PDA

View Full Version : Tė mirat dhe tė kqijat e martesės.


Faqet : [1] 2

Murgesha
14-03-05, 10:44
Hajde ne tė martuarit tju spjegojmė beqarėve sa mirė ėshtė me qenė i martuar e sa keq ėshtė me qenė i zanun.
Turisti, Kėrēovari pres ndihmėn tuaj nė kėtė temė.

turisti
14-03-05, 10:56
Hajde ne tė martuarit tju spjegojmė beqarėve sa mirė ėshtė me qenė i martuar e sa keq ėshtė me qenė i zanun.
Turisti, Kėrēovari pres ndihmėn tuaj nė kėtė temė.

Mire se erdha ne klubin e te martuarve.Nuk e di se sa munden avonturat e mia tju ndihmojne sepse nuk kam shume provoj perveq qe mire eshte mu mshef ne regall,ja nen krevat kur gruaja nervozohet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

DEA
14-03-05, 10:59
Hajde ne tė martuarit tju spjegojmė beqarėve sa mirė ėshtė me qenė i martuar e sa keq ėshtė me qenė i zanun.
Turisti, Kėrēovari pres ndihmėn tuaj nė kėtė temė.

Mire se erdha ne klubin e te martuarve.Nuk e di se sa munden avonturat e mia tju ndihmojne sepse nuk kam shume provoj perveq qe mire eshte mu mshef ne regall,ja nen krevat kur gruaja nervozohet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.


hahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaahaha hah une u knaqa tybe hahahahahahahahahahahahah

Murgesha
14-03-05, 11:03
Hajde ne tė martuarit tju spjegojmė beqarėve sa mirė ėshtė me qenė i martuar e sa keq ėshtė me qenė i zanun.
Turisti, Kėrēovari pres ndihmėn tuaj nė kėtė temė.

Mire se erdha ne klubin e te martuarve.Nuk e di se sa munden avonturat e mia tju ndihmojne sepse nuk kam shume provoj perveq qe mire eshte mu mshef ne regall,ja nen krevat kur gruaja nervozohet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.


hahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaahaha hah une u knaqa tybe hahahahahahahahahahahahah


Mos po mshefesh ti pėrmbi TV??? :wink:

turisti
14-03-05, 11:03
Hajde ne tė martuarit tju spjegojmė beqarėve sa mirė ėshtė me qenė i martuar e sa keq ėshtė me qenė i zanun.
Turisti, Kėrēovari pres ndihmėn tuaj nė kėtė temė.

Mire se erdha ne klubin e te martuarve.Nuk e di se sa munden avonturat e mia tju ndihmojne sepse nuk kam shume provoj perveq qe mire eshte mu mshef ne regall,ja nen krevat kur gruaja nervozohet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.


hahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaahaha hah une u knaqa tybe hahahahahahahahahahahahah

Edhe une DEA,sepse nuk kam dit se jam aq i menqur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha- :shock: :shock: :shock: :shock: :? :( :wink:

DEA
14-03-05, 11:05
Hajde ne tė martuarit tju spjegojmė beqarėve sa mirė ėshtė me qenė i martuar e sa keq ėshtė me qenė i zanun.
Turisti, Kėrēovari pres ndihmėn tuaj nė kėtė temė.

Mire se erdha ne klubin e te martuarve.Nuk e di se sa munden avonturat e mia tju ndihmojne sepse nuk kam shume provoj perveq qe mire eshte mu mshef ne regall,ja nen krevat kur gruaja nervozohet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.


hahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaahaha hah une u knaqa tybe hahahahahahahahahahahahah

Edhe une DEA,sepse nuk kam dit se jam aq i menqur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha- :shock: :shock: :shock: :shock: :? :( :wink:


hahahahahahahahaah pse mbasi u martove e kuptove a hahahahahahahahahahahahahahahahahhaah :wink: 8)

ShEjToNkA
14-03-05, 11:05
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

DEA
14-03-05, 11:08
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Willkommen an board! hahahahahahahahah

Murgesha
14-03-05, 11:15
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Ne si ti nuk bahemi se ti dikur ke me u ba si ne dhe i kupton tė gjitha.
Mos u mėrzit vogėlushja e Dadės. :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 11:16
Hajde ne tė martuarit tju spjegojmė beqarėve sa mirė ėshtė me qenė i martuar e sa keq ėshtė me qenė i zanun.
Turisti, Kėrēovari pres ndihmėn tuaj nė kėtė temė.

Mire se erdha ne klubin e te martuarve.Nuk e di se sa munden avonturat e mia tju ndihmojne sepse nuk kam shume provoj perveq qe mire eshte mu mshef ne regall,ja nen krevat kur gruaja nervozohet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.


hahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaahaha hah une u knaqa tybe hahahahahahahahahahahahah

Edhe une DEA,sepse nuk kam dit se jam aq i menqur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha- :shock: :shock: :shock: :shock: :? :( :wink:


hahahahahahahahaah pse mbasi u martove e kuptove a hahahahahahahahahahahahahahahahahhaah :wink: 8)

Une nuk thash qe jam i martuar.hala jam beqar me grue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

DEA
14-03-05, 11:17
Masllahat ky fare turisti hahahahhahahahahaha

turisti
14-03-05, 11:17
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Ne si ti nuk bahemi se ti dikur ke me u ba si ne dhe i kupton tė gjitha.
Mos u mėrzit vogėlushja e Dadės. :lol: :lol:

Voglushja i ban pastaj shume,shume voglushe tjera,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
14-03-05, 11:18
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Ne si ti nuk bahemi se ti dikur ke me u ba si ne dhe i kupton tė gjitha.
Mos u mėrzit vogėlushja e Dadės. :lol: :lol:


Po si mos tė mėrzitme mojj????????? A e ndėgjove Dena mė tha Welcome ,po ku me welkome qė s'di asgjė qyyyyy :( :(
Po pasi ti po mė thua qė tė mos mėrzimtem ,padyhsim sė do tė ndėgjojė Dadda Murgeshė. :lol: :lol: :wink:
Por edhe njė pata qejf me ju pyetė???????????????????????????
Pata qejf ta dijė se a vėrtet qenka kėshtu jeta martesore vetėm duke qeshė po ju shkojka a??????????????????? :roll: :roll:

Murgesha
14-03-05, 11:19
Une nuk thash qe jam i martuar.hala jam beqar me grue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Beqarllėk i mirė kjo mėnyrė e tė martuari.
Edhe i zanun e edhe i lirė nėn regall, phaaaaaaaaaa po vėshtirė ėshtė me e nxerrė burrin prej aty.
Jo unė mė sė tepėrmi fshihem pėrmbi TV. Pėr me i ra nė sy qė jam dikund de. :lol: :lol:

DEA
14-03-05, 11:19
Oj Shejtana shpejto se ki me u knaq veq tuj qesh edhe jeta ka me tu zgjate hahahahahahahahahahahahahahahahaha

Diana007
14-03-05, 11:21
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock:

Murgesha
14-03-05, 11:21
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Ne si ti nuk bahemi se ti dikur ke me u ba si ne dhe i kupton tė gjitha.
Mos u mėrzit vogėlushja e Dadės. :lol: :lol:


Po si mos tė mėrzitme mojj????????? A e ndėgjove Dena mė tha Welcome ,po ku me welkome qė s'di asgjė qyyyyy :( :(
Po pasi ti po mė thua qė tė mos mėrzimtem ,padyhsim sė do tė ndėgjojė Dadda Murgeshė. :lol: :lol: :wink:
Por edhe njė pata qejf me ju pyetė???????????????????????????
Pata qejf ta dijė se a vėrtet qenka kėshtu jeta martesore vetėm duke qeshė po ju shkojka a??????????????????? :roll: :roll:


Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

Murgesha
14-03-05, 11:23
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock:


A edhe ti ke nevojė me marrė mėsim a???

DEA
14-03-05, 11:23
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Ne si ti nuk bahemi se ti dikur ke me u ba si ne dhe i kupton tė gjitha.
Mos u mėrzit vogėlushja e Dadės. :lol: :lol:


Po si mos tė mėrzitme mojj????????? A e ndėgjove Dena mė tha Welcome ,po ku me welkome qė s'di asgjė qyyyyy :( :(
Po pasi ti po mė thua qė tė mos mėrzimtem ,padyhsim sė do tė ndėgjojė Dadda Murgeshė. :lol: :lol: :wink:
Por edhe njė pata qejf me ju pyetė???????????????????????????
Pata qejf ta dijė se a vėrtet qenka kėshtu jeta martesore vetėm duke qeshė po ju shkojka a??????????????????? :roll: :roll:


Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
Murgesha Edhe Diana po kerkon ndihme hahahahahahahhahahaa

ShEjToNkA
14-03-05, 11:24
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Murgesha
14-03-05, 11:26
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Murgesha
14-03-05, 11:27
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
Murgesha Edhe Diana po kerkon ndihme hahahahahahahhahahaa


Dea mos ja nxjerr fundin me mi lėnė tė gjithė pacientėt mua, merri edhe ti do dhe mbaju ligjėrata. :wink:

Diana007
14-03-05, 11:27
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock:


A edhe ti ke nevojė me marrė mėsim a???


:oops: :oops: :oops: Op de :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
14-03-05, 11:28
Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:


[b]Jo loqkumm ,pėr tri ditė lezet e tjerat kjamet s'po amrtohem hiccc :? :? E pse po thoni pra juu se mirė, ku ka mirė me qeshė nga gazepi???????????????? :roll: :roll:

Murgesha
14-03-05, 11:31
Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:


[b]Jo loqkumm ,pėr tri ditė lezet e tjerat kjamet s'po amrtohem hiccc :? :? E pse po thoni pra juu se mirė, ku ka mirė me qeshė nga gazepi???????????????? :roll: :roll:


Po de, ashtu ėshtė martesa.
Bile ēka tė shijon qeshja prej gazepit mė mirė mos pyet fare se as tri ditė si ban e martohesh.
Pyete Dea mos mė besofsh mua, ose mė mirė kėta dy tjertė me pėrvojė tė madhe tė qeshjeve gazepore Turistin dhe Kėrēovarin.

turisti
14-03-05, 11:31
Une nuk thash qe jam i martuar.hala jam beqar me grue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Beqarllėk i mirė kjo mėnyrė e tė martuari.
Edhe i zanun e edhe i lirė nėn regall, phaaaaaaaaaa po vėshtirė ėshtė me e nxerrė burrin prej aty.
Jo unė mė sė tepėrmi fshihem pėrmbi TV. Pėr me i ra nė sy qė jam dikund de. :lol: :lol:

Menyra e veshtire,po dufka shume me lujt mshefas,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahaha. :P :wink:

ShEjToNkA
14-03-05, 11:33
Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:


[b]Jo loqkumm ,pėr tri ditė lezet e tjerat kjamet s'po amrtohem hiccc :? :? E pse po thoni pra juu se mirė, ku ka mirė me qeshė nga gazepi???????????????? :roll: :roll:


Po de, ashtu ėshtė martesa.
Bile ēka tė shijon qeshja prej gazepit mė mirė mos pyet fare se as tri ditė si ban e martohesh.
Pyete Dea mos mė besofsh mua, ose mė mirė kėta dy tjertė me pėrvojė tė madhe tė qeshjeve gazepore Turistin dhe Kėrēovarin.

Po loqkumm ,keni tė drejtė. Do doja t'i ndėgjoja edhe opinionet e kėtyre treve?!
Do ju isha mirėnjohės ,nėse shprehni opinionet e juaja!

turisti
14-03-05, 11:34
Oj Shejtana shpejto se ki me u knaq veq tuj qesh edhe jeta ka me tu zgjate hahahahahahahahahahahahahahahahaha

Mundet me e zgjat edhe pau martue :arrow: me ba -stazh-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha hahahahahahahahahahahahah,e pastaj vijne TABELAT,hahahhahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
14-03-05, 11:36
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Paj,ka tri lloj arme: te zjarrit,te ftofte dhe me e rrezikshme pse duhet mu mshef - armet shtepiake: thika,piruni,satra,luga........luga e amelzimit....

Diana007
14-03-05, 11:38
More ju ethet ne bark na shtine , spo guxoj me mendu per martes e leje ma me u martu hehehehehhehhehhehheehehheeh

Murgesha
14-03-05, 11:40
More ju ethet ne bark na shtine , spo guxoj me mendu per martes e leje ma me u martu hehehehehhehhehhehheehehheeh


Prit moj se ende skemi filluar me i numėru tė mirat.
Njėherė po i spjegojmė tė kėqiat e kur tja nismi me tė mirat kam frigė se ske me pyet babė e nonė po fill ke mja therr te burri. :wink:

turisti
14-03-05, 11:40
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.

Murgesha
14-03-05, 11:41
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa me vned ska fjalė. :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 11:42
Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:


[b]Jo loqkumm ,pėr tri ditė lezet e tjerat kjamet s'po amrtohem hiccc :? :? E pse po thoni pra juu se mirė, ku ka mirė me qeshė nga gazepi???????????????? :roll: :roll:

Askush nuk qesh nga gazepi,por nga lezeti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
14-03-05, 11:43
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa me vned ska fjalė. :lol: :lol:

Kultur nuk me lejon me qene serioz dhe ne ate emer:hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Diana007
14-03-05, 11:44
More ju ethet ne bark na shtine , spo guxoj me mendu per martes e leje ma me u martu hehehehehhehhehhehheehehheeh


Prit moj se ende skemi filluar me i numėru tė mirat.
Njėherė po i spjegojmė tė kėqiat e kur tja nismi me tė mirat kam frigė se ske me pyet babė e nonė po fill ke mja therr te burri. :wink:

Uhhhhhhhhhhhhh me erdh shpirti pak qetash s ekesh ka trenona ehehhehehehhehhhheheh, jo moh nuk shkoj pa izen e pinderve qy hehhehehehhehehehhehehheh

Murgesha
14-03-05, 11:46
More ju ethet ne bark na shtine , spo guxoj me mendu per martes e leje ma me u martu hehehehehhehhehhehheehehheeh


Prit moj se ende skemi filluar me i numėru tė mirat.
Njėherė po i spjegojmė tė kėqiat e kur tja nismi me tė mirat kam frigė se ske me pyet babė e nonė po fill ke mja therr te burri. :wink:

Uhhhhhhhhhhhhh me erdh shpirti pak qetash s ekesh ka trenona ehehhehehehhehhhheheh, jo moh nuk shkoj pa izen e pinderve qy hehhehehehhehehehhehehheh


Hm po e marr vesh se ende stu paska kallė plemja se tybe s`prit fare pėr izė.

