PDA

View Full Version : Sa pėr fillim......


Veterani
26-04-08, 15:16
Njė njeri i pasur, shumė i pasur......
......ishte ulur nė njė bar, ndėrsa nė tavolinėn pėrballė qėndronte njė bukuroshe qė lėmonte flokėt kohė pas kohe. Pasaniku porosit njė shishe Shampanje, shkruan njė letėrz dhe e dėrgon sė bashku te bukuroshja karshi " A do ta pini-t me mua kėtė shishe shampanje?".Zonja bukuroshja, e shkruan poashtu njė letėrz dhe sė bashku me shishen e kthen prap: "Nėse unė do ta pija kėtė shishe shampanje me ju-ve, atėher ju duhet qė nė tre gjirollogarit bankare ti keni mė sė paku nga njė milion, duhet tė keni njė http://www.amazon.de/gp/product/images/B000FVVKNA/ref=dp_image_0?ie=UTF8&n=12950651&s=toys ,dhe njė Porsche. Gjithashtu duhėt ti keni villat nė bregdetet mė tė bukura si spanjė, itali apo shqipėri, dhe poashtu me rėndėsi qė nė pantolla ti keni 20 cm." Pasaniku i ngrat shkruan pėrgjegjien: " Unė i kam katėr gjirollogari bankare, nga tė gjithat janė mbi 10 milion, Gjithashtu kam dy Ferrari, njė Lamborghini, njė Porsche, edhe Villa kam poashtu disa nga ato nė tė gjithė botėn. Mirpor kurrė, kurrė nė jetė, edhe pėr bukuroshen mė tė bukur nė botė, nuk do ti shkurtoja 5 cm!"