PDA

View Full Version : Ftesė Admin-it tė www.dardania.de nė duel me u rreh grushta


Problematiku
24-05-04, 16:45
Ftoj Administratorin e Faqes http://wwwdardania.de nė duel me u rreh grushta sė bashku me tė gjith moderatoret e bashkpunėtoret (I gjithė stafi kunder Problematikut), ndersa diskutuesit tė jenė publik.

Dueli do tė zhvillohet ketu nė kafen e forumit, do t'i mbledhim tavolinat dhe karriget nga salla e madhe si edhe tavolinat e bilardos.

Do tė caktojmė njė rregullore se si tė grushtohemi e shqelmohemi, ose nese pajtohet Admini me stafin drejtues do tė percaktohemi per keto rregulla tė cilat sherbejnė nė Lojrat Olimpike http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm kuptohet nese bien dakord kundershtarėt e mij, nese jo atėherė do tė perpilojmė njė rregullore speciale.

uliksi31
24-05-04, 16:52
Jo edhe me dijt se po e shof baben tem qaty ne web site tend se nuk e klikoj me.Nji her e kam honger tungj.

lazdrani
24-05-04, 16:54
Ti problematike kaqa problem ishe e ishallah mledhe mende se kurgja nuk te kam bere heren e pare cka te beje tani :wink: Edhe mos e provon askushe te klikon www.angelfire.com se duhet ti keni nervat e medhaja per te dale mbrapa hahahhahaha vetem une si Lazdran hi e dal... :wink:

lazdrani
24-05-04, 16:55
Jo edhe me dijt se po e shof baben tem qaty ne web site tend se nuk e klikoj me.Nji her e kam honger tungj.
uliksi ne te pare adrese ishte e bukure nese ke pase nerva deri ne fund pastaj kishte muhabet sa te duashe.... :wink:

Cool_Boy
24-05-04, 16:56
Problematiku me trego a do te vini vet apo me tjetre kende????kaq jo me shume ok....

Problematiku
24-05-04, 17:15
He shoki Col_Boy, mbledhi mėshkujt e trimat e trimereshat e banje dert se unė kysmet prej Allahut po vij, e pritni aty. Ka me u ba luftė e madhe si ne Kacuberr vaktile e din ti mir.

Unė qyqekalli vetėm vij, por e kam ndihmen e tė Madhit Zot, pėrcjelljen e Engjujve e me emėr tė Allahut me urdhėr tė Pejgamberėve do tė vij vetėm me ketė shpirt qe kam dhe kurrfar arsenali luftarak nuk marr me vete, perpos ketyre grushtave e shpirtit tė cilin ma ka dhėnė i Madhi Zot.

P. s. mos e harroni rregulloren, http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm

lazdrani
24-05-04, 18:31
He shoki Col_Boy, mbledhi mėshkujt e trimat e trimereshat e banje dert se unė kysmet prej Allahut po vij, e pritni aty. Ka me u ba luftė e madhe si ne Kacuberr vaktile e din ti mir.

Unė qyqekalli vetėm vij, por e kam ndihmen e tė Madhit Zot, pėrcjelljen e Engjujve e me emėr tė Allahut me urdhėr tė Pejgamberėve do tė vij vetėm me ketė shpirt qe kam dhe kurrfar arsenali luftarak nuk marr me vete, perpos ketyre grushtave e shpirtit tė cilin ma ka dhėnė i Madhi Zot.

P. s. mos e harroni rregulloren, http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htmose www.bambusratte.com

Murgesha
24-05-04, 19:21
More qeky fare Problematiku, kogja djale dai. Ani edhe adminit te forumit e stafit i paska kerkuar duel. Mos eshte edhe kjo si ajo e para me te nimu me e shty makinen.
Tybe po kam droje se kesaj her te ka ngordhe Gomari e po don me mbledh mashqi me ta bajt barren ne shtepi.
E sa per ato adresa qe i ke postu tybe as njet se kam me hi aty. :wink:

Vera
24-05-04, 19:32
Problematiku asgje nuk po ban qe po i ban qato faqe me i kliku se as njet nuk e kam une per veti me i kliku. Kjo nuk eshte faqe qe ti ti bajsh rreklama faqeve tua te netit por nese don fol si ne te gjith pa kurfar reklamash ok kalo mir shoki e mos u ba shum problem shum se bjen ne hun lesht ti naj dit e nuk din me ardh ne viti bre djal

hahahah Vera

Murgesha
24-05-04, 19:48
Hahahhahaahha Vera, cja ke punuar.
Une sbesoj se ato faqe jane te tijat, por e ka henger per vete apo ja ka lene dikush ne dore e po don te na i shesh edhe neve. Nese njeher u bame pre e tij pa dije tani ska njeri qe me shtyn te klikoj ne ato faqe. :lol: :wink:

vushtrria
24-05-04, 21:25
ahahahahahhahah jo nuk pe hajna ma problematiku ahahhhaahhahah

Problematiku
24-05-04, 22:47
O milet, unė vetėm sa nuk kam arrijtė.

Murgesha herėn e parė kam thėnė a ka njeri me tė fortė se unė; dhe nuk i kam kerkuar askujt mejdan, as me u rreh, as me u sha, por vetėm kush ėshtė mė i fortė; dhe mė vonė ju kam treguar se kam nevoj per ndihmė, me shty makinen.

Tani po ju kerkoj mejdan (luftė) dhe sa bėjmė llafe mblidhuni ju:
1. Admini
2. Artanibb
3. Bond
4. Col-Boy
5. Naki
6. Gentiana
7. Drejtėsia
8. Murgesha
9. Zana
10. Lazdrani
11. Barbaroza
12. Si edhe tė gjith bashkpunėtorėt.

Kunder Problematikut!


Pritmeni nė kafen e forumit, rregullonje arenėn (sallėn) ku do tė kersasin grushtat e shqelmat, shtrengoni britė e vilicat mirė, lexoni rregullat e luftės http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm sepse nuk duhet ra ndesh me rregullat.
Dhe po ju them bindshėm se si nė shekullar ka me kersit mazbati.

Pas lufte kush e ka fat me mbet gjall me frymė, e me duar e kėmbė e bri tė thyera, nuk po e pershkruaj krejt se mos po bani panik e nuk vijnė as shikues, tek atėherė do tė merrni vesh pse kjo luftė!!!!!!!!

Cool_Boy
25-05-04, 09:27
Problematiku-po folshe shume e nuk mundesh me kry pune.....

Naki
25-05-04, 09:54
problematiku,ideja juaj te bejme mejdan ne kete kohe te civilizuar eshte e kaluar.
une te ftoje ne kaffen e forumit te behem miq te argetohem ,per mejdan nese je i interesuar jeni ne adress te gabuar.

anna
25-05-04, 14:47
stop dhunes :D :D

Gentiana
25-05-04, 15:03
stop dhunes :D :D

Kot e kemi. Edhe te perzien ne ket dhun pa dashur hiq. Ja psh un nuk thash se do te marr pjes ktu, po me kan shti ne list :( :evil:

anna
25-05-04, 15:06
stop dhunes :D :D

Kot e kemi. Edhe te perzien ne ket dhun pa dashur hiq. Ja psh un nuk thash se do te marr pjes ktu, po me kan shti ne list :( :evil:


epo hajde perzihemi edhe na hadje rroft dhuna 8) 8)

Vera
25-05-04, 15:15
jojo hiq STOP DHUNES rroft dhuna per ata qe kerkoj si ky problematiku por le te zgjedh vendin zotriu ku me u shqelmu e me u grushtu se na ka gjet krejt njerz te librit e penes e kishe po shes mend me forcen fizike te tij. Lene bre allahile se sen nuk eshte kah ban

Honesty^uk.
25-05-04, 21:53
Problematiku, me qe njerezit e vendosur me pelqejn
une jam duke u bere me ty
vetem nisja e mos ta ndiejn

Murgesha
25-05-04, 22:12
Hahahahah a ban bre te leme grushtat e shkelmat e rrafemi me jastek me pupla :wink: :roll: :?:

Barbaroza
26-05-04, 12:02
Jastekat me pupla jane arme paqesore Murgesha edhe keto i perdorin ciftet me shume,nuk besoj se Problematiku pajtohet me kete :wink:

Gentiana
26-05-04, 12:03
Jastekat me pupla jane arme paqesore Murgesha edhe keto i perdorin ciftet me shume,nuk besoj se Problematiku pajtohet me kete :wink::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:

Honesty^uk.
26-05-04, 18:13
Jastekat me pupla jane arme paqesore Murgesha edhe keto i perdorin ciftet me shume,nuk besoj se Problematiku pajtohet me kete :wink::lol: :lol: :oops: :oops:
besoj se nga televizori e ke,,ose me te degjuar
hahahhahahahahahahah

Barbaroza
27-05-04, 08:34
Me te degjuar e kam se televizorin nuk e shikoj shume e aq me pak nese eshte diqka me ēifte :oops: :wink:

mr_beni
27-05-04, 18:40
kush po i thot ketu veti i fort a :?: lene more se krejt te fort jemi ne qy heheheh

Honesty^uk.
27-05-04, 22:06
Me te degjuar e kam se televizorin nuk e shikoj shume e aq me pak nese eshte diqka me ēifte :oops: :wink:harova Barbaroza se kur fillon televizori me dhene per ciftet
ndalet rrymaaaa :lol:

Barbaroza
28-05-04, 10:21
More, ti po flet sikur ta kishe provuar :wink: :oops: :lol:

anna
28-05-04, 12:17
More, ti po flet sikur ta kishe provuar :wink: :oops: :lol:

kuku mam qysh ngacmohen love love love :wink: :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
28-05-04, 12:51
Lere moj Anna cfare Love,ky qenka po me duket me i zi se RRUSHI :wink:

Gentiana
28-05-04, 12:52
Lere moj Anna cfare Love,ky qenka po me duket me i zi se RRUSHI :wink:


Pse sa Femij i dulen ktina????? :wink:

Barbaroza
28-05-04, 12:54
Per femije se kam zbulu ende,veq per pune ashiknije,edhe RRUSHI-in
po e tejkaloka :wink:

Honesty^uk.
29-05-04, 16:43
Lere moj Anna cfare Love,ky qenka po me duket me i zi se RRUSHI :wink:


Pse sa Femij i dulen ktina????? :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RRUSHI
29-05-04, 17:08
Per femije se kam zbulu ende,veq per pune ashiknije,edhe RRUSHI-in
po e tejkaloka :wink:

Ne ate drejtim vetem ju ma kaloni---- me mua as nje jav se bere dhe ja mesyve te tjerve---- sa me kushtoi ajo dasem mu , ende borgjet spo mund ti paguaj ... :wink:

Vera
30-05-04, 09:00
RRUSHI boll keq te paska kon bre djal, po hajt se po te ndihmojm ne per borgje, te gjith ngapak po i qesim dhe bohet boll :wink:

Honesty^uk.
30-05-04, 09:03
Per femije se kam zbulu ende,veq per pune ashiknije,edhe RRUSHI-in
po e tejkaloka :wink:

Ne ate drejtim vetem ju ma kaloni---- me mua as nje jav se bere dhe ja mesyve te tjerve---- sa me kushtoi ajo dasem mu , ende borgjet spo mund ti paguaj ... :wink:RRushi me trego shoki se ku gabove ti qe te mos me ndodh edhe mua ashtu

Barbaroza
30-05-04, 09:43
RRUSHI e ka te veshtire ta pranoje se i nderronte femrat cdo dite,ndersa mua me linte t'i ruaja 10 femijte e tij.
Hajde RRUSHI trego qe Honesty te permbahet nga keto,nese do te vazhdoje dashuria 4ever :wink:

Vera
11-06-04, 15:42
hej kush po don mu rreh hahaah

Gentiana
11-06-04, 17:51
hej kush po don mu rreh hahaah

:roll: :roll: Tybe Vera ka don me i qit pun vehtit

anna
11-06-04, 20:54
une jam gati :D :D

Vera
12-06-04, 08:01
hej kush po don mu rreh hahaah

:roll: :roll: Tybe Vera ka don me i qit pun vehtit

aiiiiiiiiii Genta une qe sa koh jam duke ushtruar per nje meq ti je kah i don me i qit pun vehtit, ja qe anna koka kandidate.

anna pergaditu mir se hunda leht nuk ka me te shpetu hahah :wink:

anna
12-06-04, 09:35
hahahah zemer pergatitu ti se nuk shpeton lehte nga anna :lol: :lol:

Gentiana
29-06-04, 13:49
Ku na humbi more ky Problematiku????????? :roll:

Gola
29-06-04, 17:30
qeshtu a ka more naj qik se shkum dom spo na doin qikat hiq se di shka osht ka bohet hehhehe shalla jesin n`shpi t`babes pa martu hoooo hjehejejjejejje qeshtu popullata :P

Gola
29-06-04, 17:32
hajde more kallxoni naj qik a me doni a hiq :lol: hajde cila m`don mu un e du mas shum ti :p hjahahhahahaha nese nuk me don un apet i du hehee dashnia qeshtu e ka mos me keqkuptoni :wink:

Gola
29-06-04, 17:42
a hala kerkush nuk m`tha qe te dua a?? HaHaHaHaHaHaH

Murgesha
07-07-05, 01:20
Problematiku (http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm) kurrė smunda tė kuptoj se si kalove nė duael me adminin e forumit. :wink:

dr1ta
07-07-05, 02:21
Me shum po bejka fjal ketu per ndrimin e partnerav/e :roll:

Panopticon
08-07-05, 01:06
Ti far problematiku,

Me problemet qe po i bejshe - po dukshe jo shume i rrezikshem, normalisht si nje nxenes i klases se kater ne fillore, i cili meson ne gjysmevjetorin e dyte - kuptohet.

Problemi i rregullores shum i lehte paska qellu - (1) ctrl + alt + delete; (2) End Task, dhe (3) klik. Av av av - tre sekunda me demek.

Tregona naj problem ma te madh allahile...e mos luj hajgare ktu (kshtu ja ben nje shok imi i Prizrenit).

Hajt me bacin - e mso ma shume.

Pan.

Panopticon
08-07-05, 01:08
Problemi i rregullores shum i lehte paska qellu - (1) ctrl + alt + delete; (2) End Task, dhe (3) klik.

Sqarim - kjo varet nga sistemi operativ ne kompjuterin tuaj. :wink:

Pan.

Kupid
21-08-05, 00:55
Gola, kush eshte ma i forte? lesson well learned at angelfire link.

Kupid
21-08-05, 03:05
O milet, unė vetėm sa nuk kam arrijtė.

Murgesha herėn e parė kam thėnė a ka njeri me tė fortė se unė; dhe nuk i kam kerkuar askujt mejdan, as me u rreh, as me u sha, por vetėm kush ėshtė mė i fortė; dhe mė vonė ju kam treguar se kam nevoj per ndihmė, me shty makinen.

Tani po ju kerkoj mejdan (luftė) dhe sa bėjmė llafe mblidhuni ju:
1. Admini
2. Artanibb
3. Bond
4. Col-Boy
5. Naki
6. Gentiana
7. Drejtėsia
8. Murgesha
9. Zana
10. Lazdrani
11. Barbaroza
12. Si edhe tė gjith bashkpunėtorėt.

Kunder Problematikut!


Pritmeni nė kafen e forumit, rregullonje arenėn (sallėn) ku do tė kersasin grushtat e shqelmat, shtrengoni britė e vilicat mirė, lexoni rregullat e luftės http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm sepse nuk duhet ra ndesh me rregullat.
Dhe po ju them bindshėm se si nė shekullar ka me kersit mazbati.

Pas lufte kush e ka fat me mbet gjall me frymė, e me duar e kėmbė e bri tė thyera, nuk po e pershkruaj krejt se mos po bani panik e nuk vijnė as shikues, tek atėherė do tė merrni vesh pse kjo luftė!!!!!!!!

first rule of fightclub, nobody talks about fightclub!
lidj i par e fightclub-it, kerkush lofet per fightclub-it!