ShEjToNkA
14-03-05, 11:46
Askush nuk qesh nga gazepi,por nga lezeti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Qeshėshiii si ju tė zitė ( tė mirtė) qė as'ksuh s'po dike t'iu bije nė fije?! :evil: :evil:
Disa thojnė qeshet nga lezeti e disa nga gazepi ,disa duhet me u fshefė e disa duhet me u ndjek me fortere e piruna e disa mjaltė e disa hargjohet e mbetė kryp a kontinjer a ckaa??!!
Kujt me i besuar more se si ėshtė martesa???????? :roll: :roll:

turisti
14-03-05, 11:47
More ju ethet ne bark na shtine , spo guxoj me mendu per martes e leje ma me u martu hehehehehhehhehhehheehehheeh


Prit moj se ende skemi filluar me i numėru tė mirat.
Njėherė po i spjegojmė tė kėqiat e kur tja nismi me tė mirat kam frigė se ske me pyet babė e nonė po fill ke mja therr te burri. :wink:

Uhhhhhhhhhhhhh me erdh shpirti pak qetash s ekesh ka trenona ehehhehehehhehhhheheh, jo moh nuk shkoj pa izen e pinderve qy hehhehehehhehehehhehehheh

Hajt se madikur ski me shkue te prinderit pa izen e burrit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahah. :wink:

DEA
14-03-05, 11:48
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
Murgesha Edhe Diana po kerkon ndihme hahahahahahahhahahaa


Dea mos ja nxjerr fundin me mi lėnė tė gjithė pacientėt mua, merri edhe ti do dhe mbaju ligjėrata. :wink:


Jo moj spo ja nxjerri funin veq po te kqyri seri se krejt keto te paprovumet i treme, e une me ja nis me fol per martes pa u ba akshami mire gjithe beqart kane me u martu hahahahhahaahhaahhhhahahahhhha

turisti
14-03-05, 11:52
Askush nuk qesh nga gazepi,por nga lezeti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Qeshėshiii si ju tė zitė ( tė mirtė) qė as'ksuh s'po dike t'iu bije nė fije?! :evil: :evil:
Disa thojnė qeshet nga lezeti e disa nga gazepi ,disa duhet me u fshefė e disa duhet me u ndjek me fortere e piruna e disa mjaltė e disa hargjohet e mbetė kryp a kontinjer a ckaa??!!
Kujt me i besuar more se si ėshtė martesa???????? :roll: :roll:

Une po te tregojedhe nje ndodhi,por pa keq kuptime : nje dite u nisa per ne pune dhe ne autobus kisha bindje se diē. nuk eshte ne rregull me donet e mia dhe se po me shtrengojne e me erdhi shume qudi.Kur arrita te puna,hyna ne wc dhe e pash qe i pasmi nderrue me gruan donet,kam qesh tere dite ne pune duke e paramenduar gruan me donet e mia,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Murgesha
14-03-05, 11:53
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
Murgesha Edhe Diana po kerkon ndihme hahahahahahahhahahaa


Dea mos ja nxjerr fundin me mi lėnė tė gjithė pacientėt mua, merri edhe ti do dhe mbaju ligjėrata. :wink:


Jo moj spo ja nxjerri funin veq po te kqyri seri se krejt keto te paprovumet i treme, e une me ja nis me fol per martes pa u ba akshami mire gjithe beqart kane me u martu hahahahhahaahhaahhhhahahahhhha


Oj loqkė ne tė martuarat kėshtu jemi na qesh buza simbas gazepit, e ti sot qenke e gezuar e shashtrisur prej lezetit tė martesės, nesėr sigurisht i ndėrrojmė rolet. :wink:

Diana007
14-03-05, 11:55
More ju ethet ne bark na shtine , spo guxoj me mendu per martes e leje ma me u martu hehehehehhehhehhehheehehheeh


Prit moj se ende skemi filluar me i numėru tė mirat.
Njėherė po i spjegojmė tė kėqiat e kur tja nismi me tė mirat kam frigė se ske me pyet babė e nonė po fill ke mja therr te burri. :wink:

Uhhhhhhhhhhhhh me erdh shpirti pak qetash s ekesh ka trenona ehehhehehehhehhhheheh, jo moh nuk shkoj pa izen e pinderve qy hehhehehehhehehehhehehheh


Hm po e marr vesh se ende stu paska kallė plemja se tybe s`prit fare pėr izė.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol:

Murgesha
14-03-05, 11:55
Une po te tregojedhe nje ndodhi,por pa keq kuptime : nje dite u nisa per ne pune dhe ne autobus kisha bindje se diē. nuk eshte ne rregull me donet e mia dhe se po me shtrengojne e me erdhi shume qudi.Kur arrita te puna,hyna ne wc dhe e pash qe i pasmi nderrue me gruan donet,kam qesh tere dite ne pune duke e paramenduar gruan me donet e mia,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po mė qeshet kur po mendoj sa shlirshėm ėshtė ndjerė ajo nė donet tua.
Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 12:00
Une po te tregojedhe nje ndodhi,por pa keq kuptime : nje dite u nisa per ne pune dhe ne autobus kisha bindje se diē. nuk eshte ne rregull me donet e mia dhe se po me shtrengojne e me erdhi shume qudi.Kur arrita te puna,hyna ne wc dhe e pash qe i pasmi nderrue me gruan donet,kam qesh tere dite ne pune duke e paramenduar gruan me donet e mia,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po mė qeshet kur po mendoj sa shlirshėm ėshtė ndjerė ajo nė donet tua.
Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Shapshell si fustani,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
14-03-05, 12:02
Une po te tregojedhe nje ndodhi,por pa keq kuptime : nje dite u nisa per ne pune dhe ne autobus kisha bindje se diē. nuk eshte ne rregull me donet e mia dhe se po me shtrengojne e me erdhi shume qudi.Kur arrita te puna,hyna ne wc dhe e pash qe i pasmi nderrue me gruan donet,kam qesh tere dite ne pune duke e paramenduar gruan me donet e mia,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po mė qeshet kur po mendoj sa shlirshėm ėshtė ndjerė ajo nė donet tua.
Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:


falmnderit Turisit ,pėr kėtė ndodhi qė ndave me neve. Tani mė binde se pa dyshimė martesa ėshtė e mirė ani edhe nė done tė njėri-tjetėrit. :lol: :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 12:02
More ju ethet ne bark na shtine , spo guxoj me mendu per martes e leje ma me u martu hehehehehhehhehhehheehehheeh


Prit moj se ende skemi filluar me i numėru tė mirat.
Njėherė po i spjegojmė tė kėqiat e kur tja nismi me tė mirat kam frigė se ske me pyet babė e nonė po fill ke mja therr te burri. :wink:

Uhhhhhhhhhhhhh me erdh shpirti pak qetash s ekesh ka trenona ehehhehehehhehhhheheh, jo moh nuk shkoj pa izen e pinderve qy hehhehehehhehehehhehehheh


Hm po e marr vesh se ende stu paska kallė plemja se tybe s`prit fare pėr izė.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol:

Mos u friko DIANA 007 sepse te gjithe po ankohen,por me vrap po martohenhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

turisti
14-03-05, 12:05
Une po te tregojedhe nje ndodhi,por pa keq kuptime : nje dite u nisa per ne pune dhe ne autobus kisha bindje se diē. nuk eshte ne rregull me donet e mia dhe se po me shtrengojne e me erdhi shume qudi.Kur arrita te puna,hyna ne wc dhe e pash qe i pasmi nderrue me gruan donet,kam qesh tere dite ne pune duke e paramenduar gruan me donet e mia,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po mė qeshet kur po mendoj sa shlirshėm ėshtė ndjerė ajo nė donet tua.
Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:


falmnderit Turisit ,pėr kėtė ndodhi qė ndave me neve. Tani mė binde se pa dyshimė martesa ėshtė e mirė ani edhe nė done tė njėri-tjetėrit. :lol: :lol: :lol:

Po more,por nuk e din fundin e prralles : gruja ka qene e lumtur qe nuk ja kam marr edhe B.H.-in,e me ka denuar shume,shume ne shtrat,qe valla eshte duk qe ka rra bombe atomike aty e ne kemi perfunduar ne tepison........................................... .... :P :wink:

Murgesha
14-03-05, 12:08
Po more,por nuk e din fundin e prralles : gruja ka qene e lumtur qe nuk ja kam marr edhe B.H.-in,e me ka denuar shume,shume ne shtrat,qe valla eshte duk qe ka rra bombe atomike aty e ne kemi perfunduar ne tepison........................................... .... :P :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shyqyr qė ajo e paska pasė me vete BH, se edhe ashtu pėr done ska pas rrezik tė madh se janė nė vend tė padukshėm, po merre me mend burri plak me dalė me BH e me shku nė punė ashtu. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
14-03-05, 12:10
Po more,por nuk e din fundin e prralles : gruja ka qene e lumtur qe nuk ja kam marr edhe B.H.-in,e me ka denuar shume,shume ne shtrat,qe valla eshte duk qe ka rra bombe atomike aty e ne kemi perfunduar ne tepison........................................... .... :P :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shyqyr qė ajo e paska pasė me vete BH, se edhe ashtu pėr done ska pas rrezik tė madh se janė nė vend tė padukshėm, po merre me mend burri plak me dalė me BH e me shku nė punė ashtu. :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 12:11
Po more,por nuk e din fundin e prralles : gruja ka qene e lumtur qe nuk ja kam marr edhe B.H.-in,e me ka denuar shume,shume ne shtrat,qe valla eshte duk qe ka rra bombe atomike aty e ne kemi perfunduar ne tepison........................................... .... :P :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shyqyr qė ajo e paska pasė me vete BH, se edhe ashtu pėr done ska pas rrezik tė madh se janė nė vend tė padukshėm, po merre me mend burri plak me dalė me BH e me shku nė punė ashtu. :lol: :lol: :lol:

More paramendoi koleget e punes,sun kishi arrit deri ne penzion prej infarktit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
14-03-05, 12:13
More paramendoi koleget e punes,sun kishi arrit deri ne penzion prej infarktit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tė shkretėt gadi me mbetė pa u martu e mos me i ditė lezetet e martesės. :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 12:14
More paramendoi koleget e punes,sun kishi arrit deri ne penzion prej infarktit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tė shkretėt gadi me mbetė pa u martu e mos me i ditė lezetet e martesės. :lol: :lol:

A per pizhama ju tregoj tjeter here........... :wink:

Arbėri
14-03-05, 12:15
A ka diqka per fukara greeeeeeeeeeeeeeeeeee :?: :x :cry: :wink:

Arbėri
14-03-05, 12:15
A ka diqka per fukara breeeeeeeeeeeeeeeeeee :?: :x :cry: :wink:

Murgesha
14-03-05, 12:16
More paramendoi koleget e punes,sun kishi arrit deri ne penzion prej infarktit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tė shkretėt gadi me mbetė pa u martu e mos me i ditė lezetet e martesės. :lol: :lol:

A per pizhama ju tregoj tjeter here........... :wink:


Amani tė koftė lėre pėr tjetėr ditė se sod du me marrė edhe unė infrakt prej tė qeshurės. :(

ShEjToNkA
14-03-05, 12:17
More paramendoi koleget e punes,sun kishi arrit deri ne penzion prej infarktit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tė shkretėt gadi me mbetė pa u martu e mos me i ditė lezetet e martesės. :lol: :lol:

A per pizhama ju tregoj tjeter here........... :wink:


Amani tė koftė lėre pėr tjetėr ditė se sod du me marrė edhe unė infrakt prej tė qeshurės. :(


Turist ,ose ndalu ose mbeti FD pa Murgeshėnnnnnn :evil: :evil:

turisti
14-03-05, 12:19
More paramendoi koleget e punes,sun kishi arrit deri ne penzion prej infarktit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tė shkretėt gadi me mbetė pa u martu e mos me i ditė lezetet e martesės. :lol: :lol:

A per pizhama ju tregoj tjeter here........... :wink:


Amani tė koftė lėre pėr tjetėr ditė se sod du me marrė edhe unė infrakt prej tė qeshurės. :(

Po de po,per ate gruaja ma kendon rrahmetin per se gjalli,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

P.S. edhe une diqa tuj qesh e hajt,pala se sa do te qeshi te pua pas dite.

turisti
14-03-05, 12:20
More paramendoi koleget e punes,sun kishi arrit deri ne penzion prej infarktit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tė shkretėt gadi me mbetė pa u martu e mos me i ditė lezetet e martesės. :lol: :lol:

A per pizhama ju tregoj tjeter here........... :wink:


Amani tė koftė lėre pėr tjetėr ditė se sod du me marrė edhe unė infrakt prej tė qeshurės. :(


Turist ,ose ndalu ose mbeti FD pa Murgeshėnnnnnn :evil: :evil:

Ani de,tere ket problem per shka- per dy par done,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:

Arbėri
14-03-05, 12:21
A paska edhe te kqija martesa a? :x :x :o :o :!:

Kercovari
14-03-05, 12:22
More paramendoi koleget e punes,sun kishi arrit deri ne penzion prej infarktit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tė shkretėt gadi me mbetė pa u martu e mos me i ditė lezetet e martesės. :lol: :lol:

A per pizhama ju tregoj tjeter here........... :wink:
Nuk eshte qidi ne amsterdam edhe me Bh te veshen burrat,vetem duhet te ndryshosh semaforin.hahahahahahhahahahahahahaha!

uliksi31
14-03-05, 12:23
Martesa eshte: Kuku i martuem, e kuku i pa martuem :(

ShEjToNkA
14-03-05, 12:24
Martesa eshte: Kuku i martuem, e kuku i pa martuem :(


Po bile mundesh me na tregu se cila ka mė pak KUKU????????????? :roll: :roll:

uliksi31
14-03-05, 12:26
Martesa eshte: Kuku i martuem, e kuku i pa martuem :(


Po bile mundesh me na tregu se cila ka mė pak KUKU????????????? :roll: :roll:

I pa martuem ka me pak KUKU. Mos me besofsh mua veti te martuemit :lol: :lol:

halla e madhe
14-03-05, 12:28
Turisti_A vetem njihere te paska ndodhe aa?Ihaaaaaaaaaaaa.....prit edhe pak se cka ndodhe heeee baca i vet :lol: :lol:

Murgesha
14-03-05, 12:29
I pa martuem ka me pak KUKU. Mos me besofsh mua veti te martuemit :lol: :lol:


As topat e allamanit se luejnė kėte Ulliks. :lol: :lol: :lol:

DEA
14-03-05, 12:29
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

ShEjToNkA
14-03-05, 12:29
Martesa eshte: Kuku i martuem, e kuku i pa martuem :(


Po bile mundesh me na tregu se cila ka mė pak KUKU????????????? :roll: :roll:

I pa martuem ka me pak KUKU. Mos me besofsh mua veti te martuemit :lol: :lol:


belivallha askush s'po dini ose s'po doni me treguarė?! :evil: :evil:
Kėnd e pyeta gjithė secili tha: Mos besofsh vetėn tjetėrin. :evil: :evil: E as njėri e as tjetėri pėrgjiegjeje tė kjartė s'dha :evil: :roll: :lol: :lol:

DEA
14-03-05, 12:33
Martesa eshte: Kuku i martuem, e kuku i pa martuem :(


Po bile mundesh me na tregu se cila ka mė pak KUKU????????????? :roll: :roll:

I pa martuem ka me pak KUKU. Mos me besofsh mua veti te martuemit :lol: :lol:


belivallha askush s'po dini ose s'po doni me treguarė?! :evil: :evil:
Kėnd e pyeta gjithė secili tha: Mos besofsh vetėn tjetėrin. :evil: :evil: E as njėri e as tjetėri pėrgjiegjeje tė kjartė s'dha :evil: :roll: :lol: :lol:


Oj Shejtonka ndegjom ti mue e hiqu ketyre me pervoje pake vjeqareeee hahahahahahahahahhahahahahahaahahah

Kercovari
14-03-05, 12:37
Martesa eshte: Kuku i martuem, e kuku i pa martuem :(


Po bile mundesh me na tregu se cila ka mė pak KUKU????????????? :roll: :roll:

I pa martuem ka me pak KUKU. Mos me besofsh mua veti te martuemit :lol: :lol:


belivallha askush s'po dini ose s'po doni me treguarė?! :evil: :evil:
Kėnd e pyeta gjithė secili tha: Mos besofsh vetėn tjetėrin. :evil: :evil: E as njėri e as tjetėri pėrgjiegjeje tė kjartė s'dha :evil: :roll: :lol: :lol:


Oj Shejtonka ndegjom ti mue e hiqu ketyre me pervoje pake vjeqareeee hahahahahahahahahhahahahahahaahahah
Shejtoka eshte para diplomimit Dea.hahahahhahahahahhahah!

ShEjToNkA
14-03-05, 12:39
Martesa eshte: Kuku i martuem, e kuku i pa martuem :(


Po bile mundesh me na tregu se cila ka mė pak KUKU????????????? :roll: :roll:

I pa martuem ka me pak KUKU. Mos me besofsh mua veti te martuemit :lol: :lol:


belivallha askush s'po dini ose s'po doni me treguarė?! :evil: :evil:
Kėnd e pyeta gjithė secili tha: Mos besofsh vetėn tjetėrin. :evil: :evil: E as njėri e as tjetėri pėrgjiegjeje tė kjartė s'dha :evil: :roll: :lol: :lol:


Oj Shejtonka ndegjom ti mue e hiqu ketyre me pervoje pake vjeqareeee hahahahahahahahahhahahahahahaahahah
Shejtoka eshte para diplomimit Dea.hahahahhahahahahhahah!


Ja vetėm edhe opininonet e juve dyve po du t'i ndėgjojj Dea dhe Kėrcovari.

Kercovari
14-03-05, 12:42
Martesa eshte: Kuku i martuem, e kuku i pa martuem :(


Po bile mundesh me na tregu se cila ka mė pak KUKU????????????? :roll: :roll:

I pa martuem ka me pak KUKU. Mos me besofsh mua veti te martuemit :lol: :lol:


belivallha askush s'po dini ose s'po doni me treguarė?! :evil: :evil:
Kėnd e pyeta gjithė secili tha: Mos besofsh vetėn tjetėrin. :evil: :evil: E as njėri e as tjetėri pėrgjiegjeje tė kjartė s'dha :evil: :roll: :lol: :lol:


Oj Shejtonka ndegjom ti mue e hiqu ketyre me pervoje pake vjeqareeee hahahahahahahahahhahahahahahaahahah
Shejtoka eshte para diplomimit Dea.hahahahhahahahahhahah!


