PDA

View Full Version : Humori


 1. Humor pa kufi
 2. Pėr ushtrimet e barkut (muskujt) Shiqo Ktu!!!
 3. Fjalor Shqip-Turqishte
 4. Dallimi
 5. qelloja nese mundesh
 6. ***°°° IMAGE PAS IMAGIT°°°***
 7. Ftesė Admin-it tė www.dardania.de nė duel me u rreh grushta
 8. Humor mes anetareve.
 9. Kush e di,i lumtė?!
 10. Thashė... Pak humor edhe prej meje...
 11. Hej lexojeni se do kenaqeni duke u qesh hahahahahahaha.
 12. ViCi Javes!
 13. Durimi.....
 14. Barcoleta
 15. Krahasime
 16. Tė mirat dhe tė kqijat e martesės.
 17. Kerqovari tungjatjeta bre burre.
 18. !!!!
 19. Grimca humori fetar!!!!!!
 20. barcoleta nga EXPERTI,po pra qyyy,hihiihihihiih
 21. MP3 Humor Kosovar
 22. Aforizma
 23. Fotomontazha nga syri_blu
 24. Aktrimi i Fotove nga Artisti
 25. trregoni nje barrcolet
 26. Barcoleta per politikan/kane
 27. Fjalor Shqip - Gjakovarqe
 28. pres pergjigjje te sakt
 29. hahahaha e gagagaga
 30. 911...
 31. Shpallje!
 32. Per bjondinat!
 33. Flesh News....
 34. Letra humoristike!
 35. Ndėgjoni mir qka po thot!!!!
 36. Rugova dhe Thaqi me interesa te njejt, se fundi te bashkuar
 37. VARGJE HUMORISTIKE PER MILETIN TONE.
 38. XXL barcoleta
 39. PSE MESHKUJT KANĖ MAJE TĖ GJINJĖVE !?
 40. Vica
 41. Humor modern
 42. XXL foto-humor
 43. Funksionet ne sistemet operative
 44. SERIALI i FORUMIT
 45. Prrallat E Nastradin Hogjes
 46. Pregatitjet Ushtarake
 47. Barcoleta 2
 48. Pula apo Veza, Cila ėshtė mė e vjeter ?
 49. Osama kercenon perseri Ameriken
 50. Kush Um don mas shumti.. dhe kush me urren mas shumti.. Nga Forumistat .>:D
 51. Kuvendaret
 52. show programet
 53. Mėsimi dhe mėsuesit
 54. Vallėzim Modern
 55. Femrat e urta ?
 56. Vargje pėr antarė e Forumit tonė
 57. Pytje per zonjat
 58. Moda, Estetika, Eleganca ...
 59. Humoroskopi!!!
 60. Humor dhe Bejte
 61. Pak Video Humor nga Zero Cool
 62. Kopjuteristi ne pomp te benzines
 63. boks
 64. video humor extrem
 65. video humor taze
 66. 63 shejat symptomet e shqipetarizmi
 67. a jemi qift i bukur uck_aksh me gru
 68. ketu postoni poezi humoristike
 69. Mikja ime virtuale!
 70. Borat, shfrytezon muzike shqipe per humorin e tij
 71. Prodhime vendore ,apo.....??!!!!
 72. Humor: Politikant!
 73. Femrat.....
 74. A mundesh mi gjet 3 differencat?
 75. Karikatura Qe Flasin Vet...
 76. Batuta
 77. KEKU I DASHURIS...(Specialitet per raste solemne)
 78. Imitim - Ramushi nė Hag
 79. kushtuar atisarit
 80. perkujtimet e antareve
 81. Lajmrim (humor)
 82. Kosova.....
 83. Studentet e mjekesis, ne Psikiatri, haha haha
 84. ***Martesa***
 85. george bush dance
 86. Bingooo*****
 87. Dy Gishtat
 88. Super market
 89. Fjale Te Urta Te Perpunuara- Humoristike
 90. Video kampionati futbollit Germany-Greqi
 91. E Pabesueshme
 92. Ditari???!!!..........
 93. Shitje-&-Blerjee
 94. Sa budallenj jemi hahahahahaha!
 95. Shum nalt se kesh tu kcyyyyy
 96. "Publicitet"
