PDA

View Full Version : Fotomontazha nga syri_blu


Syri_blu
05-06-05, 20:49
http://img210.echo.cx/img210/2509/pr0nm.jpg

Femra kujdes, ju mudė tė hypni ne Ferrari, po ja ku do zbritni oborrin (shih ata dy burrat une edhe baci hahahah)

http://img210.echo.cx/img210/4227/ferrari5ln.jpg

http://img210.echo.cx/img210/7773/datei8sr.jpg

Luja dardani luja, sa po te kushton reklama?

http://img210.echo.cx/img210/4015/syri3sh.jpg

PS; nėse antarėt kanė fotografi nė galeri se ende nuk i kam parė unė i marr ju baj montazha (kuptohet vetėm pėr kėtė forum vlejnė, mos thuni pse foton time pse ashtu kshtu, sma nin hic hahaha)

ARVANITI
05-06-05, 22:38
Nga i ke gjet keto?

Syri_blu
05-06-05, 22:53
Nga i ke gjet keto?

I nderuar pyetje nencmuese mke bėrė, e si bėnė pyetje nga, a e shef titullin e temės!

unė jam syri blu dhe i bėjė vet!

Tomori
06-06-05, 09:33
Nga i ke gjet keto?

I nderuar pyetje nencmuese mke bėrė, e si bėnė pyetje nga, a e shef titullin e temės!

unė jam syri blu dhe i bėjė vet!
hahahahahahahahaha,,,,,,, :wink:

ARVANITI
06-06-05, 11:47
I nderuar pyetje nencmuese mke bėrė, e si bėnė pyetje nga, a e shef titullin e temės!

unė jam syri blu dhe i bėjė vet!

Nuk me besohej.

Nejse...shume te bukura

Syri_blu
06-06-05, 11:55
I nderuar pyetje nencmuese mke bėrė, e si bėnė pyetje nga, a e shef titullin e temės!

unė jam syri blu dhe i bėjė vet!

Nuk me besohej.

Nejse...shume te bukura

pėr ta vėrtetuar mė dergi cfar duash, ose foton tėnde dhe e shef?!
kam me vazhdu n`tardhmen me k`so sene po njeherė baci e ka rrok hahahah!

Kaltrushi
06-06-05, 12:03
me pelqejn...


rendis me shume kesi foto.......... :wink:

Vera
06-06-05, 12:52
ahahahah shum qesharake dhe interesante te lumt :lol: :lol:

DEA
06-06-05, 13:13
hajt bre posto me, se maruam duke prit ne rend ne kete mahallen tone :lol:

Syri_blu
06-06-05, 20:17
http://img186.echo.cx/img186/4102/kekukopie3ms.jpg

http://img186.echo.cx/img186/7885/tvkopie9pk.jpg

http://img186.echo.cx/img186/5084/unbenannt6kopie2oo.jpg

http://img186.echo.cx/img186/1717/frizi0ij.jpg

http://img186.echo.cx/img186/9118/airkopie9ks.jpg

qesi nuse ka marak baci ahhahaah!

http://img186.echo.cx/img186/540/43cy.jpg

http://img186.echo.cx/img186/53/shypjakopie3wj.jpg

http://img186.echo.cx/img186/8190/unviresikopie4sw.jpg


deri heren tjeter
rrini g`zushėm

Murgesha
06-06-05, 21:20
Ghgaghahgaghaghaghhgahgagh!
Tė lumtė Syri_Blu, shumė tė bukura. :lol: :lol: :lol:

Diana007
07-06-05, 08:34
HEhehhehehehehehehhehehehehehhehehehehheheheheheeh
Shum te bukura, jam knaq tuj kesh bre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
10-06-05, 11:48
Te lumt syri mavi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Artisti
14-06-05, 18:45
Jaaaaaaaa

gati gati e parkovehttp://img180.echo.cx/img180/9434/schraeg1qi.jpg (http://www.imageshack.us)