Ja vetėm edhe opininonet e juve dyve po du t'i ndėgjojj Dea dhe Kėrcovari.
U hidherove e nderuar,e mbylla gojen.MMMMMMMMMMMMMM!

turisti
14-03-05, 12:43
A paska edhe te kqija martesa a? :x :x :o :o :!:
Jo more,VETEM ASHTU PO REFLEKTOHEN TE MIRAT NGA KENDI TJETER,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
14-03-05, 12:44
More paramendoi koleget e punes,sun kishi arrit deri ne penzion prej infarktit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tė shkretėt gadi me mbetė pa u martu e mos me i ditė lezetet e martesės. :lol: :lol:

A per pizhama ju tregoj tjeter here........... :wink:
Nuk eshte qidi ne amsterdam edhe me Bh te veshen burrat,vetem duhet te ndryshosh semaforin.hahahahahahhahahahahahahaha!

Semafori - BLLOKOHET,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah. :wink:

turisti
14-03-05, 12:46
Martesa eshte: Kuku i martuem, e kuku i pa martuem :(

Mos KUKAT,pse je martue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
14-03-05, 12:46
U hidherove e nderuar,e mbylla gojen.MMMMMMMMMMMMMM!Phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil:
Po cfartė tė hidhėrumi djalė. Unė po i presė opinionet e juve dyve se tė gjithė u munduan dic me folė por asnjėri nuk diti tė jap njė opinion tė kjrat se a ėshtė mė mirė i/e martumė apo pa martuarė.
Ndajė desha tė dijė edhe opinionet e juve , e te marrė njė pėrfundim. :lol: :lol: :lol: Se mbarova.

Kercovari
14-03-05, 12:46
A paska edhe te kqija martesa a? :x :x :o :o :!:
Jo more,VETEM ASHTU PO REFLEKTOHEN TE MIRAT NGA KENDI TJETER,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaahahahahahahahahahaha. :wink:
S`ka me mire se te martohesh,te vesh samarin ne shpine per gjithe jeten,reflekcion i mire shoki.hahahahhahahahahhahahahah!

turisti
14-03-05, 12:47
Martesa eshte: Kuku i martuem, e kuku i pa martuem :(


Po bile mundesh me na tregu se cila ka mė pak KUKU????????????? :roll: :roll:

I pa martuem ka me pak KUKU. Mos me besofsh mua veti te martuemit :lol: :lol:

Ne martese,KUKU eshte STEREO,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
14-03-05, 12:48
U hidherove e nderuar,e mbylla gojen.MMMMMMMMMMMMMM!Phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil:
Po cfartė tė hidhėrumi djalė. Unė po i presė opinionet e juve dyve se tė gjithė u munduan dic me folė por asnjėri nuk diti tė jap njė opinion tė kjrat se a ėshtė mė mirė i/e martumė apo pa martuarė.
Ndajė desha tė dijė edhe opinionet e juve , e te marrė njė pėrfundim. :lol: :lol: :lol: Se mbarova.
Hiq mos u marto vetem merre nje burre se te duhet.hahahahaaahahhah!

DEA
14-03-05, 12:48
Oj Shejtanka gje me mire ska se te jesh e martuar ,qohesh ne mengjes te vije kafja te shtrati( tash me siguri sta bjen askush) me nje puthje te lehte dhe fjal te embla, pastaj qohesh ngadal dhe zbret ne kuzhin qte shohesh mengjesi i shtruar dhe kafja tjeter te pret e gatshme ne tavolin , deri sa ta mbariosh mengjesin vjen ne dhomen e pritjes edhe aty ndoshta ende jo tek perfundimi i pastrimit, po mire afer, keshtu qe ulesh ne kauq shikon televizor punet e mbaruara dhe pret deri sa te te therret per drek. Keshtu Shejtanka eshte martesa une veq po i lypi zotit ymer qe te rroj sa me gjate hahahahahahahahhaahahhaahahahahahh

turisti
14-03-05, 12:49
Turisti_A vetem njihere te paska ndodhe aa?Ihaaaaaaaaaaaa.....prit edhe pak se cka ndodhe heeee baca i vet :lol: :lol:

-hallushe-,hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe...... :wink: nuk guxoj mi tregu te gjithat,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
14-03-05, 12:49
Hiq mos u marto vetem merre nje burre se te duhet.hahahahaaahahhah!


Tė lumtė Kėrēovari, opcionin mė tė mirė ke ofruar gjer tani.
Shejtonka stė duhet me u martu fare.

ShEjToNkA
14-03-05, 12:51
Oj Shejtanka gje me mire ska se te jesh e martuar ,qohesh ne mengjes te vije kafja te shtrati( tash me siguri sta bjen askush) me nje puthje te lehte dhe fjal te embla, pastaj qohesh ngadal dhe zbret ne kuzhin qte shohesh mengjesi i shtruar dhe kafja tjeter te pret e gatshme ne tavolin , deri sa ta mbariosh mengjesin vjen ne dhomen e pritjes edhe aty ndoshta ende jo tek perfundimi i pastrimit, po mire afer, keshtu qe ulesh ne kauq shikon televizor punet e mbaruara dhe pret deri sa te te therret per drek. Keshtu Shejtanka eshte martesa une veq po i lypi zotit ymer qe te rroj sa me gjate hahahahahahahahhaahahhaahahahahahh


Ja me ikaa me kėtė rendė. Nuk mundem tė humbi kohė me juve kėtu kur qenka aq e mirė Martesa. :lol: :lol: Po unė ashtu kėrkoi vetėm me ndejt e me m'u servuarė tė gjithaaaaa :lol: :lol:

Ejvallahė tani e me tė mirė e tė mira mbetshii ,se ku me dit se kur do vijė?!

Kercovari
14-03-05, 12:52
Hiq mos u marto vetem merre nje burre se te duhet.hahahahaaahahhah!


Tė lumtė Kėrēovari, opcionin mė tė mirė ke ofruar gjer tani.
Shejtonka stė duhet me u martu fare.
E kan zene ethet e dashuris,dhe ka nevoje per pak keshilla.haahahahahahaahahah!

ShEjToNkA
14-03-05, 12:53
Hiq mos u marto vetem merre nje burre se te duhet.hahahahaaahahhah!


Tė lumtė Kėrēovari, opcionin mė tė mirė ke ofruar gjer tani.
Shejtonka stė duhet me u martu fare.

Woooowwwwwwwwww tani ma ndyshuet mendje sėrish?!Sa e mora njė opinoin nga Deaa( phaa po mos fantazojė moj ajo) e tani ju thoni kėshtu. :roll:
nejse po mendojė edhe disa ditė. :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 12:53
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

Po,por shka kum hjek ate dite - sun punojsha shlirushem.....,hahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahaahahah. :wink:

Murgesha
14-03-05, 12:54
Ja me ikaa me kėtė rendė. Nuk mundem tė humbi kohė me juve kėtu kur qenka aq e mirė Martesa. :lol: :lol: Po unė ashtu kėrkoi vetėm me ndejt e me m'u servuarė tė gjithaaaaa :lol: :lol:

Ejvallahė tani e me tė mirė e tė mira mbetshii ,se ku me dit se kur do vijė?!


O Udha e marė tė qoftė dhe mos u ngut shumė, shiqoja njėherė dhėmbėt si ti kenė tė mdhaj mos e merr atė burrė, se tė qet kajde, gjeje njė mė dhėmb tė vegjėl se tė mban me llafe. :wink:

Kercovari
14-03-05, 12:56
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

Po,por shka kum hjek ate dite - sun punojsha shlirushem.....,hahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahaahahah. :wink:
Pse,te shterngonin a?hahahahahahhahahahahahahahah!

uliksi31
14-03-05, 12:58
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

Po,por shka kum hjek ate dite - sun punojsha shlirushem.....,hahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahaahahah. :wink:
Pse,te shterngonin a?hahahahahahhahahahahahahahah!

Prap fate qe nuk kan ndodhur G-string :shock: :lol: :lol:

Kercovari
14-03-05, 13:04
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

Po,por shka kum hjek ate dite - sun punojsha shlirushem.....,hahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahaahahah. :wink:
Pse,te shterngonin a?hahahahahahhahahahahahahahah!

Prap fate qe nuk kan ndodhur G-string :shock: :lol: :lol:
Nuk tregon si ka pas Tanga Rio Grande,me kordhe ne bythe.hahahahahahahahahahahahah!

turisti
14-03-05, 13:13
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

Po,por shka kum hjek ate dite - sun punojsha shlirushem.....,hahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahaahahah. :wink:
Pse,te shterngonin a?hahahahahahhahahahahahahahah!

Jo forte,por mi terhekshin vemendjen tjeterkah,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahaahahahahahaha.

turisti
14-03-05, 13:15
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

Po,por shka kum hjek ate dite - sun punojsha shlirushem.....,hahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahaahahah. :wink:
Pse,te shterngonin a?hahahahahahhahahahahahahahah!

Prap fate qe nuk kan ndodhur G-string :shock: :lol: :lol:
Nuk tregon si ka pas Tanga Rio Grande,me kordhe ne bythe.hahahahahahahahahahahahah!

hahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahahahaahahaha. :wink:

Diana007
14-03-05, 13:24
Oj Shejtonk qysh po me duket po dojken me na len pa u martu qeta, do mir e do kqe kan me ndegju more paaaaaaaaa, hehehehhehehehheehhheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e

turisti
14-03-05, 13:28
Oj Shejtonk qysh po me duket po dojken me na len pa u martu qeta, do mir e do kqe kan me ndegju more paaaaaaaaa, hehehehhehehehheehhheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e

Mos oj Dianushe,heheheheheheheheheheheheeheh,mos e frigo qiken,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha. :wink:

uliksi31
14-03-05, 13:30
Oj Shejtonk qysh po me duket po dojken me na len pa u martu qeta, do mir e do kqe kan me ndegju more paaaaaaaaa, hehehehhehehehheehhheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e

Pse Ksylkuqe nuk po i tregon ti per martese.Me shkua nga dy here ne vjet ne vacation;dimrit dhe veres,me shetit kohe e pa kohe,te nana sa here po don,alltin ta bleva.Martesa i ka edhe te mirat :wink: Mos ta tranojm ciken :lol: :lol:

Diana007
14-03-05, 13:35
Oj Shejtonk qysh po me duket po dojken me na len pa u martu qeta, do mir e do kqe kan me ndegju more paaaaaaaaa, hehehehhehehehheehhheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e

Pse Ksylkuqe nuk po i tregon ti per martese.Me shkua nga dy here ne vjet ne vacation;dimrit dhe veres,me shetit kohe e pa kohe,te nana sa here po don,alltin ta bleva.Martesa i ka edhe te mirat :wink: Mos ta tranojm ciken :lol: :lol:Po nime paskem harru qe shum mir esht :roll: se ka koh qe nuk kam net me burrin tim sa kam harru edhe si esht mu kan e martume hehehehehehheheheheh , Shejtonk maroju mos ta nin se shum mir esht , ani me u kan murri uliksi31-jr avavavav kam me te shku jeta qysh me mir , si tregoj edhe ai vet heheheehhehehehehhehehehhhhe

Kercovari
14-03-05, 13:56
Oj Shejtonk qysh po me duket po dojken me na len pa u martu qeta, do mir e do kqe kan me ndegju more paaaaaaaaa, hehehehhehehehheehhheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e

Pse Ksylkuqe nuk po i tregon ti per martese.Me shkua nga dy here ne vjet ne vacation;dimrit dhe veres,me shetit kohe e pa kohe,te nana sa here po don,alltin ta bleva.Martesa i ka edhe te mirat :wink: Mos ta tranojm ciken :lol: :lol:Po nime paskem harru qe shum mir esht :roll: se ka koh qe nuk kam net me burrin tim sa kam harru edhe si esht mu kan e martume hehehehehehheheheheh , Shejtonk maroju mos ta nin se shum mir esht , ani me u kan murri uliksi31-jr avavavav kam me te shku jeta qysh me mir , si tregoj edhe ai vet heheheehhehehehehhehehehhhhe
Diana,ngjitju edhe njeher Uliksit si marke postale Aviomail,dhe hajt per ne Kaliforni.hahahahahhahahahahahahah!

Kercovari
14-03-05, 13:58
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

Po,por shka kum hjek ate dite - sun punojsha shlirushem.....,hahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahaahahah. :wink:
Pse,te shterngonin a?hahahahahahhahahahahahahahah!

Prap fate qe nuk kan ndodhur G-string :shock: :lol: :lol:
Nuk tregon si ka pas Tanga Rio Grande,me kordhe ne bythe.hahahahahahahahahahahahah!

hahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahahahaahahaha. :wink:
Mos qesh po shku ne vece dhe veshi tangat ne anen e kundert,kordhen perpara,e te clirohesh pakes.hahahahahahahahahahahah!

turisti
14-03-05, 14:02
Masllahat ky fare turisti hahahahhahahahahaha

Puslice hesapi,hahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahaha hahaahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:

Kaltrushi
14-03-05, 14:04
Te mirat:
gjithnje buke pa pare...........hehehahahahte keqijat..


krejt tjerat qe nuk jane cekur tek te mirat.........hahahahha

Diana007
14-03-05, 14:05
Oj Shejtonk qysh po me duket po dojken me na len pa u martu qeta, do mir e do kqe kan me ndegju more paaaaaaaaa, hehehehhehehehheehhheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e

Pse Ksylkuqe nuk po i tregon ti per martese.Me shkua nga dy here ne vjet ne vacation;dimrit dhe veres,me shetit kohe e pa kohe,te nana sa here po don,alltin ta bleva.Martesa i ka edhe te mirat :wink: Mos ta tranojm ciken :lol: :lol:Po nime paskem harru qe shum mir esht :roll: se ka koh qe nuk kam net me burrin tim sa kam harru edhe si esht mu kan e martume hehehehehehheheheheh , Shejtonk maroju mos ta nin se shum mir esht , ani me u kan murri uliksi31-jr avavavav kam me te shku jeta qysh me mir , si tregoj edhe ai vet heheheehhehehehehhehehehhhhe
Diana,ngjitju edhe njeher Uliksit si marke postale Aviomail,dhe hajt per ne Kaliforni.hahahahahhahahahahahahah!

Hehhehhehehehhe o ka t nashohin syt kemi me shku , merr pak msim perj neve edhe ju ehhehehhehhehh

turisti
14-03-05, 14:06
Te mirat:
gjithnje buke pa pare...........hehehahahahte keqijat..


krejt tjerat qe nuk jane cekur tek te mirat.........hahahahha

Diskutojme tjeter here,sepse ka ketu -muhabet-,hehehehe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

dembelica
14-03-05, 14:10
Oj Shejtanka gje me mire ska se te jesh e martuar ,qohesh ne mengjes te vije kafja te shtrati( tash me siguri sta bjen askush) me nje puthje te lehte dhe fjal te embla, pastaj qohesh ngadal dhe zbret ne kuzhin qte shohesh mengjesi i shtruar dhe kafja tjeter te pret e gatshme ne tavolin , deri sa ta mbariosh mengjesin vjen ne dhomen e pritjes edhe aty ndoshta ende jo tek perfundimi i pastrimit, po mire afer, keshtu qe ulesh ne kauq shikon televizor punet e mbaruara dhe pret deri sa te te therret per drek. Keshtu Shejtanka eshte martesa une veq po i lypi zotit ymer qe te rroj sa me gjate hahahahahahahahhaahahhaahahahahahh

Dea hahhaha me binde moj me u martu sa ma shpejt.
Jo more me qene beqare sen ma keq edhe veshtire nuk paska.
Dola dikah me e lype nafaken tem hahhahaha :wink:

Diana007
14-03-05, 14:17
Teta mos rri as minut me, po dil e lyp nje e maroju s e ku qafr knaqsie esht hehehhhehhehhhehehhehhhe

Kercovari
14-03-05, 14:20
Oj Shejtanka gje me mire ska se te jesh e martuar ,qohesh ne mengjes te vije kafja te shtrati( tash me siguri sta bjen askush) me nje puthje te lehte dhe fjal te embla, pastaj qohesh ngadal dhe zbret ne kuzhin qte shohesh mengjesi i shtruar dhe kafja tjeter te pret e gatshme ne tavolin , deri sa ta mbariosh mengjesin vjen ne dhomen e pritjes edhe aty ndoshta ende jo tek perfundimi i pastrimit, po mire afer, keshtu qe ulesh ne kauq shikon televizor punet e mbaruara dhe pret deri sa te te therret per drek. Keshtu Shejtanka eshte martesa une veq po i lypi zotit ymer qe te rroj sa me gjate hahahahahahahahhaahahhaahahahahahh

Dea hahhaha me binde moj me u martu sa ma shpejt.
Jo more me qene beqare sen ma keq edhe veshtire nuk paska.
Dola dikah me e lype nafaken tem hahhahaha :wink:
Rri moj se ketu e ke nafaken,vetem ti thuaj po jenmi negjendje mobeile.hahahahahahahahahahah!

dembelica
14-03-05, 14:23
Teta mos rri as minut me, po dil e lyp nje e maroju s e ku qafr knaqsie esht hehehhhehhehhhehehhehhhe

Mire e ke valla Diana :wink:
Dola,ndoshta nuk kthehem ne shtepi duar thate :wink:

Kaltrushi
14-03-05, 14:47
Te mirat:
gjithnje buke pa pare...........hehehahahahte keqijat..


krejt tjerat qe nuk jane cekur tek te mirat.........hahahahha

Diskutojme tjeter here,sepse ka ketu -muhabet-,hehehehe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

av turisttttttttttt a bllok ma bone a??????? aahahhahahahhahahhahahahhahahah

Diana007
14-03-05, 15:10
Teta mos rri as minut me, po dil e lyp nje e maroju s e ku qafr knaqsie esht hehehhhehhehhhehehhehhhe

Mire e ke valla Diana :wink:
Dola,ndoshta nuk kthehem ne shtepi duar thate :wink:

Mos vendos kurgje pa e pa edhe un anite hehehhehehhehheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

turisti
15-03-05, 00:22
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

Po,por shka kum hjek ate dite - sun punojsha shlirushem.....,hahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahaahahah. :wink:
Pse,te shterngonin a?hahahahahahhahahahahahahahah!

