PDA

View Full Version : 14 vjet dhenderr...!!!


Urata
23-07-09, 02:45
Gati me ju kalue koha...!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mYVw6YbPVLw&feature=related

Idila
23-07-09, 10:07
Gati me ju kalue koha...!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mYVw6YbPVLw&feature=related
..."gjatė ditės duhet tė luajė me moshatarėt e tij, ndėrsa gjatė natės burrė pėr(grua) dhe shtėpi"!

(hahahaa interesant)

Tomori
23-07-09, 10:14
..."gjatė ditės duhet tė luajė me moshatarėt e tij, ndėrsa gjatė natės burrė pėr(grua) dhe shtėpi"!

(hahahaa interesant)
Te lumte qajo goje moj grua nates.....

Idila
23-07-09, 10:20
Te lumte qajo goje moj grua nates.....
Po, po ti burri i ditės..:biggrin:

rafet llapjani
23-07-09, 14:56
Gati me ju kalue koha...!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mYVw6YbPVLw&feature=related

ahaahhahh Urat se di a maqiten vesht dallash emrin Qak noris e kish, ska faj se ka kqyr shum filma naten karate me qifteli e lunja shiptar he qka norisa aghaghaghaaghaghaghghaghghghghaghghaghghaghghaghag hghagha

DEA
23-07-09, 15:12
Mbeta pa text, ndoshta njeher tjeter mund ta jap ndonje komentar.

>>{SpOnGeBoB}<<
23-07-09, 16:11
sha zoten qishtu mire mara e paska diten me lujten top me bashkmoshatarat a naten ja nise apet me lujten me qat bashkemoshataren top :biggrin:

Marco
23-07-09, 16:54
Gati me ju kalue koha...!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mYVw6YbPVLw&feature=related

Urata a ta kujtoj kohen kur i ki pas 14 vjet a hahaha Problem qik je gjitheqka te bjen ndermend

Prishtinasja_
25-07-09, 22:25
Gati me ju kalue koha...!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mYVw6YbPVLw&feature=related

:eek::eek:wow...!

DEA
25-07-09, 22:29
Mbeta pa text, ndoshta njeher tjeter mund ta jap ndonje komentar.

Kot po mundohem , ende skam koment.......................po abstenoj!!!

doGzona
25-07-09, 22:50
Pse po trishtoheni, keshtu ka qene edhe ktynehere , qe jane martuare ne kete moshe te re!

Dallandyshja_718
25-07-09, 22:57
Eh kur e don shpine e ropit, tash i bahet djali sikur v'lla...:biggrin: 15 vjet dallim n'moshe...
E jo sikur do fmij t'mijt i afruone t'30-tat edhe nuk e kane vu ata uj n'gjarm...hahahahaha
Njashtu hallall i kjoft, e cka me prit me i ba 20 e me u plake a...ewww tunde parti tunde:biggrin:

I paēin n'qafe njata ēi i kane perkrah n'kete gja se nuk po di ē'me thane tjeter...

DEA
25-07-09, 23:01
Pse po trishtoheni, keshtu ka qene edhe ktynehere , qe jane martuare ne kete moshe te re!

doGzona siq e ceke edhe vet, ketyneher................

doGzona
25-07-09, 23:05
doGzona siq e ceke edhe vet, ketyneher................

Po DEA , ktynehere dhe ka pas raste te shpeshta deri vone........!

DEA
25-07-09, 23:06
Po DEA , ktynehere dhe ka pas raste te shpeshta deri vone........!

Sikur te kisha ndegju, me beso qe nuk do te isha befasu kaq shume, flas per vete nuk me ka ra te ndegjoj diqka te till...

doGzona
25-07-09, 23:15
Sikur te kisha ndegju, me beso qe nuk do te isha befasu kaq shume, flas per vete nuk me ka ra te ndegjoj diqka te till...

Kam lexuar nje raste te tille jo edhe shume large, andaj nuk me cuditi dhe aq, gje qe nuk eshte per ta perkrahur jo!

lovely
26-07-09, 22:26
ncncncncnc:mad:

Tomori
15-08-09, 10:21
Pse po trishtoheni, keshtu ka qene edhe ktynehere , qe jane martuare ne kete moshe te re!

Normal doGzona kote kote po trishtojne po shtiren francuze keta te gjithe...

Po lejni bre cunin le ti loze koqet qaty,,se nuk e gjen kurgje te keqe...hahhahahaha