PDA

View Full Version : Fjale Te Urta Te Perpunuara- Humoristike


Faqet : [1] 2

ssara
12-04-07, 14:49
Ketu mund te shkruani fjale te urta te perpunuara apo humoristike....si psh


Puno sa me pak te jete e mundur,ajo qe duhet bere lere qe ta beje nje person tjeter!

Mos harro,puna eshte shendet.Keshtuqe le t'ia leme te semureve te punojne!

Jeta eshte rruge me penges nga materniteti deri ne varreza!


Ujku qimen e ndėrron , po Kesulkuqen s'e harron!


ju pershendes

Albanian eX|PerT
12-04-07, 18:20
Politik politik dit e nat, per me e ble nje agregat :biggrin:

ssara
13-04-07, 08:11
Po vodhe nje buke, te rrasin ne burg, po vodhe 1 milion $, te bejne deputet...

Gjume, gjume nate e dite, po qe e mundur me drite fik...


Punėn e sotme mos e lėr pėr nesėr...shtyje sa tė mundesh

Arb
13-04-07, 08:41
Rri drejte, e fol shtremt!

Agolli
13-04-07, 09:10
Uku qimen e nderron po zakonin se harron''delmen e kafshon....

Prishtinasja_
13-04-07, 09:32
Njera dore lan tjetren,te dyja lajne fytyren,por fytyren e zeze se lajne as njemije duar...

sunshine
13-04-07, 16:34
Me kėnd tė bahesh, ashtu rrinė!

Dy qenė tė fortė e hanė njė tė lig!

Qika i takon atij qė e ka mjekuar!

ssara
13-04-07, 16:49
Me mire i pasur e i shendetshem se sa i varfer e i semur....

Ai qe i hap gropen tjetrit e ka ndergjegjen e paster ....

Pune pune dite e nate per me ble nje agregat . ...

gazi-de
13-04-07, 17:57
Pune pune nate e dite per cigare e qibrit...................

Agolli
13-04-07, 19:37
Dashurija eshte si rrobat,,'''kenaqesi kur i nderron shpesh....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
13-04-07, 19:55
Prinderit me njeren dore te hedhin,, me tjetren te sakatosin http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ssara
13-04-07, 21:02
ne rrezik e ne nevoje kush te mundet te shpetoj

ssara
13-04-07, 21:04
Hajdutet te kerkojne o jeten, o kuleten : Grate i duan te dyja!

ssara
13-04-07, 21:06
Te puthesh eshte sikur te pish uje te kripur sa me shum te pish aq me shum te mer etja.

ssara
13-04-07, 21:10
Ne dashuri gjithqka mund te falet por jo edhe te harrohet.

Agolli
14-04-07, 20:06
Shpirt ti je jeta ime,,vetem ty te dua je zemra ime.
Kur ti qan une qaj,, kur ti qesh une qesh,, kur ti hidhesh nga kati i peste une vazhdoj te qesh ,,,, hahahahha .....

Agolli
14-04-07, 20:08
Me shave te durova,, me godite te durova,, me puthe te durova,, me puthe fort,, epo kjo sdurohet,, te putha dhe une. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
14-04-07, 20:37
Dashuria eshte si cigare nese pi shum te ben dam po nese pin me mas ateher jeton me gjat,! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
14-04-07, 21:18
Gur, gur bėhet kalaja; fjalė, fjalė bėhet belaja.

ssara
14-04-07, 21:32
Ndershmeria, eshte virtyt i budallenjve....

ssara
14-04-07, 21:34
Te mos dish, nuk eshte turp, mjafton qe te mos e vene re te tjeret...

ssara
14-04-07, 21:36
Gabimet e doktorit, i mbulon vetem dheu...

Agolli
14-04-07, 21:36
Ec me kohen,,kujdes se po rrexohesh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ssara
14-04-07, 21:38
Qaj hallet e te tjereve, se te tuat i qan komshia/komshiu!

ssara
14-04-07, 21:40
Qdo femer eshte e bukur ne largesi ne erresir dhe ne qader.

Agolli
14-04-07, 21:46
Dashuria nuk ka ndonje domethenje,, ajo perfundon me pikecuditese http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ssara
15-04-07, 12:43
Njeriu qe eshte njeri, merr vesh me te folur,
ndersa politikani qe eshte politikan merr vesh vetem shkelma e me grushta !!!...

rilinda
15-04-07, 13:35
A ka diēka mė keq se me nejt mshel se mos me i ba, pa i ba kujt ni t'lig!

Agolli
15-04-07, 18:37
I urti te therr dhe rreh me ,,pamuk,,.....

Agolli
15-04-07, 18:43
Ne kohen e luftes ruaje gojen, ne kohen e ,,qesatit_skamjes,, rrudhe doren''''''

vjeshta
15-04-07, 18:50
Edhe dreqi ne moshen 18 vjeqare eshte i bukur ........

Agolli
15-04-07, 18:54
Bukurija e femres mshifet mbas pasqyres http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
15-04-07, 19:03
Edhe pse ke vnu kapelen ,faqet e kuqe po te shihen hahahaaaaaaaaaaa

Agolli
15-04-07, 19:06
ahahahahahha shume thenje humoristike me permbajtje qesharake http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Mu kan skuqur sepse po me shikon disi me inati http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
15-04-07, 19:18
Qe ti shohesh gjerat ,ske nevoj te shohesh me sy !

Agolli
15-04-07, 19:21
Gjyqet ta nxijne jeten ,gjyqet ta thajn kuleten...

vjeshta
15-04-07, 19:30
Gjygji ,si bastoni ne dore te maliqit ......

Agolli
15-04-07, 19:34
Ku hahet ari, nuk kshyr drejtsi gjygjtari....

vjeshta
15-04-07, 19:37
Kembet e lehta ,faqja e bardhe .........................tung ,se ika .

Agolli
15-04-07, 19:39
Aty ku nuk livrit gishti, livrisin kembet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif tung dhe kalo bukur http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

vjeshta
16-04-07, 22:59
Gjatesia gjysma e bukurijes ,trashsia ,gjysma e tjeter ..........

rilinda
18-04-07, 08:31
Kush punon ne diell han humburger , kush rrin nen hije vdes urije.....
-Agolli-

vjeshta
20-04-07, 19:15
Ujku qe ndahet nga kopeja ,e han delmja !

Agolli
20-04-07, 20:01
Qyli eshte nena e te gjitha te keqijave, por si nene duhet respektuar!

Agolli
20-04-07, 20:43
Punen e sotme dergoja stafit lokal per neser!

ssara
20-04-07, 20:49
Jeta eshte rruge me pengesa nga materniteti deri ne varreza!

Agolli
20-04-07, 20:58
Qente le te lehin, ti futja vrapit!

Elina
20-04-07, 21:02
Kush i ben gropen tjetrit,punon ne varreza:biggrin: ahahahahahhahah

Agolli
20-04-07, 21:05
Punen e sotme e kishe bere dje....

Elina
20-04-07, 21:07
Buk e krip e zemer, e mushkeri te pules :biggrin:

Agolli
20-04-07, 21:12
Guri i rende eshte per themele!

Preshevar
21-04-07, 16:36
Njė qen qe leh shum, aj edhe tė han :biggrin: (Kujdes)

vjeshta
21-04-07, 16:56
Njeriu nuk sheh vetem me sy dhe me mendjen por ,edhe me nuhatjen ........

Amina
22-04-07, 11:43
Harroni te gjitha, kisha e xhamija, se feja e shqipetarit eshte dashuria.

prishtinasi
22-04-07, 11:50
Djemte nuk duhet te pijne vere deri ne moshen 18 vjeēare,
pasi eshte gabim t'i shtosh zjarrit, zjarr. :biggrin:
(Platoni)

Agolli
23-04-07, 20:19
Buke e kripe e zemer! Benz, RedBull dhe femer! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
23-04-07, 20:43
Fshati qe duket, ka drita!,,
Fshati qe ndihet, ka agregata! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
23-04-07, 22:08
Duaje tjetrin njėlloj si veten, sidomos nėse ėshtė i/e gjate, i/e bukur dhe i/e seksit tjetėr.

Murgesha
23-04-07, 22:11
Nuk ka dashuri mė tė sinqertė, se ajo pėr ushqimin!

Agolli
23-04-07, 22:13
Grate jane engjej ne kishe,ne shtepi nje djall e bishe! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
23-04-07, 22:15
Mashkulli eshte veprimi,,femra eshte premtimi...!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
23-04-07, 22:15
Gratė janė si sapuni, sa ma shume qė i shtrėngon, aq mė shpejt rrėshqasin.

Murgesha
23-04-07, 22:17
- E vetmja martesė e lumtur qė mund ta imagjinoj do tė ishte mes njė burri shurdh dhe njė gruaje qorre!

Agolli
23-04-07, 22:18
Feja e shqiptarit eshte pasuria!

Murgesha
23-04-07, 22:19
Jo more feja e shqiptarit ėshtė shqiptaria....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ssara
23-04-07, 22:19
Ndershmeria, eshte virtyt i budallenjve....

Agolli
23-04-07, 22:19
- E vetmja martesė e lumtur qė mund ta imagjinoj do tė ishte mes njė burri shurdh dhe njė gruaje qorre!

ahahahahah Murgesha! jo moi se lindin konfliktet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
23-04-07, 22:21
- Njė arkeolog ėshtė burri ideal, sepse sa mė e vjetėr tė bėhet gruaja aq me shumė i intereson -

Agolli
23-04-07, 22:21
Jo more feja e shqiptarit ėshtė shqiptaria....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Po! ashtu ka qene por tash s'ke pare s'je Shqiptar http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Preshevar
24-04-07, 15:11
Mos e le pėr nesėr atė qe mundesh me krye per sot nga njė tjetėr :biggrin:

Preshevar
24-04-07, 15:12
Me pas pas pare nė Druj (pemė)

Gratė do ti dojnin majmunat :biggrin:

Murgesha
24-04-07, 21:53
Mikja ime mė e mirė ėshtė pasqyra, nuk qesh asnjėher kur unė qaj.

Murgesha
24-04-07, 21:54
Tė vėrtetėn mund ta gjejsh vetėm atj ku ėshtė, nė fund tė njė pusi tė pafund.

Agolli
24-04-07, 21:58
Ec me kohen, mos e harro oren! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Kodra
24-04-07, 21:58
**********
**********
**********

Pėrgjegjėsi oj pėrgjegjėsi, sa tė kam zili, vetė nuk dua tė tė marrė, se kam frikė qė gabojė, por nuk ndalem tė tjerėt t'i kritikojė !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kodra

Murgesha
24-04-07, 22:22
Ec me mend se mund tė rrėzohesh...

GURI SYLAJ
25-04-07, 18:03
Ndershmeria, eshte virtyt i budallenjve....Sa lehte cenka me qen i ndershem ?? !!!!

Agolli
25-04-07, 20:16
Bertiti te bijes, qe te degjoje nusja! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
25-04-07, 20:23
Kushe e qkyn macen,ate nate kure hyne dhenderr ka mi kalu gjithe mire me grua......hahahhahahhhahah

GURI SYLAJ
27-04-07, 22:17
Kur macja del ne kojshi ,mijt luaj me maqorrin!

vjeshta
27-04-07, 22:19
Shkalle shkalle njeri bahet prralle .....

Agolli
27-04-07, 22:48
Trimi i mire ta can ballin!

uliksi31
27-04-07, 22:54
Katunarin e fikin grat e belat.

vjeshta
27-04-07, 22:54
Shoku i mire ta nguc gruan !

Agolli
27-04-07, 22:56
Ajo qe te rreh, eshte me e forte!

vjeshta
27-04-07, 23:06
Ai qe qan,eshte guximtar .......

uliksi31
27-04-07, 23:31
Shoku i mire ta nguc gruan !

Per me forcua shoqrin apo pse? Ahahahahahahaha

Agolli
27-04-07, 23:39
Per me forcua shoqrin apo pse? Ahahahahahahaha
.....ahahahahah........pyetje e fort,,,,,,,,,ashtu mendoj edhe une!

karkalec
29-04-07, 12:22
Bii Deres tmori vesh Penxherja!

karkalec
29-04-07, 12:23
Mos i bi Samorit tmori vesh Gomori!

luckyman
29-04-07, 13:16
Edhe budalla e ka kryet si njeri............

vjeshta
01-05-07, 19:47
Tengjerja e vjeter e ban qorben e mire !

Agolli
02-05-07, 12:39
Luga e zbrazet ta mbush barkun.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
02-05-07, 13:23
Buken e sodit mos e le per neser, se e han tjetri http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
02-05-07, 13:28
Kush e lype se gjene!
Shef rrushi,, rushin piqet kalveshi!
Ai qe punon kurre s'ka pare ne xhep!
Mesimi ta dallashon mendjen!
Ati qe i dhem dhomi, shkon te dentisti!

vjeshta
02-05-07, 13:39
E dine luga se sa eshte qorba e nxhte!

Agolli
02-05-07, 13:47
Qorba e nxeht e pervlon lugen! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
02-05-07, 13:52
Kembte e gjata jane te mashkujve .........

Agolli
02-05-07, 13:55
Duart e shkurta s'munden me i mbrri dardhat,,,

vjeshta
02-05-07, 14:01
Kush nuk e lyp e gjene .........

Agolli
02-05-07, 14:07
Kush e gjene e humb perseri.......

ssara
02-05-07, 14:14
Shtat e hije e mend asnji fije

vjeshta
02-05-07, 14:14
Kush humb ,e gezojn tjeret ...........

Agolli
02-05-07, 14:17
Gezimi me i madhe, eshte kure te humbe apetiti........

ssara
02-05-07, 14:25
Mos ja bej gropen shokut se shoku hedh themelet dhe nderton vile

vjeshta
02-05-07, 14:25
Apetiti te humb kur i ke duart e shkurta

Agolli
02-05-07, 14:32
I mjerri ai qe ka mend........nuk i kupton budallaqet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
p.s Vjeshta! ika une, kalo nice........

vjeshta
02-05-07, 14:35
I mjeri ai qe i ka duart e shkurta ,e duhte me mbledh per toke ..........

vjeshta
03-05-07, 12:49
Kujt i dhemb dhembi ,le te han me sy ...........

Agolli
03-05-07, 12:52
Kujt i dhem syni le ta kruan veshin!

vjeshta
03-05-07, 13:08
Njera dore lan tjetren ,kurse te duajt i krehin floket ...........

Agolli
03-05-07, 13:25
Dita e mire cadren me veti!

vjeshta
03-05-07, 13:30
Dita e mire shihet ne mbremje ........hahaha ,flm.........gjithashtu edhe tuajat ........e kallxum budallakin krejt ,e haj medet ........

Agolli
03-05-07, 13:35
S'ka ma mire se mi tregu budallaqet tona..per te thurr budallaqe duhet me pas koken e cilter dhe te mencure.....perndryshe pelsasin http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Koha e mire shifet kure t'bie shi..

vjeshta
03-05-07, 13:38
hhahhaaa ,ishalla nuk na i keqshrytezojn ?Shoku i mire te gjindet kur je shlirė ...........

Agolli
03-05-07, 14:04
Besnik benu dhe vjedhja shokut paret!

Murgesha
03-05-07, 14:06
Nėse ti tė thot pse mi vjedhe, thuaj se ja ke besėn shumė...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
03-05-07, 14:11
Msheftesia e shokut eshte hajnija..........

Linka_pz
03-05-07, 14:19
Punėn e sotme dėrgoja stafit lokal pėr nesėr!

uliksi31
04-05-07, 06:40
Bon mire e gjoj zi.

sherri
04-05-07, 10:36
Mshefe doren,e hudhe gurin.........

Agolli
04-05-07, 10:38
Msheftesija e vertetes eshte genjeshtra dhe manipulimi! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
04-05-07, 10:49
Dy maca ikin prej qenit!! :tongue:

Agolli
04-05-07, 10:50
Kush punon rrin me gishta n'goje! :tongue:

rilinda
04-05-07, 11:14
Ndėrgjegja e pastėr zakonisht ėshtė shenjė e kujtesės sė keqe.

rilinda
04-05-07, 11:16
Gjithmonė tregohu modest dhe mburru me atė!

Agolli
04-05-07, 11:24
Gjithmonė tregohu modest dhe mburru me atė!
Me trego se ku mshifet humori, apo e ke ngatruar temen? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
04-05-07, 11:39
Me trego se ku mshifet humori, apo e ke ngatruar temen? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ku ke pa me kan modest edhe mu mburr?!

Agolli
04-05-07, 11:49
Ku ke pa me kan modest edhe mu mburr?!
Menxi ma rroki sateliti, per cka ,qysh e tek! nejse http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
04-05-07, 11:51
Piciruk,, piciruk mos e ha djathin pa buk! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
04-05-07, 16:14
Bėje tė keqen qė ta gjesh tė mirėn...

valiii
04-05-07, 21:16
Arqitekti ėshtė tipi, cili s`ėshtė mjaft mashkull pėr me qen inzhenjer, e s`ėshtė mjaft peder, pėr me qen dizajner.

uliksi31
05-05-07, 06:37
Budalla s'lodhet kurre.

~AmaZonA~
05-05-07, 09:41
Pune pune ditė e natė e nė fund ju ikin grat...

ssara
12-05-07, 21:22
Jeta ėshtė kredia, vdekja ėshtė kamata

vjeshta
13-05-07, 02:09
Nese jau jep gishtin ta marrin unazen ............

valiii
13-05-07, 02:13
Ma pshtoj jeten, tash duhet me ju hakmar.

vjeshta
13-05-07, 02:15
Ata qe e kan malin afer ,ngrohen me rryme ...........

valiii
13-05-07, 02:17
Infarkti, ēvare do qė ėshtė, prej zemrės ėshtė.

vjeshta
13-05-07, 02:21
Kengen po e di ,por dajret ne kojshi ...........

valiii
13-05-07, 02:25
Tradhtia, kurrė nuk ka sukses! Nėse kish pas sukses, kurrkush nuk guxon me thonė qė ėshtė tradhti.

valiii
13-05-07, 02:30
Gruja jeme ka diēka, ēka nuk ka asnjė femen nė Botė. M`ka mu!

vjeshta
13-05-07, 02:33
Gruaja jote fatlume ,veq ma fatlume une qe nuk te kam ty .........hahahahahaaaaaaaaaaaa(shaka)

valiii
13-05-07, 02:45
Gruaja jote fatlume ,veq ma fatlume une qe nuk te kam ty .........hahahahahaaaaaaaaaaaa(shaka)

ahahahhahaha ,
E ka pagu me jetė - nuk ka pas kurgjo ma tima!

vjeshta
13-05-07, 02:49
Dora e thate jep pa mase ..........

valiii
13-05-07, 03:00
E kam gjet femren e jetes ime. Tash po mė mungon jeta.

valiii
13-05-07, 03:12
Valla, boll t`kam mbajt n`zemėr. Qu shėtit pak.

selvija
13-05-07, 15:43
Qyr me syyy..e seshte per ty !!!!!

ssara
13-05-07, 18:11
Qelu toke se ak zbritje.........

Zero Cool
13-05-07, 18:53
Pas shumė pėrplasjeve unė dhe fqiu im kemi gjetė gjuhen e pėrbashkėt.
Gjuhėn e bashkėshortės sė tij :wink:

vjeshta
14-05-07, 00:50
Nese nuk te mjafton ,tepricen leje per neser !

Agolli
14-05-07, 00:59
Buken e sodit mos e le per nester,e han tjetri!

vjeshta
14-05-07, 01:12
Me gaz ne buze llampa nuk ndriqon !

Agolli
14-05-07, 01:17
Buzeqeshja asi gazi ti prishe dhomt!

vjeshta
14-05-07, 01:20
Prej kapeles te bien floket !

Agolli
14-05-07, 01:22
Flokt jan per ata qe kan mend!

vjeshta
14-05-07, 01:30
Mendja e ceket ne trupin e shendosh ......!