Prap fate qe nuk kan ndodhur G-string :shock: :lol: :lol:
Nuk tregon si ka pas Tanga Rio Grande,me kordhe ne bythe.hahahahahahahahahahahahah!

hahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahahahaahahaha. :wink:
Mos qesh po shku ne vece dhe veshi tangat ne anen e kundert,kordhen perpara,e te clirohesh pakes.hahahahahahahahahahahah!

Receptin e shenova,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha,e kur i blej tanga do ta aplikoj,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaah. :wink:

turisti
15-03-05, 00:26
Te mirat:
gjithnje buke pa pare...........hehehahahahte keqijat..


krejt tjerat qe nuk jane cekur tek te mirat.........hahahahha

Diskutojme tjeter here,sepse ka ketu -muhabet-,hehehehe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

av turisttttttttttt a bllok ma bone a??????? aahahhahahahhahahhahahahhahahah

Jo po u desht me shkue ne pune,e parez sa erdha..... :wink:

Kercovari
15-03-05, 09:37
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

Po,por shka kum hjek ate dite - sun punojsha shlirushem.....,hahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahaahahah. :wink:
Pse,te shterngonin a?hahahahahahhahahahahahahahah!

Prap fate qe nuk kan ndodhur G-string :shock: :lol: :lol:
Nuk tregon si ka pas Tanga Rio Grande,me kordhe ne bythe.hahahahahahahahahahahahah!

hahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahahahaahahaha. :wink:
Mos qesh po shku ne vece dhe veshi tangat ne anen e kundert,kordhen perpara,e te clirohesh pakes.hahahahahahahahahahahah!

Receptin e shenova,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha,e kur i blej tanga do ta aplikoj,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaah. :wink:
Prej dje eshte dite vere per ne,mos i blej se ste duhen me.hahahahahahahahahahahahhahhahaahahahahahahaha!

dembelica
15-03-05, 10:08
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.

Me qito shkrime qka i lexova ska kush qe na shtin me u martu neve beqareve :( :( :( :( :( :wink:

Diana007
15-03-05, 10:11
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.

Me qito shkrime qka i lexova ska kush qe na shtin me u martu neve beqareve :( :( :( :( :( :wink:


PO pse moj qy , hart s e bohet mir , her mir e her keq qeshtue ka amrtesa heheheeheehehhehehehhe mos u merzit ti hehheehhehhe

turisti
15-03-05, 10:19
hahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahahaahaha hahahhaahahh
vdiqa me ndodhit e turistit tuj qesh hahahahahhahahhaahhhhahahahahahahah

Po,por shka kum hjek ate dite - sun punojsha shlirushem.....,hahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahaahahah. :wink:
Pse,te shterngonin a?hahahahahahhahahahahahahahah!

Prap fate qe nuk kan ndodhur G-string :shock: :lol: :lol:
Nuk tregon si ka pas Tanga Rio Grande,me kordhe ne bythe.hahahahahahahahahahahahah!

hahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahahahaahahaha. :wink:
Mos qesh po shku ne vece dhe veshi tangat ne anen e kundert,kordhen perpara,e te clirohesh pakes.hahahahahahahahahahahah!

Receptin e shenova,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha,e kur i blej tanga do ta aplikoj,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaah. :wink:
Prej dje eshte dite vere per ne,mos i blej se ste duhen me.hahahahahahahahahahahahhahhahaahahahahahahaha!

Faleminderit qe m'i kurseve ca evro,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahah ahahahaahahahahahahahahahaah. :wink:

turisti
15-03-05, 10:21
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.

Me qito shkrime qka i lexova ska kush qe na shtin me u martu neve beqareve :( :( :( :( :( :wink:

Gabon shoqe.A e ke bo pyetjen vetes:Pse te gjithe po martohen?? Edhe une lam plan mu martue. :wink:

dembelica
15-03-05, 10:45
Turisti po qysh more nuk ja baj vetes kete pytje,edhe shpesh bile.
Po Ju nai tregoni neve veq anet e mira te marteses te te kqijat vijne e i shohim vet,bile mos me u trishtu para kohe :( :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
15-03-05, 10:46
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.

Me qito shkrime qka i lexova ska kush qe na shtin me u martu neve beqareve :( :( :( :( :( :wink:
Ka moj Dembelice ka! Me duket se nuk ke ra akoma ne njeri qe te merthen per beli,e te mbulon me puthje,e te qan ne krahrore,i derdhe lotet reke,e thot o zot falemenderit cka me ke shti ne dore...... eshume e shume gjera te tjera.hahahahahahahhahahahahahahahahhaah!

turisti
15-03-05, 10:48
Turisti po qysh more nuk ja baj vetes kete pytje,edhe shpesh bile.
Po Ju nai tregoni neve veq anet e mira te marteses te te kqijat vijne e i shohim vet,bile mos me u trishtu para kohe :( :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hajt e ngoje ti TURISTIN,se me ti tregue pernjehere te mirat,ti e braktis forumin e ne vend martohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

turisti
15-03-05, 10:52
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.

Me qito shkrime qka i lexova ska kush qe na shtin me u martu neve beqareve :( :( :( :( :( :wink:
Ka moj Dembelice ka! Me duket se nuk ke ra akoma ne njeri qe te merthen per beli,e te mbulon me puthje,e te qan ne krahrore,i derdhe lotet reke,e thot o zot falemenderit cka me ke shti ne dore...... eshume e shume gjera te tjera.hahahahahahahhahahahahahahahahhaah!

Auuuuuuuuu po large shkove,a llogarit se e ze gjumi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

dembelica
15-03-05, 10:55
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.

Me qito shkrime qka i lexova ska kush qe na shtin me u martu neve beqareve :( :( :( :( :( :wink:
Ka moj Dembelice ka! Me duket se nuk ke ra akoma ne njeri qe te merthen per beli,e te mbulon me puthje,e te qan ne krahrore,i derdhe lotet reke,e thot o zot falemenderit cka me ke shti ne dore...... eshume e shume gjera te tjera.hahahahahahahhahahahahahahahahhaah!

Kercovari,More keto po i di,po qenkan afat shkurtera :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
15-03-05, 10:56
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.

Me qito shkrime qka i lexova ska kush qe na shtin me u martu neve beqareve :( :( :( :( :( :wink:
Ka moj Dembelice ka! Me duket se nuk ke ra akoma ne njeri qe te merthen per beli,e te mbulon me puthje,e te qan ne krahrore,i derdhe lotet reke,e thot o zot falemenderit cka me ke shti ne dore...... eshume e shume gjera te tjera.hahahahahahahhahahahahahahahahhaah!

Auuuuuuuuu po large shkove,a llogarit se e ze gjumi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Po mu edhe ty qe jemi plake.hahahahahhahahahahahahahahaah!

dembelica
15-03-05, 10:57
Turisti po qysh more nuk ja baj vetes kete pytje,edhe shpesh bile.
Po Ju nai tregoni neve veq anet e mira te marteses te te kqijat vijne e i shohim vet,bile mos me u trishtu para kohe :( :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hajt e ngoje ti TURISTIN,se me ti tregue pernjehere te mirat,ti e braktis forumin e ne vend martohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
15-03-05, 10:58
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.

Me qito shkrime qka i lexova ska kush qe na shtin me u martu neve beqareve :( :( :( :( :( :wink:
Ka moj Dembelice ka! Me duket se nuk ke ra akoma ne njeri qe te merthen per beli,e te mbulon me puthje,e te qan ne krahrore,i derdhe lotet reke,e thot o zot falemenderit cka me ke shti ne dore...... eshume e shume gjera te tjera.hahahahahahahhahahahahahahahahhaah!

Kercovari,More keto po i di,po qenkan afat shkurtera :lol: :lol: :lol: :lol:
Afatshkurtra!?.Si te i lesh kemebt jashte kur te fuesh ne zemer te burrit.haaahahhahahahahahhahah!

turisti
15-03-05, 10:59
Pėr kėtė shkak e hapa kėtė temė, me ju mėsuar juve beqarve qysh ėshtė mė sė miri me hy nė martesė.
Bile kur tė martohesh ti ke me i ditė tė gjitha vendet e mundshme ku me u fshehė.
Mos vet hiq loqki, qeshje tė pėrditshme ani sa janė qesharake skenat me fėrtere, kuku mos prit moj mė po ec mė shpejt gjej diku njė jastėk. :lol: :lol:

E pse mojj me u fshef nė martes????? A luhet symbyllurazi apo duhet me u fshefė se ėshtė traditė?????? :roll: :roll:

Oj loqkė martesa mund tė pėrkufizohet kėshtu.
Tri ditė lezet e tjerat qeshje e gazep. :lol:

Kur kam qene si Shejtonka,kam ndugjue kete:martesa eshte kontajneri i lyer me mjalt.Per nje vit,bashkeshortet e lepijne mjalten e jet - KONTAJNERI.

Me qito shkrime qka i lexova ska kush qe na shtin me u martu neve beqareve :( :( :( :( :( :wink:
Ka moj Dembelice ka! Me duket se nuk ke ra akoma ne njeri qe te merthen per beli,e te mbulon me puthje,e te qan ne krahrore,i derdhe lotet reke,e thot o zot falemenderit cka me ke shti ne dore...... eshume e shume gjera te tjera.hahahahahahahhahahahahahahahahhaah!

Auuuuuuuuu po large shkove,a llogarit se e ze gjumi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Po mu edhe ty qe jemi plake.hahahahahhahahahahahahahahaah!

Po une e kam -cercallken- rezerve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
15-03-05, 11:04
Cercallka!Po me matare te birkosur cercat perteposhte.hahahahhahahahahahahahahahahahaahahah!

dembelica
15-03-05, 11:05
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
15-03-05, 11:06
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
15-03-05, 11:07
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Normal,ban edhe para martese,mos te gabojsh ne martese,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. Ne jemi te specializuar per keshilla. :wink:

dembelica
15-03-05, 11:12
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Normal,ban edhe para martese,mos te gabojsh ne martese,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. Ne jemi te specializuar per keshilla. :wink:

Jo jo, me te vertete specialisa e gjyse hahahhaha :wink:
hahahhaha u knaqa tuj qeshe :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
15-03-05, 11:12
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Te doktor profesor i shkencave biollogjike Turisti,dhe fizioterapeuti Kercovari.hahahahhahahahaahhahahahahahahahaahahaha hahahah!

turisti
15-03-05, 11:17
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Normal,ban edhe para martese,mos te gabojsh ne martese,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. Ne jemi te specializuar per keshilla. :wink:

Jo jo, me te vertete specialisa e gjyse hahahhaha :wink:
hahahhaha u knaqa tuj qeshe :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti dhe tjeret,po une e Kercovari u knaqem tuj qesh vet me vetin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahah. :wink:

turisti
15-03-05, 11:19
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Te doktor profesor i shkencave biollogjike Turisti,dhe fizioterapeuti Kercovari.hahahahhahahahaahhahahahahahahahaahahaha hahahah!

Qyqy,ti i bjen si -mekaniku per femra-,a mua ma le TEORIEN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahah. Po me i mesue une gabimisht??????........ :wink:

Kercovari
15-03-05, 11:20
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Te doktor profesor i shkencave biollogjike Turisti,dhe fizioterapeuti Kercovari.hahahahhahahahaahhahahahahahahahaahahaha hahahah!

Qyqy,ti i bjen si -mekaniku per femra-,a mua ma le TEORIEN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahah. Po me i mesue une gabimisht??????........ :wink:
Perdorim tretman tjeter me efikas,shpullat prapanices.hahahhaahahahahahaahahahhahahahaahahaha h!

dembelica
15-03-05, 11:21
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Normal,ban edhe para martese,mos te gabojsh ne martese,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. Ne jemi te specializuar per keshilla. :wink:

Jo jo, me te vertete specialisa e gjyse hahahhaha :wink:
hahahhaha u knaqa tuj qeshe :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti dhe tjeret,po une e Kercovari u knaqem tuj qesh vet me vetin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ndashte se ju zgjatet jeta :wink:

Shkova te kendi i njoftimeve ndoshta me del aty nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dembelica
15-03-05, 11:24
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Te doktor profesor i shkencave biollogjike Turisti,dhe fizioterapeuti Kercovari.hahahahhahahahaahhahahahahahahahaahahaha hahahah!

Qyqy,ti i bjen si -mekaniku per femra-,a mua ma le TEORIEN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahah. Po me i mesue une gabimisht??????........ :wink:

ahahhahahahhahha :wink:

turisti
15-03-05, 11:33
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Te doktor profesor i shkencave biollogjike Turisti,dhe fizioterapeuti Kercovari.hahahahhahahahaahhahahahahahahahaahahaha hahahah!

Qyqy,ti i bjen si -mekaniku per femra-,a mua ma le TEORIEN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahah. Po me i mesue une gabimisht??????........ :wink:
Perdorim tretman tjeter me efikas,shpullat prapanices.hahahhaahahahahahaahahahhahahahaahahaha h!