 97. Fotot me te bukura te vitit 2006
 98. Foto e misit 2007
 99. Njeriu me i quditshem ne botė
 100. Adelina ,mesa e Mic Sokolit
 101. Nastradini
 102. A keni pa shtepi nen tokė?
 103. Foto qe nuk i keni par♪7 asnjeher
 104. Fjalor Turqisht - Shqip
 105. gabimet e regjisorve
 106. Peja-Boy dhe Rilinda ne Msn
 107. Funny videos hahhaha
 108. Para dhe pas martesės
 109. tipi ma i ri i autobusit ne Japoni
 110. FOX krijon Raffik-un: njė karakter tė ri qė stereotipizon shqiptarėt
 111. Nėse Klikon mos shaj as mos Nem...heheh
 112. ndihmese
 113. Humor shqip
 114. 2Blondinat
 115. Barcoleta te zgjedhura
 116. Pak humor shkodran
 117. Antivirus 2008 shkarkoje pa asnje cent falas hahaha
 118. Humor te perzgjedhur !
 119. Video te modeleve te rrezuar :D
 120. Si i gjeti mengjesi i 1 janarit 2008 antaret e FD
 121. qytetet e botes gjat natės :D
 122. Ba-tuta
 123. Kerkoj burre/grua/nuse/dashnor/e/ frajer/etj etj... ai/ajo duket keshtu:.....
 124. Betimi
 125. Urdhnoni viagra.. bujrum!!
 126. A ta bana mirė
 127. Anekdota
 128. Ligji i punės nė Kosovėn e Pavarur!
 129. Budallaqe - 2
 130. Presidenti i Serbise Boris Tadic uron kosovareve Pavaresine !
 131. Ide e qart...veres kysmet....
 132. Fjala, apo Thėnia e muajit
 133. Vojislav Kostunica humb 1 milion euro
 134. Stupcat 2008 - Per 8 mars
 135. Fjalori Shqi-Shqip :)
 136. Qumili per 8 Mars - 2008
 137. Barcoleta
 138. E ka ba hajgare une veq pak, se mirė mirė ėshtė puna, Kosova qato multietnia qato
 139. Tė flasim japonisht
 140. Sa pėr fillim......
 141. Barcoleta tė qarta
 142. Top Girl in DardaniA
 143. Vojisllav Koshtunica shpall Kosoven shtet te pavarur
 144. Valton krasniqi zyra dashuria internet
 145. Video - Safari
 146. 4-funn (ndodhi , lajme, kuriozitete)
 147. Kur eshte burri mas ne zorti?
 148. 10.Ligjet e Dembelit....
 149. Fjale te urta(funny)
 150. PUPI- Partia unioniste pėr informim.
 151. Fjalet qe perdorin grate dhe nenkuptimi i tyre!
 152. Zotesit e Grave
 153. Kush tha qe kulet pengojne...?
 154. Budallaqe - 3
 155. Te arriturat e shkences ne shekullin 21!!!!
 156. Fjal te urta te perpunuara
 157. Kulmi i kulmeve
 158. Para dhe pas martese...!!
 159. Hallet e nje perdoruesi kompjuteri
 160. Per Pleq
 161. Viktima e pare e presidentit Obama.
 162. Pse Spin Pulat Uj Te Nxeht Tuj Vllu..?
 163. Pse Vjehrra Plak Se La Nusen Me Vendos...?hehe
 164. Nese ne dere shenon:NDALOHET "HYRJA PER BUDALL" A DOT HIJE BRENDA...?
 165. Qka eshte 1 sen me 3 sene...?
 166. 14 vjet dhenderr...!!!
 167. Testi i lejes se vozitjes ne Kosove
 168. Logo me kuptim tė gabuar
 169. Nusja “bie pėrtokė nga tė qeshurat” nė dasmėn e saj
 170. pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar
 171. Bėri pula vezėn , apo veza pulėn?
 172. Sport!
 173. Inxhet ne grev......
 174. Treshi Persheshi
 175. Hitleri per zgjedhje ( shkruani ne youtube.com)
 176. polici
 177. Perralle me Tupan - Vogelushat me Tupan vetem 2 Vjeq !! ValaMala Show Qershor 2009
 178. Demush Kosovari Dhe Nermini Komedi 2009 #2
 179. mesazh per hashim thaqin
 180. Ngrohja Globale :P
 181. Foto humor
 182. "Fakte" per chuck norris
 183. "Fakte" per Halil Budakoven
 184. Rrota E Cimes 2010 Humor#3
 185. Gezuar me Donjeten 2010
 186. Made in Albania-foto humor
 187. qka kishe dhane per dashni? :P:P
 188. Emaill derguar gruas
 189. gjeni nje foto per politikanet e kosoves
 190. Gafa
 191. Dekani i ardhshem i Budallaqeve!
 192. Perparesite e Femrave Ndaj Meshkujve
 193. Pash zotin mos ne leni n'dege...
 194. Mbesa shkon te gjyshja
 195. Mixha pėr .....
 196. Si jeni,Si po kaloni,Naj sen 3?
 197. ehhhhhh hashim bre..
 198. Meksikani kendon shqip
 199. Nuk keni shikuar ka kohė Humor ? Pėrcillni ju lutem Jeta Xharrėn
 200. Ni kinez sa her qe u flejt e ka lon ni karrik Afer krevatit. ..Pse..?
 201. Rejat e Lovelyt:P
 202. Zemer e vetmume.....
 203. Barcoleta +18 (pa cenzur)
 204. Humor me Qumilin
 205. Ndihme SOS !!!
 206. humor me stupcat
 207. Pėrshėndetje prindėrit te dashur....
 208. Fjalor PDK-isht – Shqip
 209. Humor me Lalushin 2010
 210. A me qajte, a me qeshe ?
 211. A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj
 212. Leter nga gyrbeti
 213. Shaqa & Shyqa
 214. Leke Plepi (egziston vertete)
 215. Portokalli
 216. Ujqit ( Vakti e han kashten ) 2011
 217. Baskia fore per 8 mars
 218. Propozim
 219. Kur popullit i humb besimi ndaj politikes
 220. Milaim Zeka i thot gazetares paske probleme seksuale
 221. Sinqeriteti ne Internet....
 222. Fshati ne perparim
 223. Hajde knojme...
 224. SHKELJA dhe SHTYPJA E TORTES SE 100 VJETORIT SKANDALOZE !!! PA KOMENT
 225. E presin femine e tyre dhe kush nuk i denon !
 226. Fshati i pdk-se dhe ldk-se !