PDA

View Full Version : Shpallje!


LEDHATIMI
13-10-05, 06:34
Ne shitje nje kamion i vogel i bardhe, ne gjendje te shkelqyer. Pronari i tij i pare nuk e ka shfrytezuar shume, shpejtesia maksimale 25 km/h, e ka te inkorporuar nje vitrine ideale per shitje te akulloreve gjate stines se veres.
Per cdo informate drejtohuni shefit te parkut vozites ne numrin 0082987 ose konsultoni sajtin www.vatican.it

LEDHATIMI
13-10-05, 06:41
Kerkoj banese ose shtepi ne lokacion te mire, buze plazhit me shikim te mrekullueshem kah deti!

shifra: Qorri

LEDHATIMI
13-10-05, 06:44
Per ecje gracioze dhe per shkelqim malicioz te syve perdorni kozmetiken "Heineken"!

LEDHATIMI
13-10-05, 06:50
Nderroj deren hyrese per ate dalese.

LEDHATIMI
13-10-05, 06:54
Kerkoj dashuri te vertete, te sinqerte dhe te perjetshme! Pagesa sipas marreveshjes. :lol:

LEDHATIMI
13-10-05, 06:56
Bej qepjen e prezervativave--garancion per 9 muaj :lol:

LEDHATIMI
13-10-05, 07:02
Bej nderrimin e 10 $ per 100. Volitshem :lol:

Krokodilli
13-10-05, 08:23
Shes LOPEN 4 vjeqare,,, qet nga 6 litra qumsht ne dit..... ngjyra kuq e bardh......
Qmimi 1200Euro... Lopa gjendet ne qender te Prishtines... afer Lokaleve te Lesnes..

uliksi31
14-10-05, 05:07
Shes LOPEN 4 vjeqare,,, qet nga 6 litra qumsht ne dit..... ngjyra kuq e bardh......
Qmimi 1200Euro... Lopa gjendet ne qender te Prishtines... afer Lokaleve te Lesnes..

Qysh more 6 litra. Po mua nje dhi mi qet 6 litra. Mos ke mendua 6 gallona. :lol:

Krokodilli
14-10-05, 06:29
Shes LOPEN 4 vjeqare,,, qet nga 6 litra qumsht ne dit..... ngjyra kuq e bardh......
Qmimi 1200Euro... Lopa gjendet ne qender te Prishtines... afer Lokaleve te Lesnes..

Qysh more 6 litra. Po mua nje dhi mi qet 6 litra. Mos ke mendua 6 gallona. :lol:

hahahaha une tu mdendu se 6 litra jan shum,,,
pse more sa litra qumsht pi qitka lopa ne dit a e din kush??

Honesty^uk.
14-10-05, 06:31
Shes LOPEN 4 vjeqare,,, qet nga 6 litra qumsht ne dit..... ngjyra kuq e bardh......
Qmimi 1200Euro... Lopa gjendet ne qender te Prishtines... afer Lokaleve te Lesnes..

Qysh more 6 litra. Po mua nje dhi mi qet 6 litra. Mos ke mendua 6 gallona. :lol:

hahahaha une tu mdendu se 6 litra jan shum,,,
pse more sa litra qumsht pi qitka lopa ne dit a e din kush??

po kujt i bjen ne mend me i numeruar pas gjithe asaj lodhjeje
pse nuk thua sa here e mjelni ne dite :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-10-05, 06:33
Shes LOPEN 4 vjeqare,,, qet nga 6 litra qumsht ne dit..... ngjyra kuq e bardh......
Qmimi 1200Euro... Lopa gjendet ne qender te Prishtines... afer Lokaleve te Lesnes..

Qysh more 6 litra. Po mua nje dhi mi qet 6 litra. Mos ke mendua 6 gallona. :lol:

A e racės sė bardhė qenka Dhia jote o Uliks?? :roll: :roll: :roll: :wink:

turisti
14-10-05, 12:01
Shes LOPEN 4 vjeqare,,, qet nga 6 litra qumsht ne dit..... ngjyra kuq e bardh......
Qmimi 1200Euro... Lopa gjendet ne qender te Prishtines... afer Lokaleve te Lesnes..

Qysh more 6 litra. Po mua nje dhi mi qet 6 litra. Mos ke mendua 6 gallona. :lol:

A e racės sė bardhė qenka Dhia jote o Uliks?? :roll: :roll: :roll: :wink:

Rasisht mos eshte TURISTE??? :lol: :wink:

GURI SYLAJ
14-10-05, 17:30
Jo more cfar turiste po e venit , njana pej qatyne qi i run Rafeti...........

laliloli
14-10-05, 17:52
Qysh more doni me shit te gjith pasunin ,o Bac a je te pa qe don me na rrok fika,krejt dhit dhe Lopet dojn me i shit .A e dini qe thone ai qe shet humb e ai qe blen qdo her fiton ,ne vend se me e shtu bilikin e gjave keto i shesin . :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
14-10-05, 17:55
O Lali , do pi shesim e do pi hame e kur te del pranvera tani blejna, n'paqim pare..............

LEDHATIMI
15-10-05, 15:32
Kerkojme nje shitese te kualifikuar per shitjen e kiririkave ne cope.

shifra: Durimi

LEDHATIMI
15-10-05, 18:22
Fabrika per perpunimin e zallit kerkon dy punetore per shtyrjen e zallit me prapanice.

Televizioni i pavarur privat "HANA"-Kumanove kerkon nje punetore, i cili pas perfundimit te programit televiziv te ja ben "shshshshshshshsshshshshshsssssssssssssssssssssssss hshsssssssssshhshhsssssssss"

LEDHATIMI
18-10-05, 15:39
Shes leter qenefi te shftytezuar nga te dyja anet!

shifra: "higjiena".