Aha,kesaj i thojn: shok terapi,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
15-03-05, 11:35
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Normal,ban edhe para martese,mos te gabojsh ne martese,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. Ne jemi te specializuar per keshilla. :wink:

Jo jo, me te vertete specialisa e gjyse hahahhaha :wink:
hahahhaha u knaqa tuj qeshe :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti dhe tjeret,po une e Kercovari u knaqem tuj qesh vet me vetin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ndashte se ju zgjatet jeta :wink:

Shkova te kendi i njoftimeve ndoshta me del aty nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Shko,shko,ku te shkojsh ke me na gjejt,hehehehehehehehehehe.... :wink:

dembelica
15-03-05, 11:37
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Normal,ban edhe para martese,mos te gabojsh ne martese,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. Ne jemi te specializuar per keshilla. :wink:

Jo jo, me te vertete specialisa e gjyse hahahhaha :wink:
hahahhaha u knaqa tuj qeshe :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti dhe tjeret,po une e Kercovari u knaqem tuj qesh vet me vetin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ndashte se ju zgjatet jeta :wink:

Shkova te kendi i njoftimeve ndoshta me del aty nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Shko,shko,ku te shkojsh ke me na gjejt,hehehehehehehehehehe.... :wink:

Turisti,jo more per nji jam e interesume se per ma shum edhe nuk me duhen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
15-03-05, 11:43
E mire kjo temė shumė, sapo e pa turisti qė po ka tė interesuar pėr tu martuar menjeherė kish dhėnė shpallje.
Ani se kish menen me u ngi me njė po kish shpallė se i mer 10 tė parat, phaaaaaaaaaaaaaa sa sevapi po dojka me u ba kėtu. :lol: :wink:

Kercovari
15-03-05, 11:46
E mire kjo temė shumė, sapo e pa turisti qė po ka tė interesuar pėr tu martuar menjeherė kish dhėnė shpallje.
Ani se kish menen me u ngi me njė po kish shpallė se i mer 10 tė parat, phaaaaaaaaaaaaaa sa sevapi po dojka me u ba kėtu. :lol: :wink:
Safari smundje e nderuar.hahahahahahahahahahahahhahahahahahah!

dembelica
15-03-05, 11:49
E mire kjo temė shumė, sapo e pa turisti qė po ka tė interesuar pėr tu martuar menjeherė kish dhėnė shpallje.
Ani se kish menen me u ngi me njė po kish shpallė se i mer 10 tė parat, phaaaaaaaaaaaaaa sa sevapi po dojka me u ba kėtu. :lol: :wink:

Oj zemer po ti koka dasht me e hap kete me heret :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
15-03-05, 11:57
Ok pra,kur te vendosi meu martu, bile e di ku me ardh me marr msim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Normal,ban edhe para martese,mos te gabojsh ne martese,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. Ne jemi te specializuar per keshilla. :wink:

Jo jo, me te vertete specialisa e gjyse hahahhaha :wink:
hahahhaha u knaqa tuj qeshe :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti dhe tjeret,po une e Kercovari u knaqem tuj qesh vet me vetin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ndashte se ju zgjatet jeta :wink:

Shkova te kendi i njoftimeve ndoshta me del aty nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Shko,shko,ku te shkojsh ke me na gjejt,hehehehehehehehehehe.... :wink:

Turisti,jo more per nji jam e interesume se per ma shum edhe nuk me duhen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Qeshtja eshte tek " oreksi ",hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha.

turisti
15-03-05, 11:59
E mire kjo temė shumė, sapo e pa turisti qė po ka tė interesuar pėr tu martuar menjeherė kish dhėnė shpallje.
Ani se kish menen me u ngi me njė po kish shpallė se i mer 10 tė parat, phaaaaaaaaaaaaaa sa sevapi po dojka me u ba kėtu. :lol: :wink:

Sevapi ose -vetevrasja elegante-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahaah. :wink:

turisti
15-03-05, 11:59
E mire kjo temė shumė, sapo e pa turisti qė po ka tė interesuar pėr tu martuar menjeherė kish dhėnė shpallje.
Ani se kish menen me u ngi me njė po kish shpallė se i mer 10 tė parat, phaaaaaaaaaaaaaa sa sevapi po dojka me u ba kėtu. :lol: :wink:
Safari smundje e nderuar.hahahahahahahahahahahahhahahahahahah!

Ashtu eshte,por gabove. :wink:

Murgesha
15-03-05, 11:59
Turisti,jo more per nji jam e interesume se per ma shum edhe nuk me duhen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Edhe ti a???
Nime me kend tė patėm martu moj, para tri javė dite??? :wink:

turisti
15-03-05, 12:00
E mire kjo temė shumė, sapo e pa turisti qė po ka tė interesuar pėr tu martuar menjeherė kish dhėnė shpallje.
Ani se kish menen me u ngi me njė po kish shpallė se i mer 10 tė parat, phaaaaaaaaaaaaaa sa sevapi po dojka me u ba kėtu. :lol: :wink:

Oj zemer po ti koka dasht me e hap kete me heret :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurre nuk eshte vone per -frikacakėt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaah. :wink:

Kercovari
15-03-05, 12:02
E mire kjo temė shumė, sapo e pa turisti qė po ka tė interesuar pėr tu martuar menjeherė kish dhėnė shpallje.
Ani se kish menen me u ngi me njė po kish shpallė se i mer 10 tė parat, phaaaaaaaaaaaaaa sa sevapi po dojka me u ba kėtu. :lol: :wink:

Sevapi ose -vetevrasja elegante-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahaah. :wink:
Mos u ngut me kete vetevrasja elegante,te shohim se a gjen dicka Qurani.hahahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahah!

Kercovari
15-03-05, 12:03
E mire kjo temė shumė, sapo e pa turisti qė po ka tė interesuar pėr tu martuar menjeherė kish dhėnė shpallje.
Ani se kish menen me u ngi me njė po kish shpallė se i mer 10 tė parat, phaaaaaaaaaaaaaa sa sevapi po dojka me u ba kėtu. :lol: :wink:

Oj zemer po ti koka dasht me e hap kete me heret :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurre nuk eshte vone per -frikacakėt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaah. :wink:
Hahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahahahahahaha hah!

Diana007
15-03-05, 12:05
O vemtem neve qka jem t emarume mos na veni synt jerave boni qka te don hehehhhheehehehhehe

Murgesha
15-03-05, 12:09
O vemtem neve qka jem t emarume mos na veni synt jerave boni qka te don hehehhhheehehehheheDiana martohu bijo se tri javet qe shkuan i kanė bėrė tė pavlefshme martesat. :wink:

Diana007
15-03-05, 12:24
O vemtem neve qka jem t emarume mos na veni synt jerave boni qka te don hehehhhheehehehheheDiana martohu bijo se tri javet qe shkuan i kanė bėrė tė pavlefshme martesat. :wink:

Jo valla s ekam burrin , na ashtu ashtu nuk kemi pas niqa hiq , keshtu tash me mir , me nuk ka nashti poblem :lol: :lol:

Murgesha
15-03-05, 13:13
O vemtem neve qka jem t emarume mos na veni synt jerave boni qka te don hehehhhheehehehheheDiana martohu bijo se tri javet qe shkuan i kanė bėrė tė pavlefshme martesat. :wink:

Jo valla s ekam burrin , na ashtu ashtu nuk kemi pas niqa hiq , keshtu tash me mir , me nuk ka nashti poblem :lol: :lol:


Ncuk se ke mė asgjė se tri javė ske fjet me tė.
Ka mbaruar gjithēka Diana po hajt gjej njė tjetėr e liroje tė ngratin se edhe ashtu ėshtė i gėzuar e i shashtrisur qė na humbėn tri javė ditė. :wink:

Diana007
15-03-05, 13:16
O vemtem neve qka jem t emarume mos na veni synt jerave boni qka te don hehehhhheehehehheheDiana martohu bijo se tri javet qe shkuan i kanė bėrė tė pavlefshme martesat. :wink:

Jo valla s ekam burrin , na ashtu ashtu nuk kemi pas niqa hiq , keshtu tash me mir , me nuk ka nashti poblem :lol: :lol:


Ncuk se ke mė asgjė se tri javė ske fjet me tė.
Ka mbaruar gjithēka Diana po hajt gjej njė tjetėr e liroje tė ngratin se edhe ashtu ėshtė i gėzuar e i shashtrisur qė na humbėn tri javė ditė. :wink:

Uh zoti mos e boft me u nda ani 3 jav qe nuk kemi fjet nuk ka lidhej mos qy ashti edhe kemi pushum pak hehhhhhhheheehehehehhe , jo nuk ma merr menda qe esht gezuai :cry: se vem sa me thirrin ne tel qyshe kish ra malli per mu hehhheehheheh

Murgesha
15-03-05, 13:18
O vemtem neve qka jem t emarume mos na veni synt jerave boni qka te don hehehhhheehehehheheDiana martohu bijo se tri javet qe shkuan i kanė bėrė tė pavlefshme martesat. :wink:

Jo valla s ekam burrin , na ashtu ashtu nuk kemi pas niqa hiq , keshtu tash me mir , me nuk ka nashti poblem :lol: :lol:


Ncuk se ke mė asgjė se tri javė ske fjet me tė.
Ka mbaruar gjithēka Diana po hajt gjej njė tjetėr e liroje tė ngratin se edhe ashtu ėshtė i gėzuar e i shashtrisur qė na humbėn tri javė ditė. :wink:

Uh zoti mos e boft me u nda ani 3 jav qe nuk kemi fjet nuk ka lidhej mos qy ashti edhe kemi pushum pak hehhhhhhheheehehehehhe , jo nuk ma merr menda qe esht gezuai :cry: se vem sa me thirrin ne tel qyshe kish ra malli per mu hehhheehheheh


Atė e plasi malli po ti nuk ju pėrgjigjshe, u bajshe kinse spo ndėgjon asgjė.
O Ulliks po fol more. :wink:

uliksi31
15-03-05, 13:20
A te thash o Murgeshe se Ksylkuqja nuk dahet aq kollaj,ani se jame me plak. :lol: A i tregove cka tha hoxha me qitap :wink: :lol:

Diana007
15-03-05, 13:22
Jo moj , nuk em bojke telefoni se di qak pat qy edhe ti qak je vem me te nzerr poblem e me u ndaaaaaaaaaa avvavav , po jo jo sa kush q eme largin na ga ai , sikur edhe te i vargon femrat tjera un kam me qn gruja e tij hehehehheheh

Diana007
15-03-05, 13:26
A te thash o Murgeshe se Ksylkuqja nuk dahet aq kollaj,ani se jame me plak. :lol: A i tregove cka tha hoxha me qitap :wink: :lol:

OOO uliksi31-jr as mos endero more se ndahesh nonher qy , a i ke harru dit e qe kemi kalu bashk aaaaaaaa :cry: kush nuk ka qen me mir s e ne :(

Murgesha
15-03-05, 13:32
A te thash o Murgeshe se Ksylkuqja nuk dahet aq kollaj,ani se jame me plak. :lol: A i tregove cka tha hoxha me qitap :wink: :lol:

OOO uliksi31-jr as mos endero more se ndahesh nonher qy , a i ke harru dit e qe kemi kalu bashk aaaaaaaa :cry: kush nuk ka qen me mir s e ne :(


Oj Ksulėkuqe hjeke moj atė revole prej dore se me zor nuk shkon Dashnia.
Ulliks qekjo vėrtetė po tė dojka, pėr kte spo vlejkan thėniet e hogjės me qitap, po pėr dashni ja paska zanat, se po ti pėrkujton kėnaqėsitė qė keni sė bashku nė rini. :wink:

uliksi31
15-03-05, 13:33
A te thash o Murgeshe se Ksylkuqja nuk dahet aq kollaj,ani se jame me plak. :lol: A i tregove cka tha hoxha me qitap :wink: :lol:

OOO uliksi31-jr as mos endero more se ndahesh nonher qy , a i ke harru dit e qe kemi kalu bashk aaaaaaaa :cry: kush nuk ka qen me mir s e ne :(

Ani Ksylkuqe po cfar te ndami :shock: Oj Murgeshe o hajde bre e spjegoja se nuk kame fole une asgje :wink: Por ishte propozim i hoxhes :lol: A thi hogj ish kon edhe ai :lol: :lol:

Diana007
15-03-05, 13:39
A te thash o Murgeshe se Ksylkuqja nuk dahet aq kollaj,ani se jame me plak. :lol: A i tregove cka tha hoxha me qitap :wink: :lol:

OOO uliksi31-jr as mos endero more se ndahesh nonher qy , a i ke harru dit e qe kemi kalu bashk aaaaaaaa :cry: kush nuk ka qen me mir s e ne :(


Oj Ksulėkuqe hjeke moj atė revole prej dore se me zor nuk shkon Dashnia.
Ulliks qekjo vėrtetė po tė dojka, pėr kte spo vlejkan thėniet e hogjės me qitap, po pėr dashni ja paska zanat, se po ti pėrkujton kėnaqėsitė qė keni sė bashku nė rini. :wink:

Jo moj nuk e heki , ju me revole ehde po don me menda po me hek revolen qak bohet ketu :roll:
Po normal q e du moj qy , po si kemi kalu en dy aavavav kret lakmi duhet me na marr , po leni more thjet e hoxhes qy , ketu dashnia esht ne pytje heheheehheehe

uliksi31
15-03-05, 13:48
A te thash o Murgeshe se Ksylkuqja nuk dahet aq kollaj,ani se jame me plak. :lol: A i tregove cka tha hoxha me qitap :wink: :lol:

OOO uliksi31-jr as mos endero more se ndahesh nonher qy , a i ke harru dit e qe kemi kalu bashk aaaaaaaa :cry: kush nuk ka qen me mir s e ne :(


Oj Ksulėkuqe hjeke moj atė revole prej dore se me zor nuk shkon Dashnia.
Ulliks qekjo vėrtetė po tė dojka, pėr kte spo vlejkan thėniet e hogjės me qitap, po pėr dashni ja paska zanat, se po ti pėrkujton kėnaqėsitė qė keni sė bashku nė rini. :wink:

Jo moj nuk e heki , ju me revole ehde po don me menda po me hek revolen qak bohet ketu :roll:
Po normal q e du moj qy , po si kemi kalu en dy aavavav kret lakmi duhet me na marr , po leni more thjet e hoxhes qy , ketu dashnia esht ne pytje heheheehheehe

I give up.More kjo po ja kalon edhe ksaj reales. :wink: Murgeshe a i ke gati ato qertifikata se tybe te qaj hoxhe as niujet se kemi me shkua.Ok Kesylkuqe; get ready,let's get going :lol: :lol:

DEA
15-03-05, 13:57
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

turisti
15-03-05, 14:01
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

E ato qe jan martue disa here??????????????????? :wink:

DEA
15-03-05, 14:03
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

E ato qe jan martue disa here??????????????????? :wink:Qka ata qe jane martu disa her................................ e kane me te leme s`munden ndryshe hahahahhahahahahhaahahahahhhaa

turisti
15-03-05, 14:07
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

E ato qe jan martue disa here??????????????????? :wink:Qka ata qe jane martu disa her................................ e kane me te leme s`munden ndryshe hahahahhahahahahhaahahahahhhaa

" Me te leme",hmmmm,mos eshte -me te bleme???,hahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahahahaahah.-

DEA
15-03-05, 14:09
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

E ato qe jan martue disa here??????????????????? :wink:Qka ata qe jane martu disa her................................ e kane me te leme s`munden ndryshe hahahahhahahahahhaahahahahhhaa

" Me te leme",hmmmm,mos eshte -me te bleme???,hahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahahahaahah.-

Ndodhe kur behen zbritjet sezonale hahahahahahahahahah cikrrim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-03-05, 14:14
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

E ato qe jan martue disa here??????????????????? :wink:


Janė kėnaq valla, kanė provu firme e numra tė ndryshėm. :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
15-03-05, 14:18
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

E ato qe jan martue disa here??????????????????? :wink:Qka ata qe jane martu disa her................................ e kane me te leme s`munden ndryshe hahahahhahahahahhaahahahahhhaa

" Me te leme",hmmmm,mos eshte -me te bleme???,hahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahahahaahah.-

Ndodhe kur behen zbritjet sezonale hahahahahahahahahah cikrrim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo po prej -baballareve- te tyre qe kan qene te martuar me shume gra..... :wink:

turisti
15-03-05, 14:19
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

E ato qe jan martue disa here??????????????????? :wink:


Janė kėnaq valla, kanė provu firme e numra tė ndryshėm. :lol: :lol: :lol: :wink:

Po,hahahahahahahaha,por ndoshta edhe jan djeg pak ose lekuren e tere......hahahahahahahhahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
15-03-05, 18:23
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

E ato qe jan martue disa here??????????????????? :wink:


Janė kėnaq valla, kanė provu firme e numra tė ndryshėm. :lol: :lol: :lol: :wink:

Po,hahahahahahahaha,por ndoshta edhe jan djeg pak ose lekuren e tere......hahahahahahahhahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
hahahaaahahahaahahaahahahahahahahahahh!Lloj lloj konzervash pa tiketa,neutrale.hahahahahhahahahaahahahahahahahaha haha!

Murgesha
15-03-05, 23:45
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

E ato qe jan martue disa here??????????????????? :wink:


Janė kėnaq valla, kanė provu firme e numra tė ndryshėm. :lol: :lol: :lol: :wink:

Po,hahahahahahahaha,por ndoshta edhe jan djeg pak ose lekuren e tere......hahahahahahahhahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
hahahaaahahahaahahaahahahahahahahahahh!Lloj lloj konzervash pa tiketa,neutrale.hahahahahhahahahaahahahahahahahaha haha!

Bile edhe me tiketa tė dyshimta, po s`ka dert se pėr njė lezet ia vlen sakrifica.

