PDA

View Full Version : perkujtimet e antareve


uck_aksh
01-02-07, 20:34
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varri.jpg

jadore
01-02-07, 22:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varri.jpg


Respekt Uck_aksh...,me pelqej kurajo jote , me kete mesazh(foto) kuptova qe paske marr guximin, kurajon te ndahesh nga e kaluara ne situaten qe tu imponua , pasojat e se ciles i barte deri sot , di qe dhe nje kontribut (aq sa kam lexuar nga postimet tua) e vertet shume here jeta na sfidon ne situata te padeshiruara , aftesi e gjithesecilit mendoj qe eshte te dij te perballoj cfardo sfide qe imponohet dhe prap te gjej vazhdimin dhe arsyen e te jetuarit ...
... mire se u ktheve ne shijimin e vleres reale te te jetuarit , respekt qe arrite ta varrosesh te kaluaren ..
per Ju me plot respekt
..J'ador

Drinni
01-02-07, 23:49
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varri.jpg

Ha, hahahaha jo mor burrė i botės se s'tkemi harrue hahahahaaha, Eu nalet ore qė ishe.
Ja pėrshembull unė skam harruar qė pate thėn se je n'tzezen diku nė schwajcari, dhe gjithmon ta kam pas bajt dertin, eeeu thosha moti nuk qe Uēk-a ktej, mos e paskan zanė(kush ka ra ner dardh vijn tum shohin thojke nastdradini).

Mirė, tash po ja krisi une pak alemeve, me t'mijat.

Eu kush tka rrejt oooooo, ooou o kush tka mashtrueeeee
Mikjaaaa imeeeee, pseeee muuuu keeeee larguee
Me pas diiiiiiiiiiiiiit, qe kshtu ma baaaaaaaaaaaaaaan
njaaaaaa dy fjalėėė, oooo ti kisha thaaaaaaaaaaaan.

Oouuu edhe uneeeee, o nuk jam melaaaaaaqe
Pooooo ma kaaaaana, ooou buken pooooogaqqqqqeee
Me pas diiiiiiit, qe kshtu e pooooqqqeeeee
ooooooooo qe besa, o s'tkisha ba shoqeeeee

O mos mundohiiii, ou me ja qelllllluuuuuue
Ai persoooooon eeeee, oooou nuk qėllon ktue
Me pas diiiit, se ma nuk t'gjaaaaaj
Unė me tjeeeeerat, ou ja baj kollaj. :wink: Cak.

Guri i madh
01-02-07, 23:59
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varri.jpg

uqk_aksh nese ke pas kontakt me xxxxx yyyyy shum here kam pyt per juve dhe me ket humorin e juaj une pak si keq po ndihem ne baz te disa PM qe kemi pas po shum te pershendes po edhe ky xxx yyyy shum po te pershendet

selvija
02-02-07, 14:15
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varri.jpgPaste shpirti rahmet...ke e shkojjjjjj....sa i mira ka qen....(fjalet tona zakonta....

ke guzim te forte uck_aksh.....dhe do te qendrosh deri ne fund....ke zemre shqiptare ushtarake...

pokeri
02-02-07, 17:30
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varri.jpg


Pse ore ia paske vjedhur varrin Bruce Lee-sė?

rafet llapjani
07-02-07, 23:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varri.jpg

Uckash e kush o cyky ngat teje a pote xiglit hiq a femen a mashkull te koka ,ne koft femer te koke ra but e ne koft mashkull paske mu therr apet ne qyski ahahahahahahahahah

Albanian eX|PerT
12-02-07, 23:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varri.jpg
Ngushlimet e mija. Inkurajoj familjen e tij per durim, mbase ka qene vepermire, nuk e ka harruar dot amanetin e atyre, me te cilet qe ne front kunder shkaut. Ai tash "u shua", por ne nuk do ta harrojme.

haha:biggrin: