PDA

View Full Version : Kush e di,i lumtė?!


prizrenasi
16-06-04, 13:50
qysh munesh mi ja shti mizes terrpin edhe qysh munesh ligat mi shku mizes >??????.

K-man
16-06-04, 19:42
shkruj ma mire shqip bre djal

Barbaroza
14-11-04, 13:01
Kush e di:pse japonezet jane populli me i menqur ne bote?

Kercovari
15-11-04, 10:37
Kush e di:pse japonezet jane populli me i menqur ne bote?
Vertet pyetje e rende Barbaroza
Sepse:Me shume u besojne vetes se sa te kopjojne nga te tjeret!
Me duket.

Barbaroza
17-11-04, 15:44
Nuk eshte kjo pergjigja e kerkuar Kercovari.
Besoj se ju dhe te tjeret do te tentoni te gjeni cila pergjigje kerkohet.Me shume ka te beje me humor!

Barbaroza
19-11-04, 20:20
Hajde more cka po pritni,ju pret nje sihariq interesant nese e qelloni :wink:
Keshtu:ai/ajo qe e qellon,ka mundesi te me shoh ne cam dhe te shuaje kureshtjen kush eshte Barbaroza :lol:

Mr_100%
19-11-04, 20:32
PO te me kishe treguar se a jan me te vertet me te menqurit DO ta kisha than

Barbaroza
19-11-04, 20:48
PO te me kishe treguar se a jan me te vertet me te menqurit DO ta kisha than

Mua ma merr mendja se jane me te menqurit :wink:

Murgesha
19-11-04, 23:14
Uf sa gjate paska shkuar kjo pyetje.
Barbaroza a shumė po tė dhimbsen Japonezėt qė nuk kanė Bjondina a????
Hajt moj mos ke dert se zeshkanet janė mė tė menqura. :wink:

Barbaroza
20-11-04, 22:20
Murgesha,qysh neser do te me shohesh ne cam,e qellove :lol: :lol:

Kercovari
21-11-04, 09:56
Murgesha,qysh neser do te me shohesh ne cam,e qellove :lol: :lol:
Po po ,permes MSN-it umoret vesh ju dy miket qe te mos na jepet mundesija te te shohim ne cam ne te tjeret.
Sidoqoft bravo Murgesha.
S`paska vdekur protekcioni.Haaaahaaa!.

Barbaroza
21-11-04, 20:38
Jo pasha mamin Kercovari une nuk i kam treguar, por Murgeshen e kemi shume te mequr dhe e mori me mend si eshte pergjigjja :)

Murgesha
21-11-04, 20:53
Murgesha,qysh neser do te me shohesh ne cam,e qellove :lol: :lol:
Po po ,permes MSN-it umoret vesh ju dy miket qe te mos na jepet mundesija te te shohim ne cam ne te tjeret.
Sidoqoft bravo Murgesha.
S`paska vdekur protekcioni.Haaaahaaa!.

Kėrēovari, mos po dyshon nė aftėsitė e mia a????
Kėrko se diku nė kėtė rubrikė e ke kėtė pyetje dhe tė parashtruar me pėrgjigje nga unė. :lol: :wink:

Kercovari
21-11-04, 22:00
Jo pasha mamin Kercovari une nuk i kam treguar, por Murgeshen e kemi shume te mequr dhe e mori me mend si eshte pergjigjja :)
Kete here te besova Barbaroza!?.

Kercovari
21-11-04, 22:04
Murgesha,qysh neser do te me shohesh ne cam,e qellove :lol: :lol:
Po po ,permes MSN-it umoret vesh ju dy miket qe te mos na jepet mundesija te te shohim ne cam ne te tjeret.
Sidoqoft bravo Murgesha.
S`paska vdekur protekcioni.Haaaahaaa!.

Kėrēovari, mos po dyshon nė aftėsitė e mia a????
Kėrko se diku nė kėtė rubrikė e ke kėtė pyetje dhe tė parashtruar me pėrgjigje nga unė. :lol: :wink:
Ne esnje menyre Murgesha
Aftsite e juaja shtrihen ne nje hapesire gjeografike ne parametra te gjerre veprimi.

Gentiana
21-11-04, 22:25
Ok po jau shtroj tani un nje pyetje,nuk besoj qe esht e veshtir:

As nuk e kam moter,as vella, po esht femiu i prinderve te mi.
Kush mundet me qen??

Mr_100%
21-11-04, 23:14
GENTIANA,nese e di,kam mundsi te shof ne webcam oder

Gentiana
21-11-04, 23:23
:roll: :roll: :roll: :roll: Hmmmm, jo more, vetem thash nese e din ndokush i lumt, se per web-cam nuk ke fjala (es war nicht die rede)

Mr_100%
21-11-04, 23:41
mir pra po ta them,TI JE VET,pra te ma kthesh borxhin po te pyes edhe un ty diqka
Qka kan te perbashket HENDY DHE GRATE(FEMRAT)

lako
26-11-04, 14:05
nje burrit ikishte vdekur gruja dhe ijakishte len vetem nje djal hasretit ai nderkoh rritet djali dhe behet per martes iati fillon qetija gjej nje nuse te birit ,takon nje grua ecila kishte vetem nje vajz e cila ishte shum e bukur dhe e pyet se adote pranonte se vajza e saj teija martoj tebirin ,dhe ajo thot menje kusht :nese ehde ai burri dota martonte ate bien ne dakort mas pak kohesh ju lind qetedyve nga nje femi adin dikush teme tregoj se qka ishin keta dy femit nemes veti..???

KriSTaL
02-12-04, 12:29
Barbarozaaaaa barbarozaaaaaa barbarozaaaaaaaa. ojjjjjj barbarozaaaaaaaaa hahahahahhaha
hahahahh
sepse.. skan Bjondinaaaaaaaa per kete jan populli me i menqur..dhe kete e ke mesuar nga une ne chat. mos harro hahahahahhahah tungiiiiiiiii

experti_lu
18-01-05, 00:00
Kush e din:

Sa me shume qe e ngreh,aq me shume zvogelohet??
********************************************
Kush vjen ne mbremje e ne mengjes nuk e sheh??
*******************************************


Dhe e fundit:

Cila Pule nuk ben vez??

ARVANITI
19-01-05, 13:00
KUSH I GJEN KETO ESHTE ME I ZOTI KETU


__________________________________________

Kush e mban veshur kapelen me te madhe ne bote?

__________________________________________________________________________________

[b]E dini qe ON dhe OFF jane "shqip". Gjeni perkthimin[/b

_________________________________________

Murgesha
19-01-05, 13:41
Kush e din:

Sa me shume qe e ngreh,aq me shume zvogelohet??
********************************************
Kush vjen ne mbremje e ne mengjes nuk e sheh??
*******************************************


Dhe e fundit:

Cila Pule nuk ben vez??


1. Cigarja
2. Errėsirra
3. Pulat lakuriqe.

ARVANITI
26-01-05, 16:05
Kapelen me te madhe e mban ai qe ka koken me ta madhe

ON- osht ndez
OFF- osht fik fare
/
/
/
/
/
/
/
/ AHHA

Betta
30-01-05, 14:19
Ishin ken ne nje darsum 100 krushq , kur jan qu prej darsme , i pari i ka len n“tabull te zotit te shtepis 1 euro , i dyti 2 euro, 3 tri euro e kshtu me radh deri te i mrami qe i la 100 euro
Sa euro ju kan mledh t“ zotit shpise?

Betta
30-01-05, 14:33
Ni djal ish tuj ndejt para deres oborrit .
Kaloj kojshija anej pari edhe e veti :
----A keni naj mysafir ne shpi?
------Po ---ja kthej djali----- kem vllaun e nenes edhe t“vllain e babes,
Dajen dhe agjen ,
E vetem nje mysafir ish mrena.
Qysh i bjen me kane?

Betta
08-02-05, 08:50
eeeeeeeeee as ketu nuk ka pergjigjeje oooooooooooo matematika e veshtire ?

Betta
08-02-05, 08:51
a ju tregoj ?

IB
08-02-05, 13:27
Prej ciles arm eshte friguar Ariu (Arusha)

Betta
10-02-05, 09:54
prej njeriut ib heeheheheheh

IB
10-02-05, 12:07
e vertet se prej njeriut por njeriu nuk eshte arme pytja ishte se prej ciles arme te njeriut

lovely
14-01-09, 10:52
nje burrit ikishte vdekur gruja dhe ijakishte len vetem nje djal hasretit ai nderkoh rritet djali dhe behet per martes iati fillon qetija gjej nje nuse te birit ,takon nje grua ecila kishte vetem nje vajz e cila ishte shum e bukur dhe e pyet se adote pranonte se vajza e saj teija martoj tebirin ,dhe ajo thot menje kusht :nese ehde ai burri dota martonte ate bien ne dakort mas pak kohesh ju lind qetedyve nga nje femi adin dikush teme tregoj se qka ishin keta dy femit nemes veti..???

dmth baba i ka nxan djalit nuse, e vet e ka marr per gru nanen e nuses.. edhe babe e bir kan kan bo fmi pernihere, qka jan fmija nermjeveti????

mixhe e nip (nese jane djem) :biggrin:

lovely
14-01-09, 10:55
Ni djal ish tuj ndejt para deres oborrit .
Kaloj kojshija anej pari edhe e veti :
----A keni naj mysafir ne shpi?
------Po ---ja kthej djali----- kem vllaun e nenes edhe t“vllain e babes,
Dajen dhe agjen ,
E vetem nje mysafir ish mrena.
Qysh i bjen me kane?

nana e baba e djalit jan kan vlla e moter ?!!

lovely
14-01-09, 11:00
5050 :d:d

Zana_ch
14-01-09, 12:54
Ni djal ish tuj ndejt para deres oborrit .
Kaloj kojshija anej pari edhe e veti :
----A keni naj mysafir ne shpi?
------Po ---ja kthej djali----- kem vllaun e nenes edhe t“vllain e babes,
Dajen dhe agjen ,
E vetem nje mysafir ish mrena.
Qysh i bjen me kane?


ky cuni se ashte pergjegj ka ken te daja i vet me axhen.......:rolleyes:

Zana_ch
14-01-09, 12:56
nje burrit ikishte vdekur gruja dhe ijakishte len vetem nje djal hasretit ai nderkoh rritet djali dhe behet per martes iati fillon qetija gjej nje nuse te birit ,takon nje grua ecila kishte vetem nje vajz e cila ishte shum e bukur dhe e pyet se adote pranonte se vajza e saj teija martoj tebirin ,dhe ajo thot menje kusht :nese ehde ai burri dota martonte ate bien ne dakort mas pak kohesh ju lind qetedyve nga nje femi adin dikush teme tregoj se qka ishin keta dy femit nemes veti..???jan kon nip e daj

lovely
14-01-09, 23:10
ky cuni se ashte pergjegj ka ken te daja i vet me axhen.......:rolleyes:


veq nje mysafire o kan mrena......