36
Me shkoj Vera me Pluhur .... :biggrin:
Vitin Tjtre s'ka me Pluhur , S'ka me Gropa .. Per kete dote FLM.... Zotit Thaqit ! :smile: http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon14.gif

Tybe se ki n`ta hiq ... Zotit Limaj se ! ahahahhahahahhaha

Arkza
03-09-08, 12:39
Tybe se ki n`ta hiq ... Zotit Limaj se ! ahahahhahahahhahaHhahahahahha Zero Opppp dee , ama Udhri i Thaqit eshte , Mos harro a ? :wink: :tongue:

Agolli
19-12-09, 14:34
ku eshte, s'pe shof :tongue:

Murgesha
19-12-09, 14:56
Jo sha zoten, shum kilometra i duhet me ece me na ardhe prap! :tongue:

lovely
20-12-09, 00:10
ku osht ej? :biggrin:

Fshatari
20-12-09, 11:19
Vere e ftoft, me bore sivjet!
Personalisht stina e bardhe me pelqen pa mase! Mentalitet nordiku (maloku) kam...!

Dallandyshja_718
20-12-09, 18:22
Vere e ftoft, me bore sivjet!
Personalisht stina e bardhe me pelqen pa mase! Mentalitet nordiku (maloku) kam...!


Edhe n'atė anė Fshataro a? Unė gati kjeē tuj t'dvetė n'ē'anė po i banė era retė edhe a janė t'garkuome me borė, Ti e din se fshatari e baresha :smile: nuk kanė mot t'lig, e unė ē'i jam marakli per gja t'gjallė m'liget shpirti kur m'jesen keq, mos e dhashte Zoti! N'past n'oj mullar a noj livadh m'ba za se vij e i kaloj disa ditė n'atė anė...ahhahah

LuLjaa
21-06-10, 23:27
A po erdh vera, sot eshte dita veres ishalla nuk bjen shi bash sikur sot
se pak ban sa me na flladit