PDA

View Full Version : Nusja “bie pėrtokė nga tė qeshurat” nė dasmėn e saj


Tarzani
06-09-09, 08:12
Nusja “bie pėrtokė nga tė qeshurat” nė dasmėn e saj

Kur pas shumė kohė planifikimesh mė nė fund vendosni pėr hapin e madh tė madh tė martesės dhe me tė dashurėn e zemrės tė qėndroni para altarit, gjėja e fundit qė u nevojitet ėshtė qė nusja tė filloj tė qesh nė mėnyrė histerike. Megjithatė, pikėrisht kjo i ka ndodhur ‘nafakalisė’ Andrew Engstrom. Krejt kjo ka filluar pasi qė dhėndri ka pasur problem me vendosjen e unazės nė gishtin e tė zgjedhurės sė tij, derisa ka kulminuar me fjalėt “tė ligjshme” tė cilat i kanė rrėshqitur keq nga goja. Pas kėsaj nusja ka shpėrthyer nė tė qeshura tė pakontrolluara, derisa ofiqari, si profesionist i vėrtetė, vetėm ka shtuar se ėshtė nė rregull dhe kėshtu ka parė edhe mė herėt.

Nuses me emrin Melissa i ėshtė krijuar situatė e pakėndshme dhe ėshtė skuqur paksa, prandaj ka tentuar tė bėhet mė serioze nė mėnyrė qė tė dytė tė thonė bekimet edhe njė herė. Megjithatė, atėherė qė tė dy kanė shpėrthyer nė tė qeshura.

Ky video material ėshtė bėrė njė hit i vėrtetė nė shėrbimin YouTube. Shikoni edhe vet ēfarė e ka gjetur amerikanin e shkretė, i cili ka pranuar se tėrė jetėn ėshtė frikėsuar se pikėrisht kjo gjė do t’i ndodhte.

http://www.youtube.com/watch?v=clw7SAJsPostuar: 12:11 / 5 Shtator 2009 |

uck_aksh
06-09-09, 12:03
clw7SAJs_6w

uck_aksh
06-09-09, 12:07
26a8JITwImQ

emine
06-09-09, 12:35
hahahhahhahhahah ,,,po qekjo a nuse ,se jo me nejte ngirte si em pas shti ne gips,e ban krejt noten me kesh,e pirolla i kofte ho