Honesty^uk.
15-03-05, 23:53
A ka gje me mire more se me u martuar disa here, biles uen kisha pas qef nje here ne jave me ma ba nga nje dasem dhe me me shti dhenderrr :lol: :lol:

Murgesha
16-03-05, 00:01
A ka gje me mire more se me u martuar disa here, biles uen kisha pas qef nje here ne jave me ma ba nga nje dasem dhe me me shti dhenderrr :lol: :lol:


Hajt se tė martojmė edhe ashtu.
Kur tė tė shtimė dhėndėrr pėr herėn e dhjetė tė del me taman edhe gėrrba nga grushtat qė ti japim tek dera e nuses. :wink:

Honesty^uk.
16-03-05, 00:04
A ka gje me mire more se me u martuar disa here, biles uen kisha pas qef nje here ne jave me ma ba nga nje dasem dhe me me shti dhenderrr :lol: :lol:


Hajt se tė martojmė edhe ashtu.
Kur tė tė shtimė dhėndėrr pėr herėn e dhjetė tė del me taman edhe gėrrba nga grushtat qė ti japim tek dera e nuses. :wink:


O sma nin mue per gerrba se kur te hy brenda me ulen,,,
allahile kush paska qene ai budal qe ka thene se nuk eshte mire me u martuar shpesh,,, a jeni normal o njerez , ku ka me mire se me e nderruar Darken cdo nate, si ju duket me ngrene gjith pasule pa mish.mendoni more mire a jeni normal

Murgesha
16-03-05, 00:09
A ka gje me mire more se me u martuar disa here, biles uen kisha pas qef nje here ne jave me ma ba nga nje dasem dhe me me shti dhenderrr :lol: :lol:


Hajt se tė martojmė edhe ashtu.
Kur tė tė shtimė dhėndėrr pėr herėn e dhjetė tė del me taman edhe gėrrba nga grushtat qė ti japim tek dera e nuses. :wink:


O sma nin mue per gerrba se kur te hy brenda me ulen,,,
allahile kush paska qene ai budal qe ka thene se nuk eshte mire me u martuar shpesh,,, a jeni normal o njerez , ku ka me mire se me e nderruar Darken cdo nate, si ju duket me ngrene gjith pasule pa mish.mendoni more mire a jeni normal]


Ncncncccncnc unė po dorėzohem tani.
Turist dhe Kėrēovari po ja u lė ndore tė juaj me e mbushė mend Kėtė farė Honestyn.
Bile mos harroni me ja tregu atė pėrrallėn.
Kur doli dhėndrri nga dhoma e nuses njė kėndus ju soll per rreth.
Ky i ngrati.
Ndal kėnues kėngėn se i them babės e tė marton edhe ty.
Hajt se ju dy e dini mė mirė. :wink:

turisti
16-03-05, 00:18
Hajtni more martonu ,ndegjomeni mua e hiqu ketyre, qe ju flasin keq per martesen me pas qene keq s`ishin martu ose ishin nda qyyyyyyyyyyyy

E ato qe jan martue disa here??????????????????? :wink:


Janė kėnaq valla, kanė provu firme e numra tė ndryshėm. :lol: :lol: :lol: :wink:

Po,hahahahahahahaha,por ndoshta edhe jan djeg pak ose lekuren e tere......hahahahahahahhahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
hahahaaahahahaahahaahahahahahahahahahh!Lloj lloj konzervash pa tiketa,neutrale.hahahahahhahahahaahahahahahahahaha haha!

Bile edhe me tiketa tė dyshimta, po s`ka dert se pėr njė lezet ia vlen sakrifica.

Kush ka kohe me e kqyr afatin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:

turisti
16-03-05, 00:20
A ka gje me mire more se me u martuar disa here, biles uen kisha pas qef nje here ne jave me ma ba nga nje dasem dhe me me shti dhenderrr :lol: :lol:

Mire se erdhe Honesty i nderuar ne - enderrimin simbas deshires-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
16-03-05, 00:22
A ka gje me mire more se me u martuar disa here, biles uen kisha pas qef nje here ne jave me ma ba nga nje dasem dhe me me shti dhenderrr :lol: :lol:


Hajt se tė martojmė edhe ashtu.
Kur tė tė shtimė dhėndėrr pėr herėn e dhjetė tė del me taman edhe gėrrba nga grushtat qė ti japim tek dera e nuses. :wink:


O sma nin mue per gerrba se kur te hy brenda me ulen,,,
allahile kush paska qene ai budal qe ka thene se nuk eshte mire me u martuar shpesh,,, a jeni normal o njerez , ku ka me mire se me e nderruar Darken cdo nate, si ju duket me ngrene gjith pasule pa mish.mendoni more mire a jeni normal

Valla,zori eshte puna e madhe: kur ska mish,i mire eshte edhe pasuli,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahhah ahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

turisti
16-03-05, 00:27
A ka gje me mire more se me u martuar disa here, biles uen kisha pas qef nje here ne jave me ma ba nga nje dasem dhe me me shti dhenderrr :lol: :lol:


Hajt se tė martojmė edhe ashtu.
Kur tė tė shtimė dhėndėrr pėr herėn e dhjetė tė del me taman edhe gėrrba nga grushtat qė ti japim tek dera e nuses. :wink:


O sma nin mue per gerrba se kur te hy brenda me ulen,,,
allahile kush paska qene ai budal qe ka thene se nuk eshte mire me u martuar shpesh,,, a jeni normal o njerez , ku ka me mire se me e nderruar Darken cdo nate, si ju duket me ngrene gjith pasule pa mish.mendoni more mire a jeni normal]


Ncncncccncnc unė po dorėzohem tani.
Turist dhe Kėrēovari po ja u lė ndore tė juaj me e mbushė mend Kėtė farė Honestyn.
Bile mos harroni me ja tregu atė pėrrallėn.
Kur doli dhėndrri nga dhoma e nuses njė kėndus ju soll per rreth.
Ky i ngrati.
Ndal kėnues kėngėn se i them babės e tė marton edhe ty.
Hajt se ju dy e dini mė mirė. :wink:

Po,Murgeshe e nderuar,por se pari " ti japim fjale mysafirit ",hehehehehehehehehe,e pastaj une dhe Kercovari -e STELIZOJME- te verteten si gazetaret- ashtu si na konvenon,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
16-03-05, 08:33
Athua ta presim te denoncohet?Me mire eshte te i tregojme se qe e pret.hahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahah!

turisti
16-03-05, 14:17
Athua ta presim te denoncohet?Me mire eshte te i tregojme se qe e pret.hahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahah!

Leje " le te frymezohet me LIRI",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
16-03-05, 16:57
Athua ta presim te denoncohet?Me mire eshte te i tregojme se qe e pret.hahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahah!

Leje " le te frymezohet me LIRI",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha. :wink:


Jo s`ban se sa mė shumė tė frymėzohet aq mė shpejt i shef tė mirat e martesės dhe nuk e pret mė vendimin tonė. :wink:

uliksi31
16-03-05, 17:03
Athua ta presim te denoncohet?Me mire eshte te i tregojme se qe e pret.hahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahah!

Leje " le te frymezohet me LIRI",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha. :wink:


Jo s`ban se sa mė shumė tė frymėzohet aq mė shpejt i shef tė mirat e martesės dhe nuk e pret mė vendimin tonė. :wink:

Tregoni more djalit se na t'martuarit u kanqem e hajt :cry: :( :evil:

Kercovari
16-03-05, 20:19
Athua ta presim te denoncohet?Me mire eshte te i tregojme se qe e pret.hahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahah!

Leje " le te frymezohet me LIRI",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha. :wink:


Jo s`ban se sa mė shumė tė frymėzohet aq mė shpejt i shef tė mirat e martesės dhe nuk e pret mė vendimin tonė. :wink:

Tregoni more djalit se na t'martuarit u kanqem e hajt :cry: :( :evil:
Hajt o Uliks se Honesti i di te gjitha punet vetem nuk din se duhet te beje nusen synet.hahahahahahhahahahahaahhaahah!
E qaty ndoshta do te kerkoj "ndihme"se keto nuse ketu te gjitha duket se jan te martuara po hala pa u bo synet.hahahahaahahahahah!

Honesty^uk.
16-03-05, 21:08
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
16-03-05, 21:26
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hajt djal kape qaty ne rruge njo per dore e mos pyet shume, femnat synet prej nga ju kemi more juve, se me duket se Kercovari me te gjitha ish provue :lol: :lol: :lol:

Kercovari
16-03-05, 21:32
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eshte pune e rende kjo e synetis djalo,po ti gjeje me pare pacienten per syneti e pastaj te shohim se qe bejme.hahahahahahahahahahahahah!
Bile duhet te presesh pakkes se akoma nuk jam konsulltu me konziliumin mjeksor dhe asistentet e mi Uliksin Turistin dhe Murgeshen.hahahahhah!

Kercovari
16-03-05, 21:36
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hajt djal kape qaty ne rruge njo per dore e mos pyet shume, femnat synet prej nga ju kemi more juve, se me duket se Kercovari me te gjitha ish provue :lol: :lol: :lol:
Pse moj Dea u fute kesaj pune e te behesh edhe ti asistente kur ti e di mire si behen grate synet.
Une nuk i kam provu te gjitha,por mundohem te zhvilloj diturin teorike duke u ven juve ne kabinetin praktik.hahahahahahahahahahahahah!

DEA
16-03-05, 21:40
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hajt djal kape qaty ne rruge njo per dore e mos pyet shume, femnat synet prej nga ju kemi more juve, se me duket se Kercovari me te gjitha ish provue :lol: :lol: :lol:
Pse moj Dea u fute kesaj pune e te behesh edhe ti asistente kur ti e di mire si behen grate synet.
Une nuk i kam provu te gjitha,por mundohem te zhvilloj diturin teorike duke u ven juve ne kabinetin praktik.hahahahahahahahahahahahah!

djali po done keshilla nga pervoja praktike, se teoria i ka ardhe ne fyt :wink: :wink:

Murgesha
16-03-05, 21:42
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eshte pune e rende kjo e synetis djalo,po ti gjeje me pare pacienten per syneti e pastaj te shohim se qe bejme.hahahahahahahahahahahahah!
Bile duhet te presesh pakkes se akoma nuk jam konsulltu me konziliumin mjeksor dhe asistentet e mi Uliksin Turistin dhe Murgeshen.hahahahhah!

Kėrēovari unė si anėtare e kėtij reparti them se ky patjetėr duhet ta ketė nusen tė synetuar.
Bobo ēka me hjekė i ziu se patjetėr duhet me shku nė Somalinė veriore e me ja gjet nuset.
Ato se kanė dert tė synetuara janė dhe kanė dėshirė tė bashkėjetojnė me njė burrė e 9 ortake.
Turist dhe Ulliks ejani mė shpejt dhe tregoni mos po ja gjejmė diku mė afėr nuse tė synetuar vėllaēkos tim.
Bubu mė ka hi derti se edhe pulat nė oborr ska me pas dėshirė me i pa pastaj. :lol: :lol:

Murgesha
16-03-05, 21:43
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hajt djal kape qaty ne rruge njo per dore e mos pyet shume, femnat synet prej nga ju kemi more juve, se me duket se Kercovari me te gjitha ish provue :lol: :lol: :lol:
Pse moj Dea u fute kesaj pune e te behesh edhe ti asistente kur ti e di mire si behen grate synet.
Une nuk i kam provu te gjitha,por mundohem te zhvilloj diturin teorike duke u ven juve ne kabinetin praktik.hahahahahahahahahahahahah!

djali po done keshilla nga pervoja praktike, se teoria i ka ardhe ne fyt :wink: :wink:


Ani Dea ti je me pėrvojė ēfarė i kishe propozuar pra??? :lol: :wink:

Kercovari
16-03-05, 21:53
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eshte pune e rende kjo e synetis djalo,po ti gjeje me pare pacienten per syneti e pastaj te shohim se qe bejme.hahahahahahahahahahahahah!
Bile duhet te presesh pakkes se akoma nuk jam konsulltu me konziliumin mjeksor dhe asistentet e mi Uliksin Turistin dhe Murgeshen.hahahahhah!

Kėrēovari unė si anėtare e kėtij reparti them se ky patjetėr duhet ta ketė nusen tė synetuar.
Bobo ēka me hjekė i ziu se patjetėr duhet me shku nė Somalinė veriore e me ja gjet nuset.
Ato se kanė dert tė synetuara janė dhe kanė dėshirė tė bashkėjetojnė me njė burrė e 9 ortake.
Turist dhe Ulliks ejani mė shpejt dhe tregoni mos po ja gjejmė diku mė afėr nuse tė synetuar vėllaēkos tim.
Bubu mė ka hi derti se edhe pulat nė oborr ska me pas dėshirė me i pa pastaj. :lol: :lol:
Do te i mbys pulat me zeher miucesh.Paj moj Murgesha a thua kemi ne ketu nje te synetisur,e te i lehtesojm mundin djalit?.hahahahahahahah!

DEA
16-03-05, 21:59
Ani Dea ti je me pėrvojė ēfarė i kishe propozuar pra??? :lol: :wink:


o pasha nanen me me ngu mu e merr nja qfare ti del ne rrug e hajt e hjek ket kasavet qyyyyyyyyyyyy

turisti
16-03-05, 22:39
Athua ta presim te denoncohet?Me mire eshte te i tregojme se qe e pret.hahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahah!

Leje " le te frymezohet me LIRI",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha. :wink:


Jo s`ban se sa mė shumė tė frymėzohet aq mė shpejt i shef tė mirat e martesės dhe nuk e pret mė vendimin tonė. :wink:

Tregoni more djalit se na t'martuarit u kanqem e hajt :cry: :( :evil:
Hajt o Uliks se Honesti i di te gjitha punet vetem nuk din se duhet te beje nusen synet.hahahahahahhahahahahaahhaahah!
E qaty ndoshta do te kerkoj "ndihme"se keto nuse ketu te gjitha duket se jan te martuara po hala pa u bo synet.hahahahaahahahahah!

Ehej shoki,simbas teje :nusja behet synet,ateherit HONESTY duhet me qene virgjin :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :wink:

turisti
16-03-05, 22:42
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaah,po a nuk ke ndegjuar qe kjo teme - e femrave qe behen synet- ka ra e Kercovari nuk ka diplomue hala,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
16-03-05, 22:44
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eshte pune e rende kjo e synetis djalo,po ti gjeje me pare pacienten per syneti e pastaj te shohim se qe bejme.hahahahahahahahahahahahah!
Bile duhet te presesh pakkes se akoma nuk jam konsulltu me konziliumin mjeksor dhe asistentet e mi Uliksin Turistin dhe Murgeshen.hahahahhah!

Gajlja e pacientit,ne nuk kemi siguruar anestezionin,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

DEA
16-03-05, 22:46
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eshte pune e rende kjo e synetis djalo,po ti gjeje me pare pacienten per syneti e pastaj te shohim se qe bejme.hahahahahahahahahahahahah!
Bile duhet te presesh pakkes se akoma nuk jam konsulltu me konziliumin mjeksor dhe asistentet e mi Uliksin Turistin dhe Murgeshen.hahahahhah!

Gajlja e pacientit,ne nuk kemi siguruar anestezionin,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:Mos po doni ju dy me i thane djalit, bjere njeher tek ne ta bajme synet, mandej merre ti a ncncncncncncncncncncncn qka ishit edhe ju valla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
16-03-05, 22:47
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hajt djal kape qaty ne rruge njo per dore e mos pyet shume, femnat synet prej nga ju kemi more juve, se me duket se Kercovari me te gjitha ish provue :lol: :lol: :lol:
Pse moj Dea u fute kesaj pune e te behesh edhe ti asistente kur ti e di mire si behen grate synet.
Une nuk i kam provu te gjitha,por mundohem te zhvilloj diturin teorike duke u ven juve ne kabinetin praktik.hahahahahahahahahahahahah!

Paaaa,kirurgu "i pa diplomuar",neje ban,ban,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah,ban se edhe pacientat nuk jane te diplomuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:

DEA
16-03-05, 22:49
Turisti lej tash ti keto po tregona punen e pigjameve :wink: :wink: :wink:

turisti
16-03-05, 22:53
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eshte pune e rende kjo e synetis djalo,po ti gjeje me pare pacienten per syneti e pastaj te shohim se qe bejme.hahahahahahahahahahahahah!
Bile duhet te presesh pakkes se akoma nuk jam konsulltu me konziliumin mjeksor dhe asistentet e mi Uliksin Turistin dhe Murgeshen.hahahahhah!