Agolli
14-05-07, 01:34
Trupi i shenndosh shtrihet ne spital!

vjeshta
14-05-07, 01:39
Pika pika shtjerret pusi !

ssara
14-05-07, 02:14
Duaje Vatanin ne dac me plas dushmanin.......

prishtinasi
14-05-07, 02:59
Rruga "ME VONE" na shpie ne lagjen "KURRE":tongue:

ssara
14-05-07, 03:02
Cohuni te vdekur se na mbyten te gjallet.

Agolli
14-05-07, 18:42
Burri eshte koka, kurse gruaja eshte Komandanti!

vjeshta
14-05-07, 18:46
Vaji i burrit eshte "www.mollaendalume.com ".......hahahhhaaaaaa

Agolli
14-05-07, 22:27
Vaji i gruas eshte ''www.xhelozia.com'' (http://www.xhelozia.com'').........asi Dardha e ndalume! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

valiii
14-05-07, 22:44
Dallimi ndermjet pedofilit dhe pedijatrit ėshtė, qė pedofili pernime i don femit.

valiii
14-05-07, 22:54
Virgjine jam, pasha fėmit.:biggrin:

ssara
14-05-07, 22:59
Kshyr me sy e sasht per ty.....

valiii
14-05-07, 23:29
Si bebė kam qen shum i lezeqem, por mandej n`spital m`kan ndru me tjeter bebė.

Agolli
15-05-07, 21:17
Peshku i madh e ha krokodillin! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
15-05-07, 21:19
Peshku i madh e ha krokodillin! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Po me duket qe po e shoh hahahah,show se jo mahi :biggrin:

Agolli
15-05-07, 21:22
Po me duket qe po e shoh hahahah,show se jo mahi :biggrin:
hahahahahahah..

Pema me e embel eshte ajo qe ,,vjedh,, me duart e tua! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
15-05-07, 21:27
Peshku i vogel e han te madhin ........

Agolli
15-05-07, 21:28
Ai qe martohet heret dhe ai qe ngrihet heret jane te humbur si Faksi k'tyne here!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
15-05-07, 21:34
Gazi dhe helmi jane (vellezer) asi motra! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
15-05-07, 21:37
Ban mire se te shtohet merzia ............hahahahaa ja futa kot

Agolli
15-05-07, 21:50
Ban mire se te shtohet merzia ............hahahahaa ja futa kot
ahahahahahahahah e fort kjo ahahahahahahahah
Mesuesi me i mire eshte ai i cili te meson me vjedh detyra! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
16-05-07, 20:01
Dardha bie nen mollen e ndaluar! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
16-05-07, 20:05
Molla e ndalume ja ban me sy dardhes ...hahahaaaaaaaaaaa

Agolli
16-05-07, 20:08
ahahahahahahahahahahahahahahahahah
Per ate dhe pik nga pema! Dardha po mendoj..molla i ka fajet ahahahahahahah

vjeshta
16-05-07, 20:13
E dardhagjise i mpihen dhėmbet ........hahahaaaaaaaaaaa
Ps: tungi njehere ,se me duhet te shkoj ......

Agolli
16-05-07, 20:17
Bota pa molla si qeni pa mishe!
p.s. e vjedha dikund http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif kalo bukur Vjeshta!

prishtinasi
18-05-07, 02:59
Nese dikush te ka thene qe je inteligjente, dije qe te kane rrejt.

Agolli
19-05-07, 02:25
Ne Amerike nuk je askush, perderisa nuk ke dal ne televizor me vallzu shoten!

Virti
19-05-07, 02:28
frenin e kam veē falma kalin! :biggrin:

Agolli
19-05-07, 02:31
Ku ka nje vullnet te madh,nuk mund te kete veshtersi te medha! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ssara
19-05-07, 02:40
frenin e kam veē falma kalin! :biggrin:

mos po mungon edhe diqka tjeter........

Agolli
19-05-07, 02:43
Dashuria eshte celes qe tek femrat cel c'do gje, nderrsa tek mashkulli mbylle c'do gje! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
19-05-07, 02:44
mos po mungon edhe diqka tjeter........
po me mungon, por me vjen marre me t'kallxu :biggrin:

ssara
19-05-07, 02:45
po me mungon, por me vjen marre me t'kallxu :biggrin:
pot kalxoj une se qka te mungon.........

vjeshta
19-05-07, 02:47
Kalit te falun mos i nxin behane ........

Virti
19-05-07, 02:47
pot kalxoj une se qka te mungon.........
oooo sa ide e mire! :smile:

Agolli
19-05-07, 02:50
Asnjehere nuk dashuron mjaft, ne qofte se nuk genjen shume! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
21-05-07, 18:28
Ooooooooo, qelu toke se ka zbritje bre...:biggrin:

Agolli
22-05-07, 02:45
Femrat sjane perfekte femrat jane perfekte ne syte e meshkujve.. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

vjeshta
22-05-07, 03:10
Bota pa molla si qeni pa mishe!
p.s. e vjedha dikund http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif kalo bukur Vjeshta!

Hajnia ashiqare eshte haram ..............hahhaaaaaaaaaaaa

rilinda
24-05-07, 01:58
T'ia besosh fshehtėsinė gruas, ėshtė njėsoj si t'i fshehėsh tė hollat nėn xham.

p.s. edhe une e vjedha dikun :D

Murgesha
26-05-07, 18:15
Gajtė gjithė dimrit e dėshirojmė Diellin e nė verė mbajmė syze tė pėr tu mbrojt prej tij...

la_costa
13-06-07, 17:49
T'ia besosh fshehtėsinė gruas, ėshtė njėsoj si t'i fshehėsh tė hollat nėn xham.

p.s. edhe une e vjedha dikun :D

interesante :D

vjeshta
14-06-07, 03:35
Rri drejtė e fol shtrėmtė......

Agolli
14-06-07, 03:52
Femna pa bark sikurse kreveti pa jastek! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Pupi
15-06-07, 23:14
Mos paq punė(Kurrfare) me budallen...........
Sepse budalla, ose ta qkyen ose tė bėnė horė( Flet botės).

Pupi
15-06-07, 23:22
E kuptuat ?
Kush se kuptoi mund ti shkruaj privat, sepse edhe te pacenzura s'ma qet goja.

Preshevar
05-07-07, 20:13
Nė shkollė, n'algjebėr, isha i zhandrit "Einstein" ! Por.. mė shum Franck se sa Albert :tongue: :biggrin:

vjeshta
18-10-07, 21:34
E pabesueshme ,nese e hjekim Pa ,del e besueshme !!

vjeshta
09-11-07, 15:51
Mbas nje burri te suksesėshem ,fshihet nje grua e frustruar ......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Linka_pz
09-11-07, 16:32
Fshati qė duket, ka drita!

Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!


I jep dorėn, tė merr orėn!

Pupi
16-12-07, 15:36
I burgosuri lirohet nga burgu.
Gjykatėsi: E shihni i nderuar ,Drejtėsia fiton gjithmonė!
I Burgosuri: Po more zoti gjykatės, pasi ti kem mbajtur dhjetė vite burg i pafaj dhe 4 brinjė tė thyera.

Murgesha
16-12-07, 18:06
Puna ėshtė shėndet.
Duhet krejt tė sėmurėt me i qu me dhunė nė punė qė ta fitojnė shėndetin e humbur...

Murgesha
16-12-07, 18:18
Qaj hallet e te tjereve, se te tuat i qan komshia/komshiu!

halla e madhe
16-12-07, 18:57
Rrushe Rexha shpine me talle,ma pus tash se heren e pare:biggrin:

luckyman
16-12-07, 21:39
Femra pa gjoks,si pantollat pa gjepa ,......nuk ke ku i fut duart!

lyra2
17-12-07, 13:45
Feja e shqiptarit ėshtė pasuria!

lyra2
17-12-07, 13:46
Trimi i mirė me shoqe shumė!

^katunari^
17-12-07, 14:01
Javash ..javash, qura kurr nuk bahet dash:smile:

LABI
22-12-07, 22:56
Shqiptari fene e ndrron , korrupsionin se harron .

Pupi
22-12-07, 23:35
Avash avash se bėhet mirė- Avash avash vjen veq pleqėria!

Linka_pz
29-12-07, 20:11
Njeriu qė vetėm pėr vete punon, punon njė muaj dhe bėn 1 milion!


I jep dorėn, tė merr orėn!

Linka_pz
29-12-07, 20:22
Punėn e sotme dėrgoja stafit lokal pėr nesėr!

lyra2
05-01-08, 16:19
Ēka sta ruan tastatura e yte, nuk ta ruan as tastatura e tjetrit.........................(murgesha

Murgesha
05-01-08, 16:24
Ēka sta ruan tastatura e yte, nuk ta ruan as tastatura e tjetrit.........................(murgesha)

Po shpejt e paske pėrpunuar hahahahahahahaahahahahaha http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
15-01-08, 15:04
Ai qe punon hanė ,ai qe nuk punon hanė e pinė!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
28-01-08, 13:17
Kush vetėm pėr vete mendon, llogarinė bankare e shton...

Linka_pz
28-01-08, 16:56
Per ty jetoj per ty vdes per ty lopen me gjith vic e shes.

vjeshta
16-02-08, 16:54
Uji flėn dashuria nuk flėn !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LABI
16-02-08, 18:16
Jep me nje dore , e merr me te dyjat .

LABI
29-02-08, 17:27
Ke e ka djegur qumeshti, i fryn edhe akullores .

ssara
29-02-08, 19:04
O zot jepi atij qe rri kot se ai qe punon ka...

Linka_pz
02-03-08, 18:59
Trimi i mirė ta ēan ballin!

Linka_pz
04-03-08, 09:55
Ku tė duket balta mė e ėmbėl se mjalta! Nė ēmendinė!

Linka_pz
04-03-08, 13:00
Je aq idiot sa kur luan rolin e budallait dukesh normal.

Linka_pz
04-03-08, 14:54
Njera dore lan tjetren,te dyja lajne fytyren,por fytyren e zeze se lajne as njemije duar.

Agolli
06-03-08, 21:15
Ec me kembe tueja e jo me mend e huaja.
Humorista jane Shkodranet! :biggrin:

Linka_pz
06-03-08, 21:21
Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!

Agolli
06-03-08, 22:38
Bota pa fem(b)ra si qeni pa mishe....!!
E huazuar :biggrin:

Linka_pz
07-03-08, 13:35
Qingji i urtė pi ilaēet!

Linka_pz
07-03-08, 18:58
Guri i rėndė ėshtė pėr themele!

Linka_pz
08-03-08, 13:46
Gur- gur behet mur,mur- mur behet kalaja , fjale- fjale behet belaja..

vjeshta
09-03-08, 16:48
Vaji i burrit eshte huji .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
09-03-08, 16:51
Vaji i gruas eshte kuleta! :biggrin:

Agolli
09-03-08, 17:00
Ai qe rrexohet prej dardhe, ja merr inati molles! :biggrin:

vjeshta
09-03-08, 17:00
Burri nuk eshte per pune te lehta ,si p.sh. me mbajt kuleta ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
09-03-08, 17:02
Gruas i shkon gjithēka per dore, ta merr kuleten pa prite e pa kujtu! :biggrin:

vjeshta
09-03-08, 17:04
Qellimi i molles : me ja verbu syte dardhes ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gertaa
09-03-08, 17:06
qellimi i grujes asht me ia asish met burit.............................

Agolli
09-03-08, 17:06
Dardha me bishte, ia qorron synin molles! :biggrin:

vjeshta
09-03-08, 17:10
Fjalet e embela dalin nga i vdekuri ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gertaa
09-03-08, 17:12
fjalt e tharbta dalin pi njerit t tharbet

Agolli
09-03-08, 17:12
Fjalet e idhta jan te pa pjekura....t'a bojn gojen pelhim! :biggrin: :tongue:

vjeshta
09-03-08, 17:16
Mos ja shiko punen po gunen ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif