PDA

View Full Version : Ditari???!!!..........


gazi-de
29-04-07, 12:54
"Lajmet ditore ne Dardani"

Te nderuare e hapa ket teme,qe te informohem me lajmet ne dardani,sepse shume prej neve po mungojen nga nje here ne forum,do nuke po kane kohe,do ne pushime,do probleme teknike,do te tjere probleme me gruane apo burrin,e keshtu me radhe.
E kure po hyne ne forum mase nje kohe te gjate nuke po dine se ku te ja fillojen,vetem po sillen si te hupet ahhahahha.

E besoj qe kjo teme te ket prirje humoristike,pa e lendu ase kende,dhe pa idhenim.I lus qe ketu te hyne vetem ata qe e kuptojen humorin dhe shakan,dhe ata qe nuke dojen humor besoj qe nuke kane qa hyne ketu hahahaha.
Ju deshiroj qasje te mira ne ket teme,me plot humor,se ne ja kem koxha zakon me fol per te tjeret,e ketu te flasin publikishte jo mase shpine hahhahah shaka se jem te forumi humori.
Lejmi i pare per sot eshte per"stafin e Dardanis"!!!

gazi-de
29-04-07, 13:17
Lajmet::::ora 13:50
"Miredita dardani,po ja filloj me nje lajme per stafin e dardanis,dhe vendimin qe sot e muar.
Siq e dini te nderuar,ne dardani ka moderator,dhe punen e tyre te gjithe e dim,do te thot detyra e tyre eshte kontrollimi i forumit,mos po shan kushe,apo po rrehet kushe,apo po genjen kushe me te madhe,e keshtu meradhe,dihet puna e tyre,se valla bolle veshtire e kane nga nje her.
Puna kryesore e tyre eshte me i fshi postimet e pa hjeshme qe nuke i takojne forumit,nese kete e dini edhe ju,te vi te tema apo vendimi qe eshte mare sot nga stafi.
Siq e dini moderatoret per fshirjen e postimeve te pa hjeshme,i fshin me fshisa,deri tash kane pase fshisa te dores pa rrume,problemi kryesor ka qe qe ato fshisa u prishin shpejt,dhe shpenzimet ishin katastrofale,sidomos moderatoret e ri,per nje dite i hargjojeshin 2,3 fshisa,e keshtu stafi sote muare vendim qe ti blej do fshisa me rryme,per me i zvoglu shpenzimet.
Te nderuar te keni tashe kujdes qka po postoni se postimet shlyhen shume shpejte,aqe shpejte sa germen pa e shkrua mire ta zhdukin.
Por eshte edhe nje e keqe se fshisat jane me rryme,ju e dini se ne kemi problem me rryme,e kure te ndalet rryma ka me qe problem per fshisa, e kure tendalet rryma shkruni qa te doni se nuke kane qa te bejne moderatoret"
Me kaqe nje here,besoj qe kjo tem do te ket lajme gjdo dite.
Diten e mire me respeket per te gjithe gazi-de.....

Linka_pz
29-04-07, 20:32
Heheheh Gazi_De prej sot e tutje Moderator i Forumit Dardan
Te pershendes teme mjaft intresante
Te gjitha te mirat veq perpara .
Tschusss

gazi-de
29-04-07, 21:07
Faleminderit e nderuara Linka,por nuke jame vetem une moderator moj,kushe ka lajme rrethe dardanis ejani ketu..

Lajmi me i ri,njan po lyp msit..kuj i ece ajo pune lajmronu te une!!?.....hghghghghgh

Albanian eX|PerT
30-04-07, 18:07
Eshte hapur konkursi per moderatorė tek "HUMORI", tė interesuarit mund te paraqiten tek administrata e diskutimeve, pra tek zotri Agoll Kodoshi! :biggrin:

gazi-de
01-05-07, 12:30
Eshte hapur konkursi per moderatorė tek "HUMORI", tė interesuarit mund te paraqiten tek administrata e diskutimeve, pra tek zotri Agoll Kodoshi! :biggrin:
Mire expert,po na duhet nje moderator per ti dhen lajmet ditore ne Dardani,jo per humor i nderuar..
Por besoj qe Agolli na e ben qaren per moderator...hghghghghghghghghghg