Kėrēovari unė si anėtare e kėtij reparti them se ky patjetėr duhet ta ketė nusen tė synetuar.
Bobo ēka me hjekė i ziu se patjetėr duhet me shku nė Somalinė veriore e me ja gjet nuset.
Ato se kanė dert tė synetuara janė dhe kanė dėshirė tė bashkėjetojnė me njė burrė e 9 ortake.
Turist dhe Ulliks ejani mė shpejt dhe tregoni mos po ja gjejmė diku mė afėr nuse tė synetuar vėllaēkos tim.
Bubu mė ka hi derti se edhe pulat nė oborr ska me pas dėshirė me i pa pastaj. :lol: :lol:

Nuk ka problem per Somalien veriore,por duhet me pyet DrMrCrVr MABUXHIN (Kercovarin)se ēka mendon,sepse nese femrat ne Somali behen -synet- per te bashkejetuar me ortaket tjera,ateherit mos vet se Honestyt nuk i del vetem nje...... :wink:

turisti
16-03-05, 22:56
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eshte pune e rende kjo e synetis djalo,po ti gjeje me pare pacienten per syneti e pastaj te shohim se qe bejme.hahahahahahahahahahahahah!
Bile duhet te presesh pakkes se akoma nuk jam konsulltu me konziliumin mjeksor dhe asistentet e mi Uliksin Turistin dhe Murgeshen.hahahahhah!

Gajlja e pacientit,ne nuk kemi siguruar anestezionin,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:Mos po doni ju dy me i thane djalit, bjere njeher tek ne ta bajme synet, mandej merre ti a ncncncncncncncncncncncn qka ishit edhe ju valla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo,ne po frigomi qe vjen Honesty dhe lup ta bojm se si ka qene - te virgjer,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
16-03-05, 23:01
Turisti lej tash ti keto po tregona punen e pigjameve :wink: :wink: :wink:

Ka kohe,sepse -pigjamat- vijne psi ti bojme -femrat synet-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
17-03-05, 07:58
Athua ta presim te denoncohet?Me mire eshte te i tregojme se qe e pret.hahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahah!

Leje " le te frymezohet me LIRI",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha. :wink:


Jo s`ban se sa mė shumė tė frymėzohet aq mė shpejt i shef tė mirat e martesės dhe nuk e pret mė vendimin tonė. :wink:

Tregoni more djalit se na t'martuarit u kanqem e hajt :cry: :( :evil:
Hajt o Uliks se Honesti i di te gjitha punet vetem nuk din se duhet te beje nusen synet.hahahahahahhahahahahaahhaahah!
E qaty ndoshta do te kerkoj "ndihme"se keto nuse ketu te gjitha duket se jan te martuara po hala pa u bo synet.hahahahaahahahahah!

Ehej shoki,simbas teje :nusja behet synet,ateherit HONESTY duhet me qene virgjin :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :wink:
Besa une ne fshat jetoj dhe nuk jam i virgjer,e te jetosh ne mes te Londres dhe te mbetesh i virgjer,del se Honesti eshte fenomen medicinal.
Shuj se na qole pune deri ne vdekje.hahahahahahahhahahaah!

Kercovari
17-03-05, 08:00
Turisti lej tash ti keto po tregona punen e pigjameve :wink: :wink: :wink:

Ka kohe,sepse -pigjamat- vijne psi ti bojme -femrat synet-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Pixhamat pas si te ket kalu muaji i mjaltit.hahahahahahahahahhaahah!

Kercovari
17-03-05, 09:40
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eshte pune e rende kjo e synetis djalo,po ti gjeje me pare pacienten per syneti e pastaj te shohim se qe bejme.hahahahahahahahahahahahah!
Bile duhet te presesh pakkes se akoma nuk jam konsulltu me konziliumin mjeksor dhe asistentet e mi Uliksin Turistin dhe Murgeshen.hahahahhah!

Gajlja e pacientit,ne nuk kemi siguruar anestezionin,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
po per cka e kemi stupcin ne.haaahahahahhahahahahahahaahah!

Kercovari
17-03-05, 09:44
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eshte pune e rende kjo e synetis djalo,po ti gjeje me pare pacienten per syneti e pastaj te shohim se qe bejme.hahahahahahahahahahahahah!
Bile duhet te presesh pakkes se akoma nuk jam konsulltu me konziliumin mjeksor dhe asistentet e mi Uliksin Turistin dhe Murgeshen.hahahahhah!

Gajlja e pacientit,ne nuk kemi siguruar anestezionin,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:Mos po doni ju dy me i thane djalit, bjere njeher tek ne ta bajme synet, mandej merre ti a ncncncncncncncncncncncn qka ishit edhe ju valla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Betimi i Hipokritit ndalon gjera te tilla Dea,mundet nese e reja ka me shum besim te mjeku,por shokut Honesti nuk i lejojm nje luksoz te tille,le te i beje punet vete e ne do te rime pas dere ne rast se katapulton ne preher te nuses.hahahahaahahahahahahahahahahahah!

Kercovari
17-03-05, 09:48
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hajt djal kape qaty ne rruge njo per dore e mos pyet shume, femnat synet prej nga ju kemi more juve, se me duket se Kercovari me te gjitha ish provue :lol: :lol: :lol:
Pse moj Dea u fute kesaj pune e te behesh edhe ti asistente kur ti e di mire si behen grate synet.
Une nuk i kam provu te gjitha,por mundohem te zhvilloj diturin teorike duke u ven juve ne kabinetin praktik.hahahahahahahahahahahahah!

Paaaa,kirurgu "i pa diplomuar",neje ban,ban,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah,ban se edhe pacientat nuk jane te diplomuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Cfar diplome kerkon shoki?.Sherbehemi me ligje klanesh sipas ligjeve Somaliase,ceremonijali behet me prezence te burrit e ne do te asistojme.hahahahahahahahahhahahahahaahahahahahaha h!

turisti
17-03-05, 12:36
Athua ta presim te denoncohet?Me mire eshte te i tregojme se qe e pret.hahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahah!

Leje " le te frymezohet me LIRI",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha. :wink:


Jo s`ban se sa mė shumė tė frymėzohet aq mė shpejt i shef tė mirat e martesės dhe nuk e pret mė vendimin tonė. :wink:

Tregoni more djalit se na t'martuarit u kanqem e hajt :cry: :( :evil:
Hajt o Uliks se Honesti i di te gjitha punet vetem nuk din se duhet te beje nusen synet.hahahahahahhahahahahaahhaahah!
E qaty ndoshta do te kerkoj "ndihme"se keto nuse ketu te gjitha duket se jan te martuara po hala pa u bo synet.hahahahaahahahahah!

Ehej shoki,simbas teje :nusja behet synet,ateherit HONESTY duhet me qene virgjin :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :wink:
Besa une ne fshat jetoj dhe nuk jam i virgjer,e te jetosh ne mes te Londres dhe te mbetesh i virgjer,del se Honesti eshte fenomen medicinal.
Shuj se na qole pune deri ne vdekje.hahahahahahahhahahaah!

Haj e mos u merakos se zbuten dhimtat -,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
17-03-05, 12:37
Turisti lej tash ti keto po tregona punen e pigjameve :wink: :wink: :wink:

Ka kohe,sepse -pigjamat- vijne psi ti bojme -femrat synet-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Pixhamat pas si te ket kalu muaji i mjaltit.hahahahahahahahahhaahah!

Jo. :wink:

turisti
17-03-05, 12:38
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eshte pune e rende kjo e synetis djalo,po ti gjeje me pare pacienten per syneti e pastaj te shohim se qe bejme.hahahahahahahahahahahahah!
Bile duhet te presesh pakkes se akoma nuk jam konsulltu me konziliumin mjeksor dhe asistentet e mi Uliksin Turistin dhe Murgeshen.hahahahhah!

Gajlja e pacientit,ne nuk kemi siguruar anestezionin,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
po per cka e kemi stupcin ne.haaahahahahhahahahahahahaahah!

Ai eshte vetem per rastet urgjente,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
17-03-05, 12:45
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hajt djal kape qaty ne rruge njo per dore e mos pyet shume, femnat synet prej nga ju kemi more juve, se me duket se Kercovari me te gjitha ish provue :lol: :lol: :lol:
Pse moj Dea u fute kesaj pune e te behesh edhe ti asistente kur ti e di mire si behen grate synet.
Une nuk i kam provu te gjitha,por mundohem te zhvilloj diturin teorike duke u ven juve ne kabinetin praktik.hahahahahahahahahahahahah!

Paaaa,kirurgu "i pa diplomuar",neje ban,ban,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah,ban se edhe pacientat nuk jane te diplomuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Cfar diplome kerkon shoki?.Sherbehemi me ligje klanesh sipas ligjeve Somaliase,ceremonijali behet me prezence te burrit e ne do te asistojme.hahahahahahahahahhahahahahaahahahahahaha h!

Kerkoj falje,kam harruar se jemi studentet qe studiojne ne SHTIGJE te GJATA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
17-03-05, 16:56
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hajt djal kape qaty ne rruge njo per dore e mos pyet shume, femnat synet prej nga ju kemi more juve, se me duket se Kercovari me te gjitha ish provue :lol: :lol: :lol:
Pse moj Dea u fute kesaj pune e te behesh edhe ti asistente kur ti e di mire si behen grate synet.
Une nuk i kam provu te gjitha,por mundohem te zhvilloj diturin teorike duke u ven juve ne kabinetin praktik.hahahahahahahahahahahahah!

Paaaa,kirurgu "i pa diplomuar",neje ban,ban,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah,ban se edhe pacientat nuk jane te diplomuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Cfar diplome kerkon shoki?.Sherbehemi me ligje klanesh sipas ligjeve Somaliase,ceremonijali behet me prezence te burrit e ne do te asistojme.hahahahahahahahahhahahahahaahahahahahaha h!

Kerkoj falje,kam harruar se jemi studentet qe studiojne ne SHTIGJE te GJATA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Pasi te diplomojm shoki,do te hapim akademin e shkencave te budallave.hahahahahahahhaahhaahahah!

uliksi31
17-03-05, 16:59
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
17-03-05, 17:06
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

uliksi31
17-03-05, 17:09
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

Ahahahahaha.Jo pra nese ju dy e nenshkruani,ska problem per ligjerata. Do ligjeroj ne njivel nder-kontinental.Ahahahahahahahaha

Kercovari
17-03-05, 17:15
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

Ahahahahaha.Jo pra nese ju dy e nenshkruani,ska problem per ligjerata. Do ligjeroj ne njivel nder-kontinental.Ahahahahahahahaha
Nuk mund te japesh ligjerat derisa nuk tregon te mirat dhe te keqijat e marteses.Ketu te gjith duhet te tregojne pervojen ne martese sepse te gjith kandidatet jan fillestare.hahahahahaah!

Murgesha
17-03-05, 17:18
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

Ahahahahaha.Jo pra nese ju dy e nenshkruani,ska problem per ligjerata. Do ligjeroj ne njivel nder-kontinental.Ahahahahahahahaha
Nuk mund te japesh ligjerat derisa nuk tregon te mirat dhe te keqijat e marteses.Ketu te gjith duhet te tregojne pervojen ne martese sepse te gjith kandidatet jan fillestare.hahahahahaah!


Fillestar dhe tė pa sherr, ska fjalė nuk pranohen kėshillat jo diplomatike. :roll:

Kercovari
17-03-05, 17:21
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

Ahahahahaha.Jo pra nese ju dy e nenshkruani,ska problem per ligjerata. Do ligjeroj ne njivel nder-kontinental.Ahahahahahahahaha
Nuk mund te japesh ligjerat derisa nuk tregon te mirat dhe te keqijat e marteses.Ketu te gjith duhet te tregojne pervojen ne martese sepse te gjith kandidatet jan fillestare.hahahahahaah!


Fillestar dhe tė pa sherr, ska fjalė nuk pranohen kėshillat jo diplomatike. :roll:
Uliksit do te i japim sesionin per perkudesje te burrave.hahahahahahaah!

Murgesha
17-03-05, 17:24
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

Ahahahahaha.Jo pra nese ju dy e nenshkruani,ska problem per ligjerata. Do ligjeroj ne njivel nder-kontinental.Ahahahahahahahaha
Nuk mund te japesh ligjerat derisa nuk tregon te mirat dhe te keqijat e marteses.Ketu te gjith duhet te tregojne pervojen ne martese sepse te gjith kandidatet jan fillestare.hahahahahaah!


Fillestar dhe tė pa sherr, ska fjalė nuk pranohen kėshillat jo diplomatike. :roll:
Uliksit do te i japim sesionin per perkudesje te burrave.hahahahahahaah!


Kurse pėr gratė po e marr pėrsipėr unė. Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaa

uliksi31
17-03-05, 17:26
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

Ahahahahaha.Jo pra nese ju dy e nenshkruani,ska problem per ligjerata. Do ligjeroj ne njivel nder-kontinental.Ahahahahahahahaha
Nuk mund te japesh ligjerat derisa nuk tregon te mirat dhe te keqijat e marteses.Ketu te gjith duhet te tregojne pervojen ne martese sepse te gjith kandidatet jan fillestare.hahahahahaah!


Fillestar dhe tė pa sherr, ska fjalė nuk pranohen kėshillat jo diplomatike. :roll:
Uliksit do te i japim sesionin per perkudesje te burrave.hahahahahahaah!


Kurse pėr gratė po e marr pėrsipėr unė. Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaa

Nejse nuk po jav prishi propozimin.Por kame menduar te kunderten :shock: E cka hamamin me fol me burra,ani une.Ahahahahah

ShEjToNkA
17-03-05, 17:27
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

Ahahahahaha.Jo pra nese ju dy e nenshkruani,ska problem per ligjerata. Do ligjeroj ne njivel nder-kontinental.Ahahahahahahahaha
Nuk mund te japesh ligjerat derisa nuk tregon te mirat dhe te keqijat e marteses.Ketu te gjith duhet te tregojne pervojen ne martese sepse te gjith kandidatet jan fillestare.hahahahahaah!


Fillestar dhe tė pa sherr, ska fjalė nuk pranohen kėshillat jo diplomatike. :roll:
Uliksit do te i japim sesionin per perkudesje te burrave.hahahahahahaah!


Kurse pėr gratė po e marr pėrsipėr unė. Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaa

Nejse nuk po jav prishi propozimin.Por kame menduar te kunderten :shock: E cka hamamin me fol me burra,ani une.Ahahahahah
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
17-03-05, 17:28
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

Ahahahahaha.Jo pra nese ju dy e nenshkruani,ska problem per ligjerata. Do ligjeroj ne njivel nder-kontinental.Ahahahahahahahaha
Nuk mund te japesh ligjerat derisa nuk tregon te mirat dhe te keqijat e marteses.Ketu te gjith duhet te tregojne pervojen ne martese sepse te gjith kandidatet jan fillestare.hahahahahaah!


Fillestar dhe tė pa sherr, ska fjalė nuk pranohen kėshillat jo diplomatike. :roll:
Uliksit do te i japim sesionin per perkudesje te burrave.hahahahahahaah!


Kurse pėr gratė po e marr pėrsipėr unė. Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaa
Murgesha i pregatit vajzat per gra!.E une me asistentin i kontrolloj.hahahaah!

Murgesha
17-03-05, 17:28
Nejse nuk po jav prishi propozimin.Por kame menduar te kunderten :shock: E cka hamamin me fol me burra,ani une.Ahahahahah

Me ju tregu burrav gėzimet e martesės de.

Kercovari
17-03-05, 17:29
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

Ahahahahaha.Jo pra nese ju dy e nenshkruani,ska problem per ligjerata. Do ligjeroj ne njivel nder-kontinental.Ahahahahahahahaha
Nuk mund te japesh ligjerat derisa nuk tregon te mirat dhe te keqijat e marteses.Ketu te gjith duhet te tregojne pervojen ne martese sepse te gjith kandidatet jan fillestare.hahahahahaah!


Fillestar dhe tė pa sherr, ska fjalė nuk pranohen kėshillat jo diplomatike. :roll:
Uliksit do te i japim sesionin per perkudesje te burrave.hahahahahahaah!


Kurse pėr gratė po e marr pėrsipėr unė. Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaa

Nejse nuk po jav prishi propozimin.Por kame menduar te kunderten :shock: E cka hamamin me fol me burra,ani une.Ahahahahah
Ti i meson beqaret si behen burra,me menquri dhe pa dhune.

Kercovari
17-03-05, 17:30
Nejse nuk po jav prishi propozimin.Por kame menduar te kunderten :shock: E cka hamamin me fol me burra,ani une.Ahahahahah

Me ju tregu burrav gėzimet e martesės de.
Murgesha me mire e ka thene.

uliksi31
17-03-05, 17:33
Per te hapur akademin ju nevoiten kuadro.Mendoni se keni mjaft budalle te dipllomuar,s'besoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti veq sa e ke mare diplomen po duhet une e shoki te nenshkruajme.hahahahahahahahahhaahhaahahah!

Ahahahahaha.Jo pra nese ju dy e nenshkruani,ska problem per ligjerata. Do ligjeroj ne njivel nder-kontinental.Ahahahahahahahaha
Nuk mund te japesh ligjerat derisa nuk tregon te mirat dhe te keqijat e marteses.Ketu te gjith duhet te tregojne pervojen ne martese sepse te gjith kandidatet jan fillestare.hahahahahaah!


Fillestar dhe tė pa sherr, ska fjalė nuk pranohen kėshillat jo diplomatike. :roll:
Uliksit do te i japim sesionin per perkudesje te burrave.hahahahahahaah!


Kurse pėr gratė po e marr pėrsipėr unė. Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaa

Nejse nuk po jav prishi propozimin.Por kame menduar te kunderten :shock: E cka hamamin me fol me burra,ani une.Ahahahahah
Ti i meson beqaret si behen burra,me menquri dhe pa dhune.

Po une edhe vajzat i kisha mesua,si te behen nuse,kuptohet ne teori.Njemend a ka aty praktike o Kercovari.S'besoj vec thash hajt.Ahahahahahahahahaaaaaa

Kercovari
17-03-05, 17:38
O Uliks O!Keto pune jan te renda djalo,mendo mire se a do te kesh sukses te vajzat sepse i ke llojeve te ndryshem si tek te dhenat biometrike poashtu edhe biologjike.

turisti
18-03-05, 00:46
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hajt djal kape qaty ne rruge njo per dore e mos pyet shume, femnat synet prej nga ju kemi more juve, se me duket se Kercovari me te gjitha ish provue :lol: :lol: :lol:
Pse moj Dea u fute kesaj pune e te behesh edhe ti asistente kur ti e di mire si behen grate synet.
Une nuk i kam provu te gjitha,por mundohem te zhvilloj diturin teorike duke u ven juve ne kabinetin praktik.hahahahahahahahahahahahah!

Paaaa,kirurgu "i pa diplomuar",neje ban,ban,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah,ban se edhe pacientat nuk jane te diplomuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Cfar diplome kerkon shoki?.Sherbehemi me ligje klanesh sipas ligjeve Somaliase,ceremonijali behet me prezence te burrit e ne do te asistojme.hahahahahahahahahhahahahahaahahahahahaha h!

Kerkoj falje,kam harruar se jemi studentet qe studiojne ne SHTIGJE te GJATA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Pasi te diplomojm shoki,do te hapim akademin e shkencave te budallave.hahahahahahahhaahhaahahah!

Nuk e dij,ndonjehere mendoj te dal ne penzion me diplome,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:

turisti
18-03-05, 00:50
O Uliks O!Keto pune jan te renda djalo,mendo mire se a do te kesh sukses te vajzat sepse i ke llojeve te ndryshem si tek te dhenat biometrike poashtu edhe biologjike.

:wink:

Kercovari
18-03-05, 07:45
Hahahahahahhaha
pershendetje per ju ekspertiza e martesaveee hahahah
i lexova me vemendje te gjitha reagimet tuaja, dhe sa me shume po lexoj aq me fort po me shtohet deshira qe te martohem sa me shum qe te jete e mundur, por ketu kerkoj ndihmen e Kercovarit
qe te me japin pak udhezime ne lidhje me synetin e nuseve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hajt djal kape qaty ne rruge njo per dore e mos pyet shume, femnat synet prej nga ju kemi more juve, se me duket se Kercovari me te gjitha ish provue :lol: :lol: :lol:
Pse moj Dea u fute kesaj pune e te behesh edhe ti asistente kur ti e di mire si behen grate synet.
Une nuk i kam provu te gjitha,por mundohem te zhvilloj diturin teorike duke u ven juve ne kabinetin praktik.hahahahahahahahahahahahah!

Paaaa,kirurgu "i pa diplomuar",neje ban,ban,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah,ban se edhe pacientat nuk jane te diplomuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Cfar diplome kerkon shoki?.Sherbehemi me ligje klanesh sipas ligjeve Somaliase,ceremonijali behet me prezence te burrit e ne do te asistojme.hahahahahahahahahhahahahahaahahahahahaha h!

Kerkoj falje,kam harruar se jemi studentet qe studiojne ne SHTIGJE te GJATA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Pasi te diplomojm shoki,do te hapim akademin e shkencave te budallave.hahahahahahahhaahhaahahah!

Nuk e dij,ndonjehere mendoj te dal ne penzion me diplome,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Patjeter shoki,eshte e drejte legjitime te mbosh titullin deri ne fund.hahahahahahahahahhahahahahah!

Murgesha
18-03-05, 12:41
Nuk e dij,ndonjehere mendoj te dal ne penzion me diplome,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Patjeter shoki,eshte e drejte legjitime te mbosh titullin deri ne fund.hahahahahahahahahhahahahahah!


Jo Kėrēovari mos e liro prej obligimit Turistin se ēka do tė bajė pastaj nė pension.
Kam frikė se tė gjitha mizat do t`ivrasė e mbesim pastaj pa kafshimet e tyre tė ėmbla. :wink:

Kercovari
18-03-05, 13:10
Nuk e dij,ndonjehere mendoj te dal ne penzion me diplome,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Patjeter shoki,eshte e drejte legjitime te mbosh titullin deri ne fund.hahahahahahahahahhahahahahah!


Jo Kėrēovari mos e liro prej obligimit Turistin se ēka do tė bajė pastaj nė pension.
Kam frikė se tė gjitha mizat do t`ivrasė e mbesim pastaj pa kafshimet e tyre tė ėmbla. :wink:
Kur del ne pension i japim diplomen e veteranit,dhe mbetet ketu ne redaksin e budallaqeve.hahahahahhahahahahah!

turisti
18-03-05, 13:15
Nuk e dij,ndonjehere mendoj te dal ne penzion me diplome,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Patjeter shoki,eshte e drejte legjitime te mbosh titullin deri ne fund.hahahahahahahahahhahahahahah!


Jo Kėrēovari mos e liro prej obligimit Turistin se ēka do tė bajė pastaj nė pension.
Kam frikė se tė gjitha mizat do t`ivrasė e mbesim pastaj pa kafshimet e tyre tė ėmbla. :wink:
Kur del ne pension i japim diplomen e veteranit,dhe mbetet ketu ne redaksin e budallaqeve.hahahahahhahahahahah!

Veteranit? Kur dal ne penzion do te shkruaj memoaret per -budallaqet- se qysh jane realizue qe lexuesit nuk kan pas mundesi me dit nga kendi tjeter....

Kercovari
18-03-05, 13:19
Nuk e dij,ndonjehere mendoj te dal ne penzion me diplome,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Patjeter shoki,eshte e drejte legjitime te mbosh titullin deri ne fund.hahahahahahahahahhahahahahah!


Jo Kėrēovari mos e liro prej obligimit Turistin se ēka do tė bajė pastaj nė pension.
Kam frikė se tė gjitha mizat do t`ivrasė e mbesim pastaj pa kafshimet e tyre tė ėmbla. :wink:
Kur del ne pension i japim diplomen e veteranit,dhe mbetet ketu ne redaksin e budallaqeve.hahahahahhahahahahah!

Veteranit? Kur dal ne penzion do te shkruaj memoaret per -budallaqet- se qysh jane realizue qe lexuesit nuk kan pas mundesi me dit nga kendi tjeter....
Nuk mundesh vete edhe autore edhe redaktore edhe lektore,do te ndihmoj edhe une po kam frike se iki para teje ne pension,bile mos zot edhe ne boten tjeter.hahahahahahahahhahahaahahahah!

turisti
19-03-05, 01:56
ē

Nuk e dij,ndonjehere mendoj te dal ne penzion me diplome,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Patjeter shoki,eshte e drejte legjitime te mbosh titullin deri ne fund.hahahahahahahahahhahahahahah!


Jo Kėrēovari mos e liro prej obligimit Turistin se ēka do tė bajė pastaj nė pension.
Kam frikė se tė gjitha mizat do t`ivrasė e mbesim pastaj pa kafshimet e tyre tė ėmbla. :wink:
Kur del ne pension i japim diplomen e veteranit,dhe mbetet ketu ne redaksin e budallaqeve.hahahahahhahahahahah!

Veteranit? Kur dal ne penzion do te shkruaj memoaret per -budallaqet- se qysh jane realizue qe lexuesit nuk kan pas mundesi me dit nga kendi tjeter....
Nuk mundesh vete edhe autore edhe redaktore edhe lektore,do te ndihmoj edhe une po kam frike se iki para teje ne pension,bile mos zot edhe ne boten tjeter.hahahahahahahahhahahaahahahah!

Per n'penzion nuk dij,a per bote tjeter - ēka lyp more atje pa i perfindue -budallaqet???????????,hahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahaahhahahahahahahahahaahahahahahahaha . :wink:

Kercovari
19-03-05, 09:45
ē

Nuk e dij,ndonjehere mendoj te dal ne penzion me diplome,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Patjeter shoki,eshte e drejte legjitime te mbosh titullin deri ne fund.hahahahahahahahahhahahahahah!


Jo Kėrēovari mos e liro prej obligimit Turistin se ēka do tė bajė pastaj nė pension.
Kam frikė se tė gjitha mizat do t`ivrasė e mbesim pastaj pa kafshimet e tyre tė ėmbla. :wink:
Kur del ne pension i japim diplomen e veteranit,dhe mbetet ketu ne redaksin e budallaqeve.hahahahahhahahahahah!

Veteranit? Kur dal ne penzion do te shkruaj memoaret per -budallaqet- se qysh jane realizue qe lexuesit nuk kan pas mundesi me dit nga kendi tjeter....
Nuk mundesh vete edhe autore edhe redaktore edhe lektore,do te ndihmoj edhe une po kam frike se iki para teje ne pension,bile mos zot edhe ne boten tjeter.hahahahahahahahhahahaahahahah!

Per n'penzion nuk dij,a per bote tjeter - ēka lyp more atje pa i perfindue -budallaqet???????????,hahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahaahhahahahahahahahahaahahahahahahaha . :wink:
Hajt,pasi ke thene ti do te pres edhe pak.hahahahahahhahahahaahahahah!

turisti
19-03-05, 13:28
ē

Nuk e dij,ndonjehere mendoj te dal ne penzion me diplome,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Patjeter shoki,eshte e drejte legjitime te mbosh titullin deri ne fund.hahahahahahahahahhahahahahah!


Jo Kėrēovari mos e liro prej obligimit Turistin se ēka do tė bajė pastaj nė pension.
Kam frikė se tė gjitha mizat do t`ivrasė e mbesim pastaj pa kafshimet e tyre tė ėmbla. :wink:
Kur del ne pension i japim diplomen e veteranit,dhe mbetet ketu ne redaksin e budallaqeve.hahahahahhahahahahah!

Veteranit? Kur dal ne penzion do te shkruaj memoaret per -budallaqet- se qysh jane realizue qe lexuesit nuk kan pas mundesi me dit nga kendi tjeter....
Nuk mundesh vete edhe autore edhe redaktore edhe lektore,do te ndihmoj edhe une po kam frike se iki para teje ne pension,bile mos zot edhe ne boten tjeter.hahahahahahahahhahahaahahahah!

Per n'penzion nuk dij,a per bote tjeter - ēka lyp more atje pa i perfindue -budallaqet???????????,hahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahaahhahahahahahahahahaahahahahahahaha . :wink:
Hajt,pasi ke thene ti do te pres edhe pak.hahahahahahhahahahaahahahah!

Faleminderit shoki,shkojme se bashku pastaj ne historine ( arkiven) e budallaqeve,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
19-03-05, 22:23
Jo une shoki,ne ate bote dua xhehenemin se atje jan te gjithe grate mekatare,bile edhe brizhid bardo.Haoahahahahahahahahohohohohohhoh!

turisti
19-03-05, 22:27
Jo une shoki,ne ate bote dua xhehenemin se atje jan te gjithe grate mekatare,bile edhe brizhid bardo.Haoahahahahahahahahohohohohohhoh!

Mos don me thene se ajo eshte atje cung,e ti don te jesh sakica e mi rra. :wink: :wink: :wink:

Kercovari
19-03-05, 22:29
Jo une shoki,ne ate bote dua xhehenemin se atje jan te gjithe grate mekatare,bile edhe brizhid bardo.Haoahahahahahahahahohohohohohhoh!

Mos don me thene se ajo eshte atje cung,e ti don te jesh sakica e mi rra. :wink: :wink: :wink:
Jo more cfar cungu,eshte e drejte si qiri edhe te ndejmen e ka ne shpine.hahahahahahahahahhahahahahhaahahahahahahah!

turisti
19-03-05, 22:40
Jo une shoki,ne ate bote dua xhehenemin se atje jan te gjithe grate mekatare,bile edhe brizhid bardo.Haoahahahahahahahahohohohohohhoh!

Mos don me thene se ajo eshte atje cung,e ti don te jesh sakica e mi rra. :wink: :wink: :wink:
Jo more cfar cungu,eshte e drejte si qiri edhe te ndejmen e ka ne shpine.hahahahahahahahahhahahahahhaahahahahahahah!

" Si qiri ne shpine???????????????????????????????????

Murgesha
19-03-05, 22:54
A u martu more kush nga gjithė kėto kėshilla??? :roll:

Kercovari
19-03-05, 22:56
A u martu more kush nga gjithė kėto kėshilla??? :roll:
Frigacak!Womenfobia.hahahahahahahhaah!

turisti
19-03-05, 23:10
A u martu more kush nga gjithė kėto kėshilla??? :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.Shumica jane -fraera- vetem me llafe,e kur te vijne para femres i drithen mendimet,gjuha,buzet dhe dalin flalet te PAARTIKULUARA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:

Murgesha
20-03-05, 00:32
A u martu more kush nga gjithė kėto kėshilla??? :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.Shumica jane -fraera- vetem me llafe,e kur te vijne para femres i drithen mendimet,gjuha,buzet dhe dalin flalet te PAARTIKULUARA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:Ha, haaaaaaaaaaaaa a paskemi tė tillė edhe nė forumin tonė a??? :roll: :roll:

turisti
20-03-05, 00:39
A u martu more kush nga gjithė kėto kėshilla??? :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.Shumica jane -fraera- vetem me llafe,e kur te vijne para femres i drithen mendimet,gjuha,buzet dhe dalin flalet te PAARTIKULUARA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:Ha, haaaaaaaaaaaaa a paskemi tė tillė edhe nė forumin tonė a??? :roll: :roll:

Po more,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
20-03-05, 00:49
A u martu more kush nga gjithė kėto kėshilla??? :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.Shumica jane -fraera- vetem me llafe,e kur te vijne para femres i drithen mendimet,gjuha,buzet dhe dalin flalet te PAARTIKULUARA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:Ha, haaaaaaaaaaaaa a paskemi tė tillė edhe nė forumin tonė a??? :roll: :roll:

Po more,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ani unė u krenojsha se i kemi djemtė e forumit tarzana. :(

turisti
20-03-05, 01:22
A u martu more kush nga gjithė kėto kėshilla??? :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.Shumica jane -fraera- vetem me llafe,e kur te vijne para femres i drithen mendimet,gjuha,buzet dhe dalin flalet te PAARTIKULUARA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:Ha, haaaaaaaaaaaaa a paskemi tė tillė edhe nė forumin tonė a??? :roll: :roll:

Po more,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ani unė u krenojsha se i kemi djemtė e forumit tarzana. :(

Po more,qyqyq,edhe tarzana,edhe bylbyla edhe herkulesa,amogosa dhe gringosa,por para femres pak po -bllokohen-,a kur jane 2 e me teper femra,e aty nuk ka problem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

erita
20-03-05, 01:50
Te kqijat ne martes se burri po shkon me fjet pa nuse :lol: :lol:

turisti
20-03-05, 02:13
Te kqijat ne martes se burri po shkon me fjet pa nuse :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah,po be -erita-,po,por mos u lodh te naj grue tjeter???????????????????????????????????????????? ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahah,ja po e pret nusen ner jargan hazer....................................... :wink: