PDA

View Full Version : Para dhe pas martese...!!


lola.G
15-05-09, 09:15
Para dhe Pas Martese!?
--------------------------------------------------------------------------------
Para Marteses:
ajo - Ciao!
ai *- Me ne fund! Sa kohe qe e prisja kete cast!
ajo - Do qe te largohem?
ai *- JO! Si te kalon nderment? Vetem mendimi me rrenqeth!
ajo - Me do?
ai *- Sigurisht! Cdo ore te dites dhe naten!
ajo - Me ke tradhetuar?
ai *- JO! Kurre! perse ma pyet?
ajo - Do te me puthesh?
ai *- Po, cdo cast qe kam mundesi!
ajo - Do ngresh dore mbi mua?
ai *- Je çmendur? E di si jam une!
ajo - Mund te kem besim te ty?
ai *- Po!
ajo - Shpirt ...
Pas Marteses:
Lexojeni tekstin nga poshte lart!

Jana
21-05-09, 17:00
Hhahahahhahahaha interesant.....sha nuk bon vaki...

roadrunner
08-09-09, 08:59
Hahaha sa kam kesh me kete :D

dani 1
08-09-09, 11:49
Para martese asht krejt mir je ne mjalt mas maretse poashtu 5 deri 10 muj e masanej bjen ne mut.

roadrunner
08-09-09, 11:52
S'ka lidhje, lahesh apet hahaha, sapuna sa dush hahahaha, veq mos u germuc kur tbje se ste hiqet era kurr hahahaha

Para martese asht krejt mir je ne mjalt mas maretse poashtu 5 deri 10 muj e masanej bjen ne mut.

emine
08-09-09, 14:00
Para dhe Pas Martese!?
--------------------------------------------------------------------------------
Para Marteses:
ajo - Ciao!
ai *- Me ne fund! Sa kohe qe e prisja kete cast!
ajo - Do qe te largohem?
ai *- JO! Si te kalon nderment? Vetem mendimi me rrenqeth!
ajo - Me do?
ai *- Sigurisht! Cdo ore te dites dhe naten!
ajo - Me ke tradhetuar?
ai *- JO! Kurre! perse ma pyet?
ajo - Do te me puthesh?
ai *- Po, cdo cast qe kam mundesi!
ajo - Do ngresh dore mbi mua?
ai *- Je çmendur? E di si jam une!
ajo - Mund te kem besim te ty?
ai *- Po!
ajo - Shpirt ...
Pas Marteses:
Lexojeni tekstin nga poshte lart!

:tongue:

uliksi31
10-09-09, 03:34
Para martese skam lan vend pa shkue, pas martese bile edhe me permend te shkumit pritoj.:biggrin: Ku me dijt, po thon midlife marriage crisis i kan fajet.:biggrin:

Dallandyshja_718
04-11-09, 22:49
Para martese skam lan vend pa shkue, pas martese bile edhe me permend te shkumit pritoj.:biggrin: Ku me dijt, po thon midlife marriage crisis i kan fajet.:biggrin:


Pse, demek pas marteset nuk ke shkua n'teja n'prame a? T'ja kuvetu ktyne ç'i nuk t'njohen se mua jo joooh... se Ti e Hila e Sadiku nuk kini lan tej as bashkim deri n'Luhar e Dhopar e Kllaçina e Llofkë, pa shkua... nuk di valla n'Bardhaj t'Hotit a kini perri a jo...:biggrin:

uliksi31
04-11-09, 22:57
Pse, demek pas marteset nuk ke shkua n'teja n'prame a? T'ja kuvetu ktyne ç'i nuk t'njohen se mua jo joooh... se Ti e Hila e Sadiku nuk kini lan tej as bashkim deri n'Luhar e Dhopar e Kllaçina e Llofkë, pa shkua... nuk di valla n'Bardhaj t'Hotit a kini perri a jo...:biggrin:

Kto ci po i njeh ti jane ken para marteset, pas marteset vec ne western hemisphere